Pierwsza praca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 08:43   #1
ALUTKA202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4

Pierwsza praca


Dziewczyny licze na wasza pomoc i podpowiedzi bo od wrzesnia chce wynajac w jakims salonie stanowisko do manicure. Do tej pory robilam pazurki w domu ale teraz postanowilam cos zmienic. Nie wiem jak mam sie do tego zabrac zeby bylo dobrze. Czy najpierw szukac stanowiska czy najpierw otwierac dzialalnosc. Na co zwrocic uwage? Jak zalatwic z sanepidem? Mieszkam w centrum warszawy wiec wszedzie mam blisko ale dowiedziec sie czegos w tych urzedach to jest cod. Bede wdzieczna za wasza pomoc
ALUTKA202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 06:14   #2
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Pierwsza praca

Zanim otworzysz własną działalność może najpierw popracuj w jakimś salonie na umowę o pracę . Zobaczysz jak się pracuje w salonie bez ponoszenia dużego ryzyka. Potem popracuj w kolejnym salonie i jeszcze w kolejnym i wtedy bogata w doświadczenie podejmuj decyzję o własnym biznesie
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 20:08   #3
ja_agata_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13
Dot.: Pierwsza praca

ALUTKA nie mam doświadczenia w tym zawodzie ale jeśli jestes dobra w tym co robisz to pracowałabym od razu na własny rachunek .

co do podnajmu stanowiska to szukaj w ogłoszeniach różnych na gumtre i podobnych portalach z ogłoszeniami. no oczywiście musisz założyć swoją działalność gospodarczą.

a jak zdobywałaś do tej pory klientki, które obsługiwałaś w domku ?
ja_agata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 20:53   #4
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Pierwsza praca

Cytat:
Napisane przez ALUTKA202 Pokaż wiadomość
Dziewczyny licze na wasza pomoc i podpowiedzi bo od wrzesnia chce wynajac w jakims salonie stanowisko do manicure. Do tej pory robilam pazurki w domu ale teraz postanowilam cos zmienic. Nie wiem jak mam sie do tego zabrac zeby bylo dobrze. Czy najpierw szukac stanowiska czy najpierw otwierac dzialalnosc. Na co zwrocic uwage? Jak zalatwic z sanepidem? Mieszkam w centrum warszawy wiec wszedzie mam blisko ale dowiedziec sie czegos w tych urzedach to jest cod. Bede wdzieczna za wasza pomoc
jeśli podnajmujesz stanowisko w gab kosmetycznym czy fryzjerskim to żadnym sanepidem nie musisz się martwić bo on najpewniej w takich miejscach już jest
ja chyba najpierw poszukałabym 'stanowiska' a potem załatwiła resztę dokumentów --teraz załatwiasz to w 1okienku tak jest przynajmniej u mnie. A podnajęcie stanowiska czasem zajmuje sporo czasu
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 09:48   #5
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Pierwsza praca

Alutka mam podobną sytuację
Myślę tak jak dziewczyny, że lepiej najpierw poszukać stanowiska (u mnie właśnie pomysł od tego się wziął, że ktoś ma stanowisko do wynajęcia ). Jak już tę sprawę będę mieć załatwioną to dopiero reszta No i z tego co się orientuję to Sanepidem nie masz się co przejmować, jeśli takowe stanowisko już istnieje, no chyba, że będziesz sama go tworzyć od podstaw.
Aaa no i oczywiście jak czujesz się pewnie w tym co robisz to nie wahaj się pracować na własny rachunek
Pozdrawiam
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.