nie jesteśmy święte - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Pokaż wyniki sondy: nie jestesmy swiete - ktory grzeszek popelniasz najczesciej?
pychy 115 16,57%
chciwosci 117 16,86%
nieczystosci 147 21,18%
zdardy 42 6,05%
lakomstwa 262 37,75%
gniewu 271 39,05%
lenistwa 479 69,02%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 694. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 18:19   #3391
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
jem czipsy bekonowe... bedzie mnie watroba napieprzac znowu
Nałóg, co?
Skąd ja to znam

Wymiotować się po tym człowiekowi chce, posmak w paszczy przez pół dnia, odbija się tym syfem, brzuszek boli, obiecuję sobie, że to ostatni raz, że zamiast tego mogłam jabłko zjeść...a jednak raz na jakiś czas TRZEBA kupić pakę chipsów (u mnie Lays'y paprykowe przeważnie)
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:26   #3392
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez humahuppa Pokaż wiadomość
Daję znać, że żyję, ale jestem odcięta masakra ile się tu dzieje... opowiem Wam jak wrócę, ale pamiętajcie o mnie...
humo oczywscie ze pamietamy, nawet sie o ciebie pytalam bo siem martwilam
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:17   #3393
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Nałóg, co?
Skąd ja to znam

Wymiotować się po tym człowiekowi chce, posmak w paszczy przez pół dnia, odbija się tym syfem, brzuszek boli, obiecuję sobie, że to ostatni raz, że zamiast tego mogłam jabłko zjeść...a jednak raz na jakiś czas TRZEBA kupić pakę chipsów (u mnie Lays'y paprykowe przeważnie)
jezu, skąd ja to znam obiecuję sobie k., że już nigdy więcej, a i tak kupuję.

chipsy są pyszne, ale potem jest niefajnie niestety. też lubię lays'y paprykowe
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:18   #3394
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
jak tylko ktoras bedzie chciala na teges emigracje to ja sluze pomoca, pomoca i jeszcze raz wsparciem. w zamian bedzie tylko trzeba zniesc dzieciatko, no chyba ze ktoras sie wczesniej pojawi, ale to trzeba bedzie znosic mnie. ciazarowe

jem czipsy bekonowe... bedzie mnie watroba napieprzac znowu
czyżbyś potrzebowała pomocy do dzidziusia? służe pomocą.jak mi nie wyjdzie handel to kto wie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:20   #3395
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: nie jesteśmy święte

No nareszcie dotarłam, nie było mnie od rana a wy 5 stron nastukałyście bosz.

byłam dziś na zakupach, sprawiłam sobie spodnie i bluzkę na taniec, trzeba się w czymś nowym pokazać pipie tzn przeszło mi już, ale kurcze to nadal jedyny facet, którym czymśtam mi imponuje, reszta facetów to dno totalne w moich oczach, z moim ex na czele.

Laski - mam nadzieję że nam wyjdzie spotkanie w wakacje.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:34   #3396
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Ma 65lat.

Ja nietylko z dziadkiem mam problem. U nas jest taka z***.. rodzina, ze alkoholizm przechodzi z ojca na syna.... Mój ojczym i ojciec pili, ojczym to bił matkę, a ja mając 5lat się na to patrzyłam... Ojciec odszedł jak sie urodziłam, potem matka ojczyma poznała i się zaczęło.. Tylko ze to nie bło takie picie, ze wypija kulturalnie butelkę wina, siedząc w garniuturze. On chlał wódkę z butelki. Lał moją mamę, aż wióry leciały, ona chodziła z podbitymi oczami, rozwalonymi wargami i miała pełno siniaków. Czasem jak na to patrzyłam i płakałam to myślałam ze ją zamorduje. Miałam wtedy 5-6lat, straszny gnój, ale nigdy tego nie zapomnę. Do końca zycia, wszystko zostaje we łbie...
do mojego ojca wyprowadziłam się mając 16 lat(czego moja rodzicielka do dzisiaj nie może mi wybaczyć) Tata nie mógł sobie poradzić, że matka się z nim rozwiodła i zaczął pić. Kiedy sie do niego przeniosłam musiała raz na 3 miesiące zrobić taki ciąg gdzie pił 10 dni a potem wracało do normy. Mój ojciec był szalenie inteligentym i wykształconym człowiekiem (był dziennikarzem i pisarzem), więc do tej pory walczę ze stereotypem ALKOHOLIZM - CHOROBA LUDZI UBOŻSZYCH I RODZIN PATOLOGICZNYCH. Ale nie o tym. Nie potrafiłam go z tego wyciągnąć, chociaz starałam się jak mogłam. Wdniu moich 18 urodzin ojciec był strasznie pijany i kazał mi się wyprowadzić (padały niecenzuralne słowa itp.) Spakowałam sięi wyprowadziłam. To był styczeń koniec semestru i jedna decyzja "Rzucam szkołe i idę do pracy" poznalam Tż, zaszłam w ciążę chciałam odbudować stosunki z ojcem, dać mu siły na walkę z nałogiem w postaci wnuka. Wtedy przez telefon dowiaduję się ze nie pogadam już z ojcem bo zmarł na raka 2 miesiące wcześniej. Nowotwór wywołany alkoholizmem "zjadł" go w 3 miesiące. A moja matka nawet nie podała nikomu telefonu i adresu do mnie, żebym mogła pożegnać się z ojcem (był to czas kiedy regularnie wysyłłam smsy i listy do mamy, ocywiście bez odzewu) Więc do tej pory żyję ze świadomością, że po części to moja wina, nie było mnie, nie starałam ię ....a on się załamał i do samego końca na mnie czekał. Jedne z ostatnich słow to pytanie czy ja już jestem?

Nie mogę pisać już dalej siedzę i ryczę jak bóbr....więc kochana nie martw sie każdemu kiedyś Słonko zaswieci, tak jak mi teraz....

EDIT

Więc popejniłam chyba najgorszy grzech WAS "nie zabijaj" bo przez cztery lata zyję z taką swiadomością
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:39   #3397
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
do mojego ojca wyprowadziłam się mając 16 lat(czego moja rodzicielka do dzisiaj nie może mi wybaczyć) Tata nie mógł sobie poradzić, że matka się z nim rozwiodła i zaczął pić. Kiedy sie do niego przeniosłam musiała raz na 3 miesiące zrobić taki ciąg gdzie pił 10 dni a potem wracało do normy. Mój ojciec był szalenie inteligentym i wykształconym człowiekiem (był dziennikarzem i pisarzem), więc do tej pory walczę ze stereotypem ALKOHOLIZM - CHOROBA LUDZI UBOŻSZYCH I RODZIN PATOLOGICZNYCH. Ale nie o tym. Nie potrafiłam go z tego wyciągnąć, chociaz starałam się jak mogłam. Wdniu moich 18 urodzin ojciec był strasznie pijany i kazał mi się wyprowadzić (padały niecenzuralne słowa itp.) Spakowałam sięi wyprowadziłam. To był styczeń koniec semestru i jedna decyzja "Rzucam szkołe i idę do pracy" poznalam Tż, zaszłam w ciążę chciałam odbudować stosunki z ojcem, dać mu siły na walkę z nałogiem w postaci wnuka. Wtedy przez telefon dowiaduję się ze nie pogadam już z ojcem bo zmarł na raka 2 miesiące wcześniej. Nowotwór wywołany alkoholizmem "zjadł" go w 3 miesiące. A moja matka nawet nie podała nikomu telefonu i adresu do mnie, żebym mogła pożegnać się z ojcem (był to czas kiedy regularnie wysyłłam smsy i listy do mamy, ocywiście bez odzewu) Więc do tej pory żyję ze świadomością, że po części to moja wina, nie było mnie, nie starałam ię ....a on się załamał i do samego końca na mnie czekał. Jedne z ostatnich słow to pytanie czy ja już jestem?

Nie mogę pisać już dalej siedzę i ryczę jak bóbr....więc kochana nie martw sie każdemu kiedyś Słonko zaswieci, tak jak mi teraz....

EDIT

Więc popejniłam chyba najgorszy grzech WAS "nie zabijaj" bo przez cztery lata zyję z taką swiadomością

To nie Twoja wina! Nie mozesz tak myśleć.. To bardzo niedobre.. Wiem co mówię bo sama kiedyś tak myslałam..
Twój Tata sam wybrał takie życie, sam pił i tylko on sam mógł z tym piciem skoczyc..
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 19:50   #3398
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
To nie Twoja wina! Nie mozesz tak myśleć.. To bardzo niedobre.. Wiem co mówię bo sama kiedyś tak myslałam..
Twój Tata sam wybrał takie życie, sam pił i tylko on sam mógł z tym piciem skoczyc..
Ja się broń boże nie użalam..nie chcę litości i pocieszenia tylko nauczyłam się z tym żyć....ale napisałam to bo chciałam Cześce pokazać, że warto walczyć przede wszystkim o siebie bo o innych czasem nie da rady
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:54   #3399
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
To nie Twoja wina! Nie mozesz tak myśleć.. To bardzo niedobre.. Wiem co mówię bo sama kiedyś tak myslałam..
Twój Tata sam wybrał takie życie, sam pił i tylko on sam mógł z tym piciem skoczyc..
jasne,że nie możesz tak myśleć.przecież ty mu nie polewałaś,nie udusiłaś.poszłaś ,botak ci kazał.starałaś się,ale nie wyszło.nie można brac odpowiedzialności za cudze życie.to dorosły człowiek,a ty byłas dzieckiem.to on powinien cię chronić,a nie ty jego.szkoda człowieka,ale wazne ,że ty jesteś szczęśliwa za was dwoje.buduj szczęście dla siebie i dla ojca,niech widzi,że można żyć inaczej.napewno patrzy na ciebie i cieszy się,że nie popelniasz jego blędów.
co możesz dla niego zrobi?opowiadaj swojemu synowi,jakim był cudownym człowiekiem.zapomnij to co złe,a pamiętaj to co dobre.ZŁO ZABIJA SZCZĘSCIE
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:10   #3400
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Dzięki dziewczyny za wsparcie. Nie znam was osobiście, ale strasznie chciałabym Was wszystkie poznac. To miłe, jak człowiek wie ze może się wygadać i wyryczeć, nawet wirtualnie...
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:15   #3401
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jasne,że nie możesz tak myśleć.przecież ty mu nie polewałaś,nie udusiłaś.poszłaś ,botak ci kazał.starałaś się,ale nie wyszło.nie można brac odpowiedzialności za cudze życie.to dorosły człowiek,a ty byłas dzieckiem.to on powinien cię chronić,a nie ty jego.szkoda człowieka,ale wazne ,że ty jesteś szczęśliwa za was dwoje.buduj szczęście dla siebie i dla ojca,niech widzi,że można żyć inaczej.napewno patrzy na ciebie i cieszy się,że nie popelniasz jego blędów.
co możesz dla niego zrobi?opowiadaj swojemu synowi,jakim był cudownym człowiekiem.zapomnij to co złe,a pamiętaj to co dobre.ZŁO ZABIJA SZCZĘSCIE
On wie, że miał kochanego dziadka , że jak dorośnie to będzie mógł czytać ksiązki , które leżą na najwyższej półce, czyli te napisane przez dziadka, wie, że dziaddek patrzy na niego z góry bo siedzi na chmurce i jak świeci Słoneczko to dziadek się uśmiecha
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 20:19   #3402
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Ja się broń boże nie użalam..nie chcę litości i pocieszenia tylko nauczyłam się z tym żyć....ale napisałam to bo chciałam Cześce pokazać, że warto walczyć przede wszystkim o siebie bo o innych czasem nie da rady
Ja wiem, że się nie użalasz nad sobą, choć masz do tego pełne prawo! Mówię Ci jaka ulgę przynosi zapłakanie nad samym sobą, nad swoim poranieniem..
I masz rację wlaczyc należy o SIEBIE! Bo nikt z nas nie ma nikogo cenniejszego niż samego siebie..

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jasne,że nie możesz tak myśleć.przecież ty mu nie polewałaś,nie udusiłaś.poszłaś ,botak ci kazał.starałaś się,ale nie wyszło.nie można brac odpowiedzialności za cudze życie.to dorosły człowiek,a ty byłas dzieckiem.to on powinien cię chronić,a nie ty jego.szkoda człowieka,ale wazne ,że ty jesteś szczęśliwa za was dwoje.buduj szczęście dla siebie i dla ojca,niech widzi,że można żyć inaczej.napewno patrzy na ciebie i cieszy się,że nie popelniasz jego blędów.
co możesz dla niego zrobi?opowiadaj swojemu synowi,jakim był cudownym człowiekiem.zapomnij to co złe,a pamiętaj to co dobre.ZŁO ZABIJA SZCZĘSCIE
Dokładnie, zgadzam się z Margo.. Mądre słowa - pamietaj to co dobre, wyłuskaj to z pamięci, choć czasem trudno..

Zwykle to tak jest, ze w rodzinach alkoholowych to dzieci przejmują rolę dorosłego..

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Nie znam was osobiście, ale strasznie chciałabym Was wszystkie poznac. To miłe, jak człowiek wie ze może się wygadać i wyryczeć, nawet wirtualnie...
Fajnie napisałaś.. choć ja chyba mało do tego "Was" należe, ale i tak miło się czyta takie słowa nawet jesli skierowane do innych
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:22   #3403
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
J


Fajnie napisałaś.. choć ja chyba mało do tego "Was" należe, ale i tak miło się czyta takie słowa nawet jesli skierowane do innych
Oczywiscie, ze nalezysz! Każda dziewczyna, która jest w tym wątku jest "nasza".
No i jesteś z warszawy
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:22   #3404
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: nie jesteśmy święte

chcialam napisac ze mnie macica boli. benek sie rozpycha

nie to zebym byla nieczula. tylko tak, zebyscie wiedzialy.
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:22   #3405
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Nie znam was osobiście, ale strasznie chciałabym Was wszystkie poznac. To miłe, jak człowiek wie ze może się wygadać i wyryczeć, nawet wirtualnie...
Musze się pod tym podpisać.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:26   #3406
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
chcialam napisac ze mnie macica boli. benek sie rozpycha

nie to zebym byla nieczula. tylko tak, zebyscie wiedzialy.

no bo mały te chipsy jeszcze odczuwa
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:27   #3407
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ze nalezysz! Każda dziewczyna, która jest w tym wątku jest "nasza".
No i jesteś z warszawy
No z wawy to na 100% i dzieki..

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
chcialam napisac ze mnie macica boli. benek sie rozpycha
bidulka..
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:28   #3408
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: nie jesteśmy święte

boze a jak mnie sie hepie tym bekonem...

umre. na bolaca watrobe. albo macice. moge sobie wybrac
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:32   #3409
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
No z wawy to na 100% i dzieki..



bidulka..
Ja też z wawy

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
boze a jak mnie sie hepie tym bekonem...

umre. na bolaca watrobe. albo macice. moge sobie wybrac
Noo zjadłabym czipsów. Paprykowych i solonych, taką wielką torbę... i czekoladę z okienkiem. I frytki... Ale dieta jeszcze jest... i działa
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 20:37   #3410
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Ja też z wawy

noooo wiem..
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:50   #3411
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: nie jesteśmy święte

Słucham teraz starych piosenek na you tubie. Pamietacie Kelly Family? Jeju, ale ja za nimi szalałam jak byłam szczawik

http://www.youtube.com/watch?v=cqKym...eature=related
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:10   #3412
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: nie jesteśmy święte

bry przychodze z wizyta somsiedzkom

tule wszystkie ,ktore tego potrzebuja !

jestescie silne babki i dacie rade
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:21   #3413
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
bry przychodze z wizyta somsiedzkom

tule wszystkie ,ktore tego potrzebuja !

jestescie silne babki i dacie rade
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:26   #3414
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Słucham teraz starych piosenek na you tubie. Pamietacie Kelly Family? Jeju, ale ja za nimi szalałam jak byłam szczawik

http://www.youtube.com/watch?v=cqKym...eature=related

Ja pamietam, ale nie szalałam bo już nie byłam szczawik
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:31   #3415
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Ja pamietam, ale nie szalałam bo już nie byłam szczawik
Ja nigdy w życiu nie słyszałam ich piosenki,bo jako 10-latka słuchałam Black Sabbath na zmianę z Brtinej
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:41   #3416
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: nie jesteśmy święte

przepraszam,że wpadam do was w przerwie na paierosa,ale oglądam lady;s i nie moge się odgonic.od filmu.
powinien być naszym hymnem dla grzesznic.super komedia
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:57   #3417
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: nie jesteśmy święte

no fajny fajny jest
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:00   #3418
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Noo zjadłabym czipsów. Paprykowych i solonych, taką wielką torbę... i czekoladę z okienkiem. I frytki... Ale dieta jeszcze jest... i działa
Jezus Maria, aż mi ślina pociekła ->
Same pyszności, nie ma to tamto.

Wiecie co, czasem to aż mi głupio, jak czytam to, co piszcie, albo słucham opowiadań koleżanek. Mam wrażenie, że ja w życiu to z jakiejś sielanki się wyrwałam. Z tak czy inaczej pojętymi patologiami to się jedynie na zajęciach z prawa karnego spotykam. Człowiek nie docenia zwykle tego, co ma, aż życie mu nie uświadomi parę razy, że słowo normalne, dla różnych ludzi ma zupełnie inne znaczenie.

Ceri - a Ty nie jedz tych chipsów! Ja wiem, że to dobre, ale uczucia po konsumpcji są zaiste parszywe. Jeszcze mały się uzależni
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:06   #3419
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: nie jesteśmy święte

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Ja nigdy w życiu nie słyszałam ich piosenki,bo jako 10-latka słuchałam Black Sabbath na zmianę z Brtinej
niezłe połaczenie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
przepraszam,że wpadam do was w przerwie na paierosa,ale oglądam lady;s i nie moge się odgonic.od filmu.
powinien być naszym hymnem dla grzesznic.super komedia
Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
no fajny fajny jest

Mówicie? Ja jeszcze nie widziałam..
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:09   #3420
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: nie jesteśmy święte

No to obejrzyj.
I obejrzyjcie jeszcze Iluzjonistę jak nie oglądałyście. I Match Point. Aaa no i The hours. To by było na tyle z filmów które mogę powiedzieć że uwielbiam i ubóstwiam
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.