Lakiery hybrydowe - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-25, 19:34   #391
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Na zdjęciach:
092 - róż
093 - złoty brokat
047 - butelkowa zieleń

piękna ta zieleń
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 21:00   #392
wincentaa
Przyczajenie
 
Avatar wincentaa
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Rabka
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe

nigdy nie mialam hybrydy-chyba sie skusze
wincentaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 00:08   #393
blondhairgirl
Przyczajenie
 
Avatar blondhairgirl
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja już po pierwszej aplikacji CZ

wrażenia jak na razie bardzo pozytywne, aczkolwiek baza ma nieprzyjemny, chemiczny zapach... Sam lakier (042) super - świetnie się nakłada, gęstość idealna, zero smug.
Trochę mi się przy zabezpieczaniu wolnego brzegu upaprały opuszki palców... w sumie minimalnie ale jednak - jak sobie z tym radzicie?

A - i jeszcze jedno. Na buteleczkach bazy CZ jest napisane żeby po utwardzeniu przemyć cleanerem. Tak zrobiłam, ale nigdy się nie spotkałam w salonach kosmetycznych z przemywaniem bazy... czy to tylko CZ tak ma? I czy w ogóle jest to niezbędne?
__________________
-m-
blondhairgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 09:37   #394
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez blondhairgirl Pokaż wiadomość
ja już po pierwszej aplikacji CZ

wrażenia jak na razie bardzo pozytywne, aczkolwiek baza ma nieprzyjemny, chemiczny zapach... Sam lakier (042) super - świetnie się nakłada, gęstość idealna, zero smug.
Trochę mi się przy zabezpieczaniu wolnego brzegu upaprały opuszki palców... w sumie minimalnie ale jednak - jak sobie z tym radzicie?

A - i jeszcze jedno. Na buteleczkach bazy CZ jest napisane żeby po utwardzeniu przemyć cleanerem. Tak zrobiłam, ale nigdy się nie spotkałam w salonach kosmetycznych z przemywaniem bazy... czy to tylko CZ tak ma? I czy w ogóle jest to niezbędne?
042 to chyba mój ulubiony kolor z CZ bardzo ładnie wygląda na paznokciach i rzeczywiście łatwo i równomiernie się nakłada. Ja nigdy nie przemywam bazy cleanerem - tak robiła kosmetyczka i tego się trzymam
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 11:39   #395
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja też nie przemywam bazy i wszystko się ładnie trzyma.
Przemywam dopiero na sam koniec top. A co do brudzenia opuszków palców, ja zawsze po każdej warstwie lakieru dokładnie oglądam palce, przed włożeniem do lampy. Jak mam gdzieś maźnięte to wycieram albo wilgotnym patyczkiem kosmetycznym albo innym, np. tym z drzewa pomarańczowego. Ale można czymkolwiek, aby nie utwardzić umazanego palca bo potem ciężko to zmyć.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 13:17   #396
akigo
Raczkowanie
 
Avatar akigo
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Lakiery hybrydowe

A ja do tej pory zawsze przemywałam.. Ale skoro mówicie, że i bez tego wszystko super się trzyma to wypróbuję następnym razem ten sposób
__________________
http://kocipomruk.blogspot.com/
akigo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 14:42   #397
Didi02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja również zawsze przemywam, ale chyba też z tego zrezygnuję, skoro tyle wizażanek mówi, że się dobrze trzyma. .
A czy przemywacie cleanerem paznokcie po matowieniu, ale przed bazą? Bo ja tego nie robię. Na innych stronach spotkałam się, że dziewczyny przemywają.
Didi02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 14:56   #398
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Didi02 Pokaż wiadomość
Ja również zawsze przemywam, ale chyba też z tego zrezygnuję, skoro tyle wizażanek mówi, że się dobrze trzyma. .
A czy przemywacie cleanerem paznokcie po matowieniu, ale przed bazą? Bo ja tego nie robię. Na innych stronach spotkałam się, że dziewczyny przemywają.
Ja przemywam.
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 15:18   #399
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja przemywam, ale dzisiaj spróbuje bez przemywania bazy
ostatnio robiłam french'a (dokładnie dwa tyg. temu), zaraz po matowieniu przemyłam paznokcie acetonem i trzymają mi się lepiej jak przemywałam cleanerem także chyba już tylko tak będę robić dzisiaj zmieniam bo odrost jest bardzo widoczny
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 15:27   #400
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja przemywam, ale dzisiaj spróbuje bez przemywania bazy
ostatnio robiłam french'a (dokładnie dwa tyg. temu), zaraz po matowieniu przemyłam paznokcie acetonem i trzymają mi się lepiej jak przemywałam cleanerem także chyba już tylko tak będę robić dzisiaj zmieniam bo odrost jest bardzo widoczny
Ja zazwyczaj przemywałam po matowieniu cleanerem i boje sie przemywać acetonem, pod jakim względem sie lepiej trzymają?
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 15:44   #401
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

tak jak kiedyś pisałam, mam małe dziecko i moje ręce non stop mają kontakt z wodą, jak nie pranie to sprzątanie, mycie butelek itp. także zwykle hybryda trzymała mi tak 1 tyg czasem kilka dni dłużej. bez żadnego rozwarstwienia itp. po tym czasie zaczyna się rozwarstwiać przy wolnym brzegu i pazurki trzeba malować na nowo, nie zawsze mam na to czas a wkurzają mnie te rozwarstwienia.. wyczytałam, że ponoc nie trzeba po matowieniu przemywać cleanerem, wystarczy samo matowienie, ale mi się wydawało, że samo matowienie to zdecydowanie za mało i paznokcie nie zostaną odtłuszczone jak powinny dlatego spróbowałam przetrzeć acetonem i widzę różnicę ponoć z reguły french trzyma krócej niż kolor, czy to prawda nie wiem.. wiem jedno, po tym jak przetarłam acetonem dobiłam do 2 tyg i tylko na dwóch paznokciach mam delikatne rozwarstwienie, a normalnie miałabym już prawie na wszystkich
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 16:24   #402
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja na początku miałam straszne kłopoty z trwałością, trzymały się średnio 3 dni...
Pomogła zmiana kształtu paznokci z kwadratów na migdałki- łatwiej zabezpieczyć boki- oraz używanie primera.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 17:10   #403
niusia24V
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Lakiery hybrydowe

wszystko fajnie super ale aceton wysusza płytke paznokcia dlatego na dluższa mete bym odradzała przemywanie nim przed nalozeniem hybryd.

Ja stosuje bluesky trzyma sie praktycznie 3 tyg ale odrost widoczny. aczkolwiek zdzieranie potem koszmarne.
teraz zamowilam Mistero Milano i bede zamawiac te CZ i zdam relacje w najbliszym czasie.

pokaze Wam pare fotek moich:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1374680204239.jpg (42,0 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03432.jpg (23,1 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03478.jpg (78,3 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03753.jpg (68,0 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06215.jpg (82,6 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06244.jpg (62,9 KB, 128 załadowań)
niusia24V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 18:12   #404
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ja na początku miałam straszne kłopoty z trwałością, trzymały się średnio 3 dni...
Pomogła zmiana kształtu paznokci z kwadratów na migdałki- łatwiej zabezpieczyć boki- oraz używanie primera.
Nie rozumiem "mody" na migdałki i chyba nigdy nie zrozumiem. Ja mam kwadrat, przy dobrym odtłuszczeniu cleanerem , zmatowieniu, zastosowaniu primera i dwa razy bazy trzymają aż je zmyje, zero odprysków, rozwarstwień itp.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 18:38   #405
maczetka
Raczkowanie
 
Avatar maczetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Odp: Lakiery hybrydowe

właśnie zamowilam 4 kolorki Cosmetics Zone : 004, 003, PST009 i 057. Większość z tego ktore juz pokazywalyscie bo ten ich wzornik o du.. rozbić. w ciemno zamowilam tylko 057 bo nie widzialam u Was.

Powiedzcie mi dziewczyny ponieważ bialy wzielam rowniez do rozbielania kolorow. Jak to robicie? Mieszacie lakiery na mokro czy nakladacie najpierw bialy a na to inny kolor?
maczetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 19:35   #406
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem "mody" na migdałki i chyba nigdy nie zrozumiem. Ja mam kwadrat, przy dobrym odtłuszczeniu cleanerem , zmatowieniu, zastosowaniu primera i dwa razy bazy trzymają aż je zmyje, zero odprysków, rozwarstwień itp.
Zazdroszczę że tak się trzymają, u mnie zwykły lakier odpryskuje po jednym dniu więc jak się hybryda trzyma tydzień to jestem happy

Co do kształtu to kwestia gustu, zawsze nosiłam kwadraty, a migdały są miłą odmianą, ale nie uważam żeby któryś kształt był lepszy czy gorszy.

W załączeniu hybryda którą teraz noszę, jeszcze nie ozdobiona- maluję zawsze na topie żeby móc zmyć i zmienić po kilku dniach.

Załączony kolor to Nude z Ladys Nails.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nude.jpg (108,1 KB, 156 załadowań)
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 21:14   #407
Didi02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja od dawien dawna miałam paznokcie na kwadrat. Ostatnio podkusiło mnie, żeby zrobić na migdał, dla odmiany i jestem zadowolona

A oto kolory: 103 malina, 088- przepiekny ciemny niebieski(na zdjęciu jaśniejszy wyszedł), 004 pastelowy róż z kawałkami arbuza , amatorszczyzna, ale idzie mi coraz lepiej!

W planach mam zamówienie 3 kolejnych kolorów: 020- kawa z mlekiem, 011- czerwień, i 063- wiśniowy.
Zdam relację, kiedy wypróbuje!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0512.jpg (72,0 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0545.jpg (109,5 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0549.jpg (91,4 KB, 215 załadowań)

Edytowane przez Didi02
Czas edycji: 2013-08-26 o 21:15
Didi02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 21:22   #408
maczetka
Raczkowanie
 
Avatar maczetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Didi02 Pokaż wiadomość
Ja od dawien dawna miałam paznokcie na kwadrat. Ostatnio podkusiło mnie, żeby zrobić na migdał, dla odmiany i jestem zadowolona

A oto kolory: 103 malina, 088- przepiekny ciemny niebieski(na zdjęciu jaśniejszy wyszedł), 004 pastelowy róż z kawałkami arbuza , amatorszczyzna, ale idzie mi coraz lepiej!

W planach mam zamówienie 3 kolejnych kolorów: 020- kawa z mlekiem, 011- czerwień, i 063- wiśniowy.
Zdam relację, kiedy wypróbuje!
coraz bardziej się cieszę że zamowilam 004. jest cudowny, ttaki delikatny. czekam na inne kolorki bo za miesiąc znow mam w planach cos dokupic
maczetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:55   #409
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja mam paznokcie w migdałki albo bardziej okrągłe, kwadratowe już mi się tak bardzo nie podobają ale to kwestia gustu kto co lubi modą się raczej nie sugeruje co do przemywania acetonem.. zawsze robię pazurki zaraz po ściągnięciu starych więc one i tak mają styczność z acetonem, także przetarcie delikatnie wacikiem jakoś dodatkowo ich bardziej nie przesuszy niż zmywanie starej hybrydy w ogóle bym nie przecierała niczym, ale stosuje płyn do usuwania skórek i muszę go jakoś później zetrzeć z pazurków, myć ich nie chcę, bo nie powinno się moczyć paznokci przed malowaniem... przynajmniej tak mówią co do primera miałam kiedyś taki, że jak dałam na paznokcia to czułam jak mi "wypala" skórki i w ogóle całego palca.. :/ to był chyba jakiś kwasowy a miał być niby bez kwasowy także za primer podziękuje

dziewczyny ile Wam schodzi czasu przy robieniu sobie paznokci hybrydowych?
mi ściągnięcie i przygotowanie paznokci do mani jakieś 30 minut (tj. usuwanie starej hybrydy, usuwanie skórek, matowienie). Malowanie zaś jakieś 1-1,5h (częściej półtorej godz. np. jeśli daję jakieś cyrkonie, lub lakier wymaga 3 lub więcej warstw, itp.) :/ czasem wydaje mi się, że za długo to wszystko robię.. ale jakoś nie daję rady szybciej :/ a Wy jakie macie tempo ? ;P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 06:48   #410
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Zazdroszczę że tak się trzymają, u mnie zwykły lakier odpryskuje po jednym dniu więc jak się hybryda trzyma tydzień to jestem happy

Co do kształtu to kwestia gustu, zawsze nosiłam kwadraty, a migdały są miłą odmianą, ale nie uważam żeby któryś kształt był lepszy czy gorszy.

W załączeniu hybryda którą teraz noszę, jeszcze nie ozdobiona- maluję zawsze na topie żeby móc zmyć i zmienić po kilku dniach.

Załączony kolor to Nude z Ladys Nails.
Oczywiście, że kwestia gustu, co się komu podoba . Mi się podoba kwadrat, bo zawsze miałam takie delikatnie zaokrąglone i mi się znudziły.

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja mam paznokcie w migdałki albo bardziej okrągłe, kwadratowe już mi się tak bardzo nie podobają ale to kwestia gustu kto co lubi modą się raczej nie sugeruje co do przemywania acetonem.. zawsze robię pazurki zaraz po ściągnięciu starych więc one i tak mają styczność z acetonem, także przetarcie delikatnie wacikiem jakoś dodatkowo ich bardziej nie przesuszy niż zmywanie starej hybrydy w ogóle bym nie przecierała niczym, ale stosuje płyn do usuwania skórek i muszę go jakoś później zetrzeć z pazurków, myć ich nie chcę, bo nie powinno się moczyć paznokci przed malowaniem... przynajmniej tak mówią co do primera miałam kiedyś taki, że jak dałam na paznokcia to czułam jak mi "wypala" skórki i w ogóle całego palca.. :/ to był chyba jakiś kwasowy a miał być niby bez kwasowy także za primer podziękuje

dziewczyny ile Wam schodzi czasu przy robieniu sobie paznokci hybrydowych?
mi ściągnięcie i przygotowanie paznokci do mani jakieś 30 minut (tj. usuwanie starej hybrydy, usuwanie skórek, matowienie). Malowanie zaś jakieś 1-1,5h (częściej półtorej godz. np. jeśli daję jakieś cyrkonie, lub lakier wymaga 3 lub więcej warstw, itp.) :/ czasem wydaje mi się, że za długo to wszystko robię.. ale jakoś nie daję rady szybciej :/ a Wy jakie macie tempo ? ;P
Mi też się schodzi, jak robie frencha to baaaardzo długo. Ostatnio robiłam manicure chyba ze 4 godziny ale to dlatego, że zmianiałam trzy razy ozdoby i ja po prostu się nie spieszę, bo lubię się "bawić". Najwięcej czasu zajmuje mi przygotowanie paznokcia. Zmycie starej hybrydy, matowienie itd., do tego ja czasem usuwam skórki frezarką ato już naprawdę u mnie trwa bo wtedy nie może zostać nawet najmniejszy zadziorek. Więc się nie przejmuj. Mój rekord to była godzina. Przeważnie to ok 2.

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Mam tylko pytanie do was, czy używacie primera? Jeśli tak to jakiego, jakaś konkretna firma, bo ja mam i używam ale jest jakiś no name i nie wiem czy nie kupić lepszego, jest jakaś różnica?
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 08:32   #411
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja maluję na gładko (nie mam białego do frencha) to zajmuje mi to z przygotowaniem paznokci max. 40 minut. Z wzrokami może dojść do godziny, ale uwielbiam to że jak skończę to od razu można coś robić a nie czekać aż wyschnie

A propos Primerów to trochę na ten temat czytałam i większość opinii mówi że nie ma większej różnicy. Ja mam Primer z Silcare. Po użyciu widać jak idealnie odtłuszczone są paznokcie ale nic nie szczypie a paznokcie są ciągle w dobrej kondycji.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:21   #412
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

W kwestii kształtu paznokci to nie każdemu pasują kwadraty - ja byłam wniebowzięta jak zobaczyłam jakie ładne migdałki można robić i od tamtego czasu takie sobie robię albo naturalnie okrągłe. Taki kształt wydłuża i wysmukla palce. U mnie kwadratowe paznokcie wyglądają jak łopaty - mam krótkie palce i krótką płytkę...

A co do czasu wykonywania to ja chyba jestem mega powolna - taki zwykły jednokolorwy zajmuje mi chyba ze 2-3 godziny razem ze ściąganiem starego lakieru... Dlatego zazwyczaj robię na raty, jednego dnia ściągam i usuwam skórki a następnego dopiero maluję... Ciężko mi tak wygospodarować 2 czy 3 godziny na raz... Dla porównania u kosmetyczki trwało to 30 minut (bez ściągania starego lakieru). Kiedyś zainwestuję w lampę LED to na pewno będzie dużo szybciej...
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:23   #413
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dostałam dziś odpowiedź z firmy Fantoma, że mogę wymienić te żellaki, które Wam pisałam, że miały takie kiepskie krycie i nie będę płaciła za ponowną wysyłkę Odsyłam, więc oba kolory drobinkowe i w związku z tym mam pytanie:
Jakie kolory żellaków z a.t.a możecie mi polecić? Nie chciałabym znowu trafić źle. Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Mi hybryda bez zdejmowania zajmuje około 1h
Edit: Mi się migdałki bardzo podobają

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2013-08-27 o 10:25
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 12:54   #414
haneczka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny jestem tu nowa i potrzebuje porady. kupiłam jakiś czas temu lakier hybrydowy , base i top. Chciałam bym teraz dokupić jakieś lakiery i się zastanawiam czy muszą być z tej samej firmy czy mogą być innej?? Czy lakier przykładowo z firmy X nie bedzie się ważył ani nic podobnego na bazie i topie firmy Y????
haneczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 13:22   #415
akigo
Raczkowanie
 
Avatar akigo
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Lakiery hybrydowe

To super, że zgodzili się na zwrot

003 dwie warstwy, 79 dwie warstwy i 79+102
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0002.jpg (63,9 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2814 - Kopia.jpg (76,1 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2807.jpg (146,2 KB, 190 załadowań)
__________________
http://kocipomruk.blogspot.com/
akigo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 13:40   #416
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez akigo Pokaż wiadomość
To super, że zgodzili się na zwrot

003 dwie warstwy, 79 dwie warstwy i 79+102
Trzecie zdjęcie- mój faworyt, tło wygląda jak plaża a końcówki jak fale. Fajna kompozycja.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
W kwestii kształtu paznokci to nie każdemu pasują kwadraty - ja byłam wniebowzięta jak zobaczyłam jakie ładne migdałki można robić i od tamtego czasu takie sobie robię albo naturalnie okrągłe. Taki kształt wydłuża i wysmukla palce. U mnie kwadratowe paznokcie wyglądają jak łopaty - mam krótkie palce i krótką płytkę...

A co do czasu wykonywania to ja chyba jestem mega powolna - taki zwykły jednokolorwy zajmuje mi chyba ze 2-3 godziny razem ze ściąganiem starego lakieru... Dlatego zazwyczaj robię na raty, jednego dnia ściągam i usuwam skórki a następnego dopiero maluję... Ciężko mi tak wygospodarować 2 czy 3 godziny na raz... Dla porównania u kosmetyczki trwało to 30 minut (bez ściągania starego lakieru). Kiedyś zainwestuję w lampę LED to na pewno będzie dużo szybciej...
Też często na raty robię, tak jak Ty. A co da lampy led to na pewno trochę skróci czas ale czy o dużo to nie wiem bo sama mam tez zwykła

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez haneczka92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem tu nowa i potrzebuje porady. kupiłam jakiś czas temu lakier hybrydowy , base i top. Chciałam bym teraz dokupić jakieś lakiery i się zastanawiam czy muszą być z tej samej firmy czy mogą być innej?? Czy lakier przykładowo z firmy X nie bedzie się ważył ani nic podobnego na bazie i topie firmy Y????
To zależy jaką masz baze i top, jak byle jaką to nie nastawiaj się na trwałość manicure ani na łatwe jego zmycie.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 13:41   #417
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

tu coś ode mnie pst9 + 006 i swarovski, dałam takiego olbrzyma - kryształa, że nie wiem ile będzie się trzymać hihi na próbę

ten kolor 79 jest boski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pst9 006_1.jpg (80,0 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pst9 006_2a.jpg (56,4 KB, 75 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 13:50   #418
matisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 87
GG do matisia
Odp: Lakiery hybrydowe

Witajcie dziewczyny jak wtapiacie te krysztalki?
matisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 14:16   #419
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

pisałam jak ja je wtapiam parę postów wyżej
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 16:25   #420
asieczka
Przyczajenie
 
Avatar asieczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej
od tygodnia probuje zdecydowac sie na firmę by zacząc sobie robić hybrydki.

przedwczoraj juz mialam zamawiac gelish top& base...ale jak przeliczylam wszystko to dzis juz mysle ze moze lepiej na początek jednak mniejsze opakowanie 7ml shellac cnd top & base i do tego kolorówkę CZ.

jednak jak trafilam na ten wątek i zaczęłam czytac i czytać to coraz bardziej skłaniam sie by kupić cały zestaw CZ - tak bardzo go chwalicie..?
macie porownanie do shellac cnd?

błaaagam...czy ktos mógłby mi konkretnie pomoc - bym w końcu dzis zrobila sobie zamówienie

czy lepiej zainwestowac top& base shellac cnd i kolorowka CZ
czy caly zestaw CZ. ??

Jestem amatorką.. wiec zalezy mi by zmywac tylko pod wpływem acetonu (piłowanie nie wchodzi w gre - boje się moge zniszczyc paznokcie).

z góry dziekuje za poradę
pozdrawiam
asieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.