Najlepsze Prostownice PART II - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-07, 19:26   #2611
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez patitcz Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item250812196_...grabcia78.html

szybka odpowiedz
ta ?

bo zaraz przychodzi mama i chemy zamawiac .
u grabci tez zamawialam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 19:33   #2612
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dxięki ; )
kurcze caly czas zastanawiam sie czy brac ta , czy bez regulacji .

bo z tego co wyczytalam to tylko ok 30stopni roznicy (czy to duzo zmienia ?)
bez nagrzewa sie do ok 190-200 stopni
a z regulacją to 160-220 stopni

a 60 zł roznicy
ale z drugiej strony to juz ma byc wydatek na lata
__________________
"Uwierz w anioły
Nawet jeśli ich skrzydła są czarne
uwierz w diabła
choćby na jego nogach spoczywała
płonąca aureola
Uwierz w ślepą miłość
i równie ślepą nienawiść
Uwierz We mnie"
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 23:37   #2613
kasia0704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 14
Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Witam po przerwie.
Doszła dzisiaj prostownica po wymianie - Babyliss PRO Tourmaline 24mm.
No i tak...
Mam pewne zastrzeżenia,ale nie mam siły,ani czasu na odsyłanie tego znowu i czekanie kolejny tydzień

- płytki nie są idealnie gładkie - w jednym miejscu,na jednej płytce widać,jakby pod powłoką był zatopiony paproszek(?)
- śmierdziała po włączeniu,taką przypalaną 'nowością',może jej przejdzie

Ogólnie:

+ jest prześliczna
+ maleńka,leciutka
+ z diodą informującą o stanie gotowości
+ 5 poziomów do ustawienia

Jest wpooorzo,tylko niech się nie psuje,poproszę
witaj marthusia
chcialam sie dowiedziec czy ta babyliss jest wedlug ciebie lepsza niz ta gama ktora wczesniej mialas bo ja juz bylam zdecydowana zeby kupic game kiedy przeczytalam twoja recenzje i zwatpilam prosze napisz czy ta gama fajnie prostowala czy lepiej babyliss

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-08 o 17:18 Powód: dubelek;)
kasia0704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 11:16   #2614
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ktora z nich bedzie najlepsza do wlosow trudno ukladajacych sie, grubych, sianowatych:

-GA.MA z reg.temp.i jonizacja GAMA 170W
-Tondeo eco cerion z regulacja temp czy cerion active
-BaByliss PRO Tourmaline 24mm

doradzcie prosze
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 16:29   #2615
Wild Angel
Przyczajenie
 
Avatar Wild Angel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 16
GG do Wild Angel
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Mi dzis przyszla BabyLiss pro Tourmaline 24mm. Wyprobowalam.. jest swietna ;D Akurat takiej prostownicy potrzebowalam.

Plusy:
+Dlugi kabel
+Lekko "chodza" raczki
+Jedno pociagniecie i pasmo wlosow wyprostowane
+Jest pieeeknaa, slicznaaa, cudownaa
+Poziomy ustawien temperatury
+Lekka

Minus:
-troche smierdzi jak sie nagrzewa, ale to pewnie przez ta nowosc. Moja stara prostownica tez tak smierdziala na poczatku.

Podsumowujac: Milosc od pierwszego wejrzenia i wyprostowania
Wild Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 17:32   #2616
ania_2007
Rozeznanie
 
Avatar ania_2007
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 504
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam ja równiez szukałam prostownicy,po ktorej bylby efekt jak u fryzjera no i na wakacje kupilam sobie Tondeo Cerion Eco...
Niestety,z tego co czytałam o niej,i po cenie,myslałam ze bedzie dawac lepszy efekt. Jak dla mnie nie ma zadnych wykonczeniowych wad. dlugi kabel,poreczna,szybko sie nagrzewa,jednak efekt nie taki:/ Jestem troszke zła,ze zdecydowalam sie na ten model,bo moze sa lepsze z innych firm????

Dodam,ze mam wlosy troszke za ramiona, gróbe,ale nie krecone,troszke falowane. Myslałam ze ta prostownizca soobie z nimi poradzi,ale stanowczo nie zdała egzaminu. Stosuje oczywiscie do tego jedwabie,odzywki itd. ale efekt nie TEN:/ nie wiem od czego to zalezy...
ania_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 20:46   #2617
GaBiSs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
GG do GaBiSs
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Hej dziewczyny
Ja mam pytanie do tych dziewczyn które zamawiały u grabcia78. Czy wy tez taq długo czekałyście zeby dostać zaproszenie do udziału w licytacji. Bo ja po przeczytaniu tych wszystkich waszych wiadomości zdecydowałam sie na Babyliss Pro Tourmaline 24mm bo wydaje mi sie ze bedzie najlepsza do moich włoskow bo mam dlugie gęste i niestety puszące sie na wilgotnym powietrzu. Chcę tą prostownice zakupic jak najszybciej a juz czekam drugi dzien na to zaproszenie Doradzcie mi jescze prosze czy dokonałam słusznego wyboru ????
__________________
GaBiSs
GaBiSs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 20:52   #2618
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

gabiss a czemu czekasz. ja normalnie kupuje, od reki. wlasnie kupilam ga.me
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 21:30   #2619
GaBiSs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
GG do GaBiSs
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

sanetka
pierwszy raz spotkalam sie z aukcja prywatna i na niej moga licytować tylko osoby zaproszone przez sprzedającego. Ja poprosiłam o zgode w aukcji i jakos niemoge nadal kupic . A zauwazylam ze tylko dla tej prostownicy jest takie cos na pozostalych aukcjach moge zamawiac normalnie. to chyba jakis znak zebym jej niekupowala hihih. a Ty ktora ga.me zamowilas ??
__________________
GaBiSs
GaBiSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 05:56   #2620
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

to dziwne ze tylko dla jednej aukcji. ja zamowilam ga.me z regulacja temp i jonizacja

http://allegro.pl/item249144954_pros...gama_170w.html

mam nadzieje ze to dobry wybor, myslalam jeszcze o tondeo
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 11:03   #2621
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Obejrzałam znowu ten Vidal Sasoonn Micro Crystal w sklepie (był różowy) i stwierdzam, że jednak nie jest to warte 250 zł (znowu mają taką cenę, wcześniej w Saturnie chcieli za nią 200 zł). Płytki nie stykały się równo - oczywiście model na wystawie "obmacuje" wiele osób, ale wiele innych prostownic jakoś to lepiej zniosło.

Czy któraś z Was jest posiadaczką Braun ES 2 Satinliner Ion-shine? Proszę o odpowiedzi jak się sprawuje! Z góry dziękuję .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 11:06   #2622
princess4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ostatnio wypatrzyłam na allegro ga.me za 209 zł i jest to naprawdę mało jak na taka dobra prostownice
http://www.allegro.pl/item252004895_...najtaniej.html

chciałabym ja zamówić jednak obawiam sie jednego... nagrzewa sie ona do 200 stopni a ja mam rozjaśniane włosy...boje sie ze mi sie całkowicie spala...zawsze prostowałam na temp 160-180 czy to będzie duża różnica co i tym myślicie? mam dylemat;/


KiSsSes
princess4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 11:17   #2623
princess4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Obejrzałam znowu ten Vidal Sasoonn Micro Crystal w sklepie (był różowy) i stwierdzam, że jednak nie jest to warte 250 zł (znowu mają taką cenę, wcześniej w Saturnie chcieli za nią 200 zł). Płytki nie stykały się równo - oczywiście model na wystawie "obmacuje" wiele osób, ale wiele innych prostownic jakoś to lepiej zniosło.

Czy któraś z Was jest posiadaczką Braun ES 2 Satinliner Ion-shine? Proszę o odpowiedzi jak się sprawuje! Z góry dziękuję .

Jako że znam włoski znalazłam taka strone na której na 4 opinie dziewczyn co maja własnie ta prostownice
http://www.ciao.it/Opinionisulprodot...nliner__673635

wszystkie ja bardzo zachwalają,ze świetnie prostuje, nie pusza sie na wilgoci, efekt utrzymuje sie do nastepnego mycia, ze nie widać zniszczonych włosów,ze płytki sa w stanie nienaruszonym po prawie roku uzywania... Wszystkie są ogolnie bardzo zadowolone... Czyżby ideał?
princess4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 12:28   #2624
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez princess4 Pokaż wiadomość
Jako że znam włoski znalazłam taka strone na której na 4 opinie dziewczyn co maja własnie ta prostownice
http://www.ciao.it/Opinionisulprodot...nliner__673635

wszystkie ja bardzo zachwalają,ze świetnie prostuje, nie pusza sie na wilgoci, efekt utrzymuje sie do nastepnego mycia, ze nie widać zniszczonych włosów,ze płytki sa w stanie nienaruszonym po prawie roku uzywania... Wszystkie są ogolnie bardzo zadowolone... Czyżby ideał?
Super, akurat na ciao.it nie wchodziłam i nie widziałam tych recenzji . Bardzo dziękuję! Oglądałam Braun ES2 "na żywo" w Media Markt i rzeczywiście robi fajne wrażenie: lekka, solidnie zrobiona, ładna, długi kabel, 200 stopni C, sprężynujące płytki. Poza tym miałam kiedyś prostowane u fryzjera Braun ES1 (czyli starszym modelem) i to jak dotąd była najlepsza prostownica, którą mi prostowano włosy (ma tylko jeden minus: nagrzewa się do 185 stopni a czasami dla moich włosów to za mało).

W sumie to waham się już tylko pomiędzy Braun ES2 a Remington (jednak zaufam przeczuciu, a nie strachowi przed teflonem) S 9901 lub 9900.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 12:54   #2625
aga1985m2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez GaBiSs Pokaż wiadomość
sanetka
pierwszy raz spotkalam sie z aukcja prywatna i na niej moga licytować tylko osoby zaproszone przez sprzedającego. Ja poprosiłam o zgode w aukcji i jakos niemoge nadal kupic . A zauwazylam ze tylko dla tej prostownicy jest takie cos na pozostalych aukcjach moge zamawiac normalnie. to chyba jakis znak zebym jej niekupowala hihih. a Ty ktora ga.me zamowilas ??


http://www.allegro.pl/item250107807_...grabcia78.html
ja kupowalam z tej aukcji i nie trzeba zadnego zaproszneia. chyba ze chodzi o twoj stan konta na allegro - moze masz koperte, czyli nie aktywowane konto i to moze chodzic. Grabcia78 ma kilka tych samych prostownic wystawionych na aukcjach rownoczesnie wiec czasem mozna sie porozgladac.Ja jestem zadowolona z tej prostownicy, jest nowiutka i nie uzywana, czekalam na nia 2 dni.dostalam gwarancje itd. Moje wlosy sa po chemicznym prostowaniu, al eminal rok i wlosy zaczely mi sie troche wywijać i takie tam, wiec chcialam lepsza pprostownice zeby ich nie niszczyc i tylko troche prostowac. Bo z natury mam proste wllosy tylko ze grube i troche suche, wiec chcialam miec znowu efekt jak po prostowaniu.

pozdrawiam
aga1985m2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 13:20   #2626
princess4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Super, akurat na ciao.it nie wchodziłam i nie widziałam tych recenzji . Bardzo dziękuję! Oglądałam Braun ES2 "na żywo" w Media Markt i rzeczywiście robi fajne wrażenie: lekka, solidnie zrobiona, ładna, długi kabel, 200 stopni C, sprężynujące płytki. Poza tym miałam kiedyś prostowane u fryzjera Braun ES1 (czyli starszym modelem) i to jak dotąd była najlepsza prostownica, którą mi prostowano włosy (ma tylko jeden minus: nagrzewa się do 185 stopni a czasami dla moich włosów to za mało).

W sumie to waham się już tylko pomiędzy Braun ES2 a Remington (jednak zaufam przeczuciu, a nie strachowi przed teflonem) S 9901 lub 9900.
doris skoro mówisz,ze potrzebujesz 200 stopni żeby w pełni wyprostować włoski, czemu nie kupisz gamy?? te bez regulacji temp nagrzewają sie w parę sekund do 200 stopni i jakościowo są podobno super no i poniekąd sa uznawane za najlepsze. Chociaż ten Braun tez wygląda fajnie i ma dobre opinie na ciao.it. Ja sama bym chciala game ale boje sie ze 200 stopni to za duzo na moje włosy

Pozdrawiam
princess4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 16:09   #2627
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez princess4 Pokaż wiadomość
doris skoro mówisz,ze potrzebujesz 200 stopni żeby w pełni wyprostować włoski, czemu nie kupisz gamy?? te bez regulacji temp nagrzewają sie w parę sekund do 200 stopni i jakościowo są podobno super no i poniekąd sa uznawane za najlepsze. Chociaż ten Braun tez wygląda fajnie i ma dobre opinie na ciao.it. Ja sama bym chciala game ale boje sie ze 200 stopni to za duzo na moje włosy

Pozdrawiam
Ale ja nie zawsze potrzebuje 200 stopni - moje włosy są dziwne. Poza tym z tej prostownicy zapewne będą też korzystać moje siostry, bo często do mnie wpadają żeby je pomalować albo coś. Przy okazji pewnie będzie też prostowanie . Więc nie chcę się ograniczaj z temp. A Ga.ma czy inne marki - wiem, że super, ale ja tych prostownic na oczy nie widziałam i dlatego nie biorę ich pod uwagę. Ja mam tak, że coś najpierw muszę pomacać, obejrzeć, wypróbować a dopiero potem kupić.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 20:58   #2628
GaBiSs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
GG do GaBiSs
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aga1985m2 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item250107807_...grabcia78.html
ja kupowalam z tej aukcji i nie trzeba zadnego zaproszneia. chyba ze chodzi o twoj stan konta na allegro - moze masz koperte, czyli nie aktywowane konto i to moze chodzic. Grabcia78 ma kilka tych samych prostownic wystawionych na aukcjach rownoczesnie wiec czasem mozna sie porozgladac.Ja jestem zadowolona z tej prostownicy, jest nowiutka i nie uzywana, czekalam na nia 2 dni.dostalam gwarancje itd. Moje wlosy sa po chemicznym prostowaniu, al eminal rok i wlosy zaczely mi sie troche wywijać i takie tam, wiec chcialam lepsza pprostownice zeby ich nie niszczyc i tylko troche prostowac. Bo z natury mam proste wllosy tylko ze grube i troche suche, wiec chcialam miec znowu efekt jak po prostowaniu.

pozdrawiam
Jus wiem o co chodziło z tym zaproszeniem. Bo niemieli na stanie tych prostownic i niechcieli sprzedawac czegos czego niemaja ale jus maja i sobie ja zakupilam, mam nadzieje ze bede z niej zadowolona
Pozdrawiam
__________________
GaBiSs
GaBiSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 16:59   #2629
kate_lol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 120
prostownica-remington

co sądzicie o prostwonicy firmy remington? jutro się po nią wybieram gdyz moja przedpotopowa sie polamala[ taka plastikowa] . jako ze sa w nowej galeri baltyckiej rpzeceny to warto skorzytac, więc dzieki za jakiekolwiek info
kate_lol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-13, 13:21   #2630
Agnes.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Prostownica.

Mam zamiar kupić sobie prostownicę, ale nie wiem jaka będzie odpowiednia do moich włosów, wiec proszę o propozycje.

Przedstawię sytuacje moich włosów ;p:

Są do ramion, wycieniowane.
Nie są kręcone. Są nawet w miarę proste poza końcówkami które się podkręcają na zewnątrz. Mam też włosy gęste i zniszczone przez suszarkę którą używam 2 razy dziennie ;p
A używam jej aż 2 razy dziennie bo : wieczorem po umyciu muszę je wysuszyć aby rano nie były oklapnięte, a rano za pomocą szczotki i suszarki próbuje je doprowadzić do porządku, przy tym oczywiście sie strasznie wkurzam. Maltretuje moje włosy ciepłym powietrzem przez min. 10 minut i tak często nie uzyskuje zadowalającego wyglądu :/
Pewnie przyjdzie wam do głowy myśl, że mogłabym je myć rano co by ograniczyło ożycie suszarki do 1 razu na dzień.
Ale nie mogę.
Bo tuż po umyciu i wysuszeniu wyglądają okropnie :/ za bardzo się elektryzują i rozpraszają na wszystkie strony.

Chciałabym aby były idealnie ułożone, proste i o dużej objętości <marzyciel>

PS. Próbowałam wielu szamponów i odzywek do moich włosów, ale żaden nie sprostał moim oczekiwaniom ;] Ostatnio kupiłam ten z Nivea, co niby prostuje włosy...nie pomógł.
Agnes. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 14:15   #2631
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

w tym watku rozmawiamy o prostownicach wiec polaczylam zapraszam do lektury
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 11:53   #2632
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Prostownice , prostowanie,kosmetyki - zbiorczy

Wątek zbiorczy dot. prostowania włosów Tutaj jest wątek w którym są wątki o prostowaniu- razem Pozdrawiam
__________________
________
______
"Jeśli potrafisz
śmiać się z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."

Edytowane przez ..::LoLi::..
Czas edycji: 2007-10-15 o 11:54 Powód: Błąd w temacie
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 12:56   #2633
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

no wiec dostalam prostownice Ga.my z regulacja temperatury i jestem bardzo zadowolona.
dla przypomnienia: wlosy dlugie za lopatki, falujace, sianowate.
prostowanie zajmuje mi ok 20 min, wystarczy temperatura ok 190st. wloski trzymaly sie proste cale 3 dni, nawet gdy padalo nie zrobil sie baranek. na razie prostowalam tylko na zwykla pianke do wlosow, ale zamierzam kupic cos do prostowania i ochrony wlosow.
prostownica wygodna w uzyciu. na poczatku troche ciagnela i wyrywala wlosy ale to raczej wina nieumiejetnego uzycia.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:40   #2634
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
no wiec dostalam prostownice Ga.my z regulacja temperatury i jestem bardzo zadowolona.
dla przypomnienia: wlosy dlugie za lopatki, falujace, sianowate.
prostowanie zajmuje mi ok 20 min, wystarczy temperatura ok 190st. wloski trzymaly sie proste cale 3 dni, nawet gdy padalo nie zrobil sie baranek. na razie prostowalam tylko na zwykla pianke do wlosow, ale zamierzam kupic cos do prostowania i ochrony wlosow.
prostownica wygodna w uzyciu. na poczatku troche ciagnela i wyrywala wlosy ale to raczej wina nieumiejetnego uzycia.
Właśnie zamierzam kupić prostownicę tej firmy. Moja koleżanka nią prostuje i jej włoski są poprostu jak druty Mogłabyś mi podać linka do tej prostownicy? Czy to ta: http://www.allegro.pl/item251595468_...by_tondeo.html czy może ta http://www.allegro.pl/item251515287_...gama_50mm.html czy jakaś inna?
nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:49   #2635
cornelka
Przyczajenie
 
Avatar cornelka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam. Mam zamiar zamówic sobie prostownice Ga.Ma turmalin laser ion widze, że wspominaliscie już coś o niej jednak prosze mi napisać jeszcze raz jaka ona jest.Mam dość długie włosy, mocno wycieniowane z podkręcającymi się końcówkami. Prostownioca nie jest tania, wiec nie chce wyrzucic pieniązków w błoto.Z góry dziękuje
cornelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 14:15   #2636
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez nastoletnia Pokaż wiadomość
Właśnie zamierzam kupić prostownicę tej firmy. Moja koleżanka nią prostuje i jej włoski są poprostu jak druty Mogłabyś mi podać linka do tej prostownicy?
http://allegro.pl/item254527873_pros...gama_170w.html

ja mam ta i przy okazji polecam sprzedajacego. profesjonalna obsluga
Cytat:
Napisane przez cornelka Pokaż wiadomość
Witam. Mam zamiar zamówic sobie prostownice Ga.Ma turmalin laser ion widze, że wspominaliscie już coś o niej jednak prosze mi napisać jeszcze raz jaka ona jest.Mam dość długie włosy, mocno wycieniowane z podkręcającymi się końcówkami. Prostownioca nie jest tania, wiec nie chce wyrzucic pieniązków w błoto.Z góry dziękuje
wlasnie podalam link do Ga.my ktora kupilam.tez mam cieniowane wlosy, niesforne i tez sie balam w ciemno kupowac. ale jestem zadowolona.
w sumie dzis 3 dzien od prostowania i wloski troszke sie wygiely od ramion ale to nawet lepiej wyglada niz takie proste druty
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 15:29   #2637
cornelka
Przyczajenie
 
Avatar cornelka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

wlasnie podalam link do Ga.my ktora kupilam.tez mam cieniowane wlosy, niesforne i tez sie balam w ciemno kupowac. ale jestem zadowolona.
w sumie dzis 3 dzien od prostowania i wloski troszke sie wygiely od ramion ale to nawet lepiej wyglada niz takie proste druty[/quote]


to dobrze.W takim razie zamawiam.Mam nadzieje, że nie bede musiała jej tak szybko wymieniac jak reszte prostownic.
__________________
www.collezione.photoblog. pl


Liebe ist alles. Alles was wir brauchen.Liebe.
Miłość jest wszystkim. Wszystkim czego potrzebujemy. Miłość.


Kocham < 33
cornelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 15:35   #2638
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

cornelko mam nadzieje ze bedziesz zadowolona. z moimi wlosami to fryzjer mial problem. jak bede miala fotki przed i po prostowaniu to wkleje
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 16:46   #2639
cornelka
Przyczajenie
 
Avatar cornelka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
cornelko mam nadzieje ze bedziesz zadowolona. z moimi wlosami to fryzjer mial problem. jak bede miala fotki przed i po prostowaniu to wkleje

moja fryzjerka prostowała mi zawsze włosy ta prostownica i byłam zadowolona.Ale fryzjerka jest fryzjerka używa różnych środków i jest już w tym wyszkolona. Gorzej ze mną. Jesli możesz to zrób fotki i wklej. Z góry dziękuje
__________________
www.collezione.photoblog. pl


Liebe ist alles. Alles was wir brauchen.Liebe.
Miłość jest wszystkim. Wszystkim czego potrzebujemy. Miłość.


Kocham < 33
cornelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 17:34   #2640
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Prostownice , protowanie,kosmetyki - zbiorczy

po co pisac jeszcze raz to samo zajrzyj tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=212521

watek bedzie edytowany i uzupelniany
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.