depilacja woskiem .... w domu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-19, 09:45   #31
docikm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 13
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Hej! Ja właśnie wczoraj dostałam do domu cały zestawik do depilacji (zamawiałam na allegro), ale trochę się obawiam jak mi to wyjdzie, bo jak się naczytałam o tych krwiakach i siniakach, to aż mi się tego wszystkiego odechciało. Namówiła mnie do jego zakupu koleżanka, bo ma taki sam w domu i ponoć rewelacja. Koszt nieduży, bo 95 zł. W salonie kosmetycznym jednorazowa depilacja wychodzi znacznie drożej, wiec wydaje mi się że się opłacało. Tylko ta obawa!!!!
docikm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 19:43   #32
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Cytat:
Napisane przez docikm Pokaż wiadomość
Hej! Ja właśnie wczoraj dostałam do domu cały zestawik do depilacji (zamawiałam na allegro), ale trochę się obawiam jak mi to wyjdzie, bo jak się naczytałam o tych krwiakach i siniakach, to aż mi się tego wszystkiego odechciało. Namówiła mnie do jego zakupu koleżanka, bo ma taki sam w domu i ponoć rewelacja. Koszt nieduży, bo 95 zł. W salonie kosmetycznym jednorazowa depilacja wychodzi znacznie drożej, wiec wydaje mi się że się opłacało. Tylko ta obawa!!!!
Tak ryzyko doprowadzenia do krwiaków, siniaków i wrastania włosów jest niestety bardzo duże jeśli się nieumiejętnie do tego podejdzie.
Trzeba wszystko zrobić z odpowiednią prędkością i pod dobrym kątem
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 14:54   #33
sylviad1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

A ja mam takie pytanie...
kupilam sobie domowy zestaw do depilacji woskiem,i juz sie cieszylam ze bede w koncu mogla robic to kiedy chce,i nie placic u kosmetyczki ale niestety po pierwszym razie razem z wlosami pozrywal mi sie naskorek sama tego nie robilam,pomogla mi moja kolezanka ktora jest kosmetyczka (wiedziala co robi),nogi byly zdezynfekowane przed,i to byl wosk z drzewa herbacianego...nie wiem co poszlo zle...jedyne moje podejrzenie to to ze caly zesta jest made in china kupiony na ebay....
Czy wie ktos co zrobilysmy zle?
sylviad1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 05:49   #34
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Cytat:
Napisane przez sylviad1981 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie...
kupilam sobie domowy zestaw do depilacji woskiem,i juz sie cieszylam ze bede w koncu mogla robic to kiedy chce,i nie placic u kosmetyczki ale niestety po pierwszym razie razem z wlosami pozrywal mi sie naskorek sama tego nie robilam,pomogla mi moja kolezanka ktora jest kosmetyczka (wiedziala co robi),nogi byly zdezynfekowane przed,i to byl wosk z drzewa herbacianego...nie wiem co poszlo zle...jedyne moje podejrzenie to to ze caly zesta jest made in china kupiony na ebay....
Czy wie ktos co zrobilysmy zle?
Koleżanka coś kiepsko pociągnęła w takim razie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:36   #35
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Nosze się z zamiarem zakupu jakiegoś podgrzewacza i wosku, chodzi mi głównie o depilacje nóg. Na co powinnam zwrócić uwagę przy wyborze? I czy jak kupię jakiś podgrzewacz to potem będą do niego pasowały wszystkie wkłady czy tylko z tej samej firmy? Nie chcę wydawać pieniędzy na coś z czego nie będę umiała skorzystać.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 19:53   #36
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Nosze się z zamiarem zakupu jakiegoś podgrzewacza i wosku, chodzi mi głównie o depilacje nóg. Na co powinnam zwrócić uwagę przy wyborze? I czy jak kupię jakiś podgrzewacz to potem będą do niego pasowały wszystkie wkłady czy tylko z tej samej firmy? Nie chcę wydawać pieniędzy na coś z czego nie będę umiała skorzystać.
Zwrócić powinnaś uwagę na: moc podgrzewacza, czy ma gwarancję (dobrze żeby miał).
Ja zamawiałam taki zwykly z allegro o mocy chyba 50W i rozgrzewa mi wosk w jakieś 50 minut i jak dla mnie jest wtedy w sam raz. Podobny jest do tego:
http://allegro.pl/podgrzewacz-wosku-...640976326.html
tylko tu nie ma podanej mocy.
Woski zazwyczaj pasują do wszystkich podgrzewaczy tylko niektóre są trochę węższe i jak się przechyla podgrzewacz do góry nogami to wosk się wysuwa i trzeba przetrzymywać. Ale tak o to chyba wszystkie podgrzewacze są takie same, z tym że inaczej wyglądają i mają różne moce a niektóre mają np. regulacje temperatury.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 16:53   #37
siegamnieba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

czesc panieja dzisiaj zrobilam pierwsza depilacje i nic mnie nie boli super troszke ciezko mi samej tylna czesc nog ogolic ale bikini rewelacja ja kupilam podrzewacz co ma 95 w jest dobey al emam pytanie jak sie dba o podgrzewacze i wklady bo pisze ze usunac wosk preparatem ale jakim? czy to mi zaschnie?
siegamnieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 18:26   #38
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Cytat:
Napisane przez siegamnieba Pokaż wiadomość
czesc panieja dzisiaj zrobilam pierwsza depilacje i nic mnie nie boli super troszke ciezko mi samej tylna czesc nog ogolic ale bikini rewelacja ja kupilam podrzewacz co ma 95 w jest dobey al emam pytanie jak sie dba o podgrzewacze i wklady bo pisze ze usunac wosk preparatem ale jakim? czy to mi zaschnie?
Jest taki specjalny preparat do usuwania pozostałlości wosku to jest do ciała ale ja to daję na fizelinę i dokładnie przecieram wosk z woskownicy
Jeśli zostawisz wosk na niej to zbierze sie kurz później dasz do skóry i pomyśl co może być dalej.
Higiena przede wszystkim
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 19:58   #39
_anguisette_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 91
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Dziewczyny,
Kupilam sobie taki zestaw z All. Chcialam dzis wyprobowac, zalozylam wklad z cienka rolka, grzal sie chyba z godzine na max temp.(widzac ze wosk w srodku jest juz plynny) ale wosk nie chce splynac na rolke(usunelam ta folie zabezpieczajaca).Co robie zle?
__________________
"Kochaj jak wola Twoja"
_anguisette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 20:17   #40
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Cytat:
Napisane przez _anguisette_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Kupilam sobie taki zestaw z All. Chcialam dzis wyprobowac, zalozylam wklad z cienka rolka, grzal sie chyba z godzine na max temp.(widzac ze wosk w srodku jest juz plynny) ale wosk nie chce splynac na rolke(usunelam ta folie zabezpieczajaca).Co robie zle?
A kręciłaś rolką ?
Bo jak przechylisz to wosk sam nie da się na rolkę, musisz ją pojeździć.
Ja zawsze sprawdzam czy konsystencja jest ok jeżdżąc rolką po samej fizelinie, jeśli ładnie się rozprowadza daje dopiero na ciało
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 20:51   #41
_anguisette_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 91
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Tak, czytalam Twoje poprzednie posty i wlasnie tak zrobilam. Krecilam ja, jezdzialam po tym materiale z zestawu i po rece- i nic. Tak jakby na tym kartridzu z woskiem byla jeszcze jakas zaslepka- ale o tym nic nie ma w instrukcji i chyba nie da sie tego rozbroic zeby sprawdzic.
__________________
"Kochaj jak wola Twoja"
_anguisette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 20:58   #42
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Cytat:
Napisane przez _anguisette_ Pokaż wiadomość
Tak, czytalam Twoje poprzednie posty i wlasnie tak zrobilam. Krecilam ja, jezdzialam po tym materiale z zestawu i po rece- i nic. Tak jakby na tym kartridzu z woskiem byla jeszcze jakas zaslepka- ale o tym nic nie ma w instrukcji i chyba nie da sie tego rozbroic zeby sprawdzic.
Nie ma zaślepek, przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo w woskach których ja używam wkłady sa tylko zabezpieczone z wierzchu taśmą, wkładam do podgrzewacza i po 15 min jest gotowy do działania.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 19:20   #43
erythick
Raczkowanie
 
Avatar erythick
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Z Polski ;)
Wiadomości: 105
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Proszę o pomoc dziewczyn które się znają na rzeczy...
Moja wiedza na temat domowej depilacji woskiem jest zerowa, ale chciałabym spróbować. Jaki warto sobie kupić na allegro wosk?(jest mnóstwo różnych) i jakie paski - z tego co widzę są w rolce i fizelinowe.
Dodam że na prawdę mam problem z depilacją, zwłaszcza bikini, marzy mi się w końcu totalna gładkość ale szalenie krępuje mnie i nie wyobrażam sobie takiej wizyty u kosmetyczki - każda wizyta u ginekologa jest dla mnie traumą... Wszędzie, gdzie się depiluję (maszynką :/) mam włosy czarne, grube, twarde. A depiluję się od lat... Proszę Dziewczyny, bo właściwie nic innego mi nie pozostaje... Już nieistotne czy będzie bolało czy nie. Chciałabym w końcu móc nie depilować się codziennie
erythick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 02:24   #44
Agatbeat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Witaj Erythick...

Mam nadzieję że uda mi się profesjonalnie odpowiedzieć na pytania które Cię nurtują. Pytałaś się....

1. Jaki warto sobie kupić wosk i paski?
Hm..myślę że tutaj najlepiej zapoznać się z filmikiem, bo mówi on o tej sprawie najwięcej odnośnie wosków (jakich firm je kupować) oraz czym się różnią od siebie paski fizelinowe. Podaje link do filmiku. http://www.youtube.com/user/CzarnaJa.../1/XjjQR8_KT9A

2. Depilacja bikini jest jedną z najbardziej bolesnych.Ja niestety też byłam posiadaczką dość grubych i ciemnych włosków mimo tego, iż od kilku lat je woskowałam. Taka moja natura ;/ Niedawno wybrałam się na depilację leserową o czym będę mówić w niedalekiej przyszlości a mianowicie o moich wrażeniach przed, podczas i po takiej depilacji.
Mam nadzieję że tym sposobem bardziej przybliżę Ci temat depilacji nie tylko woskiem , mam nadzieję że pomogłam i gdyby coś - pisz.
Agatbeat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 22:15   #45
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
A to zestaw jaki mogę polecić u mnie w salonie jest bardzo podobny: http://allegro.pl/item577402555_zest...0_x_paski.html

Ale taki na wsłasny uzytek by ci wystarczyl :http://allegro.pl/item576023788_arco...osk_paski.html
Szkoda , że linki do alegro nieaktualne
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 09:56   #46
furgonetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

ja mam podrzewacz o mocy 60 watt i spoko rozgrzewa po ok 30 min wosk jest płynny, ale wosk jakoś mam wraznie ze szybko gęstnieje i musze go znów rozgrzewać... moze to wina wosku?
furgonetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 22:51   #47
asia91ass
Przyczajenie
 
Avatar asia91ass
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 6
GG do asia91ass
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Chciałabym odnowić temat.
Nabyłam ostatnio podgrzewacz do wosku w rolce, z depilacją nóg nie mam problemu, jednak ogarnia mnie przerażenie kiedy pomyśle o depilacji bikini, macie jakieś wskazówki?
__________________
'Chcę być jedyną, która sprawia, że jesteś szczęśliwy.
asia91ass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:21   #48
4w5
Raczkowanie
 
Avatar 4w5
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 39
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Ja na bikini chodzę do kosmetyczki. Myślę, że sama nie dasz rady tego zrobić - no chyba, że chodzi Ci tylko o te włoski przy linii majtek. Bardzo łatwo o zrobienie sobie siniaków, krwiaków... Nie wiem, czy naprawdę warto tak ryzykować. Według mnie lepiej jeśli to jakaś doświadczona osoba wykonuje ten zabieg, samemu - nigdy.
__________________
It's only in the mysterious equation of love that any logical reasons can be found.
4w5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 18:06   #49
Paulinka0391
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Ostatnio postanowiłam kupić sobie zestaw do deplicacji (wosk w rolkach z podrzewaczem i paskami). Przy użyciu tego wosku na włoski na skórze ręki, bardzo dobrze się sprawdził, co do efektu na nogach był średni- skóra została trochę podrażniona i pojawiły sie małe strupki. Najbardziej rozczarował mnie efekt na włosach pod pachami, nie dość, że przy zrywaniu paska prawie w ogóle nie zrywały sie włoski, to do tego skóra została strasznie podrażniona, zaczerieniona, i przy dotyku do niej odczuwalny był ból. po kilku dnia skóra zaczeła się zruszczać.Odczekałam prawie z 3 tyg. i powtórzyłam nałożenie wosku na włosy pod pachami. efekt był barzo zły. Włoski praktycznie w ogóle w całości zostały i nie zrywały się z plastrem(woskiem)- po 2-3 takich próbach czuję, że skóra zaczyna być podrażniona wieć zaprzestałam tej depilacji. muszę dodać, że są ok 4-5 milimietrowe. Może coś nie odpowiednio robie, temu zamiast włoski usuwać się z woskiem przy zrywaniu plastra niestety pozostają we skórzę. Proszę o poradę i pomoc. Może znacie jakieś inne sprawdzone dobre sposoby na depicację włosów na nogach i pod pachami, co jest dośc szybkie i daje dość długi efekt.
Paulinka0391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 10:46   #50
mmarcysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Dziewczyny ja dziś testuję zestaw z allegro, koszt za cały zestaw, podgrzewacz, dwie rolki wosku, 50 szt plastrów zapłaciłam 100zł z przesyłką, firma sonobella. Póki co grzeje się już jakieś 20minut i dalej dioda świeci na czerwono, ponoć ma się zapalić na niebiesko jak już będzie gotowy do użycia. Jestem pełna obaw, czy sobie poradzę. Nie będzie to moja pierwsza depilacja woskiem, chodziłam już na całe nogi do kosmetyczki ale koszt dość wysoki, dlatego postanowiłam zakupić cały zestaw. Póki co dioda dalej czerwona, mam nadzieję, że sobie poradzę Dogadałam się już z moim mężczyzną, że jak będzie trzeba to pociągnie za plasterek Pozdrawiam i do usłyszenia potem, napiszę jak moje pierwsze wrażenia depilacji domowej
mmarcysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 18:04   #51
mmarcysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

jestem już po, zestaw okazał się trafnym zakupem, nóżki wydepilowane i obyło się bez pomocy ukochanego Szczerze polecam taki zabieg w domowym zaciszu. Planuję jeszcze wydepilowanie innych części ciała, bikini, pachy i wąsik, mam nadzieję, że pójdzie równie gładko. Nogi może nie są rewelacyjnie gładkie ale to jest spowodowane tym, że włoski niestety równo nie rosną, więc za jakiś czas powtórzę zabieg. Mam nadzieję, że uda mi się być systematyczną i w końcu osiągnę efekt gładkich nóg na dłużej Tym bardziej, że lato tuż tuż ... Pozdrawiam
mmarcysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 20:39   #52
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Cytat:
Napisane przez mmarcysia Pokaż wiadomość
jestem już po, zestaw okazał się trafnym zakupem, nóżki wydepilowane i obyło się bez pomocy ukochanego Szczerze polecam taki zabieg w domowym zaciszu. Planuję jeszcze wydepilowanie innych części ciała, bikini, pachy i wąsik, mam nadzieję, że pójdzie równie gładko. Nogi może nie są rewelacyjnie gładkie ale to jest spowodowane tym, że włoski niestety równo nie rosną, więc za jakiś czas powtórzę zabieg. Mam nadzieję, że uda mi się być systematyczną i w końcu osiągnę efekt gładkich nóg na dłużej Tym bardziej, że lato tuż tuż ... Pozdrawiam
O to ja z jednej strony lubię depilację bo spokój na jakiś czas - ale chodzenie w wakacje i zapuszczanie włosów by były na tyle długie by dało się je wyrwać jest moim koszmarem dlatego efekt gładkich nóg na dłużej w moim przypadku odpada - a znów zimą mi się nie chce i nie widzę potrzeby hrr :P
także życzę wytrwałości, której mi totalnie brakuje do tego typu zabiegów
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 23:10   #53
mmarcysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Wiem, też się męczyłam z zapuszczaniem, szczególnie na nogach, ale udało się. Teraz tylko obawiam się wrastania włosków, kiedyś już przez to przechodziłam i nogi wyglądały naprawdę fatalnie, całe w jakich krostach, praktycznie nie do usunięcia, mam nadzieję, że teraz pójdzie mi lepiej i jakoś temu zaradzę. W planach mam częste peelingi nóg, zobaczymy, póki co od zabiegu minęło jakieś 10 dni i na razie cieszę się efektem gładkich nóg. Mam jeszcze w planach wydepilowanie pach, ale boję się, że nie dam sobie sama rady, może siostra mnie wspomoże, dam Wam znać jak poszło, jak już będzie "PO" Pozdrawiam
mmarcysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 11:24   #54
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 702
Dot.: depilacja woskiem .... w domu

Ja właśnie czekam na kuriera, bo też zamówiłam zestaw: podgrzewacz, 4 woski, 100szt. pasków fizelinowych oraz preparat przed i po depilacji Narazie będę musiała poczekać około tygodnia, żeby włosy urosły do odpowiedniej długości. Uczyć się planuje najpierw na nogach i przedramionach, bo to chyba najbezpieczniejsze miejsca. Z czasem chciałabym jednak robić sobie w domowym zaciuszu także pachy i bikini A najlepiej bikini głębokie, chociaż to już hardkor i nie wiem czy poradziłabym sobie sama
Jestem na 1. roku kosmetologii, ale niestety program jest tak zrobiony, że w tym roku mamy tylko twarz, szyję i dekolt, więc jednyna depilacja jaką robiłam to wąsik
Do tej pory nogi i bikini (wzgórek i przy linii majtek) leciałam depilatorem, a pachy i głębsze bikini maszynką :/ Mam już tego dosyć, bo za depilator zapłaciłam 400zł i i tak włosy wrastają, mimo peelingów. Natomiast jak jest z maszynką to wiadomo.. Po 2 dniach już włosy są kujące.
Wcześniej chodziłam na depilacje hollywoodzką do gabinetu, ale moja ulubiona kosmetyczka zaszła w ciążę, urodziła dziecko i jakoś do innej się nie wybrałam

P.S. Oczywiście dam znać jak wrażenia po pierwszej depilacji
nextPage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.