Prezentacja maturalna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 11:06   #1
mloda9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Post

Prezentacja maturalna


Witam. Matura za chwilkę ,a ja nie mam jeszcze prezentacji. Mój temat to "budowanie intrygi kryminalnej w literaturze i filmie". Czy ktoś mógłby mi pomóc? Przede wszystkim chodzi mi o postawienie tezy ,gdyż mam problem , na początk wpisałam ,że różne sposoby budowania intrygi krymianlej .ale cięzko mam by to jakoś wyjaśnić. Może jakieś inne propozycję? Drugi aspektem z którym mam problem ,to wyjaśnienie złożoności czynu kryminalnego. Czy ktoś mógłby mi z tym pomóc. Jeśli macie cokolwiek co mogłoby mi pomóc ,to liczę na Was. Dzięki!
mloda9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:13   #2
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Prezentacja maturalna

Cytat:
Napisane przez mloda9393 Pokaż wiadomość
Witam. Matura za chwilkę ,a ja nie mam jeszcze prezentacji. Mój temat to "budowanie intrygi kryminalnej w literaturze i filmie". Czy ktoś mógłby mi pomóc? Przede wszystkim chodzi mi o postawienie tezy ,gdyż mam problem , na początk wpisałam ,że różne sposoby budowania intrygi krymianlej .ale cięzko mam by to jakoś wyjaśnić. Może jakieś inne propozycję? Drugi aspektem z którym mam problem ,to wyjaśnienie złożoności czynu kryminalnego. Czy ktoś mógłby mi z tym pomóc. Jeśli macie cokolwiek co mogłoby mi pomóc ,to liczę na Was. Dzięki!
napisz chociaż, jakie lektury wybrałaś?
bo bibliografię juz dawno powinnaś oddać..

Swoją drogą - gratulacje za przebudzenie się w czasie..
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:42   #3
mloda9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Prezentacja maturalna

Po pierwsze to ten egzamin nie jest do niczego potrzebny ,więc skupiałam się na maturach ,które są brane pod uwagę na studia. A to jest tylko tak by zdać.
Oprócz Zbrodni i kary ,to nie wiem czy Wam coś powiedzą działa takie jak :Klinika Śmierci Cobena oraz Makler Ridpatha. Mam jeden film i jest to Seven w reżyserii Finchera.
mloda9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 13:44   #4
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Prezentacja maturalna

Oj tam oj tam, ja to w ogóle zamierzam iść na żywioł zależy jaki temat, moim zdaniem.

Co do tematu, to absolutnie go nie rozumiem. Budowanie intrygi?? I to jeszcze kryminalnej no Dostojewski fajnie to wymyślił, ale co napisać, że zbudował na podstawie notatek kryminalnych w prasie, czy pod wpływem Balzaca, czy opowiedzieć, jak stopniowo wprowadzał czytelnika w tajniki zbrodni i śledztwa w książce? chyba bym jajo zniosła.
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.