Zmywarka do naczyń - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-27, 11:35   #91
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Zmywarka do naczyń

Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
Kurczę, @kaledonia - patrz, ja tez szukałam małej, a nie pomyślałam,
żeby wziąć takiej pod zlew poszukać - to znaczy do głowy mi nie wpadło.
Dzięki za linka do euro.com.pl - będę teraz ślęczeć i szukac podobnych jeszcze, bo jak ja robię zakupy to najpierw milion opcji porównuję, a dopiero potem koszyk. Choć pewnie i tak na euro się skończy - raty, raty.
To nie jest żadna reklama sklepu, żeby nie było. Jednak stacjonarnie może być problem ze znalezieniem takiego maleństwa, dobrze jest iść chociażby z wydrukiem zdjęcia o co nam chodzi, bo nie każdy sprzedawca w sklepie sieciowym się orientuje w temacie

Gdzie jeszcze można upchnąć zmywarkę ?

Są kuchnie gazowe/elektryczne/ gazowo-elektryczne , gdzie pod piekarnikiem znajduje się zintegrowana zmywarka. Jednak to rozwiązanie nie należy do tanich (jest chyba obecnie 1 producent, który sprowadza coś takiego do PL i cena ok4tys zł),a do tego szerokość 60cm, gdzie w Polsce popularna jest 50cm dla kuchenek (wolnostojących typu Amica).

Kolejne rozwiązanie to przeróbka szafki i minimalizacja zlewozmywaka do min i wciśnięcie zmywarki 45cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 258710543_3_644x461_zmywarka-nablatowa-mala-jedna-szuflada-do-knajpy-lub-dla-2-osob-sprzet-agd.jpg (20,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg candy-trio-501-1-x-3689580.jpg (6,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmywarka 45cm.jpg (45,6 KB, 6 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 06:12   #92
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Zmywarka do naczyń

Ja kupiłam większy model z uwagi na dzieci. Mam 2 maluchów i taką zmywarkę i tak włączam codziennie bo przy takiej rodzince zawsze nazbiera się więcej zmywania. Zdecydowalam się na model marki Candy, konkretnie zmywarkę
CDPM 96370 . Zmywarka ma niewielki pobór wody oraz klasę energetyczną A +++ tak wiec nie zużywa dużo prądu. Programów jest wiele ale na co dzień korzystam z 2-3.

Domywa bez problemu nawet najbardziej zabrudzone naczynia.
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 07:12:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.