Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 05:55   #4561
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
Mogę?
Bo to co dzisiaj zobaczyłam przeszło moje najśmielsze sny...
dziewczyna w czarnych rajstopach, na to getry 3/4 zakończone koronką i dżinsowe, któtkie spodenki plus białe adidasy i czuła się taka fajna..
Skąd wiesz jak się czuła?
ssue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 07:31   #4562
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
Mogę?
Bo to co dzisiaj zobaczyłam przeszło moje najśmielsze sny...
dziewczyna w czarnych rajstopach, na to getry 3/4 zakończone koronką i dżinsowe, któtkie spodenki plus białe adidasy i czuła się taka fajna..
No i chyba o to chodzi żeby czuć się dobrze ze sobą. Rozumiem że Ty się fajnie nie czułaś......
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 08:57   #4563
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A ja sobie pozwolę wrócić do wypowiedzi z samego początku tego wątku.
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A mnie "rozwala" zakładanie cielistych, rajstopowych podkolanówek do eleganckiego (w zamyśle) stroju tzn. biała bluzka koszulowa + czarny żakiet + czarna spódnica przed kolano + buty na obcasach...
Zawsze uważałam, że taki zestaw jest tak żenujący, tandetny i....i w ogóle brak mi słów, że żadna kobieta nie włoży podkolanówek do wizytowej spódnicy...
A ja zakładam! Tak, zakładam. Oczywiście moje spódnice są na tyle długie, że nie widać ściągacza. I na pewno mi się nie myli z pończochami, bo pończoch nie noszę, jedynie rajstopy, ale to wtedy, kiedy jest zimno. Gdybym musiała cały czas chodzić w rajstopach, to bym chyba zbankrutowała, bo ciągle bym musiała kupować nowe... Niestety, oczko potrafi mi polecieć pierwszego dnia. Podkolanówki wychodzą o wiele taniej. A jak komuś się nie podoba, niech nie patrzy. Zresztą, jak już wspomniałam, wcale nie widać.
Cytat:
Nie uwierzyłabym, gdybym nie zobaczyła na własne oczy Może się dziewczynie pomyliło z pończochami
Żeby założyć antygwałtki do spódnicy???!
A cóż to za dziwna nazwa?

Edytowane przez zmawona
Czas edycji: 2011-07-12 o 08:58
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 09:30   #4564
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Właśnie może mnie też ktoś oświeci Czym są te 'antygwałty' i dlaczego taka nazwa?
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 09:35   #4565
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cieliste podkolanowki to chyba jedna z najbardziej aseksualnych, zniechecajacych częsci damskiej garderoby. Jak jeszcze ujda do spodni to nie wyobrazam sobie noszenia ich do spodnicy...
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 09:36   #4566
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Właśnie może mnie też ktoś oświeci Czym są te 'antygwałty' i dlaczego taka nazwa?
Antygwałty = cieliste podkolanówki.
SKąd nazwa? Są paskudne!!!

Cytat:
Napisane przez *Pinacolada* Pokaż wiadomość
Cieliste podkolanowki to chyba jedna z najbardziej aseksualnych, zniechecajacych częsci damskiej garderoby. Jak jeszcze ujda do spodni to nie wyobrazam sobie noszenia ich do spodnicy...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 09:55   #4567
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Moja nauczycielka w liceum nosiła długie (do ziemi) spódnice, ale za każdym razem gdy siadała na krześle, to podnosiła trochę spódnicę i poprawiała podkolanówki. Wiecie jaki to był okropny widok?
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 09:56   #4568
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
Mogę?
Bo to co dzisiaj zobaczyłam przeszło moje najśmielsze sny...
dziewczyna w czarnych rajstopach, na to getry 3/4 zakończone koronką i dżinsowe, któtkie spodenki plus białe adidasy i czuła się taka fajna..
Byc moze taki zestaw wyglada nawet fajnie. Zalezy jaka gore do tego nosila? Wg mnie lepsza jest oryginalnosc niz kolejna dziewczyna na ulicy noszaca czarne legginsy lub kwiecista spodnice.
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 10:05   #4569
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez *Pinacolada* Pokaż wiadomość
Cieliste podkolanowki to chyba jedna z najbardziej aseksualnych, zniechecajacych częsci damskiej garderoby. Jak jeszcze ujda do spodni to nie wyobrazam sobie noszenia ich do spodnicy...
zgadzam się z tym chociaż sama noszę do spodni, gdy jest zimno a wkładam baleriny, ale takie których nie widać (wiem, że są takie grubsze, które rzucają się w oczy, jeszcze zazwyczaj w niedobranym kolorze). Mój TŻ zawsze się z nich śmieje i mówi, że są okropne Więc ta nazwa jak najbardziej odzwierciedla rzeczywistość

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
Mogę?
Bo to co dzisiaj zobaczyłam przeszło moje najśmielsze sny...
dziewczyna w czarnych rajstopach, na to getry 3/4 zakończone koronką i dżinsowe, któtkie spodenki plus białe adidasy i czuła się taka fajna..
dla mnie to dosyć częsty widok, i pomimo powyższych komentarzy nie jest to zbyt udany strój
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 10:10   #4570
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez *Pinacolada* Pokaż wiadomość
Cieliste podkolanowki to chyba jedna z najbardziej aseksualnych, zniechecajacych częsci damskiej garderoby. Jak jeszcze ujda do spodni to nie wyobrazam sobie noszenia ich do spodnicy...
A mnie to nie przeszkadza. Mogą być aseksualne, bardzo dobrze.
Nie muszę być "seksi", nawet nie chcę, bo to mnie uprzedmiatawia. Mój strój ma być praktyczny i wygodny, a ja mam wyglądać schludnie i przyzwoicie. To mi w zupełności wystarczy. A jak się komuś nie podoba, to niech nie patrzy.
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 10:11   #4571
lithium14
Raczkowanie
 
Avatar lithium14
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 112
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

jak tylko zrobi się ciepło, to już konkretny wylęg pseudo-fajnie i pseudo-modnie ubranych dziewczyn, oczywiście królują obcisłe topy robiące za tuniki, czarne rajstopy robiące za legginy, i jeszcze pół biedy, gdyby nie były noszone jak spodnie, gdyby przykrywał je w obrebie pupy chociazby taki dluzszy top, w niektorych przypadkach zauwazylam nawet szew,widac cale posladki a co tam ... ale to wszystko jeszcze nie razi po oczach aż tak, jesli ktoś ma idealne,szczuple ciało, choc i tak wyglada tragicznie,ale jak widze dziewczyne z nadwaga to napewno, z niezgrabnymi, niezbyt ladnymi nogami, w za malych co najmniej o 2 rozmiary szortach ledwo przykrywajacymi tylek to smieszy mnie to a wystarczy przed wyjsciem z domu przejrzec sie w lustrze i ubrac stosowniechociaz do swojej sylwetki juz pomijajac nawet mode...
lithium14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 10:11   #4572
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Antygwałty = cieliste podkolanówki.
SKąd nazwa? Są paskudne!!!

Nie widzę w nich nic paskudnego. A jak ktoś widzi, to trudno.
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 10:23   #4573
lithium14
Raczkowanie
 
Avatar lithium14
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 112
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

a i jeszcze buty na obcasie 17 cm, to według mnie przesada, fakt ze moze 4 cm to platforma, ale mimo wszystko po 1-jak w tym chodzic?, po 2-nie widze w takich butach dziewczyny o wzroscie powyzej 155cm, po 3-wygląda to groteskowo
lithium14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 10:29   #4574
Asisianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 367
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
A moim zdaniem trochę o co innego chodzi. Ja przynajmniej zauważyłam, że w Polsce trzeba się "zrobić" zawsze - nie ważne czy się idzie do pracy, na randkę czy do sklepu na rogu po pietruszkę albo do galerii handlowej na zakupy. Ostatnio poszłam na zakupy w sobotę rano w podwiniętych jeansach, płaskich sandałkach, z wielką torbą i w zwykłej koszulce, tylko z lekko przypudrowaną twarzą, ze włosami spiętymi bez patrzenia w lustro i spotkałam koleżankę. A ona z kopertówką, płaszczyk, spódniczka, rajstopki, szpile... Zmierzyła mnie parę razy i pyta czy chora jestem, bo coś niewyraźnie wyglądam
I to mnie najbardziej rozwala, że niektóre Polki muszą się "wylaszczyć" zawsze jak wychodzą z domu. A na zachodzie na zakupy czy odebrać dziecko ze szkoły wychodzi się praktycznie tak, jak się chodzi po domu. Wiadomo, nie można popadać w przesadę i chodzić w poplamionych i dziurawych dresach, ale naprawdę wyjście do centrum handlowego czy na zakupy do osiedlowego sklepu to nie jest dla mnie okazja pokazania się - nie idę na wybieg, tylko chcę załatwić daną sprawę i wrócić do domu.
Troche stary post ale coś dopiszę....
"Wylaszczone" paniusie w spożywczaku jeszcze mnie specjalnie nei drażniona ale za to na placu zabaw z dziećmi już tak, bo to skrajny debilizm iść na plac zabaw w 12 cm szpilkach i w garsonce. A jakby dziecko weszło gdzieś na jakiś bujak wyższy i zaczęło spadać? Ciekawa czy pańcia zdążyłaby w porę dobiec - szczególnie, że zwykle takie siadają na ławeczce kilometr od dziecka żeby bucików nie pobrudzić.... I to niestety często widzę, bo codziennie chodzę na plac zabaw.
Strój powinien być dobrany do okoliczności, tak uważam.
Asisianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:47   #4575
anonymouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Podkolanówki są paskudne. Zarówno do spódnicy jak i do rybaczek (jak pani stoi to nie widać i ok, ale jak siada to cały ściągacz wyłazi na wierzch). Jak ktoś chce wyglądać elegancko, to nie zakłada podkolanówek, proste.
anonymouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:53   #4576
darja85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

RYBACZKI są okropne
darja85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 11:56   #4577
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez zmawona Pokaż wiadomość
A ja sobie pozwolę wrócić do wypowiedzi z samego początku tego wątku.


A ja zakładam! Tak, zakładam. Oczywiście moje spódnice są na tyle długie, że nie widać ściągacza. I na pewno mi się nie myli z pończochami, bo pończoch nie noszę, jedynie rajstopy, ale to wtedy, kiedy jest zimno. Gdybym musiała cały czas chodzić w rajstopach, to bym chyba zbankrutowała, bo ciągle bym musiała kupować nowe... Niestety, oczko potrafi mi polecieć pierwszego dnia. Podkolanówki wychodzą o wiele taniej. A jak komuś się nie podoba, niech nie patrzy. Zresztą, jak już wspomniałam, wcale nie widać.




A cóż to za dziwna nazwa?

A skąd wiesz, że nie widać? Jak siądziesz? Ja pracowałam swego czasu w biurze i rozwalało mnie jak widziałam prawie w każdym pokoju kobietę z maksymalnie podciągniętymi anty-gwałtkami.. i też myślały, że nie widać..niestety wystający ukradkiem pasek od "pończoszek" rzucał się od razu w oczy.

Co do waszej opinii na temat getrów, rajstop i spodenek plus adidasy- bez komentarza. Jeśli uważacie, że wszystko jest w najlepszym porządku jeśli osoba się czuje dobrze w swoim stroju..Właśnie chyba do tego trzeba dodać troszkę gustu i jakiejkolwiek samokrytyki.
Co do Waszego pytania- to tak- czułam się źle patrząc na Nią, bo najzwyczajniej w świecie jej współczułam

Admirable, koleżanko z zakupowego-cieszę się, że chociaż Ty podzielasz moją opinię na temat mody panującej na polskich ulicach..kto wymyślił noszenie getrów(lub czegoś podobnego) do spodenek lub spódniczek!
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 12:09   #4578
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość

Admirable, koleżanko z zakupowego-cieszę się, że chociaż Ty podzielasz moją opinię na temat mody panującej na polskich ulicach..kto wymyślił noszenie getrów(lub czegoś podobnego) do spodenek lub spódniczek!
nie wiem, kto to wymyślił, ale efekt końcowy jest straszny i niestety bardzo często przeze mnie widywany

ciekawe dziewczyny dlaczego piszecie, że jest ok jeśli sama się w tym dobrze czuje, ale w innych przypadkach potraficie po kimś pojechać i już nie wpadniecie na pomysł, że ktoś się w tym dobrze czuje
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 12:30   #4579
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Asisianka Pokaż wiadomość
Troche stary post ale coś dopiszę....
"Wylaszczone" paniusie w spożywczaku jeszcze mnie specjalnie nei drażniona ale za to na placu zabaw z dziećmi już tak, bo to skrajny debilizm iść na plac zabaw w 12 cm szpilkach i w garsonce. A jakby dziecko weszło gdzieś na jakiś bujak wyższy i zaczęło spadać? Ciekawa czy pańcia zdążyłaby w porę dobiec - szczególnie, że zwykle takie siadają na ławeczce kilometr od dziecka żeby bucików nie pobrudzić.... I to niestety często widzę, bo codziennie chodzę na plac zabaw.
Strój powinien być dobrany do okoliczności, tak uważam.
To Ty bez full make- upu wychodzisz? No ok, ale bez garsonki????
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 13:34   #4580
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez lithium14 Pokaż wiadomość
a i jeszcze buty na obcasie 17 cm, to według mnie przesada, fakt ze moze 4 cm to platforma, ale mimo wszystko po 1-jak w tym chodzic?, po 2-nie widze w takich butach dziewczyny o wzroscie powyzej 155cm, po 3-wygląda to groteskowo
normalnie

ja mam 170 i chodzę w szpilkach 14 cm, nie widzę w tym absolutnie nic groteskowego, bardziej groteskowo wyglądam w płaskich butach (przy moich kaczych nogach )
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:27   #4581
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że nie widać? Jak siądziesz? Ja pracowałam swego czasu w biurze i rozwalało mnie jak widziałam prawie w każdym pokoju kobietę z maksymalnie podciągniętymi anty-gwałtkami.. i też myślały, że nie widać..niestety wystający ukradkiem pasek od "pończoszek" rzucał się od razu w oczy.
Wiem, że nie widać. Jak siądę też nie widać. Zresztą, nawet gdyby się ukradkiem kawałek pokazał, to co z tego? Nikt non stop nie patrzy na moje nogi. (A jak patrzy, to podejrzane )
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:27   #4582
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
nie wiem, kto to wymyślił, ale efekt końcowy jest straszny i niestety bardzo często przeze mnie widywany
jak czasem się tak ubieram - legginsy/rajstopy + spodenki + adidasy jak ide na impreze potańczyć, z pełną świadomością tego że wyglądam jak gimnazjalistka, ale cóż są miejsca w których taki strój jest tolerowany a nawet pożądany ;p Do normalnego klubu na zwykłą impreze bym tak nie wyszła, ale mowa o miejscu gdzie nawet w dresie można przyjsc - byleby było wygodnie ;p Wszystko zależy od okoliczności - karykaturalnie dopiero wyglądałaby na imprezie dancehallowej dziewczyna w szpilkach i sukience albo dopasowanej spódniczce Już nie mówiąc o tym że nie mogłaby się ruszać ;p

Teraz może nie tyle rozwalają co strasznie mi się nie podobają wszechobecne meliski.
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:30   #4583
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Asisianka bo bardzo często mamusie na plac zabaw przychodzą się polansować, albo wyrwać tatusia.
Ja również czesto chodzę z dzieckiem na plac zabaw i mam możność poogladania sobie tego typu dam.

Mnie natomiast wkurza coś innego.
Pracuję w sklepie z konfekcja damską i męską. Sklep firmowy. Ciuchy jakościowo uznawane za dobre. Dodam, że nie jest to żadna z sieciówek.
Wchodzi dziewczyna od stóp do głów odziana w ciuchy z targu. Obok chłopaczyna z tragiczna miną. (żeby nie było, nic nie mam do bazarów, bo samej zdarza mi się coś zakupić). Rozgląda się z pogardliwą miną i na cały głos - chodźmy stąd, tutaj to samo badziewie.
Dziewczyna w neonowej bluzce, marszczonych spodniach ala satynka i tanich szpilach, obitych tysiącem cyrkonii.
Moze nie ma kasy, może taki styl jej odpowiada. Spoko. Skąd jednak ta pogarda i chamstwo?
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:32   #4584
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że nie widać? Jak siądziesz? Ja pracowałam swego czasu w biurze i rozwalało mnie jak widziałam prawie w każdym pokoju kobietę z maksymalnie podciągniętymi anty-gwałtkami.. i też myślały, że nie widać..niestety wystający ukradkiem pasek od "pończoszek" rzucał się od razu w oczy.

Co do waszej opinii na temat getrów, rajstop i spodenek plus adidasy- bez komentarza. Jeśli uważacie, że wszystko jest w najlepszym porządku jeśli osoba się czuje dobrze w swoim stroju..Właśnie chyba do tego trzeba dodać troszkę gustu i jakiejkolwiek samokrytyki.
Co do Waszego pytania- to tak- czułam się źle patrząc na Nią, bo najzwyczajniej w świecie jej współczułam

Admirable, koleżanko z zakupowego-cieszę się, że chociaż Ty podzielasz moją opinię na temat mody panującej na polskich ulicach..kto wymyślił noszenie getrów(lub czegoś podobnego) do spodenek lub spódniczek!
Ja też nie cierpię tej mody. Wg mnie albo zakładam spodnie, albo spódnicę/szorty bez legginsów.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Asisianka bo bardzo często mamusie na plac zabaw przychodzą się polansować, albo wyrwać tatusia.
Ja również czesto chodzę z dzieckiem na plac zabaw i mam możność poogladania sobie tego typu dam.

Mnie natomiast wkurza coś innego.
Pracuję w sklepie z konfekcja damską i męską. Sklep firmowy. Ciuchy jakościowo uznawane za dobre. Dodam, że nie jest to żadna z sieciówek.
Wchodzi dziewczyna od stóp do głów odziana w ciuchy z targu. Obok chłopaczyna z tragiczna miną. (żeby nie było, nic nie mam do bazarów, bo samej zdarza mi się coś zakupić). Rozgląda się z pogardliwą miną i na cały głos - chodźmy stąd, tutaj to samo badziewie.
Dziewczyna w neonowej bluzce, marszczonych spodniach ala satynka i tanich szpilach, obitych tysiącem cyrkonii.
Moze nie ma kasy, może taki styl jej odpowiada. Spoko. Skąd jednak ta pogarda i chamstwo?
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:33   #4585
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
nie wyobrażam sobie, że miałabym chodzić z bieliznąna wierzchu... o biuście i tyłku nie wspomnę , moje walory są tylko dla mojego Ukochanego a nie dla innych facetów, którzy gapiąc się na taką wydekoldowaną dziewczynę z biustem na wierzchu myślą o jednym . dla mnie to brak klasy
I tak trzymać .
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 15:13   #4586
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Pracuję w sklepie z konfekcja damską i męską. Sklep firmowy. Ciuchy jakościowo uznawane za dobre. Dodam, że nie jest to żadna z sieciówek.
Wchodzi dziewczyna od stóp do głów odziana w ciuchy z targu. Obok chłopaczyna z tragiczna miną. (żeby nie było, nic nie mam do bazarów, bo samej zdarza mi się coś zakupić). Rozgląda się z pogardliwą miną i na cały głos - chodźmy stąd, tutaj to samo badziewie.
Dziewczyna w neonowej bluzce, marszczonych spodniach ala satynka i tanich szpilach, obitych tysiącem cyrkonii.
Moze nie ma kasy, może taki styl jej odpowiada. Spoko. Skąd jednak ta pogarda i chamstwo?
Nie ma to jak ktoś ubrany jak wcielenie kiczu i tandety krytykuje ubrania o wiele lepsze od tych co sam nosi ... Kwaśne winogrona może (tzn nie może sobie na nie pozwolić dlatego próbuje siebie przekonać że są beznadziejne. )? Albo -zupełny brak gustu połączony z wyższością
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:58   #4587
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Mnie natomiast wkurza coś innego.
Pracuję w sklepie z konfekcja damską i męską.(...). Skąd jednak ta pogarda i chamstwo?
ten typ tak ma To jego przedstawiciele robią awantury pani przy kasie, że zbyt długo musi w kolejce czekać, to oni ida do nauczyciela dziecka i drą ryja na wywiadówkach nawet gdy nie ma powodu, ktoś spośród nich Cie popchnie na ulicy i nie przeprosi albo jeszcze i Tobie się wtedy dostanie...

Skąd się bierze - wychowanie, masa kompleksów itd. I jak wreszcie taki ktoś poczuje, że ma władzę w jakiejś sytuacji (chociażby w takim sklepie, gdzie Ty musisz być uprzejma bo Twojego szefa rzadko obchodzi, że ktoś Cię prowokował do ostrzejszego słowa) to jedzie ile może.

Pracowałam przez kilka lat w okresie wakacji w restauracji w bardzo drogim hotelu, gdzie miałam przegląd takich osobowości.

Bo: cham + kasa= ... Można sobie wyobrazić. Raz miałam awanturę, bo nie było przy śniadaniu soku pomarańczowego, a pan chciał się napić. Pewnie, moja wina, przecież to ja zaopatruję restaurację w napoje. Raz znowu jogurt miał jakąś pleśń pod wieczkiem. Też moja wina, przecież każdy z tych jogurtów powinnam prześwietlać laserem, zanim wniosę na salę.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:12   #4588
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Mnie natomiast wkurza coś innego.
Pracuję w sklepie z konfekcja damską i męską. Sklep firmowy. Ciuchy jakościowo uznawane za dobre. Dodam, że nie jest to żadna z sieciówek.
Wchodzi dziewczyna od stóp do głów odziana w ciuchy z targu. Obok chłopaczyna z tragiczna miną. (żeby nie było, nic nie mam do bazarów, bo samej zdarza mi się coś zakupić). Rozgląda się z pogardliwą miną i na cały głos - chodźmy stąd, tutaj to samo badziewie.
Dziewczyna w neonowej bluzce, marszczonych spodniach ala satynka i tanich szpilach, obitych tysiącem cyrkonii.
Moze nie ma kasy, może taki styl jej odpowiada. Spoko. Skąd jednak ta pogarda i chamstwo?
Wydaje mi sie,ze wiekszosc ludzi, ktorzy odwiedza ekskluzywny sklep i w ciagu nanosekundy dojdzie do nich,ze ich nie stac, nie bardzo wiedza jak zareagowac, szczegolnie jesli sa w towarzystwie. Samemu pewnie by sie szybko wyszlo czy cos, hehe, ale z kims, (szczegolnie ludzie plytcy) pewnie pomysla,zeby zjechac cos jako wymowka,ze sie tego nie chce. Nie to,ze nie stac
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 23:28   #4589
MusicIsMyPassion
Rozeznanie
 
Avatar MusicIsMyPassion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 507
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

To co widziałam w sobotę przeszło moje wszelkie oczekiwania.
Stoję na przystanku i czekam na tramwaj do pracy. Obok mnie przeszła jakaś pani ubrana w stylu dzieci kwiaty, sztruksy fioletowe do tego luźna koszula i opaska na głowie taki sznureczek ( przewiązana tak hipisowsko). Wszystko było dobrze do momentu gdy owa pani się nie odwróciła...
Oczy miała pomalowane cieniem w kolorze niebieskim (taki neonowy) i to tak całkiem na full; górna część oka, łuk brwiowy i brwi też miała pomalowane, tak bardzo mocno na niebiesko . Rozumiem każda kobiety może się malować, ale też trzeba znać jakiś umiar . Trochę szkoda mi jej było.
__________________
MusicIsMyPassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 00:20   #4590
LoveCookies
Rozeznanie
 
Avatar LoveCookies
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 773
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

nie wiem czy tylko u mnie tak jest ,że panie 45 +++ malują oczy na niebiesko (niebieska kredka i cienie ) a usta na czerwono albo różowo ?
Czemu ja to ciągle musze widzieć ,to jest okropne i przerażajace .
__________________
Jestem lamą i się tego nie wstydzę!
Rodzice mnie zaakceptowali !
No dalej lamy ! Czas na rewolucję!

P: JP na 100%
LoveCookies jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.