Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-21, 14:42   #1051
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję, to chyba będę nim zainteresowana, bylem nie wygladała w strefie T jak bombka, bo mam mieszaną cerę, a wiem, ze ten krem rozswietla
Ten krem jest mega naładowany jakimś gwiezdnym turbo-pyłem, który robi taką poświatę dewy-glow, jak mam dzień to idze sam krem, bez podkładu Ale tak poważnie to naprawdę polecam, bo krem sam w sobie jest dobrym kosmetykiem, a właściwości rozświetlające to dla mnie po prostu jego dodatkowy atut. Jak nakładam podkład na całą twarz to nie dominuje aż tak bardzo. To rozświetlenie to nie są drobinki to jest rozświetlenie w czystej postaci.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 15:06   #1052
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Jest raczej dobrze zaopatrzony. To co kupowałam zawsze było, nie miałam sytuacji żeby czegoś akurat nie mieli. Natomiast Pani jest średnio miła, ale mam nadzieję, że dla Ciebie będzie miła albo trafisz na inną. I tak, ceny są niższe, np. cienie (w tym czarnym tym, wyleciało mi z głowy jak to się nazywa - "pot"?) kosztują od 9.75 GBP do 10.10GBP, gdzie na stronie kosztują 11.50GBP.
Dziękuję za odpowiedź akurat zakupy robił dla mnie chłopak, ale mówił, że Pani była miła no i faktycznie są dobrze zaopatrzeni (wybaczam im brak Angel i Creme Cup, pocieszyłam się Hue), a ceny niższe
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 15:25   #1053
agniesska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, gdybyście mogły kupować te kosmetyki taniej na allegro, powiedzmy za 65 za pomadkę, 46 zł za cień w pudełeczku, to byłybyście zainteresowane? Pytam, bo nie rozumiem dlaczego na naszym allegro nie ma jeszcze porządnego wyboru tych kosmetyków i zastanawiam się czy nie zająć się czymś takim. W Polsce MAC jest irracjonalnie drogi w porównaniu z cenami w USA, skąd mam możliwość sprowadzenia. Co sądzicie?
__________________
http://www.petycjeonline.pl/petycja/...wierzetami/214

Skąd się biorą tacy ludzie na świecie? Pomóżmy bezbronnym zwierzętom!
agniesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 15:54   #1054
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Szczerze - wolę kupić nieco drożej, ale w salonie Maca. Obejrzę, przetestuję, upewnię się, że to właściwy odcień no i mam pewność, że to nie podróbka (bez urazy), a produkt jest w dobrym stanie. Poza tym za 3. szt. zgarnę zaproszenie na makijaż A tego na Allegro nie dasz. Ale, może dla osób które nie mają salonu blisko to byłby dobry pomysł?
Ja tam bym wolała, żeby Mac otworzył w PL sklep online...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 15:59   #1055
agniesska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Najlepiej to jakby z USA wysyłano bez problemu do Polski - wtedy byłoby tanio, bo te ceny w Polsce mnie odstraszają. Z drugiej strony widzę, że wiele osób sprzedaje oryginały na allegro i te kosmetyki czekają często kilka miesięcy aż ktoś je kupi... Może to sprawa ceny, a może po prostu w Polsce jeszcze nie ma wbrew pozorom aż takiej liczby chętnych na te kosmetyki. Dlatego pytam Was, bo sama nie wiem czy jest sens w ogóle coś takiego organizować.
__________________
http://www.petycjeonline.pl/petycja/...wierzetami/214

Skąd się biorą tacy ludzie na świecie? Pomóżmy bezbronnym zwierzętom!
agniesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 16:14   #1056
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ma, o ile będziesz mieć w ofercie rzeczy w PL niedostępne, np. ze sklepu Pro albo z kolekcji, które do nas nie weszły (Mickey Contractor czy Fashion Flower, to tak dla przykładu dwie ostatnio pominięte). Sama chętnie u Ciebie wtedy kupię, wolę w sumie sprowadzać rzeczy z szybką wysyłką po PL, niż czekać tygodniami na paczkę z ebay'a.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 16:18   #1057
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniesska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdybyście mogły kupować te kosmetyki taniej na allegro, powiedzmy za 65 za pomadkę, 46 zł za cień w pudełeczku, to byłybyście zainteresowane? Pytam, bo nie rozumiem dlaczego na naszym allegro nie ma jeszcze porządnego wyboru tych kosmetyków i zastanawiam się czy nie zająć się czymś takim. W Polsce MAC jest irracjonalnie drogi w porównaniu z cenami w USA, skąd mam możliwość sprowadzenia. Co sądzicie?
Moim zdaniem zdałoby to egzamin, gdyby było 100% pewności, że są to kosmetyki oryginalne ...
Po pierwsze - mało salonów w Polsce, po drugie te ceny ... Tylko gdyby z wysyłką wyszło tyle samo co w salonie to już nie .


Swoją drogą nie pochwaliłam się, że ostatnio byłam w MACu w Krakowie i była ta ruda Pani i była FANTASTYCZNA! Bardzo miła, nie narzucała się, ale była chętna do pomocy, doradziła, naprawdę pomogła - no jestem pod wrażeniem!
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2011-05-21 o 16:19
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 16:33   #1058
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja miałam przyjemność poznać kilku macofachowców ostatnio, w tym uroczą panią z Wrocławia - podejrzewam, że to ta, którą chwaliłyście parę stron wcześniej. Przesympatyczna blondynka z genialnym makijażem - niby nude, ale do tego cudny kontur policzków + firana sztucznych rzęs. Obłędny! Jeśli ona tak maluje innych jak siebie, to przeprowadzam się do WRO!
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 16:49   #1059
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniesska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdybyście mogły kupować te kosmetyki taniej na allegro, powiedzmy za 65 za pomadkę, 46 zł za cień w pudełeczku, to byłybyście zainteresowane? Pytam, bo nie rozumiem dlaczego na naszym allegro nie ma jeszcze porządnego wyboru tych kosmetyków i zastanawiam się czy nie zająć się czymś takim. W Polsce MAC jest irracjonalnie drogi w porównaniu z cenami w USA, skąd mam możliwość sprowadzenia. Co sądzicie?
Jeżeli chciała bys zająć się czymś takim na poważnie, to po pierwsze musiałabyś zarejestrować działalność, odprowadzać podatek, a za zakupione kosmetyki płacić cło czy inne opłaty dodatkowe. Po odliczeniu kosztów mogło by to nie być tak opłacalne jak się teraz wydaje. Możesz zaryzykowac i sprzedawać bez rejestracji, ale wtedy jak zainteresuje się Tobą Urząd Skarbowy to o ile pamiętam podatek od nieujawnionych źródeł przychodów wynosi 75%(?). To się tak tylko wydaje, że można na tym zrobić dobry biznes, ale w rzeczywistości, jeżeli można by było to na pewno już by się znalazł ktoś kto się tym zajął.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 17:03   #1060
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniesska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdybyście mogły kupować te kosmetyki taniej na allegro, powiedzmy za 65 za pomadkę, 46 zł za cień w pudełeczku, to byłybyście zainteresowane? Pytam, bo nie rozumiem dlaczego na naszym allegro nie ma jeszcze porządnego wyboru tych kosmetyków i zastanawiam się czy nie zająć się czymś takim. W Polsce MAC jest irracjonalnie drogi w porównaniu z cenami w USA, skąd mam możliwość sprowadzenia. Co sądzicie?

Ja bym się cieszyła gdyby ktoś sprzedawał różne kosmetyki MAC na allegro, gdyż do najbliższego salonu mam ponad 200km. Tylko właśnie działalność byłaby obowiązkowa .
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 17:22   #1061
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Szczerze - wolę kupić nieco drożej, ale w salonie Maca. Obejrzę, przetestuję, upewnię się, że to właściwy odcień no i mam pewność, że to nie podróbka (bez urazy), a produkt jest w dobrym stanie. Poza tym za 3. szt. zgarnę zaproszenie na makijaż A tego na Allegro nie dasz. Ale, może dla osób które nie mają salonu blisko to byłby dobry pomysł?
Ja tam bym wolała, żeby Mac otworzył w PL sklep online...
Ja tak samo Czekam też na ich sklep online

I nie zapominajmy, że dochodzi cło z USA... nie wiem, jak wtedy by te ceny wyglądały

I kwestia oryginalności... 90% MAC'a na allegro to wcale nie MAC Podróby są coraz lepsze i czasami mi jest ciężko odróżnić... wolę zapłacić nawet 50 zł więcej ale mieć 100% pewności że to oryginał
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 18:04   #1062
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Ten krem jest mega naładowany jakimś gwiezdnym turbo-pyłem, który robi taką poświatę dewy-glow, jak mam dzień to idze sam krem, bez podkładu Ale tak poważnie to naprawdę polecam, bo krem sam w sobie jest dobrym kosmetykiem, a właściwości rozświetlające to dla mnie po prostu jego dodatkowy atut. Jak nakładam podkład na całą twarz to nie dominuje aż tak bardzo. To rozświetlenie to nie są drobinki to jest rozświetlenie w czystej postaci.
O to już go wrzuciłam na liste musową na bank I to jak najszybciej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 18:17   #1063
_anguisette_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Hej,
Potrzebuje Waszej rady. Czy pomadki Ever Hip i Ravishing sa bardzo podobne? EH na swatchach wyglada uroczo i mam na nia wielka ochote ale mam juz Ravishing ktorej nie cierpie i nie chce kupic czegos podobnego. Moze ktos ma obie i moglby porownac? Help.
__________________
"Kochaj jak wola Twoja"
_anguisette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 18:31   #1064
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ja tak samo Czekam też na ich sklep online

I nie zapominajmy, że dochodzi cło z USA... nie wiem, jak wtedy by te ceny wyglądały

I kwestia oryginalności... 90% MAC'a na allegro to wcale nie MAC Podróby są coraz lepsze i czasami mi jest ciężko odróżnić... wolę zapłacić nawet 50 zł więcej ale mieć 100% pewności że to oryginał
Po oglądaniu "cudów" na allegro , dochodzę do takiego samego wniosku.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 19:00   #1065
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez _anguisette_ Pokaż wiadomość
Hej,
Potrzebuje Waszej rady. Czy pomadki Ever Hip i Ravishing sa bardzo podobne? EH na swatchach wyglada uroczo i mam na nia wielka ochote ale mam juz Ravishing ktorej nie cierpie i nie chce kupic czegos podobnego. Moze ktos ma obie i moglby porownac? Help.
Sądząc po swatchach i swatchach wyłącznie, wydaje mi się, że są kompletnie inne. Mam ravishing, napalałam się na EH, że niby będzie taki koral, ale wnioskując po swatchach (zastanawiam się ile razy to jeszcze powtórzę ) wygląda na to, że ravishing jest dużo bardziej pomarańczowo-koralowa, a EH różowo-nude'owa .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 19:15   #1066
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Skończyłam dzisiaj mój pierwszy cień z MAC-a. Pomimo iż została dosłownie odrobinka na ściankach pan-a to nie mogłam go do końca wymalować. Cień ma kod A98 , czyli jak łatwo policzyć wdzięcznie służył mi prawie 3 lata.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 20:32   #1067
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Jeżeli chciała bys zająć się czymś takim na poważnie, to po pierwsze musiałabyś zarejestrować działalność, odprowadzać podatek, a za zakupione kosmetyki płacić cło czy inne opłaty dodatkowe. Po odliczeniu kosztów mogło by to nie być tak opłacalne jak się teraz wydaje. Możesz zaryzykowac i sprzedawać bez rejestracji, ale wtedy jak zainteresuje się Tobą Urząd Skarbowy to o ile pamiętam podatek od nieujawnionych źródeł przychodów wynosi 75%(?). To się tak tylko wydaje, że można na tym zrobić dobry biznes, ale w rzeczywistości, jeżeli można by było to na pewno już by się znalazł ktoś kto się tym zajął.
Przecież sprzedając na Allegro żadnej działalności nie trzeba rejestrować.

Ja tam bym chętnie kupowała
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 20:45   #1068
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przecież sprzedając na Allegro żadnej działalności nie trzeba rejestrować.

Ja tam bym chętnie kupowała
Kłania się nieznajomość prawa finansowego A Urząd Skarbowy tylko czeka na takich delikwentów co to sobie zarabiają na boczku i nie odprowadzają podatku

Jak ktoś sprzedaje na all przykładowo:
- nieudane zakupy
- rzeczy używane
- próbki itp
i są to małe kwoty to ok, nikt się nie przyczepi. Jednak jeżeli ktoś zaczyna na większą skalę sprowadzać przedmioty nowe i sprzedaje je na all z zyskiem, to tak jakby prowadził sklep, tylko w formie e-commerce o ile się nie mylę. A prowadzenie sklepu to już działalność gospodarcza, a taką działalność trzeba rejestrować, bo inaczej jest nielegalna. To tak jak by ktoś sprowadzał alkohol z Czech i sprzedawał go taniej np. w domu. Tyle, że tu mamy do czynienia z kosmetykami. To że wielu sprzedawców postępuje wbrew prawu nie znaczy, że takie działanie jest dopuszczalne.

Mam nadzeję, że nikt się nie obrazi za taki długaśny offtop
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 20:48   #1069
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przecież sprzedając na Allegro żadnej działalności nie trzeba rejestrować.

Ja tam bym chętnie kupowała

Heh zabawne, kwota wolna od podatku w ciągu roku na którą można sobie sprzedać co się chce to 3000zł . Więcej równa się podatek 23%.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 20:59   #1070
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Może dziewczyna ma działalność i sklep wysyłkowy własny, kto wie? Problem jeszcze w prawach do legalnego handlowania MAC-em. Przecież firma w PL normalnie działa i mogłaby się zainteresować inną firmą, która bez licencji handluje ich produktami. Co innego pozbywanie się własnych zakupów, a co innego biznes - obawiam się, że polski MAC by ostro na to zareagował.
Moim zdaniem, najbardziej sensowne jest działanie w pełni legalne, pamiętam, że ktoś kiedyś próbował otworzyć polską filię Lush, w porozumieniu z firmą-matką w UK, oczywiscie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 21:02   #1071
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Tez mi się wydaję, że MAC nie był by zadowolony, że ktoś podkrada im klietów konkurencyjnymi cenami ich własnych produktów.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:47   #1072
macystick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czesc dziewczyny Jako, że jesteście najbardziej obeznane, czy ceny produktów się pozmieniały?
- paint poty 72 zł (wszystkie ?)
- cienie 66 zł (wszystkie ?)
- róże 90 zł (wszystkie ?)
- pomadka 80 zł (wszystkie ?)
- eyekhol 60zł (wszystkie ?)
macystick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 23:40   #1073
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez macystick Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Jako, że jesteście najbardziej obeznane, czy ceny produktów się pozmieniały?
- paint poty 72 zł (wszystkie ?)
- cienie 66 zł (wszystkie ?)
- róże 90 zł (wszystkie ?)
- pomadka 80 zł (wszystkie ?)
- eyekhol 60zł (wszystkie ?)
Wkłady 49, standardowe 69
Ja tylko tyle, reszty cen nie pamiętam niestety.

Paint Poty chyba do 79 też podskoczyły, ale nie jestem pewna
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 01:14   #1074
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Vanth, aż mi sie zrobiło o tak
Dziękuję za wybitny komplement Kochana
Wszak prawda to - masz wielki talent! A dziś kolejnymi makijażami czarujesz - niby niewinne, a z jakim pazurem ! Czego używasz dla rozświetlenia łuku brwiowego - pięknie migoce?
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 11:25   #1075
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Wszak prawda to - masz wielki talent! A dziś kolejnymi makijażami czarujesz - niby niewinne, a z jakim pazurem ! Czego używasz dla rozświetlenia łuku brwiowego - pięknie migoce?
Po prostu odkąd trafiłam na MAC-a, to uwielbiam brać pędzle w łapki i tworzyć, tworzyć, tworzyć ...
Jeszcze raz dziękuję
Do rożświetlenia łuku w makijażu niebieskim użyłam pigmentu Frozen White, a do Samoa Silk użyłam pudru Silver Dusk - mojego wielkiego odkrycia, którę zawdzięczam Kamilowi
Prawdę powiedziawszy, coraz cześciej tym pudrem rozświetlam łuk brwiowy - on jest taki zimny migoczący własnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 13:43   #1076
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czy tylko mnie to tak bardzo cieszy, jak widzę, że na wątku "swatche ..." pojawiło się coś nowego?
Kolekcja surf już mnie coprawda nie kusi, bo mam wszystkie (haha aż dwie) rzeczy, które chciałam mieć, ale i tak te wszystkie zdjęcia cieszą oko .

A powiedzcie mi, ile kosztuje taka zwykła kredka/konturówka do ust http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD66108 ?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 18:52   #1077
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corii - normalnie Kochana przeszłaś samą siebie miodzio
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 19:21   #1078
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Corii - normalnie Kochana przeszłaś samą siebie miodzio
Lemirko dziękuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:00   #1079
anitajas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 67
GG do anitajas
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Melduję, że zaliczyłam warsztaty MAC-owe. Jak dla mnie stanowczo za KRÓTKO! i jest mi mało,mało i jeszcze raz mało.
Rzeczywiście Pani blondynka z Wrocka miała niesamowity makijaż, aż glupio bo wlepiałam w nią swe ślepia tak mi się podobała jej uroda i zastanawiałam się czym się tak pięknie "upaćkała".
Generalnie, gdy dowiedziałam się że będziemy poznawać sztukę smoky eyes jakoś mnie to nie zachwyciło, ale generalnie na sam koniec widzac się w zaproponowanym makijażu byłam bardzo zadowolona.

Jestem blondynką o niebieskich oczach i u mnie zastosowano takie kolorki:
1. vanilla
2. Smut
3. Naked Lunch
4. Shale
5. kredka: smolder (koniecznie musze ja mieć! - aż wstyd, że jeszcze jej nie mam)

6.pomadka: Cremesheen

Na koniec od Pani, która nam udzielała instuktażu uslyszałam, że zazdrości mi tęczówki! Oczywiście się zszokowałam, bo nigdy nie uważałam, że moja tęczówka może zachwycać

ps. fotki to tu się wrzuca, czy w innym miejscu?
anitajas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:06   #1080
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A co to za szkolenie było? I czemu ja nic o tym nie wiedziałam
A Pani blondynka to kto? Aga?
Wrzuć tu, albo na swatchowy.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.