jak czesto zmieniacie zarowki? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 20:17   #31
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

Ja i jeszczez jedna kolezanka zawiodlysmy sie ostatnio na zarowkach od Dobrejrady. Kolezanka chwalila sobie za to zarowki z Allepaznokcie, totez sobie zakupilam u nich i poki co dzialaja
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 21:21   #32
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
Ja i jeszczez jedna kolezanka zawiodlysmy sie ostatnio na zarowkach od Dobrejrady. Kolezanka chwalila sobie za to zarowki z Allepaznokcie, totez sobie zakupilam u nich i poki co dzialaja
Hehe fajnie brzmi "póki co działają" - zależy co dla kogo znaczy PÓKI CO. Jaki okres czasowy? W związku z tym, że pierwszy raz wymieniam, a czytałam tyle kiepskich opinii na temat żarówek (nawet tych wydawałoby się lepszych) to zamówiłam po prostu całkiem zwykłe. Wygląd identyczny, "dane" identyczne UV-9W 365nm - żadnych dodatkowych oznakowań, po prostu NIC... i teraz albo się "przejadę" albo będą działać - zdam relacje
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 22:09   #33
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

narazie mam je miesiac... te od Dr zaczely szwankowac po okolo 4 miesiacach. najpierw jedna, pozniej druga, jak trzecia padla to juz wymienilam wsyztskie 4. napisze za jakis czas jak sie trzymaja te z Alle
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 10:38   #34
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

Miałam problem z moją lampą. Kupiłam ją w 2008 r. Paznokcie robię w zasadzie codziennie po jednym secie. Wszystkie 5 żarówek wymieniłam w połowie 2011, kupiłam je w allepaznokcie u mnie w mieście. No i zaczeło się dziać.
Żarówki chyba popaliły mi styki w gniazdach, bo w trzech gniazdach nie działały żadne żarówki, mimo że próbowałam różnych, z róznych firm.
Jedna żarówka świecila prawidłowo, a druga świeciła, tylko trzeba było nią poruszać, żeby 'zaskoczyła'. No maskara jakaś. Jakoś tydzień temu i to gniazdo umarło. Pozostałam z jedną zarówką..

Później zagłębiłam się w temat, że niektóre lampy są cyfrowe inne transformatorowe. Logiczne dla mnie było to, że mam lampę cyfrową, skoro włącza się poprzez czujnik ruchu, ma wyświetlacz itd., więc kupiłam te zarowki do lampy cyfrowej. No i chyba właśnie nie była cyfrowa... Zgłupiałam.

Ma któraś z was tą lampę i sprawdzony sklep, w którym kupuje do niej zarowki?
Chcę teraz kupić taka samą lampę, ale boje się, że popsuję następną. Na allegro, ludzie, którzy sprzedają te lampy nie mają w ofercie zarowek, albo mają inne, nie do tej lampy. Ratunku.
Aha, wklejam zdjęcie lampy jaką mam:
http://img09.allegroimg.pl/photos/or.../08/2096520849

Pozdrawiam wizazanki
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 11:28   #35
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
narazie mam je miesiac... te od Dr zaczely szwankowac po okolo 4 miesiacach. najpierw jedna, pozniej druga, jak trzecia padla to juz wymienilam wsyztskie 4. napisze za jakis czas jak sie trzymaja te z Alle
Ok, ja na moje wciąż czekam... Najpierw zobaczymy czy w ogóle będą pasować, a potem jak długo wytrzymają, hehe.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
Miałam problem z moją lampą. Kupiłam ją w 2008 r. Paznokcie robię w zasadzie codziennie po jednym secie. Wszystkie 5 żarówek wymieniłam w połowie 2011, kupiłam je w allepaznokcie u mnie w mieście. No i zaczeło się dziać.
Żarówki chyba popaliły mi styki w gniazdach, bo w trzech gniazdach nie działały żadne żarówki, mimo że próbowałam różnych, z róznych firm.
Jedna żarówka świecila prawidłowo, a druga świeciła, tylko trzeba było nią poruszać, żeby 'zaskoczyła'. No maskara jakaś. Jakoś tydzień temu i to gniazdo umarło. Pozostałam z jedną zarówką..

Później zagłębiłam się w temat, że niektóre lampy są cyfrowe inne transformatorowe. Logiczne dla mnie było to, że mam lampę cyfrową, skoro włącza się poprzez czujnik ruchu, ma wyświetlacz itd., więc kupiłam te zarowki do lampy cyfrowej. No i chyba właśnie nie była cyfrowa... Zgłupiałam.

Ma któraś z was tą lampę i sprawdzony sklep, w którym kupuje do niej zarowki?
Chcę teraz kupić taka samą lampę, ale boje się, że popsuję następną. Na allegro, ludzie, którzy sprzedają te lampy nie mają w ofercie zarowek, albo mają inne, nie do tej lampy. Ratunku.
Aha, wklejam zdjęcie lampy jaką mam:
http://img09.allegroimg.pl/photos/or.../08/2096520849

Pozdrawiam wizazanki
Nie znam się aż tak w temacie, lampę mam inną niż Ty, ale znalazłam aukcję żarówek, w której być może Ci pomogą. Jeśli zależy Ci na czasie to napisz do nich, chociażby z głupoty, wcale nie musisz u nich kupować. Pomogą Ci ustalić jaką masz lampę, bo mają niby 2 rodzaje żarówek, a dodatkowo opisz swój problem może też napiszą co było przyczyną Twoich problemów. Tutaj link: http://allegro.pl/ap-zarowka-zarowki...078878926.html - o właśnie widzę, że to Allepaznokcie także już niejedna dziewczyna pisała o żarówkach od nich
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 16:24   #36
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

http://www.udanezakupy.com.pl/imagem...page=prod_info ja polecam te żarówki, z oznaczeniem ENF, do mojej lampy która jak się ją włączy to chwilkę mruga, sa rewelacyjne! Cięzko, je dostac ale jakosc naprawde swietna
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 09:16   #37
basia0276
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

Witam. Mi się wydaje że z żarówkami jest jak z nowa baterią w zegarku. Nowa bateria chodzi kilka lat a jak się wymieni to trzeba wymieniać co trochę. Tak samo jest z nową żarówką w zwykłej lampie, pierwsza żarówka świeci długo a po pierwszej wymianie zmieniamy co chwila.
I tak samo jest z żarówkami uv. W nowej lampie chodzi długo a potem trzeba ciągle wymieniać.
basia0276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 10:16:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.