W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-29, 00:08   #1861
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Exclusive te¿ siê dobrze czu³am w takich jasnych, ale wiadomo...rozja¶niacz jak odbudujê moje w³osy teraz to mo¿e zacznê robiæ pallete do takich ja¶niutkich na razie poziom 9 mi starcza jak bêdê mia³a jakie¶ ³adne z twarz± po alfaparf to wstawiê

Novelove on nie chce bo leñ ja do¶æ du¿o æwiczê, z ró¿nymi przerwami, wtedy jak mu to proponowa³am to je¼dzi³am dziennie po 20-30 i wiêcej km na rowerze on chyba ba³ siê ¿e mi nie podo³a, mimo, ¿e zapewnia³am, ¿e dziennie robimy 40-50km roz³o¿one w czasie, odpoczynki i te sprawy, nocleg gdzie¶ u dobrych ludzi/w agro itp. Potem ja odpu¶ci³am, teraz ¿a³ujê, mo¿e jeszcze uda mi siê go namówiæ póki dzieci nie mamy
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 00:41   #1862
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ku¼wa a ja kolejn± noc zarywam na ogl±danie farb I wiecie co? Dalej nie wiem czym siê farbowaæ Nie wiem jak± rozja¶niaj±c± farbê dobraæ do Voila 9.21. Bunny poleca³aby¶ bardziej palette czy garnierka I je¶li ju¿ to jakie odcienie najlepiej z jakiej serii? Palette to domniemam ¿e ICC, ale garnier? Lepszy nutrisse czy color naturals 111? Boziu ale ja zadajê pytañ, jak tak dalej pójdzie wywalicie mnie z w±tku
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-29 o 00:42
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 05:30   #1863
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ

Agatau w koñcu ³adnemu we wszystkim ³adnie
shizaxa najbardziej podoba mi siê ten aktualny kolor 9.21

exclusive zdecydowa³a¶ siê ju¿ na co¶?

ja dzi¶ dostanê farbê

A tak à propos studiów studiuje mo¿e która¶ z Was na Uniwersytecie Rzeszowskim? Upad³am na g³owê i postanowi³am skoñczyæ kolejny kierunek i szukam opinii o ró¿nych uczelniach
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 05:45   #1864
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Kylie mia³am Ci napisaæ kilka s³ów, jak pou¿ywam dermogalu
s± boskie te rybki super koj± skórê - przesuszon±, zmarzniêt±, podra¿nion±. Nie zapychaj±. Nat³uszczaj± i nawil¿aj±. Mega
Dziekuje, ¿e o mnie pamieta³as
Kochana jestes
W atkim razie z jakims suplementem do wlosow kupie te rybki.
Moja skora jest tragiczna przy ogrzewaniu

Bunny
dosta³am ³upiezu po Tiomtei
nie wiesz co moze w nim to powodowac?
kurde ns szampon do mycia ³azienki
Ja nie wiem...
Ale na szczescie mam wielka butle Schaumy, Pinia i mam czym myc w³osy.
Tylko nie ma kto mi odrostu zrobic


Wczoraj by³am w pracy 12,5 h dzisiaj ide na 10H
trzymajcie kciuki ¿ebym tam nie pad³a
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 07:15   #1865
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej wszystkim

Bunny to mo¿e stosowaæ raz w tygodniu ta Lady Spa i raz ta z Kallosa?Dobry pomys³?Kurcze marzy mi siê platynka taka ale nie bia³a.Po tej palette c10 mi to wyjdzie Bunny?Potem wstawiê zdj co teraz mam na g³owieMój naturalny to tzw mysi.

Kitka ¶wietny pomys³ z tym ombre


Kylie powodzenia w pracy.Mam nadziejê ¿e jako¶ wytrzymasz

Exclusive mam nadziejê ¿e dojdziesz w koñcu do upragnionego kolorku
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 08:26   #1866
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
witaj agatko milo mi


dzieki


w moim odczuciu- kallos nie jest genialn jak odzywka bardziej.

mnie macmirror nigdy nei pomogl ost znow gynalgin i spokoj mam juz ktorys miesiac...
pojde do lekarza, daje sobie jeszcze max 2 dni.
Ja wlasnie kallosa jako odzywke proteinowa chce kupic bo zadnej nie mam, nada sie?

Ja macmiroru nigdy nie mialam dlatego dostalam go bo mi w wiekszosci zadne leki nie pomagaja Gynalgin wczesniej pomogl ale ostatnio nic kompletnie... ogolnie nic z nystatyna nie bralam wiec tak troche z nadzieja na ten macmiror czekam
Teraz @ wiec cierpia³am wczoraj, ale dzisiaj wszystko ustalo, poza tym ze sie ze mnie leje jak z wiadra
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny witaaaj




Zastanawiam siê teraz tylko CZYM SIÊ FARBOWAÆ?? Doradzicie co¶, na bazie w³asnych do¶wiadczeñ
Garnier nutrisse 91 czy Wellaton 9.1?
Ju¿ kij z tym ¿e mi wellaton w³osy przesuszy, w chwili obecnej najwa¿niejsza jest dla mnie trwa³o¶æ farby na w³osach, i stopieñ w jakim pokrywa w³osy.



Mi te¿ taka pasuje najbardziej



Oj tak, mam nadziejê ¿e nied³ugo bêdê szczê¶liw± posiadaczk± blondu





Ale masz piêkne, b³yszcz±ce w³oski



Pokusi³a¶ tym wellatonem
Nutrisse
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
trzymaj siê kochana i nie choruj
muszê pomy¶leæ czym zrobiæ na nastêpny raz , bo jakby nieby³o do wszystkich farb mam jakies zastrze¿enia

mo¿e kup sobie hascosept i psikaj
no z tym br±zem to chyba bym siê nieczu³a atrakcyjna

robi³am juz nim jako¶ na majówke i nic mi nie by³o mówie wam, ¿e ostatnio co¶ mi skóra na g³owie szaleje jakie¶ szczypanie,pieczenie ,swêdzenie

mozliwe chocia¿ nigdy nie mia³am czego¶ takiego nie jakos raz po palette tez tak mia³am jakby zamocna farba czy co?



wiesz racje masz z pewno¶ci± odnosnie yego pozbycia siê farb ale z drugiej strony szkoda mi w koñcu wyda³am na nie swoja kase i teraz mam wywaliæ? ale zrobie przegl±d i tych których na pewno nie bêdê u¿ywaæ wywalam!
ale¿ jestem ciekawa tej londy niedoczekam siê
No ale zobacz, potem wydajesz nastepna kase na nastepne farby zeby popoprawiac to co napsulas tymi co juz masz Wiec kolo zamkniete
Tez jestem ciekawa, ale nie wiem czy sie doczekasz bo mam wielk± ochote strzelic sobie braz Ale trzymam siee... trzymam
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Kylie mia³am Ci napisaæ kilka s³ów, jak pou¿ywam dermogalu
s± boskie te rybki super koj± skórê - przesuszon±, zmarzniêt±, podra¿nion±. Nie zapychaj±. Nat³uszczaj± i nawil¿aj±. Mega
Musze sprobowac Ja ostatnio kupilam sobie lano-krem z ziaji med, i jest boooski Jak ktos walczy z suchymi skorkami i wogole przesuszaniem to polecam. I jest bezzapachowy
Robilam raz peeling dosc mocny, maske nawilzajaca na to i nic, morda jak byla sucha tak dalej byla Dalam ta ziaje 2 razy na noc i pupcia niemowlaka



Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ku¼wa a ja kolejn± noc zarywam na ogl±danie farb I wiecie co? Dalej nie wiem czym siê farbowaæ Nie wiem jak± rozja¶niaj±c± farbê dobraæ do Voila 9.21. Bunny poleca³aby¶ bardziej palette czy garnierka I je¶li ju¿ to jakie odcienie najlepiej z jakiej serii? Palette to domniemam ¿e ICC, ale garnier? Lepszy nutrisse czy color naturals 111? Boziu ale ja zadajê pytañ, jak tak dalej pójdzie wywalicie mnie z w±tku
Daj ty se spokoj z tymi kombinacjami. K³ad¼ sama ta Voile na odrost po prostu z 9 @, na dlugosc z 6 i bedzie ok. Po co farbe rozjasniajaca pod spod? Bez sensu



Co za dzien aaaa! Od rana mi sie wali nooo. Leje sie ze mnie @ jak z wiadra, z tubki wystrzelila mi kapka podkladu na spodnie, oczywisce jestem u TZ wiec probowalam to zmyc i duupa ledwo co tam zeszlo wiec siedze z mokra plama na kolanie Cale szczescie ze ostatnio kupilam suszarke to teraz susze to kolano
Moich wlosow dzisiaj nie lubie Wlosy plukalam z 15 minut i co? Niewyplukane Wiec tluscioch po szamponie jest, konce suche jak miotly a idzta w cholere Kolor w moich oczach prawie ze jajeczny na odroscie (i pewnie tylko w moich ), na twarzy wielkie pryszcze, oczy sobie krzywo pomalowalam no litosci
Moge juz isc spac?

Jeszcze musze jechac do urzedu sie zarejestrowac jako bezrobotna zebym mogla isc na staz, w tym stanie czuje ze bedzie tam wojna
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 08:34   #1867
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
¦wietna sprawa móc je tak ogl±daæ Jak to wynalaz³a¶?
siedzê i szperam
ogl±dam jeszcze samoloty lataj±ce nad Polsk±
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
to macie jeszcze kamerkê na pandê: (boska!)
http://www.sandiegozoo.org/pandacam/
i times square w Nowym Jorku :
http://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/


pandy nie widzia³am! ale Nowy Jork czasem podgl±dam
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
zrobi³am album z w³osami, jakie mia³am ju¿ z tych zdjêæ co mam na laptopie bo reszta u tz na stacjonarce i chyba siê ich ju¿ nie odzyska miêdzy innymi z podró¿y po¶lubnej
piêknie w blondzie, zdjêcie ze ¶lubu


Exclusive odpu¶æ sobie my¶lenie o farbach chocia¿ na jeden dzieñ, po³ó¿ siê spaæ a jak wstaniesz to kup pierwsz± farbê, o której pomy¶lisz ja tak zawsze robiê i siê sprawdza w kwestii ciuchów te¿

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze musze jechac do urzedu sie zarejestrowac jako bezrobotna zebym mogla isc na staz, w tym stanie czuje ze bedzie tam wojna
to ju¿ nie pracujesz?
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 09:02   #1868
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
siedzê i szperam
ogl±dam jeszcze samoloty lataj±ce nad Polsk±

pandy nie widzia³am! ale Nowy Jork czasem podgl±dam

piêknie w blondzie, zdjêcie ze ¶lubu


Exclusive odpu¶æ sobie my¶lenie o farbach chocia¿ na jeden dzieñ, po³ó¿ siê spaæ a jak wstaniesz to kup pierwsz± farbê, o której pomy¶lisz ja tak zawsze robiê i siê sprawdza w kwestii ciuchów te¿

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------


to ju¿ nie pracujesz?
Niee, mi sie z koñcem grudnia skoñczy³a umowa i nie przedluzalam. Mia³am dosc bezp³atnych nadgodzin, ci±g³ego stresu, a jedna z ostatnich sytuacji mnie tylko utwierdzila w tym ze nie warto tam siedzieæ. Teraz mam nowa pracê juz nagran±, ale jeszcze próbuje kombinowaæ sta¿ w laboratorium w tej samej firmie. Jakby sie uda³o to by by³o spe³nienie marzeñ no ale zobaczymy.

Kurcze zamarzyl mi sie jakis taki jasny br±z/ciemny blond karmelowy :d
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 09:03   #1869
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dzieñ dobry


Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ

a mnie coraz bardziej kusi ombre i jeszcze co - ten L'Oreal do ombre - wiem wiem, ¿e to rozja¶niacz, ale kusi mnie i nic nie poradzê
pomy¶la³am dzisiaj, ¿e mo¿e bym tym zrobi³a, bo kolor w³osów na d³ugo¶ci jest nijaki i mo¿e ten rozja¶niacz by jako¶ rozwi±za³ mój problem... a jakby wysz³o nie tak to przynajmniej na pewno obciê³abym w³osy na boba co my¶licie o takim planie?
moj± kolerzanke tez i chyba wczoraj mia³a robiæ

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Wpad³am na kolejny genialny pomys³
W wakacje pojechaæ rowerem do Wiednia przez Pragê, powrót normalnym ¶rodkiem lokomocji. T¿ nie chce s³yszeæ o stopie do Hiszpanii, a to nawet prze³kn±³. Tak bardzo bym chcia³a by siê uda³o!
OMG szalona

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, mo¿na tutaj ogl±daæ ¯UBRY na ¿ywo!! online
ale ekstra, nawet zaj±czek teraz sobie tam kica dokarmiaj± je

http://www.lasy.gov.pl/zubr
ani ¿ubry ani panda mi nie chodzi

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
to macie jeszcze kamerkê na pandê: (boska!)
http://www.sandiegozoo.org/pandacam/
i times square w Nowym Jorku :
http://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/

times square mi chodzi a reszta nie, chyba neta mam za s³abego
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:22   #1870
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ


nie bedzie zolty odrost- tak mysle...
to nawet nie ryzykuje
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
No ale zobacz, potem wydajesz nastepna kase na nastepne farby zeby popoprawiac to co napsulas tymi co juz masz Wiec kolo zamkniete
Tez jestem ciekawa, ale nie wiem czy sie doczekasz bo mam wielk± ochote strzelic sobie braz Ale trzymam siee... trzymam


Co za dzien aaaa! Od rana mi sie wali nooo. Leje sie ze mnie @ jak z wiadra, z tubki wystrzelila mi kapka podkladu na spodnie, oczywisce jestem u TZ wiec probowalam to zmyc i duupa ledwo co tam zeszlo wiec siedze z mokra plama na kolanie Cale szczescie ze ostatnio kupilam suszarke to teraz susze to kolano
Moich wlosow dzisiaj nie lubie Wlosy plukalam z 15 minut i co? Niewyplukane Wiec tluscioch po szamponie jest, konce suche jak miotly a idzta w cholere Kolor w moich oczach prawie ze jajeczny na odroscie (i pewnie tylko w moich ), na twarzy wielkie pryszcze, oczy sobie krzywo pomalowalam no litosci
Moge juz isc spac?

Jeszcze musze jechac do urzedu sie zarejestrowac jako bezrobotna zebym mogla isc na staz, w tym stanie czuje ze bedzie tam wojna
no fakt
u ...dzisiaj widze bêdzie piekielny dzieñ

tak apropo moich czerwonych w³osów to mogê wam pó¼niej wstawiæ moje autko ¶lubne które by³o niemal¿e dobrane pod kolor w³osów- odjechane na maksa
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-29 o 10:27
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:37   #1871
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ku¼wa a ja kolejn± noc zarywam na ogl±danie farb I wiecie co? Dalej nie wiem czym siê farbowaæ Nie wiem jak± rozja¶niaj±c± farbê dobraæ do Voila 9.21. Bunny poleca³aby¶ bardziej palette czy garnierka I je¶li ju¿ to jakie odcienie najlepiej z jakiej serii? Palette to domniemam ¿e ICC, ale garnier? Lepszy nutrisse czy color naturals 111? Boziu ale ja zadajê pytañ, jak tak dalej pójdzie wywalicie mnie z w±tku
rob albo volia albo garniera 111- i ja bym tego garniera nie rozcienczala tylko walnela na cale jaki jest o! na pewno nie bedzie juz rudo po nim, on jest az niebieski od popielu

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje, ¿e o mnie pamieta³as
Kochana jestes
W atkim razie z jakims suplementem do wlosow kupie te rybki.
Moja skora jest tragiczna przy ogrzewaniu

Bunny
dosta³am ³upiezu po Tiomtei
nie wiesz co moze w nim to powodowac?
kurde ns szampon do mycia ³azienki
Ja nie wiem...
Ale na szczescie mam wielka butle Schaumy, Pinia i mam czym myc w³osy.
Tylko nie ma kto mi odrostu zrobic


Wczoraj by³am w pracy 12,5 h dzisiaj ide na 10H
trzymajcie kciuki ¿ebym tam nie pad³a
nie wiem kochanie...
ale pamietam ze tez mialam lupiez i swedzioche po dawnej wersji zlote refleksy czy cos w tym stylu i ja obczailam ze mi sie to robi bo on bardzo mocno pachnial i mial zapach wysoko i to stad. jak te nowe maja to nie wiem...
moja skora tez swiruje wiec uzywam albo schaume biala, albo malwe aloesowa albo pinio bo nacielam sie na shaume do farbowanych- krostki i swedziocha i do mycia psa i lazienki idzie a wlosy tez daja mi kopa- bo pierwszy raz chyba mam je przekarmione odkad pozbylam sie rozjasniacza i podcinam konce dalej po pol-1cm miesiecznie sa okropne maski nie chca czesciej jak raz w tygodniu bo klapa! za to lekkie badziewne odzywki jak joanny, loreal farbowane itp kochaja jak szalone i sa wtedy lekkie lsniace i piekne a ja mam tyle masek w domu

aha i jesli cie zainteresuje- moje ost odkrycie naj odzywka do wlosow to... polecana przez EX garnier karite i avokado wlosy bosko miekkie i w ogole cud miod! polecam wszystkim!

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim

Bunny to mo¿e stosowaæ raz w tygodniu ta Lady Spa i raz ta z Kallosa?Dobry pomys³?Kurcze marzy mi siê platynka taka ale nie bia³a.Po tej palette c10 mi to wyjdzie Bunny?Potem wstawiê zdj co teraz mam na g³owieMój naturalny to tzw mysi.

Kitka ¶wietny pomys³ z tym ombre


Kylie powodzenia w pracy.Mam nadziejê ¿e jako¶ wytrzymasz

Exclusive mam nadziejê ¿e dojdziesz w koñcu do upragnionego kolorku
mozesz te maski na zmiane pisalam ci ze po c10 wyjdzie podobny kolo do dody z reklamy agd cos tam...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wlasnie kallosa jako odzywke proteinowa chce kupic bo zadnej nie mam, nada sie?

Ja macmiroru nigdy nie mialam dlatego dostalam go bo mi w wiekszosci zadne leki nie pomagaja Gynalgin wczesniej pomogl ale ostatnio nic kompletnie... ogolnie nic z nystatyna nie bralam wiec tak troche z nadzieja na ten macmiror czekam
Teraz @ wiec cierpia³am wczoraj, ale dzisiaj wszystko ustalo, poza tym ze sie ze mnie leje jak z wiadra

Nutrisse

No ale zobacz, potem wydajesz nastepna kase na nastepne farby zeby popoprawiac to co napsulas tymi co juz masz Wiec kolo zamkniete
Tez jestem ciekawa, ale nie wiem czy sie doczekasz bo mam wielk± ochote strzelic sobie braz Ale trzymam siee... trzymam

Musze sprobowac Ja ostatnio kupilam sobie lano-krem z ziaji med, i jest boooski Jak ktos walczy z suchymi skorkami i wogole przesuszaniem to polecam. I jest bezzapachowy
Robilam raz peeling dosc mocny, maske nawilzajaca na to i nic, morda jak byla sucha tak dalej byla Dalam ta ziaje 2 razy na noc i pupcia niemowlaka




Daj ty se spokoj z tymi kombinacjami. K³ad¼ sama ta Voile na odrost po prostu z 9 @, na dlugosc z 6 i bedzie ok. Po co farbe rozjasniajaca pod spod? Bez sensu



Co za dzien aaaa! Od rana mi sie wali nooo. Leje sie ze mnie @ jak z wiadra, z tubki wystrzelila mi kapka podkladu na spodnie, oczywisce jestem u TZ wiec probowalam to zmyc i duupa ledwo co tam zeszlo wiec siedze z mokra plama na kolanie Cale szczescie ze ostatnio kupilam suszarke to teraz susze to kolano
Moich wlosow dzisiaj nie lubie Wlosy plukalam z 15 minut i co? Niewyplukane Wiec tluscioch po szamponie jest, konce suche jak miotly a idzta w cholere Kolor w moich oczach prawie ze jajeczny na odroscie (i pewnie tylko w moich ), na twarzy wielkie pryszcze, oczy sobie krzywo pomalowalam no litosci
Moge juz isc spac?

Jeszcze musze jechac do urzedu sie zarejestrowac jako bezrobotna zebym mogla isc na staz, w tym stanie czuje ze bedzie tam wojna
jak najbardziej proteinowka moze byc
probuj moze ten lek ci pomoze...
jakbym miala taki poczatek dnia to bym w domu zostala
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Niee, mi sie z koñcem grudnia skoñczy³a umowa i nie przedluzalam. Mia³am dosc bezp³atnych nadgodzin, ci±g³ego stresu, a jedna z ostatnich sytuacji mnie tylko utwierdzila w tym ze nie warto tam siedzieæ. Teraz mam nowa pracê juz nagran±, ale jeszcze próbuje kombinowaæ sta¿ w laboratorium w tej samej firmie. Jakby sie uda³o to by by³o spe³nienie marzeñ no ale zobaczymy.

Kurcze zamarzyl mi sie jakis taki jasny br±z/ciemny blond karmelowy :d

z toba naprawde zle dzisiaj
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 10:55   #1872
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

kitkulka fajny link zamiast pisaæ to spogl±dam na te ptaki w karmniku
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:10   #1873
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny mam jeszcze jedno pytanko je¿eli bym chcia³a na nastêpne farbowanie po³ozyæ t± mieszanke joanny co u Ciebie na blogu jest , to przed muszê po³ozyæ nature? ten karmel to chyba do ciep³ych siê zalicza a piaskowy ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:13   #1874
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny mam jeszcze jedno pytanko je¿eli bym chcia³a na nastêpne farbowanie po³ozyæ t± mieszanke joanny co u Ciebie na blogu jest , to przed muszê po³ozyæ nature? ten karmel to chyba do ciep³ych siê zalicza a piaskowy ?
Asia zmieniasz kolor? Nie podoba Ci siê ten, co masz teraz?

Ps. Podobasz mi siê w tym Castingu
__________________
Umys³ w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-01-29 o 11:15
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:13   #1875
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

dziewczyny, proszê o pomoc
my¶lê i my¶lê i bojê siê ¿ebym siê nie walnê³a z kolorem jak ju¿ bêdê rozja¶niaæ to ¿eby potem za ciemno nie wysz³o, bo szkoda w³osów
jaki to mo¿e byæ poziom i kolor? naprzeciw mojej farbowanej grzywki... to oczywi¶cie symulacja z daily makeover
mo¿e 8 a wy co my¶licie? popielaty czy be¿owy
w ka¿dym razie na dzi¶ marzê o takim efekcie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg makeover247-.jpg (22,4 KB, 40 za³adowañ)
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:18   #1876
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej

Bunny czyli dawanie podk³adu rozja¶niaj±cego pod 9.21 jest bezsensu w moim przypadku? Sama 9.21 z wod± 6% nie wyjdzie za ciemno? Skusi³abym siê na garniera ale obawiam siê ¿e nie wyjdzie mi kolor taki jaki chcê, chocia¿ z drugiej strony chcia³abym ¿eby w³osy trochê ja¶niejsze by³y... i co tu robiæ
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-29 o 11:29
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:32   #1877
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

blond bunny mia³a¶ mo¿e doczynienia z farb±
Garnier Color Sensation 111 Srebrny Superjasny Blond ? bo ogl±dam jej efekty i zastanawiam sie czy nie spróbowaæ jak myslisz?

tutaj fajnie wyszed³ http://babskaprzystan.blogspot.com/2...-garniera.html

patrzcie co znalaz³am
http://blond-bunny.blogspot.com/2012...ation-111.html
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2013-01-29 o 11:35
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:39   #1878
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
siedzê i szperam
ogl±dam jeszcze samoloty lataj±ce nad Polsk±
No popatrz, wszystko mo¿na na necie znale¼æ

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
rob albo volia albo garniera 111- i ja bym tego garniera nie rozcienczala tylko walnela na cale jaki jest o! na pewno nie bedzie juz rudo po nim, on jest az niebieski od popielu

aha i jesli cie zainteresuje- moje ost odkrycie naj odzywka do wlosow to... polecana przez EX garnier karite i avokado wlosy bosko miekkie i w ogole cud miod! polecam wszystkim!
Kurcze ale mam dylemaciora. Jestem pewna ¿e któr±¶ z nich napewno wypróbujê, ale samego garniera bojê siê trochê k³a¶æ ¿e wyjdzie za jasno Chocia¿ z drugiej strony.. jak nie ma byæ rudo¶ci to chyba warto zaryzykowaæ, a potem np. za 2 tyg po³o¿yæ na niego voila 9.21 dla nadania odpowiedniego koloru

A widzisz Jestem pewna ¿e nigdy jej ju¿ nie opuszczê, a do tego ta cena w kauflandzie powala Zastanawiam siê jeszcze nad t± now± z fructisa co na blogu o niej pisa³a¶, ¿eby u¿ywaæ jej na zmianê z avokado i karite.
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-29 o 11:41
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:41   #1879
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
blond bunny mia³a¶ mo¿e doczynienia z farb±
Garnier Color Sensation 111 Srebrny Superjasny Blond ? bo ogl±dam jej efekty i zastanawiam sie czy nie spróbowaæ jak myslisz?

tutaj fajnie wyszed³ http://babskaprzystan.blogspot.com/2...-garniera.html

patrzcie co znalaz³am
http://blond-bunny.blogspot.com/2012...ation-111.html
Jaka¶ druga bunny?
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 11:43   #1880
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

witam siê
moje w³osy ostatnio wgl nie wspó³pracuj± ze mn± bo jak wyschn± same to idê na si³owniê i muszê je spi±æ, a potem ju¿ siê nie uk³adaj±...
a te jasne jak mia³am w³osy to zaczê³am ciemniej sama farbowaæ by nie u¿ywaæ rozja¶niacza, nie zna³am Was i tego w±tku, a pewnie by¶cie mi powiedzia³y jak dbaæ, jak naprawiæ i jak farbowaæ ale wa¿ne ¿e teraz dbam ju¿
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:44   #1881
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Jaka¶ druga bunny?
Kopia!
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:46   #1882
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ

aha i jesli cie zainteresuje- moje ost odkrycie naj odzywka do wlosow to... polecana przez EX garnier karite i avokado wlosy bosko miekkie i w ogole cud miod! polecam wszystkim!
u¿ywam j± ju¿ od dawna bo jeszcze jak mysia znami pisa³a to j± polecila i na pocz±tku miesz³am j± z inn± mask± a teraz daje sam± i jest super
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:47   #1883
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kopia!
W sumie móg³by siê kto¶ pomyliæ Nasza bunny jest blond bunny, a ta druga blonde bunny
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:48   #1884
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Jaka¶ druga bunny?
podróba??
nag³ówek jest blonde-bunny...te¿ ostatnio ten blog znalaz³am...
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:49   #1885
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Jaka¶ druga bunny?
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kopia!
nom tam jest zamiast blond to "blonde" i zauwarzy³am ze w³osy buahhot sa w awatarku w komentarzach pod... jakie¶ nasze podróby ???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:55   #1886
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
kitkulka fajny link zamiast pisaæ to spogl±dam na te ptaki w karmniku
jak nie ma ¿ubrów na polance to pokazuj± ptaki wczoraj w nocy ogl±da³am ¿ubry, nie chcia³y pój¶æ spaæ a pó¼niej dwa zaj±ce kica³y
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Jaka¶ druga bunny?
nie, ona ma od dawna bloga i raczej swoje w³osy tylko pokazuje

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
nom tam jest zamiast blond to "blonde" i zauwarzy³am ze w³osy buahhot sa w awatarku w komentarzach pod... jakie¶ nasze podróby ???
ona nie jest ¿adn± kopi±, zobaczcie od jak dawna prowadzi bloga i jest tematyka ró¿na... nick podobny, no ale pe³no takich w necie, kitkensów i kitków te¿ jest du¿o a swoje w³osy na blogu pokazuje a nie czyje¶
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:59   #1887
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
ona nie jest ¿adn± kopi±, zobaczcie od jak dawna prowadzi bloga i jest tematyka ró¿na... nick podobny, no ale pe³no takich w necie, kitkensów i kitków te¿ jest du¿o a swoje w³osy na blogu pokazuje a nie czyje¶
nom,ale wydawa³o sie podejrzane
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:00   #1888
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

mysla³am, ¿e ukrad³a naszej Bunny nick
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:11   #1889
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
jak nie ma ¿ubrów na polance to pokazuj± ptaki wczoraj w nocy ogl±da³am ¿ubry, nie chcia³y pój¶æ spaæ a pó¼niej dwa zaj±ce kica³y

nie, ona ma od dawna bloga i raczej swoje w³osy tylko pokazuje

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------


ona nie jest ¿adn± kopi±, zobaczcie od jak dawna prowadzi bloga i jest tematyka ró¿na... nick podobny, no ale pe³no takich w necie, kitkensów i kitków te¿ jest du¿o a swoje w³osy na blogu pokazuje a nie czyje¶
Aa, dobrze wiedzieæ
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-29 o 12:14
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:12   #1890
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny mam jeszcze jedno pytanko je¿eli bym chcia³a na nastêpne farbowanie po³ozyæ t± mieszanke joanny co u Ciebie na blogu jest , to przed muszê po³ozyæ nature? ten karmel to chyba do ciep³ych siê zalicza a piaskowy ?
lepiej byloby nature bo teraz mocny popiel dowalilas

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, proszê o pomoc
my¶lê i my¶lê i bojê siê ¿ebym siê nie walnê³a z kolorem jak ju¿ bêdê rozja¶niaæ to ¿eby potem za ciemno nie wysz³o, bo szkoda w³osów
jaki to mo¿e byæ poziom i kolor? naprzeciw mojej farbowanej grzywki... to oczywi¶cie symulacja z daily makeover
mo¿e 8 a wy co my¶licie? popielaty czy be¿owy
w ka¿dym razie na dzi¶ marzê o takim efekcie
to jest jak 8.2 kitki ale moze tez byc bez 8.23 cos w tym stylu. na bank 8ka.
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Bunny czyli dawanie podk³adu rozja¶niaj±cego pod 9.21 jest bezsensu w moim przypadku? Sama 9.21 z wod± 6% nie wyjdzie za ciemno? Skusi³abym siê na garniera ale obawiam siê ¿e nie wyjdzie mi kolor taki jaki chcê, chocia¿ z drugiej strony chcia³abym ¿eby w³osy trochê ja¶niejsze by³y... i co tu robiæ
jak chcesz ciut jasniej- ale nie wiem jak to wlosy zniosa to na pewno i tak ochlodzic to trzeba to bym radzila 111 sensation czy nutrisse od garniera.
9.21 wyjdzie... jak 9tka po prostu.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
blond bunny mia³a¶ mo¿e doczynienia z farb±
Garnier Color Sensation 111 Srebrny Superjasny Blond ? bo ogl±dam jej efekty i zastanawiam sie czy nie spróbowaæ jak myslisz?

tutaj fajnie wyszed³ http://babskaprzystan.blogspot.com/2...-garniera.html

patrzcie co znalaz³am
http://blond-bunny.blogspot.com/2012...ation-111.html
sensation jest mocno niebieska nie wiem jak bedzie z twoim smerfem

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
No popatrz, wszystko mo¿na na necie znale¼æ



Kurcze ale mam dylemaciora. Jestem pewna ¿e któr±¶ z nich napewno wypróbujê, ale samego garniera bojê siê trochê k³a¶æ ¿e wyjdzie za jasno Chocia¿ z drugiej strony.. jak nie ma byæ rudo¶ci to chyba warto zaryzykowaæ, a potem np. za 2 tyg po³o¿yæ na niego voila 9.21 dla nadania odpowiedniego koloru

A widzisz Jestem pewna ¿e nigdy jej ju¿ nie opuszczê, a do tego ta cena w kauflandzie powala Zastanawiam siê jeszcze nad t± now± z fructisa co na blogu o niej pisa³a¶, ¿eby u¿ywaæ jej na zmianê z avokado i karite.
nie mam kauflanda ale w promo chodzi po 7zl to chyba niezle

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Jaka¶ druga bunny?


Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kopia!


Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
podróba??
nag³ówek jest blonde-bunny...te¿ ostatnio ten blog znalaz³am...


Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
mysla³am, ¿e ukrad³a naszej Bunny nick
jestescie szalone kochane aferzystki

to tylko zbieznosc, bunnych i blond jest mnostwo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.