Brak seksu oralnego. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-05, 19:08   #61
melka 1
Raczkowanie
 
Avatar melka 1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Reykjavík/ISLANDIA
Wiadomości: 104
Dot.: Brak seksu oralnego.

Cytat:
Napisane przez NoLCiA886 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam problem ze swoim facetem. Jesteśmy razem już prawie 1,5 roku, zaręczyliśmy się itd. Jednak gryzie mnie w nim to, że on nie chce mnie zaspokoić oralnie. Sam często mnie namawia, żebym to ja mu dała tą przyjemność i zawsze to robię. Nie raz sugerowałam mu, że mam ochotę na zmianę ról co do tego, ale on się tylko odmawiał. Dodam, że dbam o higienę intymną i nie chodzę "zarośnięta". Wiem, że miał wcześniej dziewczynę, która nie chciała uprawiać z nim w ogóle stosunku, a tylko pieszczoty i seks oralny.

Może któraś z Was była w podobnej sytuacji albo czy macie jakieś pomysły co do tego jakby go w łagodny sposób przekonać do takich pieszczot...
Ja mam podobnie, i też nie wiem co robić, jak go przekonać . Ja mu robie dobrze a on mi nie
__________________
Zapamietać :
- hormony to nie cukiereczki
melka 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 08:47   #62
hubertus112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Brak seksu oralnego.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja bym nie robiła Skoro ty go zaspokajasz oralnie, a on ciebie nie chce (brzydzi się?), to po prostu też bym tego nie robiła.
Straszna hipokryzja ze strony Pań. Jak pojawia się wątek na forum "On mi robi minete i chce loda ale ja nie chce" to wszystkie jednym chórem odpowiadają żeby się nie zmuszać. Natomiast kiedy pojawią się odwrotna sytuacja - "ja robię loda a on nie chce mi minetki" to nagle króluje pogląd, że jak "on nie robi, to Ty też nie powinnaś".
hubertus112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 09:35   #63
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: Brak seksu oralnego.

Cytat:
Napisane przez hubertus112 Pokaż wiadomość
Straszna hipokryzja ze strony Pań. Jak pojawia się wątek na forum "On mi robi minete i chce loda ale ja nie chce" to wszystkie jednym chórem odpowiadają żeby się nie zmuszać. Natomiast kiedy pojawią się odwrotna sytuacja - "ja robię loda a on nie chce mi minetki" to nagle króluje pogląd, że jak "on nie robi, to Ty też nie powinnaś".
Bo na wizażu to norma ;-)
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 14:34   #64
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak seksu oralnego.

Cytat:
Napisane przez hubertus112 Pokaż wiadomość
Straszna hipokryzja ze strony Pań. Jak pojawia się wątek na forum "On mi robi minete i chce loda ale ja nie chce" to wszystkie jednym chórem odpowiadają żeby się nie zmuszać. Natomiast kiedy pojawią się odwrotna sytuacja - "ja robię loda a on nie chce mi minetki" to nagle króluje pogląd, że jak "on nie robi, to Ty też nie powinnaś".
Bo zmuszać się nie trzeba. No i ja nigdzie nie napisałam o zmuszaniu się. Poza tym, sama często piszę, że nie rozumiem dziewczyn, które nie lubią robić loda
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 15:07   #65
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Dot.: Brak seksu oralnego.

Cytat:
Napisane przez normalnyfacet85 Pokaż wiadomość
Takie przeżycia mają chyba głównie geje, bo kobiety o wiele rzadziej mają "gazy".

Haha znawca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 12:38   #66
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Odp: Dot.: Brak seksu oralnego.

Mam podobny problem, facet nie robi mi minety, odkąd współżyjemy to może dwa razy chwilę mnie popieścił ustami, dosłownie parę liźnięć i koniec zabawy. Ja chętnie robię mu loda ale od jakiegoś czasu znacznie ograniczyłam tę pieszczotę, bo z jego strony nie widzę dużej chęci zadowolenia mnie i trochę protestuję, bo ile można.. Pytałam czy brzydzi się, czy brzydko pachnę, o co chodzi... Zdecydowanie zaprzeczył, twierdzi, że nie o mnie chodzi i w sumie to on nawet chce mnie pieścić oralnie ale w trakcie akcji jakoś tak wychodzi, że tego nie robi Dodam, że gry wstępnej też praktycznie nie ma, ja mu chwilę porobię loda, z jego strony czasami jakaś palcówka i jazda.
Z poprzednim facetem doświadczyłam cudownego seksu oralnego, dlatego obecna sytuacja okropnie mnie frustruje, nie chcę go zmuszać do niczego, ale też nie potrafię pojąć tego egoizmu łóżkowego..
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:45   #67
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Odp: Dot.: Brak seksu oralnego.

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Mam podobny problem, facet nie robi mi minety, odkąd współżyjemy to może dwa razy chwilę mnie popieścił ustami, dosłownie parę liźnięć i koniec zabawy. Ja chętnie robię mu loda ale od jakiegoś czasu znacznie ograniczyłam tę pieszczotę, bo z jego strony nie widzę dużej chęci zadowolenia mnie i trochę protestuję, bo ile można.. Pytałam czy brzydzi się, czy brzydko pachnę, o co chodzi... Zdecydowanie zaprzeczył, twierdzi, że nie o mnie chodzi i w sumie to on nawet chce mnie pieścić oralnie ale w trakcie akcji jakoś tak wychodzi, że tego nie robi Dodam, że gry wstępnej też praktycznie nie ma, ja mu chwilę porobię loda, z jego strony czasami jakaś palcówka i jazda.
Z poprzednim facetem doświadczyłam cudownego seksu oralnego, dlatego obecna sytuacja okropnie mnie frustruje, nie chcę go zmuszać do niczego, ale też nie potrafię pojąć tego egoizmu łóżkowego..
Ja też nie. Kurczę, pogadaj z nim stanowczo. Ja sobie nie wyobrażam praktycznego braku gry wstępnej, chyba bym nie wytrzymała z bólu podczas prób penetracji.
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 15:12   #68
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Odp: Dot.: Brak seksu oralnego.

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Ja też nie. Kurczę, pogadaj z nim stanowczo. Ja sobie nie wyobrażam praktycznego braku gry wstępnej, chyba bym nie wytrzymała z bólu podczas prób penetracji.
Powiem Ci szczerze, że jeśli coś się nie zmieni to jestem w stanie odejść, naprawdę. Mam duże libido, seks jest dla mnie bardzo ważny i oczekuję czegoś więcej. Z drugiej jednak strony wiem, że on mimo wszystko zacznie mi tę minetę robić gdy trochę pogrożę i przestanę pieścić go oralnie, ale czy o to chodzi? Nie wiem. Będzie mi raczej średnio miło, jeśli jego to nie kręci. Chyba, że on się jednak brzydzi, ale gdy pytałam to zaprzeczył, tak naprawdę nie wiem jak jest. Choć na anal ma ochotę, ostry seks lubi..
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 11:03   #69
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Brak seksu oralnego.

Cytat:
Napisane przez NoLCiA886 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam problem ze swoim facetem. Jesteśmy razem już prawie 1,5 roku, zaręczyliśmy się itd. Jednak gryzie mnie w nim to, że on nie chce mnie zaspokoić oralnie. Sam często mnie namawia, żebym to ja mu dała tą przyjemność i zawsze to robię. Nie raz sugerowałam mu, że mam ochotę na zmianę ról co do tego, ale on się tylko odmawiał. Dodam, że dbam o higienę intymną i nie chodzę "zarośnięta". Wiem, że miał wcześniej dziewczynę, która nie chciała uprawiać z nim w ogóle stosunku, a tylko pieszczoty i seks oralny.

Może któraś z Was była w podobnej sytuacji albo czy macie jakieś pomysły co do tego jakby go w łagodny sposób przekonać do takich pieszczot...
Widocznie ma cię gdzieś, skoro odmawia ci przyjemności. A zastanawiałaś się nad zmianą partnera? Po co się męczyć z jakimś egoistą.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 10:38   #70
NoLCiA886
Raczkowanie
 
Avatar NoLCiA886
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Brak seksu oralnego.

Co do zmiany partnera i zostawienia go: nie ma takiej opcji, za bardzo go Kocham.
Mianowicie, zebrałam się w sobie, nie było seksu oralnego od momentu napisania wątku. Widzę, ze juz zaczyna mu tego brakować, szczególnie gdy jest po %, jednak wtedy mówię stanowcze nie. Z jego strony nadal nie było żadnego seksu oralnego, tak jak i z mojej. Wiem, ze w koncu ulegnie, ale ja się tak szybko nie dam.
NoLCiA886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 00:17   #71
Poirot23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
GG do Poirot23
Dot.: Brak seksu oralnego.

zaproponój 69
Poirot23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.