Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-01, 20:48   #3871
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Witajcie w Nowym Roku.

My z Zuzka spedzilysmy 7 dni w szpitalu, a wiec calutkie swieta i wyszlysmy w Sylwestra.
Zapalenie pluc, powiklane dzialaniem Klacidu dosc mocno: Zuza przestala jesc, pic, wyprozniac sie, sikac, wiec w wigilie wezwalismy lekarza i dal skierowanie do szpitala z podejrzeniem zapalenia nerek.
Nerki zostaly wykluczone, ale jej te ataki brzucha byly mocne, wiec wyslali nas na chirurgie do innego szpitala, aby wykluczyc atak wyrostka robaczkowego. Pozniej powrot na pediatrie i leczenie dozylne Klacidem. Nadal jestesmy na tym Klacidzie (doustnie znowu!). Zuzce sie rozregulowal rytm wyproznien i ma przeokropne zatwardzenie. Boli ja i juz nawet na nocnik siadac nie chce. Ale chetnie pije, wiec jakos sobie radzimy na czopkach i syropkach.
Masakra. A to zapalenie pluc wyszlo jej dokladnie w tym samym miejscu co 2 lata temu. Wiec albo to miejsce jest juz podatne na zapalenia, albo to jest jakis ubytek w plucach, ktory ma wciaz od 2 lat. Kontrolne rtg zlecone za 2 tyg. Znowu przeswietlenie....

Ja mam w czwartek wizyte uchirurga z moim woreczkiem. A dzis sie dowiedzialam, ze szwaier wyladowal w szpitalu z atakiem woreczka (nie wiedzial nawet, ze ma kamienie). Enzymy watrobowe podwyzone ponad 20 razy. Pewnie pojdzie na stol predko. Musze sie ze swoim uporac, poki nie dokucza.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 07:49   #3872
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

celko -jejku, biedna Zuza, wspłczuję.
U nas też byo pogotowie, dzień przed wigilią -ale na szczeście nic groxnego, Nina zakrztusiłą sie flegmą (najprawdopodobniej) i nie mogła oddychać, wygladało to na atak astmy albo jakieś nagłe ostre zapalenie krtani, piała i miała problem aby zrobić wdech czy wydech... Wezwalismy lekarza tam gdzie mamy w pakiecie ubezpieczenia, ale ze ich był gdzieś w trasie to wezwali nam pogotowie.

Już mam dosyć, od miesiąca z aspiratorem latam; odciagam non stop aby jej nie pzreszkadzał i nie schodził ten katar...

Ech, wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku -choróbska precz
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 08:35   #3873
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Prima-niestety wiem jak to jest,choć pogotowia nigdy jeszcze nie musiałam wzywać.Nieźle się strachu najedliście pewnie
U nas 2lata temu te infekcje ciągnęły się w nieskońćzoność
Zdrówka!

Celko-nie wiem jak to jest z tym zapaleniem płuc,ale mojej kuzynki mały od urodzenia często na nie chorował i też niby ciągle w tym samym miejscu???
Kamienie z woreczka moja mamcia miała usuwane laparoskopowo niedawno,super szybko do siebie doszła a miała 2 takie wielkie,że lekarz jak to zobaczył to stwierdził,że tylko kobieta mogła z takimi tak długo chodzić i wytrzymać ten ból


Bingo-jak się czujesz?jak dziewczynki?

Misia-a Uszek się trzyma?


Wszystkiego dobrego dla Was na ten 2013 rok!

Jakieś postanowienia macie?
Siłownie dzisiaj pewnie pękają w szwach
Ja też mam zamiar znaleźć czas na treningi w miarę regularne.NIestety póki co w domu.Kusi mnie p90x,któraś ze mną poćwiczy?cokolwiek?Bedzie mi łatwiej się mobilizować

Zu dzisiaj poszła w końcu do p-la,cala radosna i zastrzegła przed wyjściem,że mam za szybko po nia nie przychodzić,bo musi się nabawić

Tośka za to dopiero wstaje słyszę,Mam nadzieję,że da mi poćwiczyć..

aaaa...i zapisałam się na włoski on-line
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 08:49   #3874
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Witajcie, najlepszego w Nowym Roku!

Celko, współczuje takich przeżyć w Święta. Biedna Zuzia, oby już tylko lepiej było.
Ja jako dziecko też chorowałam często na zapalenie płuc, oskrzeli. Był okres że wciąż leżałam w łóżku, bańki mi stawiali, czary jakieś odprawiali. Taka byłam słabowita, przeszło po jakiś 2 latach ale infekcje dość często wracały. Dopiero na studiach okazało się że ciągłe zapalenie oskrzeli było alergią na niewiadomoco. Zorac wyleczył mnie w 3 dni i od 10 lat nie miałam problemów z tymi rejonami.

Ja jestem dwa tygodnie poporonieniu, lekarz szukał długo serduszka zanim postawił ostateczną diagnozę, także nie miałam wątpliwości. Ból był straszny, w trakcie wigilii czułam się jak w środku porodu i praktycznie całą kolację przesiedziałam w kibelku. A wyprawiałam święta u mnie w domu Teraz fizycznie jest już lepiej choć nadal krwawię, psychicznie jestem kompletnie rozstrojona. Nie mogę odnaleźć spokoju i jestem jak tykająca bomba którą byle pierdoła może wysadzić. Mam nadzieję, że to hormony się normują i wkrótce mi to przejdzie, bo wykończę siebie i swojego chłopa i już więcej dzieci z wariatką nie będzie chciał robić
__________________
Oskar



Edytowane przez koletynka
Czas edycji: 2013-01-02 o 08:51
koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 08:58   #3875
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Koletynko-będzie dobrze,jesteś b.dzielna!

Celko- a niby Klacid taka dość mocna bateria!
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 10:18   #3876
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

koletynko - sciskam

ann - nie wiem, czy mocny, bo sie zapalenie pluc rozwinelo... Na pewno mocny jesli chodzi o skutki brzuchowo-jelitowe, bo do tej pory mamy problemy.

I cos mam wrazenie, ze mi sie tez zapalenie oskrzeli rozwinelo. Niby nie kaszle jakos, ale slysze sama u siebie ten charakterystyczny skurcz oskrzelowy.
Ostatnio jak to slyszalam to kilka wizyt zajelo lekarzom az mi sie totalnie rozwinelo po oskrzelach (lacznie z wysoka goraczka) i zanim wykryli, wiec nie wiem, co mam ze soba robic.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 10:41   #3877
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

celko -do lekarza uderzaj i nie odpuść - lepiej zawczasu coś działać.

ann -w sumie nie tyle sie strachu najedlismy, co mi to wyglądało na jakieś nagłe zap oskrzeli czy krtani - zawsze mówią, ze u dziecka to kwestia godzin... Nina poszła spać normalnie, obudziła sie tak jakby chciała odkaszlnąć ale nei mogła -i wtedy sie zaczęło jakieś piania, rzężenie, nawet płakac nie mogła i widać było, ze ma problemy z oddychaniem. Nosilismy ją i zrobiłam inhalacje i widać było poprawę (chyba zaczęło to spływać) ale urywany, świszczący oddech jeszcze długo był i nie mogła zapłakać, widać było ze ją boli... Jako ze była to noc z sob na ndz to stwierdziłam, ze jak zap krtani czy oskrzeli -to w ndz i tak nic nie zdziałam, wiec niech lekarz oslucha lepiej, aby potwierdzic lub wykluczyc... TŻ zadzwonił, ale ponoć lekarz akurat gdzieś pojechał bo mial chyba 2 wezwania - wiec oni wewali pogotowia (chyba bali sie, bo to jednak małe dziecko i woleli "w razie w")
Na szczęście lekarka obadała, oskrzela i puca wykluczyła - potwierdziła ze raczej zaległa flegma albo mogło to też sie zaczynać zap krtani - przepisała bactrim i kazała podać, gdyby sie stan pogorszył lub powtórzył taki atak

Na szczęście nic już takiego nie było, ale mam dosyć tej infekcji - calymi dniami psikam, odciagam, oklepuję...u mnie w okolicy wszyscy poprzeziebiani...

koletynko - na pewno nie było łatwo przez to przejść...współczuję. Mam nadzieję i trzymam kciuki, abyście niedlugo mogli przeżywać kolejna ciażę. Jak Oskar?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 07:29   #3878
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Dzięki dziewczyny za wsparcie. Oskarowi powiedziałam, że czasami dzidziusie idą z brzuszka prosto do nieba, co skwitował stwierdzeniem że aniołek ktory go zabrał jest głupi. Musiałam trochę tłumaczyć, że nie ze wszystkich ziarenek rosną kwiatki itd. W końcu powiedziałam, że mam dużo nasionek jeszcze i za jakiś czas może znowu wyrośnie bejbi, więc teraz głaska mnie po brzuchu i pyta, czy nasze bejbi już rośnie. Przykre to ale z drugiej strony wiem, że jak w końcu maluch się pojawi to będzie naprawdę wyczekany przez wszystkich

Prim dobrze, że wezwali do Was pogotowie. Tyle tych spraw ostatnio, może wreszcie nauczą się że nie warto ryzykować żeby potem być bohaterem dnia na TVN24

Moi ostatni goście wyjechali w Nowy Rok i od wczoraj mamy dom tylko dla siebie. Spokój wreszcie
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 08:54   #3879
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

dzień dobry witam i ja w tym nowym roku
Widzę, że nikogo choróbska nie oszczędzają niestety i z jednej strony fajnie, e jest tak ciepło, bo wcale nie tęsknię za marznięciem na przystanku w oczekiwaniu na tramwaj, ale z drugiej strony gdyby przymroziło to może część tych zarazków by powybijało
U nas też co by nie być "gorszym" chorobowo. Mati odkąd na ostatniej wizycie u pieprzniętej pulmunolog miał odstawione całkiem inhalacje z pulmicortu i został tylko na asmenolu i alergicznych lekach z powrotem zaczał dychać mocniej i nie przesypiać nocy. W piątek po świętach wylądowaliśmy u naszej pediatry bo w nocy Mati zagorączkował, ale tak jakoś inaczej niż zwykle, rano już skarżył się na ból gardła. Gardło lekko podrażnione od kaszlu, ale oczywiście już zrobiły się zmiany pęcherzykowe w oskrzelach. Na razie lecimy na pulmicorcie i neosine. Niby jest lepiej bynajmniej na moje oko osłuchowo lepiej, ale niestety pojawił sie problem z bólem brzucha i pleców, żeby nie było za wesoło Oczywiście wyczytałam w ulotce po czasie że nie powinno się używać przy kamicy nerkowej no i teraz dzisiaj bujałam się z moczem co by sprawdzić czy nic się nie zrobiło z tego piasku w nerce.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 18:21   #3880
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Ja po wizycie u chirurga. Kolejny twierdzi, ze trzeba ciac (woreczek zolciowy). Chcial mnie nawet zapisac na marzec do prywatnego szpitala (na nfz), ale stwierdzilam, ze poczekam pol roku, zrobie konktrolne usg i wtedy sie zdecyduje (zobacze czy ta moja kamica sie rozwija, a moze zniknie -choc takiej opcji nie ma).
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 09:46   #3881
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Celko mój TŻ też miał usuwane kamienie laparoskopowo i jak mama Ann bardzo szybko doszedł do siebie. A jest jakaś szansa, ze dietą czy ogólnie zmianą stylu odżywiana mozesz wpłynąć jakoś na te kamienie? Bo jak nie to nie wiem czy jest sens czekać by potem się nie powiększyły na tyle, ze będziesz mieć z nimi problem.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 13:16   #3882
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

celko- ja w ttej sytuacji bym się zdecydowała, zwłaszcza że załapiesz się na fundusz do prywatnego szpitala - a jak cie nie daj Boże gdzieś złapie nagle; na wyjeździe jakimś...


coś tu ostatnio choroby i choroby -to przyszłam z Hubertem i niną na rozweselenie wątku -i stanowczo (!) życzę sobie zobaczyć inne dzieci - jeszcze tylko Uszka i długowłosą Gosie widzimy czasem,bo reszta...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (119,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (128,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (117,9 KB, 31 załadowań)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 13:17   #3883
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

to ostatnie to z sylwestra -ona tak nie chodzi na codzień
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 13:43   #3884
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Prima ależ Ci dzieciaki wyrosły, Huberta jak spojrzałam na drugie zdjęcie to bym nie poznała, albo takie ujęcie, albo sie tak zmienił na buzi, "zmężniał" a Nina śliczna śmieszka i cudnie wygląda na sylwestrowej fotce A i i ładne masz firanki, tak się dopatrzyłam
*****
U nas Tż był dziś z Uszkiem na kontroli, osłuchowo jest już ok udało nam się jakoś wybronić przed infekcją. Jeszcze tylko katar nam został ale i tak który się leje jak z kranu, ale jutro będziemy u naszej laryngolog to może ona jakieś krople dobierze by mu całkiem katar wysuszyć. Wynik moczu nie wyszedł zły, także na szczęście lek nie spowodował skutków ubocznych, bo już miałam czarną wizję, ze na jedno pomoże na drugie zaszkodzi, ale udało sie jakoś.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 16:17   #3885
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Prima-moje chodzą szyłaś czy kupiłaś?
Nina bardzo podobna do Huberta a Hubi już się zmienił,wyciągnął i zmężniał
Ja mam tylko mikołajkowe,nic ciekawego,ale zaraz wyslę na @

Misia-dobrze,że jesteś czujna,bo Neosine tak jak groprinosine obciąża nerki

Koletynko-Oskar to mądry chłopak.
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 20:01   #3886
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

misia- nie ma szans. Moga tylko urosnac i nie nadawac sie do laparoskopii. Ale jakos sie nie zdecydowalam.. Musze wykonac jakies kontrolne usg, bo tak jedno zdjecie nie rpzekonuje mnie

Zawsze jakby co moge wrocic do tego lekarza i sie zdecydowac szybciej
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 20:17   #3887
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

moja mama miała takie wielkie jak śliwki ,ledwo sie zmieściły w pojemnik na mocz
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 17:09   #3888
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Koletynko, buziaki Wam

Prim, sliczna smieszka!

Wspolczuje chorebzdom i zdrowka zycze
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 17:21   #3889
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

U nas w piątek było po kontroli ok, był plan by od poniedziałku Mati mógł wrócić po dwutygodniowej przerwie do przedszkola już wszyscy się cieszyli i w sobotę wstał z ospą :/ a miało być tak pięknie
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 18:54   #3890
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

ann - kupiłam, a w sumie to Hubert pojechaliśmy po fajerwerki i obok były przebrania -oglądaliśmy i wynalazł jej

misia - no jak nie urok to... bardzo wysypany?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 19:03   #3891
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Ja mam tylko mikołajkowe,nic ciekawego,ale zaraz wyslę na @:
rowniez poprosze

Mateuszkowi zdrowka!
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 20:48   #3892
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

ann -KIEDY one tak wyrosły??? NIe poznałabym Zu - ja ja kojarzę (albo po prostu taką zapamiętaam bo wtedy częściej pokazywałaś) jak wygladała tak jak teraz Tosia; która swoja drogą wygląda jak mała Zu Cudne mokołajki, ale ostatnie zdjecie (z "kolczykiem") te oczyska
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 08:41   #3893
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

ja pierdziu ale mam nockę za sobą. Walka z drapiącym się we śnie dzieckiem to jak walka z wiatrakami. Usnął normalnie wczoraj a po dwóch godzinach spokojnego snu, ciągle do rana pomiałkiwał, wstawał, drapał się i miejsca sobie nie mógł znaleźć. W sumie chyba najgorzej swędziały go te krosty co podeszły wodą, ale dumam że tak ma być. Wysypało go w miarę, choć chyab dzieki temu że od razu dostał ten hevarin to tych z wodą ma maże ze 20 reszta takie normalne.
A byłam w przedszkolu zglosić, ze go nie będzie i okazało się, że w piątek od jego z grupy było aż jedno dziecko, a na całe przedszkole mające 5 grup dzieci aż dziesięcioro
Ann obejrzałam fotki i jestem w szoku. Kiedy Zu aż tak wyrosła i zapuściła takie piękne włosy. Wygląda bosko bardzo się zmieniła na buzi i mam wrażenie, że albo troszkę się na buźce zaokrągliła, albo to efekt grzywki Tylko te usta i oczy zostały bez zmian A ostatnie zdjęcie ślicznie, bardzo fajnie ujęte. Teraz mam wrażenie, że Tosia podobna do Zu tej którą pamiętam ze zdjęć, a Zu moim zdaniem zwłaszcza na tym ostatnio zdjęciu co raz bardziej podobna do Ciebie I pewnie się powtórzę, ale Ty to masz kobieto talent do tych zdjęć
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:39   #3894
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

dziękuję kochane za miłe słowa
zwłaszcza,że sesja na szybciora dzień przed WIgilią
i dopiero jak wrzuciłam to widziałam,że mogłabym je jakoś podręcić,bo kiepskie jakościowo no,ale nie chciało mi się drugi raz ich wrzucać,obróbkę zostawiam sobie na starość

Misia-ojojoj,wyobrażam sobie tę nockę heviranu nie dostaliście czy za późno? Zu chyba się nie zaokrągliła,może grzywka urosła choć muszę przyznać,że pięknie ostatnio je chyba do 16kg dobiła

wyznała mi wczoraj przed snem,że chce być na balu tęczą
no to dzisiaj siedzę i myślę

póki co muszę poćwiczyć póki T.śpi

__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 14:24   #3895
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
wyznała mi wczoraj przed snem,że chce być na balu tęczą
no to dzisiaj siedzę i myślę
nakup resztek woalu w róznych kolorach i zrób spódniczkę taką jak Nina miała na zdjeciu - ta spódniczka to zwykął gumka, na którą są pozawiazywane paski z woalu. (tzn paski są zwiazane na supeł w połowie długości).
Woal tani -będzi etęcza jak marzenie
http://allegro.pl/woal-gladki-koloro...928756660.html
http://allegro.pl/woale-woal-jednoko...905817765.html
aż ciężko będzie wybrać tylko 7 kolorów tęczy

Edytowane przez primavera
Czas edycji: 2013-01-07 o 14:27
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 16:46   #3896
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

dzięki Prima,myślałam o tiulu,ale nie znalazłam wielu kolorów
a tego woal nie trzeba obszywać?
jutro od rana mam zamiar poszuka w pobliskich sklepach
jak nie znajdzie to pójdzie w amarantowej,albo jasno fioletową przerobię(jest długa)
jakiś kolor rajstopek,w innym kolorze bluzka
tęczowe kolczyki
kitki z tęczowymi wstążkami
i może korale czerwone/turkusowe albo kolorowe z m&m sów

byłam dzisiaj w 3lumpach,ale nic nie było
kupiłam za to bandamkę z polarem Buff za 2zł
widzę,że ponad stówkę kosztują fajnie
czarny polar różowa w czarne czachy
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 17:59   #3897
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
dzięki Prima,myślałam o tiulu,ale nie znalazłam wielu kolorów
a tego woal nie trzeba obszywać?
:
a tiul i woal to nie to samo?
generalnie chodzi mi o to -w zblizeniu tak wygląda (tu dobrze widać-taka siatka) http://www.tkaniny-hurtownia.pl/kata...niny,tiul-woal
NIe trzeba obszywać - Niny spódniczka to po prostu pocięte prostokąty ok 20 cm szerokości (mogę zmierzyc,jak chcesz) i nawet nie przyszyte, tylko w połowie zawiązane na supeł na gumce. Trzyma się toto i fajnie wygląda, tak "stercząco" - ale to dlatego, ze spódniczka krótka, jakby były dłuższe te paski to by była bardziej lejąca.

to ci moze posłużyc za inspiracje (chociaż twój pomys też fajny -grunt żeby było kolorowo jak tęcza

http://www.google.pl/imgres?q=rainbo...,r:7,s:0,i:108

http://www.google.pl/imgres?q=rainbo...r:35,s:0,i:198

http://www.etsy.com/search_results.p...ype=all&page=1

http://www.google.pl/imgres?q=rainbo...:24,s:100,i:76

http://www.google.pl/imgres?q=rainbo...9,r:4,s:0,i:96
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 07:01   #3898
bingo30
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 602
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

witam!!

ann--wyrosły Twoje dziewczyny ja to czasem miałam problemy z ich rozróznieniem..takie podobne
ja o moich to juz nie raz usłyszałam,czy to nie bliźniczki choc róznica wzrostu o głowe

Emilka tym razem na balu chce byc aniołkiem..a Klaudia bedzie wrózką, tą co emilka w zeszłym roku.
A pomysł z tęcza bardzo fajny..i znalezione propozycje Primy ciekawe..

misia--jak teraz Mati przechodzi ospe? bardziej go wysypało? spokojniejsze nocki? dobrze,że my juz ospe mamy za sobą..ale i u was niedługo będzie po
Prima-- Nina z Hubertem tez "wydorosleli" -- a mała uroczo wygląda w tej sukienusi


Pytanie: skad sie biora dzieci..czy u was padało? jak odpowiadacie?
mój mąz zdania,żeby mówic o bocianie..
__________________
Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię..
Zanim się urodziłaś - Kochałam Cię...
Zanim minęła jedna godzina Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...

Emilcia urodziła się 21 listopada 2007r
Klaudusia urodziła się 3 marca 2010r
bingo30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 07:41   #3899
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

bingo - nie pytał, zapewne dlatego, ze przeżywał ciążę razem z nami, tak aktywnie i dużo wtedy rozmawialiśmy siłą rzeczy na ten temat.
Bociana bym sobie darowała


Mnie Hubert spytał coś ze dwa dni temu "mamo wiesz czym się różnią dziewczyny od chłopaków?"
Juz chciałam wyjaśniać, ale nie zdążyłam "bo chłopaki biegają szybciej, a dziewczyny jak biegają to uderzają nogami o tyłki"

No tej teorii nie znałam
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 08:14   #3900
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

dzięki Prima
no właśnie ja bym chciała taki bajecznie kolorowy tiul,ale u nas mały wybór w sklepach
może przejdę sie do hurtowni tkanin,tylko nie bardzo ogarniam ile tego powinnam wziąć i chyba na 2 sukienki od razu ,znając T.będzie jęczeć,że też chce
a dzisiaj sypie śniegiem i -8
a za pierwszym razem wkleiłaś inny materiał i taki chyba trzeba obszyć

Bingo-ja bym bociany odpuściła,jest tylle fajnych książek o tym,przejdź sie do księgarni.Zu nie drąży jakoś specjalnie póki co,ale wie,że dzieci powstają kiedy dwoje ludzi się kocha,przytula i całuje że musi być mama i tata.Jak dzidzia rośnie to mamie rośnie brzuch.Kiedy jest gotowa to mama jedzie do szpitala i rodzi dzidzię to tak w skrócie.Ale dzieciom nie potrzeba wielu informacji.Tym bardziej szczegółowych.ZU często się bawiła,że ma dzidzię w brzuchu.A ostatnio z kuzynką rok starszą bawiły się w poród więc chyba już wszystko wie

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

hehe Hubert dobry

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

skąd się biorą dzieci

tu książek przegląd
http://dziecisawazne.pl/ksiazki-dla-...ieci-przeglad/

ta jest chyba fajna
http://www.empik.com/skad-sie-biora-...7735,ksiazka-p

i horror Kasdepke
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-23 15:35:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.