Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-29, 12:41   #961
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Może podczas zerwania uniknę chociaż tekstu "bo chcę się wyszaleć"
Kumpel, lat 39, ostatnio to właśnie powiedział żonie

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
No i chyba każda się ze mną zgodzi, że podświadomie każda dziewczyna chce mieć faceta który zapewni jej godną przyszłość.
Jasne, ale o tym nie decyduje metryka
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:41   #962
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Jeśli panna nie lubi niskich facetów, choćby sama miała 1,40m, to jest jej sprawa i nic mi do tego.

Może jestem dziwna, ale nie patrzę na wygląd, na wzrost, wiek, koślawe biodro. Zakochuję się w charakterze, reszta to tylko dodatek. Gdyby mój piękny, wysoki Adonis miał wypadek i obcięto mu nogę, to nie rzuciłabym go z powodu fizycznej wady, a tak rozumiem podejście dziewczyn "ma być idealny i ch&&".

Wiem, że w łóżku może się układać bosko z niedoświadczonym facetem o ptaszku wielkości kolibra - takiego miał Zakalec i nie przeszkadzało nam to bzykać się 6x dziennie i odlatywać w kosmos. To kwestia zrozumienia wzajemnych potrzeb i treningu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:51   #963
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Kumpel, lat 39, ostatnio to właśnie powiedział żonie

Jasne, ale o tym nie decyduje metryka

Nie mówię teraz o metryce, bo może być facet usamodzielniony mający 22 lata i taki który ma 28. Oboje mają takie same szanse. Chodzi mi raczej o młodzika-studenta i starszego-pracującego. I odnosiłam się wyłącznie do tego kolesia od którego uciekałam w podskokach.


To nie jest jak widać żadna reguła. Od.pier.da.la facetom 21 letnim i 39cio też
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 12:52   #964
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Nie jeżę się, ale chyba chcesz usłyszeć że dla mnie facet to tylko taki 5 lat straszny, z wypasionym autem i mieszkaniem i koniecznie pełnym portfelem.

No i chyba każda się ze mną zgodzi, że podświadomie każda dziewczyna chce mieć faceta który zapewni jej godną przyszłość. Automatycznie z dystansem podchodzimy do nierobów i leniów, bez pracy czy coś. I nawet jak koleś studiuje - super, jest wykształcony, wszystko przed nim ale jak wiem że auto kupili mu rodzice, za benzynę mu też płacą rodzice i w ogóle to czeka na paczkę z all na nowego ajfona to mnie szlag trafia.
Jak facet ma tylko (?) średnie wykształcenie, ale swoje autko i stara się coś w życiu osiągnąć, daje radę to u mnie zyskuje dużo więcej w oczach niż ten wykształcony na garnuszku mamusi.

(znowu pojawi się kontra odnośnie tego że każdy musi kiedyś zacząć, że często studenci dopiero po studiach się usamodzielniają i że to niejako norma ale to Wasza sprawa. Ja już wolę mieć faceta "przygotowanego" do życia. Nie dopiero raczkującego).
Jeżysz się, a niepotrzebnie .

Nie no ok, w takim wypadku ja się źle zrozumiałam, bo wywnioskowałam że skreślasz młodszych facetów, co według mnie byłoby durne.

Oczywiście, że każda podchodzi z dystansem do leniów i nierobów. Ja podchodzę z dystansem do takich osób w ogóle, nie tylko jeśli są kandydatami na potencjalnego partnera.

Ze studentami i osobami z wykształceniem średnim się nie zgodzę. W cholerę dużo jest osób, ktore mają wykształcenie średnie, a siedzą w domu u rodziców i chleją za ich kasę. Podobnie pełno jest studentów, którzy pracują. Na moich meeeega trudnych studiach miałam dwójkę przyjaciół z mojego województwa. Wszyscy troje pracowaliśmy, a wyniki w nauce mieliśmy jedne z lepszych. I zlinczujcie mnie, jeśli chcecie, ja nie wyobrażam sobie siebie w związku z facetem bez studiów. Żeby nie było, nie uważam studiów za wyznacznik czegokolwiek, bo jest pełno bałwanów po studiach. Ja po prostu nie mam znajomych bez szkoły wyższej. Serio. Nie znam takich ludzi, co oznacza że w moim otoczeniu, z mojego pokolenia każdy praktycznie ma studia.

Ja mam w cholerę wysokie wymagania intelektualne wobec faceta. I nie, nie musi mi cytować Nietzschego, nie musi znać filmów Langa, pięciu języków, rozumieć swobodnej twórczości lingwistycznej w ksiażkach Dukaja. Nie musi być przeintelektualizowany, jeśli mam to ująć w skrócie . Ale MUSI mieć otwarty umysł, musi chcieć i umieć dyskutować i poznawać świat. Muszę móc z nim siedzieć do rana i rozmawiać. Takich facetów jest mało, ale takie coś jest dla mnie ważniejsze niż to, czy ma swój samochód i dobrze zarabia, bo sama na siebie zarobić potrafię.

Co oczywiście mi imponuje, rzecz jasna, bo głęboko zakorzeniony jest we mnie podziw dla atawistycznej męskiej siły . I dlatego też pewnie podoba mi się ten nieszczęsny Niedoszły, bo z nim i gadać mogę, i samochód ma, na który w dodatku - olaboga! - sam zarabia :P.

Edytowane przez Connff
Czas edycji: 2012-10-29 o 12:58
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:05   #965
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Widzisz Connff, a ja mam inne zdanie niż Ty i bez rzucania się
Wydaje mi się że to wynika też z tego w jakich rodzinach się wychowaliśmy, bo jeśli ktoś żył skromnie i nie oszukujmy się - w czasach naszych rodziców na prawdę niedużo osób miało wyższe wykształcenie priorytety były troszkę inne. Sama może będę miała skończone studia ale to wcale nie znaczy że muszę mieć również wykształconego faceta.

Bo wiecie, dla mnie ważniejsze jest żeby mieć dobrze płatną, pewną pracę niż MGR przed nazwiskiem.
Teraz łatwiej jest skończyć studia i zarabiać najniższą krajową niż mieć dobrą robotę. Przez to dla mnie tytuł po prostu NIC nie znaczy.
Bardziej imponuje mi że ktoś się stara żeby nie ciągnąć od wypłaty do wypłaty (jak duża część magistrów ) i zapewnić sobie godny byt.

Możecie się nie zgodzić, ale tak zostałam po części wychowana. U nas, prężnie rozwijające się nadal górnictwo przoduje nad inteligentną większością. O pracę ciężko a studia nic nie znaczą. Wolę mieć dobrze ustawionego górnika albo zarządcę kopalni niż magistra socjologii


Nie uważam że osoby bez wykształcenia są głąbami. Mam mnóstwo znajomych ze średnim wykształceniem i niczym nie odstają od osób po studiach. Czym się ode mnie różnią? Tym że mają już dobrą pracę i sporo w życiu osiągnęli. A co ja mam? Ani pracy ani nawet perspektyw na nią. Więc nie wiem czy zawsze studia to najlepsze rozwiązanie.
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2012-10-29 o 13:08
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:06   #966
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jeśli panna nie lubi niskich facetów, choćby sama miała 1,40m, to jest jej sprawa i nic mi do tego.
no jej i besztać jej nie będę, ale uważam, że to przesada.

Cytat:
Może jestem dziwna, ale nie patrzę na wygląd, na wzrost, wiek, koślawe biodro. Zakochuję się w charakterze, reszta to tylko dodatek. Gdyby mój piękny, wysoki Adonis miał wypadek i obcięto mu nogę, to nie rzuciłabym go z powodu fizycznej wady, a tak rozumiem podejście dziewczyn "ma być idealny i ch&&".
a ja nie ukrywam, że facet musi mi się podobać.
Ale np. pomimo tego, że lubię wysokich to gdyby ujął mnie taki, który np. jest ode mnie wyższy 2 cm to nie odprawiłabym go z powodu wzrostu.
Zdarzyło mi się z takim spotykać, ale trochę mi to przeszkadzało. Co chyba oznacza, że nie ujął mnie wystarczająco mocno

Tak więc zwracając uwagę na faceta - tak patrzę na jego wygląd też. Ale jak już pokocham to jasne, że nie rzuciłabym go z powodu fizycznej ułomności.
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:31   #967
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Bejbe, zobacz proszę co napisałam ja:

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Ze studentami i osobami z wykształceniem średnim się nie zgodzę. W cholerę dużo jest osób, ktore mają wykształcenie średnie, a siedzą w domu u rodziców i chleją za ich kasę. Podobnie pełno jest studentów, którzy pracują. Na moich meeeega trudnych studiach miałam dwójkę przyjaciół z mojego województwa. Wszyscy troje pracowaliśmy, a wyniki w nauce mieliśmy jedne z lepszych. I zlinczujcie mnie, jeśli chcecie, ja nie wyobrażam sobie siebie w związku z facetem bez studiów. Żeby nie było, nie uważam studiów za wyznacznik czegokolwiek, bo jest pełno bałwanów po studiach. Ja po prostu nie mam znajomych bez szkoły wyższej. Serio. Nie znam takich ludzi, co oznacza że w moim otoczeniu, z mojego pokolenia każdy praktycznie ma studia.
i co napisałaś Ty:

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Bo wiecie, dla mnie ważniejsze jest żeby mieć dobrze płatną, pewną pracę niż MGR przed nazwiskiem.
Teraz łatwiej jest skończyć studia i zarabiać najniższą krajową niż mieć dobrą robotę. Przez to dla mnie tytuł po prostu NIC nie znaczy.

Bardziej imponuje mi że ktoś się stara żeby nie ciągnąć od wypłaty do wypłaty (jak duża część magistrów ) i zapewnić sobie godny byt.

Nie uważam że osoby bez wykształcenia są głąbami. Mam mnóstwo znajomych ze średnim wykształceniem i niczym nie odstają od osób po studiach. Czym się ode mnie różnią? Tym że mają już dobrą pracę i sporo w życiu osiągnęli. A co ja mam? Ani pracy ani nawet perspektyw na nią. Więc nie wiem czy zawsze studia to najlepsze rozwiązanie.
W którym miejscu widzisz rozbieżność poglądów?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
Tak więc zwracając uwagę na faceta - tak patrzę na jego wygląd też. Ale jak już pokocham to jasne, że nie rzuciłabym go z powodu fizycznej ułomności.
A mi się podobają charakterystyczne brzydale .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 13:34   #968
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Ze studentami i osobami z wykształceniem średnim się nie zgodzę. W cholerę dużo jest osób, ktore mają wykształcenie średnie, a siedzą w domu u rodziców i chleją za ich kasę. Podobnie pełno jest studentów, którzy pracują. Na moich meeeega trudnych studiach miałam dwójkę przyjaciół z mojego województwa. Wszyscy troje pracowaliśmy, a wyniki w nauce mieliśmy jedne z lepszych. I zlinczujcie mnie, jeśli chcecie, ja nie wyobrażam sobie siebie w związku z facetem bez studiów. Żeby nie było, nie uważam studiów za wyznacznik czegokolwiek, bo jest pełno bałwanów po studiach. Ja po prostu nie mam znajomych bez szkoły wyższej. Serio. Nie znam takich ludzi, co oznacza że w moim otoczeniu, z mojego pokolenia każdy praktycznie ma studia.
Na których studiach? Bo prawo we Wroc. to raczej łatwe jest
A co do wykształcenia to myślę podobnie - wyższe to nie wyznacznik niestety. Kiedyś było łatwiej, bo wiadomo było, że człowiek po studiach (btw na pieczątkach radców prawnych, adwokatów, prokuratorów przed nazwiskiem stawiało się "mgr" i nikt się temu nie dziwił) to człowiek na poziomie. A teraz... ech... szkoda mówić.
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:39   #969
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Edit - klub.

Edytowane przez Connff
Czas edycji: 2012-10-29 o 13:49
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:39   #970
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
W którym miejscu widzisz rozbieżność poglądów?
W tym że nie mogłabyś mieć faceta bez wyższego wykształcenia. A ja owszem i wcale mi to nie przeszkadza że ma tylko średnie.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:41   #971
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

No zaiste nie wyobrażam sobie mieć faceta bez wykształcenia wyższego, bo takich facetów nie znam. Uściślając, znam też totalnych kretynów .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 13:45   #972
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
"Meega trudne" w zamierzeniu było ironią, który to zabieg miało podkreślić przedłużenie "e" . Co nie zmienia faktu, że zgodnie z opinią publiczną tak jest.

No i z drugiej strony czy one takie łatwe były... gdzie było trudniej, na UJ czy UW, gdzie egzaminów obowiązkowych było o połowę mniej (tak było za "moich" czasów ), a który to UJ np. można było w pewnym momencie ukończyć bez znajomości żadnej procedury (o co zresztą zrobił się niezły dym w pewnym momencie ).
Chodziło mi o ten konkretny uniwerek, bo go znam. Nie wiem czy gdzieś w Polsce trudniej było, bo się tym nie interesowałam nigdy
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:47   #973
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
No zaiste nie wyobrażam sobie mieć faceta bez wykształcenia wyższego, bo takich facetów nie znam. Uściślając, znam też totalnych kretynów .
I gra gitara
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:48   #974
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Chodziło mi o ten konkretny uniwerek, bo go znam. Nie wiem czy gdzieś w Polsce trudniej było, bo się tym nie interesowałam nigdy
A, znaczy u nas kończyłaś? A jaki tryb?

Poza tym to reszta w klubie.
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:50   #975
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Jeśli twierdzicie, że na UJ można skończyć studia prawnicze bez znajomości czegoś tam, to jesteście w błędzie. Mieszkałam w akademiku pełnym studentów prawa.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 13:52   #976
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jeśli twierdzicie, że na UJ można skończyć studia prawnicze bez znajomości czegoś tam, to jesteście w błędzie. Mieszkałam w akademiku pełnym studentów prawa.
Ja nic nie twierdzę. Nie wiem jak jest na UJ, znajomi tam studiowali i pokończyli, ale nigdy nie gadaliśmy na tematy pt. a u mnie na uczelni to jest tak i tak.
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:01   #977
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Można było, można było. Był taki rocznik czy dwa, długo to nie trwało bo się wszycy pooburzali .

PS Współczuję tego akademika .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:04   #978
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Przerażacie mnie - jak się zakochiwałam, to niewiele miałam do powiedzenia, czy w przystojnym, wykształconym, bogatym, po prostu ujmowało mnie w nim coś i czułam wielki BUM! A potem dopiero się okazywało, co i jak. Odrzucanie partnera na pierwszy rzut oka "ten nie, bo mieszka z mamą, tamten nie, bo ma bokobrody" jest takie zimne i wyrachowane... Jak na speed dates

Connff - spoko, mieliśmy swoje nerdowskie lobby
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:11   #979
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Przerażacie mnie - jak się zakochiwałam, to niewiele miałam do powiedzenia, czy w przystojnym, wykształconym, bogatym, po prostu ujmowało mnie w nim coś i czułam wielki BUM! A potem dopiero się okazywało, co i jak. Odrzucanie partnera na pierwszy rzut oka "ten nie, bo mieszka z mamą, tamten nie, bo ma bokobrody" jest takie zimne i wyrachowane... Jak na speed dates

Connff - spoko, mieliśmy swoje nerdowskie lobby
Ale to wiadomo, że zakochanie nie ma nic wspólnego z preferencjami i "ideałem". U mnie w każdym razie. No ok, oba obiekty zakochaniowe są wysokie i psychiczne, ale więcej nic ich nie łączy. Ochhh bokobrody .

Ja to bym chyba nie mogła mieszkać w akademiku w ogóle .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 15:44   #980
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Przerażacie mnie - jak się zakochiwałam, to niewiele miałam do powiedzenia, czy w przystojnym, wykształconym, bogatym, po prostu ujmowało mnie w nim coś i czułam wielki BUM! A potem dopiero się okazywało, co i jak. Odrzucanie partnera na pierwszy rzut oka "ten nie, bo mieszka z mamą, tamten nie, bo ma bokobrody" jest takie zimne i wyrachowane... Jak na speed dates

Connff - spoko, mieliśmy swoje nerdowskie lobby
ale co w tym strasznego?(odnoszę się do przymiotnika przystojny ) facet, w którym sie zakochuje musi mi się jakoś podobać. MI. A nie innym. Więc według innych może byc brzydalem, ale mi się musi podobać.
no bo jak się zakochac w kimś kogo uważa się za paskudnego?
No chyba, że się potem odkocham i stwierdzę, że zbyt piękny to on nie był ale w momencie stanu zakochania no to musi mi sie podobać.
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 16:24   #981
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Kurcze mialam isc do weta ze swinka dzis ale nie mam jak.. on tez dzis nie ma czasu..

Malla - Ty sie znasz..swinka ma swierzb- on sie nie przenosi na ludzi prawda?U mnie w rodzinie sie kloca ze zachoruje od swinki i mowi to osoba po akademii medycznej.

(klikam z pracy)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 16:51   #982
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Ilona - możesz się zarazić, ale Ty możesz zaostrzyć higienę, a świnka nie potrafi.

Monia - to też kwestia definicji. Dla mnie przystojny jest Jude Law, a nie któryś z moich facetów
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:01   #983
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Malla no tak, każdy inaczej to odbiera. Ale zakochałaś się kiedyś w facecie, którego w tamtym momencie uważałaś za brzydkiego i który ci się nie podobał?
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:01   #984
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ilona - możesz się zarazić, ale Ty możesz zaostrzyć higienę, a świnka nie potrafi.

Monia - to też kwestia definicji. Dla mnie przystojny jest Jude Law, a nie któryś z moich facetów
Kurde musze neta skombinowac..chociazyby w komorce.
Zeby miec jakis kontakt z wizazem
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:08   #985
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
Malla no tak, każdy inaczej to odbiera. Ale zakochałaś się kiedyś w facecie, którego w tamtym momencie uważałaś za brzydkiego i który ci się nie podobał?
Tak. Byliśmy niesamowicie zgrani intelektualnie.

Brzydal wygląda jak kosmita i ma teraz śliczną żonę.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:15   #986
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Jak widać, mam duże wymagania Jakoś średnio kręcą mnie faceci którym jeszcze imprezy w głowie, zabawa itd. Tym bardziej jak wiem że są "niewyszaleni" i jeszcze mają pstro w głowach.

Na serio serio. Wolę faceta który już okres buntu i dzikiego szaleństwa przeszedł, który nie imprezuje co sobotę z kumplami ze studiów. I nie muszę się chyba z tego tłumaczyć bo taki mam gust.
Eeee.... Praktycznie wszyscy moi znajomi są starsi od Ciebie i znaczna większość z nich imprezuje co weekend W tym ja A nie czuję się jakimś niewyżytym dzieckiem, chociaż patrząc na niektórych 30latków, którzy żyją jak emeryci, to może faktycznie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:17   #987
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Tak. Byliśmy niesamowicie zgrani intelektualnie.

Brzydal wygląda jak kosmita i ma teraz śliczną żonę.
no to można jednak i tak

nie miałam tak, dlatego zapytałam

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Eeee.... Praktycznie wszyscy moi znajomi są starsi od Ciebie i znaczna większość z nich imprezuje co weekend W tym ja
Fubi w tym wieku to jeszcze normalka

zresztą teraz takie czasy, że, ten wiek imprezowania chyba się znacznie wydłuża.
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:18   #988
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Siebie nie uważam za ładną, więc nie oczekuję tego od partnera
Nie szukam faceta, który ma mieszkanie i samochód, bo sama ich nie posiadam.
Nie wymagam wysokiego wzrostu, bo jestem niska.
Ma mieć powalający uśmiech, jako i mój
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:27   #989
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Siebie nie uważam za ładną, więc nie oczekuję tego od partnera
Nie szukam faceta, który ma mieszkanie i samochód, bo sama ich nie posiadam.
Nie wymagam wysokiego wzrostu, bo jestem niska.
Ma mieć powalający uśmiech, jako i mój
Idąc tym tropem, nie można wymagać dużego, bo same wcale nie mamy
Ja też nie wymagam, żeby facet był przystojny. Niby. Bo w efekcie jak ktoś mi się fizycznie nie podoba, to nic z tego, może i jestem pusta ale nie będę się przecież zmuszać.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:40   #990
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Zakończone związki i błękitne podwiązki cz.5

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Siebie nie uważam za ładną, więc nie oczekuję tego od partnera
Nie szukam faceta, który ma mieszkanie i samochód, bo sama ich nie posiadam.
Nie wymagam wysokiego wzrostu, bo jestem niska.
Ma mieć powalający uśmiech, jako i mój
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Idąc tym tropem, nie można wymagać dużego, bo same wcale nie mamy
Ja też nie wymagam, żeby facet był przystojny. Niby. Bo w efekcie jak ktoś mi się fizycznie nie podoba, to nic z tego, może i jestem pusta ale nie będę się przecież zmuszać.

ano właśnie. Nie wymagam aby był uważany przez innych za przystojnego. Ale mi się podobać musi. Malli wystarcza, że "podobał" jej się intelektualnie, a ja chciałabym aby mi się też miło na niego patrzyło
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-16 00:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.