Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-13, 09:38   #2611
_Morticia
.
 
Avatar _Morticia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: canterbury, uk
Wiadomości: 86
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez magi18 Pokaż wiadomość

Dlaczego?

Sama na początku była przeciwna robienia kanałów przez dzieci. Jednak jeśli rodzic pilnuje tego, co dziecku dodaje do sieci albo jest obecny przy tworzeniu filmików i wychodzi z tego coś fajnego, co dziecku sprawia przyjemność to dlaczego nie?
Nie mam dzieci, ale wydaje mi się, że niekoniecznie dobrym dla sześciolatki jest takie wciągnięcie się w ilość subskrypcji, lajków, komentarzy. Poza tym, w Internecie jest wielu idiotów i pewnie znajdą się hejty pod filmikami Gabrieli, tak samo jak znajdują się pod filmikami jej mamy. Wydaje mi się, że gdyby to była moja córka, chciałabym ją jeszcze przed tym chronić przez następnych parę lat. Zawsze sceptycznie patrzyłam na takie pchanie dzieci do sławy.
__________________



Normal is an illusion. What is normal for the spider, is chaos for the fly.



_Morticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 09:44   #2612
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L



Szusz i jej kolekcja "luksusowa"
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 09:52   #2613
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

dziewczyny pijące pokrywę, jak wyszły mi wypryski, których się nie mogę pozbyc odkad ja pije, to znaczy ze dziala i kiedys przejdzie czy mam przestac ja pic, czy przyczyna jest inna? Bo moja broda wyglada okropnie teraz :x

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 10:09   #2614
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez magi18 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie rozumiem, po co robić ustawiane konkursy. Jaki to ma sens? Nie lepiej od razu dać wybranej osobie, przyjaciółce, a nie robić dziwne szopki.
Chociaż dobra, kilka osób więcej będzie obserwować kanał jeśli taki jest warunek. Tylko czy warto dla tych kilku osób oszukiwać? Szczególnie gdy to wyjdzie, to przecież więcej osób chyba odejdzie z kanału niż zostanie...



Dlaczego?

Sama na początku była przeciwna robienia kanałów przez dzieci. Jednak jeśli rodzic pilnuje tego, co dziecku dodaje do sieci albo jest obecny przy tworzeniu filmików i wychodzi z tego coś fajnego, co dziecku sprawia przyjemność to dlaczego nie?

Na przykład tu:



Wiadomo, że kanał o grach dla dzieci i robiony przez dzieci. Widać też, że rodzice sprawują nad tym opiekę. I wychodzi z tego coś fajnego.
Wiecej komci + wiecej lapek w gore = algorytm yt wyzej pozycjonuje film i trafia on do wiekszej ilości odbiorcow
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 10:13   #2615
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Ładne są te staniki. Kuszą mnie od jakiegoś czasu i chyba w końcu złożę zamówienie.
Bez przesady z tymi piersiami do pępka. Przecież Kretka ma mały biust, to co tam może zwisać
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 10:26   #2616
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

YT przyzwyczaił mnie do oglądania zakupów bieliźnianych i nawet lubię to golądać, ale szczerze gdybym sama prowadził kanał i moi znajomi oglądaliby jaką kupuję bieliznę to spaliłabym się ze wstydu. Tzn. byłoby mi głupio, że wiedzą jakie majtki noszę itd. Niby nic co ludzkie nie jest mi obce, ale jednak :P Poza tym na pewno jak to w internecie dziewczyny robiąc takie filmy dostają pełno głupich komentarzy..
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 10:35   #2617
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Pod live Karoliny ktoś napisał, że już było takie rozdanie - tzn Kors i dojazd do widza :P
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 10:43   #2618
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

ja bym moze i chciala wygrac tego Korsa ale bez dojazdu do mnie i spotkania z nimi heheh
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 10:44   #2619
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
ja bym moze i chciala wygrac tego Korsa ale bez dojazdu do mnie i spotkania z nimi heheh
Dokładnie
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 10:45   #2620
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
dziewczyny pijące pokrywę, jak wyszły mi wypryski, których się nie mogę pozbyc odkad ja pije, to znaczy ze dziala i kiedys przejdzie czy mam przestac ja pic, czy przyczyna jest inna? Bo moja broda wyglada okropnie teraz :x

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
Znam przypadek gdzie dziewczyna pila pokrzywe i niestety tradzik sie u niej pojawil. Niestety nie ustapil nawet po odstawieniu pokrzywy, a tradzik leczy juz od dwoch lat. Przyczyna na 100% pokrzywa. Dlatego ja jej nie pije.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 10:50   #2621
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość

z takim biustonoszem to cycki za 5-10 lat można mieć na brzuchu.
Pierwsza stylizacja z czerwoną kurtką mnie rozwaliła

Fajne te staniki, ale raczej na upojną noc w sypialni.
Stylizacja z czerwoną kurtką trochę nietrafiona
Ja noszę takie staniki wiosną/latem na imprezy lub wyjścia, natomiast jesienią/zimą do grubych swetrów W pracy, czy na uczelni nie wyobrażam sobie mieć miękkiego biustonosza i cienkiej bluzki.
Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
dziewczyny pijące pokrywę, jak wyszły mi wypryski, których się nie mogę pozbyc odkad ja pije, to znaczy ze dziala i kiedys przejdzie czy mam przestac ja pic, czy przyczyna jest inna? Bo moja broda wyglada okropnie teraz :x

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
Miałam ten sam problem, przestałam pić pokrzywę i przeszło, ale już więcej do niej nie wróciłam. Należy pamiętać o tym, że pokrzywa ma duży wpływ na gospodarkę hormonalną (jak wiele innych ziół), dlatego trzeba uważać, bo radosnym piciem ziółek można się nabawić sporych problemów. Poza tym nie wierzę w to całe "oczyszczanie", uważam, że to reakcja alergiczna, która może być oczywiście przejściowa, ale to nie jest żaden pozytywny skutek terapii i jeśli nie ustępuje, pojawiają się nowe wypryski, powinniśmy przerwać kurację i udać się do dermatologa.
Ponadto warto zrobić podstawowe badania, sprawdzić poziom witamin, bo działając na oślep możemy niektóre z nich doszczętnie wypłukać, a inne przedawkować nieprzemyślaną suplementacją.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 10:54   #2622
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez magi18 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie rozumiem, po co robić ustawiane konkursy. Jaki to ma sens? Nie lepiej od razu dać wybranej osobie, przyjaciółce, a nie robić dziwne szopki.
Chociaż dobra, kilka osób więcej będzie obserwować kanał jeśli taki jest warunek. Tylko czy warto dla tych kilku osób oszukiwać? Szczególnie gdy to wyjdzie, to przecież więcej osób chyba odejdzie z kanału niż zostanie...
No jak to? Zapominasz, ze yt to biznes. Konkursy wiążą się z dodatkowymi wyświetleniami, subami, lajkami i komentarzami. W przypadku większych kanałów - wcale nie kilkoma. A te są przecież baaaaardzo, bardzo ważne. Najważniejsze.
Wardęga ma 3,5 miliona subów. Na koniec ostatniego filmu ostro zachęcał do "polubienia", a potem się tłumaczył, że inaczej film przepadnie, bo algorytm itd., i że starał się to zrobić w możliwie najłagodniejszy sposób, a nie jakieś chamskie "dajcie łapkę w górę!" Nie widzę teraz tego komentarza, chyba zniknął
btw.rozbawił mnie na początku tego filmu słup ogłoszeniowy i RLM z "Kup pan książkę"
__________________
Kto się kłania Moskwie, kto podnóżkiem Ameryki jest
Kto ma berło, kto koronę - wielce nie obchodzi mnie.
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 10:56   #2623
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
ja bym moze i chciala wygrac tego Korsa ale bez dojazdu do mnie i spotkania z nimi heheh

A ja bym wolała i bez Korsa i bez dojazdu. Przyjmę za to wartość Korsa w czekoladzie, wysyłka kurierem
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 10:58   #2624
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

https://www.instagram.com/p/BFV6U9tueWW/
Szusz w nowym mieszkaniu
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:02   #2625
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

https://youtu.be/_sRcPB86QgU



Mqdzik gra w minecrafta
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:08   #2626
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość


zszokowała mnie ilość świec u Laury
Na początku podobały mi się te ujęcia "z ukrycia" w ich vlogach, a teraz mnie wyłącznie śmieszą, jak sobie wyobrażam to zostawianie kamery, wychodzenie z domu, zamykanie drzwi, wracanie po kamerę
Mam to samo
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:10   #2627
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Ładnie wygląda w tym kasku (mam ostatnio jakieś dni dobroci dla Szusz) i mam też bardzo podobny płaszcz
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:11   #2628
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość

Ale fajnie jestem bardzo jak wykończy i urządzi to mieszkanie, jej poprzednie mieszkanie (przed przeprowadzką do Tomka mi sie podobało).
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:16   #2629
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Znam przypadek gdzie dziewczyna pila pokrzywe i niestety tradzik sie u niej pojawil. Niestety nie ustapil nawet po odstawieniu pokrzywy, a tradzik leczy juz od dwoch lat. Przyczyna na 100% pokrzywa. Dlatego ja jej nie pije.
To już wiem od czego mi się to paskudztwo na gębie znów pojawiło. Masakra

notatnik
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 11:23   #2630
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ale fajnie jestem bardzo jak wykończy i urządzi to mieszkanie, jej poprzednie mieszkanie (przed przeprowadzką do Tomka mi sie podobało).
Dla mnie było trochę zbyt chaotyczne, ale widać było, że to od początku do końca były jej pomysły więc fajnie.
Myślę, że Szusz postawi na minimalizm, może coś podobnego jak teraz mają. Zobaczymy.
Też mi sie podoba w tej stylizacji. Z daleka fajnie wygląda ten kolor ust z brwiami. Ciekawe jak z bliska to wygląda

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
To już wiem od czego mi się to paskudztwo na gębie znów pojawiło. Masakra

notatnik
Ja kiedyś piłam drożdże. Stymulują wzrost włosów, rosną baby hairy i oczyyszcza organizm.
Cerę też miało oczyścić. Jaaasne. Miałam taki wysyp jak nigdy, wyglądałam paskudnie. Dopiero kwasy pomogły.
Nigdy wcześniej ani później nie miałam takiej tragicznej cery jak po tych drożdżach - a akurat to był czas studniówek

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Dla mnie było trochę zbyt chaotyczne, ale widać było, że to od początku do końca były jej pomysły więc fajnie.
Myślę, że Szusz postawi na minimalizm, może coś podobnego jak teraz mają. Zobaczymy.
Też mi sie podoba w tej stylizacji. Z daleka fajnie wygląda ten kolor ust z brwiami. Ciekawe jak z bliska to wygląda

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------



Ja kiedyś piłam drożdże. Stymulują wzrost włosów, rosną baby hairy i oczyyszcza organizm.
Cerę też miało oczyścić. Jaaasne. Miałam taki wysyp jak nigdy, wyglądałam paskudnie. Dopiero kwasy pomogły.
Nigdy wcześniej ani później nie miałam takiej tragicznej cery jak po tych drożdżach - a akurat to był czas studniówek


---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Coś zepsułam i sama siebie zacytowałam
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:23   #2631
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Dla mnie było trochę zbyt chaotyczne, ale widać było, że to od początku do końca były jej pomysły więc fajnie.
Myślę, że Szusz postawi na minimalizm, może coś podobnego jak teraz mają. Zobaczymy.
Też mi sie podoba w tej stylizacji. Z daleka fajnie wygląda ten kolor ust z brwiami. Ciekawe jak z bliska to wygląda

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------



Ja kiedyś piłam drożdże. Stymulują wzrost włosów, rosną baby hairy i oczyyszcza organizm.
Cerę też miało oczyścić. Jaaasne. Miałam taki wysyp jak nigdy, wyglądałam paskudnie. Dopiero kwasy pomogły.
Nigdy wcześniej ani później nie miałam takiej tragicznej cery jak po tych drożdżach - a akurat to był czas studniówek

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

[/color]
Mi drożdże i bratek zrobiły tez kuku. Całkiem fajnie na gębę działała maść rumiankowa napoczatlu zaognialo się a potem było coraz lepiej.

notatnik
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:25   #2632
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość



Ja kiedyś piłam drożdże. Stymulują wzrost włosów, rosną baby hairy i oczyyszcza organizm.
Cerę też miało oczyścić. Jaaasne. Miałam taki wysyp jak nigdy, wyglądałam paskudnie. Dopiero kwasy pomogły.
Nigdy wcześniej ani później nie miałam takiej tragicznej cery jak po tych drożdżach - a akurat to był czas studniówek


[/color]
Malowałam raz dziewczynę, która zafundowała sobie picie drożdży. Gorszej cery w życiu nie widziałam, po prostu pryszcz na pryszczu. Ja bym na własną rękę nie eksperymentowała.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:28   #2633
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Malowałam raz dziewczynę, która zafundowała sobie picie drożdży. Gorszej cery w życiu nie widziałam, po prostu pryszcz na pryszczu. Ja bym na własną rękę nie eksperymentowała.
łatwo powiedzieć zaczynasz czytać w młodym wieku takie głupoty, że super sposób blabla a wychodzi co wychodzi. Może tak źle u mnie nie było, ale nie polecam.
U mnie zioła też średnio działają. Jedyne bezpieczne dla mnie są: czystek i wiesiołek
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:29   #2634
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
No jak to? Zapominasz, ze yt to biznes. Konkursy wiążą się z dodatkowymi wyświetleniami, subami, lajkami i komentarzami. W przypadku większych kanałów - wcale nie kilkoma. A te są przecież baaaaardzo, bardzo ważne. Najważniejsze.
Wardęga ma 3,5 miliona subów. Na koniec ostatniego filmu ostro zachęcał do "polubienia", a potem się tłumaczył, że inaczej film przepadnie, bo algorytm itd., i że starał się to zrobić w możliwie najłagodniejszy sposób, a nie jakieś chamskie "dajcie łapkę w górę!" Nie widzę teraz tego komentarza, chyba zniknął
btw.rozbawił mnie na początku tego filmu słup ogłoszeniowy i RLM z "Kup pan książkę"
Niby mam świadomość tego, że yt to biznes, liczą się wyświetlenia itd. Lecz pomimo tego nie rozumiem robienia konkursów, gdy z góry wiadomo kto wygra.


Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
https://youtu.be/_sRcPB86QgU



Mqdzik gra w minecrafta
ciekawe, czy ten kanał się u niej rozkręci czy nadal filmik będzie raz na rok.
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 11:40   #2635
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez magi18 Pokaż wiadomość









ciekawe, czy ten kanał się u niej rozkręci czy nadal filmik będzie raz na rok.

Tego kanału przynajmniej nie kasuje raz na pare miesięcy :P
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:06   #2636
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ale fajnie jestem bardzo jak wykończy i urządzi to mieszkanie, jej poprzednie mieszkanie (przed przeprowadzką do Tomka mi sie podobało).
Też jestem bardzo ciekawa Mnie niedługo też czeka urządzanie, i to podwójne, bo najpierw lokalu, potem mieszkania i nie mogę się doczekać!
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 13:50   #2637
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Znam przypadek gdzie dziewczyna pila pokrzywe i niestety tradzik sie u niej pojawil. Niestety nie ustapil nawet po odstawieniu pokrzywy, a tradzik leczy juz od dwoch lat. Przyczyna na 100% pokrzywa. Dlatego ja jej nie pije.

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość

Miałam ten sam problem, przestałam pić pokrzywę i przeszło, ale już więcej do niej nie wróciłam. Należy pamiętać o tym, że pokrzywa ma duży wpływ na gospodarkę hormonalną (jak wiele innych ziół), dlatego trzeba uważać, bo radosnym piciem ziółek można się nabawić sporych problemów. Poza tym nie wierzę w to całe "oczyszczanie", uważam, że to reakcja alergiczna, która może być oczywiście przejściowa, ale to nie jest żaden pozytywny skutek terapii i jeśli nie ustępuje, pojawiają się nowe wypryski, powinniśmy przerwać kurację i udać się do dermatologa.
Ponadto warto zrobić podstawowe badania, sprawdzić poziom witamin, bo działając na oślep możemy niektóre z nich doszczętnie wypłukać, a inne przedawkować nieprzemyślaną suplementacją.
dzięki za odpowiedź, nastraszylyscie mnie troche i zrezygnuje z tej pokrzywy. Jak pilam tylko sam czystek bylo ok, a teraz no to niestety :/ zobaczymy, czy mi przejdzie po odstawieniu. Mam Acnatac jeszcze od dermatolog, to bede tym smarowac. Bo juz kiedys mialam problemy z tradzikiem przez horomy wlasnie, ale ladnie zaleczylam Acnatackiem i dieta, a teraz znowu ;(

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt

Edytowane przez asqua92
Czas edycji: 2016-05-13 o 13:53
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 15:56   #2638
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L


uwaga Łobuzy i plamy Karoliny od bronzera
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 16:04   #2639
azalyn
Raczkowanie
 
Avatar azalyn
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: zza granicy :-)
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Karolina powinna sobie obejrzeć

__________________
Podejrzyj mnie na insta
azalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-13, 16:13   #2640
ChickenLeg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 21
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość

uwaga Łobuzy i plamy Karoliny od bronzera
Rzadko oglądam Łobuzów, ale dzisiaj odpaliłam i trochę ciara żeny: uwielbiam vlogi z wyjazdów, ale takie, w których jest trochę więcej dynamiki, a tu miałam wrażenie, że podglądam ciotkę Halynę i wujka Kazika z wyjazdu na wakacje. Nie wiem, dlaczego, sama nie wiem. Ktoś tak jeszcze ma?
ChickenLeg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.