ratunku czuje się gruba mam bulimię.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-24, 11:34   #1
agulek 1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2

ratunku czuje się gruba mam bulimię..


hej mam 21 lat 168 cm wzrostu i ważę 58 kg czuje się strasznie grubo, co zjem wymiotuję od tego mam obrzęki twarzy rąk. Mój problem to grube uda,posladki do reszt ciała stąd te kompleksy. jak sobie pomóc?? zaznaczę że rok temu urodziłam synka,czasem nie mam siły by sie nim zająć czuje sie osłabiona. dziekuje z odpowiedzi
agulek 1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 12:00   #2
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: ratunku czuje się gruba mam bulimię..

Cytat:
Napisane przez agulek 1989 Pokaż wiadomość
hej mam 21 lat 168 cm wzrostu i ważę 58 kg czuje się strasznie grubo, co zjem wymiotuję od tego mam obrzęki twarzy rąk. Mój problem to grube uda,posladki do reszt ciała stąd te kompleksy. jak sobie pomóc?? zaznaczę że rok temu urodziłam synka,czasem nie mam siły by sie nim zająć czuje sie osłabiona. dziekuje z odpowiedzi

psycholog, tylko tyle moge powiedziec bo to nie jest normalne zachowanie, jesli chodzi o sylwetke to lepiej powoli a solidnie, wiem po sobie chudłam powoli, dzieki temu jedzac przez 2 tyg wszystko co widze na wakacjach nie przytyłam ani grama
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 14:50   #3
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: ratunku czuje się gruba mam bulimię..

Twoja waga i wzrost jest w normie.
Jeśli chcesz poprawisz sylwetkę to ćwicz aeroby i siłowe.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 14:59   #4
Lejdi16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 109
Dot.: ratunku czuje się gruba mam bulimię..

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
psycholog, tylko tyle moge powiedziec bo to nie jest normalne zachowanie, jesli chodzi o sylwetke to lepiej powoli a solidnie, wiem po sobie chudłam powoli, dzieki temu jedzac przez 2 tyg wszystko co widze na wakacjach nie przytyłam ani grama
Popieram - psycholog,najlepiej prywatnie.On codziennie ma do czynienia z takimi osobami jak ty,więc na pewno pomoże (i nie wstydź się!).
Jeśli natomiast mówimy o sylwetce - jest całkiem w porządku. Jednak jeśli ci nie pasuje,zacznij uprawiać jakieś sporty (zimą polecam pływanie).
__________________
...ponieważ jedyne czego ludziom brakuje,to umiejętności postawienia się w czyjeś sytuacji...

A tak wyglądają moje relacje z idiotami:
Lejdi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 19:37   #5
tatiana22
Raczkowanie
 
Avatar tatiana22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 390
Dot.: ratunku czuje się gruba mam bulimię..

Nie szukaj kwadratowych jaj na siłę, bo wagę masz normalną i skup się póki co na dziecku. Domyślam się że przed ciążą ważyłaś mniej, ale to wcale nie znaczy, że teraz wyglądasz gorzej. Piszesz że jesteś słaba... w takim razie przestań sobie robić krzywdę, bo jak się tak źle czujesz to możesz nie daj Bóg zasłabnąć przy dziecku i co wtedy?
tatiana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 19:10   #6
ameliax
Zadomowienie
 
Avatar ameliax
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 718
Dot.: ratunku czuje się gruba mam bulimię..

To Twoje życie i nikt nie może zabrac Ci tego, co jest na serio Twoje, rozumiesz?
Piszesz, że masz synka... Moja przyjaciółka też chorowała na bulimię, obecnie nie żyje. Jej syn jest sierotą. Chcesz tego?
Pozdrawiam i trzymam kciuki, że dasz radę wygrać z tym gównem (przepraszam za wyrażenie, ale taka jest prawda).
__________________
Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.


kosmetyki
ameliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.