Play - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 19:58   #1
fleaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: el jem
Wiadomości: 9

Play


Przeszukałam cały Wizaż, ale niestety wyszukiwarka nic nie znalazła na temat sieci komórkowej Play. Jestem ciekawa czy ma dobry zasięg, a nie to co Orange bo kończy mi się umowa, a mają kuszące oferty i nie iwem czy warto. Może mógłby się ktoś wypowiedzieć?
fleaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:15   #2
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Play

Nie narzekam na zasięg
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:16   #3
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Play

Ja i moja mama mamy abonament w play i szczerze mowiac nie moge sie doczekac keidy mi sie skonczy abonament...
Po pierwsze juz dwa razy nie doszly mi rachunki.
Po drugie podobno powiadamiaja SMSem ze zablokuja mi telefon, jednak mi wylaczaja z minuty na minute...
Po trzecie koszt SMSow na konkursy, tapety itp idzie poza abonament.

Jedyne co to maja fajne telefony. I oferty tez nie sa zle
Jednak ja chyba przejde do Orange, gdy skonczy mi sie abonament; )
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:20   #4
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Play

Zasięg zależy od tego, w jakiej odległości przebywasz od stacji bazowej, więc o zasięg popytałabym się znajomych
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:26   #5
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Ja i moja mama mamy abonament w play i szczerze mowiac nie moge sie doczekac keidy mi sie skonczy abonament...
Po pierwsze juz dwa razy nie doszly mi rachunki.
Po drugie podobno powiadamiaja SMSem ze zablokuja mi telefon, jednak mi wylaczaja z minuty na minute...
Po trzecie koszt SMSow na konkursy, tapety itp idzie poza abonament.

Jedyne co to maja fajne telefony. I oferty tez nie sa zle
Jednak ja chyba przejde do Orange, gdy skonczy mi sie abonament; )
też chciałam zmienić na Play... ale kolega powiedział to samo, że fajne mają tylko telefony.... w orange już byłam i nie skorzystam nigdy więcej...
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:26   #6
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Play

Klada to chyba normalne, że kwota jaką wydajesz na konkursy czy tapety nie jest wliczona w abonament Przynajmniej tak mi się wydaje.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:26   #7
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Play

zawsze mnie bawia pretensje osob nie placacych za jakas usluge o to, ze ja im odlaczaja
zwlaszcza ze play ma pieknie opracowany system zarzadzania kontem przez internet, mozna sobie ustawic np powiadomienie o wystawieniu faktury na mail, podaja numer rachunku i kwote, wcale nie trzeba czekac az poczta przysle

owszem, minusem jest to, ze w ramach abonamentu licza sie tylko zwykle rozmowy, sms i mms
nawet polaczenie z ich wlasnym biurem obalugi jest liczone poza, ale chyba tak jest w kazdej sieci?
sms i polaczenia "specjalne" sa traktowane "ekstra"
ale za to maja tanio - obecnie najtansza stawka na rynku

fleaaa - ja jestem zadowolona
nie mam zastrzezen do zasiegu, aczkolwiek mieszkm w duzym miescie i play mam od niedawna, wiec nie zdazylam sprawdzic w terenie
znajomi z dluzszym stazem zaklinali ze jest w porzadku, lepiej niz w Orange

Edytowane przez ushia
Czas edycji: 2009-04-08 o 20:29
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 20:36   #8
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
zawsze mnie bawia pretensje osob nie placacych za jakas usluge o to, ze ja im odlaczaja
zwlaszcza ze play ma pieknie opracowany system zarzadzania kontem przez internet, mozna sobie ustawic np powiadomienie o wystawieniu faktury na mail, podaja numer rachunku i kwote, wcale nie trzeba czekac az poczta przysle

owszem, minusem jest to, ze w ramach abonamentu licza sie tylko zwykle rozmowy, sms i mms
nawet polaczenie z ich wlasnym biurem obalugi jest liczone poza, ale chyba tak jest w kazdej sieci?
sms i polaczenia "specjalne" sa traktowane "ekstra"
ale za to maja tanio - obecnie najtansza stawka na rynku

fleaaa - ja jestem zadowolona
nie mam zastrzezen do zasiegu, aczkolwiek mieszkm w duzym miescie i play mam od niedawna, wiec nie zdazylam sprawdzic w terenie
znajomi z dluzszym stazem zaklinali ze jest w porzadku, lepiej niz w Orange

tyle ze zauwaz ze w pierwszym punkcie napisalam, ze dwa razy nie dostalam w ogole faktury... Wiec nie nie zaplacilam rachunku
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:50   #9
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Play

z tego co wiem, Play korzysta z nadajnikow Plusa i ma taki zasieg jak on. ja nie mialam problemow z zasiegiem nawet na za******piu

a co do faktur, upominaja sie o platnosc po nastepnym okresie platnosci...tez mialam ostatnio taka sytuacje, ze faktura jedna nie doszla...

z tego co maja na stronie raczej nie korzystam, choc mozna tam wszystko sprawdzic, ale ze mam telefon na firme, to podstawa zaplaty jest faktura a nie info na www

poza tym trzeba ich kontrolowac, bo zdarzaja sie nieslusznie naliczone oplaty - tak mialam przy wyjezdzie za granice, ale reklamacje uznali i wystawili korekte.

poza tym, fajne jest to, ze za polaczenia przychodzace dostaje sie dodatkowe minuty...ale Heyah czy jakas siec tez to ma ...

ps. ja tez z Orange zrezygnowalam
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 21:10   #10
Weronika.21
Raczkowanie
 
Avatar Weronika.21
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 209
Dot.: Play

Ja zrezygnowałam orange na rzecz play, a teraz tylko czekam aż mi się umowa skończy i wracam do starej sieci. Playem byłam zachwycona ale tylko na początku (fajny telefon za niewiele, oferta abonamentowa tez ok), a teraz takie mam poplątanie z pomieszaniem że nie wiem co się w ogóle z moim abonamentem dzieje:/ (to fakt powinnam sama zadbać o świadomość co się dzieje z moimi pieniędzmi, ale mimo wszystko w orange takich problemów nie miałam). Zasięg praktycznie wszędzie (a na zadupiach też mi się zdarza przebywać).
__________________
Dzieci są kotwicami, które trzymają matki przy życiu.

jestem mamą małego Stworka
Weronika.21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 21:57   #11
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Play

Jestem w Playu ponad rok i jestem zadowolona (uciekłam od Orange, jezu nigdy więcej, tylko nie oni).
Jeśli chodzi o Play, nie miałam z nimi żadnego problemu, z zasięgiem też nie, jak spóźniłam sie z opłatą to nie wyłączali, często przez stronę www kontroluję co dzieje się na moim koncie, stawki mają teraz najlepsze, telefony fajne za grosze, no do niczego przyczepić się nie mogę. Zostaję na kolejne dwa lata.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 22:18   #12
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Play

Hej dziewczyny!
Ja obecnie mam numer w Orange, ale nie wiem, z niego zrezygnować. Niby oferta jak dla mnie całkiem korzystna:
- MIX ( dla mnie w sam raz, nie ma wysokich rachunków i mam możliwośc wymiany telefonu po 2 latach )
- mam 20 godzin za darmo do mojej mamy
- po 17:00 i w weekendy darmowe 2 godziny do Orange i na stacjonarne

Ale...Myślałam o telefonie na kartę, chcę uwolnić moją mamę od kolejnego rachunku, chcę sama zarządzać moim kontem. Kiedyś pisałam mnóstwo SMS-ów do znajomych w Orange, ale teraz piszę głównie z gadu-gadu, więc nie mam potrzeby wykupowania 500 SMS-ów za 5 zł.
Poza tym, chcę nabyć najprostszą Nokię, a Orange ma jak dla mnie dziwne te telefony. Albo straszny chłam, albo zbyt fajne na moją kieszeń.
Dlatego myślałam o Play, który ma SMSy po 15 gr. i do tego jakiś prosty telefonik, żeby móc się z kimś skontaktować.
U mnie mnóstwo osób zmieniło na Play i są zadowoleni, myślę, czy się nie zdecydować na taki krok. Tylko szkoda mi trochę numeru, który mam od jakichś 5 lat. A przenosić nie chcę.
Z jednej strony mam fajne promocje, ale z drugiej nie aż tak potrzebne.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 22:35   #13
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja obecnie mam numer w Orange, ale nie wiem, z niego zrezygnować. Niby oferta jak dla mnie całkiem korzystna:
- MIX ( dla mnie w sam raz, nie ma wysokich rachunków i mam możliwośc wymiany telefonu po 2 latach )
- mam 20 godzin za darmo do mojej mamy
- po 17:00 i w weekendy darmowe 2 godziny do Orange i na stacjonarne

Ale...Myślałam o telefonie na kartę, chcę uwolnić moją mamę od kolejnego rachunku, chcę sama zarządzać moim kontem. Kiedyś pisałam mnóstwo SMS-ów do znajomych w Orange, ale teraz piszę głównie z gadu-gadu, więc nie mam potrzeby wykupowania 500 SMS-ów za 5 zł.
Poza tym, chcę nabyć najprostszą Nokię, a Orange ma jak dla mnie dziwne te telefony. Albo straszny chłam, albo zbyt fajne na moją kieszeń.
Dlatego myślałam o Play, który ma SMSy po 15 gr. i do tego jakiś prosty telefonik, żeby móc się z kimś skontaktować.
U mnie mnóstwo osób zmieniło na Play i są zadowoleni, myślę, czy się nie zdecydować na taki krok. Tylko szkoda mi trochę numeru, który mam od jakichś 5 lat. A przenosić nie chcę.
Z jednej strony mam fajne promocje, ale z drugiej nie aż tak potrzebne.
numer zawsze mozesz przeniesc do kazdej sieci...nawet jesli jest na karte...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 22:51   #14
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Play

ja z TZem mamy Playa i jestesmy bardzo zadowoleni (przenieslismy numery z Simplusa). on ma abonament, ja pre paida... co miesiac za 12zl mam pakiet 4 godzin na wybrany numer. a do tego co miesiac pakiet 200 smsow do wykorzystania... prawde mowiac normalnie uzywam telefonu i spokojnie starcza mi karta za 50zl na 3 miesiace (a w Simplusie 50-ka to mi starczala na miesiac, czasem krocej ) wiec dla mnie Play to duza oszczednosc
TZ tez sobie chwali

zasieg tez jest ok

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-04-08 o 22:53
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 00:11   #15
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Play

rowniez mam play - jak juz napisano potwierdzam: korzysta z nadajnikow plusa i z zasiegiem nie ma problemu.
Mam tel na abonament, jeszcze kilka miesiecy dodatkowe 500min gratis, a pozniej taki pakiet kosztuje tylko 15zl (choc godziny za 29gr w taktaku nic chyba jeszcze nie pobije - z tego tez korzystam ).
W play fajne jest to, ze mozna sledzic na biezaco ile minut wliczonych zostalo do wykorzystania, no i cala kwota abonamentu przeliczona jest na minuty do wykorzystania.
Z plusa juz zrezygnowalam, od listopada nie przedluzam ery (ewentualnie tak taka wezme) i przesiadam sie na playa wlasnie wiec polecam
Jedyny minus wg mnie to brandowanie telefonow (czyli wszystkie dodatki play w oprogramowaniu) - moj sony ericsson c702 na sofcie z play chodzi bardzo wolno, ale jak sie zbiore to w koncu przerobie ten sofcik
jesli bedziesz decydowac sie na zakup playa zajrzyj na ich strone do sklepu internetowego (e-shop) - zawsze jest korzystniej
A, i na plus - kupujac tel w play mozna LEGALNIE sciagnac simlocka w salonach play i nie trzeba czekac na zakonczenie umowy
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 00:49   #16
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Play

Magda s. - nawet nie wiedziałam, przemyślę tę opcję.
Lain - a jak to jest z tą nową ofertą Play Fresh, że ileś-tam esów za darmo do każdej sieci itp.? Prawda to, czy gdzieś jest haczyk?
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:14   #17
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Klada to chyba normalne, że kwota jaką wydajesz na konkursy czy tapety nie jest wliczona w abonament Przynajmniej tak mi się wydaje.
Ja, brat i moja mama mamy abonament w Orange i konkursy itd. są w koszcie abonamentu , bez dopłacania
W playu ma mój tato. Trzy razy nie doszły do niego rachunki, raz nie dostał 200 SMS (taki gratis, dostawać powinien co miesiąc). Zasięg jest wszędzie, oprócz galerii handlowych (ale to chyba rzadko kiedy jest w jakiejkolwiek sieci) . Chwalił sobie z początku tylko tę sieć, podobnie jak moja koleżanka (kupila taki sam telefon jak ja, z tym że miało być kilka złotych taniej. 49 zł za 55 zł abonamentu, a za 35 zł abonamentu już ok. 449 , kiedy ja kupiłam go w Orange , a jego normalna cena była 449 zł też, z tym że dostałam 200 zł zniżki za przedłużanie abonamentu )
ale teraz czeka, aż mu się tylko umowa skończy
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:36   #18
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Play

cu.Kinia (choc pytanie bylo do lain) - oferta darmowych sms to "myk" reklamowy - dostajesz je za konkretne doladowania wiec nawet majac wazne konto przez rok (tez po doladowaniu) i chcac miec kolejne (tak, kolejne, bo darmowe smsy maja OGRANICZONA liczbe), musisz znow doladowac konto.
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:37   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Play

Od poczatku kwietnia przenioslam sie z simplusa do play fresh.

niestety stwierdzam ,ze maja straszny balagan w obsludze a sprzedawcy albo nic nie wiedza o tym co moga sprzedawac albo wymyslaja jakies zasady:/

nigdzie nie moze byc normalnie :-/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 09:00   #20
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Od poczatku kwietnia przenioslam sie z simplusa do play fresh.

niestety stwierdzam ,ze maja straszny balagan w obsludze a sprzedawcy albo nic nie wiedza o tym co moga sprzedawac albo wymyslaja jakies zasady:/

nigdzie nie moze byc normalnie :-/
najlepiej doczytac wszystko na stronie...przede wszystkim regulamin...w razie potrzeby wydrukowac i uswiadomic sprzedawce

jeszcze to bylo u nich fajne, ze biuro obslugi mieli pod darmowym numerem...niestety jak juz zdobyli sporo klientow wprowadzili za to oplate....nieladnie
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:06   #21
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez fleaaa Pokaż wiadomość
Przeszukałam cały Wizaż, ale niestety wyszukiwarka nic nie znalazła na temat sieci komórkowej Play. Jestem ciekawa czy ma dobry zasięg, a nie to co Orange bo kończy mi się umowa, a mają kuszące oferty i nie iwem czy warto. Może mógłby się ktoś wypowiedzieć?
To zle szukałas, bo sama taki zakładałam
Moja wyszukiwarka znalazła, jakąś inna mamy?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=234586
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:07   #22
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Play

Mój brat ma abonament w Play i często narzeka właśnie na dezorganizację...ja mam w Orange, wszystko na czas, opłaty te same...tylko telefon beznadziejny;(
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:35   #23
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
najlepiej doczytac wszystko na stronie...przede wszystkim regulamin...w razie potrzeby wydrukowac i uswiadomic sprzedawce
regulamin ja znam a uswiadamianie sprzedawcy nie lezy w moich obowiazkach i mnie za to nie placa
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:46   #24
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
regulamin ja znam a uswiadamianie sprzedawcy nie lezy w moich obowiazkach i mnie za to nie placa
w tym uswiadamianiu chodzilo mi jedynie o wyegzekwowanie swoich praw i przywilejow
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:04   #25
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Play

layla_lbn , ba, zeby tylko jeden
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...highlight=play
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...highlight=play
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...highlight=play
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...highlight=play
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:32   #26
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Ja, brat i moja mama mamy abonament w Orange i konkursy itd. są w koszcie abonamentu , bez dopłacania
W playu ma mój tato. Trzy razy nie doszły do niego rachunki, raz nie dostał 200 SMS (taki gratis, dostawać powinien co miesiąc). Zasięg jest wszędzie, oprócz galerii handlowych (ale to chyba rzadko kiedy jest w jakiejkolwiek sieci) . Chwalił sobie z początku tylko tę sieć, podobnie jak moja koleżanka (kupila taki sam telefon jak ja, z tym że miało być kilka złotych taniej. 49 zł za 55 zł abonamentu, a za 35 zł abonamentu już ok. 449 , kiedy ja kupiłam go w Orange , a jego normalna cena była 449 zł też, z tym że dostałam 200 zł zniżki za przedłużanie abonamentu )
ale teraz czeka, aż mu się tylko umowa skończy
Olasia, i kto tu kogo przesladuje?
I tez masz podobne zdanie jak ja...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:45   #27
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Olasia, i kto tu kogo przesladuje?
I tez masz podobne zdanie jak ja...
Mam cie czasami dość Powiedz mi, ile ty tak naprawdę masz lat , czy aby nie jakies +60

Jeszcze do do play . Moze niektóe oferty są dobre, ale tak : niektóre usługi (konkursy np.) nie są dostępne dla siecie Play, dzwonienie do Play to 75 gr / min , chyba bez względu nawet na to czy ma się jakieś zniżki do różnych sieci czy nie i wiem że u koleżanki w erze i u mnie w orange jest tak, że też SMS które są darmowe do wykorzystania co miesiąc w różnych sieciach nie są do Play .
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 11:01   #28
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: Play

Ktoś pytał o darmowe sms-y do wszystkich sieci - ja przeszłam ostatnio do Play Fresh, i załadowałam konto za 30 zł - dostałam 3000 darmowych sms-ów do wszystkich sieci za darmo, i są one ważne przez miesiąc. Jeśli załadujesz za 10 zł - dostaje się 1000 sms-ów na 10 dni, jeżeli za 50 zł - 5000 sms-ów na 50 dni itd. Jednakże pisali właśnie, że oferta ta jest tylko na jakiś czas, aby przyciągnąć klientów, więc podejrzewam, że za jakiś czas wygaśnie i sms-ki będzie trzeba wykupywać tak jak w innych sieciach np. w orange ; )
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 12:00   #29
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Lain - a jak to jest z tą nową ofertą Play Fresh, że ileś-tam esów za darmo do każdej sieci itp.? Prawda to, czy gdzieś jest haczyk?
ja sie nie orientuje, bo ja jestem w tej starszej taryfie Nowy Play.
a tamtejsze 200 darmowych smsow na miesiac mi spokojnie wystarcza, wiec chyba zmieniac nic nie bede

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Zasięg jest wszędzie, oprócz galerii handlowych (ale to chyba rzadko kiedy jest w jakiejkolwiek sieci) .
prawde mowiac to nie zauwazylam jakis problemow z zasiegiem w galeriach handlowych. czesto laze po sklepach i rownoczesnie nawijam przez telefon z TZem, wiec zasieg jest ok przynajmniej w tych krakowskich galeriach handlowych

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-04-09 o 12:03
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 12:07   #30
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
prawde mowiac to nie zauwazylam jakis problemow z zasiegiem w galeriach handlowych. czesto laze po sklepach i rownoczesnie nawijam przez telefon z TZem, wiec zasieg jest ok przynajmniej w tych krakowskich galeriach handlowych
Za to w białostoskich nie ma
Nie znam się na budownictwie czy z tym to jest związane, ale wiem, że w konstrukcjach (?) takich budynków, gdy je się buduje montuje(?) się takie coś , przez co nie ma zasięgu i to chyba niezależnie od tego, w jakiej sieci jest telefon. W sumie to w np. niektórych sklepach zauważyłam, że mam zasięg, w innych nie, ale nie wiem z czym to jest już związane
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-09 12:55:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.