Jaką macie pasję? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-25, 11:35   #1
Khloestic
Raczkowanie
 
Avatar Khloestic
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 167

Jaką macie pasję?


Hej
Do założenia wątku skłoniły mnie moje ostatnie przemyślenia. Z przykrością stwierdzam, że nie mam żadnej pasji, czegoś, co by mnie pochłaniało, fascynowało, było moją odskocznią. Niczym nie potrafię zainteresować się na dłużej. Wydaje mi się, że jestem taka... nudna. Jak to jest u Was? Macie hobby, które rozwijacie od lat, w które inwestujecie swój czas i pieniądze? Jak je odnalazłyście? Czekam na Wasze odpowiedzi
Khloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 12:26   #2
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Jaką macie pasję?

Moje hobby to nauki społeczne i literatura, naturalnie, od zawsze. Nie jest zbyt oryginalne i dla wielu też nie jest przesadnie interesujące. Efekt? Ponad 2000 książek w mieszkaniu i liczba rośnie. Dobra książka zawsze poprawia mi humor. Nauki społeczne to moje wykształcenie, praca.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 12:26   #3
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jaką macie pasję?

Moją pasją jest śpiew klasyczny, ale nie jest to dla mnie odskocznia, bo tylko to teraz robię Zabiera to większość mojego czasu, myśli i pieniędzy, a póki co nie zarabiam na tym nic poza miłymi słowami i słodyczami
Odskocznią dla mnie są za to gry komputerowe. Trochę żałuję, że nie poszłam w tym kierunku i nie nauczyłam się programować, ale trudno.
Kiedyś jeszcze kochałam jeździć konno, ale zawsze byłam o wiele za wysoka, żeby robić to profesjonalnie. Ale chciałabym wrócić do tego tylko rekreacyjnie, bo to najpiękniejszy sport, jaki istnieje i każdemu polecam chociaż spróbować

I ja tak naprawdę pasję do śpiewania odkryłam późno. Czy może raczej późno odkryłam, że mam predyspozycje. Zawsze to lubiłam, ale wszyscy mi mówili, że mam beznadziejny, słaby głos i nigdy nie będę śpiewać. Jakimś cudem dostałam się do szkoly muzycznej i okazało się, że brakuje mi głównie techniki i pewności siebie.
Myślę, że możesz jeszcze odkryć w sobie jakąś pasję Na to nigdy nie jest za późno. Tylko trzeba znaleźć coś, co naprawdę nas tak wciągnie, że w końcu wyda się tak naturalne, jak spanie czy jedzenie
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 12:48   #4
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Jaką macie pasję?

Moje studia są moją pasją.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 12:56   #5
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Jaką macie pasję?

Moją pasją jest bieganie odkryłam je późno, bo 1,5 roku temu. Inwestuję w to dość dużo pieniędzy, niestety... Na buty, na sprzęt - akcesoria, na ciuchy, na lepsze jedzenie... Dużo czytam artykułów, kupuję nawet taką specjalistyczną gazetę dla biegaczy , udzielam się na forach, chodzę na jakieś spotkania biegaczy. Poznałam dzięki temu już dużo fantastycznych ludzi!

Drugą pasją jest architektura i urbanistyka, którą odkryłam na studiach i poniekąd miałam to szczęście, by rozwijać się w tym kierunku. Teraz jestem związana z portalem, który zajmuje się tą tematyką, chodzę na spacery po mieście, robię zdjęcia budynków, które mnie zachwycają (niestety tylko cyfrówką, amatorszczyzna ), chodzę na wystawy organizowane przez SARP, kupuję albumy o architekturze (przez których marzę wcześniej dobre pół roku, zanim zdołam uzbierać na nie...).

Te dwie rzeczy zajmują mi najczęściej wolny czas i są dla mnie jak największe bogactwo, skarb.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 13:20   #6
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Jaką macie pasję?

Też nigdy nie miałam prawdziwej pasji. Owszem, zdarzały się mniej lub bardziej trwałe okresowe 'fascynacje', ale żadna z nich nie przetrwała dłużej niż miesiąc/dwa. Przyzwyczaiłam się do tego, taka jestem i już. Nie czuję, żeby w jakikolwiek sposób obniżało to wartość mojego życia, obecnie mam tak aprobujące studia, że ledwo wystarcza mi czasu na spotkania ze znajomymi, czy zadbanie o siebie. Szczerze mówiąc, coraz częściej czuję, że to właśnie studia, to czym chcę się zajmować w przyszłości, jest moją pasją, a to przecież bardzo ważne
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2012-10-25 o 13:22
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 13:23   #7
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jaką macie pasję?

Moja pasja jest tenis stołowy To sport, ktory lubi niewiele osob. Nie wiem dlaczego. Mysle ze dlatego, ze nigdy nie zaglebiali sie w to bardziej. A to naprawde cos fantastycznego, mozna poznac ciekawych ludzi.
Nie moge niestety profesjonalnie rozwijac tej mojej pasji i zarazem talentu. Po czesci jest to ''wina'' rodzicow, po czesci miejsca w ktorym mieszkam. Rodzice nie chca mnie wozic do klubu ktory jest oddalony o kilkadziesiat kilometrow stad, bo niestety mieszkam na wsi a tu nie ma takich rarytasow To uniemozliwia zrealizowanie mojego marzenia: mianowicie zostania profesjonalnym tenisista Nigdy nie osiagne takiego poziomu gry jak ludzie grajacy w klubach, chocbym sama trenowala dniami i nocami... Marzylam sobie kiedys o tym, ze wyjade na studia do miasta i tam znajde jakis klub. Ale to niestety bedzie juz za pozno, sporty powinno trenowac sie od najmlodszych lat^^

Interesuje sie takze muzyka i stylem hip-hopowym oraz beatboxem i breakdancem. Niestety, nie jestem typem samouka i zadne info z neta czy instruktazowe filmiki z YouTubea nie pomoga mi sie tego nauczyc. Ja potrzebuje jakiegos instruktora czy kogokolwiek zajmujacego sie czyms takim! Niestety jak juz mowilam, miejsce zamieszkania mi to uniemozliwia


Okropne jest zycie czlowieka niespelnionego w zyciu!..
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 13:36   #8
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Jaką macie pasję?

Nie wiem czy mogę powiedzieć bym miała jakąś konkretną pasję. Jest sporo rzeczy, które lubię robić i na które poświęcam czas, ale bez przesady.

Niewątpliwie interesują mnie nauki społeczne, które studiuję, języki obce (obecnie znam dwa biegle, a 3 się uczę ale jest ciężki ) poza tym to książki fantasy o s-f oraz gry komputerowe.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 13:42   #9
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Jaką macie pasję?

Żeglarstwo Na drugim miejscu fotografia, ale zeszła teraz trochę na drugi plan... Brak czasu
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 13:43   #10
Jestem chlopak
Zakorzenienie
 
Avatar Jestem chlopak
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 595
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Moja pasja jest tenis stołowy To sport, ktory lubi niewiele osob. Nie wiem dlaczego. Mysle ze dlatego, ze nigdy nie zaglebiali sie w to bardziej. A to naprawde cos fantastycznego, mozna poznac ciekawych ludzi.
Nie moge niestety profesjonalnie rozwijac tej mojej pasji i zarazem talentu. Po czesci jest to ''wina'' rodzicow, po czesci miejsca w ktorym mieszkam. Rodzice nie chca mnie wozic do klubu ktory jest oddalony o kilkadziesiat kilometrow stad, bo niestety mieszkam na wsi a tu nie ma takich rarytasow To uniemozliwia zrealizowanie mojego marzenia: mianowicie zostania profesjonalnym tenisista Nigdy nie osiagne takiego poziomu gry jak ludzie grajacy w klubach, chocbym sama trenowala dniami i nocami... Marzylam sobie kiedys o tym, ze wyjade na studia do miasta i tam znajde jakis klub. Ale to niestety bedzie juz za pozno, sporty powinno trenowac sie od najmlodszych lat^^

Interesuje sie takze muzyka i stylem hip-hopowym oraz beatboxem i breakdancem. Niestety, nie jestem typem samouka i zadne info z neta czy instruktazowe filmiki z YouTubea nie pomoga mi sie tego nauczyc. Ja potrzebuje jakiegos instruktora czy kogokolwiek zajmujacego sie czyms takim! Niestety jak juz mowilam, miejsce zamieszkania mi to uniemozliwia


Okropne jest zycie czlowieka niespelnionego w zyciu!..
Ćwiczyłem w czasach podstawówki tenisa stołowego, też co chwile zmieniałem rakietki, gumy itd. Nawet kiedyś trener zabrał mnie na jakiś turniej i wygrałem skarpetki oczywiście jako nagrode pocieszenia, fajne czasy hehe

Obecnie to mam fioła na punkcie muzyki a dokładniej to sprzętu do jej słuchania, co chwile wymieniam odtwarzacze, wzmacniacze, kolumny i tak w kółko coś nowego. Zadziwiające jak jedna i ta sama płyta potrafi różnie brzmieć na różnych sprzętach.
Jestem chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 13:46   #11
kicia789
Raczkowanie
 
Avatar kicia789
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 55
Dot.: Jaką macie pasję?

moją pasją jest wizaż tym bakcylem zaraziła mnie pani od wizażu i stylizacji już na pierwszych zajęciach powiedziała mojej grupie, że wybrałyśmy sobie najpiękniejszy zawód świata i coś w tym jest naprawdę sprawia mi to wielką radość gdy mogę komuś pomóc w zmianie wizerunku
kicia789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 13:46   #12
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Moja pasja jest tenis stołowy To sport, ktory lubi niewiele osob. Nie wiem dlaczego. Mysle ze dlatego, ze nigdy nie zaglebiali sie w to bardziej. A to naprawde cos fantastycznego, mozna poznac ciekawych ludzi.
Nie moge niestety profesjonalnie rozwijac tej mojej pasji i zarazem talentu. Po czesci jest to ''wina'' rodzicow, po czesci miejsca w ktorym mieszkam. Rodzice nie chca mnie wozic do klubu ktory jest oddalony o kilkadziesiat kilometrow stad, bo niestety mieszkam na wsi a tu nie ma takich rarytasow To uniemozliwia zrealizowanie mojego marzenia: mianowicie zostania profesjonalnym tenisista Nigdy nie osiagne takiego poziomu gry jak ludzie grajacy w klubach, chocbym sama trenowala dniami i nocami... Marzylam sobie kiedys o tym, ze wyjade na studia do miasta i tam znajde jakis klub. Ale to niestety bedzie juz za pozno, sporty powinno trenowac sie od najmlodszych lat^^

Interesuje sie takze muzyka i stylem hip-hopowym oraz beatboxem i breakdancem. Niestety, nie jestem typem samouka i zadne info z neta czy instruktazowe filmiki z YouTubea nie pomoga mi sie tego nauczyc. Ja potrzebuje jakiegos instruktora czy kogokolwiek zajmujacego sie czyms takim! Niestety jak juz mowilam, miejsce zamieszkania mi to uniemozliwia


Okropne jest zycie czlowieka niespelnionego w zyciu!..
Jesteś z Łodzi?

Wiem, że w łódzkim Lila House uczą bboyingu, zajęcia prowadził mój daaaawny znajomy.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 14:08   #13
201703271121
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 365
Dot.: Jaką macie pasję?

Jestem z tych, którzy jeszcze w sobie żadnej pasji nie odkryli .
Czasami przez to czuję się taka bezwartościowa.
Gdy coś mnie zainteresuje to nawet miesiąca nie wytrzymam i rezygnuje. Być może za łatwo się poddaje.
201703271121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 14:09   #14
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Jaką macie pasję?

Ksiazki i gry planszowe.
No i dzieciaki,bycie mama to moja najwieksza pasja
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 14:16   #15
HalfMinuteHero
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 14
Dot.: Jaką macie pasję?

Dużo tego mam: Gry wideo i wszystko co z nimi zwiazane, ksiazki (glownie fantastyka [czyli horrory, sci-fi i fantasy], spoko sa tez kryminaly), Seriale (Ogladam z 5-6 na biezaco teraz), Filmy (okolo 450 ocenionych na filmwebie), Anime i Manga (zblizam sie do 100 ukonczonych serii Anime, Mang przeczytalem okolo 5 do konca i kilka nie dokonczylem bo nadal wychodza, wiekszosc miala minimum 20 tomow), Informatyka i programowanie (bo to studiuje + aktualnie robie 2 certyfikaty, jeden z jezyka programowania Python, a drugi zwiazany ogolnie z mysleniem programistycznym). Czasem do tego mi wpadnie jakas inna zajawka, ktora przewija sie okresowo - rysowanie, grafika komputerowa, tworzenie jakichs animacji/filmikow na youtube, malowanie wzorow na koszulkach itp. itd. Ogolnie nigdy sie nie nudze, tylko sie martwie, ze na wszystkie te moje pasje mi zycia nie starczy : (
HalfMinuteHero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 14:33   #16
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Jaką macie pasję?

Rysowanie - na początku w stylu mangowym, a teraz od tego uciekam i staram się bardziej kreskówkowo. To mi towarzyszy od dziecka, i chyba najbardziej mogę to nazwać moją pasją, bo robię to od dziecka i prawdopodobnie nigdy nie przestanę

Oprócz tego robię też kolczyki i figurki.

Rok temu wciągnęło mnie łucznictwo tradycyjne, które uwielbiam, ale chwilowo mam od niego przerwę ze względu na złamaną rękę. Co nie przeszkadza mi jeździć na turnieje i kibicować mojemu partnerowi, zwłaszcza, że spotykam się tam ze znajomymi

Gram też w planszówki i rpg, zajmuję się akwarystyką, bardzo dużo czytam i oglądam filmy/seriale.

A, no i gotuję i piekę, prowadzę bloga kulinarnego, ale jakoś zawsze ciężko mi to było uznać za hobby czy pasję, jeść przecież każdy musi, a ja po prostu lubię gotować i eksperymentować
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 15:01   #17
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mogę powiedzieć bym miała jakąś konkretną pasję. Jest sporo rzeczy, które lubię robić i na które poświęcam czas, ale bez przesady.

Niewątpliwie interesują mnie nauki społeczne, które studiuję, języki obce (obecnie znam dwa biegle, a 3 się uczę ale jest ciężki ) poza tym to książki fantasy o s-f oraz gry komputerowe.
Mam tak samo. Nic nie pasjonuję mnie na tyle, by się temu w całości oddać. Nie jest to chyba zbyt dobre, bo potem np jest problem ze znalezieniem pracy, która by odpowiadała, wszystko tak szybko nudzi można powiedzieć. Na studiach też przez to miałam trudno z wyborem pracy. Ktoś kto ma pasję szybko wybierze jeden temat i napisze wiele pod tym kątem, ja mogłabym np wybierać 10 i o każdym coś napisać, a wiadomo, że taka wiedza szczątkowa to za mało

Lubię czytać książki, słuchać muzyki, ale to nic ambitnego, po prostu pop, dance, takie kawałki, filmy, zwłaszcza kryminały, dramaty, niektóre komedie,szeeeroko pojęta kultura ;-)

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-10-25 o 15:04
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 15:13   #18
JustForAthrill
Raczkowanie
 
Avatar JustForAthrill
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: to tu, to tam.
Wiadomości: 72
Dot.: Jaką macie pasję?

Zdecydowanie, niezaprzeczalnie- kynologia. Uwielbiam wystawy psów i wszelkie związane z nimi sprawy. Chcę zostać sędzią kynologicznym.
JustForAthrill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 15:19   #19
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Jaką macie pasję?

Książki Od kiedy nauczyłam się czytać, to je pochłaniam. I strasznie ubolewam, że w roku akademickim nie mam na to tyle czasu, ile bym chciała.
No i koty, uwielbiam
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2012-10-25 o 15:22
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 15:19   #20
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Jaką macie pasję?

Nie mam pasji, ale mam kilka hobby.
- literatura fantastyczna
- szycie i przeróbki krawieckie
- nauka języków (angielski, hiszpański)

Nie każdy musi mieć pasję, nie każde zainteresowanie jest automatycznie pasja, to nie synonimy - litości .
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 15:23   #21
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Nie każdy musi mieć pasję, nie każde zainteresowanie jest automatycznie pasja, to nie synonimy - litości .
Zgadzam się
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 15:25   #22
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Jaką macie pasję?

A ja uwielbiam zakupy to raczej nie jest pasja, ale na pewno zainteresowanie, poświęcam na oglądanie ciuchów bardzo dużo czasu wiem, co jest obecnie modne, kiedy są wyprzedaże, po prostu mnie to interesuje lubię też gry komputerowe, ale ostatnio nie mam czasu grać, nie wiem również czy nie wyrosłam trochę z tego, co nie ciągnie mnie na razie do gier.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:20   #23
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Jaką macie pasję?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Rysowanie - na początku w stylu mangowym, a teraz od tego uciekam i staram się bardziej kreskówkowo. To mi towarzyszy od dziecka, i chyba najbardziej mogę to nazwać moją pasją, bo robię to od dziecka i prawdopodobnie nigdy nie przestanę
Przybij piątkę siostro ! bo u mnie jest zupełnie tak samo.

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam zakupy to raczej nie jest pasja, ale na pewno zainteresowanie, poświęcam na oglądanie ciuchów bardzo dużo czasu wiem, co jest obecnie modne, kiedy są wyprzedaże, po prostu mnie to interesuje
Ahhh. To tak jak ja.
Szkoda tylko że wszystko co kupuję, jest w czarnym kolorze.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:33   #24
nd91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 28
Dot.: Jaką macie pasję?

Kynologia (psiaki! ) i decha (snowboard- ale to już raczej hobby).

Edytowane przez nd91
Czas edycji: 2012-10-25 o 16:35
nd91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:46   #25
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Jaką macie pasję?

jazda samochodem i ogólnie motoryzacja, jak tylko mam chwilę czasu to kombinuję gdzie by tu pojechać, albo jakie tym razem samochody na allegro pooglądać i co o nich poczytać

i gotowanie, ale niestety brakuje mi czasu żeby móc pichcić wszystko co mi się uroi w głowie
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:49   #26
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Jaką macie pasję?

akwarystyka. pożera każdą moją złotówkę.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:53   #27
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Jaką macie pasję?

hodowanie wiewiórek

obecnie mieszkają ze mną cztery wiewiórki.

jak mam czas i siły poza pracą, rysunek, grafika komputerowa, fotografia, prowadzenie bloga szafiarskiego.
czasem mi się przypomina o łucznictwie - w końcu w klubie łuczniczym poznałam lepszą połowę mnie, o rowerze,
interesuje mnie tez architektura i wnętrzarstwo,
sporo oglądam filmów i słucham muzyki etnicznej.
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:58   #28
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: Jaką macie pasję?

Śpiewanie i sesje zdjęciowe, czasem pisanie jak wena najdzie, ale to już sprawia mi często trudność, poza tym psychologia.

Próbuj wszystkiego i nie zrażaj się Dziedzin jest tyle, ze serio można coś dla siebie wybrać. Może po prostu jeszcze nie nic dla siebie nie trafiłaś

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2012-10-25 o 17:01
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 17:05   #29
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Jaką macie pasję?

moja pasją jest jazda na rowerze, jak tylko mogę, jest pogoda to zawsze jestem na rowerze, w wakacje jeżdżę niemal codziennie. Do tej pory także pływanie, ale niestety jestem coraz bardziej chorowita i musiałam zrezygnować z tego sportu zimą z kolei byly zawsze narty, ale odkąd nauczylam sie jeździc na desce to w niej jestem zakochana, wiec jak tylko jest śnieg, i mam wolny chociazby weekend to mozna mnie znalezc na stoku szkoda ze to sport sezonowy, bo najgorsze jest to odliczanie szkoda ze moje pasje związane sa z pogodą bo pomiędzy nimi są miesiące, kiedy nie wiem co ze sobą zrobić
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 17:05   #30
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Jaką macie pasję?

Moje studia - czyli muzyka i dzieci.

Dodatkowo fotografia.

Wszelkie oszczędności od 3 lat idą na instrumenty, a teraz także na fotografię
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.