Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 22:11   #61
angel_in_black
Raczkowanie
 
Avatar angel_in_black
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: hell or heaven?
Wiadomości: 226
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

jesli o chodzi moj poprzedni wpis to ja nie mialam na mysli,zeby on powiedzial: ty gosciu zdradzasz i ja sie tego domyslam,tylko uzmyslowic mu,ze ma zone,ma dzieci i co jest dla niego wazniejsze? pokazac co ma i co moze stracic...tyle... nie wiem czy uswiadamianie babce,ze on ma super zone i wspaniale dzieci cos da...bo o ile do czegos doszlo miedzy nimi to na bank przez ten caly okres zauwazyla swiecacy krazek na jego palcu(o ile go nosi) i jesli to jej nie przeszkadzalo to i nawet jak wspomnisz o dzieciach jak babka jest napalona na twojego znajmego to nie odpusci...tyle...
__________________
Żeby mieć kwiatki, wcale nie trzeba ich sadzić

Królowa swojego losu, księżniczka własnej bajki.
angel_in_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 03:12   #62
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Na razie nie ma co dramatyzować , nic nie wiesz na 100% ale może faktycznie dobrze by bylo pogadać z kolegą poważnie. Umówcie się na piwo i poprostu spytaj wprost, poważnym tonem. Jeżeli nabierzesz pewności że zdradza żone to myślę że trzeba jej powiedzieć. Ona ma prawo wiedzieć za kogo wyszła za mąż. Zdrada to jak dla mnie coś najbardziej obżydliwego co można zrobić osobie z ktorą się jest . To także ogromna krzywda wyrządzona dzieciom.


Co do Twoich "interesów"z tym gościem(tylko bez ataków ,patrzę na sprawę od strony praktycznej a nie moralnej) , to zastanów się czy ufasz mu na tyle żeby robić coś takiego . Można łatwo wpaść. A jak gość jest sprytny to z podpisu się wybroni . Krótko mówiąc może się nie opłacać.
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 03:15   #63
padova
Raczkowanie
 
Avatar padova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan/Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Ja myśle że należy z nim porozmawiać ale nie mówić mu jak mogłes itd ;p . Być może wina leży po jego stronie ale może być też tak że po stronie jego żony. Zapytaj sie go czy czegoś mu brakuje w związku i że taki przelotny romans nie bardzo ma sens bo nic w ten sposób nie zyska a tylko może stracić.
padova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 08:45   #64
alu
Raczkowanie
 
Avatar alu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 171
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Poczekam do następnej okazji. I jesli jeszcze raz się spotkają, to z nim pogadam. Wszystko, sprawa załatwiona. Thx za rady. pzdr.
alu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 10:23   #65
claymore
Rozeznanie
 
Avatar claymore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 519
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
Ciezka sprawa ale ja chcialabym wiedziec o zdradzie meza.. Lepsza gorzka prawda niz zycie w slodkim klamstwie,nawet za cene rozpadu malzenstwa. Takie moje zdanie. Alez z drugiej strony nie jestem za wtracaniem sie do cudzego zycia.. Jesli facet bylby w porzadku to by sam powiedzial co zrobil.. No ale widac mu z tym dobrze to pozostaje tylko wspolczuc zonie tego z kim sie zwiazala..
Kurcze,ja bym nie mogla patrzec jak facet zabawia sie kosztem wlasnej zony.. Chyba bym powiedziala..
OCZYWIśCIE. Ja sama oczywiście, że bym chciała wiedzieć, nie wyobrażam sobie nawet żeby ktoś robił ze mnie frajera!!!!! i tym bardziej nie chciałabym żyć z takim człowiekiem który mnie nie szanuje!!!!!dwojka dzieci, trudno zdarza się, ale babka jest jeszcze młoda i ma szansę jeszcze na szczęśliwy związek! A dzieci jakby co wcale nie tracą ojca, poza tym to ojciec który nie szanuje ich mamy.Osobiscie brzydzę się zdradą. To najgorsze chamstwo i tchórzostwo. Obrzydliwe jest to co on jej robi. Oczywiście, że bym jej powiedziała, ewentualnie wcześniej powiedziałabym koledze, że jeśli on jej sam o tym nie powie to ja to zrobię, bo nie mogę patrzeć na to!
Poza tym jeśli ktoś raz zdradzi i to się nie wyda, to będzie to robił kolejne razy. a dla mnie taki ktoś to zwyczajna swinia.

POWIEDZIEĆ. nie ma prawa robić tak jak robi. a jesli robi to babka ma prawo o tym wiedzieć.
claymore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 11:12   #66
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

a moim zdaniem dobry pomysł z tym zaznaczeniem przy tej klientce, jaką on ma fajną żonę. Jeżeli nie tamta się zmiesza to chociaż on

tak powinieneś zrobić.
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 13:16   #67
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

alu ja ci tak radze zyczliwie. ty sie bedziesz mieszal i bedzie pozniej wszytsko twoja wina. zobaczysz. dostaniesz po dupie
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 14:04   #68
claymore
Rozeznanie
 
Avatar claymore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 519
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
alu ja ci tak radze zyczliwie. ty sie bedziesz mieszal i bedzie pozniej wszytsko twoja wina. zobaczysz. dostaniesz po dupie
no pewnie najwygodniej to się nie mieszać...Ale jak mówi Alu lubi żonę kolegi, więc jak może patrzeć jej w oczy wiedząc o tym wszystkim? ja bym nie mogła. ona ma prawo wiedzieć o tym jakie świństwo się jej robi za plecami. moze ktoś jeszcze wie o tych zdradach i będzie pozniej patrzec na nią z politowaniem?? ja bym w zyciu tak nie chciała:/
claymore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 17:33   #69
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez claymore Pokaż wiadomość
no pewnie najwygodniej to się nie mieszać...Ale jak mówi Alu lubi żonę kolegi, więc jak może patrzeć jej w oczy wiedząc o tym wszystkim? ja bym nie mogła. ona ma prawo wiedzieć o tym jakie świństwo się jej robi za plecami. moze ktoś jeszcze wie o tych zdradach i będzie pozniej patrzec na nią z politowaniem?? ja bym w zyciu tak nie chciała:/
nie nie chodzi o to zeby oklamaywac. ale jak to mowi moj znajomy oszczednie dzielic sie prawda

a prawda jest taka ze alu nic nie widzial, nikogo nie przylapal. a nawet gdyby to skoro kolega szuja, to on go nie naprowadzi na dobra droga
a zonie powiedziec? no swietnie, ciekawe kto mialby na tyle odwagi zeby cos takiego wypalic. bez dowodow
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 18:20   #70
k4t4rink4
Raczkowanie
 
Avatar k4t4rink4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 62
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Odradzam wyjawienia prawdy żonie kolegi. Wiem to z własnego doświadczenia. Powiedziałam chłopakowi, że żona zdradziła Jego kolegę. Koledzy sie pokłócili i mój facet powiedział koledze tajemnicę. Wyszło na to, że Żona odwróciła kota ogonem i i mój Chłopak ma jeszcze za to oberwać od jej Męża. Także wyszła nieciekawa sytuacja. Małżeństwo i tak by sie pogodziło a Ty byś został tym najgorszym wrogiem. Porozmawiaj z kolegą, możesz także mówić tej Kobiecie jaką On ma wspaniałą Żonę i dzieci, możesz Go postraszyć, chociaż myślę, że to pogorszy stosunki z Twoim kolegą. Niestety w taki sytuacjom nie można zaradzić...
k4t4rink4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 18:22   #71
k4t4rink4
Raczkowanie
 
Avatar k4t4rink4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 62
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Wspomnę, że w związku z moją sytuacją miałam ogromne wyrzuty sumienia i takie sekrety należy zatrzymywać dla siebie.
k4t4rink4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 19:18   #72
alu
Raczkowanie
 
Avatar alu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 171
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

k4t4rink4 - ja znam lepszy numer. Facet miał kolege zartownisia, razem pracowali, a on sam był tez niezłe ziółko, ale raczej nie zdradzał zony. No i pewnego dnia, ten koles przedstawia temu koledze tą swoją żone, a kolega- zartownis mówi do niego: " No stary jaja sobie ze mnie robisz? To ile ty masz tych żon 3? , ostatnio przestawiałes mi inną" - tak typowo dla zartu.

Na co zona sie zabulwersowała i strzeliła mega fochem. Na drugi dzien ten kolega mówi tem zartownisiowi ze mu niezłego bajzlu narobił i ze MŻtka :P robi mu teraz wielkie problemy. Nie pomogło tłumaczenie poźniej tego kolegi ze zartował, ze on tak dla jaj powiedział. Zona była swięcie przekonana ze to na pewno prawda i ze teraz tamten kazał mu tak mówic zeby to odkręcic. Wiec wiem czym grozi wpieprzanie sie w kogos sprawy, ale ja jej nic nie powiem, jemu troche postaram sie przepowiedziec. We will see
alu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 19:46   #73
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

hehe... Ja też bym się nieźle wkurzyła na miejscu tej żony gdyby kolega TŻ tak powiedział.
Ale z pewnością nie fochowałabym się tak:P

Co do Twojego kolegi to faktycznie nie ma co się wtrącać, jeszcze pogorszysz sobie relacje z nim itd. bo nie wiadomo jak jest naprawde. Możesz jedynie z nim trochę porozmawiać i naświetlić temat. Wyczujesz z jego zachowania co się święci...
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 19:57   #74
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Wiem z doświadczenia, że w takie rzeczy lepiej się nie mieszać, chyba że jest się naprawdę blisko z osobą zdradzaną i ta osoba wie że może ci ufać i masz pewność że ona chce wiedzieć.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 21:19   #75
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

czyli alu sie nie wtracaj. nie cwaniacz jednym slowem czko:
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 09:45   #76
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

ja rowniez uwazam zeby sie nie wtracac.zostaw to bo jeszcze bedzie tak ze wszystko obroci sie przeciwko tobie.pozdrawiam
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 12:17   #77
ysuniaa
Raczkowanie
 
Avatar ysuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ok. Lublina
Wiadomości: 86
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Nie lubie takich wtrącań w cudze życie.

Po cholere chcesz psuć rodzine powiesz i co- biedn akobieta z dwójka dzieci na karku i zdradzajacy małzonek.

Prawda jets taka,że dośc często komuś z małżenstwa odbija jak nie ma czasu na teges. Bo przy dójc emałych dzieci wątpie,z emasz czas na latanie po bielixnianyxh i sexshopach. Wieczorem zapewne pada, a do sexu tez trzeba mieć troche siły.

Kolega sobie ulzył, jak będzie to częściej robił to będzie mega problem. Jak bym nie powiedziała, bo to może wyjśc samo......

kompletnie sie nie zgadzam. gdyby zdradzal mnie moj maz chcialabym o tym wiedziec. To nie jest psucie rodziny psuje ten kto zdradza. Zadna kobieta nie chce byc oklamywana.
ysuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 12:48   #78
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez ysuniaa Pokaż wiadomość
kompletnie sie nie zgadzam. gdyby zdradzal mnie moj maz chcialabym o tym wiedziec. To nie jest psucie rodziny psuje ten kto zdradza. Zadna kobieta nie chce byc oklamywana.
No nieee, są takie co chcą. I jest ich nawet całkiem sporo.
Ja powiedziałabym jej wtedy gdybym miała pewność, że jest zdradzana i gdybym znała ją na tyle dobrze, że wiedziałabym, że ona jest akurat z tych co chcą wiedzieć.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 13:03   #79
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No nieee, są takie co chcą. I jest ich nawet całkiem sporo.
Ja powiedziałabym jej wtedy gdybym miała pewność, że jest zdradzana i gdybym znała ją na tyle dobrze, że wiedziałabym, że ona jest akurat z tych co chcą wiedzieć.
a o to calkiem trudno, nieprawdaz? miec taka pewnosc
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 17:14   #80
alu
Raczkowanie
 
Avatar alu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 171
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Dobra jest drogie Panie MŻtki (Ps. dlaczego TŻ ?? weżcie mi to rozszyfrujcie panny MŻtki :P) a więc wracając do tematu wymyśliłem uwaga:

Ja zajme się tą kobietą,wezme ją w obroty, więc ona przestanie kręcic z tym kolegom, a on zajmie się zoną, nie wspone ze jeszcze na tym skorzystam <sex>. Wszyscy zadowoleni :rolley es: sasa. hehe, czasami Lech Premium potrafi doradzic
alu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:22   #81
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez alu Pokaż wiadomość
Ja zajme się tą kobietą,wezme ją w obroty, więc ona przestanie kręcic z tym kolegom, a on zajmie się zoną, nie wspone ze jeszcze na tym skorzystam <sex>. Wszyscy zadowoleni :rolley es: sasa. hehe, czasami Lech Premium potrafi doradzic
Napisz lepiej, że o to od początku Ci chodziło.
Szkoda, że żadna z nas takiego rozwiązania wcześniej nie zaproponowała, ale z drugiej strony kolega będzie uratowany.
Nie ma to jak poświecić się w imię koleżeństwa.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:26   #82
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
a o to calkiem trudno, nieprawdaz? miec taka pewnosc
W pewnych przypadkach - nieprzesadnie trudno
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:27   #83
alu
Raczkowanie
 
Avatar alu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 171
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Nie ma to jak poświecić się w imię koleżeństwa.
Chociaz Ty jedna mnie rozumiesz A skoro juz nadajemy we wspolnym języku to powiedz mi kochanie, co znaczy skrót "TŻ", tak dosłownie ?
alu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:33   #84
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez alu Pokaż wiadomość
Chociaz Ty jedna mnie rozumiesz A skoro juz nadajemy we wspolnym języku to powiedz mi kochanie, co znaczy skrót "TŻ", tak dosłownie ?
towarzysz zycia alu...

ja ci powiedzialam ze mozesz poszantazowac kolege...
ale zabranie mu podrywki sprzed nosa tez jest wyjsciem. i to jakim owocnym
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:34   #85
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez alu Pokaż wiadomość
Dobra jest drogie Panie MŻtki (Ps. dlaczego TŻ ?? weżcie mi to rozszyfrujcie panny MŻtki :P) a więc wracając do tematu wymyśliłem uwaga:

Ja zajme się tą kobietą,wezme ją w obroty, więc ona przestanie kręcic z tym kolegom, a on zajmie się zoną, nie wspone ze jeszcze na tym skorzystam <sex>. Wszyscy zadowoleni :rolley es: sasa. hehe, czasami Lech Premium potrafi doradzic
Cytat:
Napisane przez alu Pokaż wiadomość
Chociaz Ty jedna mnie rozumiesz A skoro juz nadajemy we wspolnym języku to powiedz mi kochanie, co znaczy skrót "TŻ", tak dosłownie ?
TŻ-TOWARZYSZ ŻYCIA.nikt nie pisze chłopak,mąż,czy konkubent.to taka anonimowosć związkowa.
świetne wyjście z sytuacji,dyplomatyczne.ci ekawe co na to twój kolega?
zresztą o ile pamiętam to TA KOBIETA nie podobała ci się specjalnie.więc jak to jest naprawdę.jest ładna dla ciebie,czy ma sz bujną wyobraźnie,czy naprawdę poświęcisz się dla kolegi

ps.ukradłam ci dwie buźki z twojej wypowiedzi,bo nie chciało mi się szukać nowych.sorki
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:38   #86
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zresztą o ile pamiętam to TA KOBIETA nie podobała ci się specjalnie.więc jak to jest naprawdę.jest ładna dla ciebie,czy ma sz bujną wyobraźnie,czy naprawdę poświęcisz się dla kolegi
Nie musi być ładna...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:41   #87
alu
Raczkowanie
 
Avatar alu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 171
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

TmargoT - podobnie jak Wy kobiety, facet nie moze byc z dziewczyną która go nie kręci Nie mniej jednak w przeciwienstwie do wielu z Was, facet potrafi wykorzystać "naiwnosc" kobiety, ze się tak wyraze. Nie mniej jednak ja do takich nie naleze. Uwazam ze jakikolwiek kontakt z tą osobą, mogłby mi tylko narobić niepotrzebnych kłopotów. Sex bez zobowiązan z jakąs kolezanką w moim wieku, tym bardziej taką, która mi się podoba to co innego, niz sex z osobą, której nie znam, nie szanuje, nie doceniam, nie darze sympatią, nie ciągnie mnie do niej ze względów jej urody, itp itd, uwazam to za kłopot i niepotrzebne komplikacje w zyciu w przypadku jakiegos nieporozumienia..... Zazartowałem ze tak zrobie, co mysle wiekszosc załapała , po prostu olewam, brzydko mówiąc sprawę i tak jak mówiłem, jak bedzie to sie powtarzało to pogadam z nim powaznie. Na razie pełen looz i czajenie na jakies lepsze 20tki niz zadawanie sie z 30tkami :P hie hie
alu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:45   #88
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez alu Pokaż wiadomość
TmargoT - podobnie jak Wy kobiety, facet nie moze byc z dziewczyną która go nie kręci Nie mniej jednak w przeciwienstwie do wielu z Was, facet potrafi wykorzystać "naiwnosc" kobiety, ze się tak wyraze. Nie mniej jednak ja do takich nie naleze. Uwazam ze jakikolwiek kontakt z tą osobą, mogłby mi tylko narobić niepotrzebnych kłopotów. Sex bez zobowiązan z jakąs kolezanką w moim wieku, tym bardziej taką, która mi się podoba to co innego, niz sex z osobą, której nie znam, nie szanuje, nie doceniam, nie darze sympatią, nie ciągnie mnie do niej ze względów jej urody, itp itd, uwazam to za kłopot i niepotrzebne komplikacje w zyciu w przypadku jakiegos nieporozumienia..... Zazartowałem ze tak zrobie, co mysle wiekszosc załapała , po prostu olewam, brzydko mówiąc sprawę i tak jak mówiłem, jak bedzie to sie powtarzało to pogadam z nim powaznie. Na razie pełen looz i czajenie na jakies lepsze 20tki niz zadawanie sie z 30tkami :P hie hie
oj uważaj ,bo dostaniesz po nosie.nie wymieniaj kobiecego wieku.nie uważam,żeby kobieta po 30-tce była gorsza niż 20 -tka.każda ma to coś w sobie. /oburzona 30-tka/
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:50   #89
alu
Raczkowanie
 
Avatar alu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 171
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

ojejQ przepraszam nie mniej jednak mnie zawsze młodsze kręciły, nie wiem dlaczego, być moze lepiej mi z nimi szło...sam nie wiem. Ale niektóre 30tki tez fajne to fakt ;D a Ty samotna ? :P
alu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 17:53   #90
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Przyjaciel zdradza swoją żone. Co robić ?

Cytat:
Napisane przez alu Pokaż wiadomość
ojejQ przepraszam nie mniej jednak mnie zawsze młodsze kręciły, nie wiem dlaczego, być moze lepiej mi z nimi szło...sam nie wiem. Ale niektóre 30tki tez fajne to fakt ;D a Ty samotna ? :P
mlodsze to moze naiwniejsze tobie sie wydaje

margoooooooooooo, kolejny podrywacz sie czepil ciebie...
a mnie nie chca
chyba tego dzieciaka z podpisu powiennam usunac
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.