Lumowell - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-13, 21:52   #1
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508

Lumowell


Czy zetknęłyście się z filmikami na Youtube z kanału Lumowell? Może któraś z Was ćwiczy z tymi filmikami i podzieli się opinią. Ja sama zaczęłam z tym kanałem ćwiczyć parę dni temu. Osobiście jestem laikiem fitnessowym, chociaż pròbowałam już z blogilates, fitnessblender i Mel B. Żadne z powyższych mi nie podchodziły do końca, może dlatego że dopiero ten kanał obrazowo pokazuje mi jak prawidłowo wykonywać dane ćwiczenie, a czego nie robić. Sama korzystam z ćwiczeń na dane partie ciała, cardio i hiit na razie omijam.
Czekam na Wasze opinie i spostrzeżenia
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 17:47   #2
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Lumowell

Fajnie, ze zalozylas ten temat - tez o tym myslalam, bo osobiscie Lumowell uwielbiam.

Cwicze z dnia od jakichs dwoch miesiecy, jak nie dalej. Poki co wybieram glownie cardio/fat burningi, bo wzmacniajace cwiczenia czerpie skad indziej.

Dla mnie fat burningi sa super - po ich wykonaniu czuje sie mokra(jak to brzmi:P), zmeczona i szczesliwa ( a nie kazdy trening tak na mnie dziala). Cudownie mi sie po nich spi Do tego cwiczenia sa proste o umiarkowanej intensywnosci i w zasadzie o to chodzi. Efekty widze, bo waga mi zleciala, wiec dziala
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 03:54   #3
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Lumowell

blogilates? a co to?
i na czym ten Lumowell polega?
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-19 04:54:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.