BOMBKA- co do niej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-28, 00:49   #1
Kithy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6

BOMBKA- co do niej?


Mam pewien problem. Otóż wybieram się na wesele jako osoba towarzysząca, więc chciałabym zrobić dobre wrażenie na najprawdopodobniej przyszłej rodzinie Chodzi mi o dobór butów, torebki, biżuterii oraz o makijaż i fryzurę do sukienki-bombki. Jest ona koloru ecru, trochę przed kolano, na cienkich ramiączkach, z tyłu wiązana kokardą. Na piersiach ma matowe cekiny w kolorze starego złota, nie jest ich za dużo, żeby nie było kiczu Szczerze mówiąc nie chcę się za bardzo postarzać, mam dopiero 17 lat. Mam ładny komplet biżuterii - złoto z perłami, myślę, że by pasował, ale wolę zasięgnąć opinii ekspertek Włosy mam w kolorze ciemnego brązu, długie, mocno pocieniowane z grzywką i nie wiem, co z nimi zrobić. A co do torebki i butów, jestem całkowicie zielona Z góry dziękuję za pomoc;*
Kithy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 07:39   #2
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: BOMBKA- co do niej?

miło by było zobaczyć zdjęcia tej sukienki, bo tak na prawdę nie wiem po opisie, czy pasuje do niej tylko bransoleta, czy może też coś na szyję, bo skoro ma cekiny
zdjęcia byłyby bardzo przydatnetak na oślep będzie trudno
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 13:09   #3
kurde_nooo
Przyczajenie
 
Avatar kurde_nooo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7
Dot.: BOMBKA- co do niej?

Cytat:
Napisane przez Kithy Pokaż wiadomość
chciałabym zrobić dobre wrażenie na najprawdopodobniej przyszłej rodzinie (...) mam dopiero 17 lat.*


yyyy spoko.
kurde_nooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 13:32   #4
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: BOMBKA- co do niej?

dobrałabym różowe, urocze, pastelowe dodatki pantofle na obcasie, bez żadnych ozdób i jakąś małą torebeczkę-kuferek.
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 16:04   #5
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: BOMBKA- co do niej?

ja natomiast zdecydowanie odradzalabym dodatki w rozu. Bombka,kokarda,cekiny i rozowe butki oraz torebka-kuferek w takim samym kolorze moim zdaniem beda wygladac razem kiczowato i "tanio"...

Nie mniej jednak wszystko zalezy jak ta sukieneczka naprawde wyglada,bo przy samym opisie troszke trudno cos doradzic,wiec jesli mozesz to wklej zdjecie <chocby zrobione komorka>
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 16:59   #6
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: BOMBKA- co do niej?

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
ja natomiast zdecydowanie odradzalabym dodatki w rozu. Bombka,kokarda,cekiny i rozowe butki oraz torebka-kuferek w takim samym kolorze moim zdaniem beda wygladac razem kiczowato i "tanio"...

Nie mniej jednak wszystko zalezy jak ta sukieneczka naprawde wyglada,bo przy samym opisie troszke trudno cos doradzic,wiec jesli mozesz to wklej zdjecie <chocby zrobione komorka>
dzisiaj granica pomiędzy kiczem, a sztuką została "zatarta" . Jeśli autorka wyposaży się w markowe, stabilne, skórzane pantofle i równie dobrej jakości torebkę, to tanio wyglądać z pewnością nie będzie.
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 17:35   #7
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: BOMBKA- co do niej?

Cytat:
Napisane przez Campbell Pokaż wiadomość
dzisiaj granica pomiędzy kiczem, a sztuką została "zatarta" . Jeśli autorka wyposaży się w markowe, stabilne, skórzane pantofle i równie dobrej jakości torebkę, to tanio wyglądać z pewnością nie będzie.
Uwazam,ze nie trzeba sie wyposazac w markowe rzeczy,zeby wygladac elegancko... Moje "tanio" nie odnosilo sie do sumy przeznaczonej na dodatki,czy tez firmowej metki przy nich,chodzilo mi raczej o polaczenie ecru/starego zlota z rozem,ktore dla mnie do eleganckich nie nalezy. Osobiscie lubie minimalizm i prostote w stroju,wiec dosc strojna i moim zdaniem przyciagajaca uwage sukieneczke <taka przynajmniej zdaje sie byc z opisu>zestawialbym z dodatkami,ktore nie beda jej przycmiewac. Ale to oczywiscie tylko moje zdanie...

A butki,obojetne w jakim kolorze,wazne zeby byly stabilne,bo inaczej troszke ciezko moze byc z calonocnymi tancami...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 17:53   #8
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: BOMBKA- co do niej?

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Uwazam,ze nie trzeba sie wyposazac w markowe rzeczy,zeby wygladac elegancko... Moje "tanio" nie odnosilo sie do sumy przeznaczonej na dodatki,czy tez firmowej metki przy nich,chodzilo mi raczej o polaczenie ecru/starego zlota z rozem,ktore dla mnie do eleganckich nie nalezy. Osobiscie lubie minimalizm i prostote w stroju,wiec dosc strojna i moim zdaniem przyciagajaca uwage sukieneczke <taka przynajmniej zdaje sie byc z opisu>zestawialbym z dodatkami,ktore nie beda jej przycmiewac. Ale to oczywiscie tylko moje zdanie...

A butki,obojetne w jakim kolorze,wazne zeby byly stabilne,bo inaczej troszke ciezko moze byc z calonocnymi tancami...
Przecież nie napisałam, że elegancja to wyłącznie markowa odzież a połączenie ecru z pastelowym różem jest dla mnie zestawem bardzo szlachetnym i wytwornym. Kojarzy mi się z pięknymi sukniami z filmu "Marie Antoinette". Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego, iż autorka nie ubierze się w historyczną suknię, ale może ona posłużyć jako inspiracja do kreacji weselnej.
http://www.cinemacomrapadura.com.br/...2006_img_2.jpg pani po lewej stronie.
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 18:28   #9
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: BOMBKA- co do niej?

Ja bym widziała czarne sandałki i czarną kopertówkę. I włosy upięte.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 20:22   #10
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 953
Dot.: BOMBKA- co do niej?

Cytat:
Napisane przez kurde_nooo Pokaż wiadomość
yyyy spoko.
W sumie nie rozumiem co w tym dziwnego. Zazwyczaj będąc z kims zakłada sie że to miłosć na reszte życia.

Przyłączam sie do głosu dziewczyn - cyknij foteczke.
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 22:15   #11
Kithy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: BOMBKA- co do niej?

Cytat:
Napisane przez kurde_nooo Pokaż wiadomość
yyyy spoko.
Nie zadałam pytania, co sądzisz o moim związku i podejściu do życia, tylko odnośnie ubioru, więc z łaski swojej powstrzymaj się od takich komentarzy. Jesteśmy ze sobą wprawdzie nie tak długo, bo trochę ponad rok i nie potrafię przewidzieć, co będzie dalej, ale uważam się za na tyle dojrzałą osobę, by móc mówić o wspólnych planach. A to zdanie było zaakcentowanie humorystycznie, gdyż chciałam poniekąd wytłumaczyć przykładanie się do stroju. Zresztą idę do klasy maturalnej, a on na studia, także uważam, że taki związek ma podstawy, by istnieć. A co ja się będę tłumaczyć, i tak prawdopodobnie jesteś pokrzywdzona przez los i potrafisz tylko wykpić cudze szczęście.

A odnośnie zdjęcia - jest ono jakości aparatu w telefonie, niestety mało na nim widać, tym bardziej, że jest cała wygnieciona, ale mam nadzieję, że choć trochę pomoże w doborze dodatków Z góry dzięki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (24,7 KB, 137 załadowań)
Kithy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 09:01   #12
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: BOMBKA- co do niej?

jeśli to ecru, postawiłabym na ładny brąz. Delikatne sandałki lub peep toe + kopertówka, jak pisała kas!a.
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:55   #13
Kithy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: BOMBKA- co do niej?

dziękuję Wam bardzo. jeśli wpadną jeszcze jakieś pomysły- pisać
Kithy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 23:00   #14
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: BOMBKA- co do niej?

ja bym proponowała srebrne dodatki, takie delikatne sandałki srebrne (tylko nie wyglądające badziewnie) i kopertówkę.

ładna ta sukieneczka, delikatna
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 18:59   #15
Virgin
Raczkowanie
 
Avatar Virgin
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 51
Dot.: BOMBKA- co do niej?

Ja raczej nie mieszałabym złota ze srebrem.... :/ Czerń lub brąz... Hmmm.... może lepiej czerń- będzie bardziej wyraziście. Torebka- kopertówka, buty- to zależy od wzrostu... Ale posłuchałabym rady Melliany- sandałki albo peep toe. Upięcie- radzę Ci mieć trochę albo całkowicie rozpuszczone włosy, tylko pofalowane. Ślicznie się w takich wygląda i ładnie wychodzi na zdjęciach... A makijaż naturalny- brązowy....
Virgin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.