Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 18:40   #1921
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Widzę, że ostatnio wysyp mamusiek Gratuluję dziewczyny i 3mam kciuki za Was wszystkie


Miałam podobne objawy zupełnie na początku. Też ryczałam z byle powodu, nawet na głupich reklamach co mi się nigdy nie zdarzało. Na szczęście po ciąży przeszło
Oj tak, jakas reklama z dziecmi albo zwierzetami I od razu w ryk
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 09:28   #1922
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

ja jak tylko pomysle o tym, ze naprawde jestem w ciazy i ze bedziemy mieli dziecko to tak sie wzruszam ze rycze
poza tym wieczorem juz o 21.30 -22.00 zasypiam na siedzaco, na stojaco i niewazne ze w tv fajny film albo ze tz sie do mnie dobiera, spie i juz... za to rano budze sie o 5.30- 6.00 jak skowronek calkiem inny rytm niz do tej pory!
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 15:52   #1923
0maniaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
omaniaczka, te objawy to moze byc wszystko... moze byc ciaza a moze byc, ze tylko schizujesz...
swoja droga, jest juz watek "czy moge byc w ciazy /czy to ciaza"... to jest watek pt "JESTEM W CIAZY MOJE PIERWSZE OBJAWY"..

zrob test po 15 dniach od stosunku i sie dowiesz po paru dniach mozesz go powtorzyc dla 150% pewnosci. i nie schizuj
Zrobiłam test nic nie wyszło....poszłam więc do ginekologa....na zwykłą kontrole bo juz miałam wcześniej umówioną....zrobił mi usg i co? mam torbiele...stwierdził, ze są za duze żeby je leczyć i dostałam skierowanie na dalsze badania i bd musiała iśc na zabieg, który może bozbawic mnie na jais czas luz zawsze na zajście w ciążę :'(


Wszystkim przyszłym mamusią serdecznie gratuluję Ja niestety bd musiała sie troche pomęczyć :/
0maniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 16:22   #1924
mamDosc
Raczkowanie
 
Avatar mamDosc
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 179
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Oj ja z tą sennością też mam problem. W pracy to już nie wiem, w którą stronę się odwrócić, żeby nikt nie widział, że ziewam (pracuję w sklepie)
Trochę miałam w ostatnich dniach stresu, bo 2 usg wykazały brak zarodka. Poszłam po skierowanie na zabieg, 3 usg a tam niespodzianka; mała pulsująca kreseczka Mały urwis ma dopiero 5 tygodni, a nie 7 Jeszcze się nie urodził, a już łobuzuje i stresuje rodziców
mamDosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 22:02   #1925
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

A ja nie mam żadnych objawów poza rosnącym brzuszkiem (od piątku zaczynam 15 tc). Ani senności, ani wymiotów, ani nudności, dosłownie nic.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 09:00   #1926
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

wika82 to super tez tak chce!!!
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 14:14   #1927
agahai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witam wszystkie starające się przyszłe mamuśki
Chciałam się podzielić moją historią starania się gdyż może przyda się to tym które są w podobnej sytuacji.
Zaczęliśmy się starać o dzidzię w czerwcu 2013. Mam 30 lat, nigdy jeszcze nie byłam w ciąży. Przestałam brać pigułki pół roku wcześniej. Mój cykl był bardzo nieregularny - od 33 do 56 dni więc nie miałam pojęcia kiedy mam dni płodne i kiedy mam dostać okres. Przez pierwsze 2 miesiące robiłam więc testy jednak z negatywnym rezultatem. Śledziłam też najróżniejsze fora, czytałam mnóstwo na ten temat w internecie. Wszystko to zaczęło tylka niepotrzebnie mnie stresować więc dałam sobie spokój. W sierpniu tylko poszłam do ginekologa żeby się przebadać i okazało się że mam minimalny problem z tarczycą - niedoczynność. Zaczęłam więc od września brać minimalną dawkę leku.
Jako że baaaardzo pragnęliśmy mieć dziecko, oprócz medycznych sposobów postanowiłam zastosować również i duchowe- zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji zdrowego macierzyństwa Jest to modlitwa trudna lecz cudowna, w momencie gdy pod koniec listopada skończyłam jej część błagalną i rozpoczęłam część dziękczynną jeszcze o tym nie wiedząc - zaszłam w tak upragnioną ciążę
Nie zdawałam sobie z tego sprawy gdyż w sumie nic nadzwyczajnego na początku nie odczuwałam. W 5tym tygodniu ciąży zaczęły mnie tylko coraz bardziej pobolewać piersi, które w dodatku stały się dużo bardziej jędrne. Gdy mąż stwierdził że to dziwne że już mnie kilka dni bolą, a nigdy tak wcześniej nie miałam, postanowiłam zrobić test. Pojawiła się upragniona druga kreseczka, którą tego samego dnia potwierdziłam badaniem krwi- to wszystko w piątek 13tego Jak dla mnie bardzo szczęśliwy dzień.
Jestem teraz w 6tym tygodniu, jedynymi oznakami są bolące piersi i może częstsze parcie na pęcherz. To wszystko.
Mam nadzięję że mój przypadek pomoże kobietkom w podobnej sytuacji. Życzę wszystkim starającym się powodzenia, wytrwałości i wiary że się uda
agahai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 14:26   #1928
Limonelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 21
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witajcie dziewczyny. Przeglądam to forum już od pierwszej części i bardzo cieszę sie, że tu trafiłam. Staramy się od ok sierpnia choć tak "świadomie" to teraz trzeci cykl. Przyznam się szczerze, że już wariuję... W zasadzie w mojej rodzinie każdej kobiecie udawało się już w pierwszym cyklu, stąd też podpytuja mnie co miesiąc czy coś sie święci...i nie jest to za fajne... W ostatnim cyklu pierwszy raz od 3 lat miałam spóźniony okres, objawy ciaży chyba sobie nawet wmówiłam, bo i mnie mdliło i byłam senna, nawet temperatura była podwyższona... Teraz staramy się kolejny cykl i modlę się by nam wyszło, bo zaczęłam się martwi... Wiem, że niby dopiero po roku można się przejmowac, ale nie zabezpieczamy się od 5-ciu miesięcy i nic...
Gratulacje dla dziewczyn, którym się już udało
Limonelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 10:20   #1929
BieniekI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 276
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez agahai Pokaż wiadomość
Witam wszystkie starające się przyszłe mamuśki
Chciałam się podzielić moją historią starania się gdyż może przyda się to tym które są w podobnej sytuacji.
Zaczęliśmy się starać o dzidzię w czerwcu 2013. Mam 30 lat, nigdy jeszcze nie byłam w ciąży. Przestałam brać pigułki pół roku wcześniej. Mój cykl był bardzo nieregularny - od 33 do 56 dni więc nie miałam pojęcia kiedy mam dni płodne i kiedy mam dostać okres. Przez pierwsze 2 miesiące robiłam więc testy jednak z negatywnym rezultatem. Śledziłam też najróżniejsze fora, czytałam mnóstwo na ten temat w internecie. Wszystko to zaczęło tylka niepotrzebnie mnie stresować więc dałam sobie spokój. W sierpniu tylko poszłam do ginekologa żeby się przebadać i okazało się że mam minimalny problem z tarczycą - niedoczynność. Zaczęłam więc od września brać minimalną dawkę leku.
Jako że baaaardzo pragnęliśmy mieć dziecko, oprócz medycznych sposobów postanowiłam zastosować również i duchowe- zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji zdrowego macierzyństwa Jest to modlitwa trudna lecz cudowna, w momencie gdy pod koniec listopada skończyłam jej część błagalną i rozpoczęłam część dziękczynną jeszcze o tym nie wiedząc - zaszłam w tak upragnioną ciążę
Nie zdawałam sobie z tego sprawy gdyż w sumie nic nadzwyczajnego na początku nie odczuwałam. W 5tym tygodniu ciąży zaczęły mnie tylko coraz bardziej pobolewać piersi, które w dodatku stały się dużo bardziej jędrne. Gdy mąż stwierdził że to dziwne że już mnie kilka dni bolą, a nigdy tak wcześniej nie miałam, postanowiłam zrobić test. Pojawiła się upragniona druga kreseczka, którą tego samego dnia potwierdziłam badaniem krwi- to wszystko w piątek 13tego Jak dla mnie bardzo szczęśliwy dzień.
Jestem teraz w 6tym tygodniu, jedynymi oznakami są bolące piersi i może częstsze parcie na pęcherz. To wszystko.
Mam nadzięję że mój przypadek pomoże kobietkom w podobnej sytuacji. Życzę wszystkim starającym się powodzenia, wytrwałości i wiary że się uda
Super! Ja też wiem, że Pompejanska działa cuda! Serdeczne gratulacje i radosnej ciąży życzę
BieniekI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 17:46   #1930
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Mam do Was dziewczyny pewne pytanie. Otóż doszło do stosunku, dwa dni po planowanej miesiączce zrobiłam tets i wyszła jedna gruba krecha, po czym wyskoczyła druga bledsza 6 grudnia miałam plamienia, a 8 spodziewałam się własnie miesiaczki. 10 grudnia natomiast zrobiłam test. Czwarty tydzień bolą mnie piersi, mam wahania nastroju, miesiączka spóźnia się w sumie 2 tygodnie. Jestem już pewna, że jestem w ciaży. Wizytę u ginekologa mam umówioną dopiero na 7 stycznia, wiec nie moge jego o to zapytać. Otóż dziś miałam dziwną sytuację, szłam korytarzem i nagle zrobiło mi się ciemno przed oczami, miałam odlot, dobrze, ze chwyciłam się szafki, bo spadłabym jak kłoda. Teraz moje pytanie: czy któraś z was miała również takie objawy? Przestraszyłam się trochę, bo nie wiem co się dzieje, czy coś niepokojącego czy to normalne...
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 10:34   #1931
vioris
Zakorzenienie
 
Avatar vioris
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 129
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Mam do Was dziewczyny pewne pytanie. Otóż doszło do stosunku, dwa dni po planowanej miesiączce zrobiłam tets i wyszła jedna gruba krecha, po czym wyskoczyła druga bledsza 6 grudnia miałam plamienia, a 8 spodziewałam się własnie miesiaczki. 10 grudnia natomiast zrobiłam test. Czwarty tydzień bolą mnie piersi, mam wahania nastroju, miesiączka spóźnia się w sumie 2 tygodnie. Jestem już pewna, że jestem w ciaży. Wizytę u ginekologa mam umówioną dopiero na 7 stycznia, wiec nie moge jego o to zapytać. Otóż dziś miałam dziwną sytuację, szłam korytarzem i nagle zrobiło mi się ciemno przed oczami, miałam odlot, dobrze, ze chwyciłam się szafki, bo spadłabym jak kłoda. Teraz moje pytanie: czy któraś z was miała również takie objawy? Przestraszyłam się trochę, bo nie wiem co się dzieje, czy coś niepokojącego czy to normalne...
Normalne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jest serduszko
Igorek 21.07.14r
vioris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 18:56   #1932
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witam
Chciałam się dołaczyć,wczoraj zrobiłam test ciążowy a nawet dwa i jestem w ciąży oczywiście nie dostałam okresu i okrutnie bolą mnie piersi...
Zamierzam niedługo się umówić do ginekologa na wizyte.
Bardzo bym chciała by wszystko było dobrzechociaż po części jestem przerażona...wynajmuje z chlopakiem kawalerkę,jakoś super się nam nie powodzi ale znowu nie mamy juz 18lat...Mam nadzieje że wymienimy się tutaj uwagami.Szczerze, to chyba jeszcze do mnie nie dotarło to wszystko...
Pozdrawiam
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 23:33   #1933
vioris
Zakorzenienie
 
Avatar vioris
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 129
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam się dołaczyć,wczoraj zrobiłam test ciążowy a nawet dwa i jestem w ciąży oczywiście nie dostałam okresu i okrutnie bolą mnie piersi...
Zamierzam niedługo się umówić do ginekologa na wizyte.
Bardzo bym chciała by wszystko było dobrzechociaż po części jestem przerażona...wynajmuje z chlopakiem kawalerkę,jakoś super się nam nie powodzi ale znowu nie mamy juz 18lat...Mam nadzieje że wymienimy się tutaj uwagami.Szczerze, to chyba jeszcze do mnie nie dotarło to wszystko...
Pozdrawiam
To wątek o objawach Znajdź jakiś dla mamuś
__________________
Jest serduszko
Igorek 21.07.14r
vioris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 08:31   #1934
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

I znów wracam na ten wątekOtóż jak na razie, zrobiłam dopiero wczoraj test,ale z objawów mogę wymienić:swędzenie skóry na całym ciele i bolące piersi
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 11:09   #1935
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

tak jak tytuł wątku wskazuje,jestem w ciąży a moje objawy to brak okresu i ból piersi...pisałam to
dodatkowo bóle w podbrzuszu i senność
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 19:30   #1936
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witajcie Kobietki czytałam Was od pewnego czasu a teraz kiedy test ciążowy pokazał dwie kreseczki napiszę o moich objawach. Na trzy dni przed datą spodziewanej @ bardzo bolał mnie brzuch dokładnie tak jak w pierwszy dzień miesiączki. Dodatkowo pojawił się ból głowy, jakieś nudności. Ale ponieważ był to okres po świąteczny tłumaczyłam to sobie przejedzeniem, chociaż troszkę się zastanawialam czy to może nie to o czym marzyłam. Już kiedyś tak się nakręcilam na "objawy ciążowe"- z których nic nie wynikało. Dałam sobie na wstrzymanie, że co ma być to będzie. Nawet zamówiłam testy owulacyjne by od przyszłego cyklu sprawdzić jak z owulacja, a do nich dołączone były testy ciążowe. PrzeszedłSylwester wstałam rano i pomyślałam ze zatestuje, w końcu był to ddzień na @. Na teście 1 krecha- nie czekając 5 min test wyladowal w koszu. Jednak po tych 5 minutach coś mnie tknelo i był cień drugiej kreski :-D później robiłam testy co dwa dni i kreska była coraz mocniejsza. Za tydzień odwiedzę panią doktor. Wczoraj zaczął się 5 tydzień. I z objawów już ciazowych- awersja do wędlin, senność, duża tkliwosc piersi, straszne huśtawki nastrojów wręcz okropne hehe. Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy <3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 07:41   #1937
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Mój pierwszy objaw, zanim jeszcze zrobiłam test, to niechęć do ulubionych przysmaków. Poszłam ma kawę i gofry, oczami bym jadła a po dostaniu mojego zamowienia na stolik praktycznie nie mogłam tego ruszyć. A zazwyczaj goframi mogę się obżerać bez ograniczeń.
A teraz, w 8tc to już standard: zmęczenie koszmarne, do tego stopnia że przeszłam na pół etatu, wracam po pracy do domu i spię. Poza tym cokolwiek zjem - jest mi niedobrze i boli mnie żołądek. Ból w dolnej części brzucha jak na okres. I ogólne obniżenie nastroju, nic mnie nie cieszy, tylko bym spała żeby nie czuć tego bólu żołądka. No i piersi jak dwa balony, ku radości mojego partnera
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 09:29   #1938
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez koletynka Pokaż wiadomość
Mój pierwszy objaw, zanim jeszcze zrobiłam test, to niechęć do ulubionych przysmaków. Poszłam ma kawę i gofry, oczami bym jadła a po dostaniu mojego zamowienia na stolik praktycznie nie mogłam tego ruszyć. A zazwyczaj goframi mogę się obżerać bez ograniczeń.
A teraz, w 8tc to już standard: zmęczenie koszmarne, do tego stopnia że przeszłam na pół etatu, wracam po pracy do domu i spię. Poza tym cokolwiek zjem - jest mi niedobrze i boli mnie żołądek. Ból w dolnej części brzucha jak na okres. I ogólne obniżenie nastroju, nic mnie nie cieszy, tylko bym spała żeby nie czuć tego bólu żołądka. No i piersi jak dwa balony, ku radości mojego partnera
mam to samo,ale to z tymi balonami dobre też mnie mdli non stop i śpie dużooo
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 02:07   #1939
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

od czasu owulacji (tak przypuszczam)+kilka dni: dosyć mocny, raczej ciągły ból brzucha jak na @. przeszło dopiero po ok 3-4 tyg od faktycznego zapłodnienia. kłuje mnie w brzuchu nadal co jakiś czas, średnio 2-4 razy dziennie. wzdęcia, okropne wzdęcia, do teraz i pewnie nieprędko miną (zaczął się ósmy tydzień) siku co pół godziny, już się unormowało trochę. ból piersi przy dotyku, wrażliwość-nadal. senna to ja byłam cały czas od ponad dwóch lat, mogłam spać do południa, a chodzić do 3-4 w nocy, co akurat na razie mi zostało płacz lub przynajmniej łzy w oczach: na myśl o ciąży, na widok słodkiego kotka w internecie, przy czytaniu książki czy artykułu w gazecie, miałam to od ponad roku, mam tylko nadzieję, że się nie pogłębi, a najlepiej jakby przeszło! mdłości na intensywny zapach, kilka razy się zdarzyło. za to mam problem przy myciu szczoteczką ósemek-mogłam normalnie, a teraz mnie naciąga że aż strach. zapomniałam dopisać: ciągle mi "mokro", choć nic nadzwyczajnego ze mnie nie wypływa. na początku za każdym razem leciałam do łazienki szukać okresu, jednak ten się nie pojawił
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35

Edytowane przez bezaczek7
Czas edycji: 2014-01-24 o 23:15
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 16:54   #1940
mirage2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witajcie. Nie wiem czy to dobry wątek, gdyż pierwszy raz piszę z takim problemem, ale mam nadzieję że pomożecie.
Otóż od czwartku do niedzieli dość intensywnie współżyłam z moim chłopakiem. Zarówno z prezerwatywą jak i bez(stosunek przerywany). Wczoraj zauważyłam lekkie plamienie i trwa ono do dziś. Coś w stylu okresu, tylko mniej intensywnie i ta krew jest bardziej brązowa niż czerwona. Brzuch też mnie lekko boli jak na okres. Tyle że okres powinnam dostać za 2 tygodnie dopiero. Mam regularne okresy, co 28 dni i nie pamiętam bym kiedykolwiek dostała go aż 2 tygodnie przed czasem.
Od 5 lat współżyję zabezpieczając się jedynie prezerwatywą bądź stosunek przerywany i nigdy nie było żadnej wpadki.
Czy to możliwe że po kilku dniach od współżycia miałabym już objawy ciąży?
Napewno do zapłodnienia nie mogło dojśc wcześniej, gdyż przez kilka miesięcy nie uprawiałam seksu.
Czy ktoś miał podobną sytuację i okazało się potem że jest w ciąży?
Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek szybką odpowiedź.
mirage2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 12:07   #1941
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez mirage2 Pokaż wiadomość
Witajcie. Nie wiem czy to dobry wątek, gdyż pierwszy raz piszę z takim problemem, ale mam nadzieję że pomożecie.
Otóż od czwartku do niedzieli dość intensywnie współżyłam z moim chłopakiem. Zarówno z prezerwatywą jak i bez(stosunek przerywany). Wczoraj zauważyłam lekkie plamienie i trwa ono do dziś. Coś w stylu okresu, tylko mniej intensywnie i ta krew jest bardziej brązowa niż czerwona. Brzuch też mnie lekko boli jak na okres. Tyle że okres powinnam dostać za 2 tygodnie dopiero. Mam regularne okresy, co 28 dni i nie pamiętam bym kiedykolwiek dostała go aż 2 tygodnie przed czasem.
Od 5 lat współżyję zabezpieczając się jedynie prezerwatywą bądź stosunek przerywany i nigdy nie było żadnej wpadki.
Czy to możliwe że po kilku dniach od współżycia miałabym już objawy ciąży?
Napewno do zapłodnienia nie mogło dojśc wcześniej, gdyż przez kilka miesięcy nie uprawiałam seksu.

Czy ktoś miał podobną sytuację i okazało się potem że jest w ciąży?
Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek szybką odpowiedź.
Ja myślę, że to odpowiedź na Twoje pytanie.
U mnie każda zmiana partnera czy sex po dłuższym czasie tak się objawia.
Myślę, że to za wcześnie by uznać za oznakę ciąży.
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 05:42   #1942
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

jedzenie mi się odbija i mam zatwardzenie (5 tc)
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 11:26   #1943
raphus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

te nietypowe plamienia oraz lekkie skurcze jak przy okresie mogą oznaczać ciążę, jest to wymieniane wśród wczesnych objawów http://fizjoterapeuty.pl/ginekologia/objawy-ciazy.html
zwłaszcza jeśli stosunek był w okolicy prawdopodobieństwa dni płodnych.
raphus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:04   #1944
magicznapani
Przyczajenie
 
Avatar magicznapani
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witam kobietki, ja np. spodziewałam się okresu 5 dni temu, zamiast tego dostałam lekkich upławów przeźroczystych a później lekko białawych. Dzisiaj zmierzyłam temperaturę - 37,1 stopni, poza tym od 2 tygodni niesamowicie bolą mnie piersi a dzisiaj dodatkowo podbrzusze, ból łapie mnie na chwilę i odchodzi. Nie wiem co myśleć... jutro chyba zrobię test
magicznapani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 18:53   #1945
MsCandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Hej dziewczyny!
na początku chciałam się przywitać bo jestem tutaj nowa i jest to mój pierwszy post. Tak więc witajcie
Co do tematu to chciałam się zapytać czy którejś dziewczynie w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł test negatywny mimo, że wiadoma była ciąża? a jeśli tak to po jakim czasie wyszedł dopiero test pozytywny?
Pytam bo powinnam dostać okres teraz a test wyszedł mi negatywny. Przy pierwszej ciąży dowiedziałam się dopiero jak byłam w 3 miesiącu ciąży bo nie miałam objawów i dziwne jest to, że mimo iż był to 3 miesiąc to druga kreska na każdym teście wychodziła blada

Hehehehe chyba dziwna jestem
MsCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 21:02   #1946
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez MsCandy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
na początku chciałam się przywitać bo jestem tutaj nowa i jest to mój pierwszy post. Tak więc witajcie
Co do tematu to chciałam się zapytać czy którejś dziewczynie w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł test negatywny mimo, że wiadoma była ciąża? a jeśli tak to po jakim czasie wyszedł dopiero test pozytywny?
Pytam bo powinnam dostać okres teraz a test wyszedł mi negatywny. Przy pierwszej ciąży dowiedziałam się dopiero jak byłam w 3 miesiącu ciąży bo nie miałam objawów i dziwne jest to, że mimo iż był to 3 miesiąc to druga kreska na każdym teście wychodziła blada

Hehehehe chyba dziwna jestem
Witaj może zrób test z krwi wtedy będziesz miała pewność bo skoro nawet po 3 miesiącach na teście wychodziła blada to chyba najlepiej zrobić betę
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 16:20   #1947
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Kochane,
odstawiłam pigułki i jestem w trakcie pierwszego cyklu po odstawieniu.
Niestety coś mi się "poprzestawiało" w organizmie. Tydzień po okresie uprawiałam seks bez zabezpieczenia i następnego dnia zauważyłam u siebie śluz tzw. kurze białko

Czy ma to znaczenie, że uprawiałam w przedzień dni płodnych seks 3 razy (godzina po godzinie:P)? Czy to zwiększa szansę na ciążę?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 10:07   #1948
sjero
Raczkowanie
 
Avatar sjero
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 340
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

witajcie

ja początkowo nie zwróciłam uwagi na objawy, gdyż były podobne jak w każdej 2 fazie cyklu miesiączkowego, czyli ból piersi i wodnista wydzielina. Nawet szczerze mówiąc nie wiedziałam, kiedy powinnam dostać okres, bo to był jedyny miesiąc, kiedy przestałam na to zwracać uwagę (staraliśmy się prawie 3 lata i miałam już dość kontrolowania czasu). Jednak gdy ból piersi nie mijał, a stawał się coraz bardziej dokuczliwy (bolały mnie całe piersi, od pach, po same sutki, nie mogłam leżeć na boku), to z głupoty poszłam zrobić test, nie spodziewając się, że cokolwiek na nim wyjdzie. A tu niespodzianka
sjero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 22:11   #1949
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Kochane,
odstawiłam pigułki i jestem w trakcie pierwszego cyklu po odstawieniu.
Niestety coś mi się "poprzestawiało" w organizmie. Tydzień po okresie uprawiałam seks bez zabezpieczenia i następnego dnia zauważyłam u siebie śluz tzw. kurze białko

Czy ma to znaczenie, że uprawiałam w przedzień dni płodnych seks 3 razy (godzina po godzinie:P)? Czy to zwiększa szansę na ciążę?
Że w przeddzień to ma znaczenie, ale że trzy razy to moim zdaniem nie. nie ilość a jakośc nasienia
A po tabletkach może być taka burza hormonów,że wszystko się może zdarzyć

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sjero Pokaż wiadomość
witajcie

ja początkowo nie zwróciłam uwagi na objawy, gdyż były podobne jak w każdej 2 fazie cyklu miesiączkowego, czyli ból piersi i wodnista wydzielina. Nawet szczerze mówiąc nie wiedziałam, kiedy powinnam dostać okres, bo to był jedyny miesiąc, kiedy przestałam na to zwracać uwagę (staraliśmy się prawie 3 lata i miałam już dość kontrolowania czasu). Jednak gdy ból piersi nie mijał, a stawał się coraz bardziej dokuczliwy (bolały mnie całe piersi, od pach, po same sutki, nie mogłam leżeć na boku), to z głupoty poszłam zrobić test, nie spodziewając się, że cokolwiek na nim wyjdzie. A tu niespodzianka
Gratuluję
Podobno najlepsza antykoncepcja to chęć zajścia w ciążę
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 20:21   #1950
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Że w przeddzień to ma znaczenie, ale że trzy razy to moim zdaniem nie. nie ilość a jakośc nasienia
A po tabletkach może być taka burza hormonów,że wszystko się może zdarzyć

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------


Robiłam test dziś rano (10 dni po stosunku) - negatywny. Nie wiem, czy mam wrzody żołądka, ale mam lekkie mdłości, wątpię, żeby miały coś wspólnego z ciążą, bo to za wcześnie. około 5 dni po stosunku kłuły mnie jajniki, potem tylko lewy, wszystko się uspokoiło, a dziś znowu, po lewej stronie boli ;(
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-30 06:24:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.