Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-03-30, 05:29   #1
razdwatrzy123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 2

Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?


Jak w tytule. Interesuje mnie Wasza odpowied¼ - ale nie tylko.

Zastanawiam siê po prostu, czy dziewczynie "wypada" powiedzieæ to jako pierwszej. Skrócony zarys sytuacji: jestem z facetem od pó³ roku. Od pó³ roku siê znamy, nasz pocz±tek zwi±zku polega³ na poznawianiu siê nawzajem - tak od zera. Poznali¶my siê ju¿ trochê i nadal trwamy razem
Pó³ roku, a ja... nie wiem, mo¿e oczekujê zbyt wiele, czy co¶. Mo¿e to po prostu jeszcze nie czas? Chcia³abym us³yszeæ, ¿e mu bardzo zale¿y, ¿e... kocha. No bo ja naprawdê czasem nie wiem Masê rzeczy mogê wywnioskowaæ z zachowania, spojrzeñ, nie¶mia³ych gestów, owszem. Bo On po prostu do wylewnych nie nale¿y, ba, raczej do tych skrytych we w³asnej skorupce. Ja kocham.
By³o wiele sytuacji, kiedy chcia³am mu to powiedzieæ - tak po prostu. Ale zawsze siê powstrzymujê, bo tak siê jako¶ utar³o... "¿e facet powienien pierwszy"?
I tutaj siê zaczyna moja paranoja: a co, je¶li on tego najzwyczajniej w ¶wiecie nie czuje? W koñcu... nigdy nie powiedzia³ nic, co mog³oby na to wskazywaæ - on po prostu jest, jest i koniec - ze mn±.

Zastanawiam siê - powiedzieæ jako pierwsza? Która z Was siê odwarzy³a - i co jej z tego wszystkiego przysz³o?
Czy raczej nie wyskakiwaæ z tak± rewelacj±? Czy najwzyczajniej w ¶wiecie zaczekaæ?
I chcia³abym, i siê bojê. Nigdy jeszcze tego nikomu nie powiedzia³am... (lat mam 17, on 2 lata starszy)

Czekam na Wasze komentarze i lu¼ne my¶li. (mam tylko cich± nadziejê, ¿e nie potraktujecie mnie jak gówniarza )
razdwatrzy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 07:04   #2
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 756
GG do izia17
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Ja nawet jakbym chcia³a to nie mog³am powiedzieæ T¯ ¿e go kocham jako pierwsza, bo... powiedzia³ to na pierwszej randce! Dodam jeszcze, ¿e to by³o nasze pierwsze spotkanie w realu, znali¶my siê 6 miesiecy z gg :P

Jeste¶my razem juz 2 lata powiem szczerze, ¿e nigdy czego¶ takiego nie prze¿y³am wcze¶niej i nigdy nigdy tego nie zapomne Wspania³a chwila Mówi³ mi potem, ¿e siê tak przy tym stresowa³, ¿e o ma³o nie pad³ :P zreszta sama wiem, bo w odpowiedzi na wyznanie przytuli³am go i serce mu tak wali³o, my¶la³am, ze og³uchne :P
izia17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 08:55   #3
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 288
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Moze poprostu jesli sie boisz zacznij czesciej mowic mu jak bardzo Ci zalezy, ze jest naj itp? Moze to go uswoadomi jak jest dla Ciebie wazny i sam powie ze Cie kocha?
Asik_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 11:20   #4
vichy
Raczkowanie
 
Avatar vichy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Ja powiedzialam pierwsza ze GO KOCHAM!!! Pierwsza pocalowalam.....pierwsza. .... A efekt?????????????Jestesm y ze soba 13 lat!!!!!!
Nie wiem,czy wyciagniesz z mojej wypowiedzi jakies wnioski..???Pozatym kazdy facet jest inny.....Musisz go troszke wyczuc..
vichy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 11:25   #5
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomo¶ci: 9 232
GG do hecate
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Moj maz napisal mi to pierwszy - szczerze to bylam zszkowana bo to bylo po naszym drugim spotkaniu. Ale ja czulam to samo. Odpisalam wiec.

Moj taki inny byly to ciagle nawijal 'musze ci to powiedziec' 'musze' a ja tylko 'za wczesnie nie mow nie mow'
Pamietam do dzis te gadki nasze na lawce - w koncu powiedzial. Ja go nie kochalam nigdy. Bylam zauroczona.

Powazny byly - nawet kurde nie pamietam... nie pamietam. Ponad 3 lata razem wielka niby milosc a ja nie pamietam.

Moja wielka milosc niespelniona to milosc sobie wyplakiwalismy Jemu ja sugerowalam pierwsza. Ale slowa padly od niego
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 12:02   #6
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

moj TZ powiedzial mi to pierwszy po miesiacu znajmomosci, bylo slodko i w ogole

a mysle, ze skoro widzisz, ze on jest niesmialy, ale widac, ze mu zalezy, to powiedz mu to pierwsza i nie krepuj sie powodzenia
__________________





myShaczeQ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 12:31   #7
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 453
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

TZ pierwszy mi to powiedzia³.
Ja sama je¿eli chodzi o takie czu³o¶ci to rzadko mówiê bo.... trochê sie wstydzê?
Chyba tak...
__________________
SiSleyS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-03-30, 12:36   #8
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomo¶ci: 829
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Mój T¯ pierwszy wyzna³ mi mi³osc i to w dzien moich 18 urodzin
Rosa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 13:26   #9
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 26 565
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Cytat:
Napisane przez Rosa Poka¿ wiadomo¶æ
Mój T¯ pierwszy wyzna³ mi mi³osc i to w dzien moich 18 urodzin
u mnie pierwszy partner wyznal te slowa.....a ja nie odpowiedzialam mu tym samym bo dla mnie bylo za wczesnie...ale w koncu sie doczeka³
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze siê kiedy¶ spotkamy...
motylek1007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 14:43   #10
evciusia
Rozeznanie
 
Avatar evciusia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 986
GG do evciusia Send a message via Skype™ to evciusia
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

on pierwszy... ja jak dot±d s³owa kocham cie us³ysza³±m 1 raz... przez telefon... w stanie nietrze¼wo¶ci tej drugiej osoby <lol2> o 4 nad ranem... by³am w szoku
__________________
Blogujê http://myrosesnails.blogspot.com/

'You have to kiss a lot of frogs before you find a prince'
Mi³o mi, Ewa
evciusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 14:51   #11
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 1 124
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Mój T¯ napisa³ mi to po 5 dniach znajomo¶ci, ja nie odpowiedzia³am jemu tym samym bo dla mnie to tak¿e by³o jeszcze za wcze¶nie , ale jako¶ pó¿niej jak co¶ robilismy wyrwa³o mi sie do niego kochanie , teraz mówimy sobie to czasmi za czêsto , czasmi za ¿adko tak ju¿ niestety mamy , ale kochamy sie na pewno a jeste¶my ze sob± ponad 4 lata
eliza1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-30, 15:09   #12
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 964
GG do neitka
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Ja by³am pierwsza. By³ biedny, chory i pogodzili¶my siê po wielgachnej k³ótni Dzia³a i jest to stwierdzenie jak najbardziej aktualne do dzi¶. Odpowiedzia³ mi tym samym, ale by³am tak pewna, ¿e nawet gdyby tego nie zrobi³ bym sie nie zmiesza³a. O!
neitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 15:16   #13
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 2 336
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Ja tez pierwsza powiedzialam Poszedl na 100dniowke z inna panna, bo obiecal jej. Formalnie to nie bylismy para, ale spotykalismy sie. Napisalam mu smsa ze go Kocham. Nastepnego dnia spotkalismy sie i spytal czy to prawda. Heh... powtorzylam Niech pomysle... to juz ponad 3 lata trazem.Moze 3,5
__________________

Klariska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 15:51   #14
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomo¶ci: 1 449
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

On powiedzia³ to pierwszy, ja nie jestem i nigdy nie by³am skora do wyra¿ania uczuæ
S±dzê jednak, ¿e mo¿esz zrobiæ to z powodzeniem pierwsza je¶li jeste¶ pewna co do niego czujesz

__________________
"Kobiety s± jak przek³ad: piêkne nie s± wierne, wierne nie s± piêkne."
G.B.Shaw

tu znajdowa³ siê podpis mojego ex-mê¿a o tre¶ci:
dok³adnie, kochanie, dok³adnie(zna³ moje has³o) wiêc...Tobie(skoro zgadzasz siê z powy¿szym cyt.pana Shaw) pozostaje znale¼æ sobie tak± niepiêkn±!mo¿e Ciê nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 18:12   #15
calkiem-spoko
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 4 807
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Mój T¯. Po nieca³ym miesi±cu zwi±zku. Po imprezie, gdy po 5 kieliszkach wódki spawiowa³ siê do toalety, a ja go tam ratowa³am. Nie, nie by³ pijany...na trze¿wo to wyzna³.
Jeste¶my razem ju¿ prawie 1,5 roku.
calkiem-spoko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 18:26   #16
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 2 336
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

calkiem-spoko nie gniewaj sie za to co napisze.
Jaki ten Twoj T¯ pomyslowy i romantyczny... a ta sceneria . Jednego moze byc jednak pewien bedziesz go wspierac w kazdej sytuacji.
__________________

Klariska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 18:32   #17
calkiem-spoko
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 4 807
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Musze chyba u¶ci¶liæ. Mi³o¶ci nie wyzna³ mi NA SZCZʦCIE w toalecie, ale chwilê pó¼niej gdy po imprezie nocowali¶my u moich znajomych (których nota bene wtedy dopiero pozna³, nie¼le siê zaprezentowa³). W miêdzyczasie w ³ó¿ku oczywi¶cie zajmowa³ siê pakowaniem swoich ³ap w ró¿ne czêsci mojego cia³a. Ca³y mój T¯. Niby taki m±dry ch³opak, ale jak ju¿ co¶ odwali to hardkor trzy kilo. Do dzisiaj siê z tego ¶miejemy.
Widaæ dobrze siê dobrali¶my, bo 2/3 dziewczyn to by go zamordowa³o chyba tam.
calkiem-spoko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 18:49   #18
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 2 336
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

calkiem-spoko to cale szczescie ze nie w toalecie
Ciesze sie ze dobrze sie dobraliscie ( w koncu to jest najwazniejsze) i nie zamordowalas go Musi cos w sobie miec interesujacego skoro mu pomoglas. Zycze wszystkiego co najlepsze
__________________

Klariska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 19:13   #19
czarna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

On powiedzial mi to pierwszy! Po okolo miesiacu. Bylo to w aucie w czasie kiedy sie kochalismy! Bylo to cudowne... oczywiscie mu odpowiedzialm ze ja go tez kocham Jestesmy juz ze soba 1.5 roku
czarna89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-30, 20:27   #20
szaaaalona
Raczkowanie
 
Avatar szaaaalona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 437
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Hmm zastanwómy siê

Z obecnym T¿ to po ok. miesi±ca poszed³ na imprezê z kumplami, troszkê za du¿o wypi³, ogarn±³ go sza³ czu³o¶ci i zbudzi³ mnie o 4 w nocy SMS, ¿e mnie kocha Nie wziê³am tego zbyt powa¿nie, odp tylko, ¿eby szed³ ju¿ spaæ Po jakim¶ czasie w kolejnym przy kolejnym przyp³ywie czu³o¶ci (tej fizycznej równie¿ zreszt± ) wypali³ co¶ w stylu 'powiedz, ¿e mnie kochasz, conajmniej tak bardzo jak ja Ciebie'. Ja oczywi¶cie wielki szok i niiiic dalej Wysz³am na nieczu³± ogrzycê jak to teraz mi wypomina . Trzeci raz spróbowa³ w Sylwestra, równiusieñko o pó³nocy pryz blasku sztucznych ogni, po 3 m-cach razem, odwa¿y³ siê na zwyczajne 'kocham Ciê'. A wtedy te¿ ju¿ TO czu³am i w koñcu wykaza³am siê uczuciami .

Raz zdarzy³o mi siê pierwszy raz wyznaæ to ch³opakowi. To by³a wielka m³odziñcza mi³o¶c, na my¶l o której dalej pojawia siê u¶miech na mojej twarzy Przez 3 lata non stop siê schodizli¶my i rozchodzili¶my, jako¶ nie by³o nam pisane byæ razem I jako¶ jak zerwali¶my po raz chyba setny, to poszed³ na imprezê i zacz±³ zabawiaæ siê z jak±¶ panien± Na co ja po paru piwkach wziê³am go na bok i mu siê wydar³am jak mo¿e siê zachowywaæ jak skonczony panat kiedy ja go tak bardzo kocham Po tym stwierdzi³, ¿e mysla³, ¿e ju¿ siê tego nigdy nie doczeka, ¿e te¿ mnie b. kocha, czule uca³owa³ i wrócili¶my do siebie, by po 2m-cach ostatecznie siê rozstaæ Ale ci±gle mamy do siebie sentyment i te oczka nam siê tak ¶wiec± na swój widok Chyba z rado¶ci, ¿e ze soba siê rozstali¶my, bo pewnie nigdy by nam siê razem nie u³o¿y³o, chocia¿ kochali¶my siê jak wariaty


Ale¿ siê rozpisa³am
__________________
'Mów do mnie tak, bo lubiê s³ów twoich smak... mów tak;
I chocia¿ czas pewnie odmieni kiedy¶ nas - mów tak... '


Ada¶
szaaaalona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 20:41   #21
calkiem-spoko
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 4 807
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Cytat:
Napisane przez Klariska Poka¿ wiadomo¶æ
calkiem-spoko to cale szczescie ze nie w toalecie
Ciesze sie ze dobrze sie dobraliscie ( w koncu to jest najwazniejsze) i nie zamordowalas go Musi cos w sobie miec interesujacego skoro mu pomoglas. Zycze wszystkiego co najlepsze
Dziêkujê za ¿yczenia.
Ja nie oczekujê od zwi±zku zbyt wiele romantyzmu, bo mi kwiatki i romantyczne kolacje nie s± potrzebne. Obserwuj±c moich rodziców dosz³am do wniosku, ¿e to nie romantyzm i piêkne gesty s± fundamentem dobrego zwi±zku. Wolê, kiedy mój T¯ przyjedzie w 15 minut, bo mi siê co¶ z komputerem sta³o (hmmm...sama popsu³am) ni¿ mia³by mnie olaæ, a potem z bukietem kwiatów przychodziæ. Bo wiem, ¿e na niego zawsze mogê liczyæ.
calkiem-spoko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 20:54   #22
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 2 336
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

calkiem-spoko napisala:
Cytat:
Wolê, kiedy mój T¯ przyjedzie w 15 minut, bo mi siê co¶ z komputerem sta³o (hmmm...sama popsu³am) ni¿ mia³by mnie olaæ, a potem z bukietem kwiatów przychodziæ. Bo wiem, ¿e na niego zawsze mogê liczyæ.
Wlasnie to jest najwazniejsze Swiadomosc ze mozna na ukochana osobe liczyc. Kiedys zadzwonilam do T¯ta o 6 rano bo skonczyl mi sie tusz a musialam pilnie cos wydrukowac. Heh... zachowal sie po rycersku tylko pozniej byl troszke zmeczony.
__________________

Klariska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 21:15   #23
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 052
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Nie pamiêtam ...
Dla mnie nie ma to wiêkszego znaczenia, kto pierwszy i po jakim czasie, wa¿ne ¿eby kocha³ szczerze a nie bawi³ mnie bez sensu pustymi s³owami bez pokrycia.
Te s³owa maj± wiêksze znaczenie wypowiedziane w najmniej spodziewanym momencie, przynajmniej dla mnie.
__________________

Bartu¶
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uwa¿a siê za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 21:58   #24
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 26 565
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Cytat:
Napisane przez evciusia Poka¿ wiadomo¶æ
on pierwszy... ja jak dot±d s³owa kocham cie us³ysza³±m 1 raz... przez telefon... w stanie nietrze¼wo¶ci tej drugiej osoby <lol2> o 4 nad ranem... by³am w szoku
o ile sie nie mylê to przed chwil± czytalam Twoj w±tek o Tobie i pewnym facecie, szkoda, ¿e tam tego nie doda³as
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze siê kiedy¶ spotkamy...
motylek1007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 22:03   #25
kobieca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

a ja jestem taka,¿e ni cholery nie powiem pierwsza!
taka g³upia kobieca duma,
mo¿e g³upie my¶lenie ale dotychczas siê sprawdza³o...
z reszt± s³owa nie s± a¿ tak wa¿ne,
wa¿ne s± czyny i to,¿eby siê czu³o,¿e ta druga osoba kocha,
bo co z tego,¿e ci±gle to powtarza a tego nie widaæ??
__________________
Grzeczne dziewczynk id± do nieba,niegrzeczna maj± to,co chc±
kobieca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-30, 22:29   #26
Claudynka80
Raczkowanie
 
Avatar Claudynka80
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Moglabym zalozyc dokladnie taki sam post, jak razdwatrzy123. Jestem z chlopakiem wiele miesiacy juz, ale zadne z nas tego jeszcze nie powiedzialo. Mysle jednak w duchu, ze oboje TO czujemy... czasem czuje to bardziej z nim, niz z kims, kto powtarzal mi to wiele razy i zapewnial mnie o tym, a mimo to zwiazek nie przetrwal. Czasem mnie zastanawia czy on czuje to co ja, czy w takim samym stopniu? czasem bardzo chcialabym to uslyszec, a innym razem po prostu az chce mi sie to wyrwac z ust, zeby mu powiedziec, ale cos mnie powstrzymuje, nie wiem co to??
Wiem (tzn on mi mowil dawno juz temu) ze nigdy tego jeszcze nikomu nie powiedzial. Byc moze to prawda, moze sie czegos boi? Nie wiem...
moglabym go zapytac czy mnie kocha, ale jakos czekam, zdalam sobie sprawe, ze za kazdym razem w moim zwiazku robil to 1szy facet. I tym razem chyba inaczej nie bedzie. Tylko czy sie doczekam???
Claudynka80 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-31, 23:10   #27
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 3 378
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Mój T¯, po miesi±cu bycia par±. Pewnego wieczoru zadzwoni³ do mnie ok. 1,5 godz. po tym jak siê widzieli¶my i oznajmi³, ¿e musi mi powiedzieæ co¶ bardzo wa¿nego czym mnie strasznie zestresowa³, bo nie wiedzia³am o co mu mo¿e chodziæ. Zrobi³ to dopiero nastêpnego dnia wieczorem i po romantycznym spacerku odwa¿y³ siê i us³ysza³am "kocham ciê" cieplutko mi siê robi na sercu jak sobie o tym przypomnê to by³o 5 lat temu, a teraz s³yszê te magiczne s³owa codziennie - ale ju¿ jako mê¿atka
Alvesta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-31, 23:49   #28
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomo¶ci: 1 217
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

na której¶ randce z kolei w klubie. wtedy wydawa³o mi siê, ¿e za bardzo mu siê rozwi±za³ jêzyk przez to piwo co wypi³ i nie odpowiedzia³am, raczej mnie zszokowa³ takim wyznaniem, nie byli¶my jeszcze par±. znali¶my sie nieca³y rok, on robi³ podchody, a ja zawsze taka osch³a i nieczu³a. od tego wieczora jeste¶my ze soba 1,5 roku
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-01, 01:28   #29
Oleñka85
Przyczajenie
 
Avatar Oleñka85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Ja us³ysza³am to po miesi±cu znajomo¶ci i nie by³am gotowa by odpowiedzieæ to samo...po tym wszystkim rozstali¶my siê,ale ci±gle siê spotykali¶my.I w koñcu mu to powiedzia³am!W czerwcu bêdzie 7 lat kiedy ze sob± jeste¶my!
Oleñka85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-01, 10:41   #30
razdwatrzy123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Zacznê od tego, ¿e: bardzo Wam dziêkujê za posty. Niektóre da³y mi do my¶lenia.


Cytat:
Napisane przez Asik_ Poka¿ wiadomo¶æ
Moze poprostu jesli sie boisz zacznij czesciej mowic mu jak bardzo Ci zalezy, ze jest naj itp? Moze to go uswoadomi jak jest dla Ciebie wazny i sam powie ze Cie kocha?
Tak sobie pomy¶la³am... ¿e marudzê, a sama nie robiê nic z rzeczy, których oczekujê Chcia³abym s³yszeæ jaka jestem wspania³a i tak dalej (przeno¶nia, wiecie - no ale nie twierdzê, ¿e nie ma we mnie pró¿no¶ci) - a sama mu tego nie mówiê. Chyba czas wyci±gn±æ wnioski.

Cytat:
Napisane przez vichy Poka¿ wiadomo¶æ
Ja powiedzialam pierwsza ze GO KOCHAM!!! Pierwsza pocalowalam.....pierwsza. .... A efekt?????????????Jestesm y ze soba 13 lat!!!!!!
Nie wiem,czy wyciagniesz z mojej wypowiedzi jakies wnioski..???Pozatym kazdy facet jest inny.....Musisz go troszke wyczuc..
Mo¿e i wyciagnê, chocia¿ bojê siê jak cholera - ¿e w odpowiedzi nie us³yszê tego, co chcia³abym us³yszeæ.

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Poka¿ wiadomo¶æ
moj TZ powiedzial mi to pierwszy po miesiacu znajmomosci, bylo slodko i w ogole

a mysle, ze skoro widzisz, ze on jest niesmialy, ale widac, ze mu zalezy, to powiedz mu to pierwsza i nie krepuj sie powodzenia
No widzê, widzê to. Cholera!!!

Cytat:
Napisane przez neitka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja by³am pierwsza. By³ biedny, chory i pogodzili¶my siê po wielgachnej k³ótni Dzia³a i jest to stwierdzenie jak najbardziej aktualne do dzi¶. Odpowiedzia³ mi tym samym, ale by³am tak pewna, ¿e nawet gdyby tego nie zrobi³ bym sie nie zmiesza³a. O!
My siê dobrze dobrali¶my, jeste¶my do siebie podobni - i generalnie wiêkszych k³otni miêdzy nie ma. Kiedy co¶ siê "zaczyna ¶wiêciæ", najbezpieczniej jest szybko to wyja¶niæ.

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za ¿yczenia.
Ja nie oczekujê od zwi±zku zbyt wiele romantyzmu, bo mi kwiatki i romantyczne kolacje nie s± potrzebne. Obserwuj±c moich rodziców dosz³am do wniosku, ¿e to nie romantyzm i piêkne gesty s± fundamentem dobrego zwi±zku. Wolê, kiedy mój T¯ przyjedzie w 15 minut, bo mi siê co¶ z komputerem sta³o (hmmm...sama popsu³am) ni¿ mia³by mnie olaæ, a potem z bukietem kwiatów przychodziæ. Bo wiem, ¿e na niego zawsze mogê liczyæ.
Chyba go nie doceniam - naprawdê du¿o dla mnie robi, po¶wiêca siê i tak dalej. Ale co by nie mówiæ... trochê romantyzmu, to bym do¶wiadczyæ chcia³a

Cytat:
Napisane przez Claudynka80 Poka¿ wiadomo¶æ
Moglabym zalozyc dokladnie taki sam post, jak razdwatrzy123. Jestem z chlopakiem wiele miesiacy juz, ale zadne z nas tego jeszcze nie powiedzialo. Mysle jednak w duchu, ze oboje TO czujemy... czasem czuje to bardziej z nim, niz z kims, kto powtarzal mi to wiele razy i zapewnial mnie o tym, a mimo to zwiazek nie przetrwal. Czasem mnie zastanawia czy on czuje to co ja, czy w takim samym stopniu? czasem bardzo chcialabym to uslyszec, a innym razem po prostu az chce mi sie to wyrwac z ust, zeby mu powiedziec, ale cos mnie powstrzymuje, nie wiem co to??
Wiem (tzn on mi mowil dawno juz temu) ze nigdy tego jeszcze nikomu nie powiedzial. Byc moze to prawda, moze sie czegos boi? Nie wiem...
moglabym go zapytac czy mnie kocha, ale jakos czekam, zdalam sobie sprawe, ze za kazdym razem w moim zwiazku robil to 1szy facet. I tym razem chyba inaczej nie bedzie. Tylko czy sie doczekam???
Powodzenia, Claudynko Pisz, jak co¶ siê zmieni, które¶ z Wam siê przemo¿e, czy co¶. 3mam kciuki.


Muszê siê jeszcze troszkê zastanowiæ; czy warto zaryzykowaæ? Dajmy na to wczoraj: le¿ymy sobie, jest mi³o, on robi co¶ takiego w jego stylu, niestotne co, ja zaczynam siê ¶miaæ i my¶lê sobie "kocham ciê, wariacie!". Wypowiedzieæ my¶li na g³os jeszcze nie odwa¿y³am siê nigdy.
razdwatrzy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.