kosmetyki Bourjois - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 20:16   #3721
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
To te nowe kolory są limitowane? Szkoda, bo nie zdążę kupić.

tak,limitki. jak chcesz to mogę Ci któryś kupic i wysłać. Jak cos to pisz

[QUOTE=0luuun;21966872]
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Widziałam te 3 limitowane róże w Rossmanie
Nie pamiętam nazw, ale jeden to był różowy róż ze złotym blaskiem...piękny :d, drugi to taki hm.....jakby złota brzoskwinka ? On miał w nazwie chyba Luna coś tam.
3 to chyba matowy (wnioskuje z testera) różowy róż, dosyć jasny, lekko cukierkowy. Kiepski opis kolorów, ale mysle że któryś kupie....tylko który

35 LUNE D'OR.
Jestem szczęśliwa posiadaczką. Piękny kolor.


Mogłabyś zrobić zdj. w opakowaniu i na np. ręce ? pięknie proszę
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 20:22   #3722
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: kosmetyki Bourjois

Tak, oczywiście. Ale zrobię to jutro w dzień. Bo o tej porze sztuczne światło oszuka kolor.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 20:26   #3723
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Tak, oczywiście. Ale zrobię to jutro w dzień. Bo o tej porze sztuczne światło oszuka kolor.
dzieki bardzo
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 01:14   #3724
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------



hmm.....moze go dzisiaj widziałam....dam znać w weekend. Akurat cienie w szafie były uzupełnione i cos ciemnego widziałam. Ale na 100 nie wiem,czy to to.
byłabym wdzięczna choć dużych nadziei nie mam:
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 12:15   #3725
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: kosmetyki Bourjois

Hej czy moglaby ktoras z Was wrzuci sklad tego bio detoxa?? Cos nie wierze w te 98% naturalnych skladnikow.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:44   #3726
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ishikawa wklejam obiecane zdjęcia. U mnie w mieście pada od rana i ciemno jak cholera, próbowałam robić te zdjęcia do światła ale za wiele nie pomogło. Jakość przeciętna, ale coś tam widać. Wydaje mi się, że jest jaśniejszy niż na tych zdjęciach.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:50   #3727
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Ishikawa wklejam obiecane zdjęcia. U mnie w mieście pada od rana i ciemno jak cholera, próbowałam robić te zdjęcia do światła ale za wiele nie pomogło. Jakość przeciętna, ale coś tam widać. Wydaje mi się, że jest jaśniejszy niż na tych zdjęciach.
Piekne dzieki

A jaką masz karnacje i gdzie go sobie nakładasz ? Bardzo mi się podoba, ale mam wrażenie,ze mi nie pasuje i nie będę go używać ;/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 14:59   #3728
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: kosmetyki Bourjois

Jestem blada, nawet bardzo jasna. Używam najjaśniejszego 10 hours i wydaje mi się, że i tak podkład jest dla mnie ciut za ciemny. Ale myślę że kolor różu pasuje mi i dobrze w nim wyglądam, przynajmniej mi się podoba No i usłyszałam pare komplementów, więc raczej bez tragedii Jeśli chodzi o róże to jestem mocno początkująca, więc nie jestem w stanie wytłumaczyć Ci jak go nakładam. Na razie kombinuję i się uczę
Używam go w sumie rzadko, głównie na wieczór, bo jakoś nie lubię w dzień się błyszczeć, a on ma dość widoczne złote drobinki. No i moim ulubionym dziennym różem jest jednak mat inglotowy.

Edytowane przez 0luuun
Czas edycji: 2010-09-10 o 15:01
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 17:53   #3729
bederu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 16
Dot.: kosmetyki Bourjois

Wybrałam się dzisiaj na zakupy do Rossmanna i miałam w planach kupno Bio-detoxu. Specjalnie pojechałam do Świętochłowic (najbliższy mi Rossmann, w którym w ogóle jest stanowisko Bourjois), bo wcześniej odwiedziłam Douglasa i Rossmanna w SCC i nie było BD. Ale miałam pecha, bo tu też go nie było . Byłam jednak już na tyle zdeterminowana, że kupiłam Healthy Mix (na którego czaiłam się zanim zobaczyłam reklamę BD ) - odcień 55, chociaż miałam jak zwykle problem z dopasowaniem koloru . W domu nałożyłam go zaraz po zmyciu makijażu, bez kremu pod spód i jestem zachwycona . Idealnie stapia się z cerą, świetnie wyrównuje jej koloryt i matuje. Nie kryje rewelacyjne (właściwie w ogóle nie kryje ), ale jestem bardzo zadowolona z wyboru!

Póki co, najbardziej podoba mi się kolor - przed EDM używałam podkładu Max Factor Colour Adapt, ale firma ta ma to do siebie, że ich podkłady nie tylko ciemnieją na twarzy, ale mają taki czerwono-różowy odcień i po 8h kosmetyk jest bardzo widoczny na twarzy. Dlatego przerzuciłam się na EDM, ale znudziło mnie już codzienne pędzelkowanie twarzy .

Mam tylko nadzieję, że HM będzie się dobrze spisywał cały dzień roboczy
bederu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:38   #3730
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
tak,limitki. jak chcesz to mogę Ci któryś kupic i wysłać. Jak cos to pisz
Ech, niestety, ale nie zdąże ich kupić, bo pewnie nie zdołam uzbierać. Mimo to, bardzo dziękuję
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:46   #3731
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Taki jak był do Mineral Matte. Wizażystka mi dzisiaj powiedziała, że to specjalny pędzelek do takich podkładów właśnie. Mineralnych/naturalnych, które nie mają w sobie silikonów ani nic co poprawia poślizg, jednocześnie psując skład.
Czy ten pędzelek można gdzieś kupić? Jeśli tak, to jaka mniej więcej cena?
Zamierzam zakupić Bio Detox i się zastanawiam czy pędzelek jest niezbędny? A może taki standardowy do podkładów się nada (coś takiego jak tu -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...fessionnel.htm )

Chcialam kupić Bio Detox w douglasie i dostać gratis pędzelek, ale niestety mojego odcienia podkladu nie było więc pędzelek chyba będę musiala dokupić(o ile można?)

I jeszcze mam jedno pytanie do posiadaczek BD, jakbyście mogły napisać - jaki macie odcień BD + odcienie wczesniej posiadanych podkładów z Bourjois(najlepiej Healthy Mix).

Ja mam 54 HM i nie wiem czy taki odcień z BD powinnam wziać?
martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 10:15   #3732
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Czy ten pędzelek można gdzieś kupić? Jeśli tak, to jaka mniej więcej cena?
Zamierzam zakupić Bio Detox i się zastanawiam czy pędzelek jest niezbędny? A może taki standardowy do podkładów się nada (coś takiego jak tu -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...fessionnel.htm )

Chcialam kupić Bio Detox w douglasie i dostać gratis pędzelek, ale niestety mojego odcienia podkladu nie było więc pędzelek chyba będę musiala dokupić(o ile można?)

I jeszcze mam jedno pytanie do posiadaczek BD, jakbyście mogły napisać - jaki macie odcień BD + odcienie wczesniej posiadanych podkładów z Bourjois(najlepiej Healthy Mix).

Ja mam 54 HM i nie wiem czy taki odcień z BD powinnam wziać?
Ja w swoim Douglasie przy zakupie nie dostałam pędzelka. Używam tego, którego podałaś w linku i nie narzekam - zdecydowanie lepiej, niż palcami, wszystko jest równe i ładnie nałożone
Ja mam jeszcze HM 51 i BD przy nim jest tylko odrobinę ciemniejszy, a i tak trochę za jasny, myślę, że będzie idealny dla mnie zimą.
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:20   #3733
safa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: kosmetyki Bourjois

Po pierwsze co Wy (za przeproszeniem) pierdzielicie, że nowe róże to limitowana edycja...
Kontynuując:
martita666
Tego pędzelka nie da się kupić. Z Bio Detoxu, sprawdź sobie numer 55 jeśli używałaś Healthy Mix 54. Da się go nakładać też normalnym pędzlem, w końcu to fluid jest. Chodzi po prostu o to, że on szybko zmienia swoją konsystencje bo nie ma w nim nic co polepsza rozsmarowywanie.
safa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:34   #3734
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Ja w swoim Douglasie przy zakupie nie dostałam pędzelka. Używam tego, którego podałaś w linku i nie narzekam - zdecydowanie lepiej, niż palcami, wszystko jest równe i ładnie nałożone
Ja mam jeszcze HM 51 i BD przy nim jest tylko odrobinę ciemniejszy, a i tak trochę za jasny, myślę, że będzie idealny dla mnie zimą.

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Po pierwsze co Wy (za przeproszeniem) pierdzielicie, że nowe róże to limitowana edycja...
Kontynuując:
martita666
Tego pędzelka nie da się kupić. Z Bio Detoxu, sprawdź sobie numer 55 jeśli używałaś Healthy Mix 54. Da się go nakładać też normalnym pędzlem, w końcu to fluid jest. Chodzi po prostu o to, że on szybko zmienia swoją konsystencje bo nie ma w nim nic co polepsza rozsmarowywanie.
Dzięki za odp W takim razie skoro pędzelek nie jest niezzbędny to skusze się na tą promocję, o której pisała safa:
Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Douglas (...)
*Od 14 września, podkład Bio detox + inny kosmetyk Bourjois = róż z kolekcji retro/vintage w prezencie"
Ale mam dylemat - co polecacie jako drugi kosmetyk? Zastanawiam się nad czekoladką https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-prasowany.htm , ale może jest jakis must have z Bourjois? Będę wdzieczna za jakieś podpowiedzi

saks -> byłam u mnie w mieście w Douglasie i pytałam o promocje z pędzelkami i Pani powiedziała, że rzeczywiście jest taką promocję, ale, że nie wie czy jeszcze je mają. Widocznie u Ciebie juz wszystkie pędzelki zostały rozdane.
Mam nadzieję, że uda mi się załapać na ten różyk vintage i że niespotka mnie taka sytuacja jak Ciebie
martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 11:59   #3735
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Dzięki za odp W takim razie skoro pędzelek nie jest niezzbędny to skusze się na tą promocję, o której pisała safa:


Ale mam dylemat - co polecacie jako drugi kosmetyk? Zastanawiam się nad czekoladką https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-prasowany.htm , ale może jest jakis must have z Bourjois? Będę wdzieczna za jakieś podpowiedzi

saks -> byłam u mnie w mieście w Douglasie i pytałam o promocje z pędzelkami i Pani powiedziała, że rzeczywiście jest taką promocję, ale, że nie wie czy jeszcze je mają. Widocznie u Ciebie juz wszystkie pędzelki zostały rozdane.
Mam nadzieję, że uda mi się załapać na ten różyk vintage i że niespotka mnie taka sytuacja jak Ciebie
Dla mnie must have jest właściwie wszystko z Bourjois :p ale może jakiś tusz Cię skusi? Albo cienie Smoky eyes, bardzo fajne są
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:05   #3736
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Po pierwsze co Wy (za przeproszeniem) pierdzielicie, że nowe róże to limitowana edycja...
Stoją w osobnym standzie ,pisze "now colors" wiec ogólnie na to mówimy limitka ;] - bo nie ma ich w "standardowej" palecie róży.
A z tym pierdzieleniem to troszkę przesadzasz Safa.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:45   #3737
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Stoją w osobnym standzie ,pisze "now colors" wiec ogólnie na to mówimy limitka ;] - bo nie ma ich w "standardowej" palecie róży.
A z tym pierdzieleniem to troszkę przesadzasz Safa.
Dokladnie, dziewczyna mogłaby powstrzymać się z takim słownictwem. Parę stron wcześniej było o tej limitowance.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:14   #3738
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: kosmetyki Bourjois

Nałożyłam na twarz próbkę botoxa , którą otrzymałam w douglasie, odcień 53.
Ma dziwny zapach, zgniłych jabłek.
Ogólnie oki, dobrze się rozprowadził ( pędzlem maestro 140), krycie to takie średnie.
Zobaczymy jak długo się utrzyma.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:35   #3739
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dla mnie must have jest właściwie wszystko z Bourjois :p ale może jakiś tusz Cię skusi? Albo cienie Smoky eyes, bardzo fajne są
Witam wszystkie milosniczki Bourjois. Mam niewielki zbiorek tych kosmetyków (dwie kredki, oczywiscie roz, pojedynczy cien i trojka smoky) ale bardzo je lubie. I ma takie troche glupie pytanie dotyczace smoky, mianowicie czy mozna je nakladac na mokro tak jak pojedyncze cienie, jeszcze nie probowalam bo nie chcialbym im "zaszkodzic" a troche trudno naklada mi sie je normalnie. Mam kolor violet romantic ale chce zakupic inne kolory, z tym ze jesli ich nie mozna nakladac na mokro to raczej spasuje
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 14:30   #3740
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Witam wszystkie milosniczki Bourjois. Mam niewielki zbiorek tych kosmetyków (dwie kredki, oczywiscie roz, pojedynczy cien i trojka smoky) ale bardzo je lubie. I ma takie troche glupie pytanie dotyczace smoky, mianowicie czy mozna je nakladac na mokro tak jak pojedyncze cienie, jeszcze nie probowalam bo nie chcialbym im "zaszkodzic" a troche trudno naklada mi sie je normalnie. Mam kolor violet romantic ale chce zakupic inne kolory, z tym ze jesli ich nie mozna nakladac na mokro to raczej spasuje
Ja nakładałam na mokro i nic się nie stało
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 14:52   #3741
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ponawiam pytanie, czy ktos moglby wrzucic sklad podklady Bio Detox?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:04   #3742
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja nakładałam na mokro i nic się nie stało
Dzieki za odpowiedz czyli dzis robie probe na mokro a jutro lece po inne kolory
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:24   #3743
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: kosmetyki Bourjois

Czy kolory Bio Detox są odpowiednikami Healthy Mix?
Używam obecnie HM nr 51 Light Vanilla i jest idealny, zarówno pod względem tonacji, jak i jasności, natomiast wśród BD najjaśniejszy jest nr 52 Vanilla i obawiam, się że mógłby byc za ciemny dla mnie
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 19:38   #3744
_anguisette_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 91
Dot.: kosmetyki Bourjois

To ja wrzucam sklad:

aqua(water), camellia sinensis leaf water, dicaprylyl carbonate, caprylic/capric triglyceride, silica glycerin alcohol, octyldodecanol, simmondisia chinensis( jojoba) oil, glyceryl stearate, lauryl laurate, oryza sativa(rice) hull powder, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate, hordeum vulgare extract, sodium stearoyl glutamate, microcrystalline cellulose, benzyl alcohol, gliceryl caprylate, xantan gum, parfum, cellulose gum, citric acid, tocopherol, glycine soja(soybean) oil, dehydroacetic acid, potassium hydroxide, sodium benzoate, sodium phytate, potassium sorbate, benzyl salicylate, camellia sinensis leaf extract, dextrin, moringa pterygosperma seed extract, limonene.
May contain: mica, cl77007, cl77491, cl77492, cl77499, cl77891, o98MV004-1.
__________________
"Kochaj jak wola Twoja"
_anguisette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:24   #3745
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie, czy ktos moglby wrzucic sklad podklady Bio Detox?

Koleżanka wyżej wrzuciła :d Jak dojdziesz do jakis wniosków, podzielisz się z nami ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 21:08   #3746
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dzięki za wrzucenie składu Kurczę... Trójglicerydy ;/ Zapchają mnie... Pewnie są też w korektorze, więc nie będę próbować.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 21:14   #3747
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dzisiaj w tvp1 był jakiś koncert - Opole lub nie wiem co, bo nie interesuje mnie to zbytnio. Oglądałam chwile jak było jakieś rozdanie nagród, i pokazywali Beatę Chmielowską -Olech (przed Teleexpresem) i przyuważyłam, że makijażystka używała różu Bourjoisa
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 21:27   #3748
_anguisette_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 91
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzięki za wrzucenie składu Kurczę... Trójglicerydy ;/ Zapchają mnie... Pewnie są też w korektorze, więc nie będę próbować.

No wlasnie na korektorze nie ma skladu wiec nie wiem.
Specjalistki od skladow dajcie znac co w tym podkladzie siedzi.
Szczerze mowiac mnie skusil certyfikat EcoCert i dlatego go kupilam, ale tez dlatego ze z Healthy Mix bylam calkiem zadowolona, brakowalo mi tylko matu, ktory ten podklad ponoc daje. Jutro testuje, dam znac.
__________________
"Kochaj jak wola Twoja"
_anguisette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 11:35   #3749
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: kosmetyki Bourjois

Hej, czy jest jakaś teraz może promocja na Healthy Mix? Gdzie można sprawdzić jakie są jego odcienie? A może któraś mi doradzi jakiś jasny nie wpadający w róż?
I czy oni mają stoisko w Sephorze?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 19:51   #3750
_anguisette_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 91
Dot.: kosmetyki Bourjois

Przetestowalam dzis Bio Detox i szczerze mowiac nie jestem do konca zadowolona. przede wszystkim topornosc w nakladaniu, zero poslizgu, suchosc...ach konsystencja do bani jednym slowem. Ja mam skore tlusta, az boje sie myslec jakie problemy mialy by dziewczyny o suchej cerze. Podklad jest ponoc naturalny wiec nie chcialabym dawac pod niego silikonowa baze zeby sobie ulatwic aplikacje. A pedzelka nie dostalam.
Poza tym kolor- ja naprawde nie wiem co szkodzilo producentowi zostawic kolorowke taka jak w HM... Kolor najjasniejszy czyli 52 jest ciemnawy i jakis taki nie naturalny, brudny. najjasniejsze kolory HM i BD nie pokrywaja sie wcale.
Za to korektor ma kolor piekny, tyle ze naklada sie rownie opornie.
Mat? Moze i mat ale nie absolutny i nie na dlugo.
Zapach...eee po HM spodziewalam sie czegos rownie fajnego, ale niestety...

Wg mnie HM lepszy, bardziej przyjazny w uzytkowaniu mimo ze nie idealny.
__________________
"Kochaj jak wola Twoja"
_anguisette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.