olk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 12:06   #1
MatyldaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12

olk


przepraszam za ten temat, ale pisałam i mi się zapisał... ;/
a wiec tak:
gdy robię mojemu chłopakowi loda to zaczynam się dławić się, bo czuję niekiedy nieprzyjemny zapach... co mam zrobić zatkać nos? no raczej nie ;p a powiedzieć mu to na pewno odpada. Nie chcę mu zrobić przykrości.

Edytowane przez MatyldaF
Czas edycji: 2009-08-04 o 12:11
MatyldaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:19   #2
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: olk

Jak porozmawianie z nim (nawet delikatnie) odpada, to trudno będzie o jakąkolwiek radę.
Btw. był już taki temat, nawet obszerny, gdzieś na Seksie. Z wyszukiwarką powinnaś znaleźć bez problemu.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:26   #3
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: olk

hmmm, moze zaproponuj wspólny prysznic ?? To moze byc ciekawy wstep do pozniejszych zabaw , jednak z drugiej strony za kazdym razem , kiedy macie ochote na sex zaczynać od prysznica to moze byc uciążliwe
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:28   #4
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez Alessandra666 Pokaż wiadomość
hmmm, moze zaproponuj wspólny prysznic ?? To moze byc ciekawy wstep do pozniejszych zabaw , jednak z drugiej strony za kazdym razem , kiedy macie ochote na sex zaczynać od prysznica to moze byc uciążliwe
Mnie tam trudno wyobrazić sobie seks oralny właśnie BEZ skorzystania z prysznica przed...
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:29   #5
tygrysek007
Raczkowanie
 
Avatar tygrysek007
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 137
Dot.: olk

fuuj...ja bym nie mogła...

najlepiej zawse przed seksem, jesli chlopak jest po calym dniu, proponowac wspolny prysznic albo pół żartem pół serio wygonić go do łazienki (ja tak robilam kiedys i dzialalo)
__________________
nałogowa leniuchowiczka
tygrysek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:30   #6
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez tygrysek007 Pokaż wiadomość
fuuj...ja bym nie mogła...

najlepiej zawse przed seksem, jesli chlopak jest po calym dniu, proponowac wspolny prysznic albo pół żartem pół serio wygonić go do łazienki (ja tak robilam kiedys i dzialalo)
zgadzam się, tak najlepiej zrobić :P
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:33   #7
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez MatyldaF Pokaż wiadomość
przepraszam za ten temat, ale pisałam i mi się zapisał... ;/
a wiec tak:
gdy robię mojemu chłopakowi loda to zaczynam się dławić się, bo czuję niekiedy nieprzyjemny zapach... co mam zrobić zatkać nos? no raczej nie ;p a powiedzieć mu to na pewno odpada. Nie chcę mu zrobić przykrości.

jak zatkasz nos przy tej czynności, to się udusisz. przepraszam.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 12:40   #8
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: olk

heh nie chodzilo mi o to zeby po calym dniu pracy zaczynac wieczor od seksu oralnego a nie od prysznica tylko nie wyobrazam sobie tez wysylac TZ-ta za kazdym razem jak mam ochote zrobic mu dobrze ustami pod prysznic,
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:45   #9
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: olk

A ja sobie nie wyobrażam tego NIE robić, seks oralny wymaga higieny i tyle... Wiadomo, że po całym dniu (a nawet połowie) nikt fiołkami nie pachnie facet powinien sobie sam z tego zdawać sprawę, chyba jest dorosły i rozumie co to higiena...?

A to, że z nim nie można porozmawiać to już szczyt jak dla mnie, jego penisa to można do buzi brać, ale żeby tę buzię otworzyć i wypowiedzieć kilka słów odnoście tego brania do buzi - to już nie, bo się jeszcze obrazi. Tak szczerze to niech się obraża, jak będzie brudny to nie będzie seksu oralnego i tyle. Jeśli ten seks lubi to się szybko nauczy, żeby nie dusić partnerki smrodkiem.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-08-04 o 12:48
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:47   #10
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: olk

a nie robicie tak , ze budzicie TZ-ta w nocy lub nad ranem pieszczotami?? Wtedy tez kazecie mu leciec pod prysznic???
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:48   #11
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: olk

.

Edytowane przez patbar
Czas edycji: 2011-08-21 o 12:33
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 12:49   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez Alessandra666 Pokaż wiadomość
a nie robicie tak , ze budzicie TZ-ta w nocy lub nad ranem pieszczotami?? Wtedy tez kazecie mu leciec pod prysznic???
Nie robię tak, bo ŚPIĘ Nie wiem czy po paru godzinach od prysznica jest jakiś nieprzyjemny zapach, ale gdyby był to bym się w oralny nie bawiła.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:50   #13
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: olk

pod prysznic!!!!
powiedz muz ezby po skorzystaniu z toalety sie podmywal jeszcze
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:52   #14
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: olk

Fajny tytuł

A ja uwazam ze powinnas mu powiedziec poprostu w czym jest problem. I po kłopocie.
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:54   #15
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: olk

hehehe jak powie facetowi " sluchaj umyj sie bo śmierdzisz" to dopiero bedzie kłopot, nawet jezeli ubierze to w delikatniejsze slowa
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:59   #16
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: olk

.

Edytowane przez patbar
Czas edycji: 2011-08-21 o 12:33
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:01   #17
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: olk

Dlaczego dobrze?? Skoro Go kocha to raczej nie bedzie chciala go zawstydzac i wprowadzac w zaklopotanie
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:05   #18
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: olk

.

Edytowane przez patbar
Czas edycji: 2011-08-21 o 12:34
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:06   #19
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: olk

Czasem nie ma wyjścia, jak się zawstydzi to trudno. No przepraszam, ale co osoba z takim problemem ma zrobić? Ma sugerować, może sama ma go myć, a może wciąż aranżować takie sytuacje, żeby prysznic był w planie? Czemu ona ma się gimnastykować i kombinować, skoro można normalnie powiedzieć o co chodzi...? Bez przesady, w związku chyba ludzie powinni ze sobą umieć porozmawiać i powiedzieć "Słuchaj, byłoby fajnie gdybyś zadbał o umycie się przed zbliżeniem, bo wtedy jest tak przyjemnie i świeżo."
Tyle się wiecznie powtarza, że rozmowa to podstawa w związku, a wychodzi na to, że czasem to jednak wypada kręcić i kombinować.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 13:07   #20
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: olk

Oczywiscie, z tym sie zgodzę, ale mowienie mezczyznie przed kazdym seksem zeby poszedl sie umyc to dla mnie lekka przesada, albo dawanie mu do zrozumienia , ze brzydko pachnie, jak Wy byscie sie poczuly w takiej sytuacji?
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:13   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: olk

Mnie by na pewno nie trzeba było wysyłać pod prysznic za każdym razem, bo gdybym już raz się w takiej sytuacji znalazła, to bym pamiętała na przyszłość Zresztą nawet bez wystąpienia takiej sytuacji pamiętam o tym i zwracam uwagę, jak nie jestem "świeża" to do nieczego nie dojdzie bo czułabym się skrępowana.

Chodzi o to by mieć nawyk zachowania higieny, a nie o to żeby za każdym razem musiał ktoś powiedzieć "zapomniałeś się umyć, marsz do łazienki!"
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:14   #22
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A ja sobie nie wyobrażam tego NIE robić, seks oralny wymaga higieny i tyle... Wiadomo, że po całym dniu (a nawet połowie) nikt fiołkami nie pachnie facet powinien sobie sam z tego zdawać sprawę, chyba jest dorosły i rozumie co to higiena...?

A to, że z nim nie można porozmawiać to już szczyt jak dla mnie, jego penisa to można do buzi brać, ale żeby tę buzię otworzyć i wypowiedzieć kilka słów odnoście tego brania do buzi - to już nie, bo się jeszcze obrazi. Tak szczerze to niech się obraża, jak będzie brudny to nie będzie seksu oralnego i tyle. Jeśli ten seks lubi to się szybko nauczy, żeby nie dusić partnerki smrodkiem.
Wprawiłam kiedyś jednego faceta (nie mojego ) w szok, kiedy powiedziałam, że ja swojemu TŻ w ten sposób przyjemności nie sprawię bez uprzedniego prysznica (co zresztą jest dla nas oczywiste, nawet dla własnego komfortu). Kolega był zdziwiony i uderza do mnie w te słowa: "To co, jakby przyszedł zmęczony, spocony bo upał, ale byście mieli ochotę, to byś go najpierw wysłała pod prysznic?!? " Ja mu na to, że bym go nie musiała wysyłać, bo sam by poszedł. Kolega uznał, że jesteśmy dziwni, a mój TŻ to pantoflarz bo się daje terroryzować Współczuję dziewczynie kolegi.
Jak widać, są różni ludzi i różne podejścia.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:17   #23
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: olk

[

Edytowane przez patbar
Czas edycji: 2011-08-21 o 12:36
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:23   #24
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A to, że z nim nie można porozmawiać to już szczyt jak dla mnie, jego penisa to można do buzi brać, ale żeby tę buzię otworzyć i wypowiedzieć kilka słów odnoście tego brania do buzi - to już nie, bo się jeszcze obrazi. Tak szczerze to niech się obraża, jak będzie brudny to nie będzie seksu oralnego i tyle. Jeśli ten seks lubi to się szybko nauczy, żeby nie dusić partnerki smrodkiem.
Cytat:
Napisane przez ewelline Pokaż wiadomość
pod prysznic!!!!
powiedz muz ezby po skorzystaniu z toalety sie podmywal jeszcze


Cytat:
Napisane przez Alessandra666 Pokaż wiadomość
hehehe jak powie facetowi " sluchaj umyj sie bo śmierdzisz" to dopiero bedzie kłopot, nawet jezeli ubierze to w delikatniejsze slowa
Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
No to ma sie meczyc i wachac te smrodki


niiieee mogęeeee
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:25   #25
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Wprawiłam kiedyś jednego faceta (nie mojego ) w szok, kiedy powiedziałam, że ja swojemu TŻ w ten sposób przyjemności nie sprawię bez uprzedniego prysznica (co zresztą jest dla nas oczywiste, nawet dla własnego komfortu). Kolega był zdziwiony i uderza do mnie w te słowa: "To co, jakby przyszedł zmęczony, spocony bo upał, ale byście mieli ochotę, to byś go najpierw wysłała pod prysznic?!? " Ja mu na to, że bym go nie musiała wysyłać, bo sam by poszedł. Kolega uznał, że jesteśmy dziwni, a mój TŻ to pantoflarz bo się daje terroryzować Współczuję dziewczynie kolegi.
Jak widać, są różni ludzi i różne podejścia.
No to juz wiesz co o koledze myslec .
Swoja droga moze ta jego dziewczyna tez wlasnie nie wie jak mu powiedziec

Dla mnie tez jest oczywiste ze prysznic najpierw, dla dobrego samopoczucia i przyjemniejszej chwili .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:25   #26
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Mnie by na pewno nie trzeba było wysyłać pod prysznic za każdym razem, bo gdybym już raz się w takiej sytuacji znalazła, to bym pamiętała na przyszłość Zresztą nawet bez wystąpienia takiej sytuacji pamiętam o tym i zwracam uwagę, jak nie jestem "świeża" to do nieczego nie dojdzie bo czułabym się skrępowana.

Chodzi o to by mieć nawyk zachowania higieny, a nie o to żeby za każdym razem musiał ktoś powiedzieć "zapomniałeś się umyć, marsz do łazienki!"

No dobrze, ja również nie pozwolilabym zeby doszlo do zblizenia jakbym nie czula sie swiezo i zgadzam sie z tym, ze nawyk utrzymania higieny jest niezbedny ale autorka napisala, ze niekiedy czuje nieprzyjemny zapach, wiec wyobrazcie sobie sytuacje, gra wstepna,piescicie sie calujecie ,ogolnie jest bardzo przyjemnie i w momencie,kiedy poczujecie nieprzyjemny zapach wysylacie TZ zeby sie umyl???Nie badzmy takie bulke przez bibulke Ja bym go oblala jakims sokiem albo piwem w ramach oczywiscie urozmaicenia
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:53   #27
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: olk

Cytat:
Napisane przez Alessandra666 Pokaż wiadomość
Dlaczego dobrze?? Skoro Go kocha to raczej nie bedzie chciala go zawstydzac i wprowadzac w zaklopotanie

No tak a myślisz ze on tymi swoimi zbukami nie zawstydza jej i nie wprowadza w zakłopotanie? Mozna sie zapytac, a skoro on ją kocha to dlaczego tak ją męczy?

Cytat:
Napisane przez Alessandra666 Pokaż wiadomość
Oczywiscie, z tym sie zgodzę, ale mowienie mezczyznie przed kazdym seksem zeby poszedl sie umyc to dla mnie lekka przesada, albo dawanie mu do zrozumienia , ze brzydko pachnie, jak Wy byscie sie poczuly w takiej sytuacji?
Zaczełabym bardziej dbac o higiene. Proste.
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:58   #28
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: olk

Hm no delikatna sprawa. Jeśli nie chcesz mu powiedzieć, wprost czy nie wprost, to może... użyj żelu nawilżającego? Np taki wiśniowy z durexa. Nasmaruj jego narządzie przed robotą i będzie ładnie pachniało i smakowało
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:04   #29
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: olk

Dziewczyny, ale przecież on może się myć, a dla niej zapach nadal może być odpychający.
Pytanie - kiedy przed seksem Twój facet się myje? Tuż przed? Godzinę przed? Rano (parę godzin przed)? A może myje się tylko raz dziennie? Czy myje penisa dokładnie - to już następna kwestia.
Jeśli pod kątem higieny nie masz do niego zastrzeżeń, a odpycha cie zapach spermy, to faktycznie, pomóc powinny różnego rodzaju żele smakowe (np wspominany tu żel durexa). Ponoć też zmiana diety na bardziej owocową przynosi rezultaty - karm swojego TŻ dobrze!
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:04   #30
justynkavip
Zadomowienie
 
Avatar justynkavip
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 886
Dot.: olk

poprostu rozmowa. to w związku powinna być podstawa. chyba nie będziesz się zmuszać nie? pozatym, jak można mówić "robię loda" czy seks oralny nie jest taki... subtelniejszy?
__________________
A jeśli słowa - to banalne.
Takie dla których brakło stronnic.
Moja, Jedyna - Ukochana
Tak jakby Ci chodziło o nic.
#Kora
justynkavip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.