spodnie z czym je nosic ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-26, 10:39   #1
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410

spodnie z czym je nosic ??


w czoraj w porywach kupilam sobie spodnie dosc dziwne i specyficzne jak na moj styl ubierania alew dlaczego by tu nie zaszalec i raz wygladac inaczej niz zawsze hihi ale do rzeczy nie wiem z czym te spodnie nosic z czym laczyc by wygladaly dobrze bo troche obawiam sie ze sa to wydane pieniadze w bloto co ostatnio dosc czesto mi sie zdaza postaram sie wkleic zdjecie spodni ale bateria mi pada w aparacie a telefonem wyjdzie beznadziejne ale opisze je jak wygladaja moze mi w jais sposob pomozecie
spodnie sa jeansowe takie cienkie ale nie letnie w pasie i pupie sa bardzo opiete a od uda robia sie takie workowate i na dole sa zwiazywane sznurkiem moj TŻ-et sie smieje mowi ze wygladam wnich jak alladyn probowalam takich szukac na necie ale nie znalazlam :/ wiec bardzo was prosze byscie miw jakis sposob pomogly stworzyc zestaw z tymi spodniami bo ja nie mam kompletnie pomyslu no i jakie butki do nich beda pasowaly dodam ze emu, adidasy , baletki i saszki ale takie wyzsze wygladaja beznadziejnie najlepiej wygladaja z kapciami ale w kapciach nie bede chodzila przciez po ulicy
licze na wasza pomoc i z gory dziekuje a ja ide wojowac z apaatem by wstawic foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg portki.jpg (56,2 KB, 123 załadowań)
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 12:08   #2
drazyboss
Raczkowanie
 
Avatar drazyboss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 84
Dot.: spodnie z czym je nosic ??

Hmmm ja zainspirowałabym sie Beyonce...załozyłabym szpilki i krótką bluzkę.. http://www.youtube.com/watch?v=VE61RJvMiUQ link to wystepu w podobnym stroju :P
drazyboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 12:24   #3
Agniesiaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar Agniesiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 073
Dot.: spodnie z czym je nosic ??

Myślę, że trudno będzie coś z nimi skomponować na tę porę roku. Bardziej by mi pasowały na wiosne&lato. Zwykły T-shirt; bokserka + np. japonki lub jakieś sportowe balerinki.

Może się zainspirujesz zestawem Magdy Schejbal:

http://static.papilot.pl/uploads/pics/szhejba2l.jpg
__________________
Zapraszam na mojego bloga:

http://dailyperfect.blogspot.com/
Agniesiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 18:23   #4
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: spodnie z czym je nosic ??

a co powiecie na bialy golf i ciemne bolerko albo granatowy sweterek ?? dotego botki ale takie do kostki?? na wierzch czarne fuerko do pasa wiazane wstazka??
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 19:52   #5
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: spodnie z czym je nosic ??

Świetne spodnie - sama takich szukam ale rzeczywiscie wolalabym je latem kupic xD juz mialabym wizję z czym i jak xD
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 21:31   #6
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: spodnie z czym je nosic ??

Cytat:
Napisane przez white_orchid Pokaż wiadomość
Świetne spodnie - sama takich szukam ale rzeczywiscie wolalabym je latem kupic xD juz mialabym wizję z czym i jak xD
wiec z czym??
w sumie do pracy moge zalozyc wszystko jest tam dosc cieplo wiekszosc osob chodzi w kr. rekawkach wiec wsumie to wszystko bedzie pasowalo gorzej z butami
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 23:12   #7
dagaruda
Raczkowanie
 
Avatar dagaruda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 261
Dot.: spodnie z czym je nosic ??

Ja mysle ,ze jednak adidasy,bo spodnie sa w stylu sportowym ,ale jakies "delikatne" a nie szerokie i ciezkie. Gora musi byc raczej obcisła, bo w czyms szerokim stracisz proporcje.
dagaruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.