Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-10, 19:35   #2161
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez OlesyaM Pokaż wiadomość
Co Ty dziewczyno piszesz? ;-D wyszło na to ze on mi te rzeczy kupuje bo ja go zmuszam haha brawo! Jemu brakuje na jego rzeczy? Skąd ty to wzięłaś? Sobie żałuje żeby mi kupić? Mieszkam z nim więc nie widze żeby chodził przez to zabiedzony! Chodzi na basen i siłownię, kupuje drogie markowe rzeczy, dużo garniturów do pracy i widze ceny tych rzeczy, kosmetyki, perfumy, sprzęt muzyczny itd... więc nie sądzę że biednie mu się żyje że zapłaci za jakąs moją rzecz. Nigdzie też nie napisałam że ja swoją kase składuje a od niego ciągne ile wejdzie. Swoje pieniądze przeznaczam na siebie, jemu też robię często prezenty bez okazji. Jak ide z nim na zakupy, przymierzam coś to on to bierze i za to płaci , robi to sam z siebie, przecież ja na nim nic nie wymuszam. Jestem w galerii, kupuje kosmetyki , wyciągam swoją kartę bo chce zapłacić on mówi schowaj to i wyciąga swoją i płaci i co? Zarabia dużo więcej ode mnie więc może sobie na to pozwolić, nigdzie nie napisałam że tak powinien robić każdy facet, napisałam o normalnych rzeczach... nie wyobrażam sobie że muszę się z facetem rozliczać za jajka i mleko, że dorzucam się połowe w głupim kfc ... żenada

Dokladnie Ja tez sobie tego nie wyobrazam. Jak traktujesz siebie z klasa to i chlopak tak Cie traktuje.Mnie NIGDY nikt nie powiedzial nawet by sie dorzucac do kolacji

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Tobie to pasuje, ja np wolę być partnerką mojego faceta nie jego utrzymanką Nie ma powodu pisać "żenada". Każdy żyje jak mu wygodnie ja z moim facetem jak kupujemy rzeczy dla ans obojga czasem zapłaci jedno czasem dajemy każde mniej więcej połowę kwoty, czasem on mi da wyliczone pieniądze za swoją "część" albo ja jemu. Nie płaci za moje fatałaszki i kosmetyki(to dla mnie by było idiotyczne-co innego prezent raz na ile) i nie widzę w tym nic żenującego
Dla mnie jednak zdrowa sytuacja to taka w której partnerzy dzielą się na miarę możliwości wydatkami po równo. Źle bym się czuła gdyby jedno z nas płaciło za wszystko a drugie by sobie za swoje kupowało tylko "waciki" dla samego siebie.
Wspolczuje. Czasami fajnie poczuc sie jak ksiezniczka a nie jsk "partner".I wcale nie utrzymanka. Po prostu jak kobieta o ktora sie dba. Pod kazdym wzgledem.
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 19:44   #2162
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez OlesyaM Pokaż wiadomość
Tak oczywiście że on płaci, obiady codziennie jemy, raz w restauracji raz robimy sami, ide z nim do sklepu kupujemy produkty na obiad i później mam mu oddawać połowę za makaron ? za jednego pomidora? za połowe sosu? Dla mnie jest to żenujące, tak samo jak siedzę ze swoim mężczyzną w restauracji a po kolacji odliczam swoje danie i swoje picie? tak się zachowują kumple z pracy a napewno nie para!

Dziewczyny pisały w tym wątku o tym że musiały oddawać za bilet kolesiowi, że wręcz wymuszali żeby to dziewczyna płaciła nawet za ich zakupy czy zamówienie> To są mężczyźni?? Nigdy się z takim czymś nie spotkałam, za nim byłam w związku to z różnymi chłopakami się umawiałam i żaden mi nigdy nie wypalił że mam płacić za siebie ( chodź chciałam) a co dopiero żeby za niego? Jak koleś by mi wypalił oddaj mi za bilet czy oddaj mi za coś tam to bym go wyśmiała prosto w twarz!

Przykład jedna moja koleżanka umówiła się z gościem który co weekend na baletach wydawał kupe kasy, umówili się w kawiarni , gdy babka przyniosła rachunek gościu siedział i udawał że nie widz tego rachunku w ostateczności dziewczyna zapłaciła za niego, później poszli do marketu bo ona chciała kupić frytki i mięso na obiad to gościu dorzucił wodę i jakieś zakupy do niej i nie dał jej pieniędzy za swoje zakupy... nawet się dziewczyna nie odezwała, w takiej sytuacji bym wprost powiedziała koleś płać za siebie bo ja twoją sponsorką nie będe.
I tak jak napisała wizażanka wyżej - nie każda dziewczyna lubi być utrzymanką.
Po tym co piszesz rozumiem, że Pan już może być Twoim sponsorem
Para to para, powinno być równo. Chyba, że jedna osoba zarabia dużo więcej, to wtedy napewno byłoby miło, gdyby ona mogła zdjąć z drugiej osoby trochę ciężaru. W związku niech każdy daje ile może...
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 20:22   #2163
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
druciak wymiata!
nie wiem czy juz pisalam
mam kolezanke-mezatke
Jej maz rozlicza ja z wsyztskiego i idac na zakupy pyta sie np po co kupuje smietane, przecierz jajecznice moze zrobic bez smietany itp(to nic ze dziewczyna wydaje swoje pieniadze na ta nieszczesna smietane) Kaze dokladac sie jej polowe oplat za auto i polowe za paliwo(oboje maja prawko ale On jej nie pozwala prowadzic bo sie o nia "boi" ) wiec jezdzi praktycznie tylko On
Jesli Ona wracajac z pracy kupi np owoce bo ma ochote to sie na nia drze ze bezsensowanie wydaje kase zamiast oszczedzac
Maja dom, kredyt splacaja po polowie, mimo ze on zarabia 4 razy wiecej
Mieli jeden zestaw poscieli, uznala ze przyda sie drugi, jak ten w praniu bedzie. Kupila, On oczywiscie byl zly. Ale perelka: Idac razem na impreze, tancza tak zeby nie bylo widac ze sa razem, dziewczyna ladna jest wiec od czasu d czasu nawinie sie jakis gosc i proponuje drink, ona sie zgadza, po czym dzieli sie drinkiem z mezem
Mowilam jej ze jest "glupia" ale Ona twierdzi ze to milosc.Chyba mam inne pojecie milosci
Genialne! Gdyby nie ten drink to normalnie myslalabym, ze piszesz o moim ex
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 20:34   #2164
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

To nie sa Polacy(ale europejczycy) wiec chyba nie Twoj ex na szczescie
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 20:42   #2165
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ale perelka: Idac razem na impreze, tancza tak zeby nie bylo widac ze sa razem, dziewczyna ladna jest wiec od czasu d czasu nawinie sie jakis gosc i proponuje drink, ona sie zgadza, po czym dzieli sie drinkiem z mezem
Mowilam jej ze jest "glupia" ale Ona twierdzi ze to milosc.Chyba mam inne pojecie milosci
No nie...
No nie...
Nieee...
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 22:00   #2166
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
druciak wymiata!
nie wiem czy juz pisalam
mam kolezanke-mezatke
Jej maz rozlicza ja z wsyztskiego i idac na zakupy pyta sie np po co kupuje smietane, przecierz jajecznice moze zrobic bez smietany itp(to nic ze dziewczyna wydaje swoje pieniadze na ta nieszczesna smietane) Kaze dokladac sie jej polowe oplat za auto i polowe za paliwo(oboje maja prawko ale On jej nie pozwala prowadzic bo sie o nia "boi" ) wiec jezdzi praktycznie tylko On
Jesli Ona wracajac z pracy kupi np owoce bo ma ochote to sie na nia drze ze bezsensowanie wydaje kase zamiast oszczedzac
Maja dom, kredyt splacaja po polowie, mimo ze on zarabia 4 razy wiecej
Mieli jeden zestaw poscieli, uznala ze przyda sie drugi, jak ten w praniu bedzie. Kupila, On oczywiscie byl zly. Ale perelka: Idac razem na impreze, tancza tak zeby nie bylo widac ze sa razem, dziewczyna ladna jest wiec od czasu d czasu nawinie sie jakis gosc i proponuje drink, ona sie zgadza, po czym dzieli sie drinkiem z mezem
Mowilam jej ze jest "glupia" ale Ona twierdzi ze to milosc.Chyba mam inne pojecie milosci

Żenujące i upokarzające. Facet wystawia swoją żonę jak towar, za który on dostanie parę łyków drinka. Co to za przyjemność iść na imprezę i żałować sobie drinka?
Drugi komplet pościeli czy zakup jedzenia uznać za rozrzutność to jakaś przesada... w głowie mi się nie mieści, że są ludzie, którzy mają takie wariactwa.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 22:09   #2167
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Ewa_Ch Pokaż wiadomość
Dokladnie Ja tez sobie tego nie wyobrazam. Jak traktujesz siebie z klasa to i chlopak tak Cie traktuje.Mnie NIGDY nikt nie powiedzial nawet by sie dorzucac do kolacji
Też mi nigdy nikt nie powiedział, sama to robię Czasem mi nie pozwala a wtedy ja się rewanżuje płacąc innym razem za coś
Cytat:
Napisane przez Ewa_Ch Pokaż wiadomość
Wspolczuje. Czasami fajnie poczuc sie jak ksiezniczka a nie jsk "partner".I wcale nie utrzymanka. Po prostu jak kobieta o ktora sie dba. Pod kazdym wzgledem.
Czułam się jak księżniczka kiedy zrobił mi śniadanie kiedy spałam i przyniósł mi je do łóżka z kwiatkiem kupionym na szybko. Szczerze mówiąc mniej księżniczkowo czułam się kiedy zabrał mnie na obiad i zapłacił za niego bo i takie sytuacje się zdarzają nie traktuję jednak tego jako "dbanie o kobietę" raczej jako miły gest

Jak można mieć jeden kąpiel pościeli, kiedy m to wysychało?
Sytuacja z drinkiem by mnie rozbawiła gdyby to byli studenci a nie małżeństwo które zarabia i może sobie pić ile chce...
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 00:11   #2168
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Weronika1993 Pokaż wiadomość




Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać A serio... nie wiem czy się śmiać, czy płakać...

Oooo ktoś odkopał mój druciak Ja się teraz z tego śmieję,ale wtedy... no bylo mi lekko mówiąc źle.
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 00:21   #2169
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Idac razem na impreze, tancza tak zeby nie bylo widac ze sa razem, dziewczyna ladna jest wiec od czasu d czasu nawinie sie jakis gosc i proponuje drink, ona sie zgadza, po czym dzieli sie drinkiem z mezem
Mowilam jej ze jest "glupia" ale Ona twierdzi ze to milosc.Chyba mam inne pojecie milosci
GENIALNE! Nie mogę przestać się śmiać

Tzn ogólnie uważam to za chore i upokarzające, ale jednocześnie scena jak z jakiejś komedii
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 00:38   #2170
Kamuusia
Raczkowanie
 
Avatar Kamuusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 160
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

dobra dla poprawy humoru...czas na mnie

bylismy z moim eks caly dzien poza domem...wiec glodni...ja mowie ze jade do domu bo glodna jestem obiad na mnie czeka a niemam kasy zeby gdzies na niego isc...on na to dobra no chodzmy jeszcze gdziestam...po czym poszlismy do baru gdzie on zamowil sobie zupe.....jedną! zjadl ją sam...drugie danie zaczol jesc i w polowie mowi "chcesz troche?" na co ja bylam u skraju zalamania i mowie: nie ide bo jestem glodna do domu pa" i wyszlam po czym wybiegl za mna i pwoiedzial ze niema kasy i dlatego sie tak zachowal ahahhahahah

fajnie bylo
Kamuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 01:26   #2171
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Odp: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Bezczelny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 09:02   #2172
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
GENIALNE! Nie mogę przestać się śmiać

Tzn ogólnie uważam to za chore i upokarzające, ale jednocześnie scena jak z jakiejś komedii
Ciekawe, co czuł ten chłopak, który jej stawiał drinka. Patrzy, a tu jakiś cap przy jego drinku...
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:30   #2173
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Zielona87, druciak rozwalil mi system
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 12:10   #2174
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nie no niektóre akcje sa świetne
Tak w ogóle witam Dopiero dokopałam się do tego wątku .
Znam w sumie kilku skąpych facetów w tym dyrektor gimnazjum do którego chodziłam oraz mój ojciec.
Facet I
Mam 14 lat starszą siostrę ,która jeszcze pamięta tego typa- był nauczycielem w-f. Do tej pory (będąc dyrektorem ) chodzi w tych samych butach , marynarkach , koszulach , spodniach to na pewno nie są nowe , ponieważ takich rzeczy już teraz nie da się kupić i widać , że są podniszczone.
Facet II
Chociaż nie klepiemy biedy , mój ojciec po pięćdziesiąt razy ceruje te same skarpetki ( koszt 3-5 zł ). Kiedyś kupiłam w okolicznym sklepiku bibułę do szkoły , przychodzę do domu i słyszę wrzask ' po co Ty to kupiłaś , przecież mogłaś za to tyyyle zjeść ! ' no faktycznie , za 4 zł na pewno by mi jedzenie uszami wychodziło
Co jeszcze...trzymał pieniądze w kopercie , ponieważ szkoda mu było na portfel spał z nimi pod poduszką... do tej pory jest taki ale myślę , że to kwestia wychowania i też czasów w których przyszło mu dorastać

Nigdy za to nie spotykałam się z dusigroszem Każdy chłopak , który proponował spotkanie płacił za nas oboje. Mnie to krępowało i zwykle gdy już miałam sobie coś wybrać to był to po prostu sok czy inne groszowe sprawy. Ja nie lubię szastać pieniędzmi i nie lubię wydawać cudzych pieniędzy. Z obecnym Tż często wychodzimy i nie mam problemu z tym żeby kupił piwo czy chipsy dla nas obojga , ponieważ sama czasem proponuję , że coś kupię. Przyznam , że jestem oszczędna ( nie skąpa ) dzięki temu jaki jest mój ojciec
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 12:20   #2175
ignea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 387
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Kamuusia Pokaż wiadomość
bylismy z moim eks caly dzien poza domem...wiec glodni...ja mowie ze jade do domu bo glodna jestem obiad na mnie czeka a niemam kasy zeby gdzies na niego isc...on na to dobra no chodzmy jeszcze gdziestam...po czym poszlismy do baru gdzie on zamowil sobie zupe.....jedną! zjadl ją sam...drugie danie zaczol jesc i w polowie mowi "chcesz troche?" na co ja bylam u skraju zalamania i mowie: nie ide bo jestem glodna do domu pa" i wyszlam po czym wybiegl za mna i pwoiedzial ze niema kasy i dlatego sie tak zachowal ahahhahahah
To nie jest przykład skąpstwa jak dla mnie, tylko wprost niewyobrażalnego braku kultury, czyli pospolitego chamstwa. Naprawdę, jakby facet wychował się w dżungli i musiał o każdy kęs walczyć ze stadem hien i sępów.
ignea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 12:22   #2176
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ignea Pokaż wiadomość
To nie jest przykład skąpstwa jak dla mnie, tylko wprost niewyobrażalnego braku kultury, czyli pospolitego chamstwa. Naprawdę, jakby facet wychował się w dżungli i musiał o każdy kęs walczyć ze stadem hien i sępów.

skąpstwo to jest dla mnie jak ktoś wie, że ktoś coś chce, ale celowo mu tego nie daje bo chce mieć całość dla siebie. A ten gościu po prostu jakby nie miał pojęcia, że to jest niekulturalne i jak gdyby nigdy nic pyta czy chcesz trochę
niewychowany SKRAJNIE
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 15:37   #2177
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez niusuance Pokaż wiadomość
Kiedyś poznałam chlopaka przez internet . Dobrze sie gadało więc umówiliśmy się na spotkanie. Luty, 20 stopnii mrozu...Facet przyszedl, rozmawiamy i idziemu dookola rynku- mialam nadzieje ze w poszukiwaniu jakiejs knajpy...ale się przeliczylam. Po 20 minutach spaceru i słuchania o tym jaki ostatnio sobie kupił spzęt komputerowy i przechwalania się kasą, zmarznieta na kość zmusiłam kolesia zebysmy poszli gdzies na herbatę/kawę/grzanca. Jak podeszla kelnerka poprosilam o grzane piwo. Koleś nic nie chciał, mimo ze proponowałam. Zaplacilam za piwo, wypilam pare lyków i poszłam do lazienki. Po powrocie z piwa nie zostało nic a koleś się tłumaczył ze by wystygło to przynajmniej on skorzystal
Odkopię tego hiciora, dla mnie to jest mistrz tego wątku...
Przeczytałam cały wątek i strasznie mi ciśnienie podniosły niektóre historie. Skąd takie buractwo u niektórych? Brak klasy, wyczucia? Bo mam wrażenie, że nie zawsze to skąpstwo jest głównym powodem niektórych akcji.
Mój dawny sąsiad to dziwak wszech czasów. Zimą nie używa ogrzewania w mieszkaniu w ogóle - siedzi w kurtce i czapce.
Latem urządza sobie SPA w ogrodzie. Gromadzi stare sprzęty, ma więc dwie ogrodowe wanny, do których zbiera deszczówkę. W niej kąpie się i pierze ubrania. Ostatnio zamontował wielki plastikowy baniak, jak z jakiejś fabryki, w której trzyma się np. olej i do tego baniaka prowadzi rynnę, po której ścieka deszczówka. Woda gromadzi mu się w tym baniaku, ma zamontowany kranik i może swobodnie z niej korzystać. A używa tej wody wszystkiego: picia, gotowania, mycia, prania, spłukiwania kibla, który to mu się zapycha, bo rzadko go spłukuje. Je uprawiane przez siebie warzywa. Być może jest po prostu EKO-śmierdzelem
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 15:51   #2178
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

ej z tą wodą to ma fajny pomysł ale moze nie do picia czy gotowania ;p ale prania np. czy spłukiwania kibelka..
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 15:56   #2179
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
ej z tą wodą to ma fajny pomysł ale moze nie do picia czy gotowania ;p ale prania np. czy spłukiwania kibelka..
nie wiem, co w tym fajnego. mnie np. nie chciałoby się latać z wiadrem, żeby spłukać kibel. aż mi się słabo robi na myśl, że ktoś może czekać ze spłukiwaniem wc... do prania też średnio - nie wiadomo, co tam za związki chemiczne są. zazwyczaj mamy kwaśne deszcze, które uszkadzają budynki to i takie ubrania mogą zniszczyć.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 16:21   #2180
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie wiem, co w tym fajnego. mnie np. nie chciałoby się latać z wiadrem, żeby spłukać kibel. aż mi się słabo robi na myśl, że ktoś może czekać ze spłukiwaniem wc... do prania też średnio - nie wiadomo, co tam za związki chemiczne są. zazwyczaj mamy kwaśne deszcze, które uszkadzają budynki to i takie ubrania mogą zniszczyć.
pranie i gotowanie odpada ale splukiwanie toalety to dobry pomysł, mozna wode postawić w wiaderku w łazience.
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 16:39   #2181
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
pranie i gotowanie odpada ale splukiwanie toalety to dobry pomysł, mozna wode postawić w wiaderku w łazience.
Czy tylko ja sobie nie wyobrażam latania po każdym załatwieniu się na dwór żeby 'doładować spłuczkę' i stojącej deszczówki w kubłach w łazience?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 16:41   #2182
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

wydaje mi się że na tym wątku jest więcej "ukrytych" skąpców niż osób, które tego skąpstwa doświadczyły/były świadkiem
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 17:02   #2183
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

to ja znam takiego faceta Ojca dzieci co zaluje Corce 3zl na lekarstwa do oczu...
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 17:09   #2184
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

spłukiwanie toalety deszczówką to skąpstwo? raczej oszczędność, mam dwie toalety jedna dla gosci a druga dla siebie wiec korona mi nie spadnie jak popatrzę na wiadro z wodą , poza tym w domu można już zamontować systemy z wykorzystywaniem deszczówki.

http://www.e-instalacje.pl/zdjecia-i...-na-deszczowke

http://www.e-instalacje.pl/zdjecia-i...-na-deszczowke

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Czy tylko ja sobie nie wyobrażam latania po każdym załatwieniu się na dwór żeby 'doładować spłuczkę' i stojącej deszczówki w kubłach w łazience?
i chyba nie chodzi o to żeby po każdym użyciu toalety biec na dwór ale jak pójdę 2 razy dziennie to już jest cos, bo wiadomo nikt w środku nocy nie będzie leciał na dwór.
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 17:12   #2185
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość

Żenujące i upokarzające. Facet wystawia swoją żonę jak towar, za który on dostanie parę łyków drinka. Co to za przyjemność iść na imprezę i żałować sobie drinka?
Drugi komplet pościeli czy zakup jedzenia uznać za rozrzutność to jakaś przesada... w głowie mi się nie mieści, że są ludzie, którzy mają takie wariactwa.

heh...ja za to nie wiedziałam, że jajecznica jest też z wersją za śmietaną
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 17:13   #2186
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
heh...ja za to nie wiedziałam, że jajecznica jest też z wersją za śmietaną
Ha ha, ja też
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 17:15   #2187
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
heh...ja za to nie wiedziałam, że jajecznica jest też z wersją za śmietaną
moja babcie mi taką zawsze robi, jest pycha
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 17:23   #2188
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

taki OT

To jak robicie jajecznice? ja zawsze dodaje smietane...lub mleko od biedy jak smietany brak
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 17:28   #2189
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Na tłuszczyk wybijam jajka, bełtam i gotowe. Czasem dodaję skwarki z kiełbasy, sól, pieprz, szczypiorek.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 17:31   #2190
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
taki OT

To jak robicie jajecznice? ja zawsze dodaje smietane...lub mleko od biedy jak smietany brak
Jak chcę puszystą jajecznicę to dodaję 3-4 łyżki mleka. Nie słyszałam o wersji na śmietanie

Zazwyczaj robię jajecznicę na pomidorach ze szczypiorem (smażoną na prawdziwym maśle) Jest wtedy soczysta i jednocześnie ma wyrazisty smak. Nienawidzę mdłej jajecznicy bez dodatków.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.