Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-09, 07:59   #61
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

hej

Fifi dzisiaj z cukierkami do przedszkola szedł i leciał jak na skrzydłach, jak nie on podobno jak ktoś ma urodziny, to jest zawsze pierwszy w pociągu, jak idą na obiad, więc same wiecie...


Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Co do płytek- wg mnie za dużo się dzieje ale ja po prostu lubie stonowane rzeczy więc mną się nie sugeruj
Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
widziałam na grupie fejsowej takie łazienki, bardzo nowoczesne miszmasz niekontorlowany, to chociaz podłoge stonuj

bo ma się dużo dziać ale spoko, spoko, to tylko jedna ściana taka będzie, pod prysznicem, reszta szara

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
dziewczyny, tzt ma złamana tą ręke, ja nie wiem czy to wytrzymam :brzyda l:
już sobie wyobrażam, że umiera i w ogóle jest najbiedniejszy na świecie



Zapisz
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 11:40   #62
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
Nawijka, ja też czuje taki hmmm obowiązek, widzę, że jak czasem jej tego odmawiam to jej przykro. Ale teraz miała prawie miesiąc przerwy w przedszkolu, może jak wróci to mnie zostawi w spokoju

Mi siostra mojego P pokupowała w Angli, w primarku tshirty dla H, leginsy majtki, skarpetki. Koszulki były za 1,30 funta więc tanioszka, będzie na wiosne/lato. A w Aldiku ostatnio dorwałam parkę ocieplaną 110/116 będzie na następną zimę a tylko 45 zł

Przed chwilą też zamówiłam jej foliowy balon z cyferką 4 ale się cieszyła
Moja też żadko bawi się sama chociaż jej się zdarza. Lubi tez takie zabawy :zadaniowe: np. nie jeździmy na snakach tylko całą godzinę zbierała lodowe kule, ładowała na sanki żeby je do domu zabrać. Jak w domu w namiot się bawimy to około godziny trwa urządzanie takiego namiotu także tego. Jednak czasmi bawimy się tez figurkami. I też ciężko mi wymyślać jakieś scenki. Najbrdziej lubie w chowanie i szukanie księżniczek/lalek. Oprócz wymyślania przy zabawie musze jeszcze wymyślać bajkę na dobranoc np.: jak teletubisie spotkały anke i else
W tamtym roku miałyśmy ogromny balon 3 i pinkie pie napompowany helem, zabawy było na miesiąc.
Mi mama mojej bratowej czasem kupi coś w primarku i jestem bardzo zadowlona z tych rzeczy.
Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
Pojechałam wczoraj na deske, -18 fajnie było, tylko gorzej z tztem, bo na pogotowiu siedzi, coś mu z ręką jest, nie wiem czy złamana, zwichnięta stłuczona
Ło matko. Tż też się wczoraj w końcu wybrał bo jednak więcej niż -20 to było za zimno. Ja niestety z Oliwką shopping w tym czasie.
Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
moja A tak samo.

Tzt zlamal reke, w lokciu..............6 tyg gips, chociaz wiadomo prywatnie musimy isc................
Masakara, współczuje.
Cytat:
Napisane przez litllesweetangel Pokaż wiadomość
Mloda w ferie( dopiero sprawdzilam kiedy u nas) normalnie bedzie chodzic do przedszkola, w koncu w pracy nie ma ferii .

.

Czy tylko mi sie nie chce wyprawiac urodzin? Do przedszkola jakis tort kupie, ale na sama mysl organizowania czegos w domu, sciska mnie w srodku.

Z nowosci to chyba nie pisalam ale dostalam umowe na czas nieokreslony i mala podwyzke. Kupilam tez pierwsza maszyne do szycia
Gratulacje
U nas ferie na szczęście też normalnie, na szczęście o pierwszy tydzień jade na szkolenie i bez przedszkola byłoby kiepsko.
Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Miałam pytac czy to tatuaż czy makijaż
Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość

Co do zabaw : różnie ale bardzo często potrzebuje nas. Dla mnie to trochę wyczerpujące : lubię puzzle, książki, jakieś książeczki z zadaniami, literkami itp, rysowanie razem, coś manualnego (nie ważne że mam dwie lewe ręce ), ale najtrudniej mi z 'to teraz ty będziesz dzidziusiem' :brzydal :
O to tez popularna u nas zabawa: Oliwka jest mamusia aja córeczką ewentualnie kotkiem.
Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej

no i po imprezie; świeczki zdmuchnęli, tort wyszedł super (w szoku byli, jak zobaczyli tą tęczę), prezenty się podobały, potem ponad 2 godziny na kulkach; takie urodziny mogą być - w domu porzadek, nie narobiłam sie jak głupia, a dzieciaki zadowolone


Zapisz
Ja właśnie też planuje dla koleżanek z przedszkola zrobić w sali zabaw, tylko się jeszcze waham bo cena około 150zł za 3 godziny 7 dzieci, w tym przekąski, soczki itp.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 12:55   #63
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Ja właśnie też planuje dla koleżanek z przedszkola zrobić w sali zabaw, tylko się jeszcze waham bo cena około 150zł za 3 godziny 7 dzieci, w tym przekąski, soczki itp.
u nas w kulkowie jest 13 zl od dziecka, na dwie godziny, minimum 10 dzieci, w tym są "naczynia" jednorazowe z wybranym bajkowym motywem, zaproszenia na imprezę, dla dzieci poczęstunek, soczki itp. W przyszlym roku na pewno bede robic, bo nawet wczoraj rozmawiałam z koleżanką na ten temat to okazuje sie, że rodzice chętnie te 20 km dzieci zawiozą ona robiła w listopadzie wiec jest na bieząco
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 13:02   #64
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Elllmi sto lat dla Fifka 💞

Dado też dziś z cukierkami poszedł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 13:08   #65
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Kurde, to meeeeega tanio u was te kulki. Az spr u nas - najtanszy pakiet czyli tylko pokoj plus sztucce i kubeczki - 30zl/os a z jedzeniem - 48zl (tort swoj zawsze)
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 13:13   #66
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Czy tylko u Darii w przedszkolu nie przynosi się cukierków na urodziny tylko poczęstunek w formie owoców lub warzyw?
Rok temu Daria dała mandarynki.

Dzwoniła mi Pani z przedszkola żeby odebrać Darie bo ma temp 38,3 :/
znów chora

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej

Fifi dzisiaj z cukierkami do przedszkola szedł i leciał jak na skrzydłach, jak nie on podobno jak ktoś ma urodziny, to jest zawsze pierwszy w pociągu, jak idą na obiad, więc same wiecie...]
sto lat!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 14:13   #67
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Sto lat dla Fifiego

Little- gratulacje!!

Lenova, kciuki trzymam

Ja też mam to szczęście,że moje dzieci potrafią się pięknie same bawic, wyjątkiem są zabawy na podwórku- po prostu lubię w nich uczestniczyć razem z dziećmi i zwykle razem się wygłupiami
dwa dni temu lezeliśmy w sniegu na łące za domem i robiliśmy aniołki fikołki i inne takie, gdyby ktoś mnie zobaczył to by pomyślał,że jestem nienormalna
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-09, 14:23   #68
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Zdrowka dla Darii :-*
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 14:49   #69
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
u nas w kulkowie jest 13 zl od dziecka, na dwie godziny, minimum 10 dzieci, w tym są "naczynia" jednorazowe z wybranym bajkowym motywem, zaproszenia na imprezę, dla dzieci poczęstunek, soczki itp. W przyszlym roku na pewno bede robic, bo nawet wczoraj rozmawiałam z koleżanką na ten temat to okazuje sie, że rodzice chętnie te 20 km dzieci zawiozą ona robiła w listopadzie wiec jest na bieząco
No to właśnie u mnie jest min 8 dzieci ale chce się dogadać na 7 i dwie godziny zamiast 3 ale nie wiem czy się uda. Zależy mi trochę bo to spokój w domu, rodzice mają max 3 km żeby przywieźć dziecko no i jest do dyspozycji uboga bo uboga ale cała sala zabaw. Myslę że jeszcze może piniate zrobie ale nie wiem czy znajde czas
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 15:24   #70
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Elllmi sto lat dla Fifka 💞

Dado też dziś z cukierkami poszedł
dziękujemy i wzajemnie


Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Czy tylko u Darii w przedszkolu nie przynosi się cukierków na urodziny tylko poczęstunek w formie owoców lub warzyw?
Rok temu Daria dała mandarynki.

sto lat!

wydaje mi się, że ten cukierek w swoje święto to taka przyjemność dla dzieci, bo normalnie słodyczy w przedszkolach raczej nie ma;
już widzę, jak proponuję Filipowi, żeby wziął do przedszkola marchewki

Zapisz
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 15:44   #71
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Ja wlasnie rano musze qpic cukierki, zapomnialam.........
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-09, 20:44   #72
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej

Fifi dzisiaj z cukierkami do przedszkola szedł i leciał jak na skrzydłach, jak nie on podobno jak ktoś ma urodziny, to jest zawsze pierwszy w pociągu, jak idą na obiad, więc same wiecie...







bo ma się dużo dziać ale spoko, spoko, to tylko jedna ściana taka będzie, pod prysznicem, reszta szara



już sobie wyobrażam, że umiera i w ogóle jest najbiedniejszy na świecie



Zapisz
Najlepszego
Dorka już tez na piątek nogami przebiera


Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Moja też żadko bawi się sama chociaż jej się zdarza. Lubi tez takie zabawy :zadaniowe: np. nie jeździmy na snakach tylko całą godzinę zbierała lodowe kule, ładowała na sanki żeby je do domu zabrać. Jak w domu w namiot się bawimy to około godziny trwa urządzanie takiego namiotu także tego. Jednak czasmi bawimy się tez figurkami. I też ciężko mi wymyślać jakieś scenki. Najbrdziej lubie w chowanie i szukanie księżniczek/lalek. Oprócz wymyślania przy zabawie musze jeszcze wymyślać bajkę na dobranoc np.: jak teletubisie spotkały anke i else
W tamtym roku miałyśmy ogromny balon 3 i pinkie pie napompowany helem, zabawy było na miesiąc.
Mi mama mojej bratowej czasem kupi coś w primarku i jestem bardzo zadowlona z tych rzeczy.


Ja właśnie też planuje dla koleżanek z przedszkola zrobić w sali zabaw, tylko się jeszcze waham bo cena około 150zł za 3 godziny 7 dzieci, w tym przekąski, soczki itp.
Super cena, u nas razem z tortem wyszłoby mnie ok. 500zł :/
Dlatego 3 koleżanki przychodzą i już. Dla nich to też radocha, bo pierwszy raz będą u Dorotki, no i - Dorka dumna, że to JEJ koleżanki przyjdą

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Czy tylko u Darii w przedszkolu nie przynosi się cukierków na urodziny tylko poczęstunek w formie owoców lub warzyw?
Rok temu Daria dała mandarynki.

Dzwoniła mi Pani z przedszkola żeby odebrać Darie bo ma temp 38,3 :/
znów chora

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------



sto lat!

Zdrówka!
Ja kupiłam mamby, u nas wolno.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 20:54   #73
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

U nas też można cukierki, to galaretki F&f zaniósł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 22:45   #74
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Dziewczyny, wklejcie fotki w k. waszych 4latkow, szczegolnie, te ktore dawno nic nie wrzucaly
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 07:32   #75
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Byłam pewna,ze w internecie poszukiwania mojej osoby, a tu nikt nie zauważył, że zamilkłam ALe już jestem

Cytat:
Napisane przez Delicjanka;69368276[B
]masakra miesiąc siedziec ;[/B]//// Amela 2 tygodnie i wreszcie w poniedziałek idzie.


Pojechałam wczoraj na deske, -18 fajnie było, tylko gorzej z tztem, bo na pogotowiu siedzi, coś mu z ręką jest, nie wiem czy złamana, zwichnięta stłuczona
U nas bedzie teraz 2 miesięczna przerwa I weź tu człowieku idź do pracy.. No jak?

Cytat:
Napisane przez micca24 Pokaż wiadomość
Dziekuje dzwiewczyny za podpowiedzi w sprawie gier i info o wit D bylam dzisiaj w lidlu po wspomniane wczesniej spodnie dresowe.....kupuje je co roku, bo bardzo lubie, dwa lata z rzedu kupowalam 98/104 ( te z zeszlego roku sa wieksze niz te sprzed dwoch lat) ,dzis oprocz tych 110/116 tez wzielam 98/104 .....w domu okazalo sie 110/116 sa za szerokie w biodrach i talii;-( D. nie jest maly ma 110 wzrostu i jakies 18 kg moze wiecej.- dawno sie nie wa.zylismy...bluzeczki z lidla standardowo 98/104...juz chyba drugi rok.....zmierze jeszcze raz na spokojnie te spodnie i podejme decyzje, jak u Was dziewczyny z tymi lidlowymi rozmiarami?
Gojka odpisze na priv w spr miejsca zamieszkania,tez jestes z lubelskiego??
Nie widzę wiadomosci..

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
"Mamusiu, to chyba Ilenka z mamą...." Ma pamięć dziewucha moja Makijaz pierwsza klasa.


[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;69403906]Ja clicsy z pracy znam, dziewczyny w przedszkolu też mają i lubią bardzo. Po prostu spytałam, które klocki od babci młoda chce bo jeszcze dzisiaj na takie fajne trafiłam - ona bardzo lubi te klocki-gofry (wafle), a teraz nowość - mini, elastyczne:

http://allegro.pl/klocki-konstrukcyj...rs_rule_id=201



Te z kolej starszej się spodobały bardzo.

No ale Dorka wybrała sobie clicsy. I wiecie, jaki numer? Oglądam i patrzę na ilość elementów. Te - 175elementów, 64zł:

http://allegro.pl/clics-175-klocki-k...596195274.html

Za 2 opakowania to 128zł. 350 części.

A tu - elementów 370, a cena duuużo wyższa jeden z nielicznych przykładów, gdzie bardziej opłaca się kupić 2 mniejsze opakowania.

http://allegro.pl/klocki-clics-rolle...612510368.html[/QUOTE]

Mini wafle kupowałam chrześńiakowi na mikołaja, super są.

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Sto lat dla Fifiego

Little- gratulacje!!

Lenova, kciuki trzymam

Ja też mam to szczęście,że moje dzieci potrafią się pięknie same bawic, wyjątkiem są zabawy na podwórku- po prostu lubię w nich uczestniczyć razem z dziećmi i zwykle razem się wygłupiami
dwa dni temu lezeliśmy w sniegu na łące za domem i robiliśmy aniołki fikołki i inne takie, gdyby ktoś mnie zobaczył to by pomyślał,że jestem nienormalna
ja tam bym pomysłała, że super mama


A ja muszę coś na szybko dla P kupic od dzieci mojego brata na ur. Do 50zł noi najlepiej stacjonarnie, bo to na niedziele... Jakieś pomysły, bo ja naprawde nie wiem co mogą kupić.
Puzzli ie uklada, gier dostala ostatnio bardzo dużo. Podrzućcie jakis pomysł, plisssss
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 08:01   #76
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że ten cukierek w swoje święto to taka przyjemność dla dzieci, bo normalnie słodyczy w przedszkolach raczej nie ma;
już widzę, jak proponuję Filipowi, żeby wziął do przedszkola marchewkiZapisz
Też tak myślę. Zreszta u mnie ciężko byłoby przeforsować coś innego niż słodycze, skoro wszystkie dzieci przynoszą coś słodkiego, i jak widać po paczkach na mikołaja im więcej słodyczy tym lepiej....
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;69469636]


Super cena, u nas razem z tortem wyszłoby mnie ok. 500zł :/
Dlatego 3 koleżanki przychodzą i już. Dla nich to też radocha, bo pierwszy raz będą u Dorotki, no i - Dorka dumna, że to JEJ koleżanki przyjdą

[/QUOTE]
ło matko co za cena. U mnie Oliwka wkółko wymienia te same koleżanki ulubione i zawsze jest ich 5. a wystarczy że jedna przyjdzie do domu i jest armagedon, więc przy 6 dziewczynkach nie chce myśleć co by się działo.
Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
A ja muszę coś na szybko dla P kupic od dzieci mojego brata na ur. Do 50zł noi najlepiej stacjonarnie, bo to na niedziele... Jakieś pomysły, bo ja naprawde nie wiem co mogą kupić.
Puzzli ie uklada, gier dostala ostatnio bardzo dużo. Podrzućcie jakis pomysł, plisssss
Może ciastolinę. Oliwka dostała pod choinkę zestaw z anką olafem, sanki i renifer, teraz w tesco było za 55 zł, bawi się tym prawie codziennie.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 09:18   #77
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Ciastoliney mamy kilka zestawów. Ale właśnie bratowa dzwonila i mowi ze cos zamówi przez neta.. Cale szczęście, bo mi się juz myśleć nie chce. Od nas dostala juz wózek i lale (kupione na spole z moimi rodzicami i chrzestnym) dodatkowo dzis zamowilam jej książkę "bajka na astmę", mam dresy lidla i sukienkę wzięłam. Do tego szyje jej tutu, tylko nie mam jak dokończyć takze temat prezentów do czerwca mam z głowy
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 10:04   #78
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Po miesiącu szukania miejscówki na wakacje, wreszcire wybrałam- jedziemy w Pieniny, a pensjonat mam juz zaklepany na sierpień, w Czorsztynie, nad jeziorem maż sie w głowe pukał, ze już szukam

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość



wydaje mi się, że ten cukierek w swoje święto to taka przyjemność dla dzieci, bo normalnie słodyczy w przedszkolach raczej nie ma;
już widzę, jak proponuję Filipowi, żeby wziął do przedszkola marchewki

Zapisz
taaaaaaaa

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Sto lat dla Fifiego

Little- gratulacje!!

Lenova, kciuki trzymam

Ja też mam to szczęście,że moje dzieci potrafią się pięknie same bawic, wyjątkiem są zabawy na podwórku- po prostu lubię w nich uczestniczyć razem z dziećmi i zwykle razem się wygłupiami
dwa dni temu lezeliśmy w sniegu na łące za domem i robiliśmy aniołki fikołki i inne takie, gdyby ktoś mnie zobaczył to by pomyślał,że jestem nienormalna
i super, ze mają taką mamę ja tez sie nie przejmuję opiniami, chce dziec zebym z nim na orliku grała w piłę, to gram , raz zdarzyło mi sie w miniówce i sandalach, ale grałam- ile miał radochy to jego

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Czy tylko u Darii w przedszkolu nie przynosi się cukierków na urodziny tylko poczęstunek w formie owoców lub warzyw?
Rok temu Daria dała mandarynki.

Dzwoniła mi Pani z przedszkola żeby odebrać Darie bo ma temp 38,3 :/
znów chora

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------



sto lat!
zdróweczka
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 10:18   #79
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Gojka poznała? Ale ma pamięć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-10, 11:20   #80
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Sylwia przynajmniej masz juz spokój. Wiesz, ze nikt Wam miejsca nie zajmie.. My myślimy o morzu, ale kolo wrzesnia.



Mika, tez się zdziwiłam. przed świętami mowie do niej, ze pójdziemy do sklepu kupimy motylka na magnez do jej firanki. Takiego żeby podpiąć. A ta do mnie, ze nie musimy do sklepu. Przeciez dostala na urodziny od taty bukiecik w ktorym byl motyl.. Mysle i mysle. Kurczę faktycznie na 2gie urodzony dostala bukiecik i byl tam malutki motylek na spinaczu.. W szoku jestem do dzis, ze pamięta takie rzeczy..
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 13:21   #81
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

No to wygląda że tylko u Darii w przedszkolu takie zasady dziwne...


Zaraziłam się od Darii
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 13:39   #82
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Dziewczynki - jeśli któraś ma bezpośredni kontakt z jakąś szkołą, placówka dla młodzieży itp (Szajka, ty tylko podstawówka?), to przeczytajcie proszę info ode mnie na fb odnośnie kampanii - jako ambasador mam materiały, mogę podrzucić.

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 13:48   #83
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Silver, o rany, to tym bardziej zdrówka
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 14:14   #84
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Silver - zdrowka! Ktory tydz u Ciebie?
Debrah - lece na fb obvzaic co tam wrzucilas
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 16:18   #85
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Silver - zdrowka! Ktory tydz u Ciebie?
Debrah - lece na fb obvzaic co tam wrzucilas
34 tydz.

Dziękuję dziewczyny

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2017-01-10 o 17:51
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 20:06   #86
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
Po miesiącu szukania miejscówki na wakacje, wreszcire wybrałam- jedziemy w Pieniny, a pensjonat mam juz zaklepany na sierpień, w Czorsztynie, nad jeziorem maż sie w głowe pukał, ze już szukam

taaaaaaaa

i super, ze mają taką mamę ja tez sie nie przejmuję opiniami, chce dziec zebym z nim na orliku grała w piłę, to gram , raz zdarzyło mi sie w miniówce i sandalach, ale grałam- ile miał radochy to jego

zdróweczka
Też tak szukam zawsze wcześnie

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
No to wygląda że tylko u Darii w przedszkolu takie zasady dziwne...


Zaraziłam się od Darii
ojjjj zdrowiejcie!

Debrah - u nas gim też, podrzucę jutro pomysł naszej psycho-pedo Fajna jest.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 20:11   #87
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;69510901]Też tak szukam zawsze wcześnie



ojjjj zdrowiejcie!

Debrah - u nas gim też, podrzucę jutro pomysł naszej psycho-pedo Fajna jest.[/QUOTE]
No właśnie, bardzo zachęcam. Ja tam troszke będę pisać na stronie i podrzucę do swojej starej szkoły. Bardzo potrzebna inicjatywa.

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-11, 12:02   #88
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

A co tu taka cisza?
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-11, 12:03   #89
szklanka19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cześć dziewczyny

Witam się w końcu w nowym roku i w nowym wątku. Wszystkiego dobrego dla Was i dzieciaczków!

Nie odzywam się ostatnio bo moje dziecko mi daje tak popalić, że czuję się jak najbardziej gówniana ze wszystkich gównianych matek świata. W poniedziałek zaczęliśmy wwr, mam nadzieję, że to coś pomoże, bo wymiękam totalnie i nie wiem jak to wszystko ogarnąć.

Szaja dzięki raz jeszcze za polecenie InCorpore! Super się tam nami zajęli i nawet udało nam się załapać do bezpłatnego programu, także będziemy mieć trochę zajęć w ramach tego.

Debrah bardzo fajna inicjatywa! Myślę, że potrzebna

Sylwia no to już masz do czego odliczać Ja z utęsknieniem czekam na wiosnę, bo zima i smog mnie już denerwują. Codziennie komunikaty, żeby w ciąży i z małymi dziećmi lepiej nie wychodzić na dłuższe spacery

Silver zdrowiej szybko!

Pstryniu myśmy się dawno nie pokazywały to wrzucę potem zdjęcie mojej dzikuski do klubu

Spóźnione najlepsze życzenia i buziaki dla wszystkich czterolatków! Aż trudno uwierzyć, że takie duże te nasze dzieciaczki...
szklanka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-11, 12:15   #90
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

szklanko no jesteś w końcu
jak zdrówko?????
a co to jest wwr?
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 12:41:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.