Nasze zycie w Ameryce... - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-12, 14:35   #2101
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

dziękuję ze odpowiedź
tak już dano sprawdziłam i mój telefon jest trójzakresowy po prostu chciałam sie upewnić zależy mi tylko na sms'ach dzwonić będę używając karty także tylko chcę pisać sms'y oczywiście skype też będzie w użytku

miło mi dziewczyny, że dołączyłam do Waszego grona
całuję Was mocno i pozdrawiam

aha, mam jeszcze pytanie jak ceny w usa? chodzi mi np o suszarkę do włosów, prostownicę itp... po prostu mam zamiar tam kupić, bo wiadomo inne gniazdko, napięcie ... i tutaj moje pytanie o przedział cenowy, ceny itp
z tego co wiem, to w Kanadzie są to rzeczy tańsze niż w Polsce
buziaki
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 15:20   #2102
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nailpolish Pokaż wiadomość

miło mi dziewczyny, że dołączyłam do Waszego grona
całuję Was mocno i pozdrawiam

aha, mam jeszcze pytanie jak ceny w usa? chodzi mi np o suszarkę do włosów, prostownicę itp... po prostu mam zamiar tam kupić, bo wiadomo inne gniazdko, napięcie ... i tutaj moje pytanie o przedział cenowy, ceny itp
z tego co wiem, to w Kanadzie są to rzeczy tańsze niż w Polsce
buziaki

cała elektronika jest tańsza niż w Polsce, ale możesz sprawdzić swoje czy sie nadają. Musi pisać 110-230 V. Ja też myślałam że muszę w USA kupować nowe ale prostownicę i lokówkę mogę wziąć, suszarkę nie.

Czy ty przypadkiem nie byłaś po wizę w Krakowskim konsulacie 2 lipca? (pytam bo ja wtedy byłam a widziałam bliźniaczki )
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 18:55   #2103
werr.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

pozdrawiam.

Edytowane przez werr.
Czas edycji: 2008-12-25 o 22:57
werr. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 03:42   #2104
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nailpolish Pokaż wiadomość
aha, mam jeszcze pytanie jak ceny w usa? chodzi mi np o suszarkę do włosów, prostownicę itp... po prostu mam zamiar tam kupić, bo wiadomo inne gniazdko, napięcie ... i tutaj moje pytanie o przedział cenowy, ceny itp
z tego co wiem, to w Kanadzie są to rzeczy tańsze niż w Polsce
buziaki
Ja bym na twoim miejscu nic z takich rzeczy z saba tu nie taszczyla, szkoda miejsca w walizce, a tu kupisz za grosze. Wszytsko jest tansze niz w Polsce. Ja tez na poczatku w niewiedzy zabralam pelno akich rzeczy, a potem jak zobaczylam ceny tutaj to sie za glowe zlapalam.... po co ja to tu przywozilam
No i kosmetykow tez minimum, bo tu tez taniej, no chyba ze masz cos ulubionego z polskich kosmetykow, to wez na zapas.

Cytat:
Napisane przez werr. Pokaż wiadomość
nawet nie wiecie jak to wszystko fajne się czyta. niezła lekturka z tego Waszego opowiadania wyszła. nie czytałam wszystkiego, bo dopiero z jakąś godzinę temu trafiłam na ten wątek. na początku czytałam każdą wypowiedź, potem już przeskoczyłam na inne strony, żeby dowiedzieć się co teraz u Was słychać. przeważnie to czytam posty poulette, bo bardzo mnie ciekawi jej ciąża a więc jak się czujesz? i co słychać? kiedy Gino[bo tak ma się nazywaś Wasz synek, tak?] przyjdzie na świat?
to we Francji będziecie mieszkać? dziecko rodzisz w stanach?

przepraszam, że tak dużo pytań, ale to z ciekawości.

pozdrawiam.
Witamy Werr,
skad piszesz ?
Pytasz o moja ciaze. Dziekuje wszytsko jest OK. Mam termin za tydzien dokladnie, ale zobaczymy kiedy Gino sie zdecyduje zaszczycic mamusie swoja obecnoscia.
Do Francji sie przeprowadzamy 17 sierpnia, ale chyba tylko na rok. Mam nadzieje, ze tylko na rok, bo potem chcemy wyjechac gdzies indziej, jeszcze nie wiem gdzie. Bedziemy oboje szukac z mezem pracy w tym samym miejscu, tak jak pracoalismy tutaj przez 3 lata, oboje w tej samej szkole. Mam nadzieje, ze znowu sie uda. Ale na razie ja robie sobie rok przerwy dla dzidzusia, a meza wysylam na panstwowa posadke ..... Ciezko nam bedzie we Francji, bo w trojke na jednej i to nauczycielskiej pensji wesolo nie bedzie, no ale rok sie jakos przemeczymy. Czego sie nie robi dla dziecka.....

Napisz cos o sobie, skad jestes, co porabiasz i dlaczego interesuje cie nasz watek ?
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 13:14   #2105
werr.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

!

Edytowane przez werr.
Czas edycji: 2008-12-25 o 22:57
werr. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 17:53   #2106
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

abercrombie&fitch po wizę byłam 9, także to nie byłyśmy my sprawdzałam, i żadna z moich suszarek, prostownic i lokówek nie ma takiego zakresu, wszytko tylko na 230V, ale już wiem, że tam kupię, bo nie warto aż tyle brać
poulette dziękuję, też myślę, że nie ma sensu tego taszczyć, kilka dni się obejdę bez tego sprzętu co do kosmetyków to uważam tak samo jak Ty kupię tam, już mój tata mi ciągle powtarza, że mogę nic prawie nie brać, bo lepiej na tym wyjdę
już w piątek wylot... ech...
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 19:03   #2107
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nailpolish Pokaż wiadomość
abercrombie&fitch po wizę byłam 9, także to nie byłyśmy my sprawdzałam, i żadna z moich suszarek, prostownic i lokówek nie ma takiego zakresu, wszytko tylko na 230V, ale już wiem, że tam kupię, bo nie warto aż tyle brać
A już myślałam że to ty

Ja wolę swoje wziąć bo nie wiem czy mogłabym kupić tam sprzęt który nadałby się do polski. Ja jadę jako au pair, więc minimum rok ale kto wie co los mi przyniesie
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 19:17   #2108
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
A już myślałam że to ty

Ja wolę swoje wziąć bo nie wiem czy mogłabym kupić tam sprzęt który nadałby się do polski. Ja jadę jako au pair, więc minimum rok ale kto wie co los mi przyniesie

o to fajnie ja mogę na minimum 4 miesiące i w grudniu minie akurat 5, także planuję wrócić do polski i kontynuować tutaj filologię angielską,którą tam zacznę. za to moja siostra ma zamiar dłużej tam być ten pierwszy miesiąc college organizuje nam kurs angielskiego codziennie (oprócz weekendów-chyba) przez kilka godzin (8 godz, podobno) ech nie wiem, czy usiedzę znam angielski b.dobrze, a najlepsze jest to, że jadę tam grać (gram w siatkówkę) i ta nasza trenerka myśli, że ja nawet nie umiem się przedstawić po ang. i ciągle pisze maile, żebyśmy się z siostrą uczyły ale może dobrze, że tak myśli, dzięki temu idziemy na ten kurs, a wiadomo, że nawet umiejąc wiele można się nauczyć wiele, wiele więcej, a dodatkowo tam będę zmuszona mówić, i to jest najlepsza szkoła. Mój koordynator (ten co się zajmuje moim i siostry wyjazdem, on również nas znalazł w Polsce, tzn. wyszukał w czasie gry) mówi, ze przez sam ten kurs nauczymy się więcej niż przez całe nasze dziesięć lat nauki języka, bo tyle się uczymy nie ma to jak żywy język wkoło
a ja kupię ten sprzęt na miejscu, bo później zostawię go siostrze tam w USA, a jak nie to trudno pozbędę się go dam komuś w domu mam i tak już nadmiar
jak będę miała jeszcze pytania to będę pytała
dziękuję
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 03:44   #2109
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny, wlasnie dostalam wiadomosc, ze nasza poulette pojechala do szpitala bo sie zaczal porod!!! Wszyscy trzymajmy kciuki zeby poszlo szybko i bezbolesnie
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 04:48   #2110
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Wiedzialam kiedy wpasc

Trzymamy kciuki Poulette, chyba spac nie bede z wrazenia, zawsze czyjes porody przezywam, dla mnie to taki cud jest narodziny dziecka
Jak moja siostra bedzie rodzic (juz za miesiac to chyba bede jechac na srodkach uspokajajacych hahahaha)

Schoolcraft przepraszam, ale dopiero dzis przeczytalam twoja PW czy to jest nadal aktualne? Bo moge sie dowiedziec w Rogers.

U mnie jakos leci, zrobilam sobie przerwe od szkoly na 2 miesiace, ale wcale nie korzystam z lata bo pracuje ech...... No dobrze, nie wybrzydzam juz
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 04:57   #2111
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Wiedzialam kiedy wpasc

Trzymamy kciuki Poulette, chyba spac nie bede z wrazenia, zawsze czyjes porody przezywam, dla mnie to taki cud jest narodziny dziecka
Jak moja siostra bedzie rodzic (juz za miesiac to chyba bede jechac na srodkach uspokajajacych hahahaha)
Ja tez tak samo reaguje jak Ty Jestem podekscytowana tym, ze wkrotce poulette bedzie miala w swoich ramionach maluszka I tez chyba nie bede spac z wrazenia. Mam nadzieje, ze jej pojdzie "gladko"

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Schoolcraft przepraszam, ale dopiero dzis przeczytalam twoja PW czy to jest nadal aktualne? Bo moge sie dowiedziec w Rogers.
Nie, juz nie aktualne Ale spoko, juz wiem, co trzeba bylo wiedziec

Rodolphe Lindt, ciesze sie, ze u Ciebie wszystko jest ok. Za duzo nie pracuj Ja tez nie mam do wrzesnia szkoly, ale za to wczoraj juz sie zarejestrowalam na wrzesien na lekcje - biore 4 przedmioty w tym 1 online - masakra Mam nadzieje, ze dam rade
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 05:43   #2112
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ja tez mysle o 4 albo 5 przedmiotach, a ja mam tylko siebie na glowie, wiec podziwiam jak dajesz sobie rade. Ja staram sie unikac tych online kursow, chyba ze mus to mus. Po pierwsze trudniej sie zmobilizowac (chyba ze ty nie masz z tym problemu), dwa to duzo roznych niejasnosci sie pojawialo, a dotrzec do kogos kto ci pomoze to dluga droga

Ciekawe co u Elfa
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 10:17   #2113
werr.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...


Edytowane przez werr.
Czas edycji: 2008-12-25 o 22:57
werr. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 10:57   #2114
extramocna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hej,
ja też dopiero zobaczyłam tą wiadomość, więc dołączam się do najlepszych życzeń dla Poulette i jej synka!!
Wiadomość od Schoolcraft jest sprzed kilku godzin, więc może Poulette już urodziła? hm.. dajcie znać dziewczyny (Schoolcraft; ), jak będziecie miały jakieś niusy.
Buziaki dla Poulette i dla Was
extramocna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:07   #2115
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wlasnie dostalam wiadomosc, ze nasza poulette pojechala do szpitala bo sie zaczal porod!!! Wszyscy trzymajmy kciuki zeby poszlo szybko i bezbolesnie
przybywa nas na forum



dziewczyny, mam pytanie, czy możecie mi powiedzieć tak plus minus jakie są ceny w Stanach, np kosmetyków i żywności
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:36   #2116
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny, juz to napisalam na watku mamus lipcowo-sierpniowych, ale moze jeszcze i tu powiem. A wiec rozmawialam z mezem poulette i sie dowiedzialam, ze kochana urodzila 10 godzin temu Wiecej nic dokladnie nie wiem, wiec jak poulette wroci do nas, to pewnie sama opowie.
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 04:31   #2117
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nailpolish Pokaż wiadomość
przybywa nas na forum



dziewczyny, mam pytanie, czy możecie mi powiedzieć tak plus minus jakie są ceny w Stanach, np kosmetyków i żywności
od dolara w zywz... odpowiedz taka jak pytanie .. czyli ogolnikowa..
wejdz na rozne strony sklepow, to zobaczysz jakie sa ceny np
www.sephora.com
www.macys.com
www.target.com
www.nordstrom.com
www.forever21.com
www.safeway.com
www.traderjoes.com
www.ebay.com
a tak naprawde wszystko jest wzgledne..wszystko zalezy od tego co chcesz kupowac do jedzenia, czy chcesz oszczedzac, czy chcesz jesc tylko organiczne rzeczy itp. Jakie kosmetyki.. markowe? zwykle?

p.s a tak ogolnie, to ceny kosmetykow na pewno sa duzo nizsze tutaj niz w Polsce
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 05:12   #2118
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Poulette kochana wczoraj wysmarowalam dla ciebie posta,ale mi wizaz padl (jak zawsze ostatnio) i wszystko wcielo. W kazdym badz razie gratulacje ogromne dla Waszej calej Trojki.Nie mge uwierzyc,ze minely juz 3 lata odkad jestes na forum.dokladnie pamietam,ze tak niedawno do nas dolaczylas,a tu juz 3 lata minely
Schoolcraft dzieki serdeczne za wiadomosc o dzidziusiu
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 09:58   #2119
werr.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...


Edytowane przez werr.
Czas edycji: 2008-12-25 o 22:58
werr. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 15:39   #2120
thewiz
Raczkowanie
 
Avatar thewiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Z gwiazd
Wiadomości: 63
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dawno nie zagladalam do tego watku, ale skoro znowu wyladowalam w USA ;-). Czy ktoras z Was zna adres strony podobnej do wizazu, ale amerykanskiej? Mam na mysli cos z obszernym forum, gdzie to Amerykanki dyskutuja o modzie, urodzie i wszystkim innym.
Pozdrowienia z Chicago, tym razem ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00711.jpg (83,8 KB, 41 załadowań)
thewiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 17:08   #2121
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

www.makeupalley.com
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 18:20   #2122
thewiz
Raczkowanie
 
Avatar thewiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Z gwiazd
Wiadomości: 63
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziekuje nineczka
thewiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 22:51   #2123
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Thewiz co bedziesz porabiac w USA?Praca czy wakacje?
Pozdrawiam goraco wszystkie Wizazanki mieszkajace tymczasowo lub na stale w USATrzymajta sie Laski
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 18:19   #2124
magdag_1988
Raczkowanie
 
Avatar magdag_1988
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bognor Regis
Wiadomości: 42
Unhappy Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

hej dziewczyny chciałabym bardzo pojechac do stanów zobaczyć jak tam wygląda życie...ale niewiem czy bede miała kiedykolwiek szanse o tóż jestem obecnie na szkoleniu w salonie fryzjerskim potem zostaje tam wpracy zeby splacić to szkolenie a zatem jestem uziemiona...jak myslicie co moge zrobić zeby spelnić swoje marzenie...nikogo tam nie mam kasy nie mam z jezykiem tez kiepsko ale okropnie bym chciała...kiedys myslałam zeby polecieć jako au pair ale teraz przez ta prace nie mam na to szans.. jak macie jakies pomysły piszcie,pozdrawiam.
magdag_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:14   #2125
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez magdag_1988 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny chciałabym bardzo pojechac do stanów zobaczyć jak tam wygląda życie...ale niewiem czy bede miała kiedykolwiek szanse o tóż jestem obecnie na szkoleniu w salonie fryzjerskim potem zostaje tam wpracy zeby splacić to szkolenie a zatem jestem uziemiona...jak myslicie co moge zrobić zeby spelnić swoje marzenie...nikogo tam nie mam kasy nie mam z jezykiem tez kiepsko ale okropnie bym chciała...kiedys myslałam zeby polecieć jako au pair ale teraz przez ta prace nie mam na to szans.. jak macie jakies pomysły piszcie,pozdrawiam.
To możesz polecieć jako au pair po odrobieniu tego. Nie wiem jak długo ci to zajmie ale masz czas bodajże do 26 roku życia




Ja już jutro lecę do USA! Cieszę się, jednocześnie denerwuje, i zastanawiam czy wszystko załatwiła w Polsce.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 03:38   #2126
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Poulette, serdeczne gratulacje dla Waszej trojki. Niech Wam synek rosnie zdrowo
__________________

tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 05:16   #2127
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Poulette-dolaczam sie do gratulacjii
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 19:18   #2128
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Gratulacje z nowego potomka!
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 00:22   #2129
extramocna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

ja tez gratuluje Poulette!! i czekam na relacje swiezo upieczonej mamy... ; )
extramocna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 03:50   #2130
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny, co tam u Was dobrego slychac? Cos ten watek umiera Trzeba go odzywic

Ja rowniez dolaczam sie do gratulacji dla Poulette. Musze przyznac ze ona ma slicznego synka Taki przystojniak z niego

Hmmm... jesli dobrze wiem, to wkrotce zaaaabcia wraca z Polski - jestem ciekawa, jak sie udal jej pobyt w PL.

CzarnyElf, gdzie sie podziewasz? Dawno sie nie odzywasz

Dziewczynki, odzywajcie sie, prosze Chce z Wami rozmawiac tak jak dawniej

Mysmy (czyli ja, maz i synek) swietowalismy w sobote pierwsze urodzinki mego Adasia. Bylo dosyc fajnie, ale stwierdzilam, ze w przyszlym roku juz nie zaprosimy gosci tylko we trojke gdzies razem sie wybierzemy. Bylam tak zagoniona przygotowaniami, ze prawie nie mialam czasu dla synka i potem mialam ogromne wyrzuty sumienia
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2008-10-24 o 03:46
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.