Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-29, 10:51   #931
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
oni nawet jak mają małego to wydaje im się, że jest wielki
czasami zazdroszczę niektórym facetom samooceny
A powiem Ci, że nie spotkałam się z takim przekonaniem u faceta, raczej trafiałam na takich, którzy jeśli zachwycali się sobą, to w kwestii łóżkowych umiejętności, a nie rozmiarów

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Znam takich którzy uważali się za demonów seksu, a jak przyszło co do czego.. too.. więc ja nie do końca bym ufała facetom którym dupa lata wyżej od głowy
A bo same wyrobiłyśmy w nich przekonanie, że jak duży to już wystarczy Jak czytam czasem na Seksie wątek o rozmiarach penisów (co prawda zdominowany przez jednego użalającego się nad sobą panicza) i o przekonaniu wielu panów, że jak duży i gruby to już nic nie musi, to mi kopara opada
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:00   #932
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A bo same wyrobiłyśmy w nich przekonanie, że jak duży to już wystarczy Jak czytam czasem na Seksie wątek o rozmiarach penisów (co prawda zdominowany przez jednego użalającego się nad sobą panicza) i o przekonaniu wielu panów, że jak duży i gruby to już nic nie musi, to mi kopara opada
Miałam na myśli raczej odwrotną sytuację Facet myśli że jest bogiem w łóżku, wychwala się i mógłby sobie sam medal ustrugać z ziemniaka a jak się potem okazuje - mały i jeszcze w ch.uj nieumiejętny.. no po prostu śmieszne a co do powyższego to fakt - częściej faceci chwalą się w tym jacy są wspaniali, a nie na temat wielkości
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:01   #933
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A powiem Ci, że nie spotkałam się z takim przekonaniem u faceta, raczej trafiałam na takich, którzy jeśli zachwycali się sobą, to w kwestii łóżkowych umiejętności, a nie rozmiarów

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------



A bo same wyrobiłyśmy w nich przekonanie, że jak duży to już wystarczy Jak czytam czasem na Seksie wątek o rozmiarach penisów (co prawda zdominowany przez jednego użalającego się nad sobą panicza) i o przekonaniu wielu panów, że jak duży i gruby to już nic nie musi, to mi kopara opada
a ja się spotkałam i z przesadzaniem odnośnie umiejetności i z przesadzaniem odnośnie rozmiaru.
I nie mówie, że zawsze sprawdzałam na własnej skórze ale od przyjaciólki też zdarzyło mi się usłyszeć
wiem, że nieładnie tak obgadywac facetów, ale skoro oni mogą komentować nasze biusty czy tyłki to czemu my nie
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:11   #934
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Miałam na myśli raczej odwrotną sytuację
A tacy to mają nazwę gatunkową - erotomani gawędziarze


Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
wiem, że nieładnie tak obgadywac facetów, ale skoro oni mogą komentować nasze biusty czy tyłki to czemu my nie


Ja w rozmiar nigdy nie wnikałam i w ogóle nie kumam jak można partnerowi mierzyć

A umiejętności to też indywidualna kwestia jeśli chodzi o ocenę, bo to że Twojej koleżance było z danym gościem beznadziejnie nie znaczy, że Tobie nie byłoby kozacko
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:19   #935
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ostatnio moja koleżanka się rozstała z kolesiem, bo ma za dużego i za bardzo rozdęte ego przez to
Rozdęte to i ona coś może mieć teraz .

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Znam takich którzy uważali się za demonów seksu, a jak przyszło co do czego.. too.. więc ja nie do końca bym ufała facetom którym dupa lata wyżej od głowy
A ja nie znam takich. Znam za to takich, którzy są demonami seksu, a nie chodza i się tym nie chwalą na prawo i lewo .

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A bo same wyrobiłyśmy w nich przekonanie, że jak duży to już wystarczy Jak czytam czasem na Seksie wątek o rozmiarach penisów (co prawda zdominowany przez jednego użalającego się nad sobą panicza) i o przekonaniu wielu panów, że jak duży i gruby to już nic nie musi, to mi kopara opada
Ja się dużych po prostu boję. Sama jestem mała (pod każdym względem ) i mnie to po prostu przeraża. A niestety tak się jakoś złożyło, że na małego nigdy nie trafiłam, zawsze kuźwa mać powyżej przeciętnej. A raz to się autentycznie przeraziłam. Co najśmieszniejsze, facet był niski i drobny .

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A umiejętności to też indywidualna kwestia jeśli chodzi o ocenę, bo to że Twojej koleżance było z danym gościem beznadziejnie nie znaczy, że Tobie nie byłoby kozacko
Zaprawdę prawda .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:21   #936
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Ja w rozmiar nigdy nie wnikałam i w ogóle nie kumam jak można partnerowi mierzyć

A umiejętności to też indywidualna kwestia jeśli chodzi o ocenę, bo to że Twojej koleżance było z danym gościem beznadziejnie nie znaczy, że Tobie nie byłoby kozacko
nie trzeba mierzyć linijką pewne rzeczy widać od razu
i jak delikwent w towarzystwie kozaczy jak to dobrze on by nie zrobił swoją wielką maczugą pannie (niby to miały być żarty), a potem sie okazuje, że w spodniach ma korniszonka no to sorry
wiadomo nie od niego zależy co mu urosło, ale po co w takich sytuacjach się przechwalać. Buractwo.

A co do umiejętności - jasne rożne kobiety różne upodobania ale chyba mały wyjątek jest, bo nie wiem czy byłaby taka, która chciałaby 60 sekundowca. Ale może i takie są
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:21   #937
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Erotomani gawędziarze, dobrze powiedziane

No tak też myślę, umiejętności to rzecz nabyta. Tak jak nie każdy się umie dobrze całować, tak jak nie każda laska jest dobra w łóżku tak samo faceci.. norma Też nigdy nie mierzę, ale nie oszukujmy się że już przez spodnie czuć czy ktoś da radę czy nie.. i wcale nie trzeba mu ściągać majtek
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 11:22   #938
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
A ja nie znam takich. Znam za to takich, którzy są demonami seksu, a nie chodza i się tym nie chwalą na prawo i lewo .
i to się chwali!
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:27   #939
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Ja się dużych po prostu boję. Sama jestem mała (pod każdym względem ) i mnie to po prostu przeraża. A niestety tak się jakoś złożyło, że na małego nigdy nie trafiłam, zawsze kuźwa mać powyżej przeciętnej. A raz to się autentycznie przeraziłam. Co najśmieszniejsze, facet był niski i drobny .
Mnie przeraża jak facet ma małego. Wtedy zgrabnie obracam się na pięcie i... spier.da.lam Raz miałam taką sytuację.. koleś nieziemsko przystojny, dobrze zbudowany, mega mi się podobał, ja jemu też. Wypiłam za dużo i w sumie tylko się całowaliśmy, ledwo go dotknęłam i mówię WTF rano mnie już tam nie było po prostu nie i koniec


A to już swoją drogą. Z doświadczenia wiem że facet mający 2,03m i ważący 100kg może mieć takiego samego jak facet który ma tylko 178cm i 70kg
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2012-10-29 o 11:29
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:38   #940
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Rozdęte to i ona coś może mieć teraz .
No.


Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
nie trzeba mierzyć linijką pewne rzeczy widać od razu
Oj nie, ja się w przypadku mojego lubego srogo zdziwiłam swego czasu

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
wiadomo nie od niego zależy co mu urosło, ale po co w takich sytuacjach się przechwalać. Buractwo.
No jakoś musi sobie chłop humor poprawiać, może wierzy w siłę autosugestii

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
A co do umiejętności - jasne rożne kobiety różne upodobania ale chyba mały wyjątek jest, bo nie wiem czy byłaby taka, która chciałaby 60 sekundowca. Ale może i takie są
Czas dochodzenia zależy od tylu czynników, że nie skreślałabym bez sprawdzenia w czym rzecz.
Myślisz że jak mój luby rzuca się na mnie po miesiącu, to dochodzi po godzinie?


Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Tak jak nie każdy się umie dobrze całować, tak jak nie każda laska jest dobra w łóżku tak samo faceci.. norma
To nawet nie o to chodzi, po prostu to że mnie nie pasuje jak dany facet całuje to nie znaczy, że nie umie się całować. Trafi na taką, która całuje podobnie i będzie cud miód, idealne dobranie Wg jednego faceta możesz całować beznadziejnie, za to innego zachwycisz.

Mało tego, to jak się w łóżku reaguje, wcale niekoniecznie zależy od naszych umiejętności, a od tego jak partner na nas działa

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Mnie przeraża jak facet ma małego. Wtedy zgrabnie obracam się na pięcie i... spier.da.lam
O fak.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:44   #941
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość




Oj nie, ja się w przypadku mojego lubego srogo zdziwiłam swego czasu
nie zrozumiałyśmy się nie mówię, że patrzę facetowi w oczy i widzę, że ma małego chodziło mi o to, że przy "bliższym" poznaniu można określić duży, mały czy średni tak "na oko" bez biegania z linijka

Cytat:
No jakoś musi sobie chłop humor poprawiać, może wierzy w siłę autosugestii
chyba

Cytat:
Czas dochodzenia zależy od tylu czynników, że nie skreślałabym bez sprawdzenia w czym rzecz.
Myślisz że jak mój luby rzuca się na mnie po miesiącu, to dochodzi po godzinie?
no jasne, wiem jak to działa

Nie skreślałam nigdy nikogo przez tego typu sprawy.
Chodzi mi o to, że to totalne buractwo chwalić się czymś, gdy faktycznie nie ma czym.
Zresztą... chwalenie się w tych kwestiach, nawet gdy jest się superkochankiem i tak jest słabe dla mnie.
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 11:50   #942
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
O fak.
Tak jak niektórzy nie mogą być z niskim facetem, albo jak jest za szczupły/gruby/za bardzo blond albo coś, tak ja nie mogłabym być z facetem który mnie nie zadowoli. Sory, już dwa razy miałam takiego i pocieszałam się marnie że "wcale nie jest tak źle" a w rzeczywistości było koszmarnie. Co przekładało się później na nasze relacje, moje sfrustrowanie itd. Wole z góry tego unikać
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:52   #943
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Mnie przeraża jak facet ma małego. Wtedy zgrabnie obracam się na pięcie i... spier.da.lam Raz miałam taką sytuację.. koleś nieziemsko przystojny, dobrze zbudowany, mega mi się podobał, ja jemu też. Wypiłam za dużo i w sumie tylko się całowaliśmy, ledwo go dotknęłam i mówię WTF rano mnie już tam nie było po prostu nie i koniec
tak jak pisałam, nie skreśliłabym kogoś z tego powodu. A nawet jeśli to nie dałabym mu tego odczuć. Bo jestem w stanie wyobrazic sobie jakbym się poczuła gdyby to wobec mnie się ktos tak zachował :/

Cytat:
A to już swoją drogą. Z doświadczenia wiem że facet mający 2,03m i ważący 100kg może mieć takiego samego jak facet który ma tylko 178cm i 70kg
albo i mniejszego


Masakra taki temat i jaka aktywność na wątku

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Tak jak niektórzy nie mogą być z niskim facetem, albo jak jest za szczupły/gruby/za bardzo blond albo coś, tak ja nie mogłabym być z facetem który mnie nie zadowoli. Sory, już dwa razy miałam takiego i pocieszałam się marnie że "wcale nie jest tak źle" a w rzeczywistości było koszmarnie. Co przekładało się później na nasze relacje, moje sfrustrowanie itd. Wole z góry tego unikać

w zasadzie no każdy ma prawo szukać tego co lubi ale chyba nie powiedziałaś mu nic w tej kwestii?
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:54   #944
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
tak jak pisałam, nie skreśliłabym kogoś z tego powodu. A nawet jeśli to nie dałabym mu tego odczuć. Bo jestem w stanie wyobrazic sobie jakbym się poczuła gdyby to wobec mnie się ktos tak zachował :/
Nie będę zgrywać ważniaka. Sory, ale mnie też faceci mogli nie chcieć bo miałam za wielki tyłek/za małe/za duże cycki/ za bardzo kręcone włosy albo Bóg wie co jeszcze. Nie widzę w tym nic dziwnego, sami dobieramy sobie partnerów według upodobań..

Pewnie jakby jakby laska napisała "nie mogę z nim być bo jest za niski, nie czuję się przy nim bezpiecznie" to każda pokiwałaby zgodnie głową że ma rację, że tak nie można na siłę. A ja napiszę że nie mogę być z takim co ma małego bo nie będę z nim spełniona to zaraz się gromy posypią

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
w zasadzie no każdy ma prawo szukać tego co lubi ale chyba nie powiedziałaś mu nic w tej kwestii?
Nie, absolutnie nie.. zresztą, był o rok młodszy, to też go skreśliło
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:54   #945
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
chodziło mi o to, że przy "bliższym" poznaniu można określić duży, mały czy średni tak "na oko" bez biegania z linijka
No przy bliższym tak, ale żeby mieć jasność co do możliwości rozmiarowych, to trzeba doprowadzić do pełnego wzwodu, nie? A wtedy to już sposób Bejbe, czyli ucieczka, jawi się co najmniej dziwnie

A poza tym z takim określaniem też mam problem, bo dla mnie liczą się ogólne proporcje, a nie sam penis Jak pasuje do reszty ciała to znaczy że jest ok


Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
Nie skreślałam nigdy nikogo przez tego typu sprawy.
No sama poruszyłaś ten temat

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
Zresztą... chwalenie się w tych kwestiach, nawet gdy jest się superkochankiem i tak jest słabe dla mnie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 11:56   #946
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Nie będę zgrywać ważniaka. Sory, ale mnie też faceci mogli nie chcieć bo miałam za wielki tyłek/za małe/za duże cycki/ za bardzo kręcone włosy albo Bóg wie co jeszcze. Nie widzę w tym nic dziwnego, sami dobieramy sobie partnerów według upodobań..

Pewnie jakby jakby laska napisała "nie mogę z nim być bo jest za niski, nie czuję się przy nim bezpiecznie" to każda pokiwałaby zgodnie głową że ma rację, że tak nie można na siłę. A ja napiszę że nie mogę być z takim co ma małego bo nie będę z nim spełniona to zaraz się gromy posypią

ja nie potepiam napisałam, że uważam, że masz do tego prawo.
Tylko nie jestem za tym żeby komuś walnąc takim tekstem prosto w twarz.

A tak z ciekawości. Załóżmy, że kogoś poznałaś, spotykacie się, ale nie dochodzi to jakiś bardziej intymnych kontaktów. Zakochujesz się. A potem zdziwko
Co byś zrobiła?
No chyba, że podchodzisz do sprawy tak, że należy sprawdzać szybko to wtedy nie było pytania
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:00   #947
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No przy bliższym tak, ale żeby mieć jasność co do możliwości rozmiarowych, to trzeba doprowadzić do pełnego wzwodu, nie? A wtedy to już sposób Bejbe, czyli ucieczka, jawi się co najmniej dziwnie
O borze, nie będę się znowu tłumaczyć to nie było coś w stylu *całujemy się i nagłe HAHAHAHAHA i uciekam" tylko poszliśmy spać, rano wstałam, wypiłam kawę, poszliśmy na przystanek, buzi-buzi, potem jakieś piwo na mieście i umarło śmiercią naturalną

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości. Załóżmy, że kogoś poznałaś, spotykacie się, ale nie dochodzi to jakiś bardziej intymnych kontaktów. Zakochujesz się. A potem zdziwko
Co byś zrobiła?
No chyba, że podchodzisz do sprawy tak, że należy sprawdzać szybko to wtedy nie było pytania
Ciężko mi wytrzymać chociażby z dotknięciem go pół roku czy coś. Zazwyczaj to wychodzi szybko w praniu, niekoniecznie wkładając mu ręce w majty. No chociażby przy wygłupach, jak na nim usiądę, to jak ktoś coś w tych gaciach ma to przecież czuć, nie udawajcie że nie wiecie o co chodzi Nigdy się nie zastanawiałam nad tym bo raczej szybko się okazywało czy da radę czy nie.


Gdyby było tak że byłabym szaleńczo zakochana a o jego przyjacielu chyba Bóg zapomniał to.. cóż, może miałby zwinne palce czy coś
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:02   #948
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No przy bliższym tak, ale żeby mieć jasność co do możliwości rozmiarowych, to trzeba doprowadzić do pełnego wzwodu, nie?
no tak


Cytat:

No sama poruszyłaś ten temat
ale nie napisałam nigdzie, że rozmiar kogoś dyskwalifikuje. Dyskwalifikuje (dla mnie) gadanie o tym jaki jestem boski, jakiego mam dużego. A takie gadanie w połączeniu z wiedzą odnośnie tego jak w rzeczywistości to wygląda to już dla mnie totalna porażka.

Może mam problemy z wyrażaniem swoich myśli na piśmie sorry dopiero się uczę udzielania na forum
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:08   #949
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Sory, już dwa razy miałam takiego i pocieszałam się marnie że "wcale nie jest tak źle" a w rzeczywistości było koszmarnie. Co przekładało się później na nasze relacje, moje sfrustrowanie itd. Wole z góry tego unikać
Ale problem łóżkowy leżał tylko w rozmiarze?

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Pewnie jakby jakby laska napisała "nie mogę z nim być bo jest za niski, nie czuję się przy nim bezpiecznie" to każda pokiwałaby zgodnie głową że ma rację, że tak nie można na siłę.
Oj było mnóstwo wątków na Wizażu, gdzie było ostro jechane po kobietach nie chcących niskich facetów



Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
Masakra taki temat i jaka aktywność na wątku
hue hue

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
O borze, nie będę się znowu tłumaczyć to nie było coś w stylu *całujemy się i nagłe HAHAHAHAHA i uciekam" tylko poszliśmy spać, rano wstałam, wypiłam kawę, poszliśmy na przystanek, buzi-buzi, potem jakieś piwo na mieście i umarło śmiercią naturalną


No a opisałaś to nieco inaczej Dałaś szerokie pole dla wyobraźni

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Zazwyczaj to wychodzi szybko w praniu, niekoniecznie wkładając mu ręce w majty. No chociażby przy wygłupach, jak na nim usiądę, to jak ktoś coś w tych gaciach ma to przecież czuć, nie udawajcie że nie wiecie o co chodzi
No właśnie czasem jest tak, że rozmiar się robi dopiero z okazji poważniejszej akcji


Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
ale nie napisałam nigdzie, że rozmiar kogoś dyskwalifikuje.
No nie, ale napisałaś o 60sekundowcu
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 12:12   #950
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ale problem łóżkowy leżał tylko w rozmiarze?
Niestety tak

Cytat:
Oj było mnóstwo wątków na Wizażu, gdzie było ostro jechane po kobietach nie chcących niskich facetów
A to swoją drogą, bo ten o którym rozmawiamy "nieumiejętnym z małym" też był strasznie niski. A ego do samego nieba.

Ale to nie był problem, serio. Maruda też nie jest wysoki. Jedynie 3 cm wyższy ode mnie, a ja jestem spora baba. W butach motocyklowych 5cm

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No właśnie czasem jest tak, że rozmiar się robi dopiero z okazji poważniejszej akcji
Myślisz że tego nie wiem i dyskwalifikuje kogoś na "mięczaka"? Tak to każdy facet byłby do ostrzału, nawet murzyn pewnie
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:12   #951
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość


No nie, ale napisałaś o 60sekundowcu
no uważam, że jeśli się komuś to zdarza (bo czy zawsze tak było to ciężko powiedzieć) to naprawdę nie ma co latać i robić z siebie Boga seksu.

Zresztą tak jak napisałam, każdy, który się przechwala jest dla mnie śmieszny. I to się tyczy tak rozmiaru jak i umiejetności
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:17   #952
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Nie, absolutnie nie.. zresztą, był o rok młodszy, to też go skreśliło
Serio skreśliłabyś faceta bo jest ROK młodszy?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości. Załóżmy, że kogoś poznałaś, spotykacie się, ale nie dochodzi to jakiś bardziej intymnych kontaktów. Zakochujesz się. A potem zdziwko
Co byś zrobiła?
No chyba, że podchodzisz do sprawy tak, że należy sprawdzać szybko to wtedy nie było pytania
Jak widać te sprawy należy załatwiać szybko .

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Oj było mnóstwo wątków na Wizażu, gdzie było ostro jechane po kobietach nie chcących niskich facetów
Było, oj, było.
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:22   #953
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
Masakra taki temat i jaka aktywność na wątku
Bo mi tylko jedno w głowie
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No jeśli kobiety go nie uświadomiły że jest demonem seksu...
Nie twierdzę, że jest demonem, tylko że ma warunki
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:24   #954
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Serio skreśliłabyś faceta bo jest ROK młodszy?
Jak widać, mam duże wymagania Jakoś średnio kręcą mnie faceci którym jeszcze imprezy w głowie, zabawa itd. Tym bardziej jak wiem że są "niewyszaleni" i jeszcze mają pstro w głowach.

Na serio serio. Wolę faceta który już okres buntu i dzikiego szaleństwa przeszedł, który nie imprezuje co sobotę z kumplami ze studiów. I nie muszę się chyba z tego tłumaczyć bo taki mam gust.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:26   #955
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość


Jak widać te sprawy należy załatwiać szybko .
no jesli dla kogos to kluczowa sprawa to tak


Cytat:

Było, oj, było.
sama nie chciałabym niskiego faceta. Ale jak już dziewczyna, która ma 160cm pisze, że facet musi mieć powyżej 180 cm to trochę uważam za przesadę.

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Jak widać, mam duże wymagania Jakoś średnio kręcą mnie faceci którym jeszcze imprezy w głowie, zabawa itd. Tym bardziej jak wiem że są "niewyszaleni" i jeszcze mają pstro w głowach.

Na serio serio. Wolę faceta który już okres buntu i dzikiego szaleństwa przeszedł, który nie imprezuje co sobotę z kumplami ze studiów. I nie muszę się chyba z tego tłumaczyć bo taki mam gust.

wśród znajomych obserwują w takim razie drugą fale buntu i dzikiego szaleństwa w okolicach i po 30-stce także wiesz
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:31   #956
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Jak widać, mam duże wymagania Jakoś średnio kręcą mnie faceci którym jeszcze imprezy w głowie, zabawa itd. Tym bardziej jak wiem że są "niewyszaleni" i jeszcze mają pstro w głowach.

Na serio serio. Wolę faceta który już okres buntu i dzikiego szaleństwa przeszedł, który nie imprezuje co sobotę z kumplami ze studiów. I nie muszę się chyba z tego tłumaczyć bo taki mam gust.
Weź się nie jeż . Pytam się serio, bo w ogóle to jest koszmarne uogólnienie. Znam przekroj facetów od kilkunastu lat starszych do ładnych parę lat młodszych i naprawdę ci kila lat starsi potrafią w niektórych przypadkach być sto razy głupsi niż ci młodsi. Niewyszaleni, imprezy, itp. Tu wiek nie ma nic do rzeczy.

A już zwłaszcza rok różnicy. Miałam adoratora rocznikowo młodszego, w praktyce różnica między nami wynosiła 1,5 miesiąca (on z początku stycznia, ja z końca listopada). I... eee... takiego też byś skreśliła?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
sama nie chciałabym niskiego faceta. Ale jak już dziewczyna, która ma 160cm pisze, że facet musi mieć powyżej 180 cm to trochę uważam za przesadę.
Ja mam poniżej 160 cm wzrostu i zwykłam powtarzać, że facet zaczyna się od 180 cm wzrostu .

O właśnie, odnośnie tej drugiej fali buntu - świetne podsumowanie .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:32   #957
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
wśród znajomych obserwują w takim razie drugą fale buntu i dzikiego szaleństwa w okolicach i po 30-stce także wiesz
Spoko, mam go na oku.
Może podczas zerwania uniknę chociaż tekstu "bo chcę się wyszaleć"
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:36   #958
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Niestety tak
No ale to inaczej zaspokajać Cię potrafił, nie?

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Ale to nie był problem, serio. Maruda też nie jest wysoki. Jedynie 3 cm wyższy ode mnie, a ja jestem spora baba. W butach motocyklowych 5cm
Nie lubię jak facet jest ode mnie dużo wyższy. Z niższym też nie dawałam rady...ale to nie kwestia poczucia bezpieczeństwa, tylko moich problemów z kręgosłupem
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:38   #959
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Ja mam poniżej 160 cm wzrostu i zwykłam powtarzać, że facet zaczyna się od 180 cm wzrostu .
no to widzisz - nie rozumiem cię
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:39   #960
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Weź się nie jeż . Pytam się serio, bo w ogóle to jest koszmarne uogólnienie. Znam przekroj facetów od kilkunastu lat starszych do ładnych parę lat młodszych i naprawdę ci kila lat starsi potrafią w niektórych przypadkach być sto razy głupsi niż ci młodsi. Niewyszaleni, imprezy, itp. Tu wiek nie ma nic do rzeczy.

A już zwłaszcza rok różnicy. Miałam adoratora rocznikowo młodszego, w praktyce różnica między nami wynosiła 1,5 miesiąca (on z początku stycznia, ja z końca listopada). I... eee... takiego też byś skreśliła?
Nie jeżę się, ale chyba chcesz usłyszeć że dla mnie facet to tylko taki 5 lat straszny, z wypasionym autem i mieszkaniem i koniecznie pełnym portfelem.
Nie uogólniam tylko mówię o TYM jednym przypadku, czemu akurat tego skreśliłam. Tak, bo był młodszy, tak, bo miał małego. Do tego lubił się napić i imprezować co sobotę. A ja taka nie jestem i WIEM że miał pstro w głowie. Zaczynał dopiero się "wyrabiać" (był takim brzydkim kaczątkiem, schudnął, zaczął kupować fajne ciuchy, ładnie ułożone włosy, zapach) i wiem że zaczynało mu odbijać. Widział że laski zaczynają na niego lecieć więc... to z góry źle rokowało.

No i chyba każda się ze mną zgodzi, że podświadomie każda dziewczyna chce mieć faceta który zapewni jej godną przyszłość. Automatycznie z dystansem podchodzimy do nierobów i leniów, bez pracy czy coś. I nawet jak koleś studiuje - super, jest wykształcony, wszystko przed nim ale jak wiem że auto kupili mu rodzice, za benzynę mu też płacą rodzice i w ogóle to czeka na paczkę z all na nowego ajfona to mnie szlag trafia.
Jak facet ma tylko (?) średnie wykształcenie, ale swoje autko i stara się coś w życiu osiągnąć, daje radę to u mnie zyskuje dużo więcej w oczach niż ten wykształcony na garnuszku mamusi.

(znowu pojawi się kontra odnośnie tego że każdy musi kiedyś zacząć, że często studenci dopiero po studiach się usamodzielniają i że to niejako norma ale to Wasza sprawa. Ja już wolę mieć faceta "przygotowanego" do życia. Nie dopiero raczkującego).
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2012-10-29 o 12:41
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-16 00:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.