Kolorowy toner - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 22:02   #331
polwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Re.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
kup sobie jakiś zwykły róż i rozmieszaj z białą odżywką do momentu kiedy będzie kolor dla Ciebie ok, efekt identyczny (z trwałością też, bo niestety pastelki szybko złażą), ale za to takie mieszanie z odżywką powoduje, że tonera starcza na dużo, dużo dłużej
Toner zmieszany, ale faktycznie efekt krótkotrwały
__________________
toner

Edytowane przez polwa
Czas edycji: 2013-07-14 o 22:07
polwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 12:42   #332
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Kolorowy toner

Chciałam wypróbować na czarnych (farbowanych) włosach. Myślałam, że może będzie chociaż jakiś refleks (toner zielony).

NIC
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 12:09   #333
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kolorowy toner

Hej,rozjasnilam sobie końcówki tzw efekt ombre ale są rude,marza mi się blond,czy moge użyć tonera na nie teraz? Jaki kolor tonera wybrać? Proszę o rade
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 15:45   #334
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Hej,rozjasnilam sobie końcówki tzw efekt ombre ale są rude,marza mi się blond,czy moge użyć tonera na nie teraz? Jaki kolor tonera wybrać? Proszę o rade
jeśli chcesz uzyskać blond żaden toner nie pomoże w tym momencie
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 11:08   #335
1234567abc
Przyczajenie
 
Avatar 1234567abc
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Kolorowe włosy - pomoc!

Witam. A więc tak mam koloe taki jak na załączonym zdjęciu - chłodna platyna. Chciałabym pofarbować włosy tonerem, ale jak wiem one szybko się zmywają, więc chcę potem wrócić do platyny. Jednak roku temu farbowałam włosy candy pink, la riche włosy zmywały się na pomarańczowo i dopiero u fryzjera powróciłam do platyny.
Jak teraz pofarbuję sobie włosy tonerem, to jak później samodzielnie powrócić do dawnego koloru? da się w ogóle? Są jakieś specjalne szampony? Czy lepiej nie kombinować z tonerami i kupić jakąś dobrą kredę do włosów? Np. Kevin Murphy Color Bugs?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto78.jpg (38,7 KB, 25 załadowań)
1234567abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 12:12   #336
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Kolorowe włosy - pomoc!

Sama używałam dużo tonerów i wiem, co potem zostaje

Najlepszą opcją jest dekoloryzator - droższy, ale nie niszczy, ja się tak pozbywałam tonerów, jak gdzieś mocniej chwyciło to po spłukaniu nałożyłam na to miejsce jeszcze raz i zeszło.
Rozjaśniacz na chwilkę też może pomóc, ale to nie jest dobry pomysł, chyba że jednorazowo.

Jeśli chodzi o kąpiel rozjaśniającą mi na resztki po tonerach nie pomagała, zero efektu.

W każdym razie gdybym kiedyś wiedziała o istnieniu dekoloryzatora oszczędziłabym sobie płaczu po rozjaśnianiu jak chciałam wracać do blondu/platyny/bieli
Ja używałam dekoloryzator renee blanche, o innych nic nie mogę powiedzieć.

Co do kredy... według mnie to zabójca końcówek
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 12:17   #337
1234567abc
Przyczajenie
 
Avatar 1234567abc
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolorowe włosy - pomoc!

Ale to znaczy że po prostu farbowałaś sobie tonerem i jak już kolor był kiepski to używałaś dekoloryzatora i po sprawie? Blond tak jak wcześniej?
1234567abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 13:18   #338
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Kolorowe włosy - pomoc!

Cytat:
Napisane przez 1234567abc Pokaż wiadomość
Ale to znaczy że po prostu farbowałaś sobie tonerem i jak już kolor był kiepski to używałaś dekoloryzatora i po sprawie? Blond tak jak wcześniej?
dokładnie, tak działa dekoloryzator i nie zmienia koloru odrostów, co dla niektórych jest plusem, ale ma trochę nieprzyjemny zapach
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 13:44   #339
1234567abc
Przyczajenie
 
Avatar 1234567abc
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolorowy toner

wow, to super, dzięki w taki razie, i w najbliższym czasie zamawiam dekoloryzator!
1234567abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:52   #340
1234567abc
Przyczajenie
 
Avatar 1234567abc
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolorowy toner

Aa i jeszcze jedno, a włosy po tym nie są żółte?
1234567abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 19:02   #341
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez 1234567abc Pokaż wiadomość
Aa i jeszcze jedno, a włosy po tym nie są żółte?
jeśli wcześniej miałaś żółty blond tonowany np. płukanką albo szamponem fioletowym żeby Ci wyszła ta chłodna platyna, to dekoloryzator też to ściągnie i mogą być żółte spowrotem... deko sam w sobie koloru nie zmienia, więc to zależy od tego co kto miał na głowie wcześniej
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 13:48   #342
1234567abc
Przyczajenie
 
Avatar 1234567abc
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Kolorowy toner

Miałam rozjaśniane u fryzjera i farbowane na platynę Także nie muszę obawiać się zółtka po dekoloryzatorze .
1234567abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 18:49   #343
milkens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Question farbowanie tonerem

Witam,
mam pytanie do osób mających doświadczenie w farbowaniu tonerem. Wiem, że tonery nie wnikają w strukturę włosa, dzięki czemu go nie niszczą i faktycznie przy jednorazowym farbowaniu nic się nie stało. Jednak teraz od ponad pół roku używam niebieskiego tonera directions i moje włosy są coraz bardziej zniszczone- mega rzadkie i wypadają garściami. Na początku myślałam, że to kwestia rozjaśniania (naturalnie mam ciemny brąz, więc średnio co miesiąc muszę się zabrać za odrosty), ale miałam w przeszłości dość długo blond czy rudy, co wiązało się z nawet częstszym używaniem rozjaśniacza i nigdy nie musiałam się martwić o łysinkę
Dodam jeszcze, że od pół roku rzadziej myję włosy, bo są tak przesuszone, że zamiast codziennie wystarcza mycie co 2-3 dni. Czy to może mieć jakiś wpływ?
Bardzo proszę o radę, czy jest jakaś opcja poza powrotem do naturalnego koloru?

Edytowane przez milkens
Czas edycji: 2014-05-15 o 19:09
milkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 18:34   #344
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez milkens Pokaż wiadomość
Witam,
mam pytanie do osób mających doświadczenie w farbowaniu tonerem. Wiem, że tonery nie wnikają w strukturę włosa, dzięki czemu go nie niszczą i faktycznie przy jednorazowym farbowaniu nic się nie stało. Jednak teraz od ponad pół roku używam niebieskiego tonera directions i moje włosy są coraz bardziej zniszczone- mega rzadkie i wypadają garściami. Na początku myślałam, że to kwestia rozjaśniania (naturalnie mam ciemny brąz, więc średnio co miesiąc muszę się zabrać za odrosty), ale miałam w przeszłości dość długo blond czy rudy, co wiązało się z nawet częstszym używaniem rozjaśniacza i nigdy nie musiałam się martwić o łysinkę
Dodam jeszcze, że od pół roku rzadziej myję włosy, bo są tak przesuszone, że zamiast codziennie wystarcza mycie co 2-3 dni. Czy to może mieć jakiś wpływ?
Bardzo proszę o radę, czy jest jakaś opcja poza powrotem do naturalnego koloru?
Tak naprawdę trudno powiedzieć, co jest u Ciebie przyczyną problemów.
1) Tonera bym raczej tutaj nie podejrzewała, bo on za bardzo nie ma jak zniszczyć włosów. Chyba, że masz jakąś reakcję alergiczną na toner.
2) Rozjaśniacz z kolei ma dużą szansę zniszczyć włosy i doprowadzić do ich wypadania. Nawet, jeśli teraz używasz go rzadziej niż wcześniej. Wypadanie może pojawić się nawet po paru latach od rozpoczęcia regularnego rozjaśniania. Nie mówiąc o tym, że im słabsze włosy, tym większa szansa, że będą się kruszyć nawet blisko skóry głowy, a to może sprawiać wrażenie wypadania włosów.
3) Rzadsze mycie też może mieć wpływ na stan włosów i przede wszystkim na stan skóry głowy. Niestety, często jest tak, że włosy po rozjaśnianiu są bardzo suche i nie wymagają częstego mycia, ale skóra głowy już tak, bo ona cały czas produkuje sebum w swoim tempie, a dodatkowo jeszcze normalnie osadzają się na skórze głowy zanieczyszczenia z powietrza itp..

Najlepiej będzie, jak spróbujesz po kolei eliminować potencjalne przyczyny wypadania włosów. Możesz zacząć częściej myć włosy (najlepiej szamponami bez sylikonów i innych substancji obciążających). Jak to nie pomoże, to zrezygnować z tonera. Jeśli i to nie pomoże, to na jakiś czas przestać rozjaśniać włosy.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 08:52   #345
JuliaMariaJ
Przyczajenie
 
Avatar JuliaMariaJ
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Od farbowanego blondu do różowego...?

Hej dziewczyny
Mam włosy farbowane na jasny blond, naturalnie brązowe. Marzy mi się jednak na głowie pastelowy róż, słyszałam że bardzo dobre są tonery directions. I teraz pytanie: czy mogę rozjaśniać już farbowane na blond włosy? I jeśli tak, to co robić z takimi rozjaśnionymi włosami z tonerem po jakimś czasie? Boje się, że już po tygodniu kolor będzie nieładny, a po dwóch pojawią się odrosty... i co wtedy? Rozjaśniać tylko odrosty i znow nakładać toner? Pomocy!
I ostatnie pytanie- jeśli myślicie, że jest nadzieja, że wszystkie te operacje się powiodą, to jak uzyskać z tonerów kolory pastelowe?

Bardzo, bardzo proszę o rady, noszę się z kolorowymi włosami już od ponad roku, a sama nie wiem jak się do tego zabrać
__________________
comparison is the thief of joy
JuliaMariaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 19:05   #346
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Od farbowanego blondu do różowego...?

Cytat:
Napisane przez JuliaMariaJ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam włosy farbowane na jasny blond, naturalnie brązowe. Marzy mi się jednak na głowie pastelowy róż, słyszałam że bardzo dobre są tonery directions. I teraz pytanie: czy mogę rozjaśniać już farbowane na blond włosy? I jeśli tak, to co robić z takimi rozjaśnionymi włosami z tonerem po jakimś czasie? Boje się, że już po tygodniu kolor będzie nieładny, a po dwóch pojawią się odrosty... i co wtedy? Rozjaśniać tylko odrosty i znow nakładać toner? Pomocy!
I ostatnie pytanie- jeśli myślicie, że jest nadzieja, że wszystkie te operacje się powiodą, to jak uzyskać z tonerów kolory pastelowe?

Bardzo, bardzo proszę o rady, noszę się z kolorowymi włosami już od ponad roku, a sama nie wiem jak się do tego zabrać
a po co chcesz rozjaśniać już jasne włosy? Do toneru trzeba mieć jasny blond, jeżeli taki masz, to nie musisz rozjaśniać. La riche directions mają w ofercie chyba pastelowy róż, a jak nie to moźna wymieszać zwykły pink z odżywką, żeby go rozjaśnić. No i sam kolor niestety szybko zejdzie, toner to nie farba i szybko się wypłukuje.
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 06:49   #347
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Od farbowanego blondu do różowego...?

Cytat:
Napisane przez milk_choocoolate Pokaż wiadomość
a po co chcesz rozjaśniać już jasne włosy? Do toneru trzeba mieć jasny blond, jeżeli taki masz, to nie musisz rozjaśniać. La riche directions mają w ofercie chyba pastelowy róż, a jak nie to moźna wymieszać zwykły pink z odżywką, żeby go rozjaśnić. No i sam kolor niestety szybko zejdzie, toner to nie farba i szybko się wypłukuje.
Miałam ten pastelowy róż z La riche. Koszmarny, w ogóle nie trzyma koloru (robiłam na prawie platynowe włosy) Jak inne kolory są ekstra; jest moc.... to ten jedyny różowy; masakra.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 13:20   #348
JuliaMariaJ
Przyczajenie
 
Avatar JuliaMariaJ
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Od farbowanego blondu do różowego...?

Chciałam dodatkowo rozjaśnić włosy bo mój blond jest co prawda osyć jasny (+/- coś takiego: http://3.bp.blogspot.com/-u5pGKszIlA...1600/foto1.jpg )
ale o dosyć żółtym odcieniu więc myślałam, żeby najpierw pofarbować je na praktycznie biało (i tak musze rozjaśnić odrosty) a po jakimś tygodniu-dwóch nałożyć dopiero toner, który myślałam, żeby po np. kolejnych 2 tygodniach zakryć następnym farbowaniem na blond/biało... Co myślicie? Jest szansa na powodzenie?
__________________
comparison is the thief of joy
JuliaMariaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 19:30   #349
Alicja1123
Przyczajenie
 
Avatar Alicja1123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: farbowanie tonerem

Cytat:
Napisane przez milkens Pokaż wiadomość
Witam,
mam pytanie do osób mających doświadczenie w farbowaniu tonerem. Wiem, że tonery nie wnikają w strukturę włosa, dzięki czemu go nie niszczą i faktycznie przy jednorazowym farbowaniu nic się nie stało. Jednak teraz od ponad pół roku używam niebieskiego tonera directions i moje włosy są coraz bardziej zniszczone- mega rzadkie i wypadają garściami. Na początku myślałam, że to kwestia rozjaśniania (naturalnie mam ciemny brąz, więc średnio co miesiąc muszę się zabrać za odrosty), ale miałam w przeszłości dość długo blond czy rudy, co wiązało się z nawet częstszym używaniem rozjaśniacza i nigdy nie musiałam się martwić o łysinkę
Dodam jeszcze, że od pół roku rzadziej myję włosy, bo są tak przesuszone, że zamiast codziennie wystarcza mycie co 2-3 dni. Czy to może mieć jakiś wpływ?
Bardzo proszę o radę, czy jest jakaś opcja poza powrotem do naturalnego koloru?
Jeśli w tonerze gdzieś na początku składu jest alcohol denat,to toner może być sprawcą Twojego przesuszu i zniszczeń na włosach. Akurat tonera directions nigdy nie używałam więc niewiele mogę pomóc. Ale może też tak być że zniszczenia wywołało ciągłe rozjaśnianie... A używasz masek/odżywek? Jeśli Twoje włosy są w tak kiepskim stanie,to dobrze byłoby troszkę je nawilżyć..

Edytowane przez Alicja1123
Czas edycji: 2014-06-13 o 19:46
Alicja1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 15:15   #350
riexella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Toner

Witam drogie panie.
Mam problem, pytanie, nie wiem jak to nazwać.
Mam włosy niemal po pas, kręcone (a raczej mocno falowane), rozjaśniane (fryzjerka powiedziała, że nie trzeba bedzie bardziej rozjaśniać).
Kupiłam na allegro dwa tonery firmy La Riche o kolorze lavender i mam problem...: marzy mi się kolor pastelowego fioletu na całej długości włosów. W internecie przeczytałam, że aby uzyskać takowy efekt musze pomieszać toner z odżywką.. i tu pytanie: Jaką odżywką? Coś specjalnego do tego typu stylizacji? Czy jaka? Bo troche sama zgłupłam..
pomóżcie
riexella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 21:30   #351
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Toner

Cytat:
Napisane przez riexella Pokaż wiadomość
Witam drogie panie.
Mam problem, pytanie, nie wiem jak to nazwać.
Mam włosy niemal po pas, kręcone (a raczej mocno falowane), rozjaśniane (fryzjerka powiedziała, że nie trzeba bedzie bardziej rozjaśniać).
Kupiłam na allegro dwa tonery firmy La Riche o kolorze lavender i mam problem...: marzy mi się kolor pastelowego fioletu na całej długości włosów. W internecie przeczytałam, że aby uzyskać takowy efekt musze pomieszać toner z odżywką.. i tu pytanie: Jaką odżywką? Coś specjalnego do tego typu stylizacji? Czy jaka? Bo troche sama zgłupłam..
pomóżcie
jakakolwiek odżywka u mnie działała, nigdy się nad tym nie zastanawiałam każda odżywka do spłukiwania po myciu powinna działać jeśli masz wystarczająco jasne włosy
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 16:20   #352
Kurzfilme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Question Turkusowe tonery

Witam
Chciałam się spytać o tonery turkusowe czy one całkowicie się zmywają, mam ciemny bląd włosów i czy jak już zmyje ten toner to czy bedzie coś widać np coś zielonego i czy się toner zmyje Także chce się spytać gdzie można kupić mi chodzi i nazwy sklepów

Edytowane przez Kurzfilme
Czas edycji: 2014-07-06 o 16:21
Kurzfilme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 21:09   #353
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Turkusowe tonery

Cytat:
Napisane przez Kurzfilme Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam się spytać o tonery turkusowe czy one całkowicie się zmywają, mam ciemny bląd włosów i czy jak już zmyje ten toner to czy bedzie coś widać np coś zielonego i czy się toner zmyje Także chce się spytać gdzie można kupić mi chodzi i nazwy sklepów
Po pierwsze, tonery są zaprojektowane do mocno rozjaśnionych włosów - na naturalnych lub farbowanych na ciemniejszy kolor mogą w ogóle nie złapać albo wyjść o wiele słabiej.

Po drugie nie ma gwarancji całkowitego wypłukania tonera.

Po trzecie - turkusowe oraz niebieskie odcienie lubią się spłukiwać do zielonego, bo to przebijają złote tony z włosów. A niebieski + żółty = zielony.

Jeśli nie chcesz ryzykować to lepiej użyć produktu całkowicie zmywalnego, jak kreda do włosów, zmywalny lakier czy żel koloryzujący.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 08:53   #354
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Turkusowe tonery

Cytat:
Także chce się spytać gdzie można kupić mi chodzi i nazwy sklepów
Kochana, po wpisaniu w google hasła 'turkusowy toner' już na pierwszej stronie dostajesz linki do sklepów internetowych.
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 09:19   #355
MilkyGirl
Raczkowanie
 
Avatar MilkyGirl
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 73
Dot.: Kolorowy toner

Witam.Poszukuje grafitowego balsamu do włosów a mianowicie chodzi o wspominany przez Kaguya Tonika Rocolor 7.1 który juz nie wystepuje w palecie kolorów tych balsamow ( pytane było w sklepie na białorusi)
Czy ktoś moze wie skąd wziąść aktualną palete kolorów i jak je kupić na internecie?
MilkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 13:35   #356
LCudaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: mieszanie farb i szalone kolory

Miałam włosy farbowanie niebieskim tonerem La Riche. Kosztowało mnie to 40 zł u fryzjerki . Rozjaśnione, farbowane włosy przeszły do koloru żółtego. Po nałożeniu farby okazały się zielone. Malowane jeszcze raz.. morskie. Teraz po kilkunastu myciach mam wyblakły zielony kolor , który nie prezentuje się najgorzej. Ogólnie drogo i nie polecam. Ale nie żałuję, zawsze trzeba spróbować.
LCudaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 14:54   #357
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: mieszanie farb i szalone kolory

Cytat:
Napisane przez LCudaczka Pokaż wiadomość
Miałam włosy farbowanie niebieskim tonerem La Riche. Kosztowało mnie to 40 zł u fryzjerki . Rozjaśnione, farbowane włosy przeszły do koloru żółtego. Po nałożeniu farby okazały się zielone. Malowane jeszcze raz.. morskie. Teraz po kilkunastu myciach mam wyblakły zielony kolor , który nie prezentuje się najgorzej. Ogólnie drogo i nie polecam. Ale nie żałuję, zawsze trzeba spróbować.
Jak się chce niebieski, to trzeba wiedzieć co się robi to przecież logiczne, że jak na żółty nałożysz niebieski, to wyjdzie zielony
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 19:22   #358
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez MilkyGirl Pokaż wiadomość
Witam.Poszukuje grafitowego balsamu do włosów a mianowicie chodzi o wspominany przez Kaguya Tonika Rocolor 7.1 który juz nie wystepuje w palecie kolorów tych balsamow ( pytane było w sklepie na białorusi)
Czy ktoś moze wie skąd wziąść aktualną palete kolorów i jak je kupić na internecie?
Może to inna partia? Bo 7.1 na pewno występuje, został dodany jakieś 2 lata temu zobacz, tu paletka, nawet buteleczki się różnią wyglądem http://irecommend.ru.q5.r-99.com/sit...arta_tonov.jpg
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 17:10   #359
MilkyGirl
Raczkowanie
 
Avatar MilkyGirl
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 73
Dot.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Może to inna partia? Bo 7.1 na pewno występuje, został dodany jakieś 2 lata temu zobacz, tu paletka, nawet buteleczki się różnią wyglądem http://irecommend.ru.q5.r-99.com/sit...arta_tonov.jpg
No ale kochana, ja w tej palecie nie widze 7.1 Ja to za bardzo nie znam języka rosyjskiego,no tyle co 4 lata w średniej, żeby samej poszukać aktualnej paletki kolorów, muusze mieć ten 7,1 noo
MilkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 09:44   #360
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez MilkyGirl Pokaż wiadomość
No ale kochana, ja w tej palecie nie widze 7.1 Ja to za bardzo nie znam języka rosyjskiego,no tyle co 4 lata w średniej, żeby samej poszukać aktualnej paletki kolorów, muusze mieć ten 7,1 noo
No właśnie, bo te nie mają (buteleczki sa inne), a tutaj już, zobacz, jest 7.1 http://ladymadonna.ru/wp-content/upl...ka_palitra.jpg
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-04 11:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.