brak jakiejkolwiek gry wstępnej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-02, 10:26   #1
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103

brak jakiejkolwiek gry wstępnej


Hej!
mam problem (choć może dla niektórych to nie problem...dla mnie owszem), jestem ze swoim facetem 8 miesięcy,obecnie mieszkamy ze sobą. problem w tym, że on zupełnie nie czuje potrzeby gry wstępnej. podczas całego związku namówiłam go 2 razy na seks oralny, z którym totalnie sobie nie poradził, staram się czasem nakierować jego dłoń, pokazać mu jak lubię ale on jakoś dziwnie usztywnia rękę jakby dawał mi do zrozumienia, że nie chce...ciężko go namówić, żeby zanurzył we mnie odrobinę więcej niż sam czubek palca...a i tak wtedy po chwili idzie do łazienki umyć ręce z takim ułożeniem dłoni jakby zanurzył palec w jakiejś obleśnej substancji...(tak to przynajmniej wygląda) jakiś czas temu spytałam go co najbardziej lubi i co by zmienił w naszym seksie, powiedział, że nic.spytał mnie, ja mówię, że chciałabym więcej gry wstępnej z naciskiem na seks oralny i palcówkę. powiedział "dobrze" i i tak nic się nie zmieniło... ja ze swojej strony zazwyczaj spełniam jego zachcianki (pończochy, seks oralny dla niego, przebieranki...) dlatego tym bardziej mi przykro, że nie mam nic w zamian...co powinnam zrobić w takiej sytuacji?

Edytowane przez ingula
Czas edycji: 2014-09-02 o 10:29
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:39   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Powiedz, że żartujesz
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:23   #3
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

nie żartuję :P
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 13:00   #4
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
Hej!
mam problem (choć może dla niektórych to nie problem...dla mnie owszem), jestem ze swoim facetem 8 miesięcy,obecnie mieszkamy ze sobą. problem w tym, że on zupełnie nie czuje potrzeby gry wstępnej. podczas całego związku namówiłam go 2 razy na seks oralny, z którym totalnie sobie nie poradził, staram się czasem nakierować jego dłoń, pokazać mu jak lubię ale on jakoś dziwnie usztywnia rękę jakby dawał mi do zrozumienia, że nie chce...ciężko go namówić, żeby zanurzył we mnie odrobinę więcej niż sam czubek palca...a i tak wtedy po chwili idzie do łazienki umyć ręce z takim ułożeniem dłoni jakby zanurzył palec w jakiejś obleśnej substancji...(tak to przynajmniej wygląda) jakiś czas temu spytałam go co najbardziej lubi i co by zmienił w naszym seksie, powiedział, że nic.spytał mnie, ja mówię, że chciałabym więcej gry wstępnej z naciskiem na seks oralny i palcówkę. powiedział "dobrze" i i tak nic się nie zmieniło... ja ze swojej strony zazwyczaj spełniam jego zachcianki (pończochy, seks oralny dla niego, przebieranki...) dlatego tym bardziej mi przykro, że nie mam nic w zamian...co powinnam zrobić w takiej sytuacji?
nie spełniać jego zachcianek
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 13:15   #5
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

no tak...tylko, że obawiam się, że to podziała w drugą stronę niż bym chciała i w pewnym momencie w ogóle przestaniemy chodzić do łóżka bo żadne z nas nie będzie miało z tego przyjemności. mi raczej chodzi o to co zrobić żeby go nakłonić do powyższych rzeczy...jak rozmawiać, jak działać...?
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 13:25   #6
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
no tak...tylko, że obawiam się, że to podziała w drugą stronę niż bym chciała i w pewnym momencie w ogóle przestaniemy chodzić do łóżka bo żadne z nas nie będzie miało z tego przyjemności. mi raczej chodzi o to co zrobić żeby go nakłonić do powyższych rzeczy...jak rozmawiać, jak działać...?
no właśnie w ten sposób.
Teraz nie stara się a ma dobry seks. Niech zobaczy jak to jest jak 2ga strona się nie stara. Niech poczuje na własnej skórze jak to jest mieć leniwca za partnera.

Albo zacznij mu robić oral, przerwij i idz do łazienki buzię umyć.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 13:27   #7
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

No kurde po prostu powiedz to co Nam :P albo daj wątek do przeczytania
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 15:11   #8
Ikupashi
Raczkowanie
 
Avatar Ikupashi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
no tak...tylko, że obawiam się, że to podziała w drugą stronę niż bym chciała i w pewnym momencie w ogóle przestaniemy chodzić do łóżka bo żadne z nas nie będzie miało z tego przyjemności. mi raczej chodzi o to co zrobić żeby go nakłonić do powyższych rzeczy...jak rozmawiać, jak działać...?

widzisz? Ty masz z czego zrezygnować (tj nie przebierać się, nie stroić, etc) a on może jedynie odmówić Ci jakiegokolwiek zbliżenia...
__________________
Razem przeciwko białaczce.

www.anachcebanana.blogspot.com <-


Marysia była lekko w szoku
Ikupashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 15:47   #9
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

o kurczę, współczuję.
może on ma jakąś blokadę psychiczną? znałam faceta co mu tak matka do łba za małego natłukła że własnego wacka tylko przez papier toaletowy do ręki brał. a jak mu dziewczyna buzią albo ręką dobrze robiła to później nie mogła go dotknąć, ani buziaka dać, musiała się iść się myć.
powiem Ci że sytuacja ogólnie mało fajna. Ale tez postawiłabym na szczerą rozmowę. Powiedz mu, że Ty tego po prostu potrzebujesz. Nie sądzę, żeby odbieranie mu przyjemności w łóżku tak jak Ci radziły dziewczyny było czymś dobrym. Też bym się bała, że tego sexu nie będzie w ogóle. Na początek szczera rozmowa. A jak to nie pomoże, to jednak seksuolog by się przydał...
pozdrawiam i trzymam kciuki
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 16:22   #10
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

nie wiem...już ze 3 razy mu wspominałam o tym, czego chcę...ze dwa razy zdarzyło się tak, że podczas seksu miałam orgazm a on później stwierdzał "daj spokój, przecież wiem, że jestem słaby"... no i staram się go jakoś zachęcać, mimo, że te dwie minetki były gorzej niż przeciętne to jednak zachowywałam się jakby mi było naprawdę dobrze i zachęcałam żeby kontynuował. wiele razy mówiłam mu, że to lubię, czasem sama nie chcę gry wstępnej ale zwykle kobietę trzeba rozbudzić, przecież nie mamy tak jak faceci, że w jednej chwili wzwód i jazda...często też zdarza się tak, że ma ciężki dzień i szybko dojdzie i ja nie zdążę ze swoim orgazmem i mimo tego, że np zaczynam się przy nim zadowalać i biorę jego rękę to on jakby nie był zainteresowany-idzie na papierosa...no ręce opadają.
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 16:30   #11
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

szukaj porady u seksuologa. jeśli już próbowałaś i podstępów i rozmowy i nie działa nic, to idź do lekarza. bo w końcu będziesz tak sfrustrowana całą tą sytuacją, że albo będziesz szukała zadowolenia u kogoś innego, albo sama ze sobą nie wytrzymasz. Bo mimo pięknych tekstów, że sex to nie wszystko w związku, to niestety sex to jedna z podstaw udanego życia.
życzę Ci szczęscia, wytrwałości i szybkiego rozwiązania problemu
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 19:02   #12
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

I ten wątek jest dowodem, że nie można czekać z sexem do ślubu. Na szczęście chyba nikt nie czeka [no może 1%] i nie ma niespodzianek.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 19:41   #13
wez_umrzyj
Raczkowanie
 
Avatar wez_umrzyj
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Jezusie Nazareński, to co piszesz jest przerażające, aż mi się zrobiło smutno.

Jesteś jego pierwszą partnerką seksualną?Może jeszcze się nie do końca przełamał i nie ma doświadczenia?

A jeśli nie to to chyba, niestety, Twój chłopak jest z lekka oziębły a na to nie wiem co poradzić :/
__________________
17.07.2014 zaczynam blogowanie
wez_umrzyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 20:09   #14
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
I ten wątek jest dowodem, że nie można czekać z sexem do ślubu. Na szczęście chyba nikt nie czeka [no może 1%] i nie ma niespodzianek.
nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Nie widzę nic dziwnego/głupiego w czekaniu z sexem do ślubu. Jeśli ktoś ze względów religijnych czy ideologicznych chce czekać to ja wręcz podziwiam. Tu chodzi raczej na otwartość i chęć zadowolenia partnera. Dajesz-bierzesz. A nie jak ta kłoda w wyrze czekasz aż wszystko w okół zostanie zrobione. A jak dochodzi do problemów jak ten opisany powyżej, to szukasz pomocy a nie zamiatasz problem pod dywan i udajesz że wszystko ok.
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 20:11   #15
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Jesteś jego pierwszą partnerką?
Zapytaj go, dlaczego tak się zachowuje, dlaczego nie chce Cię zadowolić i, tak jak inne wizażanki, radzę zaprzestać zadowalania jego... Niech wie jak to jest...
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 21:20   #16
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

nie tyle jest oziębły (bo fajnie mu jest uprawiać seks z odszykowaną dziewczyną) co egoistyczny. Autorko - pozmawiaj ze swoim facetem, a jak nie zrozumie - pokaż jak to jest być z leniwym partnerem w łóżku.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 21:22   #17
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Ja jestem zdania, że takie odgrywanie się jest bez sensu. To są właśnie babskie fochy, udowadnianie czegoś, czego facet może nie skumać i zanim domyśli się, o co chodzi kobiecie to pomyśli, że to koniec szczęśliwego pożycia. Sama bym zdurniała, gdyby według mnie wszystko było ok do momentu aż chłopak przestał mnie zadowalać, a potem patrzył wymownym wzrokiem. Nikt nie jest wróżką i poprawnych konkluzji sobie z palca nie wysnuje...
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 22:13   #18
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Ja jestem zdania, że takie odgrywanie się jest bez sensu. To są właśnie babskie fochy, udowadnianie czegoś, czego facet może nie skumać i zanim domyśli się, o co chodzi kobiecie to pomyśli, że to koniec szczęśliwego pożycia. Sama bym zdurniała, gdyby według mnie wszystko było ok do momentu aż chłopak przestał mnie zadowalać, a potem patrzył wymownym wzrokiem. Nikt nie jest wróżką i poprawnych konkluzji sobie z palca nie wysnuje...
jakie odgrywanie się? Dziewczyna mu mówi czego w łóżku oczekuje a on tego nie robi.

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

o właśnie tutaj:

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
Hej!
mam problem (choć może dla niektórych to nie problem...dla mnie owszem), jestem ze swoim facetem 8 miesięcy,obecnie mieszkamy ze sobą. problem w tym, że on zupełnie nie czuje potrzeby gry wstępnej. podczas całego związku namówiłam go 2 razy na seks oralny, z którym totalnie sobie nie poradził, staram się czasem nakierować jego dłoń, pokazać mu jak lubię ale on jakoś dziwnie usztywnia rękę jakby dawał mi do zrozumienia, że nie chce...ciężko go namówić, żeby zanurzył we mnie odrobinę więcej niż sam czubek palca...a i tak wtedy po chwili idzie do łazienki umyć ręce z takim ułożeniem dłoni jakby zanurzył palec w jakiejś obleśnej substancji...(tak to przynajmniej wygląda) jakiś czas temu spytałam go co najbardziej lubi i co by zmienił w naszym seksie, powiedział, że nic.spytał mnie, ja mówię, że chciałabym więcej gry wstępnej z naciskiem na seks oralny i palcówkę. powiedział "dobrze" i i tak nic się nie zmieniło... ja ze swojej strony zazwyczaj spełniam jego zachcianki (pończochy, seks oralny dla niego, przebieranki...) dlatego tym bardziej mi przykro, że nie mam nic w zamian...co powinnam zrobić w takiej sytuacji?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 23:10   #19
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

dziwne to. chyba każdy chce, żeby partner był zadowolony z seksu. kobieta czuje się wtedy atrakcyjnie, a facet męsko, bo 'stanął na wysokości zadania'. może robisz dobrą minę do złej gry i nie dajesz mu do zrozumienia, że brak gry wstępnej jest dla Ciebie istotnym problemem, przez który nie czujesz się usatysfakcjonowana w łóżku? bo to, że go poprosisz, nie musi być dla chłopaka wystarczająco jasnym sygnałem, że poważnie czegoś Ci brakuje. mów wprost - nie podoba Ci się to, nie jest Ci przyjemnie, seks z nim nie sprawia Ci frajdy, bo wychodzi na egoistę, któremu to kobieta funduje grę wstępną w postaci orala, przebieranek i innych bajerów, a nie dostaje nic w zamian.

i to mycie rąk w ogóle mnie rozwala. jak można się brzydzić swojej dziewczyny i, w drugą stronę, swojego chłopaka? to tak jakbyś postawiła sobie Listerine przy łóżku albo w ogóle wyjechała z nicią dentystyczną. masakra.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 08:32   #20
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Twój partner jest prostym egoistą, któremu wisi, czy ty jesteś zadowolona, czy nie.
Nie inicjowałabym niczego, nie zadowalała go, ciekawe, czy coś zrozumie.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:25   #21
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
może robisz dobrą minę do złej gry i nie dajesz mu do zrozumienia, że brak gry wstępnej jest dla Ciebie istotnym problemem, przez który nie czujesz się usatysfakcjonowana w łóżku?
faktycznie zwykle po prostu nie mam nawet ochoty na kolejne przypominanie, że może by ze mną coś wcześniej zrobił zanim wetknie we mnie swój sprzęt i po prostu przeleci...tylko boję się, że protest za każdym razem go tylko zniechęci...w sensie ja nie chcę go do niczego zmuszać...każdy ma pewne zahamowania tylko, że jak z nim rozmawiałam to on się nie brzydzi...więc zastanawia mnie w czym rzecz i dlaczego sam nie potrafi wpaść na to, że jak próbuje się wcisnąć a tam susza to wypadałoby jakoś podziałać a nie wciskać się na siłę... już nie wspominając o tym, że ostatnio z seksem jakimkolwiek też słabo bo zmęczony po pracy jest... i zwykle to ja inicjuję, nie pamiętam kiedy on wyszedł z inicjatywą...
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:31   #22
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
faktycznie zwykle po prostu nie mam nawet ochoty na kolejne przypominanie, że może by ze mną coś wcześniej zrobił zanim wetknie we mnie swój sprzęt i po prostu przeleci...tylko boję się, że protest za każdym razem go tylko zniechęci...w sensie ja nie chcę go do niczego zmuszać...każdy ma pewne zahamowania tylko, że jak z nim rozmawiałam to on się nie brzydzi...więc zastanawia mnie w czym rzecz i dlaczego sam nie potrafi wpaść na to, że jak próbuje się wcisnąć a tam susza to wypadałoby jakoś podziałać a nie wciskać się na siłę... już nie wspominając o tym, że ostatnio z seksem jakimkolwiek też słabo bo zmęczony po pracy jest... i zwykle to ja inicjuję, nie pamiętam kiedy on wyszedł z inicjatywą...
mnie by się już nie chciało czegokolwiek inicjować . Może zainwestuj w wibrator?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:36   #23
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
pokaż jak to jest być z leniwym partnerem w łóżku.
no właśnie tu też pojawia się problem...zwykle po prostu kochamy się tak klasycznie w sensie...ja mam nogi oplecione na nim, jestem na dole no i tyle. często też ja byłam na górze ale obecnie przez dość poważną kontuzję kolana nie mogę ani klękać ani w jakikolwiek sposób obciążać tego kolana. co nie jest oczywiście rozleniwieniem się no ale z wielu pozycji muszę póki co zrezygnować...ale właśnie-on boi się próbować nowych pozycji w sumie nie wiem dlaczego...albo dlatego, że się boi (kiedyś kilka razy "wypadł" z na pieska i tak się zdenerwował, że mu oklapł całkiem i koniec zabawy) albo dlatego, że jest leniwy :P

nie miał zbyt bogatego życia erotycznego ale rozprawiczył się jakieś dobre 8 lat temu... więc nawet jeżeli ma mały dorobek to te 2-3 partnerki zapewne były... (nie dopytywałam szczerze mówiąc...)
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:41   #24
anastasia_11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 77
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Nawet nie spodziewałabym się ,że może być taka sytuacja. Nie potrafię sobie wyobrazić czegoś takiego . . Za bardzo się przejmujesz tym ,że mogłabyś go zniechęcić do seksu . On poniekąd też Cię zniechęca , tym ,że nie chce gry wstępnej , która dla każdej kobiety jest bardzo ważna . Moim zdaniem powinnaś z nim porozmawiać szczerze . Ty sprawiasz mu przyjemność , starasz się a on w zamian nic nie daje . . dlaczego ? Udaj się do seksuologa , tak jak mówią koleżanki wyżej .
anastasia_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:53   #25
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

ja bym z nim bardzo chętnie jeszcze raz porozmawiała, zrobiłabym ostatnie podejście...tylko zupełnie nie wiem jak zacząć a nie chcę żeby to wyszło znowu jak luźna pogawędka o preferencjach po seksie...
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 13:29   #26
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
ja bym z nim bardzo chętnie jeszcze raz porozmawiała, zrobiłabym ostatnie podejście...tylko zupełnie nie wiem jak zacząć a nie chcę żeby to wyszło znowu jak luźna pogawędka o preferencjach po seksie...
Może tak po prostu: podnieca mnie jak robisz to i to. Jak jestem podniecona to wilgotnieję. A jak próbujesz we mnie wejść na sucho to sprawiasz mi ból. Chcę żebyś zanim we mnie wejdziesz najpierw zrobił mi minetkę. Albo palcówkę. Szczególnie lubię jak robisz mi ....
A może ma samochód? interesuje się motoryzacją? Porównaj kobietę do silnika. Na zimnym silniku ostro nie pojedzie bo się zatrze.
W pozycji na misjonarza możesz po prostu leżeć na wznak i NIC nie robić - więc możesz pokazać mu jak to jest z leniwcem. Nawet nogami byś go nie obejmował ani biodrami nie ruszała.

Edytowane przez 201607040940
Czas edycji: 2014-09-03 o 13:29 Powód: .
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 15:05   #27
hypnose22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 452
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Może tak po pro
W pozycji na misjonarza możesz po prostu leżeć na wznak i NIC nie robić - więc możesz pokazać mu jak to jest z leniwcem. Nawet nogami byś go nie obejmował ani biodrami nie ruszała.
I w ramach "ja ci pokaże", zrobić z siebie żywą seksualną lalkę? Przecież to się może na psychice odbić...Zresztą, nie wiadomo czy się facetowi nie spodoba
Zero gry wstępnej to zero seksu. A najlepiej znaleźć kogoś normalnego.
hypnose22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 16:30   #28
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

chodziło mi o pokazanie chłopakowi jak to jest jak nic się z siebie nie daje. Jak nic nie zmieni - chłopak sam się prosi o rozstanie lub poroże.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 19:55   #29
hypnose22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 452
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
chodziło mi o pokazanie chłopakowi jak to jest jak nic się z siebie nie daje. Jak nic nie zmieni - chłopak sam się prosi o rozstanie lub poroże.
myśle, że bez sensu odgrywać jakąś pantomimę, w sytuacji w której facet nie jest głuchy, i wiele razy słyszał, czego oczekuje od niego autorka.
Może ma jakieś zahamowania, nie umie, ale jak widać nie chce nic z tym problemem zrobić.
hypnose22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:03   #30
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: brak jakiejkolwiek gry wstępnej

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
nie wiem...już ze 3 razy mu wspominałam o tym, czego chcę...ze dwa razy zdarzyło się tak, że podczas seksu miałam orgazm a on później stwierdzał "daj spokój, przecież wiem, że jestem słaby"... no i staram się go jakoś zachęcać, mimo, że te dwie minetki były gorzej niż przeciętne to jednak zachowywałam się jakby mi było naprawdę dobrze i zachęcałam żeby kontynuował. wiele razy mówiłam mu, że to lubię, czasem sama nie chcę gry wstępnej ale zwykle kobietę trzeba rozbudzić, przecież nie mamy tak jak faceci, że w jednej chwili wzwód i jazda...często też zdarza się tak, że ma ciężki dzień i szybko dojdzie i ja nie zdążę ze swoim orgazmem i mimo tego, że np zaczynam się przy nim zadowalać i biorę jego rękę to on jakby nie był zainteresowany-idzie na papierosa...no ręce opadają.
Może problem leży w tym, że boi się o swoje umiejętności. Faceci, którzy uważają, że są słabi często unikają takich zbliżeń z obawy przed zawodem swoim i partnerki.


Swoją drogą zastanowiło mnie z tą ręką. Może jakaś fobia?

Szczera rozmowa tylko tutaj coś zmieni - nie napominanie.

P.S. jesteś jego pierwszą partnerką? A może ma uraz po poprzednich?
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-08 18:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.