Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 10:36   #3811
carolinaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej. Mam problem ze zrozumieniem dzisiejszej oferty na gruperze w salonie Q Clinique. Czy 1 kupon uprawnia do depilacji tylko jednej łydki/uda czy obu?
carolinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 13:59   #3812
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wiesz, tez mam nie od dzis wrazenie, ze ta mniejsza koncowka jest skuteczniejsza...
ciekawi mnie jaki jest "przelicznik" Duetu na zwykły LS tzn. chyba nie jest tak, że maksymalna moc duetu czyli te 12 stopni to odpowiednik 12 J w LS ? to już więcej mocy by miał IPL
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 14:02   #3813
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
ciekawi mnie jaki jest "przelicznik" Duetu na zwykły LS tzn. chyba nie jest tak, że maksymalna moc duetu czyli te 12 stopni to odpowiednik 12 J w LS ? to już więcej mocy by miał IPL
na pewno nie,bo moc LS liczy się w większych przedziałach.
ja miałam 38,ale słyszałam,że dziewczyny miały moc 40 (czegoś tam)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 18:42   #3814
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
ciekawi mnie jaki jest "przelicznik" Duetu na zwykły LS tzn. chyba nie jest tak, że maksymalna moc duetu czyli te 12 stopni to odpowiednik 12 J w LS ? to już więcej mocy by miał IPL
He he :P zwykly LS ma moc 60J/cm2 co odpowiada 12J/cm2 w LS Duet tak wiec jak sie podzieli moc ze zwyklego LS przez 5 to wyjdzie moc dla LS Duet
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 20:41   #3815
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

rozumując w ten sposób 12J DUETU odpowiada 60 w LS ? - to by dziury w skórze robiło - maksymalna moc lasera w LS nie jest przecież stosowana w żadnym przypadku - tak przynajmniej słyszałem, ja przy 40/60 miałem już odbarwienia skóry i poparzenia II stopnia

ps. Ola_Casolla dostałaś moją wiadomość ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 21:17   #3816
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
He he :P zwykly LS ma moc 60J/cm2 co odpowiada 12J/cm2 w LS Duet tak wiec jak sie podzieli moc ze zwyklego LS przez 5 to wyjdzie moc dla LS Duet
12J Dueta nie odpowiada maksymalnej mocy LS zwykłego.
Nie przeliczajcie tego.

Cytat:
Napisane przez chyży
rozumując w ten sposób 12J DUETU odpowiada 60 w LS ? - to by dziury w skórze robiło - maksymalna moc lasera w LS nie jest przecież stosowana w żadnym przypadku - tak przynajmniej słyszałem, ja przy 40/60 miałem już odbarwienia skóry i poparzenia II stopnia
40J/ cm2 w LS jest stosowany i spokojnie można użyć takiej mocy. Zależy to wszystko od koloru włosa i karnacji. 40J/ cm2 i czas trwania impulsu AUTO przy ciemniejszej karnacji jak najbardziej może spowodować poparzenia. (tak dla informacji czasy trwania impulsu są jeszcze 30 ms, 100ms, 400ms)
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 21:25   #3817
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
rozumując w ten sposób 12J DUETU odpowiada 60 w LS ? - to by dziury w skórze robiło - maksymalna moc lasera w LS nie jest przecież stosowana w żadnym przypadku - tak przynajmniej słyszałem, ja przy 40/60 miałem już odbarwienia skóry i poparzenia II stopnia

ps. Ola_Casolla dostałaś moją wiadomość ?
Odpowiada takiej mocy, tak edukowano nas na szkoleniu oj prosze Cie, wielu klientkom robilam zabiegi moca 60J/cm2 i zyja wszystko zalezy od koloru/mocy wlosa i skory
ps.dostalam i odpisalam, czesto nie zauwazam ze mam wiadomosc
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 22:19   #3818
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
a nogi miałaś robione tylko dużą końcówką ? możesz przypomniec wjakich odstepach wykonywałaś zabiegi ?

niezmienia to faktu, że duża końcówka duetu jest chyba za słaba ...
Tak, wszystko miałam robione dużą końcówką (nogi + bikini) na mocy 1 i 2 zabieg 9 a 3 na 9,2. Chciałam większej mocy ponieważ nic mnie bolało oprócz delikatnych uszczypnięć i smrodu palonych włosów, ale pani dermatolog się nie zgodziła. Cerę mam jasną a włosy grube i czarne. Pierwszy zabieg był robiony po 6 tygodniach (gdzie po całkowitym wyjściu włosów nic do drugiego zabiegu nie odrosło- byłam wniebowzięta ). Drugi po 7 tygodniach, część włosów nie wypadła (zostały kępki). Trzeci po 8 tygodniach - wszystkie włosy również się nie wysunęły zostały placki i wszystkie odrosły już po 2 miesiącach !!!! Miałam zamiar iść na 4 zabieg na koniec czerwca, ale po tych mizernych efektach stwierdziłam, że nie ma sensu. Depilacje miałam robioną u dermatologa w gabinecie lekarskim z certyfikatami. Jestem załamana efektem i wyrzuconą kasą
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 08:57   #3819
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
Tak, wszystko miałam robione dużą końcówką (nogi + bikini) na mocy 1 i 2 zabieg 9 a 3 na 9,2. Chciałam większej mocy ponieważ nic mnie bolało oprócz delikatnych uszczypnięć i smrodu palonych włosów, ale pani dermatolog się nie zgodziła. Cerę mam jasną a włosy grube i czarne. Pierwszy zabieg był robiony po 6 tygodniach (gdzie po całkowitym wyjściu włosów nic do drugiego zabiegu nie odrosło- byłam wniebowzięta ). Drugi po 7 tygodniach, część włosów nie wypadła (zostały kępki). Trzeci po 8 tygodniach - wszystkie włosy również się nie wysunęły zostały placki i wszystkie odrosły już po 2 miesiącach !!!! Miałam zamiar iść na 4 zabieg na koniec czerwca, ale po tych mizernych efektach stwierdziłam, że nie ma sensu. Depilacje miałam robioną u dermatologa w gabinecie lekarskim z certyfikatami. Jestem załamana efektem i wyrzuconą kasą
Miałaś dużo za krótkie przerwy między zabiegami
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 16:48   #3820
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Teraz to Olu wiem. Mądry Polak po szkodzie
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 15:55   #3821
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jak cię to pocieszy to ja zmarnowałem jeszcze więcej pieniędzy od ciebie robiąc zabiegi w podbnych 6-7 tyg. odstępach własnie mi mija 7 tydzien od ostatniego zabiegu i malo co odrasta - na ramionach może ze 15 % włosków, na nogach wcale a na torsie 3 włosy na krzyż - jak bym teraz robil kolejny zabieg to guzik bym osiągnął - szkoda, że tak późno doszełem do takiego wniosku
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 16:30   #3822
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
jak cię to pocieszy to ja zmarnowałem jeszcze więcej pieniędzy od ciebie robiąc zabiegi w podbnych 6-7 tyg. odstępach własnie mi mija 7 tydzien od ostatniego zabiegu i malo co odrasta - na ramionach może ze 15 % włosków, na nogach wcale a na torsie 3 włosy na krzyż - jak bym teraz robil kolejny zabieg to guzik bym osiągnął - szkoda, że tak późno doszełem do takiego wniosku
no ja na IPL-u tez straciłam 1500 zł i tez żałuję,że nie wpadłam tu na wątek,choć na wizazu buszuję od dawna
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 19:02   #3823
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

1) czy ktoś miał zapalenie mieszków włosowych (wrastanie ? ) i po laserze miał jakieś problemy ze "słabymi" włosami (czyli czy po laserze włosy reagują tak jak po depilatorze? nie mogą się przebic przez skore? słabną?... )

2) czy po laserze (rok, dwa... i wiecej) włosy odrastają delikatniejsze, JAŚNIEJSZE? (czy da się wtedy powtarzać epilacje?czy bedzie efektywna? )

3) Mam bardzo długotrwałą opaleniznę. Nawet zimą moja cera pozostaje lekko oliwkowa, szczególnie w miejscach w których chciałabym przeprowadzić epilacje (łydki, bikini)
Czy to przekreśla moje szanse na skuteczny zabieg?...


a teraz pytanie roku: co to jest grupon ??
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 20:05   #3824
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej dziewczyny

jestem bardzo zainteresowana laserem, moje uda wyglądają jak porośnięte buszem że o bikini nie wspomnę
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 20:38   #3825
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
no ja na IPL-u tez straciłam 1500 zł i tez żałuję,że nie wpadłam tu na wątek,choć na wizazu buszuję od dawna
a propos IPL- a, pare dni temu widzialam oferte na grouponie, twardo pisano o tym, ze to laser i ze po kilku zabiegach 90% wlosow juz nie odrasta... .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 08:11   #3826
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a propos IPL- a, pare dni temu widzialam oferte na grouponie, twardo pisano o tym, ze to laser i ze po kilku zabiegach 90% wlosow juz nie odrasta... .
najczesciej pisza, ze po 3-5 zabiegach...


Ps. Ja jestem 10 tygodni po ostatnim (4-tym) zabiegu na bikini. Na razie ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu - dalej stan wlosow jakies 5%. Po trzecim zabiegu juz jakies 5-6 tygodni po mialam wielki wysyp (pewnie z 40%), a teraz nic... Sadzicie, ze jestem na dobrej drodze???
Bo jak czytam, ze te zabiegi powinny byc co 12 tygodni robione, to jestem zalamana. Ja robilam jakos w odstepach: 6, 8, 9...(tyle, ze elosem, a nie LSem). Jestem ciekawa, czy moge teraz sobie zrobic przerwe np. 4-5 miesiecy? I czy pozniej jest sens robic kolejny zabieg, czy sie moze okaze, ze te wlosy to juz zupelnie beda w roznych fazach i nie trafie na ta wlasciwa. No ale chyba teraz kiedy mi zostalo 5% to nie ma sensu jeszcze robic nastepnego zabiegu...
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 08:57   #3827
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny! Od długiego czasu zmagam się z ogromnymi podrażnieniami i zapaleniem mieszków po każdej metodzie depilacji na nogach i w bikini. Postanowiłam uzbierać na laser i móc wreszcie odsłonić nogi. Jednak jestem kompletnie zielona w tym temacie, więc bardzo proszę o jakieś wskazówki, a mianowicie:

1. Jak zacząć w ogóle całą depilację? Czy jest jakaś preferowana pora roku na rozpoczęcie takiego zabiegu? Jaki laser wybrać, o jakiej mocy ? (Dodam, że mam bardzo jasną cerę i ciemne włosy).

2. Jak przebiega ten zabieg? Czy boli? Czy jest zupełnie bezbolesny? Czy są jakieś przeciwwskazania np. blizny, krostki itp ?

3. Jak to wygląda cenowo? Ile mniej więcej odłożyć pieniędzy na cały cykl? Ile zabiegów trzeba zrobić, żeby efekt był trwały? I czy jest on już do końca życia czy za kilka lat trzeba wszystko od nowa powtórzyć?

4. Jakie są Wasze wrażenia i czy warto było poddać się zabiegowi? Jesteście zadowolone?

Przepraszam za ogrom pytań i dziękuję z góry za pomoc
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 09:05   #3828
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Od długiego czasu zmagam się z ogromnymi podrażnieniami i zapaleniem mieszków po każdej metodzie depilacji na nogach i w bikini. Postanowiłam uzbierać na laser i móc wreszcie odsłonić nogi. Jednak jestem kompletnie zielona w tym temacie, więc bardzo proszę o jakieś wskazówki, a mianowicie:

1. Jak zacząć w ogóle całą depilację? Czy jest jakaś preferowana pora roku na rozpoczęcie takiego zabiegu? Jaki laser wybrać, o jakiej mocy ? (Dodam, że mam bardzo jasną cerę i ciemne włosy).

2. Jak przebiega ten zabieg? Czy boli? Czy jest zupełnie bezbolesny? Czy są jakieś przeciwwskazania np. blizny, krostki itp ?

3. Jak to wygląda cenowo? Ile mniej więcej odłożyć pieniędzy na cały cykl? Ile zabiegów trzeba zrobić, żeby efekt był trwały? I czy jest on już do końca życia czy za kilka lat trzeba wszystko od nowa powtórzyć?

4. Jakie są Wasze wrażenia i czy warto było poddać się zabiegowi? Jesteście zadowolone?

Przepraszam za ogrom pytań i dziękuję z góry za pomoc
1.najczęściej wymieniany tu na forum jest laser diodowy firmy LUMINES.każda pora roku jest dobra,ale najważniejsze jes to,aby nie miała depilacji i opalenizny.włosy musze być tylko golone,a nie wyrywane z cebulką,opalenizna musi być w miarę stara (około 2 mis),a najlepiej,aby nie bylo jej wcale.
moc wybiera pani,która przeprowadza zabieg na podstawie włosów,skóry i twojej wrazliwości na ból.

2.zabieg jest bolesny,ale do przezycia.stopień bólu jest indywidualny.można małe miejsca posmarowac maścią,która jest dodatkowo płatna.

3.najczęściej wymieniany jest 4 zabiegowy cykl,aby przyniósł porządany skutek.odłegłości między zabiegami sa ważne i przytaczane w ostatnich postach (poczytaj),bo od nich zalezy najlepsza skuteczność.czasem salony nalegają na krótsze odstępy,ale to niedobrze.
ceny wahają się od salonów np łydki to koszt 400/500 zł.można wykupić zabiegi n gruponie i może znajdziesz promocję.

4.nasze opinie są tu na forum.wystarczy przejrzeć ostatnie 4 strony forum,żeby dowiedziec się naprawde dużo
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 12:11   #3829
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
1) czy ktoś miał zapalenie mieszków włosowych (wrastanie ? ) i po laserze miał jakieś problemy ze "słabymi" włosami (czyli czy po laserze włosy reagują tak jak po depilatorze? nie mogą się przebic przez skore? słabną?... )

2) czy po laserze (rok, dwa... i wiecej) włosy odrastają delikatniejsze, JAŚNIEJSZE? (czy da się wtedy powtarzać epilacje?czy bedzie efektywna? )

3) Mam bardzo długotrwałą opaleniznę. Nawet zimą moja cera pozostaje lekko oliwkowa, szczególnie w miejscach w których chciałabym przeprowadzić epilacje (łydki, bikini)
Czy to przekreśla moje szanse na skuteczny zabieg?...


a teraz pytanie roku: co to jest grupon ??
Ja jestem idealnym czlowiekiem, zeby odpowiedziec na to pytanie
Zapalenie mieszkow wlosowych to byla moja codziennosc. Non stop wrastanie, duze ropne bable i potem masakryczne blizny. Dlatego zdecydowalam sie na laser i jakims cudem uzbieralam te pieniedze Sama martwilam sie o to, ze jak mi oslabna wlosy to bedzie jeszcze gorzej, ale nie jest Na bikini jestem ponad poltora roku po zabiegach, troszku jasnych odroslo, ale nie wrastaja jak je gole maszynka. Depilatorem nie sprawdzalam, bo tego szatanstwa juz nigdy do reki nie wezme :P Teraz jestem w trakcje depilowania lydek, pach i bikini znow( bo bylo w cenie gruponu, wiec korzystam). Po 1 zabiegu jak mi wloski odrastaly to wrosly, ale bez ropnych zmian i szybko sie z tym uporalam. Po kolejnych juz wrastania nie ma. Teraz po 3 zabiegach jak mi cos odrasta to szybko maszynka przejade, nawet na sucho(!) i tez jest wszystko ok Odnosnie grupona, to wygoogluj sobie np "znizkomania" tam sa wszystkie oferty na jednej stronie. Sa to zakupy grupowe, w bardzo okazyjnej cenie Sama zakupilam tam kupon na depilacje lydek, pach i bikiniX6 za 1000zl

Edytowane przez Mulen
Czas edycji: 2011-08-19 o 12:13
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 12:14   #3830
joel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

IPL to strata kasy. Zrobiłam 6 zabiegów w Expelos a po 3 m-cach było tak jakbym nic nie robiła. Chcę odzyskać kasę i skierować sprawę do sądu.

Ostatnio zrobiłam poprawkę w studiolaser laserem diodowym. Ból niesamowity ale efekty są. Już po pierwszym zabiegu 90% włosków zniknęło a to co odrosło było tak niewidoczne, że na basen mogłam iść spokojnie.

Unikajcie IPL i Expelos
joel20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 18:10   #3831
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mawis - aktualnie znów są kupony do Eco Plant. Z tymże bikini nie jest doprecyzowane. Czy tak było w Twoim przypdaku? jak rozumiem nie jest top pełne bikini ale dość głębokie?
Nie zależy mi na pełnym, więc to dobra promocja dla mnie chyba. Mam jeszcze jednek kupon do Revision, więć akurat 4 byłyby chyba niezłą serią.

Wiem, że o IPL było tu sporo, ale pewnie nigdy za mało Robiłam bikini 2 razy - odrosło wszytsko. Podobnie koleżance, która robiła ze mną. Parendi.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 21:03   #3832
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
jak cię to pocieszy to ja zmarnowałem jeszcze więcej pieniędzy od ciebie robiąc zabiegi w podbnych 6-7 tyg. odstępach własnie mi mija 7 tydzien od ostatniego zabiegu i malo co odrasta - na ramionach może ze 15 % włosków, na nogach wcale a na torsie 3 włosy na krzyż - jak bym teraz robil kolejny zabieg to guzik bym osiągnął - szkoda, że tak późno doszełem do takiego wniosku
dzięki, dzięki za te słowa wsparcia. Jednakże nie jestem typem "psa ogrodnika" i innym jak najbardziej życzę dobrze, nie cieszę się z cudzych nieszczęść więc marne to dla mnie pocieszenie. Super, że widzisz efekty- to daje nadzieję i motywację. Przemyślę temat i może późną jesienią zacznę kolejną serię w "normalnych" odstępach czasu. Na razie jestem po urlopie w tropikach i opalenizna przynajmniej przez 2 miesiące będzie zbyt wyraźna. No i nie wytrzymałam ciągłego golenia maszynką i użyłam wosku. Pozdrawiam
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 21:09   #3833
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Ps. Ja jestem 10 tygodni po ostatnim (4-tym) zabiegu na bikini. Na razie ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu - dalej stan wlosow jakies 5%. Po trzecim zabiegu juz jakies 5-6 tygodni po mialam wielki wysyp (pewnie z 40%), a teraz nic... Sadzicie, ze jestem na dobrej drodze???
Bo jak czytam, ze te zabiegi powinny byc co 12 tygodni robione, to jestem zalamana. Ja robilam jakos w odstepach: 6, 8, 9...(tyle, ze elosem, a nie LSem). Jestem ciekawa, czy moge teraz sobie zrobic przerwe np. 4-5 miesiecy? I czy pozniej jest sens robic kolejny zabieg, czy sie moze okaze, ze te wlosy to juz zupelnie beda w roznych fazach i nie trafie na ta wlasciwa. No ale chyba teraz kiedy mi zostalo 5% to nie ma sensu jeszcze robic nastepnego zabiegu...
gratuluje braku wlosow .

ja jestem ponad 3 tygodnie po czwartym zabiegu, jakies poltora tygodnia temu zaczelam sie osypywac jak choinka po Trzech Kroli - i mam nadzieje, ze tym razem mi po jakichs 6 tygodniach (jak to ostatnio bylo) wlosy nie odrosna.
przerwe mozesz zrobic, jasne, wszak wiele dziewczyn robi aktualnie przerwe, w okresie letnim (moja kolezanka - miedzy majem a pazdziernikiem, zdaje sie).
jesli Ci zostalo te 5%, to moglabys przeciez juz powoli zrobic .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 17:57   #3834
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
1) czy ktoś miał zapalenie mieszków włosowych (wrastanie ? ) i po laserze miał jakieś problemy ze "słabymi" włosami (czyli czy po laserze włosy reagują tak jak po depilatorze? nie mogą się przebic przez skore? słabną?... )

2) czy po laserze (rok, dwa... i wiecej) włosy odrastają delikatniejsze, JAŚNIEJSZE? (czy da się wtedy powtarzać epilacje?czy bedzie efektywna? )

3) Mam bardzo długotrwałą opaleniznę. Nawet zimą moja cera pozostaje lekko oliwkowa, szczególnie w miejscach w których chciałabym przeprowadzić epilacje (łydki, bikini)
Czy to przekreśla moje szanse na skuteczny zabieg?...
1. po laserze może się zdarzyć, że martwe włoski zostaną w skórze i moga tak tkwić i kilka miesięcy ale to marginalny przypadek - ja tak miałem na kolanach ale to było może 10 włosków

sam włos trafiony przez laser, jeżlei jest wfazie wzrostu zostaje zniszczony - na jego miejsce może odrosnąć nowy ale będzie jasny, cienki i praktycznie niewidoczny

2. czasami tak się dzieje że laser uskadza tylko macierz włosa i ten nadal produkuje w mocno osłabionej formie kolejny - tak jak pisałem jest wtedy jasny i niemalże niewidoczny - jak sobie wyrwiesz takiego to odorśnie do dłuugim czasie - po serii zabiegów na nogach mi rośnie sporo takich i jest OK

3. ja bym z własnego doświadczenia nie polecał mieć w nawet minimalnym stopniu opalonej skóry przed zabiegiem - sam mimo 2 miesięcznej przerwy od opalania miałem jeszcze lekko opalone nogi i po ostatnim zabiegu miałem mocno poparzoną przez to skórę - dopiero po 3 tygodniach spalona skóra się zagoiła przy pomocy maści i obyło się bez blizn na szczęście - chociaż dzień po zabiegu wyglądało to makabrycznie i chciałem pozwać salon do sądu
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:10   #3835
bride7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jestem po 2 zabiegu bikinii i mam wyznaczony termin 3-ciego zabiegu na początek września (co 8 tygodni), jednakże włosy do tej pory mi nie odrosły (więc zastanawiam się czy nie odłożyć tego o miesiąc)... czy 12 tygodni to będzie dobry odstęp? jak myślicie lepiej poczekać aż włosy zaczną odrastać i dopiero wtedy zrobić zabieg czy robić mimo tego, że nic nie rośnie?
bride7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 12:32   #3836
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez bride7 Pokaż wiadomość
jestem po 2 zabiegu bikinii i mam wyznaczony termin 3-ciego zabiegu na początek września (co 8 tygodni), jednakże włosy do tej pory mi nie odrosły (więc zastanawiam się czy nie odłożyć tego o miesiąc)... czy 12 tygodni to będzie dobry odstęp? jak myślicie lepiej poczekać aż włosy zaczną odrastać i dopiero wtedy zrobić zabieg czy robić mimo tego, że nic nie rośnie?
8 tygodni to za maly odstep. zreszta, co widac po tym, ze Ci nic jeszcze nie odroslo, a mysle, ze raczej na pewno odrosnie (przynajmniej czesc). dla bikini 10 - 12 tygodni przerwy miedzy zabiegami to optymalny termin.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 17:06   #3837
Elcia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam serdecznie!!!
W maju miałam trzeci zabieg (w odstępach co 8 tygodni)laserem LS na brodzie. Od tego czasu nie odrósł mi ani jeden włosek, broda gładka jak pupcia niemowlaka.
Zabiegi robiłam w Laser Studio al. Jerozolimskie w Warszawie, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Niezdecydowanym polecam.
Elcia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 18:22   #3838
mindsucker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie,
ja jestem obecnie po 3 zabiegach, które robiłam w Australii.
Robiłam 2in1, czyli pachy i głębokie bikini jednocześnie za cenę $100, czyli w przeliczeniu na złotówki.......... niecałe 300zł! Dacie wiarę?
Ale w Australii depilacja laserem jest bardzo popularna - w Sydney 100 plaż, ciepło.
Żałuję, że nie "zabrałam" się za usuwanie owłosienia wcześniej, wtedy przeszłabym więcej "wypalanek".
Rezultaty:
--- pod pachami jest nadal gęsto, ale trochę lepiej
--- bikini, zdecydowanie rzadsze owłosienie, a na udach w okolicach pachwin naprawdę rewelacja jak na 3 zabiegi. Są tam jeszcze kłaki, ale jest ich o wiele, wiele mniej niż wcześniej i nie wystają zbytnio zza majt

Na razie brak mi funduszy na kolejny zabieg w PL, nie mówiąc o zabiegu w UK..... Samo bikini 300 funtów... Pomnożyć razy 4.50. Masakra.
mindsucker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 12:57   #3839
lila26
Raczkowanie
 
Avatar lila26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 198
GG do lila26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

super wątek, dużo ważnych informacji, całego jeszcze nie zdążyłam przeczytać, ale sukcesywnie będę podczytywać jestem zdecydowana na depilację laserową i raczej zdecyduję się na LightSheer DUET - na 100% nie wiem bo są różne opinie. Tak myślę, żę muszę poczekać ze startem bo w listopadzie wyjeżdżam, a przy tych zabiagach nie można być opalonym.. Mam pytanie jeszcze, czy delikatna skóra przejdzie przez takie zabiegi bez większych uszkodzeń?
__________________
Porażka inspiruje zwycięzców. To jest ich największy sekret.
lila26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:27   #3840
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mindsucker Pokaż wiadomość
Witajcie,
ja jestem obecnie po 3 zabiegach, które robiłam w Australii.
Robiłam 2in1, czyli pachy i głębokie bikini jednocześnie za cenę $100, czyli w przeliczeniu na złotówki.......... niecałe 300zł! Dacie wiarę?
Ale w Australii depilacja laserem jest bardzo popularna - w Sydney 100 plaż, ciepło.
Żałuję, że nie "zabrałam" się za usuwanie owłosienia wcześniej, wtedy przeszłabym więcej "wypalanek".
Rezultaty:
--- pod pachami jest nadal gęsto, ale trochę lepiej
--- bikini, zdecydowanie rzadsze owłosienie, a na udach w okolicach pachwin naprawdę rewelacja jak na 3 zabiegi. Są tam jeszcze kłaki, ale jest ich o wiele, wiele mniej niż wcześniej i nie wystają zbytnio zza majt

Na razie brak mi funduszy na kolejny zabieg w PL, nie mówiąc o zabiegu w UK..... Samo bikini 300 funtów... Pomnożyć razy 4.50. Masakra.
Wow. nieźle. Szkoda że u nas nie ma takich cen... no ale u nas jeszcze jest to "nowość" i gabinety ładnie się cenią. Kurczę ja niepotrzebnie robiłam IPL... teraz muszę odczekać aż włoski mi odrosną... a już mam taką ochotę na ten laser... ehh a tu tyle czasu jeszcze muszę odczekać
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.