przedłużanie włosów- część II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 08:08   #2311
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
są prostownice philips na pare wodną-polecam.lub obrotowa suszarko lokówka z ceramiczną szczotką.sprawdzone -wypróbowane
czy ta obrotowa suszarko lokówka to Rowenta ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 08:17   #2312
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
czy ta obrotowa suszarko lokówka to Rowenta ??
ja kupiłam velfrom roter ze sperzedazy wysyłkowej MANGO,ale ponoć są już producenci innych marek.nie wiem,że to rowenta,czy philips.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 08:49   #2313
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: przedłużanie włosów- część II

witam kobietki

chcialam zapytac was o doswiadczenia. do tej pory do przedluzania wlosow uzywalam szydelka z zapadka. jednak slyszalam ze nawlekacz jest lepszy i wygodniejszy w uzyciu. czy ktoras z was moze mi podpowiedziec ktory przyzad jest lepszy.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 08:59   #2314
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez tiaara Pokaż wiadomość
witam kobietki

chcialam zapytac was o doswiadczenia. do tej pory do przedluzania wlosow uzywalam szydelka z zapadka. jednak slyszalam ze nawlekacz jest lepszy i wygodniejszy w uzyciu. czy ktoras z was moze mi podpowiedziec ktory przyzad jest lepszy.
ja zakupiłam nawlekacz,ale fryzjerka powiedziała,że woli szydełko.czekam więc na dostawę i lecę przedłużac włoski
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:31   #2315
ExtraStylJoasia
Przyczajenie
 
Avatar ExtraStylJoasia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Włosy La trend są okropne.
__________________

Pozdrawiam
Joasia
ExtraStylJoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 10:32   #2316
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez ExtraStylJoasia Pokaż wiadomość
Włosy La trend są okropne.
Możesz rozwinąć?
Mam jeszcze pytania. Miałam zamawiać monobraidy, ale cały czas mam wątpliwości, że będą wyglądać sztucznie i po miesiącu noszenia będą na śmieci. Dlatego wolałabym profibre, ale z pewnych względów musze mieć włosu proste. W archiwalnych wypowiedziach z tego wątku wyczytałam że "profibry można trwale wyprostować wyciągając je na szczotce". Co o tym sądzicie? Próbowała któraś z Was tego?

Edytowane przez kaja_1985r
Czas edycji: 2008-04-07 o 11:19 Powód: dopiska
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 13:21   #2317
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja jeszcze wroce do tego zdjecia ta laska czarna to ma oczywiscie syntetyki i jakiejs kiepskiej jakosci ktore za dlugo nosila albo nie umie pielegnowac ( albo i jedno i drugie) prawda? bo mnie troche syntetyki przerazily jak ja zobaczylad ale normalnie tak nie wygladaja prawda, tzn jak sie o nie dba w dodatku na clipach?

ale wiecie co wam powiem ze na fotach nie wygladaja ladnie ani naturalne ani syntetyki, bo syntetyki sie swieca a naturalne znow sa takie matowe, wygladaja jak takie szorstkie zniszczone wlosy ... te kiepskie po pierwszym myciu na glowie tez niestety...
ta czarna moze miec rownie dobrze kiepskie ludzkie wlosy ktore sie zrobily mopem do podlogi. Trudno stwierdzic "na oko".

Monisia dobre syntetyki wygladaja dobrze Na stronie 73 wrzucilam foty moich profibrow na racoona (czyli noszonych non stop), robilam foty bez lampy blyskowej, w naturalnym swietle zeby uniknac efktu jaki robi lampa blyskowa.

A w ogole to nawet dziwicze slowiany mozna doprowadzic do wygladu powodujacego zawal serca

Kaja co do monobraid skontaktuj sie na privie z ginger86 (ona w tym watku pisala o monobraidach, ktore nosi juz ktorys raz i je sobie bardzo chwali).
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 13:41   #2318
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Kaja co do monobraid skontaktuj sie na privie z ginger86 (ona w tym watku pisala o monobraidach, ktore nosi juz ktorys raz i je sobie bardzo chwali).
O, dzięki. Nie wiem czemu jakoś mi to umknęło. Już piszę.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 13:50   #2319
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
Znalazlam tego kallosa i ta pollena-malwa na allego. Sa dosc tanie w porownnaiu z matrixem wiec zamowie obie. Szampon do tego Creme of Natura czy Goldwell Kerasilk? I po kazdym myciu glowy klasc odzywke?

W ogole bylam wczoraj w sklepie z wlosami i mialam okazje przyjrzec sie wlosom syntetycznym. Musze dodac, ze bylam z moim chlopakiem i on myslal, ze sa naturalne. W dotyku byly swietne, az musialam sie upewnic u sprzedawcy, ze to na pewno syntetyki Jakbym nie miala uczulenia to bym sie pewnie na takie sliczne fale skusila

Maska mleczny Kallos i ta Pollena są extra, polecam.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 14:49   #2320
zigia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 64
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cześć
przepraszam jeśli już była gdzieś o tym mowa w tym wątku ale ja jakoś tego nie znalazłam choc przyznaje że może to być wynikiem mojej nieuwagi.
mam pytanie jak często myjecie swoje włosy przedłużone włosy naturalne? i czy jeśli sie uzywa dobrych kosmetyków to czy i tak częste mycie im szkodzi? na stronie reni przeczytałam żeby lepiej je myć w warkoczu ale czy one wtedy bedą napewno świerze?
Moja koleżanka myje w zasadzie sam czubek a tylko raz w tygodniu całe włosy ale w warkoczu i tylko jakby spuszcza tą piane z szamponu po nich,ale ja jakoś nie mam przekonania co do takiej techniki.
zigia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:10   #2321
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zaba ja jednak mysle ze to syntetyki ze wzgledu na dlugosc ciezko takie dlugie naturalne dorwac a jak sie uda to sa drogie a watpie zeby rodzice dali dziewczynce az tyle kasy ( patrz tipsy wygladaja jakby byly bez zelu tylko tips frenchowy przyklejony moze Svinecka tipsowa secjalistka potwierdzi
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 16:38   #2322
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
zaba ja jednak mysle ze to syntetyki ze wzgledu na dlugosc ciezko takie dlugie naturalne dorwac a jak sie uda to sa drogie a watpie zeby rodzice dali dziewczynce az tyle kasy ( patrz tipsy wygladaja jakby byly bez zelu tylko tips frenchowy przyklejony moze Svinecka tipsowa secjalistka potwierdzi

Hahaha! Jakie kółko detektywistyczne. Mi te włosy wyglądają na wiewiórcze Ale nie z takiej zwyklej wiewiórki, tylko z wyleniałej

Później sie dziewczyna reklamuje, że nosi syntetyki....
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 16:46   #2323
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Możesz rozwinąć?
Mam jeszcze pytania. Miałam zamawiać monobraidy, ale cały czas mam wątpliwości, że będą wyglądać sztucznie i po miesiącu noszenia będą na śmieci. Dlatego wolałabym profibre, ale z pewnych względów musze mieć włosu proste. W archiwalnych wypowiedziach z tego wątku wyczytałam że "profibry można trwale wyprostować wyciągając je na szczotce". Co o tym sądzicie? Próbowała któraś z Was tego?
Kaja, szczerze powiedziawszy to nie wiem czy jest sens "bawic sie" w prostowanie profibrow. Moje pierwsze profibry przeszly chrzest bojowy w slonej, morskiej wodzie - moczyly sie w nich ponad 3 godziny dziennie przez 10 dni i mimo ze nie zmechacily sie, ani bardzo nie zniszczyly, to wyprostowaly sie i wygladaly jak "zylety" (monobraid) wlasnie. Po "zabiegach" w morskiej wodzie i wyprostowaniu nie wygladaly bardziej sztucznie, po prostu nie mialy juz tego cudownego skretu Ale jakosc, wyglad, itd - nie roznil sie, de facto udalo im sie nawet "oszukac" Renie bo jak poszlam zmieniac wloski to Renia mysala, ze to monobraidy wlasnie

Podsumowujac, nie balabym sie wlosow monobraid (jesli masz taka mozliwosc, to skocz do sklepu z wlosami i "pomacaj" sobie monobraidy). Natomiast jesli chcesz wyprostowac stale profibry - polecam slona wode
__________________
If you care what people think, you will always be their prisoner...
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 18:07   #2324
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez sugarcookie Pokaż wiadomość
Podsumowujac, nie balabym sie wlosow monobraid (jesli masz taka mozliwosc, to skocz do sklepu z wlosami i "pomacaj" sobie monobraidy). Natomiast jesli chcesz wyprostowac stale profibry - polecam slona wode
Ja 14 dni na wakacjach mialam profibre. Kilka razy pływałam w morzu (ale góra po kilka minut, bo jak zobaczyłam jakąś rybe to wyskakiwalam z wody jak poparzona ), pływałam codziennie w basenie w slonej i "zwykłej" wodzie, i co najwazniejsze 1 raz dzinnie myłam głowe w chemicznej egipskiej wodzie. Wlosom nic sie nie stalo. Byly takie same (skręt też). Tylko nieszczęsny golden glue w dolnych partiach wlosów zgumowacial.
Rosjanki, ktore miały naturalne włosy i po kilku dniach musiały je niestety umyć, po tygodniu wyglądaly jak nastepczyni Jolki z BB.

Ale byc może w Sharm jest inne zasolenie wody.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 18:28   #2325
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anastazja mysle, ze gybym je tylko moczyla w basenie, etc to moze nie rozprostowalyby sie. Ja natomiast katowalam je nurkowaniem, spedzialam ponad 3 godziny dziennie kilkanascie metrow pod woda a wlosy mialam scisniete kapturem od pianki. I tak uwazam, ze byly dzielne bo oprocz tego ze sie rozprostowaly...ich stan byl bardzo ok
__________________
If you care what people think, you will always be their prisoner...
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 18:55   #2326
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez sugarcookie Pokaż wiadomość
Anastazja mysle, ze gybym je tylko moczyla w basenie, etc to moze nie rozprostowalyby sie. Ja natomiast katowalam je nurkowaniem, spedzialam ponad 3 godziny dziennie kilkanascie metrow pod woda a wlosy mialam scisniete kapturem od pianki. I tak uwazam, ze byly dzielne bo oprocz tego ze sie rozprostowaly...ich stan byl bardzo ok

Moze sie skubane od pianki wyprostowały.
W porownaniu z twoimi, moje włosy były na wakacjach

Miałam na ringach kilka różowych mono i wydawało mi się, że bardziej się plączą niż profibre... Kiedyś pisałam do LaTrend żeby mi wysłali dokładny opis wszystkich syntetyków + cennik, ale nie odpisali. Chyba mój antywirus przechwycił pocztę z UK
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:19   #2327
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja tam nosze caly czas juz jakies 2 latka naturalne i bardzo sobie chwale, co prawda syntetykow nie mialam, ale naturalne katuje co jakies 3 dni prostownica, myje normalnie, nie uzywam specjalnych szamponow, tylko odzywka kallos, nie omijam zgrzewow, nie spie w warkoczu i oczywiscie klade sie spac w mokrych, mam je 3 miesiac i nie jest tak zle, chociaz dodam troszke nowych teraz, ale to o ktorych wspominalam wczesniej z niemiec mialam prawie 8 miesiecy i je nawet krecilam i farbowalam i wygladaly nie duzo gorzej niz w dniu zalozenia
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:56   #2328
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
ja tam nosze caly czas juz jakies 2 latka naturalne i bardzo sobie chwale, co prawda syntetykow nie mialam, ale naturalne katuje co jakies 3 dni prostownica, myje normalnie, nie uzywam specjalnych szamponow, tylko odzywka kallos, nie omijam zgrzewow, nie spie w warkoczu i oczywiscie klade sie spac w mokrych, mam je 3 miesiac i nie jest tak zle, chociaz dodam troszke nowych teraz, ale to o ktorych wspominalam wczesniej z niemiec mialam prawie 8 miesiecy i je nawet krecilam i farbowalam i wygladaly nie duzo gorzej niz w dniu zalozenia

Ja po pierwszych syntetykach pony byłam na NIE dla syntetyków.
Jak trafiłam na profibre jestem na NIE dla naturalnych. Ale moje pierwsze naturalne były super.
Jak widać każdy co innego lubi.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 20:25   #2329
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

no wlasnie, ale kiedeys napewno sprobuje syntetykow z takimi lokami jak ty masz bo mi sie bardzo podobbaja, ale jestem uzalezniona od prostownicy, czasami pokrece i dlatego wybieram naturalne, poza tym nie ejstem w stanie zmusic sie do odpowiedniej pielegnacji wlosow przedluzanych a syntetyk podejrzewam, ze po miesiacu wygladalby jak u tej czarnej laski z fotki a naturalne jakos daja rade
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 20:34   #2330
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Wlosy tej czarnej sa jakoscia sama w sobie i ciezko osiagnac cos takiego jak ma ona bo do tego trza duzy talent miec
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 20:36   #2331
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja miałam różne naturalne, syntetyki monobraid i profibry. Przy naturalnych miałam mopa nie po miesiącu, a po pierwszym myciu czyli na drugi dzień. Wyjątkiem były włosy kupione u agraffki3400 z Allegro. Nie było mopa, ale nie były za dobre. Największego mopa miałam po indyjskich 55 cm. Profibry: Takie jakie założyłam takie zdjęłam. W trakcie noszenia giną fale i są lekko podkręcone. Monobraid: po tygodniu katastrofa. Nie naturalny kołkowy wygląd, każdego ranka końce strasznie powyginane - mop. Być może przez przemęczenie materiału (prostownica, gorąca woda). Nie mogłam wcześniej zdjąć, bo żaden rozpuszczalnik nie puszczał zgrzewów. Przemęczyłam się miesiąc. Profibry nie mają sztucznego połysku i bardzo często wyglądają na bardziej naturalne, niż same naturalne. Pisałam o tym już wcześniej. Polecam z tych wszystkich jakie miałam PROFIBRY. Nie testowałam jeszcze dziewiczych słowiańskich. Wszystkie inne od profibrów są dużo gorsze.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 20:41   #2332
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

smirky a na co mialas wlosy zakladane ze zgrzewy nie chcialy puscic

wlasnie profibry powinny miec tylko koncowki podwiniete/wywiniete, bo te od fal to monofibre (nie do kupienia na allegro ani w zadnym sklepie internetowym, wieeeele drozsze od profibrow ale moj romans z nimi sie bardzo szybko zakonczyl)
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 20:48   #2333
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
smirky a na co mialas wlosy zakladane ze zgrzewy nie chcialy puscic

Miałam robione racoonem. Zgrzewy po miesiącu były tak twarde jak zaraz po założeniu. Urzywałm do zdjęcia specjalny płyn, balsam super tłusty, zmywacz no i oczywiście zgniotłam zgrzewy i nic!! nawet po całonocnym moczeniu.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 20:51   #2334
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

tez mam na racoon i polecam do jego zdejmowana oliwke dla niemowlat - nalozyc na zgrzewy na noc i potem schodza jak po masle
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 21:09   #2335
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: przedłużanie włosów- część II

tzn. zgnieść zgrzewy, nałożyć tylko oliwkę i rano w trakcie mycia ładnie schodzą, tak? Ma wpływ na zdjęcie czas noszenia? Mnie się wydaje, że właśnie tak, bo wcześniejsze zdejmowałam po dłuższym czasie i bez problemu, a teraz było ciężko.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 21:21   #2336
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

na noc oliwka i dopiero rano zgniatasz cazkami. Wszystko zalezy od wykonania zgrzewow. Moje po 3 miesiacach byly twardde jak kamien.

Dobrym sposobem na racoon (jego rozmiekczenie, a przez to latwiejsze sciagniecie) jest takze nakladanie na niego odzywki, ale to duzo czasu zajmuje (ja w ten sposob trzy tygodnie rozmiekczalam, myjac co drugi dzien).

Ogolnie racoon - fajna rzecz - bardzo go sobie chwale.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 21:35   #2337
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez sugarcookie Pokaż wiadomość
Kaja, szczerze powiedziawszy to nie wiem czy jest sens "bawic sie" w prostowanie profibrow. Moje pierwsze profibry przeszly chrzest bojowy w slonej, morskiej wodzie - moczyly sie w nich ponad 3 godziny dziennie przez 10 dni i mimo ze nie zmechacily sie, ani bardzo nie zniszczyly, to wyprostowaly sie i wygladaly jak "zylety" (monobraid) wlasnie. Po "zabiegach" w morskiej wodzie i wyprostowaniu nie wygladaly bardziej sztucznie, po prostu nie mialy juz tego cudownego skretu Ale jakosc, wyglad, itd - nie roznil sie, de facto udalo im sie nawet "oszukac" Renie bo jak poszlam zmieniac wloski to Renia mysala, ze to monobraidy wlasnie

Podsumowujac, nie balabym sie wlosow monobraid (jesli masz taka mozliwosc, to skocz do sklepu z wlosami i "pomacaj" sobie monobraidy). Natomiast jesli chcesz wyprostowac stale profibry - polecam slona wode
Boję się tych monobraid, bo są prawie połowe tańsze i obawiam się cena może iść w parze z jakością. Ale trochę mnie uspokoiłaś.
A nosiłaś monobraidy? Jeśli tak to jak wypadają w porównaniu z profibrami? Niestety raczej nie mam możlwiości obejrzenia włosów na żywo (chyba, że mam, a o tym nie wiem - jestem z Łodzi jeśli ktoś by coś wiedział), więc niestety jestem zdana tylko (albo aż) na to forum. Dziękuję Ci bardzo za odpoiwiedź.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 21:46   #2338
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Kaja powiedz tak szczerze - dlaczego musisz miec prostymi wlosami przedluzane? Czy dlatego ze sowje masz proste i boisz sie ze bedzie widac ze doczepiane? Czy moze dlatego ze prostownica to poranny niezbednik?

Bo powiem ci tak - swoje wlasne wlosy mam proste jak druty zbrojeniowe a mimo to mam przedluzane nie monobraidami, tylko wlasnie profibrami, ktore przeciez proste nie sa a przejscia moich prostych drutow w przedluzane nie widac. Serio. No tylko ze podstawa jest wtedy dobre wycieniowanie.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 21:48   #2339
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Boję się tych monobraid, bo są prawie połowe tańsze i obawiam się cena może iść w parze z jakością. Ale trochę mnie uspokoiłaś.
A nosiłaś monobraidy? Jeśli tak to jak wypadają w porównaniu z profibrami? Niestety raczej nie mam możlwiości obejrzenia włosów na żywo (chyba, że mam, a o tym nie wiem - jestem z Łodzi jeśli ktoś by coś wiedział), więc niestety jestem zdana tylko (albo aż) na to forum. Dziękuję Ci bardzo za odpoiwiedź.

Pisz do mnie na priwa (nazwisko i adres ). Mam wolne pasemko mono i profibre. Ale sa luzem, i mono jest różowe a pro kolkor 22. Bedziesz musiała zamontować sobie na ring. Wysle ci zwykłym poleconym i nie jutro, wiec nie naciskaj na mnie bo zamknę się w sobie (już komuś z 2 lata temu wysyłałam, ale albo nie wrzuciłam do skrzynki(..) albo Poczta Polska zawiodła).

Wysle ci tez kawałeczek(!) na tasmie tych kręconych, bo nie sprzedałam na allegro. Zwykłym listem.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 05:39   #2340
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Kaja powiedz tak szczerze - dlaczego musisz miec prostymi wlosami przedluzane? Czy dlatego ze sowje masz proste i boisz sie ze bedzie widac ze doczepiane? Czy moze dlatego ze prostownica to poranny niezbednik?

Bo powiem ci tak - swoje wlasne wlosy mam proste jak druty zbrojeniowe a mimo to mam przedluzane nie monobraidami, tylko wlasnie profibrami, ktore przeciez proste nie sa a przejscia moich prostych drutow w przedluzane nie widac. Serio. No tylko ze podstawa jest wtedy dobre wycieniowanie.
Już pisałam o tym parę stron wcześniej. Chodzi o to, że ja nie przedłużam tylko zagęszczam włosy. Moje są właśnie proste jak druty, więc jeśli doczepię o innej fakturze to będą się odcinać. Stąd też mój pomysł z wyprostowaniem profibrów. Jeśli będę przedłużać całe włosy to na pewno wybiorę profibry, ale w tej sytuacji chyba będzie to głupio wyglądać.
Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Pisz do mnie na priwa (nazwisko i adres ). Mam wolne pasemko mono i profibre. Ale sa luzem, i mono jest różowe a pro kolkor 22. Bedziesz musiała zamontować sobie na ring. Wysle ci zwykłym poleconym i nie jutro, wiec nie naciskaj na mnie bo zamknę się w sobie (już komuś z 2 lata temu wysyłałam, ale albo nie wrzuciłam do skrzynki(..) albo Poczta Polska zawiodła).

Wysle ci tez kawałeczek(!) na tasmie tych kręconych, bo nie sprzedałam na allegro. Zwykłym listem.
Super, dziękuję Ci bardzo.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.