Prośba o wsparcie! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-14, 13:30   #1
ladypurple
Raczkowanie
 
Avatar ladypurple
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 102

Prośba o wsparcie! :)


Witam wszystkich!
Jestem osobą bezrobotną, od pół roku szukam pracy, jakiejkolwiek! Ale jest ciężko. Mieszkam w niewielkim mieście na śląsku, gdzie panuje wielkie bezrobocie. Od jakiegoś czasu, by wspomóc mojego męża w utrzymaniu nas coś tam sobie tworzę.. Piszę tutaj, ponieważ szukam oceny z innego punktu widzenia. Mam od jakiegoś czasu stronę na facebooku i prowadzę bloga, no ale jest kiepsko. Ludzie klikają "lubię to", ale nic poza tym. Często robię konkursy, ale mało kto bierze w nich udział. Nie wiem co jest problemem. Zwracam się więc do Was kochane wizażanki! Proszę o szczerą wypowiedź na temat moich wyrobów. Chciałabym wiedzieć co robię nie tak, że mam tak małe zainteresowanie. Głupio mi w sumie prosić o pomoc, bo jak to mawia moja mama: Jeśli produkt jest dobry to nie trzeba go reklamować. A ja niestety swój muszę.
Wrzucam przykładowe moje prace:


__________________
http://agnesik.blogspot.com - mój blog - rękodzieło
https://www.facebook.com/TheHandMadePassion - moje prace na fb - proszę o wsparcie
25.05.2013 r. - Żonka!!!
03.2014 r. -Aniołek mój

Edytowane przez ladypurple
Czas edycji: 2014-04-03 o 08:19
ladypurple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 14:53   #2
sajah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Prośba o wsparcie! :)

bardzo ciekawe pomysły na biżuterię
__________________
Świat oczami kobiety.
http://sajowe-hafciarstwo.blogspot.com/
sajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 00:23   #3
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Prośba o wsparcie! :)

ja mam ponad 1200 fanów i aktualnie jednego klienta. po ostatnim konkursie przybyło mi ok 500 lubisiów! i żaden nic nie zamówił. prawdopodobnie tylko kliknęli by być branymi pod uwagę, a na stronę nawet nie zajrzeli (był odnośnik, wystarczył klik bez wchodzenia na stronę). uważam, że mam tanią biżuterię, a mimo to nawet nie pytają o cenę tego, co na zdjęciu ciężko mi powiedzieć. ja nawet rocznie do kwoty tysiąca się nie zbliżę, ba-500zł by było super , także już kompletnie nic z tego nie mam poza hobby i zabiciem czasu oraz relaksem a gotowe twory się zbierają i kurzą... oddaję na coraz to nowe konkursy, aukcje charytatywne i tyle.
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 19:13   #4
ladypurple
Raczkowanie
 
Avatar ladypurple
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 102
Dot.: Prośba o wsparcie! :)

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
ja mam ponad 1200 fanów i aktualnie jednego klienta. po ostatnim konkursie przybyło mi ok 500 lubisiów! i żaden nic nie zamówił. prawdopodobnie tylko kliknęli by być branymi pod uwagę, a na stronę nawet nie zajrzeli (był odnośnik, wystarczył klik bez wchodzenia na stronę). uważam, że mam tanią biżuterię, a mimo to nawet nie pytają o cenę tego, co na zdjęciu ciężko mi powiedzieć. ja nawet rocznie do kwoty tysiąca się nie zbliżę, ba-500zł by było super , także już kompletnie nic z tego nie mam poza hobby i zabiciem czasu oraz relaksem a gotowe twory się zbierają i kurzą... oddaję na coraz to nowe konkursy, aukcje charytatywne i tyle.
No ja kochana mam tak samo, lajków co prawda mniej.. no ale zainteresowania brak.
Najgorzej, jak jestem dumna z jakiejś pracy.. a nikt jej nawet nie polubi.
Daj no stronkę z Twoją biżu Pooglądam sobie
Twórcy powinni się razem trzymać!
__________________
http://agnesik.blogspot.com - mój blog - rękodzieło
https://www.facebook.com/TheHandMadePassion - moje prace na fb - proszę o wsparcie
25.05.2013 r. - Żonka!!!
03.2014 r. -Aniołek mój
ladypurple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:56   #5
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Prośba o wsparcie! :)

po pierwsze proszę usunąć namiary na FB i inne komercyjne miejsca,bo będzie ban.
po drugie-skoro już zajrzałam-zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia.W internecie sprzedaje się "obraz",nie produkt. A jak mówimy już o produktach, to prac takich jak Twoje jest w galeriach/All mnóstwo,stąd też właściwa oprawa musi przyciągać.
po trzecie-jak już uporasz się ze zdjęciami-zmień łańcuszek,ten który używasz np. w naszyjniku z serduszkiem jest bardziej "techniczny",służący np. jako przedłużka naszyjnika lub bransoletki.Ja go osobiście nie lubię.
po czwarte-na modelinie nie może być odcisków palców, nie i już.

__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 08:23   #6
ladypurple
Raczkowanie
 
Avatar ladypurple
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 102
Dot.: Prośba o wsparcie! :)

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
po pierwsze proszę usunąć namiary na FB i inne komercyjne miejsca,bo będzie ban.
po drugie-skoro już zajrzałam-zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia.W internecie sprzedaje się "obraz",nie produkt. A jak mówimy już o produktach, to prac takich jak Twoje jest w galeriach/All mnóstwo,stąd też właściwa oprawa musi przyciągać.
po trzecie-jak już uporasz się ze zdjęciami-zmień łańcuszek,ten który używasz np. w naszyjniku z serduszkiem jest bardziej "techniczny",służący np. jako przedłużka naszyjnika lub bransoletki.Ja go osobiście nie lubię.
po czwarte-na modelinie nie może być odcisków palców, nie i już.


Usunęłam namiary na FB.
Zmieniam łańcuszki na cieńsze i bardziej delikatne.
Z odciskami palców nie radzę sobie! Po prostu nie radzę! Zauważyłam to już jakiś czas temu, że to mój problem i staram się, żeby ich nie było.. ale prawdopodobnie muszę zmienić modelinę, bo używam za miękkiej Fimo Soft.
A co do zdjęć to już wymiękłam. Robiłam telefonem, teraz mam pożyczony aparat dobrej jakości, a zdjęcia dalej tak samo wychodzą. Nie wiem co robię źle.

Dziękuję za uwagi. Pozdrawiam, wątek można zamknąć
__________________
http://agnesik.blogspot.com - mój blog - rękodzieło
https://www.facebook.com/TheHandMadePassion - moje prace na fb - proszę o wsparcie
25.05.2013 r. - Żonka!!!
03.2014 r. -Aniołek mój
ladypurple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 09:23:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.