Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-16, 13:19   #4111
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Dot.: Przerwa 7dniowa,seks,odstawienie

effcia82 niestety nie mogłam ich przyjmować dalej, ginekolog zabronił a na moje pytanie o ewentualną ciążę nie potrafił jasno odpowiedzieć..Teraz sie stresuje bo jedni mówią ze nie można zajść w ciążę od razu parę dni po odstawieniu a inni mówią ze można..No ale ile ludzi tyle opinii,pozostaje mi czekać na możliwość zrobienia testu
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 13:28   #4112
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Czy moge być w ciąży?

Witam.

Mój problem polega na tym ze ostatniego dnia 7dniowej przerwy (niedziela) doszło do współżycia bez zabezp.W pon byłam u ginekologa i okazało się że muszę odstawić tabletki z powodu ciśnienia. Tak więc nie rozpoczęłam w pon.nowego opakowania.Czy teraz po odstawieniu powinnam od razu dostać okres?Pobolewaja mnie jajniki,głowa i dziś rano plecy ale może to już wytwór mojej wyobraźni przez stres..Kiedy mogę wykonać test jeśli nie znam daty miesiączki?
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 15:17   #4113
raspberry_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 109
Dot.: Czy moge być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez kkaarrolajnaa Pokaż wiadomość
Witam.

Mój problem polega na tym ze ostatniego dnia 7dniowej przerwy (niedziela) doszło do współżycia bez zabezp.W pon byłam u ginekologa i okazało się że muszę odstawić tabletki z powodu ciśnienia. Tak więc nie rozpoczęłam w pon.nowego opakowania.Czy teraz po odstawieniu powinnam od razu dostać okres?Pobolewaja mnie jajniki,głowa i dziś rano plecy ale może to już wytwór mojej wyobraźni przez stres..Kiedy mogę wykonać test jeśli nie znam daty miesiączki?
Hej,no niestety ale jakieś prawdopodobieństwo jest. Pleminiki mogą w pochwie zyć średnio do 3 dni, jesli mają 'dobre warunki'. Test najlepiej wykonac w dniu spodziewanej miesiączki, bądź ok 2-3 tygodnie od współżycia.
raspberry_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 15:25   #4114
raspberry_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 109
Dot.: Przerwa 7dniowa,seks,odstawienie

Wydaje mi się że założyłaś 2 wątki Poczytaj w inrenecie jaka jest żywotność plemników w pochwie bo to Cię powinno intresować, niektórzy mówią ze 2 doby, inni że 7 dni, więc opinie się różnia, ale dobę to raczej przetrwają. Rozumiem, że nie wzięłaś pierwszej tabletki z substancją czynną z blistra?
raspberry_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 16:55   #4115
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Dot.: Przerwa 7dniowa,seks,odstawienie

No czytalam o zywotnosci i mówią ze mogą najdłużej 4dni.Tak nie wzielam pierwszej tabletki po przerwie ani żadnej kolejnej.Po prostu po przerwie od razu odstawilam

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

A co np. z badaniami krwi?Wykryja cos wcześniej?
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 18:31   #4116
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Przerwa 7dniowa,seks,odstawienie

Cytat:
Napisane przez kkaarrolajnaa Pokaż wiadomość
No czytalam o zywotnosci i mówią ze mogą najdłużej 4dni.Tak nie wzielam pierwszej tabletki po przerwie ani żadnej kolejnej.Po prostu po przerwie od razu odstawilam

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

A co np. z badaniami krwi?Wykryja cos wcześniej?
Beta 10 dni po stosunku.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 19:11   #4117
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy moge być w ciąży?

No ryzyko jest. Mówiła ginekologi o zaistniałej sytuacji? Ciśnienie było aż tak złe, że już natychmiast teraz musiałaś odstawić tabletki?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-17, 19:35   #4118
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Dot.: Przerwa 7dniowa,seks,odstawienie

Czy to w ogóle możliwe aby zajść tak w ciążę?Nie daje mi to spokoju..
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 20:00   #4119
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Dot.: Czy moge być w ciąży?

Ciśnienie przed braniem tabletek to 110 a teraz po roku czasu 160..Juz wiem dlaczego często bolala mnie glowa i rozne inne no ale ja nie o tym.Teraz sie boje ze mogę być w ciąży i nie wiem jak duże szanse na to są.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

I z tego wszystkiego ostatecznie zapomnialam o tym stosunku w niedzielę i o nic nie pytalam ginekologa .A kolejna wizyta aby o to zapytać chyba nie ma sensu
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 21:24   #4120
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Przerwa 7dniowa,seks,odstawienie

No tak, to możliwe, sama sobie odpowiedzialas - plemniki żyją nawet 4 dni, a u Ciebie wystarczy że pozyly dzień bądź dwa . Zrób test z krwi. Najszybciej wyjdzie. W ciąże też tak łatwo się nie zachodzi
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 21:31   #4121
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Dot.: Przerwa 7dniowa,seks,odstawienie

No o to mi chodzi właśnie ze chyba nie tak łatwo zajść i to jeszcze od razu po po odstawieniu ,zobaczymy
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-17, 23:23   #4122
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Przerwa 7dniowa,seks,odstawienie

Cytat:
Napisane przez kkaarrolajnaa Pokaż wiadomość
No o to mi chodzi właśnie ze chyba nie tak łatwo zajść i to jeszcze od razu po po odstawieniu ,zobaczymy
Jak ktos powiedział "Z d*pą nie ma żartów" ;-)
Ryzyko jest i każdy inaczej reaguje na hormony.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 23:32   #4123
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 252
Dot.: Czy moge być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez kkaarrolajnaa Pokaż wiadomość
Witam.

Mój problem polega na tym ze ostatniego dnia 7dniowej przerwy (niedziela) doszło do współżycia bez zabezp.W pon byłam u ginekologa i okazało się że muszę odstawić tabletki z powodu ciśnienia. Tak więc nie rozpoczęłam w pon.nowego opakowania.Czy teraz po odstawieniu powinnam od razu dostać okres?Pobolewaja mnie jajniki,głowa i dziś rano plecy ale może to już wytwór mojej wyobraźni przez stres..Kiedy mogę wykonać test jeśli nie znam daty miesiączki?
W ulotce kazdych tabletek anty znajdziesz informacje o tym, ze pierwsze 7 tabletek sa najwazniejsze, a prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest tym wieksze, im pozniej w trakcie przerwy doszlo do stosunku i im wczesniejszej tabletki z cyklu zapomnialas. Wiec tak, istnieje prawdopodobienstwo zajscia w ciaze. Dziwie sie, ze ginekolog tego z toba nie omowil i nie rozwazyl przyjmowania tabletek jeszcze przez siedem dni lub zapisania ci tabletki po (chyba ze zagrozenie cisnieniem bylo takie duze).

Dziewczyny, w sytuacji, w ktorej ginekolog prosi was o odstawienie tabletek, wypytajcie go zawsze dobrze.
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 06:50   #4124
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

No ja żałuje ze z tego wszystkiego w końcu zapomnialam go o wszystko zapytac..Teraz muszę tylko czekać.
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 08:37   #4125
raspberry_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 109
Dot.: Czy moge być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Hiiroko Pokaż wiadomość
W ulotce kazdych tabletek anty znajdziesz informacje o tym, ze pierwsze 7 tabletek sa najwazniejsze, a prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest tym wieksze, im pozniej w trakcie przerwy doszlo do stosunku i im wczesniejszej tabletki z cyklu zapomnialas. Wiec tak, istnieje prawdopodobienstwo zajscia w ciaze. Dziwie sie, ze ginekolog tego z toba nie omowil i nie rozwazyl przyjmowania tabletek jeszcze przez siedem dni lub zapisania ci tabletki po (chyba ze zagrozenie cisnieniem bylo takie duze).

Dziewczyny, w sytuacji, w ktorej ginekolog prosi was o odstawienie tabletek, wypytajcie go zawsze dobrze.
Tez własnie sie dziwie że ginekolgo o to nie zapytał,w końcu to on jest profesjonalista w tej dziedzinie i powienien uprzedzić pacjentkę.

Też słyszałam opinie, że najczęściej się zachodzi jak się zapomni pierwszych tabletek, po przerwie, a to że się brało nawet przez 2-3 lata i jedej się zapomniało to weług mojej Pani ginekolog' nie ma znaczenia dla organizmu', zajśc w ciąże można nawet jak sie jedną zapomniało.

Zrób test z krwi po 10 dniach i będziesz miała pewność.
raspberry_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 09:14   #4126
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dostalam pewną wiadomość,Co o tym myslicie?Ja nie umiem doszukać sie sensu ale to może dlatego ze nigdy nie liczylam sobie cyklu itd. Pierwszy dzień nowego cyklu zaczął się w pierwszego dnia miesiaczki po zakończonym opakowaniu tabletek w zależności więc kiedy takowy wystąpił policz w którym dniu cyklu doszło do zbliżenia. Dni płodne występują około 14 dnia cyklu (przy cyklach 28 dni) teoretycznie nie powinnaś się stresować bo był to początek cyklu.
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 09:33   #4127
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Tylko branie tabletek to nie normalny cykl i nie wiadomo kiedy owulacja się odblokuje i czy w ogóle się odblokuje w pierwszym cyklu bez tabletek. Loteria.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 09:49   #4128
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Tylko branie tabletek to nie normalny cykl i nie wiadomo kiedy owulacja się odblokuje i czy w ogóle się odblokuje w pierwszym cyklu bez tabletek. Loteria.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie. Dlatego mysle, ze szanse sa, ale male. Trzeba miec ogromnego pecha, by zajsc tak szybko w ciaze.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 10:44   #4129
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dziewczyny wiadomość z ostatniej chwili Wstalam z łóżka i poczulam jak coś ze mnie "polecialo".Biegem do WC z myślą ze to okres ale to taka przezroczysta wydzielina lekko biaława,ale taka bardziej wodnista.Od momentu odstawienia była "suchość" dlatego mnie to ciekawi co to może być
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-18, 11:18   #4130
Truskawkapachnaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej. Mam 25 lat i mam straszny problem z okresem, który nie daje mi spokoju. Otóż z nocy 7 a 8 dnia cyklu uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczania można tak powiedzieć (pęknięta gumka) , Wytrysk do pochwy bardzo mały ale był. Cykle po mniej więcej 28-29 dni. Okres spóźnia ok. 9 dni. Robiłam również badania krwi na wykrycie Beta hcg czy jakoś tak. Zrobiłam 15 dni po stosunku wyszło 0. Robiłam również 21 dni po stosunku 1 dzień przed przewidywana miesiączką też równe 0. I zrobiłam 6 dni od terminu kiedy powinnam dostać tez również 0. Zrobiłam dzisiaj (38dc , 30 dni po stosunku) testy płytkowe 4 różnych marek ale były one robione o godz. 11 z drugiego moczu i też wszystkie negatywne. Co o tym myślicie ? Pomocy bo wariuje.
Truskawkapachnaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 11:55   #4131
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Truskawkapachnaca Pokaż wiadomość
Hej. Mam 25 lat i mam straszny problem z okresem, który nie daje mi spokoju. Otóż z nocy 7 a 8 dnia cyklu uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczania można tak powiedzieć (pęknięta gumka) , Wytrysk do pochwy bardzo mały ale był. Cykle po mniej więcej 28-29 dni. Okres spóźnia ok. 9 dni. Robiłam również badania krwi na wykrycie Beta hcg czy jakoś tak. Zrobiłam 15 dni po stosunku wyszło 0. Robiłam również 21 dni po stosunku 1 dzień przed przewidywana miesiączką też równe 0. I zrobiłam 6 dni od terminu kiedy powinnam dostać tez również 0. Zrobiłam dzisiaj (38dc , 30 dni po stosunku) testy płytkowe 4 różnych marek ale były one robione o godz. 11 z drugiego moczu i też wszystkie negatywne. Co o tym myślicie ? Pomocy bo wariuje.
Masz problem natury psychicznej. I przestań liczyć na cud. W ciąży nie jesteś
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 12:03   #4132
Truskawkapachnaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Najgorsze że w każdym badaniu widzę pomyłkę.

1. Beta hcg a może pomylili próbki z kimś innym.
2. Ginekolog może było za wcześniej aby coś zobaczył.
3. Test ciążowy 9 dni po spodziewanej miesiączce negatywny ale był robiony z 2 moczu..

Zgłupieć idzie, albo już do zrobiłam
Truskawkapachnaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 12:08   #4133
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Truskawkapachnaca Pokaż wiadomość
Najgorsze że w każdym badaniu widzę pomyłkę.

1. Beta hcg a może pomylili próbki z kimś innym.
2. Ginekolog może było za wcześniej aby coś zobaczył.
3. Test ciążowy 9 dni po spodziewanej miesiączce negatywny ale był robiony z 2 moczu..

Zgłupieć idzie, albo już do zrobiłam
Nie jestes w ciazy.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 12:09   #4134
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Truskawkapachnaca Pokaż wiadomość
Najgorsze że w każdym badaniu widzę pomyłkę.

1. Beta hcg a może pomylili próbki z kimś innym.
2. Ginekolog może było za wcześniej aby coś zobaczył.
3. Test ciążowy 9 dni po spodziewanej miesiączce negatywny ale był robiony z 2 moczu..

Zgłupieć idzie, albo już do zrobiłam
Idź do ginekologa to przepisze coś na wywołanie okresu.

Jak będziesz kiedyś w ciąży to na usg około 6 tyg można dopiero zobaczyć zarodek.

I przy takich schizach zmień antykoncepcję lub dobierz 2 wariant np npr.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 12:16   #4135
Truskawkapachnaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Schizuje bo po pierwsze błędnie napisałam, mam 17 lat a po drugie nie wiem czy to legalne co napisze ale po stosunku ginekolog dał mi recpetę na talbetkę po. Zażyłam ją po 10 godzinach. Strasznie się boję ... Zrozumcie mój wiek i cięzką sytuację. Byłam u ginekologa 2 dni temu to przypisał mi na wywołanie okresu tabletki Dupocośtam. 2 razy dziennie. Dużo czytałam i one też są na podtrzymanie ciązy i się boje czy brać Stwierdził ze nie miałam w ogole owulacji przez tabletkę po. Dramat straszny. Uraz do sexu do końca życia
Truskawkapachnaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 12:20   #4136
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Bierz bo pigułka po to nie jest tabletka poronna i jeżeli zaszłaś to jest ona sprzymierzeńcem ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Joesu dziewczyno z takim podejściem to niedługo będziesz wierzyć w wiatropylność skoro beta i gin ciąży nie widzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 12:21   #4137
Truskawkapachnaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Nie rozumiem , którą mam brać duphostan ?
Truskawkapachnaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 12:22   #4138
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 12:23   #4139
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Truskawkapachnaca Pokaż wiadomość
Schizuje bo po pierwsze błędnie napisałam, mam 17 lat a po drugie nie wiem czy to legalne co napisze ale po stosunku ginekolog dał mi recpetę na talbetkę po. Zażyłam ją po 10 godzinach. Strasznie się boję ... Zrozumcie mój wiek i cięzką sytuację. Byłam u ginekologa 2 dni temu to przypisał mi na wywołanie okresu tabletki Dupocośtam. 2 razy dziennie. Dużo czytałam i one też są na podtrzymanie ciązy i się boje czy brać Stwierdził ze nie miałam w ogole owulacji przez tabletkę po. Dramat straszny. Uraz do sexu do końca życia
W ciąży nie jesteś. Odstaw seks na dłuższy czas.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 12:24   #4140
AgataZep
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Czy badanie hcg jest tak samo wiarygodne jak beta hcg?
AgataZep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.