Kolorowy toner - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-10, 20:54   #61
szejksx2
Przyczajenie
 
Avatar szejksx2
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 26
GG do szejksx2
Dot.: mieszanie farb i szalone kolory

A ja zamowilam 2 szamponetki niebieskie ,1 fioletowa i 1 rozowa
Bede waszym kroliczkiem doswiadczalntym i w najblizszych dniach sie podziele efektami,bo maja przyjsc w pon-wt ;]
szejksx2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 10:32   #62
DIlay
Przyczajenie
 
Avatar DIlay
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 5
GG do DIlay
Dot.: mieszanie farb i szalone kolory

CafeFrancais - A możesz nam zdradzić w jakim hipermarkecie kupiłaś takie mazaki, jakiej są one firmy i za ile można je dostać? No i oczywiście z niecierpliwością czekam na Twoje zdjęcia
__________________
Nic nie trwa wiecznie.
Niebezpiecznie
jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie.
DIlay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 18:40   #63
Aubrey17
Raczkowanie
 
Avatar Aubrey17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Al-Iraq
Wiadomości: 45
Dot.: mieszanie farb i szalone kolory

Tak Tak Tak czekamy na zdjęcia
__________________
...
Szczecin Rock Festival <33

People who didn't need people needed people around to know that they were the kind of people who didn't need people.
-- (Terry Pratchett, Maskerade)
Aubrey17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 21:00   #64
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: mieszanie farb i szalone kolory

w kazdym lepszym sklepie fryzjerskim znajdziesz takie rodzaje farbek nazywają sie tonery kosztuja okolo 50 zł gama kolorystyczna ogromna
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 18:19   #65
asiatz
Raczkowanie
 
Avatar asiatz
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 63
Dot.: mieszanie farb i szalone kolory

Mam zamiar kupić ten żel do pasemek Hip hop, kolor:kobaltowy. Ale mam wątpliwości, ponieważ jestem szatynką (a w zasadzie to już mi rozjaśniały) i nie wiem jak wyjdzie mi kolor. Może próbowała któraś z was?? A jak nie to jaki odcień mógłby mi wyjść? Z góry dzięki za odpowiedź
asiatz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:18   #66
szejksx2
Przyczajenie
 
Avatar szejksx2
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 26
GG do szejksx2
Dot.: mieszanie farb i szalone kolory

Ja jestem szatynką i mimo rozjasniania włosow na dole pod spodem nic nie wziela farba ta hip-hop a wlasciewie to zel wiec odradzam z całego serca dla szatynek,ale jesli ktos jest baaardzo jasna blondynka tak jak moja koleznka ktorej robilam to polceam bo efekt fajny i tylko na ok 1 miesiac
szejksx2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:44   #67
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: mieszanie farb i szalone kolory

Jak byłą blondynka i zachciało mi się różowych włosów tak na chwile to płukałam włosy w różowej płukance do włosów kolor trzymał się 3 dniNie polecam niebieskiej koleżanka chodziła z siwymi włosami
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 15:30   #68
PrincessCookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 69
Dot.: mieszanie farb i szalone kolory

ja tez chcialam rozowy
kupilam farbe na 8 myc z pallete ostry roz bodajze-ale mi nie spasowała bo chodz jestem blondynka i nei trzymałam długo wyszedł jakis bordo mało widoczny
za to wziełam farbe z joanny soczysta malina i trzymałam o wiele krocej niz mialo byc bo tylko neicale 20 minut i wyszedl taki sredni rozowy
jak narazie sie tym musze zadowolic x]
PrincessCookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 15:07   #69
xakashax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
kolorowe farby

Mam pytanie odnośnie farb o nietypowych kolorach. Czy ktoś z Was słyszał o trwałych farbach tego typu? Zmywalne farby są dość ciężkie w użyciu, bo po krótkim czasie nic z nich nie zostaje i trzeba farbować jeszcze raz. W grę nie wchodzą też doczepiane pasemka, ponieważ mam mocno falowane, niemal kręcone włosy, z którymi proste pasemka raczej nie wyglądały by dobrze, poza tym takie doczepiane pasemka wyglądają moim zdaniem bardzo sztucznie. Z góry dziękuję za odpowiedzi
xakashax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 22:59   #70
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: kolorowe farby

Ja na ebayu znalazlam farby lolane i miracle. Podobna sa to farby trwale. Znalazlam tylko jedna opinie o Lolane i byla pozytywna.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 23:47   #71
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: kolorowe farby

Takie farby znajdziesz zapewne w sklepach fryzjerskich.

A co do pasemek... Jeżeli pasemka są dobre i ładne to i tak ich nie widać, ale skoro masz kręcone włosy to takowe rzeczywiście nie pasują .
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 09:29   #72
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: kolorowe farby

ja polecam wszystkie z manic panic! kolorek cudowny, nie szkodzi włosom i ładnie błyszczy w słońcu
odkryłam tez dinamic colours - własnie jestem dumna posiadaczką pięknie niebieskich włosów
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 11:45   #73
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: kolorowe farby

Tylko farby, o ktorych piszesz nie sa trwale. Ja mam rozowa i fioletowa, ale firmy nie pamietam. Trzyma sie gora dwa tygodnie.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:04   #74
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: kolorowe farby

kaguya, pokaż zdjęcie w niebieskich włosach . Mam ochotę zrobić sobie kilka różowych pasemek gdzieś w głąb włosów, całkiem ciekawie mogłoby to wyglądać. Bardzo mocno te farby łapią?

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2009-04-11 o 15:06
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 18:06   #75
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: kolorowe farby

nie pokażę, bo aparat mam zepsuty
trzymają fajnie, jestem po 3 myciach i na razie jestem dalej niebieska
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:38   #76
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: mieszanie farb i szalone kolory

czy mieszał może ktoś farby majirel? podobno odcień majirel mix niebieski trzeba zmieszać z jakims innym kolorem tylko jakim? tak żeby uzyskać mocny niebieski kolor, nie ciemny, nie jasny, moze z popielatym blonedm jakimś?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:07   #77
triblastica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Tonery do włosów.

A czy taki kupiony na necie toner trzeba z czyms mieszac czy wystarczy od razu na wlosy nalozyc ? bo jesli to tlyko 88 ml to jakby malo choc mam dosc krotkie wlosy
triblastica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 10:00   #78
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Tonery do włosów.

Właśnie zakupiłam sobie toner turkusowy (la rich'e), spróbowałam na malutkim kawałku włosów i kolorek świetny. Teraz tylko rozjaśnić grzywkę i koloryzować ^^
Zaletą tonerów jest, że jak się zmyją to można sobie wybrać inny kolorek, bo ja mam taką tendencję do nudzenia się kolorami i fryzury zmieniam kilka razy do roku.
triblastica nie trzeba z niczym ich mieszać i chyba tak dużo nakładać też nie trzeba, powinno starczyć. MOja mama ma włosy do ramion i uzywa takie szamponetki koloryzujące i wystarczają, a pewnie mają mniej niż 88 ml
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 12:22   #79
Mbronek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
rozjaśnianie wlosów po ciemnym tonerze

Witam,
jestem w fazie powracania od swojego naturalnego koloru-ciemny brąz-po prawie rocznym farbowaniu ich na jasną złotą miedź. Obecnie moje odrosty nieco różnią się od wcześniej zafarbowanych na kolor brązowy włosów. Chciałabym wyhodować swój kolor na całej długości, aby w przyszłości móc je znów równomiernie rozjaśnić farbą. Czy nakładając na włosy co jakiś czas toner Welli, w celu wyrównania koloru, uniemożliwię przyszłe rozjaśnianie farbą, gdyż z tego co wiem farba farby nie rozjaśni, a co do moich włosów nie ma mowy o dekoloryzacji. Lepiej darować sobie tonery i być cierpliwym? Dziękuję bardzo za pomoc
Mbronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 22:43   #80
zakochanaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 269
Tonery rozjaśniające

Mam pytankko wazne bo kompletnie sie na tym nie znam

Mam czarne włosy i dzis rozjasniałam u fryzjera - pasemka, bo chce wyjsc z czarnego. i teraz moje wlosy są czarno, takie jasno brązowe, (moze troche rudawe) , blond . Przeczytalam o jakis tonerach rozjasniajacych wlosy, ktore naklada sie na rozjasniane wlosy . Jezeli bym nalozyla na moje wlosy taki toner to on zmienil by mi tez kolor czarnego ?;> Wolalabym zeby nie, zeby tylko rozjasnily sie te rozjasniane wlosy, nie wiem na czym to polega..pomozcie..
z góry dzieki
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371569

MOJA SZAFA ! )
zakochanaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 13:55   #81
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: tonery

Toner "chwyta" tylko włosy rozjaśnione i sam nie rozjaśnia.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:03   #82
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: tonery

Na alle widziałam tonery, w których opisie było, że służą do bielenia włosów. Czy one rozjaśniają naturalne włosy, czy np tylko te co były uprzednio rozjaśnione i pokryte jakimś kolorem tonera.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:53   #83
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Tnoer _ koloryzcja:)

Witam dziewczyny jak widac mam pytanie odnośnie tonerów a więc już tłumaczę ... mocno zniszczyłam włosy i ostatni raz farbowałam 5 miesięcy temu. W styczniu mam ślub i chciałabym coś zrobić z włosami jednak nie chce ich katować ŻADNĄ FARBĄ NAWET ZMYWALNĄ i przeczytałam własnie o tonerach. To prawda że nie wnika on w środek włosa i że szybko sie wypłukuje? Słyszałam tez za raczej zaleca sie do włosów rozjasnianych, a ja miałam brazowe(pod wpływem wypłukiwania itd) teraz rudzieją. Moge zastosować brązowy toner który CAŁKOWICIE sie zmyje??
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 19:07   #84
klarisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 22
GG do klarisss
Dot.: MAŁE pytanie o tonery :-)

Nie wiem jak to jest z tymi tonerami, ja farbowałam włosy ostatnio w sierpniu, musiałam, bo miałam ślub ale włosy dość szybko mi rosną..i też dość sporo mi ich wypada, powiedziałabym, że baaardzo dużo mi ich wypada. Ostatnio fryzjerka polecała mi toner na włosy- podobno nie niszczy bo jest bez amoniaku - a co za tym idzie- musi się szybko zmywać...Nie wiem, czy to jest gra warta świeczki, ja myję włosy co drugi dzień..
klarisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:19   #85
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: MAŁE pytanie o tonery :-)

Jeśli się myje zęsto włosy to bardzo szybko znika, moja kolezanka miala robione rozjasniane wlosy tonerem i zeszlo jej blyskawicznie, moze po 4-5 myciach a zaplacila troche za to
Ja tez sie zastanawialam nad tym, jestem w trakcie zapuszczania wlosow naturalnych i nie podoba mi sie ich rudawy odcien, chcialabym je jakos ochlodzic, ale chyba bardziej mi sie oplaca zainwestowac w plukanke
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 22:43   #86
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomości: 119
GG do neith
Dot.: MAŁE pytanie o tonery :-)

U mnie Colorance Goldwell trzymał się ładnie przez 2 tygodnie przy prawie codziennym myciu włosów. Dziś mijają 3 tygodnie i kolor nadal jest, ale bardzo równomiernie się wypłukuje. Przypuszczam, że jeszcze tydzień lub dwa i śladu po nim nie będzie.
neith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 13:20   #87
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Unhappy ToNeRy Do WłOsÓw

witam dziewczyny mam pytanie o tonery ale najpierw opisze w skrócie przygodę z moimi włosami . Malowałam je co jakiś miesiąc, przez równe 4 lata + prostowanie - mozna sobie tlyko wyobrazić jak wygladąły moje pióra, zawsze malowałam na ciemny braz. Po jakimś czasie nabrałam ochotę na zmiane i mądra sama w domu je rozjaśniłam... pomiesiącu moje włosy za łopatki kruszyły się i "same się skróciły" o połowe, skutkiem było obcięcie ich na krótko ... i choduje. Nie chce teraz ich malowac chce dam im odpocząć, ale mam wesele i własnie mam dylemat... chce zmienić kolor ale musze mieć pewność ze rodz farby o jaki pytam czyli o TONER całkowicie zejdzie, bo chce dojść do moich naturalnych włosów, a słyszałam że toner kładzie sie tlyko na wczesniej rozjasnione włosy - ja mam teraz średni braz. Czy moze mi ktoś powiedziec jak jest naprawde z tymi tonerami?? Czy mając bardzo zniszczona strukture włosa, pomalowanie tonerem spowoduje to ze mi sie nie zmyje?? Proszę o odp
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 15:49   #88
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: ToNeRy Do WłOsÓw

Prosze nie dublowac wätköw.To juz Twöj 3 wätek na ten temat ktöry pöläczylam z takim samym wätkiem i usunelam duble.Prosze röwniez zapoznac sie zasadami tego forum.Wätki läcze.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-21 o 15:51
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:19   #89
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: ToNeRy Do WłOsÓw

spoko , przepraszam nie znam si ejestem nowa - nie patrzec na wysłane wiadomoci bo to konto mojej siostry
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:27   #90
kindziorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: tonery

witam wszystkich mam taki problem musze narysowac jakas fryzure XIX wieczna a nigdzie nie moge znalezc rysunku pomozcie blagam z gory bardzo dziekuje
kindziorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-04 11:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.