Etaksel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 12:04   #1
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705

Etaksel


witam mam nadzieję, że pytanie zadaję na odpowiednim forum. otóż dotarły do mnie szczątkowe informacje o nowym produkcie AA - etaksel. jest to produkt mający za zadanie ograniczyć nadmierne wydzielanie potu.. coś jak antidral lub etiaxil, dostępny w wersjach do dłoni, stóp oraz roll-on pod pachy. żadnych innych informacji o produkcie niestety nie znalazłam i jestem ciekawa, czy któraś z pań może już się z nim zetknęła? jak dla mnie jest to interesująca nowość [cena roll-on'u pod pachy 50ml ma być max 20 PLN, co byłoby sporą konkurencją dla etiaxilu..], ale niestety nigdzie nic o nim nie mogę znaleźć.. pozdrawiam ciepło
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 20:52   #2
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Etaksel

up..?
może jednak ktoś coś wie na temat tego produktu.. jeszcze go nawet nigdzie nie widziałam, apteki chyba jak coś.. pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 22:03   #3
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Etaksel

Tu są ceny http://mediweb.pl/sklep/advanced_sea...taksel&x=0&y=0
Pewnie niedługo będzie wiadomo o nim coś więcej
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 21:23   #4
only_you
Raczkowanie
 
Avatar only_you
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 73
Talking Dot.: Etaksel

ja coś znalazłam:

ETAKSEL krem p/nadmiernej potliwości DŁONI 50g18.98zł

Kliknij aby powiększyć

Do każdego rodzaju skóry także wrażliwej i skłonnej do alergii.
Polecany, kiedy typowe antyperspiranty nie są wystarczająco skuteczne.

Produkt wysoce skuteczny: aby zapewnić jego prawidłowe działanie, wystarczy używać 2-3 razy w tygodniu. Idealnie rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Substancja czynna: hydroksychlorek glinu
Działanie:
  • <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; mso-list: l1 level1 lfo1; tab-stops: list 36.0pt">kontroluje i spowalnia proces wydzielanie potu, <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; mso-list: l1 level1 lfo1; tab-stops: list 36.0pt">hamuje rozwój drobnoustrojów rozkładających pot, przez co zapobiega powstawaniu przykrego zapachu
  • zawarta w preparacie alantoina działa łagodząco na podrażnioną skórę.


do stóp i pach jest podobny opis jak znajde cos wiecej to napisze
pozdrawiam
__________________
_________________________ ___________
zabawnie tak oddychać przez różową słomke
only_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 10:39   #5
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Etaksel

no cos nowego nazwa brzmi bardzo podobnie do etiaxilu rózniez środka na nadmierne pocenie.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 12:33   #6
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Etaksel

owszem, podobnie brzmi nazwa, ale cena o ponad polowe mniejsza a pojemność o ileś tam większa..
niestety, póki co, w aptekach w których pytałam o ten środek panie farmaceutki robiły wielkie oczy ale może niedługo się pojawi..
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 22:10   #7
Annett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Etaksel

Witam wszystkich,
właśnie dzisiaj poszłam do sklepu zielarskiego z zamiarem zakupu Etiaxilu, a paniewaz nie było go, to w zamian za niego został mi polecony polski odpowiednik tego produktu, czyli ETAKSEL, który ponoć zawiera tą samą substancje czynną co Etiaxil, a jest o wiele tańszy i ma większą pojemność. Nie zdążyłam jeszcze go wypróbować, ale jak tylko to zrobie to podziele sie na łamach tego forum swoimi doświadczeniami. Nadmieniam również, że wcześniej nie uzywałam ani Etiaxilu ani żadnego podobnego produktu, Etaksel jest moim pierwszym.
pozdrawiam
Annett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 22:29   #8
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Etaksel

kupilam go sobie wczoraj bo mi sie juz antidral skonczyl a mialam go rok no i dzialanie takie same.Czyli......bomba zero potu i zapachu...przez nastepny rok,<jupi>dalam za niego 19.90 w aptece
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 22:10   #9
zjadacz_chleba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Etaksel

umnie w opakowaniu etakselu nie było ulotki to sie tez wieczorkiem uzywa a rano zmywa czy na dzień? a od etiaxilu mnie tak pachy swędziały że po pięciu minutach musiałem usunąć, umnie etaksel to nowość sprzed tygodnia w aptece
zjadacz_chleba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 23:02   #10
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Etaksel

A jaka dokladnie cena tego tego "etakselu"? Ja za antidral zaplacilam 13 zl na poczatku tego roku...I ciekawi mnie czy dzialanie podobne do antidralu-bo z niego jestem bardzo zadowolona.Stosuje raz na tydzien poniewaz niemam wiekszych potrzeb,fajnie byloby zamienic go na cos jeszcze tanszego a rownie skutecznego.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 23:52   #11
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Etaksel

witam
założyłam wątek więc wypadałoby się w produkt zaopatrzyć i pochwalić efektami
w końcu etaksel, wersję roll-on, znalazłam w aptece, w cenie 21.46 PLN.
w opakowaniu nie było żadnej ulotki, na pudełku krótka informacja o używaniu.
pierwsze wrażenie jest dość mieszane, bo zastosowałam to coś jak etiaxil lub antidral [czyli na noc..] a to chyba się stosuje na dzień zamiast zwykłego antyperspirantu [tylko 2/3 razy w tygodniu, nie codziennie].
nie ma konsytencji wody jak wspominane dwa preparaty, raczej jak zwykły dezodorant w kulce i podobne wrażenia ze stosowania
nie ma takiego działania podrażniającego, jest delikatny, nic nie szczypie/piecze/swędzi, nic z tych rzeczy na szczęście..
a czy działa.. tego jeszcze nie wiem niestety.
coś na temat działania dodam, gdy zastosuję go na dzień zamiast dezo
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-22, 22:23   #12
Annett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Etaksel

Urzywałam Etakselu przez ok tydzień i musze stwierdzić , że jego skuteczność nie zadowala mnie w 100 %. Potliwość nieco się zmniejszyła, ale nadal mam problem z plamami na bluzkach. Jestem ciekawa czy Etiaxil jest skuteczniejszy...
Annett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 21:32   #13
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Etaksel

Wyciągam wątek, bo właśnie wypatrzyłam ten produkt na promocji w SuperPharm za jakieś 14zł czy coś koło tego, a więc dużo taniej niż normalnie i się tak zastanawiam czy warto wykorzystać okazję i się skusić na to cudo. W sumie do tej pory używałam tylko Etiaxilu, przez jakieś 2-3 lata zużyłam ze 3 opakowania. Czwartego nie kupiłam, bo jakoś kasy brakowało, a potem stwierdziłam, że już go tak bardzo nie potrzebuję - chyba Etiaxil wyleczył mnie z nadmiernej potliwości Teraz pocę się normalnie. Ale że do końca niedowierzam, że tak już będzie zawsze i że są sytuacje, podczas których fajnie by było mieć w 100% suche paszki, jak kiedyś, to tak sobie gdybam - kupić nie kupić
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 21:54   #14
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Etaksel

Ja tez mialam ochote skusic sie na ten produkt,ale nie wykorzystalam jeszcze "antidralu",wiec narazie odpuszczam.Pozatym malo slychac o jego skutecznosci,wolalabym sie zapoznac z wieksza iloscia ocen wizazanek.W necie znalazlam cos takiego na temat tego "etakselu"o każdego rodzaju skóry nawet wrażliwej i skłonnej do alergii.
Zawarta w dezodorancie alantonina działa łagodząco na podrażnienia .Produkt wysoce skuteczny stosować tylko 2-3 razy w tygodniu. Idealnie rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania.Ciekawa jestem czy rzeczywiscie jest skuteczny.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 16:56   #15
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Etaksel

Etaksel niestety nie uzywałam , ale byłam 3 dni temu w geant i kupiłam krem SVR spirial, przeciw nadmiernej potliwosci i jak przez te 3 dni to o k ,ale za mało to dni testowania zeby polecić
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 17:23   #16
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Etaksel

też zastanawiam się nad zakupem tej nowości

przyuważyłam ostatnio w aptece i jestem ciekawa czy ma podobną skuteczność jak antidral?

niestety antidral mnie ostatnio podrażnia makabrycznie, etiaxil jest trochę drogi - etaksel cenowo wychodzi OK, tylko jak działa..mhm..
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 17:38   #17
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Etaksel

obca no jak na te 3 dni to ok, ale nicwięcej nie mogę powiedzieć bo za krotko stosuje, ale biegalam i sprzatalam w domciu i naprawde efekt zadowala mnie.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 17:46   #18
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Etaksel

no 3 dni to niewiele

ale jestem też ciekawa czy ma toto jakiś zapach? i czy musisz używać codziennie żeby był efekt? choć pewnie pyt. nr 2 to dopiero za tydzień lub dwa będzie dobre
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:16   #19
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Etaksel

nieperfumowany, jesli jestes naprawde baardzo wrażliwa to leciutki , ale naprawdę leciuuutki zapach poczujesz. w sumie fajnie ze nei pachnie bo nie gryzie się z perfumami
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 19:24   #20
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Etaksel

no to taki jak lubię
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 11:54   #21
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Etaksel

kupiłam i nistety odradzam

pod pachą pojawiła się jakaś boląca wypustka - nie byłam pewna czy to od Etaksalu więc używałam przez kilka dni coś innego i znowu go użyłam

no i od 3 dni mam pod druga pachą 2 wielkie bolące gule nigdy więcej nie użyję tego antyperspiranta, musze teraz kupic dużo wapna i mam nadzieję ze te paskudztwa znikną
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 16:07   #22
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Etaksel

Cytat:
sze teraz kupic dużo wapna i mam nadzieję ze te paskudztwa znikną
tak , znikną w przeciągu około tygodnia powinny zejść
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 19:16   #23
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Etaksel

moja siostra ma etaksel stosuje go juz od mniej wiecej 1,5 miesiaca i bardzo go sobie chwali powiedziala, ze czasem zapomina w ogóle, ze ma użyc dezodorantu, tak rzadko go używa! kiedys po tygodniu powiedziala mi, ze jeszcze w ciagu tego tygodnia nie uzyla w ogole go, bo nie odczuwala potrzeby. czyli musi byc skuteczny!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 19:24   #24
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Etaksel

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
moja siostra ma etaksel stosuje go juz od mniej wiecej 1,5 miesiaca i bardzo go sobie chwali powiedziala, ze czasem zapomina w ogóle, ze ma użyc dezodorantu, tak rzadko go używa! kiedys po tygodniu powiedziala mi, ze jeszcze w ciagu tego tygodnia nie uzyla w ogole go, bo nie odczuwala potrzeby. czyli musi byc skuteczny!
A nie wiesz czy siostra używa go na dzień czy na noc? Bo na opakowaniu nie ma żadnej informacji, ale z dopisku, że nie brudzi ubrań wywnioskowałam, że trzeba na dzień. No i używam na dzień już jakiś tydzień, ale u mnie się nie sprawdza stosowanie co parę dni - muszę codziennie a i tak nie chroni tak, jakbym chciała jak Etiaxil.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 20:02   #25
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Etaksel

na dzień, w nocy dać skórze pooddychać
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 18:34   #26
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Etaksel

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A nie wiesz czy siostra używa go na dzień czy na noc? Bo na opakowaniu nie ma żadnej informacji, ale z dopisku, że nie brudzi ubrań wywnioskowałam, że trzeba na dzień. No i używam na dzień już jakiś tydzień, ale u mnie się nie sprawdza stosowanie co parę dni - muszę codziennie a i tak nie chroni tak, jakbym chciała jak Etiaxil.
używa jedynie na dzień zreszta, jak Emilia napisala, antyperspirantów nie wolno uzywac na noc, skóra musi miec czas odpoczac. siostra tez na poczatku stosowania nie widziala efektów, dopiero po jakichs dwóch, trzech tygodniach zauważyla, ze przestała miec potrzebe uzywania dezodorantu. moze u Ciebie tez tak bedzie?? poczekaj,a zobaczysz!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 19:50   #27
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Etaksel

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
na dzień, w nocy dać skórze pooddychać
Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
używa jedynie na dzień zreszta, jak Emilia napisala, antyperspirantów nie wolno uzywac na noc, skóra musi miec czas odpoczac. siostra tez na poczatku stosowania nie widziala efektów, dopiero po jakichs dwóch, trzech tygodniach zauważyla, ze przestała miec potrzebe uzywania dezodorantu. moze u Ciebie tez tak bedzie?? poczekaj,a zobaczysz!
Można na noc, pod warunkiem, że na dzień się nie użyje. Tak jest z Etiaxilem - używa się go tylko na noc, i to nie każdą, a tylko 2-3 razy w tygodniu, potem nawet rzadziej. W dobie, w której się go używa nie używa się już antyperspirantu na dzień, w pozostałe można, ale konieczności nie ma. Ale Etiaxil zadziałał u mnie praktycznie od razu, a Etaksel przez tydzień nic nie wskórał Ba! nawet mam wrażenie, że działa gorzej niż jakikolwiek inny antyperspirant I jeszcze w dodatku używam go co dzień, bo jak go raz nie użyłam, to była tragedia
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 18:00   #28
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Etaksel

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Można na noc, pod warunkiem, że na dzień się nie użyje. Tak jest z Etiaxilem - używa się go tylko na noc, i to nie każdą, a tylko 2-3 razy w tygodniu, potem nawet rzadziej. W dobie, w której się go używa nie używa się już antyperspirantu na dzień, w pozostałe można, ale konieczności nie ma. Ale Etiaxil zadziałał u mnie praktycznie od razu, a Etaksel przez tydzień nic nie wskórał Ba! nawet mam wrażenie, że działa gorzej niż jakikolwiek inny antyperspirant I jeszcze w dodatku używam go co dzień, bo jak go raz nie użyłam, to była tragedia
hmm, każdy organizm reaguje inaczej, może po prostu dla Ciebie etaxil jest zbyt słaby?? szkoda, bo byla by fajna oszczędność pieniązków
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 18:04   #29
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Etaksel

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
hmm, każdy organizm reaguje inaczej, może po prostu dla Ciebie etaxil jest zbyt słaby?? szkoda, bo byla by fajna oszczędność pieniązków
Etiaxil jest ok to Etaksel jest za słaby
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 14:47   #30
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Etaksel

na mnie tez oierwszy działął
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.