Dieta do wesela! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-01, 20:37   #1
VelaaLisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 57

Dieta do wesela!


Witam

Chciałabym zrzucić parę zbędnych kilogramów na wesele, przeglądam różnorodne diety i ciągle nie mogę się zdecydować.
Może Wy mogłybyście mi doradzić jakąś ciekawą dietę

Dodam, że wesele jest 14 stycznia, także został ponad miesiąc, aczkolwiek pomiędzy trochę przeszkadzają święta (bo dużo różnych pyszności), a następnie sylwester i z kolei tydzień później wieczór panieński (co nieco koryguję z częstym zaleceniem zakazu spożywania alkoholu).

Także jak macie jakieś ciekawe propozycje, bądź jakieś diety z własnego doświadczenia, który przyniosły Wam zamierzony efekt na daną okazję to proszę o podzielenie się

Pozdrawiam!
VelaaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 17:24   #2
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Dieta do wesela!

hm, czasu masz niewiele, troche za późno się zebrałaś żeby zrzucać kilogramy przed ślubem, zwłaszcza że po drodze święta. osobiście mogę ci polecić dietę jogurtową http://www.atlasdiet.pl/jogurtowa.php jeśli będziesz jej rygorystycznie przestrzegać, masz szansę stracić nawet 6 kg w dwa tygodnie (mi się wydaje że w niecałe 2 spadło mi 4kg, ale pewności nie mam). albo sprawdzona 1000 kcal, na której moja przyjaciółka schudła 8 kg w 3 tygodnie. ale pamietaj, że jeśli później dopadniesz świątecznych przysmaków i nie będziesz się hamować po skończeniu diety, to do ślubu spokojnie ci wróci, bo te diety mają to do siebie że po nich łatwo o jojo (dlatego ja jogurtową stosuję jako radykalny początek, aby później resztę na spokojnie zrzucić).
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 20:45   #3
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Dieta do wesela!

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
hm, czasu masz niewiele, troche za późno się zebrałaś żeby zrzucać kilogramy przed ślubem, zwłaszcza że po drodze święta. osobiście mogę ci polecić dietę jogurtową http://www.atlasdiet.pl/jogurtowa.php jeśli będziesz jej rygorystycznie przestrzegać, masz szansę stracić nawet 6 kg w dwa tygodnie (mi się wydaje że w niecałe 2 spadło mi 4kg, ale pewności nie mam). albo sprawdzona 1000 kcal, na której moja przyjaciółka schudła 8 kg w 3 tygodnie. ale pamietaj, że jeśli później dopadniesz świątecznych przysmaków i nie będziesz się hamować po skończeniu diety, to do ślubu spokojnie ci wróci, bo te diety mają to do siebie że po nich łatwo o jojo (dlatego ja jogurtową stosuję jako radykalny początek, aby później resztę na spokojnie zrzucić).

Nie ma co, świetna dieta

A tak na poważnie - jeżeli masz dużo do zrzucenia to trzeba się było zabrać za to wcześniej. Niestety szybkie chudnięcie daje szybkie jojo. Na początku pozbywamy się wody, stąd taki ubytek wagi.

Najlepsza dieta - MŻWR - mniej żarcia, więcej ruchu. Polecam lekturę wątków podwieszonych i to tyle ode mnie w temacie.
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 17:32   #4
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Dieta do wesela!

ale przecież VelaaLisa napisała, że chce to zgubić w krótkim czasie bo ma wesele w styczniu, a na mżwr można sobie przejść jak się chce schudnąć na przykład 10 kg w pół roku.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 17:41   #5
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Dieta do wesela!

A rozumiesz, że schudnięcie 10 kg w półtora miesiąca nie jest ani zdrowe ani rozsądne jeżeli stosuje się te super sposoby? Jeżeli autorka chce sobie schudnąć a potem nadrobić jojo to powodzenia. Nie ma tak łatwo z chudnięciem, kiedy to pojmiecie? Jak zakatujesz organizm jakąś super-cud dietą to potem Ci odpłaci i tyle. Wesele weselem, ale szacunek do ciała trzeba mieć, a to przede wszystkim. Jedyne co może pomóc to ciężka praca i ROZSĄDNA dieta.

Edytowane przez 97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Czas edycji: 2011-12-04 o 17:43
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 18:13   #6
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Dieta do wesela!

znam sposoby wypróbowane przez moją rodzinę i przyjaciół na schudnięcie dużo w krótkim czasie i bez jojo. ale jeśli wierzysz tylko w mżwr to Twoja sprawa, ja to szanuję. tylko nie naskakuj na tych, którzy mają inne zdanie. zresztą, jak myślisz: osoby które ważą po 120 kg, jak one się odchudzają? raczej wątpię, żeby zaczynały od diety rozsądnej, zawsze zaczynają jakąś mocną, z uderzeniem, żeby później było łatwo i wcale krzywda im się nie dzieje.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 18:44   #7
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Dieta do wesela!

Ja na nikogo nie naskakuję, ale zauważ, że sposoby wypróbowane przez Ciebie czy bliskich nie muszą być odpowiednie dla innych, szczególnie jeśli są rygorystyczne i dlatego NIE POWINNO się ich polecać na każdym kroku. Każdy powinien być świadomy tego, w co się pakuje rozpoczynając jakąś dietę. Czy wierzę w MŻWR... Ja wierzę w ciężką pracę nad ciałem i rozsądne odżywianie. Żadne diety 7-dniowe, kopenhaskie, kapuściane czy jakie tam jeszcze są. A znam osoby, które odchudzały się z nadwagi właśnie za pomocą ciężkiej pracy i rozsądku. I za taki przykład służy mi kolega, który był otyły, a od 3 lat może szczycić się świetną, wyrzeźbioną sylwetką i brakiem jojo. I nie jest kwestią tego jak ktoś zaczyna dietę, tylko ile potem utrzymuje efekty jedząc jak człowiek, a nie jak małe dziecko, bo ma tak spowolniony metabolizm że każda większa dawka = tycie.

A zaczynanie odchudzania od niskokalorycznych diet to świetny sposób na spowolnienie metabolizmu, a to chyba nie jest pożądane w odchudzaniu.
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 21:37   #8
meryll89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta do wesela!

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;30884741]Ja na nikogo nie naskakuję, ale zauważ, że sposoby wypróbowane przez Ciebie czy bliskich nie muszą być odpowiednie dla innych, szczególnie jeśli są rygorystyczne i dlatego NIE POWINNO się ich polecać na każdym kroku. Każdy powinien być świadomy tego, w co się pakuje rozpoczynając jakąś dietę. Czy wierzę w MŻWR... Ja wierzę w ciężką pracę nad ciałem i rozsądne odżywianie. Żadne diety 7-dniowe, kopenhaskie, kapuściane czy jakie tam jeszcze są. A znam osoby, które odchudzały się z nadwagi właśnie za pomocą ciężkiej pracy i rozsądku. I za taki przykład służy mi kolega, który był otyły, a od 3 lat może szczycić się świetną, wyrzeźbioną sylwetką i brakiem jojo. I nie jest kwestią tego jak ktoś zaczyna dietę, tylko ile potem utrzymuje efekty jedząc jak człowiek, a nie jak małe dziecko, bo ma tak spowolniony metabolizm że każda większa dawka = tycie.

A zaczynanie odchudzania od niskokalorycznych diet to świetny sposób na spowolnienie metabolizmu, a to chyba nie jest pożądane w odchudzaniu.[/QUOTE]

Ehh, Nephasis. Tak czytam ten wątek i aż muszę coś napisać.
Dziewczyna ma problem i szuka porady, a Ty odpisujesz od rzeczy. Co cię to boli jakie diety inni ludzie stosują? To jest ich osobista sprawa i jeśli ci to przeszkadza to zachowaj to dla siebie. Z resztą sądząc po tym co ty tu wypisujesz twoja wiedza o dietach jest znikoma, a co więcej pewnie żadna dieta ci nie pomaga to wyżywasz się w internecie, bo nie masz komu na żywo. Nie chcę cię obrażać tutaj, ale to jest chore, że bezpodstawnie urażasz inne osoby, które mają problem. Tu potrzeba sensownej porady a nie dennej wypowiedzi sportowca-teoretyka siedzącego przed komputerem.

A Tobie, VelaaLisa życzę wspaniałego ślubu i mam nadzieję, że dasz radę zrzucić tyle ile chcesz.
meryll89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 01:20   #9
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dieta do wesela!

Cytat:
Napisane przez VelaaLisa Pokaż wiadomość
Witam

Chciałabym zrzucić parę zbędnych kilogramów na wesele, przeglądam różnorodne diety i ciągle nie mogę się zdecydować.
Może Wy mogłybyście mi doradzić jakąś ciekawą dietę

Dodam, że wesele jest 14 stycznia, także został ponad miesiąc, aczkolwiek pomiędzy trochę przeszkadzają święta (bo dużo różnych pyszności), a następnie sylwester i z kolei tydzień później wieczór panieński (co nieco koryguję z częstym zaleceniem zakazu spożywania alkoholu).

Także jak macie jakieś ciekawe propozycje, bądź jakieś diety z własnego doświadczenia, który przyniosły Wam zamierzony efekt na daną okazję to proszę o podzielenie się

Pozdrawiam!
Faktycznie troszkę późno zabrałaś się za odchudzanie, w zasadzie nie piszesz nic konkretnego trudno Ci pomóc nie wiedząc ile ważysz,ile masz wzrostu,ile kg chcesz schudnąć,czy stosowałaś już jakieś diety, napisz coś więcej wtedy zobaczymy jak wygląda sytuacja i na pewno coś wymyślimy
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 20:55   #10
VelaaLisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 57
Dot.: Dieta do wesela!

No widzę że temat wywołam sporo emocji

To, że za późno to troszkę nie moja wina bo wynikło to wszystko nieco znienacka i między innymi taki post.
Co do wagi to nie miałam w żadnym wypadku zbijania w niecały miesiąc 10 kilogramów! Raczej liczyłam na jakieś 3 może
Co do MŻWR to też to popieram i staram się przestrzegać. Nie uważam się za osobę, która objada się całymi dniami, ale jeśli pewnego deszczowego popołudnia siedząc w domu mam ochotę na nieco kaloryczne spaghetti z kieliszkiem wina to po prostu to robię, nie zastanawiając się od razu - "o boże ile będę musiała zrobić brzuszków!" ;P
Jeśli ogólnie chodzi o ruch to faktycznie czuję, że troszkę opuściłam się z okresie jesiennym, po wakacjach, ale ostatnio znowu powróciłam do etapu kiedy ruch raczej gościł w moim życiu. Niestety nie zawsze mogę sobie pozwolić na jego dostatek - czasem wstaję ok. 6-7 rano robię najpotrzebniejsze rzeczy, lecę na autobus i na uczelnie praktycznie do późnych popołudni (16-18), a nieraz dodatkowo jeszcze jakaś dodatkowa praca. Także w takich dniach wygospodarować czas na jakieś ćwiczenia fizyczne czasem jest bardzo ciężko (chociaż na uczelnie trzeba pokonać jakieś milion schodów to może to się trochę liczy;D).

Mój wzrost to jakieś 167, a waga ok 60 kg, może z hakiem, pewna nie jestem bo ostatnio nie miałam dostępu do wagi ;P

Za swój największy problem uznaję tłuszczyk odkładający się w tzw. "boczkach" ;D no i brzuszek - ale jeśli ktoś mi teraz chce polecić robienie brzuszków i innych tego typu ćwiczeń to dodam, że staram się je robić codziennie, stopniową zwiększają liczbę, żeby nie przesadzić.

Także tak właśnie w zarysie wygląda moja obecna sytuacja
VelaaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 21:44   #11
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dieta do wesela!

VelaaLisa Twoja waga jest dobra więc nie masz powodów do zmartwień,jednak doskonale Cię rozumie że chciałabyś ważyć mniej.Widzę że Twoją zmorą są boczki i odstający brzuszek więc dobrze, że ćwiczysz szczególnie te partie ciała,wydaje mi się,że wystarczy jak 3tygodnie przed ślubem zastosujesz dietę1000 max 1200kal+H2O dalej będziesz ćwiczyć i spokojnie zgubisz 3może 4kg o ile nie jesteś teraz na diecie, a ta waga ,którą podałaś utrzymuje się od dłuższego czasu,ponieważ zawsze jak zaczynamy dietę to dość szybko 'chudniemy' głównie tracimy wodę więc waga szybko pokazuje mniej,jednak jak niedawno byłaś na diecie i już schudłaś to teraz możesz wolniej gubić kg, a nawet waga wcale może nie spadać,dlatego wtedy zacznij już od jutra dietkę,może to być np.;jogurtowa,1200kal lub jakaś inna w necie jest mnóstwo różnego rodzaju diet ,więc na pewno coś wybierzesz,pamiętaj żeby to była mądra i zdrowa dieta dostarczająca wszystkie potrzebne substancje i witaminy bo na pewno nie chcesz na ślubie wyglądać na przemęczoną,bladą ,słabą, bez wigoru i energii kobietkę.A zresztą taka ważna uroczystość w Twoim życiu,przyspoży Ci troszkę stresów będziesz zajęta przygotowaniami,kosmetycz ka,makijaż,fryzjer itd,a to objawia się spadkiem kg.Więc nie przejmuj się, z wszystkim zdążysz,a najlepiej usiądź wieczorem i napisz sobie plan,co, gdzie, kiedy i jak to już wykonasz skreśl myślę,że pomoże.pozdrawiam
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 14:02   #12
agataskate
Raczkowanie
 
Avatar agataskate
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 77
Dot.: Dieta do wesela!

Po prostu zdrowo się odżywiaj, ćwić, nie obżeraj się, i nie jedz na 2 godz przed snem. Kolacje niech bedą lekkostrawne warzywno białkowe a śnadania węglowodanowe. Zdrowe chudnięcie to 0,5 1 kg tyg. inaczej grozi ci efekt jojo
agataskate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 20:01   #13
VelaaLisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 57
Dot.: Dieta do wesela!

Bardzo dziękuję za Wasze wsparcie
Mam nadzieję, że do zaplanowanego terminu uda mi się pozbyć tych nieszczęsnych "boczków", nie tracąc przy tym żadnych zdrowych dla organizmu składników odżywczych
Pozdrawiam
VelaaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 22:37   #14
strus2001
Raczkowanie
 
Avatar strus2001
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 202
GG do strus2001
Dot.: Dieta do wesela!

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
znam sposoby wypróbowane przez moją rodzinę i przyjaciół na schudnięcie dużo w krótkim czasie i bez jojo. ale jeśli wierzysz tylko w mżwr to Twoja sprawa, ja to szanuję. tylko nie naskakuj na tych, którzy mają inne zdanie. zresztą, jak myślisz: osoby które ważą po 120 kg, jak one się odchudzają? raczej wątpię, żeby zaczynały od diety rozsądnej, zawsze zaczynają jakąś mocną, z uderzeniem, żeby później było łatwo i wcale krzywda im się nie dzieje.
To nie jest kwestia wiary w diete mzwr, tylko wiedzy A ci, co to waza po 120kg przede wszystkim organiczaja ilosc spozywanych posilkow (zbalansowanych, ma sie rozumiec) i wprowadzaja ruch. Czyli jednak mzwr, a nie zadne diety - cuda, nie ma co wierzyc w bajki.

Cytat:
Napisane przez meryll89 Pokaż wiadomość
Ehh, Nephasis. Tak czytam ten wątek i aż muszę coś napisać.
Dziewczyna ma problem i szuka porady, a Ty odpisujesz od rzeczy. Co cię to boli jakie diety inni ludzie stosują? To jest ich osobista sprawa i jeśli ci to przeszkadza to zachowaj to dla siebie. Z resztą sądząc po tym co ty tu wypisujesz twoja wiedza o dietach jest znikoma, a co więcej pewnie żadna dieta ci nie pomaga to wyżywasz się w internecie, bo nie masz komu na żywo. Nie chcę cię obrażać tutaj, ale to jest chore, że bezpodstawnie urażasz inne osoby, które mają problem. Tu potrzeba sensownej porady a nie dennej wypowiedzi sportowca-teoretyka siedzącego przed komputerem.

A Tobie, VelaaLisa życzę wspaniałego ślubu i mam nadzieję, że dasz radę zrzucić tyle ile chcesz.
A co konkretnie 'od rzeczy' ? Padlo pytanie, wiec leca odpowiedzi, jedne madrzejsze, inne mniej powazne. Jesli ktos pisze bzdury, to nalezy go korygowac, bo jeszcze ktos wezmie je sobie do serca i narobi sobie problemow.
__________________
...tysiace twarzy, setki mirazy, to czlowiek tworzy metamorfozy...
strus2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 08:03   #15
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Dieta do wesela!

Cytat:
Napisane przez meryll89 Pokaż wiadomość
Ehh, Nephasis. Tak czytam ten wątek i aż muszę coś napisać.
Dziewczyna ma problem i szuka porady, a Ty odpisujesz od rzeczy. Co cię to boli jakie diety inni ludzie stosują? To jest ich osobista sprawa i jeśli ci to przeszkadza to zachowaj to dla siebie. Z resztą sądząc po tym co ty tu wypisujesz twoja wiedza o dietach jest znikoma, a co więcej pewnie żadna dieta ci nie pomaga to wyżywasz się w internecie, bo nie masz komu na żywo. Nie chcę cię obrażać tutaj, ale to jest chore, że bezpodstawnie urażasz inne osoby, które mają problem. Tu potrzeba sensownej porady a nie dennej wypowiedzi sportowca-teoretyka siedzącego przed komputerem.

A Tobie, VelaaLisa życzę wspaniałego ślubu i mam nadzieję, że dasz radę zrzucić tyle ile chcesz.


Mogłabyś mi napisać, skąd wywnioskowałaś, że moja wiedza o dietach jest znikoma? I co więcej, fajnie jest po 3 postach stwierdzić, że ktoś próbuje się odchudzać bez rezultatu. Może jeszcze mi powiesz, że jestem gruba i siedzę sobie całymi dniami przed kompem pojeżdżając innych, bo nikt mnie nie kocha? Nie uraziłam ani razu autorki ani innych wypowiadających się(mam nadzieję), ale jeżeli ktoś poleca komuś nierozsądną dietę to chyba trzeba jakoś zareagować? Podałam swoją alternatywę dla diety-cud, bo uwierz mi, że widziałam efekty tych diet na znajomych, niektóre pokończyły się wieloletnimi problemami z ED, DLATEGO chcę jasno określać swój stosunek do tych diet, żeby ktoś nie zrobił sobie krzywdy.

I zanim napiszesz o sportowcu-teoretyku radzę spojrzeć chociażby w mój dziennik treningowy -.-

Namaste.

PS. A Tobie autorko życzę powodzenia w odchudzaniu Może napisz jakiś swój przykładowy jadłospis i podaj średnią ilość kcal na dzień? Coś więcej wtedy będzie można wymyślić.

Edytowane przez 97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Czas edycji: 2011-12-10 o 08:12
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 18:35   #16
meryll89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta do wesela!

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;30980657]

Mogłabyś mi napisać, skąd wywnioskowałaś, że moja wiedza o dietach jest znikoma? I co więcej, fajnie jest po 3 postach stwierdzić, że ktoś próbuje się odchudzać bez rezultatu. Może jeszcze mi powiesz, że jestem gruba i siedzę sobie całymi dniami przed kompem pojeżdżając innych, bo nikt mnie nie kocha? Nie uraziłam ani razu autorki ani innych wypowiadających się(mam nadzieję), ale jeżeli ktoś poleca komuś nierozsądną dietę to chyba trzeba jakoś zareagować? Podałam swoją alternatywę dla diety-cud, bo uwierz mi, że widziałam efekty tych diet na znajomych, niektóre pokończyły się wieloletnimi problemami z ED, DLATEGO chcę jasno określać swój stosunek do tych diet, żeby ktoś nie zrobił sobie krzywdy.

I zanim napiszesz o sportowcu-teoretyku radzę spojrzeć chociażby w mój dziennik treningowy -.-

Namaste.

PS. A Tobie autorko życzę powodzenia w odchudzaniu Może napisz jakiś swój przykładowy jadłospis i podaj średnią ilość kcal na dzień? Coś więcej wtedy będzie można wymyślić.[/QUOTE]

Mało mnie obchodzi Twój dziennik treningowy, zachowaj go dla siebie. Powodów aby cie podziwiać nie ma ani w tym dzienniku ani na tym forum, więc nie próbuj być cwana, bo ci to nie wychodzi. I nie po 3 postach tylko bo ponad 2 tysiącach można stwierdzić, że siedzisz, nudzisz się i wypisujesz tu głupoty.
meryll89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 20:58   #17
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Dieta do wesela!

Cytat:
Napisane przez meryll89 Pokaż wiadomość
Mało mnie obchodzi Twój dziennik treningowy, zachowaj go dla siebie. Powodów aby cie podziwiać nie ma ani w tym dzienniku ani na tym forum, więc nie próbuj być cwana, bo ci to nie wychodzi. I nie po 3 postach tylko bo ponad 2 tysiącach można stwierdzić, że siedzisz, nudzisz się i wypisujesz tu głupoty.
Yhym, jasne.

Nie potrzebuję podziwiania, tylko nie mów mi, że siedzę i nic nie robię, bo tak nie jest. I nie mam sobie nic do zarzucenia, za to Ty jesteś niekulturalna i naskakujesz na mnie. Ciekawi mnie tylko, czy po prostu czytałaś moje posty czy stwierdziłaś "ma dużo postów to pewnie głupoty i się nudzi". Warto też dodać, że to konto ma prawie 2 lata. Generalnie gratuluję i mam nadzieję, że ochłoniesz trochę i przestaniesz obrażać ludzi bez powodu

I już nie wspomnę, że Ty wypowiedziałaś się w tym wątku tylko po to, żeby po mnie pojechać i wyrazić swoje zdanie na mój temat. A to niby ja gadam od rzeczy...

Edytowane przez 97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Czas edycji: 2011-12-11 o 21:00
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 22:44   #18
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dieta do wesela!

Cytat:
Napisane przez 44sk446 Pokaż wiadomość
Witam
Jesli masz taki problem ja ci pomoge zrzucic nawet w kilka dni kilogramy
Odezwij sie
Też bym chciała wiedzieć jaki to sposób mogłabyś coś więcej zdradzić?
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.