jak go zdobyć?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 17:49   #1
beata08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5

jak go zdobyć??


mam pewien problem, z którym nie moge sobie poradzić..i prosiłabym o jakieś rady
poznałam pewnego chłopaka jakiś miesiąc temu, moze troch mniej. poznałam go dzięki koleżance ale mamy również innych wspólnych znajomych. szczerze mówiac tak od razu sie w nim nie zakochałam, ale widziałm w nim wiele zalet. jednak teraz nie moge przestac o nim myslec, czuje ze wiele dla mnie znaczy.on jest sam i ja jestem sama. kiedys sie dowiedziałam ze mu sie podobam ale na dzień dzisiejszy nie wiem czego on chce. ja do niego musze pierwsza pisac esy choć chciałabym zeby to własnie on napisał do mnie pierwszy. stwierdzsiła ze ja juz nie bede do niego pisała gdyż nie chce być nachalna i czekam na jego pierwszy krok, ale on nie wykazuje w tym żadnej intencji. mieszka pare kilometrów ode mnie, nie chodzimy razem do szkoły i żadko sie widujemy. jedynie wtedy gdy pojade do koleżanki a on obok niej mieszka i wtedy gdy pojdziemy razem na wagary. niestety była taka sytuacja, ze jego przyjaciel sie we mnie zabujał i pisał do mnie esy ale ja go odrzuciałam bo zależało mi bardziej na tym pierwszym.
i nie wiem co mam robic, jak zwrócic bardziej jego uwage na mnie. chciałabym zeby do mnie pisał. jak ja mam go zdobyc?? to tak bardzo boli jak on mnie olewa. nie moge przestac o nim myslec, nie moge o nim zapomniec bo za bardzo mi na nim zależy..
prosze Was o jakies rady
beata08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 15:51   #2
kanira
Przyczajenie
 
Avatar kanira
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: jak go zdobyć??

Powiedz mu co do niego czujesz bo prawdopodobnie facet jest zbyt nieśmiały,żeby zrobić pierwszy krok.Wiem,że to bardzo trudne,ale jeśli tego nie zrobisz będziesz żałowała do końca życia. Uwierz mi, wiem coś o tym...
kanira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:01   #3
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: jak go zdobyć??

a on odpisuje ci na te twoje smsy? czy nawet nie ? jak odpisuje to jest dobrze faceci ogólnie są mało chętni do wysyłania smsów i sama wiem o tym doskonale bo musiałam długo uczyć tżta żeby mi odpisywał itp bo on po prostu o wiele bardziej lubił ze mną rozmawiać na żywo więc brakiem smsów bym się nie przejmowała a raczej zastanowiła jak zrobić żeby się z nim spotykać częściej
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 18:33   #4
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: jak go zdobyć??

a ile razy do niego pisalas?
bo jak malo to moze chlopak mysli ze to tobie nie zalezy?
napisz mu jeszcze raz ze moze byscie sie spotkali. tak niezobowiazujaco, zostaw mu furtke jak nie bedzie chcial, wtedy bedziesz wiedziec.
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 17:23   #5
beata08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: jak go zdobyć??

naszczęście odpisuje na moje smsy i napisałam do niego nawet sporo tych smsów, ale stwierdziłam ze na razie poprzestane, żeby sobie nie pomyślał ze jestem zbyt nachalna..
jutro sie pewnie widzimy, takze bedzie okazja do pogadania
dzięki Wam za porady
beata08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 17:30   #6
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: jak go zdobyć??

może on nie robi pierwszego kroku ze względu na przyjaciela?
w końcu ja też bym się głupio czuła gdyby podrywał mnie chłopak, który niedawno odrzucił moją przyjaciółkę...
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 18:16   #7
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: jak go zdobyć??

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
faceci ogólnie są mało chętni do wysyłania smsów i sama wiem o tym doskonale bo musiałam długo uczyć tżta żeby mi odpisywał itp bo on po prostu o wiele bardziej lubił ze mną rozmawiać na żywo
Co racja to racja...
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.