Piotruś Pan - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-06, 07:41   #31
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie! Ja bym się z nim rozstała już po tym pierwszym seksie po prostu
No wiadomo Ale skoro masz wspólny wyjazd i nie bardzo jest jak się ruszyć do domu w środku nocy, to jak inaczej załatwić temat, jeśli nie wywalając gościa na kanapę? Można jeszcze nagiego wykopać za drzwi, też ciekawa opcja
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 07:42   #32
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Można jeszcze nagiego wykopać za drzwi
Hmm ta mi się bardziej podoba Fajne zdjęcia by były z imprezy
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 07:45   #33
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Piotruś Pan

Otwieram flachę. To zerwanie trzeba uczcić


(czy my nie miałyśmy wspólnego eks? brzmi znajomo)
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 07:47   #34
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Piotruś Pan

Hie hie

A tak już poważniej, to pamiętam swój pierwszy raz, też wielka krzywda...a ja byłam tak zakochana, że zaczęłam się zastanawiać czy to ja czegoś nie zrobiłam źle. Człowiek głupi był, naiwne toto, niewinne...dopiero czas i kolejne doświadczenia nauczyły szybkiego reagowania w takich sytuacjach.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 07:49   #35
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I to wszystko przez kilka miesięcy...

P.S. Ty nie opisałaś Piotrusia Pana, tylko chama, prostaka i wszystkie inne epitety tego typu.
Zachowuje się tak od trzech tygodni. Wcześniej udawał kogoś, kim nie jest - kulturalny, ułożony, potrafił przepraszać, robiły wrażenie na nim moje słowa, potrafił dyskutować... A ostatnio rozmawiając z nim o poglądach choćby że np. wesele dla mnie nie jest sposobem na zarobienie kasy, a jest to czas, kiedy chcę dzielić się radością z najbliższymi osobami i jeśli mnie nie stać, to nie biorę kredytu, tylko nie wyprawiam wesela dla ciotek, których nie znam, podsumował, że widocznie w życiu mam za dobrze, że mi rodzice utorują drogę na start w życie, nie wszyscy tak mają i że głupia jestem, bo jego idealna bratowa i jej mąż, a jego brat, to mogą za prezenty sobie zacząć wspólne życie, mają pieniądze na start i to o to w tym wszystkim chodzi.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No proszę Cię, jesteście na wyjeździe, koleś zachował się jak zachował i co? Spać z nim w jednym łóżku?
Dokładnie.
Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie! Ja bym się z nim rozstała już po tym pierwszym seksie po prostu
Tyle, że ten pierwszy seks był na tym wyjeździe właśnie... kiedy nie myślałam, że może mnie tak potraktować. Ale w sumie. Mogłam się spodziewać.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No wiadomo Ale skoro masz wspólny wyjazd i nie bardzo jest jak się ruszyć do domu w środku nocy, to jak inaczej załatwić temat, jeśli nie wywalając gościa na kanapę? Można jeszcze nagiego wykopać za drzwi, też ciekawa opcja
O, szkoda, że na to nie wpadłam.

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Paszczurek666 Pokaż wiadomość
Otwieram flachę. To zerwanie trzeba uczcić

(czy my nie miałyśmy wspólnego eks? brzmi znajomo)
Ha ha, to może szampana? Stawiam. A tak szczerze to naprawdę pocieszające są takie słowa, bo pokazują, że nie zrobiłam źle, a wręcz przeciwnie... że na dobre mi to wyjdzie i to nie tylko moja subiektywna opinia. Dzięki.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A tak już poważniej, to pamiętam swój pierwszy raz, też wielka krzywda...a ja byłam tak zakochana, że zaczęłam się zastanawiać czy to ja czegoś nie zrobiłam źle. Człowiek głupi był, naiwne toto, niewinne...dopiero czas i kolejne doświadczenia nauczyły szybkiego reagowania w takich sytuacjach.
Tak jak ja teraz... Że może gdybym była konsekwentna, to bym go sobie wychowała jak należy... tylko... dlaczego ja w sumie miałabym wychowywać dorosłego faceta???

Edytowane przez willy_nilly
Czas edycji: 2012-09-06 o 07:53
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 07:52   #36
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
1) Zachowuje się tak od trzech tygodni. Wcześniej udawał kogoś, kim nie jest - kulturalny, ułożony, potrafił przepraszać, robiły wrażenie na nim moje słowa, potrafił dyskutować...
I przez te kilka miesięcy nie było ŻADNYCH przesłanek, że to jest średni materiał na towarzysza życia?

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
A ostatnio rozmawiając z nim o poglądach choćby że np. wesele dla mnie nie jest sposobem na zarobienie kasy, a jest to czas, kiedy chcę dzielić się radością z najbliższymi osobami i jeśli mnie nie stać, to nie biorę kredytu, tylko nie wyprawiam wesela dla ciotek, których nie znam, podsumował, że widocznie w życiu mam za dobrze, że mi rodzice utorują drogę na start w życie, nie wszyscy tak mają i że głupia jestem.
LOL, ślub sposobem na bogaty start w dorosłość

A ja nie planuję wesela, nie chcę prezentów ani kopert, za to zrobię imprezę - no gupia jak but

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
tylko... dlaczego ja w sumie miałabym wychowywać dorosłego faceta???
Ano właśnie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 07:52   #37
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
Tyle, że ten pierwszy seks był na tym wyjeździe właśnie... kiedy nie myślałam, że może mnie tak potraktować. Ale w sumie. Mogłam się spodziewać.

(...)Że może gdybym była konsekwentna, to bym go sobie wychowała jak należy... tylko... dlaczego ja w sumie miałabym wychowywać dorosłego faceta???
O kurczę :/ To niefajnie... współczuję...

Nie, nie, nie! Dorosłych facetów nie da się wychowywać. Da się co najwyżej ustawić granice - ale trzeba być potem konsekwentną i się ich trzymać, żeby w razie ich przekroczenia zapaliła się nam czerwona lampka w głowie.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 07:59   #38
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I przez te kilka miesięcy nie było ŻADNYCH przesłanek, że to jest średni materiał na towarzysza życia?
Gloryfikowanie bratowej, co udało mi się ukrócić awanturą (ale tylko do wyjazdu, bo ona taka kochana i pomogła mu się pakować i w ogóle cud i miód) i od ~1,5 miesiąca praktyczny brak kontaktu w dzień, a co za tym idzie także nie szanowanie mojego czasu, np. jeden sms przez cały dzień i nagle telefon "Co robisz? Bo wpadłbym na herbatę". Też zakładałam o tym wątek, ale w większości usłyszałam, że przesadzam, bo kontakt wirtualny nie jest najważniejszy i tyle. Teraz natomiast wiem, że NIE przesadzałam, bo od tego zaczęły się problemy.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A ja nie planuję wesela, nie chcę prezentów ani kopert, za to zrobię imprezę - no gupia jak but
ZMĄDRZYJ!
Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
O kurczę :/ To niefajnie... współczuję...
Też sobie współczuję... nawet ze względu na ten pierwszy raz chciałam dac mu tę szansę ostatnią... ale w końcu dotarło do mnie, że dałam facetowi wszystko, co mogłam mu dać, a on tego nie docenia, więc dlaczego mam marnować więcej siły, energii i czasu, czekając na cud?

Edytowane przez willy_nilly
Czas edycji: 2013-07-18 o 17:14
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 08:14   #39
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Piotruś Pan

A z tym piciem, chodzeniem na piwo do kolegi na dol itd to przypomina mi mojego bylego meza. Obecnie na trzecim odwyku. Tez musial sie napic i w dupie mial nasze plany, ustalenia, obietnice, dziecko. Taka refleksja jakby Cie cos kiedys do niego ciagnelo. Zaluje ze w odpowiedniej chwili nie mialam tyle rozumu co Ty. Pijaczyna potrafi byc cudowny, zwlaszcza jak jest pod wplywem.
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 08:25   #40
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
Też zakładałam o tym wątek, ale w większości usłyszałam, że przesadzam, bo kontakt wirtualny nie jest najważniejszy i tyle. Teraz natomiast wiem, że NIE przesadzałam, bo od tego zaczęły się problemy.
O JEZU!!!!!! Pamiętam tamten wątek!!!! To ten sam? Wiedziałam, że nie przesadzałaś opisując tamte zachowania... Ehh, przykre tym bardziej. Bo facet od początku był do odstrzału.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 08:32   #41
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez koletynka Pokaż wiadomość
A z tym piciem, chodzeniem na piwo do kolegi na dol itd to przypomina mi mojego bylego meza. Obecnie na trzecim odwyku. Tez musial sie napic i w dupie mial nasze plany, ustalenia, obietnice, dziecko. Taka refleksja jakby Cie cos kiedys do niego ciagnelo. Zaluje ze w odpowiedniej chwili nie mialam tyle rozumu co Ty. Pijaczyna potrafi byc cudowny, zwlaszcza jak jest pod wplywem.
Przyda się...
Taaak... dokładnie.

Ważne, że mąż już eks.... i mój facet też!
Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
O JEZU!!!!!! Pamiętam tamten wątek!!!! To ten sam? Wiedziałam, że nie przesadzałaś opisując tamte zachowania... Ehh, przykre tym bardziej. Bo facet od początku był do odstrzału.
Dokłdnie ten sam facet. A ja stwierdziłam, że skoro zdania są podzielone i większość osób uważa, że przesadzam, to warto może jakoś dać jeszcze szansę i nie skreślać przez widzimisię... teraz wiem, że nie warto było. Mogłam już wtedy posłuchać swojej intucji i głosu rozsądku, popieranego przez co niektóre wizażanki, w tym Ciebie. Niestety wyszło jak wyszło...
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 08:42   #42
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Piotruś Pan

Rozumiem, że czasami się człowiek zastanawia nad tym, co piszą inni ludzie. Ale powtórzę to, co wtedy ktoś pisał i ja też - ważne jest to, żebyś TY z KIMŚ była szczęśliwa. Inny człowiek w związku z tą samą osobą może się zachować diametralnie inaczej i każdy ma do tego prawo. Jedni akceptują takie rzeczy, inni z kolei nie akceptują tego wcale. I nie o to chodzi, żeby komuś zarzucać złe zachowanie tylko o to, czy Ty jesteś w związku szczęśliwa. Nie same zachowania są problemem ale to, czy odnajdujesz się w nich z partnerem, czy się zgadzacie ze sobą.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 10:06   #43
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
Ech... odpadłam wczoraj z okropnym bólem głowy i mdłościami. W sumie mdłości mam nadal. A do tego nie mogę spać... Chyba nigdy po rozstaniu nie byłam w tak kiepskim fizycznym stanie. Masakra. Być może to przez to, że był moim pierwszym partnerem seksualnym, co dla mnie nie jest bez znaczenia... a wręcz przeciwnie.

Chyba będę pierwszy raz w życiu nieskromna, ale tak obiektywnie rzecz biorąc - facet bez ambicji, bez lepszych perspektyw, bez wykształcenia (co akurat dla mnie nie miało znaczenia, bo miarą inteligencji nie jest papierek...), poznaje dziewczynę - cholera! - inteligentną, zabawną, dobrą, czułą, którą zachwyca się rodzina, bo miła, kulturalna, z ambicjami... i nie potrafi tego docenić na dłuższą metę?! Czy to może ja jestem tak beznadziejna i mam za wysokie mniemanie o sobie? Cholera...

Dziękuję za słowa otuchy. Może to głupie szukać wsparcia na internetowym forum, ale już nie raz tutaj je znalazłam, więc ważne, że jest skuteczne... I gratuluję faceta! Ja za to może opowiem jeszcze jedną historyjkę.

Facet po w/w seksie spił się jak cholera. Na drugi dzień (a był to dzień wyjazdu) dopadł go cholerny kac - ból głowy, mdłości, wymioty... Stwierdziłam zatem, że niepotrzebna mu jest teraz awantura, bo tylko sobie nerwy popsuję, a on i tak w tym stanie będzie miał gdzieś moje słowa... Także przykryłam go kołdrą i dałam spać, stwierdzając, że pogadam z nim o tym, jak wydobrzeje. Sama natomiast spakowałam wszystkie jego rzeczy do walizek, zrobiłam herbatę, zupę, dałam witaminki. Po tym jak wstał, słyszałam tylko: "A pasek spakowałaś?", "A maszynkę?", "A portfel?", także mówię do niego "A może byś po prostu powiedział Dziękuję?" Na co on do mnie, że może i by mi podziękował, gdybym się tego tak nie domagała.
Później na mieście kupiłam jakieś porządniejsze lekarstwa, do których kupiłam w jakiejś restauracji herbatę. Najpierw dostałam opieprz, że te krople to się powinno podawać na cukier, a nie na herbatę i jak ja w ogóle mogłam tego nie wiedzieć. Do tego cały dzień olewka po prostu - żeby mnie chociaż facet, z którym spędziłam noc, ba! dziewictwo straciłam, wziął, przytulił, pogłaskał po ręce, cokolwiek. NIC! Jeszcze - już pod moim domem - zrobił mi awanturę, że nie chcę mu dać jednej rzeczy i że jak śmiem robić mu na złość, więc rzucił "Cześć" w przelocie i... poszedł. Zadzwonił za pół godziny, że u niego w walizce nie ma przedmiotu X, więc mówię, że przypadkiem jest w mojej... To jeszcze dostałam opieprz, że nawet pakować się nie umiem. A na drugi dzień jakby nigdy nic chciał przyjechać do mnie film oglądać. I wtedy powiedziałam "NIE!" I to był początek końca. ;] BTW teraz już wiem, że powinnam była wypieprzyć jego walizkę i rzeczy za okno, żeby na tym kacu musiał je jeszcze z trawnika zbierać. Albo z 'drzewka na ubrania', na którym by część zawisła. ;]

Przepraszam, znów musiałam się wygadać... ech....

Dziękuję Wam wszystkim!

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Dzięki. Nie dam się w nic wpędzić, bo on nawet zawalczyć o kobietę nie potrafił, a teraz zachowuje się jak urażona księżniczka. Chciałam się z nim przedwczoraj spotkać, pogadać, to nie mógł, bo ważniejsze od rozlatującego się związku, było dla niego pojechanie do jakiegoś wujka X, bo mu się wnuczka urodziła i musiał to opić. ;]
Też miałam głupie zachowania, jak widać powyżej... Niemniej jednak w wielu kwestiach nie ustąpiłam i byłam zła na tych naszych znajomych, że przykładowo zostawiłam naczynia w zlewie, żeby jaśnie pan je umył, a oni mieli w dupie to, że walczę o to, żeby szanował moje zdanie, nie rozumieli w ogóle idei mojego zachowania i... myli za niego. Mimo iż prosiłam i tłumaczyłam... W każdym razie w jednym z ostatnich dni bez awantury już nawet zrobił herbatę dla wszystkich (!), co było cudem i niesamowitym moim osiągnięciem.


Nie znam Cie dziewczyno, ale i tak po paru postach wydajesz się być za fajna sympatyczna, dobra i mądra, żeby się takiemu dawać wykorzystywać. To jakis pajac, dupek i w ogóle szkoda na niego czasu.

Pomijam,że ta sytuacja z podziekowaniem to jest identyczna jak ja miałam gdy nie doczekałam się dziekuje za wspolny wyjazd (oplacenie kilku tysiecy w tym dobrego 1-1,5 za niego o ile nie wiecej) i tez byly wymowki, w stylu ze "juz mi miał mówić, ale nie powie":mur :

mnostwo takich sytuacji bylo przez ktore potem plakalam.... wiec tak jak pisza Ci dziewczyny Ty sie ciesz, ze uwalniasz sie od takiego ....ćwoka. bo mezczyzna nie da sie go nazwac, rozumiem ze jest ci przykro, ale to minie...
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 10:10   #44
paulin_bee
Raczkowanie
 
Avatar paulin_bee
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 204
Dot.: Piotruś Pan

Bardzo dobrze zrobiłaś, nawet nie myśl o powrocie do niego! Gdyby więcej kobiet tak postępowało to byłoby mniej takich facetów. Zero tolerancji!
paulin_bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 10:26   #45
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Piotruś Pan

Jak patrzę na to,to pewnie też bym się rozstała po pierwszym sexie...
ale ja w tym względzie autorkę rozumiem [ w sensie,że tego nie zrobiła]
Nie wiem czy to Twoj pierwszy chłopak na poważnie lub ogólnie,mogłam nie doczytać ale z Twojego opisu na to wygląda... więc jeśtak było to się nie dziwie...
Dziewczyna zakochana,bez większych doświadczeń nie wie jeszcze kiedy facetowi trzeba pokazać drzwi.Poza tym oddała mu dziewictwo,więc nie będzie zaraz po tym mu drzwi pokazywałą nawet jak był chamem.Każda z nas w końcu wierzy,że facet doceni to,ze jest pierwszym i ma nadzieje,że ten okaże się odpowiednią osobą. Cieżko przyznać przed sobą,że oddałam sie chamowi... początkowo nawet jak jej nie bedzie cos pasowalo to nic nie powie,bo wierzy ze facet wie jak powinien się zachowywać i ją traktowac.Dopiero z czasem gdy ból robi się coraz większy ma ochotę mu jaja odciąć i wsadzić mu w d*pe
Człowiek zawsze walczy o związek nim się podda.

Natomiast cieszę się,że nie doszła do tych wniosków po kilku latach kiedy już jest przywiązanie,itd. tylko teraz.
Nie wiele dziewczyn jak jest zakochanych słucha tego co podpowiada intuicja i rozum
Dlatego gratuluje autorce,że to zrobiła

I rada - koleś nie zasługuje na żadną rozmowę.

Wywal wszystko co Ci się z nim kojarzy,usuń wszystkie rozmowy,kontakty - zeby nie korciło Cie z nm gadać i zdjęcia.Wspomnienia w końcu się zacierają,uczucie gaśnie bo nie ma już nic co może je rozpalać.
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 11:07   #46
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
P.S. Ty nie opisałaś Piotrusia Pana, tylko chama, prostaka i wszystkie inne epitety tego typu.
O wlasnie to - czekalam az ktos to zauwazy! Dobre spostrzezenie. Juz po przeczytaniu tytulu watku i opisu chlopaka, rzucila mi sie taka sama mysl do glowy.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
Chyba będę pierwszy raz w życiu nieskromna, ale tak obiektywnie rzecz biorąc - facet bez ambicji, bez lepszych perspektyw, bez wykształcenia (co akurat dla mnie nie miało znaczenia, bo miarą inteligencji nie jest papierek...), poznaje dziewczynę - cholera! - inteligentną, zabawną, dobrą, czułą, którą zachwyca się rodzina, bo miła, kulturalna, z ambicjami... i nie potrafi tego docenić na dłuższą metę?! Czy to może ja jestem tak beznadziejna i mam za wysokie mniemanie o sobie? Cholera...
Wytlumacz mi w zwiazku z tym, co sprawilo, ze ta inteligentna, zabawna, dobra, czula, ktora zachwyca sie rodzina, bo mila, kulturalna, z ambicjami dziewczyna, zainteresowala sie, weszla w zwiazek i przez jakis czas tolerowala zachowania faceta, ktory jest bez ambicji, bez lepszych perspektyw, bez wyksztalcenia (co akurat dla Ciebie to nie ma znaczenia, bo miara inteligencji nie jest papierek...) i z roznymi tymi chamskimi zachowaniami i zagrywkami ??? Warto sie zastanowic.

Nie mierz wszystkich swoja miara - w pozytywnym tego wyrazenia znaczeniu dla Ciebie. To, ze Ty, bedac mezczyzna, docenilabys taka dziewczyne, to nie znaczy, ze i on jest na tyle fajnym i madrym czlowiekiem by mogl to dostrzec. I nasuwa mi sie tutaj bardzo madre zdanie z ksiazki "Great Gatsby":

"Whenever you feel like criticizing anyone just remember that all the people in this world haven't had the advantages that you've had"

A od siebie dodam, ze jezeli juz na poczatku widzialas w nim tyle przykrych wad z ktorymi bylo Ci zle, to dobrze sie stalo I fajnie, ze znasz poczucie wlasnej wartosci. Powodzenia na przyszlosc i trafniejszych wyborow zycze

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2012-09-06 o 11:24
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 11:22   #47
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
Szkoda psów, potrują się jeszcze...
O, a wiesz, że go zgubiłam? Mogę się łaaaaaaaaaadnie uśmiechnąć?

A tak postanowiłam dorzucić kilka zachowań, żeby z siebie wyrzucić, może się pośmiejecie...
- Nasz pierwszy seks. Wyszedł ze mnie. Wyszedł z pokoju. Wypił setkę wódki. Usiadł na fotelu, tak patrzy na mnie i rzecze: Co myśmy zrobili? Wstaje. Staje nade mną. Patrzy i kontynuuje: Zrób mi zupkę chińską! Jak to nie zrobisz?! Nawet zupki Ci się nie chce mi zrobić?
- Właśnie się pokłóciliśmy o to, że zostawił mnie w najlepsze i poszedł sobie na piwko piętro niżej do kolegi mojego brata i mojego brata i nie wracał dłuższa chwilę, podczas kiedy mieliśmy coś do załatwienia. Także jestem wściekła, zawiedziona, ryczę w najlepsze... on przeprasza, mówi, że wie, że źle zrobił itd. Nagle stwierdza, że idzie do toalety... Okazało się, że poszedł dokończyć piwo... Pytam go więc, dlaczego wiedząc, że źle się zachował, zostawił mnie, taki kłębek emocji i zrobił dokładnie to samo po 5 minutach. Odpowiedź: "Bo chciało mi się napić piwa."
U mnie byłby skreślony już po czymś takim . Facet, który po pierwszym seksie ( i Twoim pierwszym razie), zamiast Cię przytulić, chleje i chce Cię zapędzić do garów, to jakiś buc. Już wtedy powinna była Ci się zapalić lamka ostrzegawcza.

Tak czy inaczej dobrze, że przejrzałaś na oczy i masz go już z głowy. Nie daj się wpędzić w bezsensowne poczucie winy, bo akcje urządzane przez tego gościa dyskwalifikowałyby go u każdej szanującej się kobiety.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.

Edytowane przez tacyta
Czas edycji: 2012-09-06 o 11:32
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 11:32   #48
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: Piotruś Pan

Jak sprawa przyschnie to musisz mi sprzedać prawa autorskie do tej historii, może mi w końcu coś opublikują

Kawałek z seksem wygrał wszystko. "Zupkę mi zrób" Zgniłem
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 13:29   #49
HenryHenry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 88
Dot.: Piotruś Pan

Co mnie fascynuje w kobietach
Hmm facet wcześniej zachowuje się bucowato a ona wskakuje mu do łóżka (bez ironii z mojej strony) a za kilka dni już żałuje. Jak opisujesz to widać,
że z tym kolesiem wcześniej było coś nie tak
Z drugiej strony powinnaś
się cieszyć, że nie zrobił Ci dziecka bo użerała byś się z nim pośrednio następne 20 lat

A znam 2 takie przypadki (siostry oraz koleżanki, że w czasie ciąży oprzytomniały jakiego buraka sobie wzięły,
i szarpią się teraz obie po sądach ale niestety na ”tylko żałowanie” już za późno i muszą ponosić konsekwencje)
Głowa do góry i niestety racjonalniej przeglądać kandydatów.
Nie ma co wiecznie do tego wracać i rozpamiętywać bo będzie jeszcze gorzej, wyciągnąć wnioski i zająć się czyś np. na co miałaś od dawna ochotę (zrobienie prawka, kurs jakiś, jeździectwo czy coś innego)
Pozdrawiam.
Ps.
Z moich obserwacji (po partnerkach życiowych ale tez znajomych)
to niesamowicie dużo ludzie z domów wynoszą
(te dobre i złe cechy) i można powiedzieć, że zachowanie partnera będzie (zazwyczaj) kopią zachowań rodziców
HenryHenry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 13:49   #50
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Piotruś Pan

HenryHenry - wszyscy wynoszą od rodziców. może to nie reguła i zdarzają się ludzie, którym wychowanie i geny nie przeszkadzają w byciu porzadnymi... ale to prawda, tylko ze takie rzeczy wychodza dopiero jak kogos poznasz...
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 19:11   #51
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Piotruś Pan

Kobieto, ćiesz się, że ta drobna pomyłka życiowa już za tobą.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 19:53   #52
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Ale powtórzę to, co wtedy ktoś pisał i ja też - ważne jest to, żebyś TY z KIMŚ była szczęśliwa. (...) I nie o to chodzi, żeby komuś zarzucać złe zachowanie tylko o to, czy Ty jesteś w związku szczęśliwa. Nie same zachowania są problemem ale to, czy odnajdujesz się w nich z partnerem, czy się zgadzacie ze sobą.
Bardzo mądre słowa... Chyba sobie napiszę na kartce i przywieszę nad łóżkiem.
Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Wywal wszystko co Ci się z nim kojarzy,usuń wszystkie rozmowy,kontakty - zeby nie korciło Cie z nm gadać i zdjęcia.Wspomnienia w końcu się zacierają,uczucie gaśnie bo nie ma już nic co może je rozpalać.
Zgadzam się z całą Twoją wypowiedzią, nie tylko z zacytowaną częścią. Tak właśnie się czułam i tak myślałam... ale cóż, życie to zweryfikowało.
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;36357230]
Wytlumacz mi w zwiazku z tym, co sprawilo, ze ta inteligentna, zabawna, dobra, czula, ktora zachwyca sie rodzina, bo mila, kulturalna, z ambicjami dziewczyna, zainteresowala sie, weszla w zwiazek i przez jakis czas tolerowala zachowania faceta, ktory jest bez ambicji, bez lepszych perspektyw, bez wyksztalcenia (co akurat dla Ciebie to nie ma znaczenia, bo miara inteligencji nie jest papierek...) i z roznymi tymi chamskimi zachowaniami i zagrywkami ??? Warto sie zastanowic. [/QUOTE]Chyba to, że nie przejrzałam go w porę... Nawet nasi znajomi mi później powiedzieli, że początkowo przy mnie zachowywał się inaczej, więc myśleli, że coś zrozumiał... że był poważniejszy, rozważniejszy, bardziej czuły... Aż pewnego pięknego dnia szlag wszystko trafił...
Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
Już wtedy powinna była Ci się zapalić lamka ostrzegawcza.
Zapaliła się. Od tamtego wydarzenia minęły niecałe dwa tygodnie i od tamtego czasu tak naprawdę widzieliśmy się raz, żeby porządnie pogadać. Ale rozmowa nie przyniosła skutków, także powiedziałam temu panu do-wi-dze-nia.
Cytat:
Napisane przez potwor_z_jeziora Pokaż wiadomość
Jak sprawa przyschnie to musisz mi sprzedać prawa autorskie do tej historii, może mi w końcu coś opublikują

Kawałek z seksem wygrał wszystko. "Zupkę mi zrób" Zgniłem
A co chcesz z tego zrobić? Komedię czy dramat? Chcesz zupkę? No Tobie bym zrobiła!
Cytat:
Napisane przez HenryHenry Pokaż wiadomość
Nie ma co wiecznie do tego wracać i rozpamiętywać bo będzie jeszcze gorzej, wyciągnąć wnioski i zająć się czyś [FONT=Calibri]np. na co miałaś od dawna ochotę (zrobienie prawka, kurs jakiś, jeździectwo czy coś innego)
Prawko mam, na kurs w mojej wsi nie ma szans, koni się boję... Także czekam jeszcze miesiąc aż wrócę na studia.
Cytat:
Napisane przez change Pokaż wiadomość
HenryHenry - wszyscy wynoszą od rodziców. może to nie reguła i zdarzają się ludzie, którym wychowanie i geny nie przeszkadzają w byciu porzadnymi... ale to prawda, tylko ze takie rzeczy wychodza dopiero jak kogos poznasz...
O, to to, właśnie to. A tak jeszcze nawiązując do tego, co napisał HenryHenry i wynoszenia z domu zachowań... znam jego rodziców i rodzeństwo. Każdy jest inny... jeden imprezowicz i bzik na punkcie alkoholu, drugi domator i brak pociągu do alkoholu, trzeci pośredni... a wychowywani niby tak samo i rodzice Ci sami.

Dziękuję Wam wszystkim za wszelkie wypowiedzi. Niestety nie mogłam się ustosunkować do wszystkich, bo wyszłoby masakrycznie dużo tego...
Niemniej jednak właśnie wróciłam z pracy, nie lamentuję, nie płaczę, trzymam się jakoś. Bo jak sobie pomyślę o tej migrenie i mdłościach po płaczu, to... stwierdzam, że lepiej mi bez tego.

Ale jednak uważam, że nic nie przebiło tych jego słów po moim zerwaniu.... ALE TY JESTEŚ!!! Kojarzy mi się z jesteś u pani!!!

Pozdrawiam serdecznie i udanego wieczoru życzę.
Willy

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez change Pokaż wiadomość
Nie znam Cie dziewczyno, ale i tak po paru postach wydajesz się być za fajna sympatyczna, dobra i mądra, żeby się takiemu dawać wykorzystywać. To jakis pajac, dupek i w ogóle szkoda na niego czasu.
(...)
mnostwo takich sytuacji bylo przez ktore potem plakalam.... wiec tak jak pisza Ci dziewczyny Ty sie ciesz, ze uwalniasz sie od takiego ....ćwoka. bo mezczyzna nie da sie go nazwac, rozumiem ze jest ci przykro, ale to minie...
Dzięki, obrosłam w piórka.

Szkoda, że wykasowałam jego numer telefonu, bo zapisałabym go sobie "ćwok"
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 20:58   #53
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
Ale jednak uważam, że nic nie przebiło tych jego słów po moim zerwaniu.... ALE TY JESTEŚ!!! Kojarzy mi się z jesteś u pani!!!


On jest naprawdę udany, do jakiegoś programu go dać i zrobi furrorę
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:06   #54
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
A co chcesz z tego zrobić? Komedię czy dramat? Chcesz zupkę? No Tobie bym zrobiła!
Komedię, a jakże. Na dramat to się w ogóle nie nadaje. To + kilku innych łapserdaków i na bank się przebiję na pierwszą stronę

A zupki są be be, ja chcę stejka
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:18   #55
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Na co on do mnie, że może i by mi podziękował, gdybym się tego tak nie domagała.
pyskaty koleś, na 1 Twoje słowo 2 jego , nie do zniesienia.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:26   #56
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez willy_nilly Pokaż wiadomość
(...)

Szkoda, że wykasowałam jego numer telefonu, bo zapisałabym go sobie "ćwok"
Ja obstawiałabym termin..niedowład
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 22:38   #57
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Piotruś Pan

http://www.youtube.com/watch?v=t3mC4485Ue0 piosenki się wykuć na blachę i w chwilach słabości śpiewać pełną piersią
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 09:50   #58
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188
Dot.: Piotruś Pan

Nie wiem czy to jest teraz na miejscu, ale... uwielbiam ten wątek historie z Twoim TŻ (byłym już niestety;p) są kapitalne, najbardziej rozwaliło mnie: "Zrywam z Tobą" "Ale Ty jesteś!"

proszę o więcej

W zamian ja też mogę dostarczyć niezłą historyjkę z moim ex.
Jakoś bardzo szybko wyskoczył z tym, że mnie kocha, ogólnie zrobiło mi się fajnie, powiedziałam mu, że się cieszę, ale ja dopiero jak to poczuje na 100% to mu powiem, bo to ważne słowa.
Na co on w śmiech i "ale wymyśliłaś"
Po naszym pierwszym pocałunku powiedział, że trochę szkoda bo wymarzył sobie, że stanie się to w jego kochanym samochodzie!

Ogólnie potem się bardzo wyrobił, nie wyszło, ale fajnie, że potrafię się teraz z tego śmiać
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 10:54   #59
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Piotruś Pan

coccinelle - przypomniałaś mi historię z moim eksem byłam dość młoda, mama na coś tam mi nie pozwalała, a on mi wyjechał z tekstem "twoja mama jest gorsza niż Oświęcim!"............... .. Miałam ochotę go palnąć w łeb co najmniej i jeszcze do tego trafić.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 11:37   #60
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188
Dot.: Piotruś Pan

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
coccinelle - przypomniałaś mi historię z moim eksem byłam dość młoda, mama na coś tam mi nie pozwalała, a on mi wyjechał z tekstem "twoja mama jest gorsza niż Oświęcim!"................. Miałam ochotę go palnąć w łeb co najmniej i jeszcze do tego trafić.

nie no, ten tekst mnie zabił! geniusz.
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.