Czy mam szansę na coś więcej? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-14, 12:05   #121
kameleon123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 58
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Dobrze odnawialam mu to fakt...ale niech teraz on się określi w ta czy w tamta bo nie nadazam i co teraz ja mam czekać aż on łaskawie przyjedzie ? Kiedy ? Znowu za 2 miesiące ? To ją się nie dziwie ze on nikogo nie ma... Nie mowie nie jestem bez winy absolutnie ale on sam tez nie jest w porządku...

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

I nie mowie żeby manifestował mi miłość po grób bo nie o to chodzi ale tak jak pisalam ile razy ja chce zagadac juz się zbiore to ON MNIE gasi ze tak powiem... " IDE spać...' miałam mu ochote napisać to idź w cholerę...
kameleon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 12:11   #122
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
Dobrze odnawialam mu to fakt...ale niech teraz on się określi w ta czy w tamta bo nie nadazam i co teraz ja mam czekać aż on łaskawie przyjedzie ? Kiedy ? Znowu za 2 miesiące ? To ją się nie dziwie ze on nikogo nie ma... Nie mowie nie jestem bez winy absolutnie ale on sam tez nie jest w porządku...

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

I nie mowie żeby manifestował mi miłość po grób bo nie o to chodzi ale tak jak pisalam ile razy ja chce zagadac juz się zbiore to ON MNIE gasi ze tak powiem... " IDE spać...' miałam mu ochote napisać to idź w cholerę...

JEZU
Ja się nie dziwię, że Ty nikogo nie masz. On miał wiecznie czekać i rzucać wszystko, bo Ty napisałaś? Pisałam wcześniej, że lepiej się zapytać wczesniej, bo normalni ludzie są czasem zajęci czymś innym niż wyczekiwanie na SMS od przyszłej niedoszłej. Wymagasz od niego, żeby TERAZ się określił, a Tobie ile to zajęło?

Przestań być taka roszczeniowa i księżniczkowata, przestań przeżywać to jak mrówka okres i to wielkie zakańczanie znajomości. Z takim podejściem do spraw damsko męskich daleko nie zajdziesz
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 12:22   #123
kameleon123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 58
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Chyba przesadzasz... To on się zachowuje jakbym miała mu wszytko podporządkować... Jak on ma czas i pisze to ja tez mam mieć a jak ja chce z nim chwile pogadac to on nie ma czasu...widzę ze tylko po Jego stronie stoicie a on naprawdę tez nie jest bez winy...dwóch facetow miałam i z żadnym nie miałam takich " cudów " jak z nim... Raz mnie traktuje fajnie a raz jak zwykłą kumpele... Wkurzajace

..naprawdę...
kameleon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 12:22   #124
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Moim zdaniem nie napisał niczego zniechęcającego ani chamskiego.

Szkoda, że piszesz o nim "Jaśnie Pan" po kilku stronach wątku z rozkminą, czy do niego napisać, jak i kiedy.

To nie jest podporządkowanie, tylko propozycja wspólnego spędzania czasu. Rozmawiasz z nim nie wtedy, gdy "on chce", tylko wtedy, kiedy "on zaproponuje i Ty się zgodzisz". Czy zdarzyło Ci się, że nie mogłaś rozmawiać lub pisać, bo miałaś jakieś ważne zajęcie?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2017-03-14 o 12:24
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 12:30   #125
kameleon123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 58
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Malla napisalam tak bo mnie zdenerwował juz to nie jest pierwszy raz kiedy ja do niego pisze a on nie ma czasu...przykre a jak on pisze to ja zawsze mam mieć czas i być wyspana...troszkę nie fair...?? Nie sadzisz naprawdę ??? Kilka razy probowalam zagadac o spotkanie to tak jak pisalam wyżej on zawsze mnie czymś gasi...a to nie ma czasu a to zmęczony a to pogadamy o tym kiedyś... Tak mi napisał jak spytalam dlaczego jest sam ! Zawsze cos...

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Ja zawsze staram się podpisywać. A w pracy ile razy tak bylo ze gadalam z nim długo...bardzo długo a kierowniczka na sklepie była...i co dało się??? On widocznie nie da rady...
kameleon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 12:34   #126
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Ty jak widasz masz swoją prawdę i absolutnie nikt nie zmieni Twojego zdania.

Ja się wypisuję
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 12:42   #127
Paulaaa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 271
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
Dobrze odnawialam mu to fakt...ale niech teraz on się określi w ta czy w tamta bo nie nadazam i co teraz ja mam czekać aż on łaskawie przyjedzie ? Kiedy ? Znowu za 2 miesiące ? To ją się nie dziwie ze on nikogo nie ma... Nie mowie nie jestem bez winy absolutnie ale on sam tez nie jest w porządku...

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

I nie mowie żeby manifestował mi miłość po grób bo nie o to chodzi ale tak jak pisalam ile razy ja chce zagadac juz się zbiore to ON MNIE gasi ze tak powiem... " IDE spać...' miałam mu ochote napisać to idź w cholerę...
Ty naprawdę nie rozumiesz, że ktoś może być wykończony po pracy i nie mieć możliwości, ochoty, by rozmawiać, bo jaśnie pani napisała?

zamiast zagadywać smsem, zadzwoń do niego koło 8-9 wieczorem i już
Paulaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-14, 12:45   #128
kameleon123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 58
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

A Ty jak widac jesteś świecie przekonana ze On jest bez skazy i taki naj...a naprawdę nie jest tez potrafi się dziwnie zachować...robić tajemnicę ze wszystkiego nawet dziewczyny ze zmiany to stwierdziły...ze to jakiś dziwak juz dawno tak mowily...a ja swoje... A teraz wiem ze taki krystaliczny nie jest
kameleon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 12:50   #129
Paulaaa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 271
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Raz jesteś w nim zakochana, jak jesteś zła, to wieszasz na nim psy.

Jedno jest pewne - nie znasz go. I zapewne wcale nie poznasz, z takim podejściem jakie masz. Faceci nie mają obowiązku określać się, skoro już to kiedyś zrobili. Kobiety mają prawo okazać zainteresowanie mężczyźnie, nawet jak nic z tego nie wyjdzie, żeby sprawdzić, czy coś z relacji wyjść może. I kropka. Nie chcesz, nie sprawdzaj, tylko po co tworzysz tu wątek zapytując czy może być coś więcej? Dostajesz wiele identycznych rad, byś coś ze sobą zrobiła, a Ty jak zwykle tylko czekasz, obrażasz się na niego, bo jest zajęty, a ostatnio wieszasz na nim psy. My Ci poświęcamy swój czas, dając rady, które rzekomo chciałaś otrzymać, ale Ty wcale nie chcesz nas słuchać. Masz mega blokadę, i mechanizm obronny - strach Twój powoduje, że wolisz wymyślić sobie, że facet jest dziwny, niż go poznać - do czego pierwszym krokiem byłoby zaproszenie go gdzieś.
Paulaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 13:10   #130
kameleon123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 58
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Spytalam go kiedyś masz kogoś ? Spotykasz się z kims ? Jaka odpowiedz dostalam?? " pogadamy o tym kiedyś Moni " ile masz lat " myślę ze za dużo dla Ciebie...chyba za stary jestem " czemu jesteś sam " pogadamy o tym kiedyś... I tak wkoło...
kameleon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 13:11   #131
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Nie ma czasu na smski, które do niczego nie prowadzą, od zwykłej znajomej, która dała mu kosza, a teraz pisze z nudów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-14, 13:24   #132
kameleon123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 58
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

hmmm " od zwykłej znajomej... "? No chyba masz rację tu się zgadzamy...
kameleon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 13:30   #133
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Wiesz co on sobie myśli? "O znowu Ona pisze. I tak nic z tego nie będzie, tyle razy mi odmawiała to po co mam jej nadskakiwać."


Zaproponuj mu spotkanie i jeśli wtedy odmówi to daj sobie spokój księżniczko...
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 13:45   #134
kameleon123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 58
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Tak ja tez wiele razy mu nadskakiwalam najlepsze ciasto pakowalam gratis nie wypominajac komplementy a on co?? Raz od niego uslyszalam tylko ze jestem śliczna tyle razy zmienilam fryzurę klienci zauważyli on nic... Dzień kobiet on nic... On tylko mi proponował spotkania...nic więcej żadnych innych oznak zainteresowania....
kameleon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 13:51   #135
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Spotkaj się z nim na seks, zalicz i wtedy myśl co dalej. Ja już nie wiem o co Ci chodzi
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 14:30   #136
Paulaaa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 271
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
On tylko mi proponował spotkania...nic więcej żadnych innych oznak zainteresowania....
"Tylko"?
Paulaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 15:27   #137
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
Malla napisalam tak bo mnie zdenerwował juz to nie jest pierwszy raz kiedy ja do niego pisze a on nie ma czasu...przykre a jak on pisze to ja zawsze mam mieć czas i być wyspana...troszkę nie fair...?? Nie sadzisz naprawdę ???
Czy kiedykolwiek zmusił Cię do rozmowy, gdy powiedziałaś, że nie masz czasu lub jesteś niewyspana?
Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
Kilka razy probowalam zagadac o spotkanie to tak jak pisalam wyżej on zawsze mnie czymś gasi...a to nie ma czasu a to zmęczony a to pogadamy o tym kiedyś...
W jaki sposób zagadujesz o spotkanie? Wielokrotnie pisałaś w tym wątku, że nie występujesz z propozycjami spotkań z Twojej strony.
Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
Ja zawsze staram się podpisywać. A w pracy ile razy tak bylo ze gadalam z nim długo...bardzo długo a kierowniczka na sklepie była...i co dało się??? On widocznie nie da rady...
Jako pracodawcę bardzo mnie ciekawi, co Twoja szefowa sądzi o Twoich bardzo długich pogaduchach na prywatne sprawy z Klientem.
Szanuj swój czas pracy - jeśli chce z Tobą pogadać, powiedz, żeby przyjechał po Twojej pracy. Może akurat zabierze Cię gdzieś wtedy.

A może spotyka się już z kimś innym, kto nie wstydzi się odezwać i nie denerwuje się z byle powodu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 16:56   #138
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
Tak ja tez wiele razy mu nadskakiwalam najlepsze ciasto pakowalam gratis nie wypominajac komplementy a on co?? Raz od niego uslyszalam tylko ze jestem śliczna tyle razy zmienilam fryzurę klienci zauważyli on nic... Dzień kobiet on nic... On tylko mi proponował spotkania...nic więcej żadnych innych oznak zainteresowania....
zatkało mnie.
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 17:24   #139
kameleon123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 58
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Czy kiedykolwiek zmusił Cię do rozmowy, gdy powiedziałaś, że nie masz czasu lub jesteś niewyspana?

W jaki sposób zagadujesz o spotkanie? Wielokrotnie pisałaś w tym wątku, że nie występujesz z propozycjami spotkań z Twojej strony.

Jako pracodawcę bardzo mnie ciekawi, co Twoja szefowa sądzi o Twoich bardzo długich pogaduchach na prywatne sprawy z Klientem.
Szanuj swój czas pracy - jeśli chce z Tobą pogadać, powiedz, żeby przyjechał po Twojej pracy. Może akurat zabierze Cię gdzieś wtedy.

A może spotyka się już z kimś innym, kto nie wstydzi się odezwać i nie denerwuje się z byle powodu.
Nie, nie zmuszał mnie do rozmowy, ale ja sama chciałam, nie raz spać mi się chciało miałam wstac rano wczesnie a i tak pisałam z nim do pozna pomimo tego , ze on miał wolne...

fakt ja nigdy nie wyszłam z propozycja ale niejdnokrotnie dałam mu do zrozumienia że mi się podoba zresztą sam to chyba zauważył bo nie pytal by mnie " czy Ty się czasem we mnie nie zakochałaś... " więc to chyba widać a z Jego ust to zabrzmiało co najmniej tak jakby zakpił... no fakt zakochałam się jak glupia...

a co do mojej szefowej równa babka nie am nic przeciwko ae jak sama stwierdziła " dziwne taki przystojny facet z kasą a nie ma babki coś musi być nie tak z nim... " nie wiem może ma troche racji... w końcu starsza babka i coś tam już wie choć nie mówię, że wszystkie rozumy pozjadała... a tak jak Ci pisałam ile razy ja chciałam zacząć temat nawet spytałam Go " masz kogoś"? nie mógł powiedzieć tak lub nie ??? tylko pogadamy o tym kiedyś... cały czas tak mnie spławia... to chyba nie jest wporządku nie???

a co do tego , że może spotykac się z kimś innym już? trudno niech mi powie , zrozumiem popłacze znowu tak jak wtedy co nie przyjeżdzał ze 2 miesące i może kiedyś mi przejdzie ta faza na niego... może faktycznie nie jesteśmy dla siebie i dlatego tak to wszystko wychodzi... może faktycznie 2 inne światy bo z żadnym facetem nie miałam takich relacji dziwnych jak z nim to tyle uciekam Dobranoc na dziś

Pozdrawiam
kameleon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-14, 17:58   #140
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Kobieto, zaproponuj mu sama spotkanie w jeden ze sposobów, jakie ci tutaj podsuwalysmy. I daj nam znać co powiedział.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 22:34   #141
bbrownie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 269
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Dziewczyny, przecież to jest troll.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bbrownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 00:03   #142
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Cytat:
Napisane przez bbrownie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przecież to jest troll.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety niekoniecznie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 05:19   #143
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
Nie, nie zmuszał mnie do rozmowy, ale ja sama chciałam, nie raz spać mi się chciało miałam wstac rano wczesnie a i tak pisałam z nim do pozna pomimo tego , ze on miał wolne...
To czemu twierdzisz, że MUSISZ, skoro otwarcie przyznajesz, że po prostu chciałaś? Skąd on ma niby wiedzieć kiedy Ci się chce spać?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 10:26   #144
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
Nie, nie zmuszał mnie do rozmowy, ale ja sama chciałam, nie raz spać mi się chciało miałam wstac rano wczesnie a i tak pisałam z nim do pozna pomimo tego , ze on miał wolne...
Nie zmuszał Cię do tego, mogłaś powiedzieć, że jesteś śpiąca. Jesteście tylko znajomymi, nie musicie odbywać sesji kontaktu, jeśli pasuje tylko jednej ze stron.
Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
z Jego ust to zabrzmiało co najmniej tak jakby zakpił...
Dużo Twojej interpretacji w tym, co piszesz, mało konkretnych działań.
Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
ile razy ja chciałam zacząć temat nawet spytałam Go " masz kogoś"? nie mógł powiedzieć tak lub nie ??? tylko pogadamy o tym kiedyś... cały czas tak mnie spławia... to chyba nie jest wporządku nie???
Pachnie mi to nieślubnym dzieckiem lub homoseksualnością.
Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
a co do tego , że może spotykac się z kimś innym już? trudno niech mi powie
Ile czasu zamierzasz czekać aż się zjawi, żeby ewentualnie móc o to zapytać lub zaproponować spotkanie poza pracą? Szkoda Twojego czasu na takie podchody, dużo o tym myślisz.
Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
może faktycznie nie jesteśmy dla siebie i dlatego tak to wszystko wychodzi...
Ja tam lubię przeciwieństwa w związkach, są inspirujące i zapobiegają znudzeniu
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 10:53   #145
kameleon123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 58
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Malla czym Ci to pachnie?? Homoseksualnoscia ??? Nie przerazaj mnie :-P
kameleon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 12:25   #146
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

fajny wątek. Niestety wypadłam przy "On tylko mi proponował spotkania...nic więcej żadnych innych oznak zainteresowania...." xd Ty tak na serio?
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 12:39   #147
kameleon123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 58
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Jejku no a co w tym dziwnego ?? Tak uwazam mało wylewny facet jest.
kameleon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 13:24   #148
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Cytat:
Napisane przez kameleon123 Pokaż wiadomość
Jejku no a co w tym dziwnego ?? Tak uwazam mało wylewny facet jest.
A Ty jeszcze mniej wylewna kobieta. ;-)

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 16:37   #149
kameleon123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 58
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie zmuszał Cię do tego, mogłaś powiedzieć, że jesteś śpiąca. Jesteście tylko znajomymi, nie musicie odbywać sesji kontaktu, jeśli pasuje tylko jednej ze stron.

Dużo Twojej interpretacji w tym, co piszesz, mało konkretnych działań.

Pachnie mi to nieślubnym dzieckiem lub homoseksualnością.

Ile czasu zamierzasz czekać aż się zjawi, żeby ewentualnie móc o to zapytać lub zaproponować spotkanie poza pracą? Szkoda Twojego czasu na takie podchody, dużo o tym myślisz.

Ja tam lubię przeciwieństwa w związkach, są inspirujące i zapobiegają znudzeniu
"Ile czasu zamierzasz czekać aż się zjawi, żeby ewentualnie móc o to zapytać lub zaproponować spotkanie poza pracą? Szkoda Twojego czasu na takie podchody, dużo o tym myślisz."

ile czasu hm???
pojęcia nie mam a jak znowu wpadnie za miesiąca lbo za dwa ????
napisał , że niedługo wpadnie nie sprecyzwał... znowu ja mam pisac pierwsza ? po raz kolejny ostatnio to ja do niego non stop pierwsza pisze... może wtedy jakbym nie napisała do niego co tak długo się nie odzywał to może by wcale nie przyjechał??? i głupio się czuje bo autentycznie mam wrażenie , że narzucam się mu więc nie wiem... nie chce mi się nawet myśleć o tym już głowa mnie od tego tematu już boli...
kameleon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 16:58   #150
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy mam szansę na coś więcej?

Ale Ty nie masz do niego pisać o pogodzie, tylko konkretnie zaproponować spotkanie. Najlepiej w rozmowie. Nie łapię, czego nie rozumiesz... Dałaś facetowi kosza, czym potwierdziłaś jego wątpliwości co do różnicy wieku. On nie ma ochoty na takie pierdu-pierdu esemeski z dziewczyną, która wypisuje do niego z nudów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-09 20:42:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.