Ośrodki Spa w Polsce - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 11:10   #61
tigraaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
ośrodki spa z własnymi kosmetykami

Hej,

Szukam ośrodków spa z własnymi kosmetykami.

Tudzież producentów kosmetykow spa z własnym osrodkiem lub gabinetami.
np. irena eris, dermika, aa.

Z góry dzięki za pomoc.
tigraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 16:02   #62
shaloon
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 24
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Wiesz co, w jednym w ośrodków koło Kołobrzegu w Dźwirzynie jest Hi-tech Medical Spa La perla. Mają dość zaawansowany dział kosmetologii. Z tego co wiem to jako jedni z niewielu używają kosmetyków Valmont, które uznawane są za jedne z najlepszych na świecie, jeśli chodzi o takiego rodzaju pielęgnację.

Edytowane przez shaloon
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:48
shaloon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 14:19   #63
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Cytat:
Szukam ośrodków spa z własnymi kosmetykami.
Z tego co wiem, to spa w Hotelu Głęboczek opiera się przede wszystkim na winoterapii i w zabiegach używa się preparatów opartych na winie i jego pochodnych, również z tamtejszej winnicy. To coś innego niż zwykłe preparaty używane w zwykłych spa, ale mam nadzieję, że choć trochę pomogłam
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 20:37   #64
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Jeśli ktoś chciałby spędzic weekend w SPA na Pomorzu polecam Velaves Już same widoki z okna działaja kojąco
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 16:26   #65
aga2610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

hej może Hotel Afrodyta SPA koła Radziejowic. Nie jest to ośrodek nad morzem ale też jest fajnie. Zabiegi, jedzenie, obsługa jest na wysokim poziomie. Teraz dodatkowo będą mieć basen więc to jest również duży plus a szczególnie teraz na wakacje. Okolica wokół też jest rewelacyjna. Polecam
aga2610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 03:53   #66
Krecikkk
Przyczajenie
 
Avatar Krecikkk
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Ja od siebie polecam Hotel Młyn Klekotki...położony na pograniczu Warmii i Mazur...lokalizacja przepiekna. Hotel lezy praktycznie w lesie. Duzo zieleni, spokoj, cisza...jedzonko wysmienite. Jedynym minusen jest to ze ceny sa dosyc wysokie ale warto tam sie wybrac...
__________________


Kochać, to znaczy akceptować kogoś takim, jakim jest...
Krecikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 15:16   #67
czapeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 109
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Ja jeszcze nie byłam, ale znajomi wrócili z Velaves we Władysławowie. Na razie widziałam tylko zdjęcia i słuchałam pochlebnych opinii Osobiście planuje zrobić przyjaciółce niespodziankę i zabrać ją tam z okazji wieczoru panieńskiego, bo mój TŻ za żadne skarby się nie zgodzi...
czapeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 09:41   #68
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

ja byłam w Dębowcu (Dwór Dębowiec, http://www.dwordebowiec.pl/kontakt), jest to małe, urokliwe miejsce, położone w malutkiej miejscowości. Fajne możliwości wycieczek rowerowych i dla tych, co szukają spokoju. Sam hotel welness (bo tak się nazywają) jest położony w dużym budynku, coś na kształt dworku, pokoje bardzo ładne i wyposażenie super. Urządza się w tym miejscu też wesela, więc czasem w weekend trzeba się liczyć z lekkim hałasem jeśli chodzi o same zabiegi, jest dość fajna oferta, ale są chyba dwie (czasem jedna) osoby wykonujące je w jednym czasie, więc jeśli się nie pospieszycie, żeby się umówić w bardziej obleganym okresie, to może to być niemożliwe poza tym ogólnie pozytywnie. polecam w lecie, bo w zimie to człowiek raczej uziemiony będzie w samym hotelu
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 10:59   #69
Iga_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Ja mogę polecić 2 ośrodki, w których pobyt był na prawdę udany. Jeden z nich to Hotel Stok w Wiśle. Byłam w nim w kwietniu 2011 i do tej pory wspominam SPA w tym hotelu - na prawdę najwyższy poziom usług, kultura, dyskrecja, po prostu rewelacja. Poza tym bardzo fajna część z basenem oraz wydzielony świat saun. Pyszne posiłki, bardzo bogaty wybór na śniadania i obiadokolacje - jedynym minusem jest fakt, że przy obiadokolacji napoje sa płatne dodatkowo. Drugi hotel o którym chciałabym wspomnieć to Marine Hotel w Kołobrzegu. Pokoje urządzone bardzo nowocześnie. Z mojego pokoju był zapierający dech w piersiach widok na morze i latarnię w Kołobrzegu. Posiłki są również bardzo smaczne, a wobór przeogromny. Jedynym minusem są krzesła w restauracji, których nie da się przesunąć i na prawdę ciężko jest wstać od stolika. Jesli chodzi o SPA, to poziom świadczonych tam usług jest rownież bardzo wysoki, aczkolwiek jak miałabym wybrać, to lepiej czułam się w SPA w hotelu Stok. W marcu i w maju planuję kolejne wyjazdy do hoteli SPA nad polskim morzem, wieć prosze wpisujcie swoje opinie z pobytów w różnych hotelach.
Iga_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 19:55   #70
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

ja obecnie szukam SPA w Wielkopolsce, niestety wybór nie jest duży. Zastanawiam się na hotelarnią / SPAlarnia, hotelem Remes a Pałacem Piorunów. Czy ktoś może był i może wyrazić swoją opinię?

Ze swojej strony mogę polecić Dolinę Charlotty k. Słupca. Pięknie położony obiekt nad jeziorem. Dużo atrakcji dla dzieci. Basen & spa super.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 14:18   #71
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Ja ostatnio byłam w Jastrzębiej Górze w Primavera Conference&Spa i w sumie uczucia mieszane, dokładnie opisałam to w blogu
tutaj o hotelu http://anamariedomini.blogspot.com/2...astrzebia.html

a tutaj o zabiegach http://anamariedomini.blogspot.com/2...i-massage.html
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 09:52   #72
skopaholicLady
Raczkowanie
 
Avatar skopaholicLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Słuchajcie może ktoś słyszał o Spa i uzdrowisku w Uniejowie tam są termy pięc gwiazdek wogóle wypas, mi wpadł z nienacka ten wyskk szaleńczy z koleżnką już w piątek, może ktoś mi poleci jakieś zabiegi albo coś do zobaczenia w okolcicy chce jak najwięcej się wypięknić i naogądać zanim znowu wróce do codzienności.
skopaholicLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 09:54   #73
skopaholicLady
Raczkowanie
 
Avatar skopaholicLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Byłam i było superrrr Zabiegi-Bajka:P teraz spokojnie mogę śmigać w krótkich szortach nordic walking i masaże i maski zrobiły z moich kopytek śliczne zjawiska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 598527_455727194445058_1315695910_n.jpg (49,2 KB, 22 załadowań)
skopaholicLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 10:12   #74
Leokaddia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Z ośrodków spa, w których byłam chyba najlepsza była Bukovina. Jest tam masa różnych zabiegów, jest w czym wybierać. Do dyspozycji jeszcze baseny termalne, po prostu super !
Leokaddia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 11:43   #75
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

A był ktoś w Kondratówce w Karpaczu, bo wybieram się pod koniec sierpnia, wykupiliśmy już pakiet i chciałabym wiedzieć jak tam jest?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 13:10   #76
guniowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

My byliśmy w lutym zeszłego roku w Lubiczu w Ustce. Świetne miejsce - pyszne jedzenie, ładne pokoje, miła obsługa. Usługi Spa też w porządku. Polecamy
guniowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 13:40   #77
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Cytat:
Napisane przez guniowy Pokaż wiadomość
My byliśmy w lutym zeszłego roku w Lubiczu w Ustce. Świetne miejsce - pyszne jedzenie, ładne pokoje, miła obsługa. Usługi Spa też w porządku. Polecamy
dokładnie, my byliśmy tam już 3 razy, czysto, schludnie, pyszne jedzenie, obsługa recepcji, baru, SPA na bardzo wysokim poziomie, bardzo fajne pakiety i zabiegi
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:31   #78
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A był ktoś w Kondratówce w Karpaczu, bo wybieram się pod koniec sierpnia, wykupiliśmy już pakiet i chciałabym wiedzieć jak tam jest?
Tam nie byłam ale w Karpaczu polecam Nowa Ski.
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 18:00   #79
going crazy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Hej,
Dziewczyny. jeśli chodzi o ośrodki SPA to polecam EDENSpa w Mielnie - jest przy samym morzu no i cudowny. byłam i najbardziej podoba mi się to, że oni naprawdę umieją zorganizować czas tak, żeby świetnie się bawić, poza tym można tam wybrać dietetyczne jedzenie - dietetyk wszystko doradzi! no generalnie jest naprawdę super. i widziałam na stronce, że ofertę dla seniorów mają, bo tu autorka pytała.
www.edenspa.pl

ktoś jeszcze tam był???
going crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 19:32   #80
beti3miasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Ja może nie będę zbyt oryginalna ale polecam Stegnę. Jeździmy tam co roku i za każdym razem jest coraz lepiej.
beti3miasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 14:40   #81
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

ja polecę velaves władysławowo http://dusiowa-kuchnia.blogspot.com/...dyslawowo.html
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 22:13   #82
carotca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

No i ja właśnie się zastanawiam nad Primaverą bo po pierwsze nad morzem (Jastrzębia Góra) , po drugie odchudzanie, po trzecie chcę zabrać ze sobą mamę i synka a z tego co wiem to ludzie tam całymi rodzinami przyjeżdżają a i przy okazji mały sobie trochę jodu powdycha -przed zimą jak znalazł.
carotca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 23:08   #83
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

to już lepiej velaves, fitness siłka i też rodzinnie z maluszkami ludzie chodzą 3 baseny do wyboru
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 12:26   #84
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Cytat:
Napisane przez carotca Pokaż wiadomość
No i ja właśnie się zastanawiam nad Primaverą bo po pierwsze nad morzem (Jastrzębia Góra) , po drugie odchudzanie, po trzecie chcę zabrać ze sobą mamę i synka a z tego co wiem to ludzie tam całymi rodzinami przyjeżdżają a i przy okazji mały sobie trochę jodu powdycha -przed zimą jak znalazł.
O Primaverze możesz poczytać na moim blogu. Zapraszam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 14:11   #85
Kaska1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Widzę, że wątek rozpoczęty był już dawno... ale skoro ja tu zajrzałam, to pewnie jest nas więcej
Najwspanialszy weekend Spa, jaki dostałam od mojego męża, to był weekend w Krynicy-Zdrój! Piękna okolica, piękny hotel...aż się łezka w oku kręci na samo wspomnienie sprawdźcie sobie www.piastun.eu
Pozdr
Kaska1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 12:11   #86
asiakkkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o uzdrowiska, to polecam swój region, czyli Dolny Śląsk, gdzie obecnie ruszyła akcja promocyjna Uzdrowiskowy Dolny Śląsk. Nie dość, że mamy piękne góry, zamki, pałace i pohitlerowskie sztolnie... to jeszcze cudowny mikroklimat i wody mineralne o właściwościach leczniczych, jak i borowiny. Obecnie piszę pracę magisterską o ofercie uzdrowisk Szczawno i Jedlina Zdrój (Ziemia Wałbrzyska). W ujęciu ogólnym prócz klasycznego lecznictwa, rozwijają się na Dolnym Śląsku oferty w kierunku fitness, wczasy odchudzające i odmładzające , no i oferta rekreacyjna.
Och ja również polecam uzdrowisko Szczawno-Jedlina. Może faktycznie promocja tego miejsca jest słaba, ponieważ okolice są cuuudowne! Idealny kierunek na urlop dla mieszczuchów.
asiakkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 13:18   #87
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Ja ze szczerego serca mogę polecić SPA Konradówka w Karpaczu, moją obszerną relację i doświadczenia możecie przeczytać na moim blogu dokładnie tutaj http://anamariedomini.blogspot.com/2...-karpaczu.html. Bardzo przyjemne miejsce, zarówno sam hotel, okolica jak i samo SPA, jedynym minusem była zbyt zimna woda w basenie.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 20:37   #88
hp80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Napiszcie prosze jakie spa polecacie niedaleko Lodzi albo Warszawy? Nie mam zbyt duzo kasy i urlopu dlatego pomyslalam o takim wyjezdzie.
Nigdy nie bylam w zadnym spa dlatego nie wiem na co zwrocic uwage.
hp80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 13:45   #89
milkapilka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

Cytat:
Napisane przez skopaholicLady Pokaż wiadomość
Byłam i było superrrr Zabiegi-Bajka:P teraz spokojnie mogę śmigać w krótkich szortach nordic walking i masaże i maski zrobiły z moich kopytek śliczne zjawiska
hejka! Droga skopaholicLady, również tam byłam. Podobał Ci się słoneczny zabieg? jeżeli korzystałaś Dla mnie bomba, jestem blada więc mi pomogło, to nie taka chamska solarna jak się zdarza, komfortowo, spokojnie i w końcu wyszłam bez poparzeń i zapachu spalonej skóry. Nie byłam sucharem . Ogólnie daję duże plusa miejscu
milkapilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 11:10   #90
Judytd
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Ośrodki Spa w Polsce

O ja tez tam byłam, wstąpiłam na wet na basen, cieplo miło, ale uciekłam bo sama tak na basenie… smutno mi było jak patrzyłam na te uchahane pary z dziećmi, poszłam do sauny, przeczekałam tam, aż kumpela skonczy ostani pobyt w komorze śnieżnej po cyklu saunowym, dla mnie to była zbyt ekstremalna opcja. Lubię ciepło a jedzonko w restauracji jak oceniacie?
Judytd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 17:31:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.