Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 08:20   #1291
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
hej Bąbelki Słodkie!

jak tam, która w tym cyklu, zobaczy 2 kreseczki?
oby wszystkie które tego chcą, ja też bym nie pogardziła
Dra a Ty kochana kiedy? w końcu listę prowadzisz, więc fatum nad Tobą wisi ..tak więc nie ociągaj się, najpierw Gizmiatko, potem malin, pora na Ciebie, a jak Tobie się uda, to ja przejmuję listę
ok, spadam dalej pracować... kissy!
aliisanko Ty tutaj tak żadko zaglądasz, że lanie Ci się należy


Cytat:
Napisane przez zuzanna12 Pokaż wiadomość
czesc wam

o i prech oblalam p......egzamin a trafila mi sie taka podla baba ze hey...cala droge do domu plakalam bo juz sie nastawilam ze zdam a tu nic....
jestem zalamana....jedyne co mnie trzyma na duchu to to ze mam kochajacego faceta i bedzie moje kochane dzidzi nie wiem czy pisalam ale w poniedzialek jade do lekarza na pierwsza kontrole nie mylse ze bedzie usg pewnie takie ogolne badanie

a co do mojej szefowej to jest podla bo celowo obciela nam godziny zeby potem srednia godzin byla mniejsza to mniej dostane na maternity leave od rzadu
wiem ze musze sie oszczedzac ale poki co czuje sie dobrze wiec moge pracowac te 40 H na tydzien
Kurcze szkoda oblanego egzaminu, ale następnym razem pójdzie lepiej. Teraz wykup sobie dodatkowe godziny i będzie dobrze.


Cytat:
Napisane przez Malga19 Pokaż wiadomość
witajcie jestem tak zmeczona ze zaraz ide lulu...

chcilam sie z wami pozegnac na cale 4 DNI

bede tesknic....opowiem jak worce jak bylo ze szczegolami

hehehe


dobranocka slodkich snow
Odpocznij sobie przez te 4 dni i działajcie


Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
A ja dzis rano zobaczylam na tescie owulacyjnym 2 kreski,czyli niedlugo bedzie owulacja, także jutro beda przytulanka rano i wieczorem dla pewnosci dzis mam 15 dc a jutro 16 o zobaczymy czy cos wyjdzie, dzis temp. mi spadla o 0,1 st. takze moze moze... wiec czekamy....
To teraz tylko seksik i seksik
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:33   #1292
pacierp
Rozeznanie
 
Avatar pacierp
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 777
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

witam staraczki
no dra mam nadzieję, że czar listy niebawem zadziała i przekarzesz pałeczkę allisance a może przez to, że jest taka zalatana z gadrerobą, pracą itp to rozlużni się i...bum. Zafasolkuje? Trzymam kciuki. Z resztą za wszystkie trzymam.
Ech...sama nie wiem co ze mna w tym cyklu. juz mam 32 dzień i @ dalej brak. Wizytę u gina mam w prima aprilis ale ma być po okresie, żeby sprawdzić czy torbiel się wchłonęła. Ale jak narazie cisza. Ileż można pchać sobie luteine nie powiem gdzie i zreć duphaston. Czy to nie jest tak, że jak nie przestanę tego sobie dozować to nie dostanę @
bużka dla Was, mi się już nic dziś nie chce nic
pacierp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:10   #1293
edi25
Raczkowanie
 
Avatar edi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstocowa
Wiadomości: 169
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

witajcie u mnie słoneczko nieśmiało chce się przebić przez chmury u mnie 21dc i czekamw chwili obecnej mam dobre przeczucie ale wiecie co trochę mi się zmienia ehh co ma być to będzie ale niech będzie dobrzekibicuję nam wszystkimmoże ta nadchodząca wiosna pomorze

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
witam staraczki
no dra mam nadzieję, że czar listy niebawem zadziała i przekarzesz pałeczkę allisance a może przez to, że jest taka zalatana z gadrerobą, pracą itp to rozlużni się i...bum. Zafasolkuje? Trzymam kciuki. Z resztą za wszystkie trzymam.
Ech...sama nie wiem co ze mna w tym cyklu. juz mam 32 dzień i @ dalej brak. Wizytę u gina mam w prima aprilis ale ma być po okresie, żeby sprawdzić czy torbiel się wchłonęła. Ale jak narazie cisza. Ileż można pchać sobie luteine nie powiem gdzie i zreć duphaston. Czy to nie jest tak, że jak nie przestanę tego sobie dozować to nie dostanę @
bużka dla Was, mi się już nic dziś nie chce nic
nie zamartwiaj się pójdziesz do gin i się wszystko wyjaśnij tylko to czekanie...... wiem jest okropne

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
Dziendoberek.
W koncu sloneczko zaswiecilo
A mi sie z łózeczka nie chce wychodzic. Czuje ze jak tylko wstane to mnie zaleje
Znowu mam noc nie przespaną. Cała mokra sie obudziłam
Pewnie trzeba bedzie isc do lekarza w koncu zrobic jakies badania w przyszlym tygodniu.
ech czekam dalej
a może ty się tak stresujesz za dużo myślisz przejmujesz się i przez to się budzisz cała mokra mi się też parę razy tak zdarzyło ale albo mi się coś przyśniło albo miałam jakieś poważne zmartwienie może masz po prostu za duzo na głowie
edi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:20   #1294
memka87
Raczkowanie
 
Avatar memka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Manchester/Śląsk
Wiadomości: 432
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

hej dziewczynki!
ja mam do Was takie pytanko.... slyszalam o tym ze w czasie owulacji mozna miec lekkie krwawienia..... jeszcze nigdy wczesniej tego nie mialam a dzisiaj z przerazeniem zauwazylam kilka kapek krwi..... wystraszylam sie bardzo ale jak o tym pomyslalam to stwierdzilam ze to moze byc to (chociaz owulki spodziewalam sie ok soboty) myslicie ze to jest mozliwe ze tak sie to nagle pojawilo u mnie? wczesniej tak nie mialam i watpie ze to przez podjecie wspolzycia bo przed uzywaniem tabsow tez wspolzylismy i tak nie bylo.... teraz sie zastanawiam czy sie mam stresowac i isc do lekarza czy przeczekac.....
a i przepraszam ze za czesto nie zagladam (chociaz podczytuje) ale staram sie o dzidzi nie myslec ciagle i nawet mi sie to udaje (szczegolnie ze mam teraz sporo roboty ze szkola!)
memka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:34   #1295
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość


a może ty się tak stresujesz za dużo myślisz przejmujesz się i przez to się budzisz cała mokra mi się też parę razy tak zdarzyło ale albo mi się coś przyśniło albo miałam jakieś poważne zmartwienie może masz po prostu za duzo na głowie
Nie wiem czy to nie ma związku z tym bólem pęcherza. Jak sie dzidsiaj cała mokra obudziłam to czułam jakby miał mój pęcherz wybuchnąć. Chyba dlatego tak sie wypociłam w nocy z tego bólu. Kiedys miałam problemy rowniez z nerkami, także naprawde musze sobie zrobic jakies badania, bo czuje ze cos nie ak ze mną, ale nie wiem co. Nie stresuje sie tak bardzo jak ostatnio. Tylko czekam spokojnie na @. Jak juz pisałam wole założyc ze to jest niemozliwe , że jestem w ciazy. hmmmm.... tylko gdzie ta @, częściej przychodzi wczesniej niz po czasie.

Cytat:
Napisane przez memka87 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!
ja mam do Was takie pytanko.... slyszalam o tym ze w czasie owulacji mozna miec lekkie krwawienia..... jeszcze nigdy wczesniej tego nie mialam a dzisiaj z przerazeniem zauwazylam kilka kapek krwi..... wystraszylam sie bardzo ale jak o tym pomyslalam to stwierdzilam ze to moze byc to (chociaz owulki spodziewalam sie ok soboty) myslicie ze to jest mozliwe ze tak sie to nagle pojawilo u mnie? wczesniej tak nie mialam i watpie ze to przez podjecie wspolzycia bo przed uzywaniem tabsow tez wspolzylismy i tak nie bylo.... teraz sie zastanawiam czy sie mam stresowac i isc do lekarza czy przeczekac.....
a i przepraszam ze za czesto nie zagladam (chociaz podczytuje) ale staram sie o dzidzi nie myslec ciagle i nawet mi sie to udaje (szczegolnie ze mam teraz sporo roboty ze szkola!)
Tez tak ostatnio mam. Wczesniej nie było krwi w czasie owu. ale po zabiegu łyżeczkowania co miesiac pojawia sie kilka kropel krwi. Nie wiem czy to moze mieć związek. Lekarz mi mówił że to bardzo normalne, wiec nie masz czym się martwic
Masz racje najlepiej nie myslec za duzo pozdrowionka, będzie dobrze
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:40   #1296
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
witajcie u mnie słoneczko nieśmiało chce się przebić przez chmury u mnie 21dc i czekamw chwili obecnej mam dobre przeczucie ale wiecie co trochę mi się zmienia ehh co ma być to będzie ale niech będzie dobrzekibicuję nam wszystkimmoże ta nadchodząca wiosna pomorze
21 dzien - to tak jak u mnie i u rozy. To moze nam w trojke sie uda To kiedy testujemy?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 11:30   #1297
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Dziewczyny,
nie wytrzymałam zrobiłam test, i...........
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 11:34   #1298
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

musze Wam to pokazać, bo dalej nie wiem co to oznacza. Choć powiem wam, że nadzieja mi się zwiększyła.
Zastanawiam się czy iść po drugi test??
Przesyłam zdjęcie.
Jest słabiutka druga kreska, ale jest.
Pokazała się dopiero po kilku minutach, dlatego tez nie wiem czy mam ją brać na poważnie??
ale mi serce wali
nie wiem czy dobrze ale się już ciesze

Może się w końcu do mnie szczęście uśmiechneło

Zrobiłam test zeby nie myśleć już o tym, a teraz tym bardziej nie mogę o niczym innym myslec.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg t.jpg (15,8 KB, 100 załadowań)
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012

Edytowane przez gooha3
Czas edycji: 2009-03-26 o 11:35
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 11:40   #1299
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
musze Wam to pokazać, bo dalej nie wiem co to oznacza. Choć powiem wam, że nadzieja mi się zwiększyła.
Zastanawiam się czy iść po drugi test??
Przesyłam zdjęcie.
Jest słabiutka druga kreska, ale jest.
Pokazała się dopiero po kilku minutach, dlatego tez nie wiem czy mam ją brać na poważnie??
ale mi serce wali
nie wiem czy dobrze ale się już ciesze

Może się w końcu do mnie szczęście uśmiechneło

Zrobiłam test zeby nie myśleć już o tym, a teraz tym bardziej nie mogę o niczym innym myslec.
Gosiu, kreseczkę widać bardzo wyraźnie, po ilu minutach się pojawiła? przeczytaj instrukcję tam zwykle pisze wszystko , znazy który wynik jest nie ważny...ale jak dla mnie...ale nic nie powiem, żeby nie zapeszać...czytałam Twoje posty i ...nic nie mówię...

odczekaj dwa dni i powtórz test, poziom hormonu hCG podwaja się po dwóch dniach...wtedy kreska powinna być wyraźna...
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 11:41   #1300
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Hmm....no cos musi w tym byc skoro sie pojawoila, ja tez kupilam to moj 24dc, ale ja mam nieregularne wiec....a chcem miec to za soba
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 11:41   #1301
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

ale mnie roztrzęsło..... jeszcze w to nie mogę uwierzyć. Póki nie zobacze zdjęcia u gina pewnie nie uwierze....
Chciałam zrobic mojemu mężusiowi niespodzianke, miałam zrobić drugi jakiś bardziej czuły test i jakby wyszedł pozytywny, chciałam kupić malutkie buciki i dać mu w prezencie.
On chyba wyczuł bo urwał się na 5 min. z pracy i przyłapał mnie jak wpatruje się w tescik.

wierze ze tym razem bezie juz dobrze
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 11:49   #1302
edzia
Rozeznanie
 
Avatar edzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Roma-Kraków
Wiadomości: 556
GG do edzia Send a message via Skype™ to edzia
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Goha bardzo ładnie to wygląda
Też bym chciała zobaczyć takie dwie kreski
Zrób tak jak napisała Nika za kilka dni powinna być wyraźniejsza
Mocno
edzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 11:51   #1303
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Gosiu, kreseczkę widać bardzo wyraźnie, po ilu minutach się pojawiła? przeczytaj instrukcję tam zwykle pisze wszystko , znazy który wynik jest nie ważny...ale jak dla mnie...ale nic nie powiem, żeby nie zapeszać...czytałam Twoje posty i ...nic nie mówię...

odczekaj dwa dni i powtórz test, poziom hormonu hCG podwaja się po dwóch dniach...wtedy kreska powinna być wyraźna...
druga słabiutka kreseczka pojawiała się tak do 5 minut tak jak w tescie pisze. Teraz popatrzyłam to zrobiła się jeszcze wyrazniejsza.

Nie bede chyba dodatkowych testów robić odczekam jeszcze kilka tygodni i umówie się do gin.
Kiedy najlepiej isc do lekarza tak zeby juz coś wyszło z badan.
Strasznie sie boje takiej diagnozy jak ostatnio. Chce isc jak juz bedzie widoczne serduszko.

Rodzinie przyznam się dopiero jak bede mieć zdjęcie od ginekologa

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Hmm....no cos musi w tym byc skoro sie pojawoila, ja tez kupilam to moj 24dc, ale ja mam nieregularne wiec....a chcem miec to za soba
24dc? to jeszcze nie za wczesnie??
ja mam cykle 27, 28, 29 dniowe. Dzis jest 29dc i test robiłam w południe , czyli nie z rannego moczu i kreseczka była ledwo widoczna na początku.
Trzymam
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 11:53   #1304
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

[quote=gooha3;11633032]druga słabiutka kreseczka pojawiała się tak do 5 minut tak jak w tescie pisze. Teraz popatrzyłam to zrobiła się jeszcze wyrazniejsza.

Nie bede chyba dodatkowych testów robić odczekam jeszcze kilka tygodni i umówie się do gin.
Kiedy najlepiej isc do lekarza tak zeby juz coś wyszło z badan.
Strasznie sie boje takiej diagnozy jak ostatnio. Chce isc jak juz bedzie widoczne serduszko.

Rodzinie przyznam się dopiero jak bede mieć zdjęcie od ginekologa



24dc? to jeszcze nie za wczesnie??
ja mam cykle 27, 28, 29 dniowe. Dzis jest 29dc i test robiłam w południe , czyli nie z rannego moczu i kreseczka była ledwo widoczna na początku.
Trzymam [/quo


Ja mam od 25,26,27,28,29 dni trudno wyczuć kiedy...kupilam a kiedy zrobie...
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:00   #1305
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

najlepiej iść 6/7 tydzień ciązy wg OM... wtedy serduszko już bije ale róznie bywa, czasem w 6 jest jeszcze nie widoczne. ja na pierwszym usg byłam kiedy było 6 tygodni i 5 dni i było ślicznie iwdać fasolkę i pulsujące serduszko.

cichutkie gratki w takim razie, bo do 5 minut to oznacza, że test jest wiarygodny...
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:07   #1306
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
musze Wam to pokazać, bo dalej nie wiem co to oznacza. Choć powiem wam, że nadzieja mi się zwiększyła.
Zastanawiam się czy iść po drugi test??
Przesyłam zdjęcie.
Jest słabiutka druga kreska, ale jest.
Pokazała się dopiero po kilku minutach, dlatego tez nie wiem czy mam ją brać na poważnie??
ale mi serce wali
nie wiem czy dobrze ale się już ciesze

Może się w końcu do mnie szczęście uśmiechneło

Zrobiłam test zeby nie myśleć już o tym, a teraz tym bardziej nie mogę o niczym innym myslec.


GOOHA GRATULACJE MASZ SWOJE UPRAGNIONE 2 KRESECZKI:jup i::jupi :
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:08   #1307
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Gooha super!!! Gratulacje

Do gina najlepiej iść w 6-7 tygodniu - widać wtedy serduszko

Ale ekstra

Możesz jeszcze zrobić badanie z krwi beta HCG
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:16   #1308
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Gooha - super !! gratulacje serdeczne. Bedzie dobrze na pewno!Bardzo mila wiadomosc
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:21   #1309
roza26
Raczkowanie
 
Avatar roza26
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
Wink Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
musze Wam to pokazać, bo dalej nie wiem co to oznacza. Choć powiem wam, że nadzieja mi się zwiększyła.
Zastanawiam się czy iść po drugi test??
Przesyłam zdjęcie.
Jest słabiutka druga kreska, ale jest.
Pokazała się dopiero po kilku minutach, dlatego tez nie wiem czy mam ją brać na poważnie??
ale mi serce wali
nie wiem czy dobrze ale się już ciesze

Może się w końcu do mnie szczęście uśmiechneło

Zrobiłam test zeby nie myśleć już o tym, a teraz tym bardziej nie mogę o niczym innym myslec.
Gratuluje kochana 2 kreseczek-kurcze ale sie ciesze super naprawde trzymam za Was kciuki -my dziewczyny,edi i celka za tydzien testujemy prawda??
roza26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 12:24   #1310
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Gooha Gratulacjeale super wiadomość
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:28   #1311
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Goha- a jednak sie udalo- super buzka dla ciebie
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:29   #1312
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

gooha3. No gratulacje... Cieszę się, że Ci się udało... Ja też sobie czekam ale nie mam żadnych nadzieji: (
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:30   #1313
kobra913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Klocko
Wiadomości: 450
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
ale mnie roztrzęsło..... jeszcze w to nie mogę uwierzyć. Póki nie zobacze zdjęcia u gina pewnie nie uwierze....
Chciałam zrobic mojemu mężusiowi niespodzianke, miałam zrobić drugi jakiś bardziej czuły test i jakby wyszedł pozytywny, chciałam kupić malutkie buciki i dać mu w prezencie.
On chyba wyczuł bo urwał się na 5 min. z pracy i przyłapał mnie jak wpatruje się w tescik.

wierze ze tym razem bezie juz dobrze
Gosiaczek ZWARJOWALAM NORMALNIE ZWARJOWALAM Nnawet nie wiesz jak ja sie ucieszylam oby to byla fasoleczka wielkie cmoczki i oczywiscie trzymam BIG kciuki


Masz gratulacje od moje kolezanki z pracy powiedziala mi ze jeje tez tak test wyszedl a teraz cora ma 11 lat
__________________
Nie rezygnuj z nadziei,
nie daj się ponieść rozpaczy
z powodu tego, co się stało.
Opłakiwanie tego, co nie wróci,
co zostało stracone bezpowrotnie,
jest najgorsza z ludzkich słabości."
- Khalil Gibran

Edytowane przez kobra913
Czas edycji: 2009-03-26 o 12:33
kobra913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:32   #1314
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

To mówicie że nie przewidziało mi się i tam jest druga kreska??
boje sie ze zabardzo sie bede cieszyc i znowu sie rozczaruje, także narazie ciiiiii.......

Czyli to co sie zemną teraz dzieje te wszystkie dziwne rzeczy to pewnie przez kruszynkę. Od początku daje mi znać o swoim istnieniu. No i dobrze
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:34   #1315
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

GOOHA3 ciesze sier razem z toba wedlug mnie to jestes w ciazy ja tez mialam bardzo jasna kreske ktora po paru minutach zcirmniala
powtorz test za jakies 3- 4 dni i kreska bedzie juz wyrazna( ja tak mialam)
i idz na test beta

buziaczki i raz jeszcze GRATKI i czekam na kolejne wspaniale wiadmsci
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:35   #1316
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
To mówicie że nie przewidziało mi się i tam jest druga kreska??
boje sie ze zabardzo sie bede cieszyc i znowu sie rozczaruje, także narazie ciiiiii.......

Czyli to co sie zemną teraz dzieje te wszystkie dziwne rzeczy to pewnie przez kruszynkę. Od początku daje mi znać o swoim istnieniu. No i dobrze
Oj nie przewidziało Ci się... Tam sa dwie kreseczki.... Może Maleństwo przez te objawy chce pokazać że jest....
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:36   #1317
kobra913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Klocko
Wiadomości: 450
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

A tak ogolnie to dzien dobry dziewczyny normalnie zwarjowalam z tym testem Gosi i sie zapomnialam.Ja mam dzis 14 dc a pierwszy dzien zduphsastonem wczoraj i przed wczoraj zreszta dzis tez czuje sie fatalnie nic nie moge jesc bo zaraz mnie cofa o kawie moge juz zapomniec fajki nie palilam od 3 dni bo juz mnie mdli.Wczoraj caly dzien w glowie mi sie krecilo.Dzis tempka znow podskoczyla na 36,8 delikatne klucie w jajniku wiec to chyba TO a najgorsze jest to ze wstaje wyspana a po godzinie juz jestem zmeczona i OPKROPNIE cycki mnie swedza
__________________
Nie rezygnuj z nadziei,
nie daj się ponieść rozpaczy
z powodu tego, co się stało.
Opłakiwanie tego, co nie wróci,
co zostało stracone bezpowrotnie,
jest najgorsza z ludzkich słabości."
- Khalil Gibran
kobra913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:37   #1318
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Dziękuje dziewczynki i teraz ja trzymam za was
oby te bociany w koncu przyleciały na wiosne

Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
gooha3. No gratulacje... Cieszę się, że Ci się udało... Ja też sobie czekam ale nie mam żadnych nadzieji: (
ja tez nie miałam wielkich nadziei, zwłaszcza ze juz od tygodnia czułam się jak na @. Brzuszek mnie bolał i dalej troche boli. Czuje się pełna tam na dole tak samo jak przed @.

Pisałaś że podobnie się czujesz także trzymam kciuki
W sumie to dalej jeszcze 100% pewności nie mam. Ostatnio tez miałam drugą kreseczkę ale po dłuższym czasie i jeszcze bledszą. Już wtedy narobiłam sobie nadziei. Także teraz bede czekać na wizytę u gina dla potwierdzenia, ale już nadzieje mam wieksze jak zobaczyłam tą drugą kreseczkę
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:52   #1319
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczynki i teraz ja trzymam za was
oby te bociany w koncu przyleciały na wiosne


ja tez nie miałam wielkich nadziei, zwłaszcza ze juz od tygodnia czułam się jak na @. Brzuszek mnie bolał i dalej troche boli. Czuje się pełna tam na dole tak samo jak przed @.

Pisałaś że podobnie się czujesz także trzymam kciuki
W sumie to dalej jeszcze 100% pewności nie mam. Ostatnio tez miałam drugą kreseczkę ale po dłuższym czasie i jeszcze bledszą. Już wtedy narobiłam sobie nadziei. Także teraz bede czekać na wizytę u gina dla potwierdzenia, ale już nadzieje mam wieksze jak zobaczyłam tą drugą kreseczkę
Wiem wiem, że podobnie się czuje... Czuje jakby @ miała przyjść dlatego nie mam nadzieji... Wiem ze ona i tak przyjdzie i nie nastawiam się inaczej... wczoraj znowu sie poryczałam... Poza tym czuje się tak jakbym miała goraczkę niby nic nie dolega a poliki mnie palą...wiec tego tylko brakuje że choróbsko jakies przyjdzie... To ja trzymam kciuki aby aby juz innego wyniku Ci nie pokazało...
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 12:58   #1320
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczynki i teraz ja trzymam za was
oby te bociany w koncu przyleciały na wiosne


ja tez nie miałam wielkich nadziei, zwłaszcza ze juz od tygodnia czułam się jak na @. Brzuszek mnie bolał i dalej troche boli. Czuje się pełna tam na dole tak samo jak przed @.

Pisałaś że podobnie się czujesz także trzymam kciuki
W sumie to dalej jeszcze 100% pewności nie mam. Ostatnio tez miałam drugą kreseczkę ale po dłuższym czasie i jeszcze bledszą. Już wtedy narobiłam sobie nadziei. Także teraz bede czekać na wizytę u gina dla potwierdzenia, ale już nadzieje mam wieksze jak zobaczyłam tą drugą kreseczkę
Ciesz sie kochan i nie mart sie na zapas...wiecej optymizu...

Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
Wiem wiem, że podobnie się czuje... Czuje jakby @ miała przyjść dlatego nie mam nadzieji... Wiem ze ona i tak przyjdzie i nie nastawiam się inaczej... wczoraj znowu sie poryczałam... Poza tym czuje się tak jakbym miała goraczkę niby nic nie dolega a poliki mnie palą...wiec tego tylko brakuje że choróbsko jakies przyjdzie... To ja trzymam kciuki aby aby juz innego wyniku Ci nie pokazało...
Nadzieje jest w zyciu potrzebna...wiecej wiary...
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.