Lakiery O.P.I cz. II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-17, 18:05   #2221
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Dziewczyny, widziałyście opi w innych Rossmannach niż w tym łódzkim? Jest sens wyruszyć na poszukiwania?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 19:19   #2222
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Proszę Was o radę
Kupiłam mini Jacques'a, pomalowałam wczoraj pierwszy raz, kolor okazał się cudny, dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam Niestety, potrzebne były trzy warstwy (a i tak jak się przyjrzeć uważnie, mam lekkie prześwity przy skórkach), rano okazało się, że mam zarysowania, a do teraz już mi się zrobiło kilka małych odpysków na końcach (nie dałam topa, a paznokci nie oszczędzałam, przyznaję się).
I tu moje pytanie - jak Wam się spisuje ten kolor? Czy mój egzemplarz jakiś felerny, czy ogólnie on tak ma? Czy z topem (i jakim) jest trwalszy i jak długo mani wygląda wyjściowo? Czy to przez ten wąski pędzelek tak źle mi się malowało (niedokładne krycie), czy on jest już taki rzadki? Czy konsystencja i jakość miniaturek różni się jakoś od pełnowymiarowych produktów (domyślam się jednak, że leją to samo)?
Zwątpiłam trochę, bo kolor super, jakość natomiast marna
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 09:31   #2223
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
I tu moje pytanie - jak Wam się spisuje ten kolor? Czy mój egzemplarz jakiś felerny, czy ogólnie on tak ma? Czy z topem (i jakim) jest trwalszy i jak długo mani wygląda wyjściowo? Czy to przez ten wąski pędzelek tak źle mi się malowało (niedokładne krycie), czy on jest już taki rzadki? Czy konsystencja i jakość miniaturek różni się jakoś od pełnowymiarowych produktów (domyślam się jednak, że leją to samo)?
Zwątpiłam trochę, bo kolor super, jakość natomiast marna
Ja mam normalną buteleczkę i jak dobrze pójdzie to wystarcza mi jedna grubsza warstwa, na to kładę seche vite i spokojnie 3-4dni się trzyma.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 08:56   #2224
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Proszę Was o radę
Kupiłam mini Jacques'a, pomalowałam wczoraj pierwszy raz, kolor okazał się cudny, dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam Niestety, potrzebne były trzy warstwy (a i tak jak się przyjrzeć uważnie, mam lekkie prześwity przy skórkach), rano okazało się, że mam zarysowania, a do teraz już mi się zrobiło kilka małych odpysków na końcach (nie dałam topa, a paznokci nie oszczędzałam, przyznaję się).
I tu moje pytanie - jak Wam się spisuje ten kolor? Czy mój egzemplarz jakiś felerny, czy ogólnie on tak ma? Czy z topem (i jakim) jest trwalszy i jak długo mani wygląda wyjściowo? Czy to przez ten wąski pędzelek tak źle mi się malowało (niedokładne krycie), czy on jest już taki rzadki? Czy konsystencja i jakość miniaturek różni się jakoś od pełnowymiarowych produktów (domyślam się jednak, że leją to samo)?
Zwątpiłam trochę, bo kolor super, jakość natomiast marna
Mam YDKJ i faktycznie krycie ma takie, jak opisujesz. Niestety, żeby ten kolor wyglądał dobrze potrzebne są trzy warstwy. Polecam top Essie Good To Go albo Seche Vite - warto zainwestować, budzisz się bez odgnieceń a lakier trzyma się kilka dni bez odprysków.
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 15:56   #2225
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Hihi, Koletynka, dziękuję za odpowiedź Jednak po użyciu miniaturki kupię pełnowymiarowy flakon. A po przypływie gotówki miałam zamiar kupić Seche Vite, a tu widzę kolejny znak, by to zrobić
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 08:40   #2226
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Agnysko, mnie wystarczają spokojnie 2 warstwy, a lakier z podkładem i topem najdłużej miałam 7 dni (!). Jeden z najtrwalszych odcieni moim zdaniem.
No, chyba że od czasu mojego zakupu coś namieszali w formule...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 21:28   #2227
carollinnka
Wtajemniczenie
 
Avatar carollinnka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 139
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Hej dziewczyny! Proszę Was o radę w sprawie VB. Zamówiłam lakiery za 140zł. Ucieszyłam się strasznie, że następnego dnia je wysłano, ale na tym mój zachwyt się skończył. Mija 9 dzień roboczy, a po moich lakierach ani widu ani słychu...

Ile Wy czekałyście na swoją paczuszkę?

Paczka miała przyjść do mnie In Postem, ale to już chyba przegięcie prawda?
Doradźcie co powinnam zrobić? Pisałam w tej sprawie już do nich, ale odpowiedzieli mi bardzo zdawkowo mówiąc, że paczkę wysłali (co wiedziałam już wcześniej).
__________________
Kosmetyki

Ciuchy
carollinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 21:32   #2228
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez carollinnka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Proszę Was o radę w sprawie VB. Zamówiłam lakiery za 140zł. Ucieszyłam się strasznie, że następnego dnia je wysłano, ale na tym mój zachwyt się skończył. Mija 9 dzień roboczy, a po moich lakierach ani widu ani słychu...

Ile Wy czekałyście na swoją paczuszkę?

Paczka miała przyjść do mnie In Postem, ale to już chyba przegięcie prawda?
Doradźcie co powinnam zrobić? Pisałam w tej sprawie już do nich, ale odpowiedzieli mi bardzo zdawkowo mówiąc, że paczkę wysłali (co wiedziałam już wcześniej).
do mnie przychodziła zawsze bardzo szybko
moze przejedź się do In Posta - oni jednak mają czasem bałagan (zapomnieli aviza wrzucić albo coś w tym stylu) i spytaj czy nie mają Twojej przedsyłki, bo zaraz się okaże, ze wróciła do VB
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 21:32   #2229
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez carollinnka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Proszę Was o radę w sprawie VB. Zamówiłam lakiery za 140zł. Ucieszyłam się strasznie, że następnego dnia je wysłano, ale na tym mój zachwyt się skończył. Mija 9 dzień roboczy, a po moich lakierach ani widu ani słychu...

Ile Wy czekałyście na swoją paczuszkę?

Paczka miała przyjść do mnie In Postem, ale to już chyba przegięcie prawda?
Doradźcie co powinnam zrobić? Pisałam w tej sprawie już do nich, ale odpowiedzieli mi bardzo zdawkowo mówiąc, że paczkę wysłali (co wiedziałam już wcześniej).
ja zamawialam od nich wiele razy i zazwyczaj paczka przychodzila na pojutrze od zaplaty (z aliora do aliora), ale raz szla sporo dluzej bo jak sie okazalo szla z usa do nich, a potem od nich do mnie, a poinformowali mnie o wyslaniu z usa tak samo jak informowali o wyslaniu ze szczecina do mnie. (o ile dobrze pamietam). Moze sprobuj tam zadzwonic?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 21:47   #2230
carollinnka
Wtajemniczenie
 
Avatar carollinnka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 139
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

No właśnie idze ze Stanów, co też mnie zdenerwowało, bo nie zostałam o tym poinformowana. Dopiero przy sprawdzaniu numeru przesyłki okazało się, że leci z USA Numer przesyłki urywa się w Szczecinie, a potem nie mam już żadnych danych. Czy In Posta w ogóle ma numery przesyłek? Nigdy za ich pośrednictwem nie zamawiałam...
__________________
Kosmetyki

Ciuchy
carollinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 22:07   #2231
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Oni wysyłają ze Stanów do Szczecina do siedziby, w Szczecinie odbierają dużą paczkę i rozsyłają do klientów Tak było jeszcze rok temu, więc pewnie wciąż to praktykują. Szkoda, że nie uprzedzili Ciebie, wiem co to znaczy czekać na lakiery
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 07:35   #2232
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Z tego co wiem z nowymi lakierami już zawsze tak będzie, bo likwidują magazyn w szczecinie. Więc najpierw czekasz klika dni na wysylke z usa (u mnie 4), potem czekasz az dojdzie do szczecina (pewnie z 10), czekasz az wyslą (pewnie ze 2), czekasz az dojdzie (pewnie ze 2). Razem: 18 dni.

Następnym razem zamawiam z ebay, taniej (i to dużo) i szybciej o jakieś 9 dni.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:02   #2233
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

oni na głowę upadli?
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:26   #2234
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

żeby była jasnosc: wybrałam przesyłkę inpostem a nie usa post. umiem czytać i wybierać ze zrozumieniem.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:33   #2235
carollinnka
Wtajemniczenie
 
Avatar carollinnka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 139
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Ja właśnie celowo zamówiłam z "polskiego" sklepu, mimo że drożej, żeby było szybciej. Dzisiaj mija 10 dzień roboczy, paczki nie ma. Wieczorem do nich napiszę i chyba zarządam zwrotu pieniędzy, bo pisali mi w mailu potwierdzającym wysyłkę, że ma dojść do 8 dni... Czy którejś z Was udzielili zwrotu?
__________________
Kosmetyki

Ciuchy
carollinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:45   #2236
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

na zwrot z takiego powodu nie licz.
u mnie dokładnie tak samo, zamówiłam u nich licząc na szybką przesyłkę. normalnie było na 2 dzień. a tu przyjdzie czekać 3 tygodnie.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 16:24   #2237
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

planuje w najblizszym czasie jakies nowe lakierki zamowic, szczerze mowiac w wiekszosci moich niedlugo bedzie widac dno :eek!: wiec zobaczymy jak to bedzie wygladalo
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 23:08   #2238
yolcia1
Rozeznanie
 
Avatar yolcia1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 716
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Jakby ktoś szukał lakieru z serii Nicki Minaj pękacza to mam na aukcji klik

Ja teraz będę polować na glitter z obecnej kolekcji
yolcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 11:41   #2239
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Czekam z niecierpliwością na kolekcję Bondową
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 11:48   #2240
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez carollinnka Pokaż wiadomość
Paczka miała przyjść do mnie In Postem, ale to już chyba przegięcie prawda?
Doradźcie co powinnam zrobić? Pisałam w tej sprawie już do nich, ale odpowiedzieli mi bardzo zdawkowo mówiąc, że paczkę wysłali (co wiedziałam już wcześniej).
Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
Z tego co wiem z nowymi lakierami już zawsze tak będzie, bo likwidują magazyn w szczecinie. Więc najpierw czekasz klika dni na wysylke z usa (u mnie 4), potem czekasz az dojdzie do szczecina (pewnie z 10), czekasz az wyslą (pewnie ze 2), czekasz az dojdzie (pewnie ze 2). Razem: 18 dni.

Następnym razem zamawiam z ebay, taniej (i to dużo) i szybciej o jakieś 9 dni.
No ja właśnie dzisiaj znowu klnę na nich podwójnie, bo przeczytałam status zamówienia na stronie i raz - zmieniła się wartość całego zamówienia łącznie z przesyłką na o 6zł niższe, po moim zapłaceniu wyższej kwoty - ciekawe, nie powiem.. dwa - w komentarzach na stronie pod zamówieniem mam napisane, żebym nie wybierała więcej przesyłki InPostem, bo nie obsługuje mojego kodu pocztowego - a ja to wróżka jestem, że mam takie rzeczy wiedzieć? No i co się z tym wiąże, będę miała dostępną tylko tę droższą przesyłkę oczywiście. No i ostatnie - moja paczka też idzie z US, bo mam podany środek transportu usps. Czyli będę czekała na lakiery 3 tygodnie...

Odechciewa mi się opi i seche vite normalnie po raz kolejny.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:53   #2241
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

U mnie zamówienie było 14 sierpnia i jeszcze do mnie nie doszło.

Zwracam honor - właśnie przyszlo dziś.

Edytowane przez zygzak
Czas edycji: 2012-08-31 o 14:40
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 11:23   #2242
carollinnka
Wtajemniczenie
 
Avatar carollinnka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 139
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No ja właśnie dzisiaj znowu klnę na nich podwójnie, bo przeczytałam status zamówienia na stronie i raz - zmieniła się wartość całego zamówienia łącznie z przesyłką na o 6zł niższe, po moim zapłaceniu wyższej kwoty - ciekawe, nie powiem.. dwa - w komentarzach na stronie pod zamówieniem mam napisane, żebym nie wybierała więcej przesyłki InPostem, bo nie obsługuje mojego kodu pocztowego - a ja to wróżka jestem, że mam takie rzeczy wiedzieć? No i co się z tym wiąże, będę miała dostępną tylko tę droższą przesyłkę oczywiście. No i ostatnie - moja paczka też idzie z US, bo mam podany środek transportu usps. Czyli będę czekała na lakiery 3 tygodnie...

Odechciewa mi się opi i seche vite normalnie po raz kolejny.
Ja czekałam 3 tygodnie i 3 dni... Oczywiście podmienili mi kolor bo nie było na stanie togo co zmaówiłam, a ten jest fatalny Nie skonsultowali ze mną niczego. Moja wymiana mailowa z jakimś średnio rozgarniętym panem urwała się w momencie kiedy po raz czwarty rządalam zwrotu pieniędzy. Sama sobie się dziwię, że przyjęłam tą przesyłkę kiedy już do mnie doszła
Wniosek jest jeden: NIGDY WIĘCEJ VB!
__________________
Kosmetyki

Ciuchy
carollinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 08:25   #2243
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Ja sobie dzisiaj wzięłam wpisałam nr przesyłki na stronie usps i mi pokazało, że przesyłka została doręczna gdzieś w New Jersey Boskie to jest...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 09:51   #2244
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Dostałam moją przesyłkę z czego jeden lakier był rozlany w folii, po opakowaniu okazało się, że rozlany lakier już dawno zasechł, a po odkręceniu nakrętki okazało się, że w środku nie ma pędzelka.

Najzabawniejsze jest to, że mam wrażenie, że było to przepakowywane w Szczecinie i świadomie wysłane w takim stanie, bo lakier nie uległ zniszczeniu w transporcie, nic nie jest pęknięte ani stłuczone, po prostu lakier wyciekł z butelki w folię bąbelkową, w którą go zapakowano i nie posiada pędzelka...

Pocykałam foty i będę się z nimi kłóciła, choć wątpię, aby efekt był pozytywny, bo już miałam z nimi walkę na noże za naliczanie oszukańczych opłat za płacenie kartą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120917-00095.jpg (98,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120917-00096.jpg (100,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120917-00097.jpg (80,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120917-00098.jpg (88,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120917-00099.jpg (104,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120917-00100.jpg (110,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120917-00101.jpg (107,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120917-00108.jpg (115,7 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20120917-00110.jpg (101,2 KB, 29 załadowań)
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2012-09-17 o 10:10
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 10:32   #2245
carollinnka
Wtajemniczenie
 
Avatar carollinnka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 139
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Jeezu... Jeżeli Ci tego nie rozpatrzą, czym prędzej biegnij do Rzecznika Praw Konsumenta. Ja im podarowałam zwlekanie i oszukiwanie, ale mój problem w porównaniu z Twoim to nic... Współczuję Ci i walcz z nimi!
__________________
Kosmetyki

Ciuchy
carollinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 11:03   #2246
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

o jeju
Współczuje bardzo, ale liczę że coś z nimi wywalczysz
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 11:19   #2247
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez carollinnka Pokaż wiadomość
Jeezu... Jeżeli Ci tego nie rozpatrzą, czym prędzej biegnij do Rzecznika Praw Konsumenta. Ja im podarowałam zwlekanie i oszukiwanie, ale mój problem w porównaniu z Twoim to nic... Współczuję Ci i walcz z nimi!
Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
o jeju
Współczuje bardzo, ale liczę że coś z nimi wywalczysz
Wywalczę czy nie wywalczę, napisałam maila, załączyłam wszystkie foty i czekam. Jak będą robić problem to pójdę do rzecznika i będę oficjalne pisma wystosowywać, niestety to zbyt mała kwota, żeby było warto się z nimi bujać po sądach, ale uważam, że trzeba im zrobić trochę rumoru, coby potrząsnąć tymi, którzy rządzą firmą, bo naprawdę podejście do klienta woła i pomstę do nieba...

Kojarzę, że swojego czasu nasza Aga Bil się z nimi bujała przez potłuczony lakier i też nie było miło i przyjemnie, tylko przepychanki słowne z Panem Andrew, więc raczej nie zapowiada się na szybkie i przyjemne zakończenie sprawy. Niestety.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2012-09-17 o 11:20
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 12:48   #2248
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

rzecznik nic ci nie pomoże bo to jest spółka prawa amerykańskiego a nie polskiego. to tak jakbyś chciała iść do rzecznika z zakupami na ebay usa.

natomiast przy zakupach na ebay masz ochronę paypala, w takiej sytuacji jak ta bez problemu kasę odda paypal, jeżeli sklep robi problemy.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 12:51   #2249
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Właśnie o tym myślałam analizując ich dane kontaktowe, wszystko jest na Stany, w Polsce mam tylko ten adres kontaktowy w Szczecinie, który jest podany jako nadawca paczki.

Więc pewnie mnie oleją i wcale na maila nie odpiszą, a ja nie będę mogła z tym nic zrobić.

A tak cholernie mi na tym lakierze zależało. Jakbym się zastanowiła wcześniej to kupiłabym wszystko gdzie indziej, a jednego lakieru mi się po prostu nie opłaca brać
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 12:53   #2250
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

czekaj no, ale oni teraz obowiązkowo kasują za ubezpieczenie przesyłki, z tego ci powinni teoretycznie oddac.

a co to było, oktoberfest?
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 07:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.