Jaką macie pasję? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-25, 17:09   #31
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Jaką macie pasję?

Jak w nick'u
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 17:12   #32
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: Jaką macie pasję?

Kiedy byłam w podstawówce moja pasją była hodowla pająków i much w słoiku
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 17:17   #33
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Jaką macie pasję?

-dwudziestolecie międzywojenne w Polsce- zwłaszcza elity kulturalne
-historia
-rolki
-nauka makijażu

Kusi mnie także nauka jazdy na deskorolce(łącznie ze wszystkimi bajerami typu skoki itp. ), strzelnica i sporty walki(teakwondo! ). Ale najpierw muszę skołować stały dopływ gotówki
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 17:25   #34
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Jaką macie pasję?

Ciekawy wątek Nie martw się Autorko, mi też było ciężko skupić się na jednej rzeczy i nie poddawać się gdy akurat nie szło. Też czasem szukam inspiracji, by spróbować czegoś nowego..
Póki co interesuję się nauką języków (niderlandzki, chiński, hiszpański...) z tym też są związane moje studia. A poza tym sporty zimowe a gdy mam czas i wenę to projektowanie i szycie ubrań, szydelko i druty W gry komputerowe też się wkręcam
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 17:29   #35
Zahir77
Raczkowanie
 
Avatar Zahir77
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kosmos
Wiadomości: 78
Dot.: Jaką macie pasję?

Moją pasją jest Zumba tajniki makijażu oraz dobra książka o tematyce psychologiczno- kryminalnej.
__________________
Zahir
Zahir77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 17:37   #36
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez Khloestic Pokaż wiadomość
Hej
Do założenia wątku skłoniły mnie moje ostatnie przemyślenia. Z przykrością stwierdzam, że nie mam żadnej pasji, czegoś, co by mnie pochłaniało, fascynowało, było moją odskocznią. Niczym nie potrafię zainteresować się na dłużej. Wydaje mi się, że jestem taka... nudna. Jak to jest u Was? Macie hobby, które rozwijacie od lat, w które inwestujecie swój czas i pieniądze? Jak je odnalazłyście? Czekam na Wasze odpowiedzi
- ja uwielbiam stare przedwojenne książki prawnicze, a mężem dzielę miłość do historii, fantastyki oraz wypraw rowerowych
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 17:42   #37
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jaką macie pasję?

krav maga i pływanie

od niedawna

ogólnie SPORT to moja PASJA

a HOBBY to zbieranie plakatów
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 18:01   #38
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jaką macie pasję?

Książki. Powieści , ale też zgodne z zainteresowaniami, pogłębiające wiedzę na tematy: Natura - zwierzęta, prehistoria i historia ludzkości, religie, psychologia, etnologia. Także - moje zwierzęta (pies i kot) i wiedza na temat psychiki i rozwoju tychże, także teatr - jeden w szczególności, także - rośliny doniczkowe w domu i pracy, także dyskusje dla dyskusji i ostrzenia umiejętności (stąd wizaż). I pewnie jeszcze wiele. Ja po prostu - lubię wiedzieć. Dużo i na różne tematy. Więc się dowiaduję.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 18:09   #39
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Jaką macie pasję?

Ja nie mam pasji, bardzo żałuję, ale interesuję się psychologią, dużo też czytam o zagadnieniach medycznych, lubię sport (i koty). Brak w moim życiu takiej dziedziny, na którą miałabym totalną zajawkę, raczej jestem z tych ludzi, co interesują się wszystkim po trochu, lubię poznawać nowe rzeczy, miejsca.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2012-10-25 o 18:10
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 18:15   #40
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jaką macie pasję?

Hobby mam dużo, pasje mam dwie : pisanie i myślenie . Kocham samotność, bo tylko w niej mogę rozwijać swoje pasje. Najbardziej boli mnie brak doskonałości w pisaniu, toteż czytam dużo i staram się dużo pisać, by sobie wyrobić warsztat.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 18:22   #41
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ja nie mam pasji, bardzo żałuję, ale interesuję się psychologią, dużo też czytam o zagadnieniach medycznych, lubię sport (i koty). Brak w moim życiu takiej dziedziny, na którą miałabym totalną zajawkę, raczej jestem z tych ludzi, co interesują się wszystkim po trochu, lubię poznawać nowe rzeczy, miejsca.

No właśnie też tak mam. Ale jednak nie wszystkim...rachunek różniczkowy i inne tego typu rzeczy nigdy mnie nie zainteresują A znam koleżankę, króra w czsie wolnym sobie "ciekawe zadania matematyczne rozwiązuje".
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 18:33   #42
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Jaką macie pasję?

Wiem że teraz osoby które mnie znają mnie zjedzą ale mam pole do pogadania o tym czego żadna moja koleżanka już słuchać nie chce. One lubią pogadać o lakierach do paznokci, o odżywkach. O włosach, o pieczeniu ciasteczek.
A ja.. a ja kocham motocykle.
Tak całkiem na serio też całe życie byłam taka nijaka, nic mnie nie fascynowało, nic mnie nie wciągnęło.. aż wspaniałego słonecznego dnia, ponad rok temu zalogowałam się na forum motocyklowe, chyba trochę z nudów. Na drugi dzień już mąciłam pożyczyć od kogoś kask i jechałam pierwszy raz w swoim życiu na ścigaczu. Totalnie się na tym nie znałam.

A teraz? Rok od zabakcylowania mam prawko na motor, kurtkę, porządny kask, rękawice. Za miesiąc kupuję buty. Mam faceta z wypasionym sportowym motocyklem, stos gazet motocyklowych i książek i praktycznie wszyscy moi najlepsi kumple to motocykliści. Zbieram kasę na swój mały sprzęcik, yamaszkę.
Nieskromnie mówiąc wiem o motocyklach więcej niż niejeden facet, w sekudnę rozpoznaje rodzaje i typy wydechów. Czad.

Na tym cierpi tylko moja biedna mama
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 18:45   #43
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
[/B]
No właśnie też tak mam. Ale jednak nie wszystkim...rachunek różniczkowy i inne tego typu rzeczy nigdy mnie nie zainteresują A znam koleżankę, króra w czsie wolnym sobie "ciekawe zadania matematyczne rozwiązuje".
A te ciekawe zadania są powiązane np. z zawodem, studiami?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 19:13   #44
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jaką macie pasję?

Zawodem. A zawód wynika z zainteresowań.
Zresztą część moich zainteresowań też wynika z z zawodu.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 19:15   #45
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Jaką macie pasję?

Moje pasje to: medycyna, jazda konna , gotowanie (z pieczeniem na czele, uwielbiam eksperymentować i gdy znajomi biorą dokładki ) oraz literatura fantasy. Swego czasu także poezja i pisanie opowiadań, ale było, minęło
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 19:20   #46
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Jaką macie pasję?

raczej zainteresowania niż pasja: decoupage, astronomia i książki (uwielbiam Gerritsen i Cobena w szczególności )
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 19:24   #47
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
krav maga i pływanie

od niedawna

ogólnie SPORT to moja PASJA

a HOBBY to zbieranie plakatów
Na początku przeczytałam "zbieranie ptaków" i myślę "ooo, ornitolog się znalazł"

Fajne macie pasje.

Niestety, ja nie mogę się pochwalić żadną pasją. Zawsze czułam się totalną nudziarą w towarzystwie. Nie potrafię rysować, nie zbieram znaczków, nie fascynuje mnie kino skandynawskie. Liznę wszystkiego po trochu, ale nie jestem ekspertem w żadnej dziedzinie.
Tzn. ogólnie mam zajawkę na blogi modowe, o ile tak to można nazwać. Po prostu, chętnie je przeglądam w wolnym czasie, szukam inspiracji, nowości, oglądam kolekcje projektantów i kampanie znanych marek na YouTubie. Jednak nie należę do fashion victims i moim życiowym priorytetem nie jest posiadanie torebki od Prady. Nie mam parcia na absolutne must have tego sezonu.
Interesują mnie moje studia, ale w tym temacie ciągle czuję się początkująca.
TŻ mnie zmobilizował do oglądania filmów, kiedyś moja wiedza była nikła w tym temacie, teraz staram się nadrabiać zaległości, oglądać klasyki i nie przechodzę obojętnie obok nowości. Poza tym, razem z nim zaczęłam robić zdjęcia, chociaż dla mnie nadal to trochę czarna magia jak zrobić dobre zdjęcie. Oboje jesteśmy fanami loftów, jednocześnie opuszczonych miejsc, pustostanów, starych fabryk. Ogólnie lubimy duże przestrzenie, fascynują nas, a w wypadku pustostanów - ich historia i niebywały klimat. Nie przechodzimy obok nich obojętnie, kiedyś zrobiliśmy sesję zdjęciową (to chyba jednak za duże słowo ) na opuszczonej stacji kolejowej.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię

Edytowane przez paula-zla
Czas edycji: 2012-10-25 o 19:27
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 19:28   #48
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Jaką macie pasję?

Pasja to rozrywka, rozrywka nie jest celem życia, celem życia jest praca dla dobra wspólnego.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 19:29   #49
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Pasja to rozrywka, rozrywka nie jest celem życia, celem życia jest praca dla dobra wspólnego.
To moja pasja się w to wpisuje. Jestem chodzącym ideałem, wiedziałam .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 19:39   #50
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Jaką macie pasję?

Rower ....
Akwarystyka ...... krewetki i te sprawy
Behawiorystyka ......kudłate stwory
Boks.......
Książka.......Anne Rice
Jedzenie......
Pływanie ........ nago
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 19:41   #51
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Rower ....
Akwarystyka ...... krewetki i te sprawy
Behawiorystyka ......kudłate stwory
Boks.......
Książka.......Anne Rice
Jedzenie......
Pływanie ........ nago
Zdecydowanie moje typy
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:01   #52
Vivee
Wtajemniczenie
 
Avatar Vivee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 2 706
Dot.: Jaką macie pasję?

*literatura- głównie tzw. klasyki
*pisarstwo
*czasy nieco zamierzchłe czyli II połowa XX wieku mianowicie- kultura, moda, film, muzyka jak i reklamy z tamtego okresu.
Vivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:02   #53
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
-dwudziestolecie międzywojenne w Polsce- zwłaszcza elity kulturalne
-historia
-rolki
-nauka makijażu
Pjona! Uwielbiam międzywojnie...

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
krav maga i pływanie

od niedawna

ogólnie SPORT to moja PASJA

a HOBBY to zbieranie plakatów
Plakaty filmowe?
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:15   #54
nd91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 28
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Fajne macie pasje.

Niestety, ja nie mogę się pochwalić żadną pasją. Zawsze czułam się totalną nudziarą w towarzystwie. Nie potrafię rysować, nie zbieram znaczków, nie fascynuje mnie kino skandynawskie. Liznę wszystkiego po trochu, ale nie jestem ekspertem w żadnej dziedzinie.
Tzn. ogólnie mam zajawkę na blogi modowe, o ile tak to można nazwać. Po prostu, chętnie je przeglądam w wolnym czasie, szukam inspiracji, nowości, oglądam kolekcje projektantów i kampanie znanych marek na YouTubie. Jednak nie należę do fashion victims i moim życiowym priorytetem nie jest posiadanie torebki od Prady. Nie mam parcia na absolutne must have tego sezonu.
Interesują mnie moje studia, ale w tym temacie ciągle czuję się początkująca.

Fajnie jest wiedzieć o wszystkim chociaż trochę zawsze można wtedy jakoś zagadać, jak się trafi na osobę z pasją to rozmowa sama się rozwinie, bo takie osoby uwielbiają mówić o tym czym żyją żeby być dobrym partnerem do rozmowy i nie czuć się wyobcowanym w towarzystwie wcale nie trzeba mieć ogromnej wiedzy na każdy temat
nd91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:19   #55
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Moje studia są moją pasją.
Jak wyżej (konkretnie: języki plus np związane z daną kulturą)
Plus podróże. Ale nie takie ekstremalne, jak wspinaczka po górach, nie takie exclusive jak żar tropików, ale zwiedzanie np krajów wschodnich, ich kultura. Mam zamiar w wakacje jechać na Białoruś i dzięki bogu partner nie protestuje że chce jechać do Lloret de mar

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2012-10-25 o 20:21
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:22   #56
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość


Plakaty filmowe?
Sportowo - motoryzacyjne

aha i lubię jeszcze filmy dokumentalne z serii National Geographic
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:33   #57
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez nd91 Pokaż wiadomość
Fajnie jest wiedzieć o wszystkim chociaż trochę zawsze można wtedy jakoś zagadać, jak się trafi na osobę z pasją to rozmowa sama się rozwinie, bo takie osoby uwielbiają mówić o tym czym żyją żeby być dobrym partnerem do rozmowy i nie czuć się wyobcowanym w towarzystwie wcale nie trzeba mieć ogromnej wiedzy na każdy temat
Ja tak trochę mam, posiadam dużą "wiedzę ogólną", ale nie mam swojego konika. Interesuję się historią, lubię czytać książki i oglądać filmy, lubię też oglądać sport. Nie mam jednak czegoś, co mnie pochłania bez reszty. Mam też dar do zapamiętywania ciekawostek

Dodatkowo moją wadą (chyba) jest to, że jestem dobra we wszystkim na poziomie średniozaawansowanym. Często było tak, że zaczynałam coś działać w jakiejś dziedzinie i początkowo byłam najlepsza z grupy, jednakże później zawsze odpuszczałam i inni mnie przeganiali. Skutkiem tego jest to, że umiem grać na instrumentach, grać w tenisa stołowego, dobrze pływać, znam języki, umiem szydełkować, rysować i pare innych, ale nic nie wciągnęło mnie na tyle, żeby być ekspertem....
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:35   #58
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jaką macie pasję?

Podobno ten kto zna się na wszystkim po trochu to tak naprawdę nie zna się na niczym, czy jak to tam szło
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:37   #59
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez Jestem chlopak Pokaż wiadomość
Ćwiczyłem w czasach podstawówki tenisa stołowego, też co chwile zmieniałem rakietki, gumy itd. Nawet kiedyś trener zabrał mnie na jakiś turniej i wygrałem skarpetki oczywiście jako nagrode pocieszenia, fajne czasy hehe
Super sprawa tez czasami jezdze na jakies turnieje, niestety zdobyte nagrody otrzymuje szkola a nie ja Ja tak naprawde nic z tego nie mam, wlasnie dlatego ze moge pograc jedynie dla szkoly.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Jesteś z Łodzi?

Wiem, że w łódzkim Lila House uczą bboyingu, zajęcia prowadził mój daaaawny znajomy.
Niestety nie Do takiego wiekszego miasta to najblizej mam do Lodzi, jednak niestety wciaz daleko. Ale ze mieszkam na wsi i jak bym wpisala tu jej nazwe to kazdy by mnie chyba rozpoznal a chce na wizazu zachowac prywatnosc to podalam taka lokalizacje
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:37   #60
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Podobno ten kto zna się na wszystkim po trochu to tak naprawdę nie zna się na niczym, czy jak to tam szło
No, dlatego napisałam, że to moja wada ale spoko, mam też zalety hyhy
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.