plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy! - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-10, 22:44   #1231
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to jest jeden z powodów, dla których mam plastry :P Mój cykl trwał od 25-40 dni, zwijałam się z bólu podczas okresu, który w dodatku trwał 9 dni :|
mój trwał 11dni :P
a ból był taki, że czasem leżałam nieprzytomna
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 07:15   #1232
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Wow! 11 dni! Rekord. Kiedy ja byłam w szpitalu i miałam mieć pobierany litr krwi do przetoczenia po operacji. Akurat miałam miesiączkę. Jak powiedziałam lekarzowi że to jeszcze siedem dni to się śmiać zaczął że jestem długodystansowcem. Ale nie mogliśmy tyle czekać i krew miałam pobieraną w połowie miesiączki.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 10:29   #1233
mloda19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

a co z kąpielami(odkleja się?) i opalaniem??-słyszałam,że mogą występować przebarwienia...
mloda19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 10:51   #1234
robaczek37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 60
Dot.: plastry evra

Cytat:
Napisane przez magda1kw Pokaż wiadomość
nie jestem pewna ale wydaje mi się, że dzień zmiany plastra można przesunąć o góra dwa dni ... ale to tylko moje odczucia po przeczytaniu ulotki. Być może się myle.
W każdym razie na ulotce jest napisane, że jeżeli zapomnimy zmienić plasterek, to ten "stary" działa jeszcze przez 48 godzin! więc może spróbuj przesunąć o 3 dni ...
a co do zabrudzeń, to niestety nie pozbędziesz się ich ... klej będzie wystawał, a ubrania będa nadawać mu czarnego koloru. rogi będą sie odchylać, czasem nawet z kilku stron. Taki już urok plasterków. Dlatego ja zawsze nosiłam na pośladkach ... nikt nie widział, że go mam, ( z wyjątkiem tŻ ) a ja nie musiałam wstydzić się, że jest brudny.
dziekuje Tobie magda1kw za wzelkie rady jednak postapiłam zgodnie z Towja pierwsza rada czyli w niedzielę zdjęłam jeden i załozyłam zgodnie z terminem kolejny ostatni plasterek.Wolałam nie ryzykowac, gdyz miałam takie mieszane uczucia co do przenoszenie -swiadomego plasterka.Jednakże z nowego opakowania i dalszych będzie mi brakowac 1 plasterka, ale myslę ze da sie to przezyc wiec jest ok... dziękuję za dobre rady...
robaczek37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 20:50   #1235
mloda19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Hej!mam pytanko(kolejne):czy przed naklejeniem plastra przygotowujecie skórę itp.(nie mowie tu o natłuszczaniu-bo nie wolno,ale jakiś peeling,czy coś takiego)?
mloda19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:03   #1236
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Ja nie Po prostu niczym nie smaruję, chociaż można ponoć przetrzeć spirytusem żeby żadnej tłustej nawierzchni na pewno nie było
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:22   #1237
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Ja nie Po prostu niczym nie smaruję, chociaż można ponoć przetrzeć spirytusem żeby żadnej tłustej nawierzchni na pewno nie było
ja tez nie
wychodze z wanny wycieram sie dokładnie i przyklejam
Skóra w tym miejscu koniecznie musi być: czysta, sucha, odtłuszczona i nieowłosiona
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 09:57   #1238
mloda19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

no właśnie nieowłosiona-ja np. na ramionach mam takie cienkie delikatne włoski-muszę je zgolić,wydepilować=pozbyć się?
mloda19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 11:07   #1239
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

nie

ja tez mam małe włoski na całym ciele..chodzi o to żebyś nie kleiła tam gdzie masz twarde długie włosy
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 22:07   #1240
soofka
Raczkowanie
 
Avatar soofka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
GG do soofka
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Dziewczyny czy Wy też dostałyście Evrę w nowym opakowaniu? Ja dzisiaj kupiłam i jest w białym kartoniku z czarnym dużym napisem i na poszczególnych opakowaniach plastrów jest naklejka na starej naklejce. Też biała z czarnym napisem. Nie wiem ale jakos podejrzanie mi to wygląda
soofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 20:23   #1241
mloda19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

miała któraś z was przypadek,że plaster się odkleił?
mloda19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 20:59   #1242
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

całkowicie ? nigdy..

Jeżeli Ci się odkleił do połowy albo cały, ale jest czysty to możesz przykleić jeszcze raz. Jeśli jest brudny to musisz nakleić nowy. Zdaje się, że tak pisze w ulotce.
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 15:20   #1243
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

dziwecznynki a ja mam problem na wakacje chce sie przezucic spowrotem na yasmin poniewaz denerwuja mnie slady po plastrach ;/ i moj problem polega na tym ze w zeszla srode powinnabylam przykleic 3 plasterek z opakowania ( ale zdazylo mi sie wczesniej ze mi sie odkleil i musialam go zmienic. ) wiec mialam w pudelku tylko 2 plastry no i go nie nkleilam domyslam sie ze na dniach dostane okresu wiec czy powinnam zaczac brac yasmin pierwszego dnia okresu?? i co z ciagloscia w koncu zabraklo jednego plastra. musze sie zabezpieczac dodatkowo przez 7 dni czy 21 czy 28 dni ?? pomozcie
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 16:05   #1244
stokrotka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 85
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Dziewczyny proszę o radę.
Czy któraś z was zuważyła zmianę libido podczas stosowania plastrów? Biorę cilest od 2 lat i moje libido spadło...oj bardzo spadło... na samiutki dół. Zastanawiam się nad zmianą tabletek albo przejściem na plastry. Czy któraś z was miała taki problem jak ja a z plastrami choć troszkę się polepszyło?
stokrotka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 08:21   #1245
aiko83
Rozeznanie
 
Avatar aiko83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 694
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

TyTeczka chętnie bym pomogła, ale sama dopiero raczkuję w plastrach, więc lepiej niech wypowiedzą się bardziej doświadczone


a tak w ogóle to przydałoby sie jakieś specjalne etui do Evry Bo ja jestem w ciągłym biegu i nigdy nie wiem gdzie będę w dniu zmiany plastra, więc noszę je przy sobie w torebce, ale ten kartonik się gniecie no to tyle chciałam wam powiedzieć
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż zabijanym psom w Korei!


Tam, gdzie jest miłość, nie ma narzucania drugiej osobie swojej woli.

aiko83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 08:25   #1246
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TyTeCzKa Pokaż wiadomość
dziwecznynki a ja mam problem na wakacje chce sie przezucic spowrotem na yasmin poniewaz denerwuja mnie slady po plastrach ;/ i moj problem polega na tym ze w zeszla srode powinnabylam przykleic 3 plasterek z opakowania ( ale zdazylo mi sie wczesniej ze mi sie odkleil i musialam go zmienic. ) wiec mialam w pudelku tylko 2 plastry no i go nie nkleilam domyslam sie ze na dniach dostane okresu wiec czy powinnam zaczac brac yasmin pierwszego dnia okresu?? i co z ciagloscia w koncu zabraklo jednego plastra. musze sie zabezpieczac dodatkowo przez 7 dni czy 21 czy 28 dni ?? pomozcie
Skonsultuj się z lekarzem.
__________________
Język to przede wszystkim melodia i sprawne posługiwanie się słowem, to komponowanie wspaniałej muzyki. Komputerszczyzna melodii nie ma i nigdy mieć nie będzie; jest muzyką współczesną, pełną dziwnych dysonansów i zgrzytliwych współbrzmień.

J. Grabowski
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 08:28   #1247
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mloda19 Pokaż wiadomość
miała któraś z was przypadek,że plaster się odkleił?
Nie, ale ostatni plaster (na pośladku) przesunął się odrobinę.

Cytat:
Napisane przez mloda19 Pokaż wiadomość
no właśnie nieowłosiona-ja np. na ramionach mam takie cienkie delikatne włoski-muszę je zgolić,wydepilować=pozbyć się?
Ostatnio jak mi się spóźniało krwawienie panikowałam , a włosy były głównym kreatorem mojej paniki. Włosy a raczej meszek, który każdy ma na ciele. Podobnie jak dziewczyny uważam, że ginekolodzy z evra przez nieowłosioną skórę rozumieli taką, na której brak jest długich, twardych włosów.

Cytat:
Napisane przez TyTeCzKa Pokaż wiadomość
dziwecznynki a ja mam problem na wakacje chce sie przezucic spowrotem na yasmin poniewaz denerwuja mnie slady po plastrach ;/ i moj problem polega na tym ze w zeszla srode powinnabylam przykleic 3 plasterek z opakowania ( ale zdazylo mi sie wczesniej ze mi sie odkleil i musialam go zmienic. ) wiec mialam w pudelku tylko 2 plastry no i go nie nkleilam domyslam sie ze na dniach dostane okresu wiec czy powinnam zaczac brac yasmin pierwszego dnia okresu?? i co z ciagloscia w koncu zabraklo jednego plastra. musze sie zabezpieczac dodatkowo przez 7 dni czy 21 czy 28 dni ?? pomozcie
Polecam : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=2941880
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:37   #1248
mloda19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

przytyłyście podczas "plastrowania"?
mloda19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 16:56   #1249
soofka
Raczkowanie
 
Avatar soofka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
GG do soofka
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Ja tak miałam. Na początku stosowania plastrów moje libido ostro skoczyło w górę. Sama siebie nie poznawałam. Ale po ok. pół roku drastycznie spadło. Seks mógł dla mnie nie istnieć. Teraz się unormowało chociaż i tak jest poniżej tego co było przed plastrami.
soofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 17:15   #1250
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Evra - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez soofka Pokaż wiadomość
Ja tak miałam. Na początku stosowania plastrów moje libido ostro skoczyło w górę. Sama siebie nie poznawałam. Ale po ok. pół roku drastycznie spadło. Seks mógł dla mnie nie istnieć. Teraz się unormowało chociaż i tak jest poniżej tego co było przed plastrami.

stosuję plastry Evra już ponad rok, i moje libido się w ogóle nie zmieniło bardzo mnie to cieszy to cecha indywidualna, wiadomo, jednym bardziej służy, innym mniej
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 18:05   #1251
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mloda19 Pokaż wiadomość
przytyłyście podczas "plastrowania"?

Ja tak - 7kg w 3 miesiace , m.in wlasnie dlatego z nich zrezygnowalam. Miałam ochote na seks jak nigdy ale rownie wielką na jedzenie
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 22:41   #1252
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

ja nie
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:17   #1253
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

ja tak - 6 kg, ale poprawił mi się stan zdrowia i apetyt.. nie zwalałabym na plastry
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:37   #1254
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Kwestia indiwidualna. Ja wiem ze to przez plastry bo jak odstawilam znwo jestem w stanie zapanowac nad apetytym na slodkie. Przedtem jakos nie moglam
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 17:46   #1255
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mloda19 Pokaż wiadomość
przytyłyście podczas "plastrowania"?
Nie. Miałam nadzieję, że spuchną mi piersi, ale obyło się bez takiej rewelacji. Jedynym wiedocznym skutkiem ubocznym były lekko obolałe piersi przez pierwsze dwa opakowania.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 21:43   #1256
ogór
Rozeznanie
 
Avatar ogór
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 779
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Trafiłam na jakieś dobre opakowanie - plastry trzymają się jak by we mnie wrosły ;p Uwielbiam je!!
__________________
high

ogór jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 22:02   #1257
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ogór Pokaż wiadomość
Trafiłam na jakieś dobre opakowanie - plastry trzymają się jak by we mnie wrosły ;p Uwielbiam je!!
hah! i ja też zauważyłam że to zależy od opakowania :P
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 22:22   #1258
mloda19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Dziewczyny pomóżcie!!! Spóźniał mi się okres...i dzisiaj myślałam,że wreszcie się doczekałam,jednak wydzielina ma taki brązowy kolor i jest dość skąpa(zawsze miała dość obfite pierwsze dni).Jak dotąd nie stosowałam żadnej metody hormonalnej-teraz miałam spróbować przyklejając plaster pierwszego dnia cyklu-tylko nie wiem,czy to coś brązowego mogę nazwać okresem????????Mam przykleić pierwszy plaster,czy lepiej sie wstrzymać i poczekać na coś bardziej obfitego?
mloda19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 23:00   #1259
ogór
Rozeznanie
 
Avatar ogór
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 779
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mloda19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!!! Spóźniał mi się okres...i dzisiaj myślałam,że wreszcie się doczekałam,jednak wydzielina ma taki brązowy kolor i jest dość skąpa(zawsze miała dość obfite pierwsze dni).Jak dotąd nie stosowałam żadnej metody hormonalnej-teraz miałam spróbować przyklejając plaster pierwszego dnia cyklu-tylko nie wiem,czy to coś brązowego mogę nazwać okresem????????Mam przykleić pierwszy plaster,czy lepiej sie wstrzymać i poczekać na coś bardziej obfitego?
Chciałabym a nie wiem jak Ci pomóc. Skoro wiesz że to okres to sie nie bój przykleić. Chyba że jest tego tak mało to lepiej myślę poczekać, tak jak sama mówisz - na czegoś bardziej obfitego. Poczekaj do jutra!

Dopiero zaczynasz zabawe z plastrami ?
__________________
high

ogór jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 08:58   #1260
mloda19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: plastry antykoncepcyjne - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ogór Pokaż wiadomość
Chciałabym a nie wiem jak Ci pomóc. Skoro wiesz że to okres to sie nie bój przykleić. Chyba że jest tego tak mało to lepiej myślę poczekać, tak jak sama mówisz - na czegoś bardziej obfitego. Poczekaj do jutra!

Dopiero zaczynasz zabawe z plastrami ?
Dobrze,że poczekałam-dzisiaj dostałam prawdziwy okres wiec zaczynam moja zabawę z plastrami




27.07.2008r.- pierwszy plaster
mloda19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.