Nie lubisz kogoś? Wylej to! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-25, 14:47   #151
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

no. postawa wrecz obywatelska
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 14:49   #152
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Pogubiłam się już,w watku chodzi o podawanie osób z wizażu czy z życia realnego?
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 14:51   #153
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

jak z życia realnego to mi miejsca nie starczy ;p
a jak z wizażu, to znam za mało osób, żeby cokolwiek napisać i żeby ich znielubić xd
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 14:51   #154
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Pogubiłam się już,w watku chodzi o podawanie osób z wizażu czy z życia realnego?
Stawiam na pełną dowolność.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 14:55   #155
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
no. postawa wrecz obywatelska
Z grubsza bezzasadna ta ironia Jeszcze chwila i zacznę rozumieć, że tylko postawa obywatelska przejawia się nietolerowaniem chamstwa.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:01   #156
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

nie. tylko postawa obywatelska jest super jak sie ja zachowuje do konca. jesli dalej walkujemy temat fresy to jej uswiadamianie dziewczyn z off topu ze to ona wlansie poleciala naskarzyc malo sie w koncowce kwalifikuje do postawy jako takiej
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:02   #157
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Na temat wątku się nie wypowiem,ponieważ ten temat sie zmienił.Dlatego nasuwa mi się jedna myśl-w wątku o zaginionych Wizażankach co jakiś czas można przeczytać,że z Wizażu odchodzi coraz wiecej osób,że szkoda...-ale czy ktoś zastanawiał się czasem dlaczego tak się dzieje?
Przeczytałam ten wątek jak i pozostałe dwa,do których podane były tu linki i.....jest mi przykro.
Tyle tylko napiszę
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 15:08   #158
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, dlaczego wszyscy czepiają się samego aktu "wciśnięcia złego posta" przez Fresę




faaaajnie ,ze uogolniasz ;]
poczytaj sobie jeszcze raz moje wypowiedzi w tym watku.
Fresa miala prawo wcisnac ZP, jezeli uwazala ,ze cos bylo obrazliwe.
aczkolwiek dalej walkowala temat z watki intymnego na naszym spolecznosciowym watku. Sprawa juz wychodzila na prosta, a tu nagle bach! fresa znowu wyciagnela temat. jesli tamten temat zostal zamkniety to chyba o czyms to swiadczy. chocby o tym, aby zakonczyc juz te dyskusje, lub przezniesc sie na privy.
Jezeli Fresa czula potrzeba zakomunikowania, iz to ona zglosila ZP, mogla wyslac benito priva z wyjasnieniem.
proste.
A nie rozwalac nam watek, ktory juz postanowilysmy zamknac, bo spolecznosciowa atmosfera zamienila sie w kolejna pralnie brudow.

ode mnie tyle w tej sprawie, bo widze ze sie powtarzam.
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:10   #159
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
nie. tylko postawa obywatelska jest super jak sie ja zachowuje do konca. jesli dalej walkujemy temat fresy to jej uswiadamianie dziewczyn z off topu ze to ona wlansie poleciala naskarzyc malo sie w koncowce kwalifikuje do postawy jako takiej
I dlatego wlasnie proponowalabym przyjac do wiadomosci, ze jej postawa ma niewiele wspolnego z "postawa obywatelska", a troche wiecej z postawa homo sapiens sapiens ze wskazaniem na sapiens Milo, ze poinformowala. Gdyby tego nie zrobila i udawala, ze wszystko jest okej to by dopiero byla gleboka komuna.

Afro czytalam Twoje wypowiedzi. Wdepnelam tez w tamten watek, wiec jak sie sprawy mialy, wiem. Nie odnosze sie do Twoich postow, bo moim zdaniem, nie obraz sie, ale szukasz dziury w calym.

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-05-25 o 15:13 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:11   #160
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Ciekawe, co byś powiedziała, gdybym to JA weszła na pierwszy z brzegu społecznościowy wątek, wygrzebała jakąś wypowiedź łamiącą regulamin, radośnie oznajmiła, że ZP zgłosiłam i udzieliła połajanki jak przedszkolakom? I na zdanie o niewtrącaniu się w nieswoje sprawy zapodałabym odzywką "Bo?Grozisz mi?". I miałabym pretensje, że ktoś mnie niemiło tam potem potraktował.
Ok, zgoda, ale z małym zastrzeżeniem Fresa napisała długi i sensowny post, wyjaśniła o co jej chodzi, a w zamian dostała chamskie "Fresa nie wtrącaj się". Na jej miejscu też zapytałabym : "Bo co?". Nie ma prawa do wypowiedzi? Jakby mi tak ktoś powiedział to zareagowałabym znacznie ostrzej, jeśli nie ma się nic sensownego do powiedzenia, tylko jedno głupie zdanie, to lepiej zamilczeć
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:12   #161
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

juz nie mam sily. i argumentow. ide w takim razie na watek na ktorym fresa jeszcze sie nie wypowiedziala. a mialaby co czytac
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 15:21   #162
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

to ja się jeszcze wcisnę i napiszę co ostatecznie myślę o wciśnieciu zp przez Fresę (o matko znowu się czepiam...).

Dla mnie takie zachowanie to zachowanie rodem z przedszkola lub wczesnych klas podstawówki. Na zasadzie: idę się poskarżyć pani, bo coś tam.

Taka sama sytuacja jakby Fresa czy ktokolwiek inny , nieważne weszła na nasz wątek i zaczęła umoralniac, bądź wcisnęła ZP. Tak ni z gruskzi, niz pietruszki. Po co? Nie wiem.. Żeby zrobić na złość? Co komu do tego, kto co pisze w społecznosciowych wątkach?
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:21   #163
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Afro czytalam Twoje wypowiedzi. Wdepnelam tez w tamten watek, wiec jak sie sprawy mialy, wiem. Nie odnosze sie do Twoich postow, bo moim zdaniem, nie obraz sie, ale szukasz dziury w calym.


to skoro czytalas moje posty , to jak mozesz mowic, ze WSZYSCY zarzucaja zle fresie wcisniecie ZP? ;]


poza tym, ja szukam dziury w calym ? a czym to sie objawia ?;]
bo takie stwierdzenie mozna w takim razie odniesc do wszystkich. kazdy kto wypowiada sie na dany temat szuka dziury w calym . Wy tez. bo walkujecie ten temat i walkujecie.



poza tym, i to juz ostatni raz pisze ,bo mam dosc. Fresa nie tylko zakomunikowala wszem i wobec ze zglosila ZP ale znoooooooowu powracala do sprawy, ktora zostala zamknieta na innym watku.Bo po co wracac i rozgrzebywac na nowo, skoro wszystko juz wracalo do normalnosci i kazdy juz zapominal o tamtej dyskusji na intymnym.
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:33   #164
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
to skoro czytalas moje posty , to jak mozesz mowic, ze WSZYSCY zarzucaja zle fresie wcisniecie ZP? ;]


poza tym, ja szukam dziury w calym ? a czym to sie objawia ?;]
bo takie stwierdzenie mozna w takim razie odniesc do wszystkich. kazdy kto wypowiada sie na dany temat szuka dziury w calym . Wy tez. bo walkujecie ten temat i walkujecie. Bo po co wracac i rozgrzebywac na nowo, skoro wszystko juz wracalo do normalnosci i kazdy juz zapominal o tamtej dyskusji na intymnym.




poza tym, i to juz ostatni raz pisze ,bo mam dosc. Fresa nie tylko zakomunikowala wszem i wobec ze zglosila ZP ale znoooooooowu powracala do sprawy, ktora zostala zamknieta na innym watku.
O tym, że wszyscy napisalas Ty Ja nigdzie nie uogolniam.

Przepraszam, jacy wy? Ja jestem w liczbie pojedynczej (poki co) i wypowiadam sie samodzielnie.

Pewnie, ze mozna odniesc do wszystkich, ale ja odnosze je wlasnie do Ciebie. Dlaczego? Wlasnie dlatego, ze moim zdaniem szukasz dziury w calym. A mi nie chce sie rozkladac kazdego zdania na czynniki pierwsze, tlumaczyc, licytowac sie na slowka...Moje wypowiedzi w tym watku sa bardzo konkretne i wydaje mi sie, ze na tyle czytelne, ze odpowiadanie na dodatkowe pytania staje sie nikomu do szczescia niepotrzebnym offtopem.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:44   #165
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dlaczego? Wlasnie dlatego, ze moim zdaniem szukasz dziury w calym. A mi nie chce sie rozkladac kazdego zdania na czynniki pierwsze, tlumaczyc, licytowac sie na slowka...Moje wypowiedzi w tym watku sa bardzo konkretne i wydaje mi sie, ze na tyle czytelne, ze odpowiadanie na dodatkowe pytania staje sie nikomu do szczescia niepotrzebnym offtopem.
czemu wiedzialam, ze tak odpiszesz

rzucenie -" szukasz dziury w calym"jak dla mnie absolutnie nie jest konkretna wypowiedzia.

Jezeli komus cos sie zarzuca ogólnego, powinno udowodnić sie na przykladzie jakis wypowiedzi , cytatow.

ale rozumiem, nie chcesz;]



eot.
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:47   #166
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
czemu wiedzialam, ze tak odpiszesz

rzucenie -" szukasz dziury w calym"jak dla mnie absolutnie nie jest konkretna wypowiedzia.

Jezeli komus cos sie zarzuca ogólnego, powinno udowodnić sie na przykladzie jakis wypowiedzi , cytatow.

ale rozumiem, nie chcesz;]



eot.
Owszem, nie chce Dziekuje za wyrozumialosc
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:50   #167
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, dlaczego wszyscy czepiają się samego aktu "wciśnięcia złego posta" przez Fresę, pomijając fakt, dlaczego to zrobiła Komentarze Benito w stosunku do Truskawkowej były po prostu chamskie. Fresa zareagowała prawidłowo. A forum to forum. Chyba każdemu zdarza się podczytywać wątki, w których nie uczestniczy, pzypisywanie spiskowych teorii normalnym zachowaniom jest już nudne...
Ależ nie, ja też uważam, że Benito przegięła w swoich wypowiedziach skierowanych do truskawkowej-wiosny. Jak już nawet ja tak uważam, to znaczy, że coś w tym musi być

Tulipanna, załóżmy, że udzielasz się w jakimś społecznościowym wątku, na który wchodzi osoba z zewnątrz, komunikuje z uśmiechem, że wcisnęła ZP przy jakiejś Twojej wypowiedzi i kontynuuje wywód na temat jakiegoś Twojego zachowania w wątku. Bardzo miło, nieprawdaż?
Ile razy ja musiałam słuchać od moderatorów, żeby nie przenosić spraw z innych wątków? Tyle że ja przynajmniej na społecznościowe wątki nie wchodziłam udzielać nagany ich uczestniczkom.


Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Na temat wątku się nie wypowiem,ponieważ ten temat sie zmienił.Dlatego nasuwa mi się jedna myśl-w wątku o zaginionych Wizażankach co jakiś czas można przeczytać,że z Wizażu odchodzi coraz wiecej osób,że szkoda...-ale czy ktoś zastanawiał się czasem dlaczego tak się dzieje?
Przeczytałam ten wątek jak i pozostałe dwa,do których podane były tu linki i.....jest mi przykro.
Tyle tylko napiszę
Może napisz więcej, bo Twoja wypowiedź jest dwuznaczna.
Czemu jest Ci przykro?


Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ok, zgoda, ale z małym zastrzeżeniem Fresa napisała długi i sensowny post, wyjaśniła o co jej chodzi, a w zamian dostała chamskie "Fresa nie wtrącaj się". Na jej miejscu też zapytałabym : "Bo co?". Nie ma prawa do wypowiedzi? Jakby mi tak ktoś powiedział to zareagowałabym znacznie ostrzej, jeśli nie ma się nic sensownego do powiedzenia, tylko jedno głupie zdanie, to lepiej zamilczeć
Jakie chamskie
Przecież to był wątek społecznościowy, założony przez grupkę dziewczyn, które należały do tej "społeczności". To "nie wtrącaj się" było napisane przez stałą uczestniczkę tego wątku, która po prostu nie życzyła sobie wyciągania spraw z innych wątków na JEJ wątku społecznościowym. I ja to rozumiem

Jest taka opcja jak PW, gdy ktoś już nie może wytrzymać i MUSI coś komuś zakomunikować.

Sorry, ale przypuszczam, że jakby ktoś wlazł pouczać i zgłaszać ZP na wątek "nie jesteśmy święte" to Cześka z dziewczynami raz-dwa by go uprzejmie z kulturą pogoniły


Wybaczcie, ale dość już mam tych świętych krów na wizazu.
Są osoby na tym forum, na które nagonka robi się w mgnieniu oka, starczy, że jakąś mniejszą czy większą głupotę chlapną, a są osoby wręcz nietykalne. Jaka by była burza, gdyby na przykład Ilo16na weszła na wątek Królowych Offtopu i taki numer odstawiła? Mogę się założyć, że zebrałaby cięgi nie z tej ziemi, że po co się wtrąca.
A tutaj czytam, że to wcale nie jest "wtrącanie się", tylko wręcz dobry uczynek, a już na pewno "prawidłowa reakcja"
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:53   #168
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość





Sorry, ale przypuszczam, że jakby ktoś wlazł pouczać i zgłaszać ZP na wątek "nie jesteśmy święte" to Cześka z dziewczynami raz-dwa by go uprzejmie z kulturą pogoniły
Zaraz byśmy rękawy zakasały i pogoniły tak, że ta osóbka by więcej już na wątek nie weszła.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:55   #169
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Zaraz byśmy rękawy zakasały i pogoniły tak, że ta osóbka by więcej już na wątek nie weszła.
Nooo...
To jak znam wizaz, wtedy wątek o nieświętych wygrałby główną nagrodę w kategorii: największa ilość zgłaszanych ZP
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 15:58   #170
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Zaraz byśmy rękawy zakasały i pogoniły tak, że ta osóbka by więcej już na wątek nie weszła.


To musi być bardzo bojowa społeczność

Chciałam tam zajrzeć ale teraz to się boję
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 15:59   #171
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Nooo...
To jak znam wizaz, wtedy wątek o nieświętych wygrałby główną nagrodę w kategorii: największa ilość zgłaszanych ZP
Ale byśmy były sławne
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 16:01   #172
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość


To musi być bardzo bojowa społeczność

Chciałam tam zajrzeć ale teraz to się boję
No i bardzo dobrze, RESPEKT musi być
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 16:02   #173
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
.
Jakie chamskie
Przecież to był wątek społecznościowy, założony przez grupkę dziewczyn, które należały do tej "społeczności". To "nie wtrącaj się" było napisane przez stałą uczestniczkę tego wątku, która po prostu nie życzyła sobie wyciągania spraw z innych wątków na JEJ wątku społecznościowym. I ja to rozumiem
No chamskie Jak to inaczej określić, mówisz coś i słyszysz zawoalowane "zamknij się i spadaj".
Ja zawsze myślałam, że wątki są wspólne, nie ma wątku ZOSI, która dyktuje kto może się wypowiadać i z jakimi zabawkami do piaskownicy włazić.
Chyba że istnieje wątek moderowany z zaproszeniami, to wtedy proszę bardzo, można się nurzać we własnym sosie.




Ten wątek już pęka od jadu. Ostatnio myślę sobie, że za bardzo biorą sobie virtual life do serca, niektórzy. Można wyłączyć kompa i napić się melisy i wrócić dnia następnego. Do takich wniosków doszłam dopiero po przymusowym rocznym odwyku od forum, ale lepiej późno niż wcale. Czasem lepiej olać wszystko i książkę , na przykład, poczytać.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 16:04   #174
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość


To musi być bardzo bojowa społeczność

Chciałam tam zajrzeć ale teraz to się boję
Masz rację, nie zaglądaj bo to zbiorowisko najgorszych czarnych charakterów.

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
No i bardzo dobrze, RESPEKT musi być
Respekt dla nas
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 16:06   #175
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Masz rację, nie zaglądaj bo to zbiorowisko najgorszych czarnych charakterów.
Zaprawdę powiadam, jest bardzo patologicznie.
Taka Cześka to wszystkich wyzywa i non stop o seksie gada używając słownictwa godnego marginesu społecznego.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 16:08   #176
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Zaprawdę powiadam, jest bardzo patologicznie.
Taka Cześka to wszystkich wyzywa i non stop o seksie gada używając słownictwa godnego marginesu społecznego.
Ktoś musi być najgorszy, zakała rodu
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 16:09   #177
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Masz rację, nie zaglądaj bo to zbiorowisko najgorszych czarnych charakterów.
Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Zaprawdę powiadam, jest bardzo patologicznie.
Taka Cześka to wszystkich wyzywa i non stop o seksie gada używając słownictwa godnego marginesu społecznego.
Kiedy to właśnie nie brzmi jak ostrzeżenie
Wręcz przeciwnie
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 16:11   #178
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość



Może napisz więcej, bo Twoja wypowiedź jest dwuznaczna.
Czemu jest Ci przykro?





Ja celowo nie pisałam więcej,żeby nie rozkręcać dalej ,poza tym kurcze co to zmieni?
Przykro mi,że są osoby,które czerpią satysfakcję z takiego zachowania,ze wzniecania kłótni.
I przykro,że przez te sytuacje z Wizażu odchodzą kolejne osoby..
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 16:11   #179
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Widzę, że zrobiła się wielka afera z Fresą i ZP. Jeżeli chodzi o KO to sprawa wygląda tak: Fresa sobie przyszła, przeanalizowała post benki i w chamski sposób (tak, piszę w chamski, bo czytałam ją pierwszy raz) wszystko skomentowała. Nie było jej wcześniej w "naszym" (tak, napiszę naszym, bo to nasz wątek, ale biorąc pod uwagę, że "wszystkie wątki nasze są" wolę dać to w quota) wątku, więc nie miała możliwości odpowiedzieć benkowi na żadny post.

To, że one się sprzeczają w jakichś innych wątkach, ich sprawa. Naprawdę nie interesuje mnie, ani zapewne reszty KO, w jakim tonie i jak przeprowadzają między sobą rozmowy (napisałam to również fresie).

I ja nie rozumiem, czego można tu nie rozumieć? Kilka osób się dziwi, a chodzi o to, że fresa wlazła w ten wątek i wyciągała niesnaski z innych wątków. Jak dla mnie to wygląda to na to, że fresa ściga benka po każdym wątku i tam stara się jej dopiec. To jest dziecinne. Wątek, w którym miały ponoć niemiłą wymianę zdań został zamknięty. Jeżeli coś jest zamknięte, to jest zamknięte. Nie chodzi się za kimś i nie wywleka ciągle zamkniętych spraw. Mogła tutaj napisać PW do benka. Ale tego nie zrobiła.
Nie można chodzić po wątkach i z uprzedzeniem podchodzić do każdej wypowiedzi jakiejś osoby, doszukując się czegoś co by się kwalifikowało na wciśnięcie boskiego Zet Pe.

Fresy nie znam i mało mnie to wszystko obchodzi. Ale dzięki niej KO zostało zamknięte (na naszą prośbę). Bo z fajnego, miłego wątku, zrobiło się niemiło.


Lukrecja
i to ja napisałam, że fresa ma się nie wtrącać. rozmowa była prowadzona między benkiem a cheer. a fresa sobie przyszła i analizowała posty skierowane do cheer. to jest gówniarzeria. i wtrącanie. a w czyjeś rozmowy się nie wtrąca. tego nakazuje kultura.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2008-05-25 o 16:16 Powód: dopisek
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 16:14   #180
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Jeśli chodzi o wizaż to nie lubie Lovisy(chyba juz jest pod innym nikiem) i Lullaby22,chociaż dawno ich nie widziałam na wizażu,a jeśli chodzi natomiast o Frese to jest jedną z wizażanek,które znam najdłużej i nie mogę jej nic zarzucić,zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.