Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 22:23   #31
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
To ja mam takie pytanie, czy upragniony przeze mnie efekt tafli wody na całej lub części twarzy uzyskam właśnie owym płynem? Nie sądzę, by taki efekt dawały produkty w formie pudru, może niektóre fluidy, ale też mnie nie zadowalały.

http://lina-tesch.com/album/kat?p=1#7

planuję przetestować w marcu to coś http://www.ladymakeup.pl/sklep/jolan...ecjalnych.html - a chcę właśnie osiagnąć podobny do podlinkowanego przez Ciebie efekt. Jeśli wyjdzie z tego coś fajnego - spróbuję dać znać

Oraz podlinkowany przez Rei podkład perłowy też może wyglądać podobnie. Ale nie testowałam.

Edytowane przez ineczka7
Czas edycji: 2012-02-24 o 22:24
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 08:56   #32
lady pinks
Przyczajenie
 
Avatar lady pinks
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 24
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

tym razem przepiękny
lady pinks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:35   #33
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
planuję przetestować w marcu to coś http://www.ladymakeup.pl/sklep/jolan...ecjalnych.html - a chcę właśnie osiagnąć podobny do podlinkowanego przez Ciebie efekt. Jeśli wyjdzie z tego coś fajnego - spróbuję dać znać

Oraz podlinkowany przez Rei podkład perłowy też może wyglądać podobnie. Ale nie testowałam.

Daj znać koniecznie
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:25   #34
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Chciałabym umieć tak pomalować oko, z akażdym razem jak próbuję zrobić tak czarne smokey eye wyglądam jakbym się węglem pobrudziła Oko piękne
Za to twarz wygląda jak narysowana,(brwi się nie czepiam bo rozumiem nawiązanie do oryginalnego makijażu chociaż tez mi nie pasują) do tego strasznie sztucznie ocieplona, jakby Agabil użyła nieswojego za ciemnego, ciepłego podkładu. Jestem laikiem w tej kwestii ale jeśli dokładnie widzę gdzie brązer został nałożony i gdzie są jego wyraźnie widoczne granice (zwłaszcza na czole) to chyba niezbyt dobrze? Dla mnie zdjęcie całej twarzy psuje perfekcyjny makijaż oka. (i żeby nie było chodzi mi o makijaż twarzy nie o twarz Agabil )
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2012-02-25 o 11:26
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:05   #35
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Podoba mi się
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:25   #36
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Chciałabym umieć tak pomalować oko, z akażdym razem jak próbuję zrobić tak czarne smokey eye wyglądam jakbym się węglem pobrudziła Oko piękne
Za to twarz wygląda jak narysowana,(brwi się nie czepiam bo rozumiem nawiązanie do oryginalnego makijażu chociaż tez mi nie pasują) do tego strasznie sztucznie ocieplona, jakby Agabil użyła nieswojego za ciemnego, ciepłego podkładu. Jestem laikiem w tej kwestii ale jeśli dokładnie widzę gdzie brązer został nałożony i gdzie są jego wyraźnie widoczne granice (zwłaszcza na czole) to chyba niezbyt dobrze? Dla mnie zdjęcie całej twarzy psuje perfekcyjny makijaż oka. (i żeby nie było chodzi mi o makijaż twarzy nie o twarz Agabil )
Przede wszystkim została użyta mocno napigmentowana czerń. Te co ja mam nie nadają się nawet do kresek. Ale lubię naturalny typowo azjatycki makijaż, więc nie przejmuję się napigmentowaniem moich cieni. Ale kiedyś jak wolałam coś w rodzaju smoky to rzeczywiście efekt był mizerny, taka panda po przejściach

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Dziewczynom dziękuję za linki, poczytam opinie. Ale póki co z sukcesem rozświetlam punkty strategiczne błyszczykiem, no ale to wciąż nie moja wymarzona tafla wody jak z sesji...oni te modelki olejem smarują? 0o
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:07   #37
Poolla
Raczkowanie
 
Avatar Poolla
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów(okolice)
Wiadomości: 44
GG do Poolla
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

ładnie Ale ja tak nie umię
__________________
Mówi się, że potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny, żeby go ocenić i jednego dnia, żeby polubić, ale całego życia, by go później zapomnieć.
Poolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 20:10   #38
toJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 384
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

ciekaa jestem co nakładasz na oko, zeby wyglądało jak mokre? jaki to płyn?:
toJaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:29   #39
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Przede wszystkim została użyta mocno napigmentowana czerń. Te co ja mam nie nadają się nawet do kresek. Ale lubię naturalny typowo azjatycki makijaż, więc nie przejmuję się napigmentowaniem moich cieni. Ale kiedyś jak wolałam coś w rodzaju smoky to rzeczywiście efekt był mizerny, taka panda po przejściach [COLOR="Silver"]
Też cieni używam głównie do kresek więc mi to nie przeszkadza na co dzień ale czasem chciałabym zafundować sobie taki właśnie smoliście czarny makijaż na wieczór, chyba powinnam zainwestować w jakiś porządny czarny cień, ale zawsze jakoś kasy szkoda na coś drogiego co będę używać od święta
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:12   #40
Angelboy
Raczkowanie
 
Avatar Angelboy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Co to za płyn?

Edit:

Wróć, nie pytałem :x
__________________
Błagam.... Chociaż Wy nie mylcie mnie z kobietą.
Nick.

Edytowane przez Angelboy
Czas edycji: 2012-02-25 o 21:14 Powód: No bo po co przeczytać resztę zanim zadam pytanie....
Angelboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 22:23   #41
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Też cieni używam głównie do kresek więc mi to nie przeszkadza na co dzień ale czasem chciałabym zafundować sobie taki właśnie smoliście czarny makijaż na wieczór, chyba powinnam zainwestować w jakiś porządny czarny cień, ale zawsze jakoś kasy szkoda na coś drogiego co będę używać od święta
Niekoniecznie musi być drogi. Poszukaj po forach, dziewczyny często polecają tanie a napigmentiwane dobrze^^
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 10:12   #42
dagmara857
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 70
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Ale co zrobi, żeby oko nie było "ciężkie"
dagmara857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:10   #43
evik77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Smile Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
oczy są super ale ta twarz okropna - jak można było przyciemnić ją o tyle tonów?! wygląda bardzo nienaturalnie i tandetnie, jak po słabym solarium

Wydaje mi się, że zdjęcie nie jest po prostu tak prześwietlone jak zazwyczaj, dlatego takie wrażenie.

A twarz ładnie wymodelowana, oczy też super, choć taki makijaż to raczej dla młodych, w pewnym wieku wygląda się już zbyt ciężko
evik77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:33   #44
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
oczy są super ale ta twarz okropna - jak można było przyciemnić ją o tyle tonów?! wygląda bardzo nienaturalnie i tandetnie, jak po słabym solarium
Naprawdę tak myślisz? Bo moja pierwsza myśl po obejrzeniu zdjęć to było " jak można przyciemnić twarz o tyle tonów i sprawić, żeby wyglądała tak schludnie i świeżo?" Modelowanie jest bardzo widoczne, ale nie zgadzam się, że wygląda tandetnie.

Mimo, że sama używam mniej bronzera, to dla mnie makijaż jest mega no i też trzeba pamiętać, że miał jak najlepiej odwzorowywać makijaż z pokazu
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 20:43   #45
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
Naprawdę tak myślisz? Bo moja pierwsza myśl po obejrzeniu zdjęć to było " jak można przyciemnić twarz o tyle tonów i sprawić, żeby wyglądała tak schludnie i świeżo?" Modelowanie jest bardzo widoczne, ale nie zgadzam się, że wygląda tandetnie.

Mimo, że sama używam mniej bronzera, to dla mnie makijaż jest mega no i też trzeba pamiętać, że miał jak najlepiej odwzorowywać makijaż z pokazu
Pamiętaj, że to jest makijaż przygotowany na potrzeby aparatu fotograficznego ;-), czyli znacznie mocniejszy niż ten codzienny. I to co wybaczy Ci fotografia niekoniecznie wybaczy Ci ludzkie oko, zwłaszcza w świetle dziennym - stąd radzę się aż tak obficie brazerkiem nie przyciemniać, bo o ile na zdjęciu wygląda to fajnie, to na codzień niekoniecznie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:49   #46
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez Pazuzu Pokaż wiadomość
.niech mnie ktoś oświeci,bo zawsze mnie uczono,że brązer służy tylko do nadania cerze wyglądu "muśniętej słońcem",natomiast do modelowania służą podkłady o różnych odcieniach
Brązerem też można wymodelować sobie twarz To wygodne na co dzień

Mi się bardzo podoba, oczywiście, że modelowanie jest widoczne, ale w oryginalnym makijażu takie właśnie jest.
W makijażach Agi widać bardzo duży profesjonalizm!
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 23:14   #47
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Ja tam widziałam lepsze. Osobiście wolę Katosu jeżeli chodzi o profesjonalizm. Ale pomysłowość jest chyba większą domeną Agi
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 20:37   #48
magdowca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Agnieszko, uwielbiam się inspirować Twoją pasją Gdy potrzebuję zmiany oglądam sobie te Twoje cuda i zawsze znajdę coś ciekawego.

Ten makijaż jest świetny! Osobiście zawsze chciałam uzyskać efekt "mokrego" oka, a nie po prostu mega świecącego, metalicznego cienia... Ale nie znalazłam takiego kosmetyku... a tu piszesz o jakimś PŁYNIE!

BŁAGAM! NAPISZ CO TO ZA PŁYN!

A jeśli miałaś doświadczenia z różnymi, to podaj chociaż jakieś nazwy, firmy...
Przeszukałam wizaż, googlowałam... ale wszędzie znajduję tylko nazwy kolejnych cieni w kremie/musie. A mi najbardziej zależy na efekcie cielistym, tylko mocno nabłyszczonym, bez spływającego od tłustej warstwy tuszu.
magdowca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 22:15   #49
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ja tam widziałam lepsze. Osobiście wolę Katosu jeżeli chodzi o profesjonalizm. Ale pomysłowość jest chyba większą domeną Agi
wow nie słyszałam wcześniej o Katosu dzięki za info
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 07:44   #50
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez magdowca Pokaż wiadomość
Agnieszko, uwielbiam się inspirować Twoją pasją Gdy potrzebuję zmiany oglądam sobie te Twoje cuda i zawsze znajdę coś ciekawego.

Ten makijaż jest świetny! Osobiście zawsze chciałam uzyskać efekt "mokrego" oka, a nie po prostu mega świecącego, metalicznego cienia... Ale nie znalazłam takiego kosmetyku... a tu piszesz o jakimś PŁYNIE!

BŁAGAM! NAPISZ CO TO ZA PŁYN!

A jeśli miałaś doświadczenia z różnymi, to podaj chociaż jakieś nazwy, firmy...
Przeszukałam wizaż, googlowałam... ale wszędzie znajduję tylko nazwy kolejnych cieni w kremie/musie. A mi najbardziej zależy na efekcie cielistym, tylko mocno nabłyszczonym, bez spływającego od tłustej warstwy tuszu.
Nie do mnie to, ale odpowiadam: To Magic Primer z MakeUpAtelier
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:23   #51
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie do mnie to, ale odpowiadam: To Magic Primer z MakeUpAtelier
ja dla odmiany kupiłam ten vinyl pani wagner - no i o ile naprawdę robi piękny efekt tafli wody (czy to na cieniu czy na ustach), o tyle konsystencja jest mocno gęsta (czyli na cień nakłada się średnio ciekawie) i _strasznie_ się klei. Magic Primer jest następny w kolejce do zakupu
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:38   #52
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
ja dla odmiany kupiłam ten vinyl pani wagner - no i o ile naprawdę robi piękny efekt tafli wody (czy to na cieniu czy na ustach), o tyle konsystencja jest mocno gęsta (czyli na cień nakłada się średnio ciekawie) i _strasznie_ się klei. Magic Primer jest następny w kolejce do zakupu
Magic, na początku także się ciut klei. Trzeba go bardzo niewiele nałożyć- ma konsystencję zbliżona do konsystencji jedwabiu biosilk, a jak zastyga to jakoś tak jak żywica. Po pewnym czasie jest nie do ruszenia. Mojej córce po balu gimnazjalnym i całonocnej imprezie brokat został na powiekach w niemal nienaruszonej formie.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 12:19   #53
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Magic, na początku także się ciut klei. Trzeba go bardzo niewiele nałożyć- ma konsystencję zbliżona do konsystencji jedwabiu biosilk, a jak zastyga to jakoś tak jak żywica. Po pewnym czasie jest nie do ruszenia. Mojej córce po balu gimnazjalnym i całonocnej imprezie brokat został na powiekach w niemal nienaruszonej formie.
Dziś nie planuję się malować, ale może jutro z rana zrobię jakiś makijaż, potraktuję tym vinylem i zobaczymy co się dzieje z preparatem po paru godzinach. Jak na razie to z ust go po prostu starłam, nie miałam czasu czekać aż zaschnie - sprzątam i miałabym na nim cały kurz z mieszkania .

A do samego brokatu kupiłam sobie żel z kryolanu, na razie też niestety jest bez dłuższych testów, na pewno na odpowiednich wątkach dam znać jak trzyma
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 09:28   #54
Uhubuhu
Z filiżanką kawy
 
Avatar Uhubuhu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 122
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Kompletnie nie przemawia do mnie ten makijaż. Moim zdaniem to nie jest żadne smoky eye tylko efekt pandy albo podbitych oczu. Być może na wieczór, na imprezę sprawdziłby się, ale pod warunkiem że byłoby ciemno, bo przy jaśniejszym oświetleniu to wygląda komicznie. Tak to już jest z domami mody, że muszą coś wymyślić i z reguły przesadzić, po to żebyśmy wyciągnęli z tego po prostu esencję.
Uhubuhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:32   #55
Hiromi_Ise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 297
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Okropny makijaż oczu. Nie mam pojęcia czy oni naprawdę nie widzą jak brzydki jest tak makijaż, czy po prostu wszystko co wyszło ze znanych domów mody jest piękne i bez gadania...
Hiromi_Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 14:41   #56
soffka
Rozeznanie
 
Avatar soffka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 652
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Oj za mocny wg mnie
soffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:17   #57
fuuckingperfect
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

a ja lubię takie mocne makijaże oczu
i bardzo często takie robię na jakieś duże imprezy. Doskonale komponuje się z czarnymi włosami
fuuckingperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:57   #58
ayanexp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 86
Dot.: Krok po kroku: smoky z pokazu Gucci

Moim zdaniem twój makijaż jest dużo ładniejszy niż pierwowzór, makijaż może nie na co dzień co bardzo często widzę na ulicach , zwłaszcza u nastolatek fujjj, ale bardzo seksownie wygląda na dyskotece czy imprezie gdzie oświetlenie jest słabsze i daje to razem fajny efekt. Polecała bym jednak tylko niektórym paniom, a wręcz bym odradzała tym z jaśniejszymi włosami, masakra ;/
ayanexp jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.