Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-19, 09:25   #1
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754

Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki


Hej Dziewczyny,

Podczytuję Was, podpatruję forum SFD i zdecydowałam się wreszcie założyć dziennik treningowo -żywieniowy. To ma być moja motywacja do ćwiczeń, ale też ćwiczenie regularności

Tak na szybko o mnie:

Metryczka
wiek: 25 (do lipca)
wzrost: 158
waga: 48-49 kg (wczoraj na siłowni wyskoczyło 47,6, ale temu nie ufam )

Trening
Tu mam największy problem, bo chciałabym wszystko na raz, nie lubię zaczynać od podstaw. Chciałabym to, co robią już inne dziewczyny, bardziej zaawansowane. Ale oczywiście rozumiem kolej rzeczy, więc spośród kilku treningów rozpisanych na forum SFD wybrałam poniższy (Kilka dziewczyn go robi jak widziałam ). Dodam tylko, że ćwiczę regularnie od ok 4 msc, wpierw do była Chodakowska, która mi się szybko znudziła, później łączyłam kilka dywanówek (robię abs 8 min i mel B pośladki namiętnie i z tego bym rezygnować nie chciała, po prostu uwielbiam ten zestaw;p). Do tego trochę hula-hop (lubię, nie mam siniaków;p) i skakanka. Czasami basen. Zamierzam też częściej jeździć na rolkach

trening A
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem


trening B
1) plank max czas
2) Martwy ciąg z hantlami
3) Wykroki z hantlami
4) wiosłowanie hantelką
5) wyciskanie hantli leżąć (jeśli masz możliwość np na taboretach, ławie wąskiej)
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki
7) uginanie przedramion (biceps)
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps)


Z chęcią bym wkleiła, które jeszcze rozpatrywałam, ale chyba tylko mnie to interesuje ;p



Cele


Tak jak tytuł: chciałabym mieć delikatnie zarysowane mięśnie brzucha, nie marzy mi się sześciopak Drugi cel to szczuplejsze ręce z delikatnie zarysowanymi mięśniami, trzeci: wyszczuplenie nóg (to moje osobiste odczucie jest, wydają mi się zbyt masywne do reszty ciała, a przy tym krótkie).

Sylwetka

Szczerze nie wiem, jaką mam sylwetkę, oprócz tego, że własną ;] mam dość szerokie ramiona (tu winę zrzucam na zapasy ;p 3 lata trenowałam, ale niezbyt intensywnie). Według mnie mam wąską talię i dość szerokie biodra, a przy tym małe piersi. Wymiary:

Biust: 80
Pod biustem: 70
Talia: 62 (dziś było wprawdzie 61, ale jeszcze dwa dni temu 62;p)
Pępek: 67
Biodra (najszersze miejsce): 87 (4 msc temu 90)
Udo: ok 50 (było 52)
Łydka: 33 (mam dość masywne łydki)

ramiona mam mniej więcej szerokości bioder.

Jeśli chodzi o ciężary, to tydzień temu w MC dałam radę 21,5, wczoraj trochę mniej (19), ale technicznie lepiej. Pompki męskie robię, robię po 10, maxa nie znam, muszę spróbować. Plank daję radę 60 s (tak robię, bez maxa), staram się poprawnie (przy lustrze).

DIETA

Kolejny problem. jakieś 3 msc temu zainteresowałam się dietą rozdzielną, więc w porach obiadowych nie łączę węgli z białkami, owoce jem osobno. oznacza to, że jem np. koło 15.30 kaszę/ryż etc z warzywami, mięcho jem po 20 jak wracam do domu. owoce (banan+jabłko) jem koło 12.30. Na śniadania chleb otrębowy własny+łosoś+inne cudo+jakieś warzywka. Słodzę kawę (częściej syropem klonowym). Słodyczy typu batony, czekolada nie jadam, nie kręcą mnie. Jakieś ciasta to jak jest okazja raczej. Piwo b. rzadko, częściej wino wódki w ogóle. w założeniach mam 1800 kcal: B/T/W: 120/70/160. Przez dietę rozdzielną trudno mi dobić do 1800, z przerażeniem stwierdziłam, że jem ok 1300 kcal;/ Muszę jakoś dobić jajkami i więcej na śniadanie jeść;p

Trzymajcie kciuki bym została dłużej

Zdjęcia: wolałabym dodawać w klubie itp., ew. na priv do moderatorek w celu oceniania postawy i słuszności wybranego treningu. Mogę pokazać bica ;p
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 09:42   #2
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Dawaj bica!

Będę zaglądać, sama też nie mogę się nigdy zdecydować między treningami, tyyyle jest fajnych, a dni w tygodniu tylko 7 Faktycznie 1300 kcal to malutko, podbijaj podbijaj, może orzechami na przykład? Albo jakimś mięskiem cięższym od drobiu?
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 09:48   #3
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Cytat:
Napisane przez mayeczka87
wzrost: 158
Witamy maleństwo

Ale czemu właściwie ta dieta rozdzielna ?
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 09:49   #4
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

1300 kcal nie będzie tutaj tolerowane

10-15% poniżej zapotrzebowania to jest minimum co musisz jeść
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 10:09   #5
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;40385373]Dawaj bica!

Będę zaglądać, sama też nie mogę się nigdy zdecydować między treningami, tyyyle jest fajnych, a dni w tygodniu tylko 7 Faktycznie 1300 kcal to malutko, podbijaj podbijaj, może orzechami na przykład? Albo jakimś mięskiem cięższym od drobiu?[/QUOTE]

Dam bica wieczorem ;p teraz w pracy siedzę;p Orzechy jem ;p mięso faktycznie musimy jadać częściej inne, ale drób nam najbardziej pasuje smakowo

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
1300 kcal nie będzie tutaj tolerowane

10-15% poniżej zapotrzebowania to jest minimum co musisz jeść
Zapotrzebowanie wychodzi mi ok. 1900-1800, więc przyjęłam sobie 1800. 1300 nie wynika absolutnie z tego, że tak chcę jeść, tylko tak mi wychodzi, podczas gdy myślę sobie, że zjadłam ponad 2tys. Bardzo się zdziwiłam, że jedząc tyle co ja, zjadam tak mało kcal ;/ Były piękne czasy gdy jedliśmy 500 kg mięso mielonego i pół paczki makaronu na dwie osoby ;p

Jeśli chodzi o dietę rozdzielną: absolutnie nie chodzi mi tutaj o odchudzanie. Zaobserwowałam u siebie wzdęcia, tak że po całym dniu wyglądam jak w x msc ciąży. Poszukałam trochę, przestałam jeść owsiankę na śniadanie codziennie rano, odstawiłam nabiał i przeszłam na dietę rozdzielną. Jest mi niebo lepiej, nie wiem, którego elementu to zasługa. Mogłabym zacząć łączyć węgle z białkami, ale owoce wolę spożywać osobno, przekonuje mnie teza, że trawią się szybciej i mogą powodować gazy jedzono razem z innymi produktami. Dodatkowo piję min 20 min przed posiłkiem i godzinę po - tu również mam wrażenie, że dzięki temu czuję się lżej. Póki co planuję zakup wagi - to z pewnością da mi lepszy obraz sytuacji

A dziś na śniadanie zjadłam placuszki owsiana z bananem, twarogiem, jajkiem, co łącznie dało 350 kcal, więc zaczynam nie najgorzej

Rzabba, dzięki, że wpadłaś

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Witamy maleństwo

Ale czemu właściwie ta dieta rozdzielna ?
Tygrysku, właśnie zauważyłam, że najmniejsza tu jestem ;p no nic, przynajmniej się będę tym wyróżniać ;p
Dzięki za wizytę!
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 10:53   #6
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Mayeczka87- powodzenia
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 10:55   #7
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

W ogóle to jestes na granicy niedowagi

I chcesz się jeszcze redukować
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-04-19 o 10:57
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 11:04   #8
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
W ogóle to jestes na granicy niedowagi

I chcesz się jeszcze redukować
tak, bo waga nie jest dla mnie wyznacznikiem, tylko to jak wyglądam. Chcę zbudować mięśnie, a pozbyć się tłuszczu. Nie mówię, że chcę mniej ważyć, tylko mieć smuklejsze i zgrabniejsze nogi. Górę mam szczupłą, ale od pępka w dół jest gorzej według mnie - co widać zresztą po wymiarach, łydka 33 do chudych chyba nie należy Wiem, że raczej podchodzicie z przymrużeniem oka to dziewczyn mówiących o umięśnionych łydkach, ale ja naprawdę mam spore mięśnie. Wieczorem prześlę zdjęcia, tylko komu mogę?
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 11:06   #9
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Po pierwsze to zacznij jesc bo bez tego nie ruszysz
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 11:10   #10
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Po pierwsze to zacznij jesc bo bez tego nie ruszysz
Z budową mięśni nie mam problemów Ale wiem, że muszę bardziej kontrolować posiłki żeby dociągać do 1 800. Naprawdę nie zależy mi na tym, żeby jeść mniej Ja jestem raczej z tych co lubią jeść dużo.
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 11:20   #11
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Cytat:
Napisane przez mayeczka87 Pokaż wiadomość
Z budową mięśni nie mam problemów Ale wiem, że muszę bardziej kontrolować posiłki żeby dociągać do 1 800. Naprawdę nie zależy mi na tym, żeby jeść mniej Ja jestem raczej z tych co lubią jeść dużo.
Ogarniaj diete
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 11:26   #12
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Widzę że mamy tyle samo i w łydkach i w talii
Fajnie że się znalazł drugi chudzielec, będziemy razem masować

ja bym Ci radziła komponować posiłki na zasadzie węgle + białko, białko + tłuszcze bo oddzielanie węgli i tłuszczy od białka wydaje mi się trochę bez sensu, w końcu razem z białkiem musisz dostarczyć organizmowi energii żeby je przyswoił
a wzdęcia to najprawdopodobniej mogły być od nadmiaru nabiału albo od glutenu, raczej nie od łączenia węgli z mięsem
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 11:38   #13
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
Widzę że mamy tyle samo i w łydkach i w talii
Fajnie że się znalazł drugi chudzielec, będziemy razem masować

ja bym Ci radziła komponować posiłki na zasadzie węgle + białko, białko + tłuszcze bo oddzielanie węgli i tłuszczy od białka wydaje mi się trochę bez sensu, w końcu razem z białkiem musisz dostarczyć organizmowi energii żeby je przyswoił
a wzdęcia to najprawdopodobniej mogły być od nadmiaru nabiału albo od glutenu, raczej nie od łączenia węgli z mięsem
Ale ja jestem niższa ;p Mogę wrócić do łączenia i sprawdzić, choć nie łączę już 2 msc i mi szkoda trochę ;p Nabiału jadłam mniej więcej: jogurt nat na śniadanie mały, oczywiście z płatkami (ich bardzo dużo, na pewno więcej niż 4 łyżki) i bananem. A potem serek wiejski / bieluch naturalny. Czasami mleko do kawy lub szklanka samego. Od tych 2 msc nie jem już tyle, ale nie unikam jogurtu jako dodatku do twarogów, sosów itp. Jeśli chodzi o czystość miski to nie jest źle. Muszę w zasadzie dodać jajko do śniadania i więcej mięso. Węgli mam akurat.
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 11:38   #14
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Cytat:
Napisane przez mayeczka87 Pokaż wiadomość
(...) łydka 33 do chudych chyba nie należy (...)
Ja mam 36,5 w łydce, jak puchnę to nawet więcej, więc skoro Ty masz grube, to ja już w ogóle się na żadnej skali nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
a wzdęcia to najprawdopodobniej mogły być od nadmiaru nabiału albo od glutenu, raczej nie od łączenia węgli z mięsem
Też tak myślę, że to nabiał lub gluten. Skoro nabiału nie masz już, to poobserwuje reakcję organizmu na glutenowe rzeczy.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 11:43   #15
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ja mam 36,5 w łydce, jak puchnę to nawet więcej, więc skoro Ty masz grube, to ja już w ogóle się na żadnej skali nie mieszczę


Też tak myślę, że to nabiał lub gluten. Skoro nabiału nie masz już, to poobserwuje reakcję organizmu na glutenowe rzeczy.
Jak puchnę to też mam więcej Ja wszystko patrzę względem wzrostu. Nie mówię, że mam grube, absolutnie nie, mówię, że nie mam chudych

Dobra, to wrócę do łączenia. Z bólem serca ;p;p
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 11:50   #16
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Cytat:
Napisane przez mayeczka87 Pokaż wiadomość
Górę mam szczupłą, ale od pępka w dół jest gorzej według mnie - co widać zresztą po wymiarach, łydka 33 do chudych chyba nie należy
wiesz co, ostatnio jak się mierzyłam to miałam tyle w łydkach co ty - łydka 33, (udo 51, wzrost 161, więc też zbliżone) a łydki chciałabym mieć masywniejsze

może wrzucisz zdjęcia w jakimś obcisłym topie i krótkich spodenkach jeśli nie chcesz w bieliźnie?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 12:15   #17
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
wiesz co, ostatnio jak się mierzyłam to miałam tyle w łydkach co ty - łydka 33, (udo 51, wzrost 161, więc też zbliżone) a łydki chciałabym mieć masywniejsze

może wrzucisz zdjęcia w jakimś obcisłym topie i krótkich spodenkach jeśli nie chcesz w bieliźnie?
Może się skuszę ;p;p to w sumie nie taki zły pomysł
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 12:23   #18
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Mayeczka wrzucaj tu foty, nie muszą być przecież w bieliźnie. Coś mi się wydaje, że powinnaś najpierw w głowie poukładać
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 13:02   #19
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Mayeczka wrzucaj tu foty, nie muszą być przecież w bieliźnie. Coś mi się wydaje, że powinnaś najpierw w głowie poukładać
Dziękuję za radę, ale pod tym względem mam poukładane.
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 21:03   #20
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Obiecałam, że dodam, więc dodaję, chociaż mało co widać. Biceps na żywo wydaje się większy. Jeśli chodzi o niego i w ogóle sylwetkę, to chcę sprostować, że nie chodzi mi o redukcje w sensie odchudzania, chcę mieć jędrniejsze i twardsze ciało. Sądziłam, że to jasne
EDIT: Miały być, ale za duże się wrzucają, a nie mam teraz czasu pozmniejszać... Przepraszam.
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub


Edytowane przez mayeczka87
Czas edycji: 2013-04-19 o 21:07
mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 22:34   #21
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Witaj i życzę powodzenia.
Wiele pracy przed Tobą, ale dla chcącego nic trudnego
Ja z 1400 kcal dobijam już 2000 ale nie była to łatwa droga, ciągłe wpychanie jedzenia

Jesteś drobinka i kruszynka. Dziewczyny zrobią z Ciebie seksi babkę

No i dawaj foty bo łydka to chyba mała
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 22:43   #22
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Hej,

Załączam zdjęcia, może lepiej zobrazują one mój problem łydkowy niż moje pisanie o tym, że są masywne Zdjęcia wrzucam tylko na jakiś czas, jakoś nie czuję się z tym komfortowo

Wczoraj robiłam trening B w warunkach domowych, każde ćwiczenie wykonywane z hantlami 5 kg, tylko takie mam póki co w domu.

1) plank max czas 1:10
2) Martwy ciąg z hantlami 2* 5kg (mało, ale w domu mam tylko hantle takie)
3) Wykroki z hantlami (2*5 kg)
4) wiosłowanie hantelką (5kg)
5) wyciskanie hantli leżąć (2* 5 kg)
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki (2 * 5 kg)
7) uginanie przedramion (biceps) 5kg
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps) 5 kg oburącz

Załącznik 5218518

Załącznik 5218519

Załącznik 5218520

Załącznik 5218521

Załącznik 5218522

Załącznik 5218523
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub


Edytowane przez mayeczka87
Czas edycji: 2013-05-14 o 12:18
mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 09:34   #23
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

mayeczka87, masz ładne, proporcjonalne nogi a łydki jak dla mnie są idealne.

planujesz zakup dodatkowego obciążenia?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 09:46   #24
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

I ładne wcięcie
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 09:52   #25
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
mayeczka87, masz ładne, proporcjonalne nogi a łydki jak dla mnie są idealne.

planujesz zakup dodatkowego obciążenia?
Planujemy ;p z mężem. Ale nie za bardzo mamy gdzie trzymać, choć przyznam, że wolę ćwiczyć w domu niż na siłce. Co do łydek: chyba moim problemem (ja tak to widzę) jest nie wielkość/obwód w najszerszym miejscu, ale ich kształt, wolałabym aby się bardziej zwężały w kierunku kostki ;p nie wiem czy wiesz o co chodzi. I nie wiem czy jestem w stanie na to wpłynąć ćwiczeniami, więc mile widziane wskazówki. Ale dziękuję za uznanie ;p

Aaa. i chyba koślawię prawą nogę ;] da się coś z tym zrobić? widać to czy to moja obsesja?

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
I ładne wcięcie
Dziękuję )
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub


Edytowane przez mayeczka87
Czas edycji: 2013-04-22 o 09:54
mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 14:07   #26
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Ładnie jest
A Twoim łydkom nic nie dolega
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 14:17   #27
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Łydki da się ukształtować tak jak całe ciało bo rozmiarowo nic im nie dolega

Poźniej przyjrzę się dokładnie postawie, możliwe że poproszę o dodatkowa zdjęcia
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 14:29   #28
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ładnie jest
A Twoim łydkom nic nie dolega
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Łydki da się ukształtować tak jak całe ciało bo rozmiarowo nic im nie dolega

Poźniej przyjrzę się dokładnie postawie, możliwe że poproszę o dodatkowa zdjęcia
Dziękuję Ci ślicznie!

Od siebie mogę tylko dodać, że mam dysproporcję wcięcia w talii. Niewielką, bo mój mąż chyba nawet jej nie zauważył;p ale to może być wina jakiegoś skrzywienia w kręgosłupie (?) - mam lekkie skrzywienie w odcinku szyjnym na pewno.

A dziś na obiad (3 z kolei)

http://www.przepisy.wortale.net/817-...-wolowina.html

Oczywiście nie smażone, grillowane na Raclette (mąż robi ). Do tego brokuł. I może sos jogurtowo-czosnkowy.... Czy to się trzyma czystej miski?
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub


Edytowane przez mayeczka87
Czas edycji: 2013-04-22 o 14:47
mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 18:35   #29
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Ja się tam nie znam, ale masz fajną figurę Wcięcie mega, przez co fajna góra i dół Proporcjonalnie
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 14:22   #30
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ciut redukcji, szczypta masy - rzeźba ma być pierwszej klasy! Dziennik Mayeczki

Bilans na 0 Białko 1,6g/kg, 30% kcal z tłuszczu reszta węgle
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-19 13:44:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.